Odchudzanie po 30 i pozniej 8 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 21:06   #1051
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Beata
tez tak sadze
marioladabr
dobrze wiedziec ze nie sama mialam wieczor slabosci
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:16   #1052
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Itakasiu, pytałaś o naturalną pielęgnację... najwiecej jest na forum Biochemia.... Życzę wytrwałości w poszerzaniu wiedzy
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:04   #1053
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ale jak to pędzelkiem? Jakim, jak?


A mój małżyk kupił dzisiaj wieeelką pakę chipsów.... (niby dla gości , ale i tak prawie wszystko ja zjadłam
Nic ci nie będzie po niedzielnym maratonie

Nalej tak ok. 2 ml. toniku do kieliszka ,tyle ile potrzebujesz . Zamocz pedzel i nałóż na twarz .
Pędzelek jakikolwiek , mały zgrabny , taki którym umiesz się posługiwać. Ja używam do różu , z krótką rączką . wpadłam na to , bo próbowałam zrobić peeling z PHA a peelingi robie pędzelkiem , bo tak jest ekonomicznie . Na wacik to strasznie dużo kwasu się marnuje i wyglądałam jak indianka

A dlaczego podobał ci się tonik depigmentacyjny ?

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-08-11 o 22:13
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:30   #1054
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

a ja dziś muffinki strzeliłam, nawet zjadliwe wyszły

Mariola nie zaszkodzą Ci czipsy, najwyzej znów jakiś treking zaliczysz, ale nie, przecież Ty do pracy rowekiem pomykasz :p

Natalio sporo wiesz o różnych zabiegach kosmetycznych, dobrze wiedzieć
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:54   #1055
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Nic ci nie będzie po niedzielnym maratonie

Nalej tak ok. 2 ml. toniku do kieliszka ,tyle ile potrzebujesz . Zamocz pedzel i nałóż na twarz .
Pędzelek jakikolwiek , mały zgrabny , taki którym umiesz się posługiwać. Ja używam do różu , z krótką rączką . wpadłam na to , bo próbowałam zrobić peeling z PHA a peelingi robie pędzelkiem , bo tak jest ekonomicznie . Na wacik to strasznie dużo kwasu się marnuje i wyglądałam jak indianka

A dlaczego podobał ci się tonik depigmentacyjny ?
Podobał mi się, bo ładnego buziola miałam podczas używania, taka jaśniutka i gładziutka. Co prawda jednego przebarwienia na policzku po rozdrapanej krościemi nie usunęło, ale może następna kuracja pomoze. Lorri radziła, żeby dłużej niż 4 msc nie stosować - najlepsze efekty jak się stosuje max 4 msc a później się robi przerwę. Wierzę Lorri, bo to moje guru biochemiczne, posiada niesamowitą wiedzę, której nigdy nie posiądę.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:55   #1056
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Ann ten najmniejszy to Baby Kabuki do pudru
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 23:17   #1057
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Dziewczynki a jaki tonik dla naczynkowców z BU byście poradziły?? ja używam, co drugi dzień aspirynowego lubie i zadowolona jestem, ale często mam chęć na zmianę choćby czasową.

Eee jak się czasem coś pysznego chapsnie to po co wyrzuty sumienia? życie jest zbyt cięzkie i krótkie zbyt by ciagle tylko sobie wszystkiego co i rusz odmawiać
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 23:37   #1058
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Podobał mi się, bo ładnego buziola miałam podczas używania, taka jaśniutka i gładziutka. Co prawda jednego przebarwienia na policzku po rozdrapanej krościemi nie usunęło, ale może następna kuracja pomoze. Lorri radziła, żeby dłużej niż 4 msc nie stosować - najlepsze efekty jak się stosuje max 4 msc a później się robi przerwę. Wierzę Lorri, bo to moje guru biochemiczne, posiada niesamowitą wiedzę, której nigdy nie posiądę.
Wiem Lorii jest niesamowita i żyje w nocy ,to mi się podoba
Ale masz cierpliwość 4 miesiące czekać na efekty , ja bym nie umiała
Na mazidłach mają nowe składniki depigmentacyjne : alfa arbutryne i dipalmian kojowy , bardziej mnie przekonują .
Dostałam dzisiaj nowy przepis na mocne i grube włosy , ciekawe czy zadziała

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki a jaki tonik dla naczynkowców z BU byście poradziły?? ja używam, co drugi dzień aspirynowego lubie i zadowolona jestem, ale często mam chęć na zmianę choćby czasową.

Eee jak się czasem coś pysznego chapsnie to po co wyrzuty sumienia? życie jest zbyt cięzkie i krótkie zbyt by ciagle tylko sobie wszystkiego co i rusz odmawiać

To ma być tonik z kwasem bo wybór jest niewielki : PHA , którego nie lubie , więc nie polecam nikomu , zostało mi jeszcze troche , gdyby ktoś chciał wyprobować i mleczno- różany , ktory uwielbiam . Można jeszcze samemu ukrecić z kwasu migdałowego .

Ja też uważam , że trzeba sobie czasem coś chapnąć pysznego
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 00:11   #1059
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Natalio - poproszę jesli to nie tajemnica pzrepis na te mocne i grube włosy

Ja mam cerę wrażliwą, naczynkową, bladą, skłonną w kierunku trądziku różowatego choc niektórzy mówią, że to juz trądzik. I moja pielęgnacja wygląda tak: na dzień serum z wit.C z BU, filtry. Na noc tonik aspirynowy potem Diroseal, choc czasem zamiennie jakieś serum na noc z BU albo jakiś krem, bo ja lubie próbować i mnie to ciagnie poza tym od czasu do czasu maseczki, pilingi enzymatyczne podobno taka pielegnacja do mojej twarzy jest ok. Mocneijszego to chyba nie mogę nic, ale też i bym sie bała, bo np. zima to twarz moja szaleje od zmian mróz-gorąc

Dziś byłam na tym w kinie:
http://www.filmweb.pl/f487211/Kac+Vegas,2009
Głupie choć strasznie zabawne bardzo się usmiałam i serio polecam
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 02:43   #1060
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Iwonka- nie wiele ci poradze na cere , bo nie znam tego problemu ale mam koleżanke , która na rumień , czyli czerwienienie używała Ruboril - krem i najbardziej jej pomógł. Oczywiście on nie usunie widocznych naczynek , ale na rumień pomógł.

Co do włosów , to masz takie marne jak ja to jest wcierka na bazie adenozyny . Troche o tym poczytałam na LU , ale nie wszystko jeszcze , powinno pomóc , chce sprobowac . Ja mam mase cienkich włosów i na dodatek krótko żyją . O dlugich nie mam co marzyć , nigdy nie miałam , może teraz się uda . Przepis jutro , bo już padam , ale może poczekaj aż u mnie coś zadziała , tylko na moje kudły nic nie działa

A z kim chodzisz do kina

PS. ten zielony ludek , łypiący okiem - to jest teraz moja ulubiona emotikonka . Jak zwykle nie wiem co oznacza , ale mi się podoba

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-08-13 o 00:39 Powód: poprawiłam nazwe kremu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 06:33   #1061
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

cześć

Ann ja używam od dłuższego czasu Lirene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rsja-2008.html
i byłam bardzo zadowolona, nie wyskoczył mi żaden pryszcz, nie świecę się i w ogóle, natomiast widzę, że dziewczyny bardzo narzekają na ochronę moje wakacje przetrwałam bez grama opalenizny na twarzy, nie wiem o co chodzi

Natalio ja ją odbieram jako "wścibską", dobra do przyciskania do muru pytaniami , też ją lubię
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy

Edytowane przez Brewka :)
Czas edycji: 2009-08-12 o 06:35
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 07:15   #1062
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Dżem dobry

Tez mam tą lirenkę i sobie chwalę. Nie tłuści, wchłania sie do matu, nie zatyka i nie lepi.
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-08-12 o 07:16
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 07:40   #1063
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć Ślicznotki.

Bea,

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Moni cyfrówkę nosisz a zdjęc nam nie pokazujesz
Już dawno obiecałaś przysłać jakieś z Ukochanym i co ?
No przecież napisałam że mi się jej nie chce zazwyczaj wyciągać. Podrzutek nie lubi się fotografować i "spyla" mi sprzed obiektywu z prędkością światła ( a szybki jest skubaniec ). Poza tym ma niesamowite wyczucie aparatu. Jak go usiłuję sfotografować z ukrycia to i tak zdąży zawsze zrobić jakąs głupią minę i zdjęcie się nadaje do kosza.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Monika - napiszę @ dziś lub jutro, przepraszam
Iwonko, nie pali się. Zastanawiałam się tylko czy gdzieś @ nie zaginął a Ty czekasz na odpowiedź.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

A co do grzeszków dietetycznych to za mną chodzi już od jakiegoś czasu coś mega niezdrowego w stylu McDonalds albo KFC. Nie jadam tych świństw a teraz mnie ciągnie na maxa.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:26   #1064
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć dziewczynki
Ja KFC nie lubię bo mnie po nich żołądek tak napiernicza że szok Generalnie opieram się grzeszkom kulinarnym jak mogę, ale nie potrafię zrezygnować z wieczornego białego winka.
Na naczynka dobry jest hydrolat z kocanki. I poproszę o przepis dokładny na grube włosy
Moja córa była wczoraj na KacVegas i też powiedziała dokładnie to samo co Ty Iwonko
Moniczko dotarły podkłady do Ciebie może?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:30   #1065
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Moniko powiem tylko, że raz w życiu miałam taką fazę na hamburgery, czy tam inne śmieciowe jedzenie
po paru tygodniach okazało się, ze to niezupełnie ja tylko Karol w moim brzuchu, więc -->
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:45   #1066
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8



Ja teraz chyba 3 raz w zyciu bylam w Macu Byl niedaleko komsu samochodowego w jakiejs niemieckiej miescinie i poszlysmy tam do toalety ale dziewczyny chcialy zostac bo byl tam malpi gaj przyszedl wiec malz z kuzynem i chyba z 10 minut szukalismy co tam mozna zjesc
Wypicie pol litra napoju gazowanego to bylo wyzwanie meczylam godzine
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:56   #1067
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Mi też Cole i inne słodzone gazowane badziewie nie wchodzi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:59   #1068
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

eeee, a mi tam pepsi wchodzi, oj i to jak
dlatego nie kupuję, bo piłabym od rana zamiast wody, kawy, herbaty
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:49   #1069
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

A ja muszę pochwalić publicznie małża - bo wczoraj mi wleciało z głowy... wczoraj SAM zrobił przepyszny obiadek i jak wróciłam z pracy to czekał na mnie cieplutki tależyk. Mało tego... to był bardzo zdrowy obiadek... (wołowinka duszona z pieczarkami i cebulką w sosie własnym, bez dodatku śmietany i mąki, a do tego kalafiorek na parze).... prawie padłam z wrażenia, bo co prawda mojemu małżowi zdarzało się popełnić parę razy obiad ale zawsze były to zupki z torebki lub jakieś świństwo z półproduktów. Wziął sobie mocno do serca dietę i zdrowe odżywianie. Jak widzi efekty to i chęci ma większe
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 10:50   #1070
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć

Och, jakie Wy macie wyrobione dobre nawyki zywieniowe
Ja tam kiedyś bardzo często jadałam w Mc Donaldzie
Teraz juz nie, bo jakoś mi ni smakuje.
I wstrętu do gazowanych napoi też nie odczuwam
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:57   #1071
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Cześć

Och, jakie Wy macie wyrobione dobre nawyki zywieniowe
Ja tam kiedyś bardzo często jadałam w Mc Donaldzie
Teraz juz nie, bo jakoś mi ni smakuje.
I wstrętu do gazowanych napoi też nie odczuwam
no to nie czuję się juz osamotniona na tym polu
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:04   #1072
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
no to nie czuję się juz osamotniona na tym polu


Ja też mam filtr lirene i sobie chwalę, co one z tą ochroną
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:21   #1073
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Ja nie grzeszę żywieniowo, ale filtrowo to i owszem. Filtrów na twarzy nie cierpię, mój krem ma filtr 15 i to jest maks co mogę używać i co jestem w stanie znieść Zresztą nawet bez filtra się nie opalę nawet gdybym chciała Od ciąży mi się pozmieniało
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 12:22   #1074
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć Ślicznotki

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Iwonka- nie wiele ci poradze na cere , bo nie znam tego problemu ale mam koleżanke , która na rumień , czyli czerwienienie używała Rubirol - krem i najbardziej jej pomógł. Oczywiście on nie usunie widocznych naczynek , ale na rumień pomógł.

Co do włosów , to masz takie marne jak ja to jest wcierka na bazie adenozyny . Troche o tym poczytałam na LU , ale nie wszystko jeszcze , powinno pomóc , chce sprobowac . Ja mam mase cienkich włosów i na dodatek krótko żyją . O dlugich nie mam co marzyć , nigdy nie miałam , może teraz się uda . Przepis jutro , bo już padam , ale może poczekaj aż u mnie coś zadziała , tylko na moje kudły nic nie działa

A z kim chodzisz do kina
Uzywałam wszystkiego chyba, co jest na naczynka i rumień na rynku. Działa chwilowo tak myślę, choć od wielu lat już się zima nie rumienie az tak i poliki nie pieką, ale to chyba ten Diroseal i koszulka z filtrów plus wit.C i podkład, czyli cała tapeta na twarzy, więc policzek nie ma styku ze światem zewnętrznym dziękuję za chęci

Włosy mam chyba normalne hehe. Ok, poczekam na efekty, prosze meldować, co i jak to zastosuję

W kinie byłam z koleżankami. Aktualnie mam straszne zdanie o panach i coś czuję, że zmierzam w kierunku staropanieństwa mimo iż bym nie chciała. Nie ma porządnych facetów albo już zajęci.
Ale film polecam!

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Iwonko, nie pali się. Zastanawiałam się tylko czy gdzieś @ nie zaginął a Ty czekasz na odpowiedź.
Przepraszam, postaram się napisać dziś ewentualnie jutro, nie miałam coś weny i zalatana byłam, ale się poprawię

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Na naczynka dobry jest hydrolat z kocanki. I poproszę o przepis dokładny na grube włosy
Moja córa była wczoraj na KacVegas i też powiedziała dokładnie to samo co Ty Iwonko
Dominko, a jak się stosuje i kiedy ten hydrolat??

Hmm, a ile córka ma lat? bo mimo wszystko uważam, że to film dla dorosłych, choc podejrzewam, że młodzież teraz jest szybciej dorosła niż ja w jej wieku. Tam panowie lataja goli i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
Moniko powiem tylko, że raz w życiu miałam taką fazę na hamburgery, czy tam inne śmieciowe jedzenie
po paru tygodniach okazało się, ze to niezupełnie ja tylko Karol w moim brzuchu, więc -->


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A ja muszę pochwalić publicznie małża - bo wczoraj mi wleciało z głowy... wczoraj SAM zrobił przepyszny obiadek i jak wróciłam z pracy to czekał na mnie cieplutki tależyk. Mało tego... to był bardzo zdrowy obiadek... (wołowinka duszona z pieczarkami i cebulką w sosie własnym, bez dodatku śmietany i mąki, a do tego kalafiorek na parze).... prawie padłam z wrażenia, bo co prawda mojemu małżowi zdarzało się popełnić parę razy obiad ale zawsze były to zupki z torebki lub jakieś świństwo z półproduktów. Wziął sobie mocno do serca dietę i zdrowe odżywianie. Jak widzi efekty to i chęci ma większe
No to super

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Och, jakie Wy macie wyrobione dobre nawyki zywieniowe
Ja tam kiedyś bardzo często jadałam w Mc Donaldzie
Teraz juz nie, bo jakoś mi ni smakuje.
I wstrętu do gazowanych napoi też nie odczuwam
Ja jadam to na co mam ochotę, a fast foody od czasu do czasu lubię. Zreszta, jak wiecie nigdy nie odżywiałam się specjalnie zdrowo
Wczoraj po kinie byłam w Mexicanie na jedzeniu i margericie

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2009-08-12 o 12:42
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 12:53   #1075
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Hydrolat tak jak tonik. On trochę ma zapach dziwny - jakby woda z wędzonki z ziółkami i miodem (to moje skojarzenia, choć niektórzy wyczuwają zapach siana ), ale działa fajnie. Mam chyba nawet gdzieś tez krem Rubiliane czy jakoś tak, ale on mnie zapchał niestety i na tym eksperymenta zakończyłam.
A moja stara córka ma 15 lat
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-08-12 o 12:55
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 13:03   #1076
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Dominko - a ten chydrolat to raz na noc chydrolat raz tonik aspirynowy? czy jak stosować? może zakupię sobie
Hehe, no to ja tam nie wiem, jak to z tymi dzisiejszymi 15-latkami jest, ale film zero krępacji w pokazywaniu czegokolwiek
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:03   #1077
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Ja aspirynowego nie znam, nie stosowałam nigdy, a hydrolat to taki rodzaj wody kwiatowej. Jego się optrzymuje przy destylacji roślin do olejków czy jakoś tak. Niby produkt uboczny, ale okazało się, że świetnie na cerę wpływa.
A 15-latki dzisiaj to normalnie strasznie dojrzałe są. Masakra jakaś
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-08-12 o 14:04
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:53   #1078
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Ok to poczytam sobie o tym hydrolacie, bo generalnie jestem fanką tonika aspirynowego i gorąco go polecam lub maseczki aspirynowej, jesli ktos woli

Tak myślałam z tymi 15-latkami

Kupiłam sobie dziś buty namówiona przez mamę jak obcykam to wkleję
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 20:42   #1079
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Iwonko koniecznie pokaż butki

A na n-k mozna zobaczyć Antonia
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 23:16   #1080
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Beatko - dzięki za cynka juz obejrzałam sobie tygryska Marioli

Może jutro cyknę butki to czerwono-białe ppe toe za 59zl w promocji
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.