Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 10:02   #1051
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
trzeba głodować pół roku i wszystko odkładać na ciuchy tak całkiem serio to mam taką koleżankę, która powoli w anorekcje wpada. tłumaczy się, że ona przecież nie może wydawać za dużo na jedzenie, ona jest tylko studentką. i okazuje się, że potem na te coraz bardziej widoczne żebra (z których jest niesamowicie dumna) kupuje za to, co zaoszczędziła na jedzeniu, bluzeczke za 500zł

najdziwniejsze jest to, że jej przyjaciółka z ławki w gimn wpadła w anorekcję i ta koleżanką ją z niej wyciągała...
szkoda by mi bylo 500 zl na jedna rzecz ubralabym sie za to ze ohohoh! a odwiedzajac lumpy to normalnie masakra
ja od poczatkow studiow przytylam 7 kg.. no i doszło zamieszkanie z Polowicem, ale z tego nadmiaru zostalo mi tylko 2 kg wiec wracam do normy.. tak to dziala jedzonko z domu..
co do anoreksji..wystajace zebra- no rzeczywiscie powod do dumy w LO mialam taka kolezanke, 43 kg malutka a nie jadla bo byla za gruba.. przynaosilam jej nawet swoje kanapki..tyle czasu minelo i nie wiem jak teraz wyglada..
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 11:26   #1052
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Daaawnoooo mnie tu nie bylo. Mam malowanko w domku. Właściwie to malowana jest tylko kuchnia, ale tajfun przeszedl przez caly dom. Mowię wam jak w kołchozie.
Ciesze sie, że sie trzymacie z roznym skutkiem i na rożnorodnym poziomie, ale zachowujecie pion.

Aniu nic z tego. Nie uda nam sie spelnic Twojej prośby w żaden sposob.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:09   #1053
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Witajcie Kobitki

Przyszła paczka....ale w niej cuda......ehhh już zrobiłam 4 pary kolczyków...

guantanamera
i jak zmiana koloru włosów?

wiecie w życiu nie wydałabym 500 zł na jeden ciuch, nie ważne jaki.........ile ja bym za to ciuchów kupiła....łopatko


Helenko
życzę cierpliwości w usuwaniu skutków tajfunowego malowania bo to jest tak zawsze, ze robi się jedną małą rzecz a bałagan jakby się klonuje

Cmoksia super blog. Aż mnie serducho boli, jak wielu z tych rzeczy jeść nie mogę....


Naszata
jak noga? mam nadzieję że lepiej

Szpiegu
zawsze jest allegro

Chilanes, a co u Ciebie, bo ostatnio nie wiele pisujesz

MrsVargas
witam witam Pewnie, że możesz, mam nadzieję że będzie Ci tu dobrze.

Buziaki dla Was wszystkich Kochane, ja uciekam bo brzuch mnie boli dziś cały dzień....
Papatki
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:28   #1054
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

taki kolor wyszedł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu1.JPG (20,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 21:02   #1055
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Helenko odwagi! Na pewno z efektu, zmiany koloru, będziesz bardzo zadowolona a o to chodzi

guantanamera bardzo miły kolorek, taki wzorowy no wiesz, ciepły brąz jak w mordke strzelił.

Alithia dziś byłam u lekarza, zakończyłam sprawę z nogą wysłałam pismo do zus-u mam nadzieje że szybko to zakończę bo życie mi ucieka. Ale jeszcze lekarz mnie na 11 czerwca zapisał, coś się chyba ze mną rozstać nie może fajny jest taki że aż mi się przykro zrobiło gdy pomyślałam ze juz nigdy go nie spotkam, ale jak usłyszałam o kontroli za miesiąc o aż się ucieszyłam szurnięta jestem, wiem. A noga to troszkę boli, ale jutro mam dzień całkowicie wolny to sobie odpocznie
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:46   #1056
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Witam dziewczyny. Strasznie ale to strasznie zaluje ze dpiero teraz znalazlam ten watek.Taka grupa wsparcia jest strasznie potrzebna... Opowiem wam krotko o sobie.
Od dziecka bylam malym, grubaskiem.Mama odchudzala mie stosujac diety pod kontrola lekarza.Jednak niestety wracalo.Kiedy poszlam do liceum schudlam bardzo duzo.Bylam jak szczypiorek.Ale oczywiscie czulam sie jak grubas.Kiedy poznalam swoja pierwsza milosc , troche mi przybylo, no wiecie, wspolne gotowanie, pizza itp.Pozniej 5 letnia znajomosc zerwalismy i wtedy zalamalam sie.Chudlam w expresowym tempie.Pierwszy spadek wagi to 4 kilo w tydzien.No i tak rozmiar 36.Ale uwazalam sie za gruba.Widzialam sie inaczej.Stosowalam diety, chodzilam na aerobic 4 razy w tygodniu, cwiczylam w domu.Ale prawde mowiac mialam tego dosc.No bo co to za zycie? No i przyszedl przelom.Poznalam obecnego m,eza.On postanowil mnie utuczyc, bo taka marniutka bylam.I udalo mu sie.Doszly kilogramy jeszcze po urodzeniu sykna i teraz mam kochane rozmiar 48-50, noo czasem 46 w porywach.Co tu duzej gadac.Ale wiecie co? Mam czasem doly, wyje , mam mnostwo kompleksow, ale czasem ciesze sie ze tak jest.Mysle ze jestem bardziej szczesliwa niz kiedys.Nie mam takich wahan nastrojow.Lubie czekolade i nic na to nie poradze.Kocham zycie i chce z niego korzystac w taki sposob jaki potrafie.
A co do tolerancji, glupich docinek..Mieszkam od 5 lat w Irlandii i tutaj na szczescie jest mi troche lepiej.Ale jak przyjechalam bylo jeszcze lepiej, bo nie bylo tyle porozbieranych ,chudych, opalonych blondynek z Polski, ktore jak patrza na ciebie mysla :fuu jaki pulpet.Noc coz swiat nalezy do wszystkich, nie zabronie im tu przyjezdzac, ale wiele sie zmienilo.No ale zdecydowanie jest mi tu lepiej. Wiekszosc Irlandek to duze kobiety, i nie patrzymy na siebie porownujac ktora jest grubsza.Wiecej zyczliwosci ze strony tutejszych kobiet.No bo to inne kobiety wpedzaja nas w kompleksy , wcale nie mezczyzni.Mezczyzni tez maja rozne gusta.No dobra to tyle.Teraz pytanie:
Przyjmiecie mnie do swojego grona???
gastone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 16:30   #1057
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

gastone jak mogły byśmy odmówić? Wyrażam swoje zdanie, jesteś w naszym stylu (miła, otwarta) ale masz jeden minus... za daleko mieszkasz nie pójdziemy razem na piwko.
Rozgość się, usiądź wygodnie, pisz, czytaj Mów co Cię trapi, co śmieszy dzięki temu będzie nam łatwiej Cię poznać. Z wypowiedzi nie wystaje szara myszka ale pewna siebie młoda kobieta Nie martw się kompleksami każdy je ma, a ja mam tyle że mogła bym obdarować całe rzesze ludzi, ale jak pomyślę że mam gdzie się wygadać, że są osoby które mnie rozumieją robi mi się cieplej, po za tym jestem wredną babą i czasem jak się wścieknę to nie ma zmiłuj

Noga mnie boli, nie wiem co się dzieje prawie nic nie robie. Ogólnie siedzę trochę tylko posprzątałam może to jeszcze z wczoraj a noc nic nie dała tak naprawdę.
Kasa mi się kończy muszę wymyślić jakąś prace dorywczą, ale nie wiem jaką bo z tą nogą to jak z klockiem... ciungnie się za mną i nie wiem jak mam chodzić. Po schodach schodzę jak babcia najpierw chora noga później na ten sam schodek noga zdrowa - bo ją mogę zgiąć. W warszawie czułam się okropnie, tylu ludzi latało po schodach jak szatany a ja... buuu nie jadę do warszawy mam w głowie jakąś blokadę, nie chcę ej zginać na schodach, jak wchodzę to nie ma większego problemu ale ze schodzeniem… porażka Ale żeby nie było że tylko się żale:
- Zakład Ubezpieczeń Społecznych zatrudni byłego właściciela agencji
towarzyskiej. Wymagania: umiejętność ogarnięcia burdelu.
- ZUS - Złodzieje U Steru
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 18:24   #1058
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Witajcie

guantanamera
fajniutki kolor

Naszata
....biedna ta Twoja noga..... To może Ty się na randkę z tym lekarzem umów...będziesz mała osobistą terapię....jakieś masowanie i lekarski dotyk mogą zdziałać cuda Musisz iść na prawdę na rehabilitację z tą nogą....bo inaczej to może być bardzo trudno z powrotem do pełnej sprawności tej nogi. Tam Ci pokażą co i jak, trochę będziesz mogła sama w domku to robić i powinno by, co ja mówię, będzie wszystko dobrze a z pracą sie zastanów, może sie znajdzie coś do domu...może nawet jakieś przepisywanie na kompie czy coś....bo lepiej żebyś tej nogi nie szarżowała.

gastone
bardzo się cieszę, że się tu pojawiłaś i do nas dołączasz Oczywiście że przyjmujemy witam Cię tu ciepło
Pisz kiedy tylko chcesz (najlepiej jak najczęściej ) i pisz zarówno to co Ci na serduchu leży, czy cokolwiek innego Ci po głowie chodzi Gratuluje męża i dzieciątka
Co do kompleksów to chyba je wszyscy mają. Najważniejsze to się nimi nie zadręczać, bo takie zadręczanie sie nimi może uniemożliwić nam życie, cieszenie sie nim i wiele fajnych zdarzeń przejdzie nam koło nosa
Zgadzam się z Tobą że to inne kobiety wpędzają nas w kompleksy a nie faceci. Żaden facet nigdy mi nie powiedział że jestem grubasem czy pasztetem. A jeden jak coś skomentował negatywnie to wcale nie wagę, tylko aparat ortodontyczny na zębach i to nie negatywnie tylko ze on by sie bał wiele rzeczy "robić" z tym aparatem.....domyślcie się co miał na myśli zbereźnickiego ...... i tez nie powiedział tego w sposób obraźliwy w jakikolwiek sposób. Faceci maja do tych spraw zupełnie inne podejście. O wiele zdrowsze i bardziej racjonalne. Tak mi się wydaje przynajmniej. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich facetach, mam na myśli tych mądrych
Wogóle w krajach zachodnich tolerancja jest większa a i różnorodność ludzi większa, może właśnie dlatego.
Ale się rozpisałam

Uciekam sie pouczy trochę, bo jutro z panem profesorem od inżynierii genetycznej omawiać będę wynik elektroforezy plazmidów bakteryjnych który robiłam 2 tyg temu boję się trochę no ale cóż.....by albo nie być

Buziaki dla Wszystkich
miłego wieczorku
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:06   #1059
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Alithia z doktórkiem się nie umówie bo żonaty, ale jak by miał syna albo brata koło 30 to bardzo chętnie ale boje się spytać, wszak odrzuciłam jego oświadczyny
Umówić to bym się chciała z moim doktorem z ostrego dyżuru, boski gostek, całe ręce w piegach - uwielbiam
Możliwe że w niedzielę pojadę do Kampinosu i tam będzie taki doktorek neurolog, muszę go poznać, podobno ma coś z głową bo zachowuje się jak wariat jak ktoś chce go dotknąć chcę sprawdzić jak zareaguje na uścisk – żartuje Do Kampinosu jeżdżę aby się wyluzować, tam jest świetna atmosfera i genialni ludzie
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:24   #1060
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Dziekuje dziekuje za mile przyjecie, juz mi lepiej na sercu.Wiecie, troche tu samotna jestem.Nie moge trafic na fajna kobitke, z ktora mogla bym na przyklad wyjsc na zakupki.Polak polakowi za granica wilkiem, wiecie o co chodzi...Mam jedna kolezanke, ale pracuje intensywnie i nie ma czasu.Rozumiem ja.Reszta to porazka.N?ie mowiac o tym ze nie mam z kim dzielic tematow dotyczacej mojej tuszy.Ale teraz mam was!! Za co wam dziekuje.No a teraz to musze tez isc.Uczyc sie nie musze, mam to juz na szczescie za soba, ale obowiazki rodzinne wzywaja.Dziecko nie daje spokoju.Dobrej nocki dziewczyny!
gastone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:40   #1061
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Gastone wyobrazilam sobie te takie polskie barbie nie wiem co sie dzieje ale kumple pracujacy za granica mowia ze normalne dziewczyny na obczyznie zmieniaja sie w takie odpicowane "cos" woda sodowa odbija czy jak? :|
fajnie, ze jestes
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 22:05   #1062
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość
Wpadaj z ciachem Czekamy
Cytat:
Napisane przez Alithia Pokaż wiadomość
Witajcie Kobitki

MrsVargas
witam witam Pewnie, że możesz, mam nadzieję że będzie Ci tu dobrze.
Dziękuję za miłe powitanie

Wpadnę z bułeczkami cynamonowymi jak upiekę w sobotę

Alithia też przez pewien czas robiłam biżuterię od jakieś czasu nie mam weny i wszystkie rzeczy do produkcji leżą sobie w zdecoupagowanym pudełku na kolejny przypływ weny


Leżę sobie w łóżku, oczy mi się już zamykają, ale jeszcze powizażuję Na szczęście jutro wzięłam sobie wolne. Miałam iść coś załatwiać z bratem a właściwie pomóc mu w skompletowaniu nowej garderoby. Rozwiódł się niedawno i trzeba mu pomóc się odrodzić Jednakże braciszek się wycofał, ale jeszcze go dopadnę
W związku z tym jutro cały dzień się upiększam z przerwami na sprzątanie i porządki w ciuchach, nie będę trzymać czegoś w co się nie mieszczę obecnie

Ja jakaś szczególnie gadatliwa nie jestem...póki co...ale się rozkręcę

Spokojnej nocy dziewczyny. Dobranoc
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 22:36   #1063
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Super, coraz nas więcej, choć i "starsze" koleżanki powinny się przypomnieć

A ja zasnąć nie mogę, myślę o samotności w małym jak i wielkim mieście. Dlaczego tak trudno jest nam się odnaleźć? Dlaczego tak bardzo boimy się odrzucenia i bliskości że w ogóle nie staramy się nikogo poznać?... Ok. pytam sama siebie dlaczego taka jestem Hy aż mi siebie żal. A żeby nie było że jestem smutasem to powiem że to wszystko przez zżerającą mnie sexualnośc, ni ma chłopa to nie dopieszczone chodzi – przepraszam wulgarnie to wypadło, ale to cala prawda.
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 22:40   #1064
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

ja dzisiaj szoku doznałam, bo mama mi kupiła 2 bluzki
niestety okazuje się, że doszedł mi jeden X przed L... przy okazji musiało mi się oberwać od mamy, że strasznie się ostatnio roztyłam

a w ogóle to byłam dzisiaj rano na basenie co prawda to wf, ale każdy robi co chce. Na ogół gadamy ale dzisiaj nikogo znajomego nie było, więc cały czas pływałam. Postanowiłam pomęczyć trochę biodra i nogi i pływałam trzymając w rękach deskę ostatnio tak w podstawówce pływałam, ale to fajne jest spodobało mi się
ale przyznaję, że rano, jak goliłam nogi miałam taką chwilę zwątpienia.. bo na basen generalnie zapisało się mnóstwo facetów i laski, które się z palcem w.. wcisną w 34/36 i to jeszcze chodzą w skąpym bikini. no ale przełamałam się, w końcu to tylko raz w tygodniu i mogę czasem ten swój cellulit pokazać i uczulenie po chlorze
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 23:11   #1065
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja dzisiaj szoku doznałam, bo mama mi kupiła 2 bluzki
niestety okazuje się, że doszedł mi jeden X przed L... przy okazji musiało mi się oberwać od mamy, że strasznie się ostatnio roztyłam

a w ogóle to byłam dzisiaj rano na basenie co prawda to wf, ale każdy robi co chce. Na ogół gadamy ale dzisiaj nikogo znajomego nie było, więc cały czas pływałam. Postanowiłam pomęczyć trochę biodra i nogi i pływałam trzymając w rękach deskę ostatnio tak w podstawówce pływałam, ale to fajne jest spodobało mi się
ale przyznaję, że rano, jak goliłam nogi miałam taką chwilę zwątpienia.. bo na basen generalnie zapisało się mnóstwo facetów i laski, które się z palcem w.. wcisną w 34/36 i to jeszcze chodzą w skąpym bikini. no ale przełamałam się, w końcu to tylko raz w tygodniu i mogę czasem ten swój cellulit pokazać i uczulenie po chlorze
Skad ja to znam? Okropienstwo.... wskazanie: basen na ktory chodza mamy z niemowlakami.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 23:20   #1066
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

ja niestety nie na wf nie mogę sobie wybrać basenu, muszę chodzić konkretnie na ten.
ale ja sam sobie winna jestem, bo miałam 5 innych opcji do wyboru na wf, a ja sie uparłam na basen i mam za swoje bałam się, że będą jakieś oceny z tego, a dobre stopnie z wfu zawsze miałam TYLKO z basenu
w następnym semestrze może zapiszę się na taniec towarzyski? chociaż boję się, że nie zrobią grupy początkujących, tylko będą kontynuować
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 23:34   #1067
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja niestety nie na wf nie mogę sobie wybrać basenu, muszę chodzić konkretnie na ten.
ale ja sam sobie winna jestem, bo miałam 5 innych opcji do wyboru na wf, a ja sie uparłam na basen i mam za swoje bałam się, że będą jakieś oceny z tego, a dobre stopnie z wfu zawsze miałam TYLKO z basenu
w następnym semestrze może zapiszę się na taniec towarzyski? chociaż boję się, że nie zrobią grupy początkujących, tylko będą kontynuować
Wiesz co... nie wiem gdzie to zalatwic, czy mozna samemu w aptece, czy do lekarza po recepte, ale kiedys stosowalam masc z witaminami jaka mi dermatolog wypisal. Po basenie pomagala idealnie. Byla robiona w aptece. Pamietam ze miala wit. A i E, ale za duzo to to nie pomoze. Byla fajna, bo perfumowany balsam po basenie moze podraznic, a ona byla czysciutka niczym dziewica ;P
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:10   #1068
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

ooo basen.Ja nie plywalam chyba z 10 lat.Nie rozbiore sie do stroju za zadne skarby!!Publicznie oczywiscie.Pod domem moge robic co chce, opalam sie jak chce i chyba kupie sobie dzieciecy basenik hihih.Ale na powaznie to czeka mnie plaza z mim maluchem jak sie cieplo zrobi (mam kolo siebie jakies 30 kilometrow ocean).Napewno sienie rozbire!Musze znalezsc w szafie cos wygodnego, przewiewnego.Czsem marze tak rozzebrac sie i chodzic po plazy delektujac sie latem..ale moge sobie pomarzyc...te kompleksy mnie dobija.
No dobra dosc marudzenia! Ide zjesc sniadanko.Wpadne pozniej.oooo jak dobrze poplotkowac.pa
gastone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 11:43   #1069
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Mi też marzy sie basen, ale u mnie z kasą i dojazdami to kiepsko A pływać po prostu kocham Powiem to wulgarnie "Wali mnie to jak wyglądam w kostiumie, w wodzie i tak nie widać"
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 12:54   #1070
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
ooo basen.Ja nie plywalam chyba z 10 lat.Nie rozbiore sie do stroju za zadne skarby!!Publicznie oczywiscie.Pod domem moge robic co chce, opalam sie jak chce i chyba kupie sobie dzieciecy basenik hihih.Ale na powaznie to czeka mnie plaza z mim maluchem jak sie cieplo zrobi (mam kolo siebie jakies 30 kilometrow ocean).Napewno sienie rozbire!Musze znalezsc w szafie cos wygodnego, przewiewnego.Czsem marze tak rozzebrac sie i chodzic po plazy delektujac sie latem..ale moge sobie pomarzyc...te kompleksy mnie dobija.
No dobra dosc marudzenia! Ide zjesc sniadanko.Wpadne pozniej.oooo jak dobrze poplotkowac.pa

Gastone świetnie Cię rozumiem, też tak mam rozebrać to się mogę na jakimś odludziu albo w nocy hihi Wstydzę się i już, od razu sobie wyobrażam co Ci ludzie sobie pomyślą jak by mnie zobaczyli w stroju :/


Jak ja się dziś wyspałam, marzenie . Mieszkanie już częściowo ogarnięte, teraz idę sobie zrobić pedicure i manicure, mam ochotę na soczystą czerwień A później najcięższa robota....ciuchy a potem piekę te bułeczki cynamonowe dla Was coby się jakoś wkupić

Miłego dnia
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 14:09   #1071
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Gastone świetnie Cię rozumiem, też tak mam rozebrać to się mogę na jakimś odludziu albo w nocy hihi Wstydzę się i już, od razu sobie wyobrażam co Ci ludzie sobie pomyślą jak by mnie zobaczyli w stroju :/


Jak ja się dziś wyspałam, marzenie . Mieszkanie już częściowo ogarnięte, teraz idę sobie zrobić pedicure i manicure, mam ochotę na soczystą czerwień A później najcięższa robota....ciuchy a potem piekę te bułeczki cynamonowe dla Was coby się jakoś wkupić

Miłego dnia
ooo jak ja marze o wyspaniu.Zawsze byla strasznym spiochem.Niestety bobas nie daje spac.Ile byl dala zeby tak pospc chociaz do 11.00. Tez ogarnelam caly dom, i jestem juz po manicure.Teraz czekam az dzidzia sie obudzi i ide na powietrze.
Ogladam telewizje.I slucham poraz kolejny: ser, nabial, mieso,makarony,cukier jest niezdrowy.Nie jedz bobedziesz gruba i umrzesz.Ludzie kogos tu pokrecilo!Niedawno dietetycy mowili ze sery, mlekodostarczaja nam duzo wapnia, i bialka.Musi byc w twojej diecie.Mieso czerwone i biale rowniez.Czerwone mniej ale tez trzeba je spozywac ze wzgledu na wartosci odzywcze.Teraz nagle sie im odminilo.?N Awet slyszalam ostatnio ze jak chcesz schudnac to nie powinnas jest owocow bo maja duzo cukru.?????nie wiem o co chodzi W kazdym razie dziewczyny dietetyk zawod pozadany i dobrze platny w dzisiejszych czasach he hehe
A ja zjadlam dwie buleczki cynamonowe i wypilam szklanke mleka.mniam.Nie bede sie oszukiwac i mowic ze bede sie odchudzac.Nie mam juz tyle wytrwalosci co kiedys....Kurcze jestem przed okresem i humor mam kiepski..przeplakalam wczoraj caly wieczor..a tak sobie.. sama nie wiem o co mi chodzilo..
gastone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 14:47   #1072
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
ooo jak ja marze o wyspaniu.Zawsze byla strasznym spiochem.Niestety bobas nie daje spac.Ile byl dala zeby tak pospc chociaz do 11.00. Tez ogarnelam caly dom, i jestem juz po manicure.Teraz czekam az dzidzia sie obudzi i ide na powietrze.
Ogladam telewizje.I slucham poraz kolejny: ser, nabial, mieso,makarony,cukier jest niezdrowy.Nie jedz bobedziesz gruba i umrzesz.Ludzie kogos tu pokrecilo!Niedawno dietetycy mowili ze sery, mlekodostarczaja nam duzo wapnia, i bialka.Musi byc w twojej diecie.Mieso czerwone i biale rowniez.Czerwone mniej ale tez trzeba je spozywac ze wzgledu na wartosci odzywcze.Teraz nagle sie im odminilo.?N Awet slyszalam ostatnio ze jak chcesz schudnac to nie powinnas jest owocow bo maja duzo cukru.?????nie wiem o co chodzi W kazdym razie dziewczyny dietetyk zawod pozadany i dobrze platny w dzisiejszych czasach he hehe
Bo chodzi o to aby nie przesadzac, laczyc odpowiednio, i dowiedziec sie jaki ma sie cukier. Jesli na sniadanie zjesz platki na mleku, na drugie powiedzmy jogurt, na obiad mieso i warzywa straczkowe, na podwieczorek zjesz jajko na miekko a na kolacje np. jajecznice, to bedzie niezdrowo, bo samo bialko. Bialko jest potrzebne, ale nie tylko z mleka i sera, z mleka, miesa oraz warzyw straczkowych. Jak zle sie laczy, przesadza to jest niezdrowe...
Jesli odpowiednio laczy sie produkty, zachowuje sie odpowiednie ilosci (120gram miesa dziennie i 30 gram wedliny dziennie np.) to nic nie jest niezdrowe.

Ide odklaczyc wanne z "siersci" tz... czas na kapiel, bo jakas "randka" sie szykuje
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 12:00   #1073
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość
Super, coraz nas więcej, choć i "starsze" koleżanki powinny się przypomnieć
....
A więc przypominam się ja - chilanes, rozm.48
Pozdrawiam gorąco, znów poniedziałek ;(

MrsVargas - bułeczki się spaliły? nic do mnie nie dotarło :P
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 12:53   #1074
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
A więc przypominam się ja - chilanes, rozm.48
Pozdrawiam gorąco, znów poniedziałek ;(

MrsVargas - bułeczki się spaliły? nic do mnie nie dotarło :P
Ja też się tylko przypominam - rozmiar 52-54 No i sprzątanie po malowaniu w trakcie, a i po wczorajszym pzyjęciu ogrodowym, też. Kuchnia odmieniona, lekko. Wurzuciliśmy polowę gratów, a to co bylo w tych gratach poszło na razie na strych i musze posegregowac. Za to mamy nowy sosnowy stół w kuchni (trzeba polakierowac, ale co tam...) + 4 krzesła (tez do lakierowania). Jeszcze tylko nowe szafki i kuchnie może byc na jakis czas.. Miłego dnia, pędzę dalej do sprzątania.

Ach! No i witam wszystkie Nowe Koleżanki.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 16:49   #1075
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Chilanes - myślałam o tych co to juz od dawna nie zaglądają Ale dobrze wiedzieć że jesteś z nami

Hejasz - no to jak widać extra się zaczyna robić "po remontowo" ja lubię stoły, krzesła juz nie tak bardzo
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:06   #1076
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

a ja posprzatalam dzis caly dom, od deski do deski a uwiezcie mi mam co sprzatac..A kalorii spalilam! Lalo sie ze mna.Nie bede mowic ile mam pokoi do sprzatania ale powiem tylko tyle ze mam trzy lazienki wiec pomyslcie same.Lepsze od roweru!! he he A teraz ide na spacerek z dzieckiem na rowerek chociaz najchetniej byl zjadla paczka hih ale nie.. ..zjem jabluszko i bedzie mi lzej,Nie zebym sie odchudzala..tak dla lepszego samopoczucia.
gastone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:27   #1077
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

A ja byłam 8 godzin w pracy i było ok, a później zsiadając z roweru źle stąpnęłam na krawężnik i teraz to moje nieszczęście mnie boli, nie wiem czy jutro pójdę (miałam 2 dni porobić zawsze to jakiś grosz) ale jak się obudze i będzie mnie boleć to pogadam z szefem i pójdę w środę.

Przypomniało mi się jak swój pokój malowałam, kiedyś miałam tapetę i każdy pas tapety pomalowałam na inny kolor (zielony, niebieski na przemian i wrzosowy-fiolet (??) na rogach) zajęło to ho ho ho albo i dłużej, tapeta miała takie wypustki i wszystko robiłam małym pędzlem... nie powiem ile przy tym klełam, ale duma mnie rozpiera do dziś Farba już wyblakła ale duma jest
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:00   #1078
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

kopnijcie mnie w tyłek męczy mnie ta pogoda, duszno mi, chce mi się spać, boli mnie głowa, mam meega lenia a tu sie uczyć trzeba
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:19   #1079
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cześć dziewczyny

10 godzin pracy i mam dość, niestety mam tak co drugi poniedziałek i szczerzę ich nie cierpię Jutro na szczęście tylko do 14, a po pracy idę upolować jakieś buty. Pewnie nić nie znajdę, tak to zwykle jest jak się na coś nastawiam
Zrobiłam w pracy usg tarczycy i wychodzi na to że zaczyna się u mnie choroba Hashimoto. Muszę jeszcze to potwierdzić badaniami krwi. Poza tym muszę iść do ginekologa :/ opornie mi to idzie.


Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
MrsVargas - bułeczki się spaliły? nic do mnie nie dotarło :P
Chilanes Muszę się przyznać że upiekłam z dwóch porcji i wyszło tego sporo, ale szybko się rozeszło uchroniłam jeszcze jeden talerz dla Was zdjęcie zrobione dopiero dzisiaj powinnam była zrobić od razu po upieczeniu, co to był za widok

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
ooo jak ja marze o wyspaniu.Zawsze byla strasznym spiochem. Kurcze jestem przed okresem i humor mam kiepski..przeplakalam wczoraj caly wieczor..a tak sobie.. sama nie wiem o co mi chodzilo..
Gastone ze mnie też śpioch i też płaczek przedokresowy

Pomarudziłam sobie i idę się kąpać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5521b.jpg (114,8 KB, 8 załadowań)
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 21:20   #1080
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

MrsVargas hashi nie jest taki straszny Jakbyś miała jakieś pytania odnosnie hashiego to pytaj
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2008-05-12 o 21:54
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.