Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 18:08   #1051
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Nie no, ale się wkurzyłam. W zamówieniu nie przyszły mi bloczki, na których wypisuję zamówinie klienta. Na dup.ie sobie to teraz wypiszę.;/


o a są dostępne? chciałam je już dawno zamówić, a nigdy nie było, mam nadzieję, że Ci doślą i nie wystawią korekty
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:28   #1052
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Nie no, ale się wkurzyłam. W zamówieniu nie przyszły mi bloczki, na których wypisuję zamówinie klienta. Na dup.ie sobie to teraz wypiszę.;/
ale tych bloczków to nie ma od dawna - dołączyły Ci się do zamówienia jako dostępne
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:08   #1053
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

czy mi się wydaje, czy kiedyś bardziej twórczo było na tym forum i jakoś tak bardziej pozytywnie
czytałam wątek około 2-3 lat temu i było dużo pomysłów, porad, recenzji, a teraz częściej żale i pretensje

ale może to ja tylko tak odbieram
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:06   #1054
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje, czy kiedyś bardziej twórczo było na tym forum i jakoś tak bardziej pozytywnie
czytałam wątek około 2-3 lat temu i było dużo pomysłów, porad, recenzji, a teraz częściej żale i pretensje

ale może to ja tylko tak odbieram
ja tam nie wiem, bo mnie tu 2 lata temu nie było ale faktem jest, że niestety często jest się na co żalić.

Macie już swoje paczki? Ja tym razem dla siebie zamówiłam bardzo mało. Nowy katalog oprócz tego, że znów spinany, to o wyraźnie mniejszej gramaturze kartek, jakość druku również taka sobie. No ale ok, nie to jest najważniejsze, przeżyję.

Woda Pretty Swan mimo, że słodka, kojarzy mi się z jakimś męskim zapachem... jakiś facet w moim otoczeniu nosił zapach z podobnymi nutami. Może to ten różowy pieprz?

Krem z orzechami brazylijskimi jest bardzo rzadki i ma taki mdły, nijaki, mało intensywny zapach. Żałuję zakupu, na zimę taki krem to zdecydowanie za mało.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:17   #1055
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem, bo mnie tu 2 lata temu nie było ale faktem jest, że niestety często jest się na co żalić.

Macie już swoje paczki? Ja tym razem dla siebie zamówiłam bardzo mało. Nowy katalog oprócz tego, że znów spinany, to o wyraźnie mniejszej gramaturze kartek, jakość druku również taka sobie. No ale ok, nie to jest najważniejsze, przeżyję.

Woda Pretty Swan mimo, że słodka, kojarzy mi się z jakimś męskim zapachem... jakiś facet w moim otoczeniu nosił zapach z podobnymi nutami. Może to ten różowy pieprz?

Krem z orzechami brazylijskimi jest bardzo rzadki i ma taki mdły, nijaki, mało intensywny zapach. Żałuję zakupu, na zimę taki krem to zdecydowanie za mało.
ja swoją chyba będę miała w poniedziałek... chociaż ta data na fakturze otrzymania przesyłki, jest też datą, że do tego dnia powinno otrzymać się przesyłkę, więc może być ona wcześniej...

te kremy do rąk są kiepskie, kiedyś miałam chyba piernikowy i ryż... z czymś... takie świąteczne edycje, no były takie sobie... Jestem też bardzo ciekawa tej serii do włosów z mlekiem i miodem

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje, czy kiedyś bardziej twórczo było na tym forum i jakoś tak bardziej pozytywnie
czytałam wątek około 2-3 lat temu i było dużo pomysłów, porad, recenzji, a teraz częściej żale i pretensje

ale może to ja tylko tak odbieram
na żale i pretensje inni będą dawać pomysły i porady - i będzie dobrze
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-12-07 o 10:18
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:37   #1056
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje, czy kiedyś bardziej twórczo było na tym forum i jakoś tak bardziej pozytywnie
czytałam wątek około 2-3 lat temu i było dużo pomysłów, porad, recenzji, a teraz częściej żale i pretensje

ale może to ja tylko tak odbieram
Niestety są powody do pożalenia się, ale chyba dobrze, że możemy(???) się tutaj wyżalić i uzyskać wsparcie i pomoc. We wczorajszej paczce brakowało już drugi raz płatnego cennika, w ostatniej brakowało darmowego katalogu.

Wczoraj jednak dostałam paczkę, mail od Dhl przyszedł ok. 12.00, więc chyba tam też gorączka przedświąteczna, a kurier był dużo później niż zawsze.

Dla siebie brałam trochę rzeczy, a i tak musiałam swoje zakupy uszczuplić do niezbędnych kosmetyków, bo uzbierało się trochę kosmetyków na prezenty. Dla siebie wzięłam żel do mycia twarzy z jagód acai i granatów i żel do mycia twarzy z ecollagena. Ten z granatów świetny, jest taki trochę śliski, takie właśnie lubię, a ten z ecollagena jest taki natłuszczający, skóra nie jest po nim ściągnięta. Kredka fioletowa Sparkle też super, miękka, ładny kolor i błyszczyk Sparkle fioletowy też godny polecenia.
Zestawy fioletowego silka wzięłam na prezeny, zapach jest boski, mniam.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:43   #1057
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Zestawy fioletowego silka wzięłam na prezeny, zapach jest boski, mniam.
Też mi się bardzo podoba, nawet krem do rąk jest całkiem dobry Jego zapach przypomina mi zapach kremu do rąk z Ori, sprzed dobrych 10lat Pamiętam, że jak byłam mała, to mama miała właśnie tamten krem i tak bardzo zapamiętałam ten zapach ( to była jakaś świąteczna edycja w takim jakby bordowym opakowaniu z jakimiś złotymi fragmentami i złotą zakrętką, może któraś z Was kojarzy?? ).
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 11:01   #1058
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Też mi się bardzo podoba, nawet krem do rąk jest całkiem dobry Jego zapach przypomina mi zapach kremu do rąk z Ori, sprzed dobrych 10lat Pamiętam, że jak byłam mała, to mama miała właśnie tamten krem i tak bardzo zapamiętałam ten zapach ( to była jakaś świąteczna edycja w takim jakby bordowym opakowaniu z jakimiś złotymi fragmentami i złotą zakrętką, może któraś z Was kojarzy?? ).
pamiętam taki zielony ze złotymi fragmentami - tego zapachu nigdy nie zapomnę był tak paskudny
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 13:07   #1059
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Pisałam w poniedziałek o mojej przygodzie z Ori...że musiałam zamówić drugą paczkę z dobrym odcieniem podkładu Everlasting i kolejnym tuszem za małe zamówienie i teraz mam pytanie bo chce zrobić zwrot tego podkładu w odcieniu Porcelain, czy mogę też zwrócić ten tusz do rzęs który jest za małe zamówienie?? Czy w ogóle można zwracać te produkty które są zamiast opłaty za małe zamówienie?? Będę wdzięczna za odpowiedź!
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 13:23   #1060
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
Pisałam w poniedziałek o mojej przygodzie z Ori...że musiałam zamówić drugą paczkę z dobrym odcieniem podkładu Everlasting i kolejnym tuszem za małe zamówienie i teraz mam pytanie bo chce zrobić zwrot tego podkładu w odcieniu Porcelain, czy mogę też zwrócić ten tusz do rzęs który jest za małe zamówienie?? Czy w ogóle można zwracać te produkty które są zamiast opłaty za małe zamówienie?? Będę wdzięczna za odpowiedź!
na logikę wg mnie nie, bo w ten sposób miałabyś paczkę za darmo i byłaby to powszechna praktyka nieopłacalna dla Ori, ale niech się wypowie ktoś kto wie na pewno
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 13:56   #1061
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
Pisałam w poniedziałek o mojej przygodzie z Ori...że musiałam zamówić drugą paczkę z dobrym odcieniem podkładu Everlasting i kolejnym tuszem za małe zamówienie i teraz mam pytanie bo chce zrobić zwrot tego podkładu w odcieniu Porcelain, czy mogę też zwrócić ten tusz do rzęs który jest za małe zamówienie?? Czy w ogóle można zwracać te produkty które są zamiast opłaty za małe zamówienie?? Będę wdzięczna za odpowiedź!
Nie ma możliwości zwrotu produktu za małe zamówienie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 14:22   #1062
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Niestety są powody do pożalenia się, ale chyba dobrze, że możemy(???) się tutaj wyżalić i uzyskać wsparcie i pomoc. We wczorajszej paczce brakowało już drugi raz płatnego cennika, w ostatniej brakowało darmowego katalogu.

Wczoraj jednak dostałam paczkę, mail od Dhl przyszedł ok. 12.00, więc chyba tam też gorączka przedświąteczna, a kurier był dużo później niż zawsze.

Dla siebie brałam trochę rzeczy, a i tak musiałam swoje zakupy uszczuplić do niezbędnych kosmetyków, bo uzbierało się trochę kosmetyków na prezenty. Dla siebie wzięłam żel do mycia twarzy z jagód acai i granatów i żel do mycia twarzy z ecollagena. Ten z granatów świetny, jest taki trochę śliski, takie właśnie lubię, a ten z ecollagena jest taki natłuszczający, skóra nie jest po nim ściągnięta. Kredka fioletowa Sparkle też super, miękka, ładny kolor i błyszczyk Sparkle fioletowy też godny polecenia.
Zestawy fioletowego silka wzięłam na prezeny, zapach jest boski, mniam.
DHL przysyła maile - info o paczce?
też wzięłam ten fioletowy silk dla siebie

zdarzało wam się że Ori na maila w ogóle nie odpisał????
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 16:21   #1063
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Dzięki za pomysł, ale niestety jestem tak zawalona robotą, że wypisałam na szybko na zwykłych karteczkach. No cóż jakoś przeżyję.
Oto chodzi ze te akcesoria sa niedostępne, ale jakbys potrzebowała to ja napisałam sobie takie bloczki w wordzie juz mam wypisanych klientow i tylko uzupelniam produkty i cene moge podesłac na maila , a bloczki jakbys chciala to moge poczta wysłac
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
DHL przysyła maile - info o paczce?
też wzięłam ten fioletowy silk dla siebie

zdarzało wam się że Ori na maila w ogóle nie odpisał????
Ja od 15 kat nie dostałam info od DHL, a co do ori to zdazyło mi się ze ori wogole mi na 2 maile nie odpisało a jak dzwoniłam to Pani powiedziała ze ich oskarżam o nic bo maili nie ma (co smieszne było pozniej po 2 miesiacach na jeden przyszła odp jak gdyby nigdy nic)

Edytowane przez magdalenkl
Czas edycji: 2012-12-07 o 16:24
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 18:58   #1064
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem, bo mnie tu 2 lata temu nie było ale faktem jest, że niestety często jest się na co żalić.

Macie już swoje paczki? Ja tym razem dla siebie zamówiłam bardzo mało. Nowy katalog oprócz tego, że znów spinany, to o wyraźnie mniejszej gramaturze kartek, jakość druku również taka sobie. No ale ok, nie to jest najważniejsze, przeżyję.

Woda Pretty Swan mimo, że słodka, kojarzy mi się z jakimś męskim zapachem... jakiś facet w moim otoczeniu nosił zapach z podobnymi nutami. Może to ten różowy pieprz?

Krem z orzechami brazylijskimi jest bardzo rzadki i ma taki mdły, nijaki, mało intensywny zapach. Żałuję zakupu, na zimę taki krem to zdecydowanie za mało.
Salix a mnie akurat ten krem do rąk bardzo pasuje bo nie potrafię wysiedzieć i poczekać aż mi się wchłonie krem tylko ciągle coś robię, jak użyję bardziej tłustego kremu w ciągu dnia to wszystko czego dotykam jest oznakowane moimi palcami Po prostu często muszę smarować ale to i tak konieczne bo dużo razy myje ręce, nie jestem raczej ekologiem w kwestii oszczędności wody
A jeśli chodzi o wodę Pretty Swan to wydaje mi się , że jest podobna do Diamond Musk ale to tylko tak z próbki wąchałam. Myślałam, że może zapach będzie bardziej delikatny, zwiewny. Będzie miał zwolenniczki bo przecież Diamond Musk się podobał. Co myślicie ?

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
na logikę wg mnie nie, bo w ten sposób miałabyś paczkę za darmo i byłaby to powszechna praktyka nieopłacalna dla Ori, ale niech się wypowie ktoś kto wie na pewno
No ale by było jakby można było zwracać takie produkty. Bałagan by się zrobił bo przecież to zamiast płacenia za przesyłkę. Jak to w ogóle mieliby skorygować? Dopisać w następnym zamówieniu jako sumę obciążającą ? Eeee dziewczyny chyba tak się nie da
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:19   #1065
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Salix a mnie akurat ten krem do rąk bardzo pasuje bo nie potrafię wysiedzieć i poczekać aż mi się wchłonie krem tylko ciągle coś robię, jak użyję bardziej tłustego kremu w ciągu dnia to wszystko czego dotykam jest oznakowane moimi palcami Po prostu często muszę smarować ale to i tak konieczne bo dużo razy myje ręce, nie jestem raczej ekologiem w kwestii oszczędności wody
A jeśli chodzi o wodę Pretty Swan to wydaje mi się , że jest podobna do Diamond Musk ale to tylko tak z próbki wąchałam. Myślałam, że może zapach będzie bardziej delikatny, zwiewny. Będzie miał zwolenniczki bo przecież Diamond Musk się podobał. Co myślicie ?

Ja teraz równolegle używam kremu do rąk z serii Spa (prawie w każdym pomieszczeniu, do którego częściej zaglądam, mam jakiś krem do rąk ) no i różnica jest kolosalna. Krem ze Spa też się super szybko wchłania a jednak jest treściwy, nawilżający, chroniący dłonie na dłużej. Te orzechy brazylijskie to chyba największa rzadzizna jaką miałam z Oriflame (no, porównywalnie może do tej serii świątecznej z zeszłego roku).

Co do Diamond Musk, nie znam tego zapachu, więc nie mam zdania
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:21   #1066
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o wodę Pretty Swan to wydaje mi się , że jest podobna do Diamond Musk ale to tylko tak z próbki wąchałam. Myślałam, że może zapach będzie bardziej delikatny, zwiewny. Będzie miał zwolenniczki bo przecież Diamond Musk się podobał. Co myślicie ?
mam jeszcze resztki DM we flakonie, wiec jesli to podobny zapach to juz sie ciesze nie mam katalogu papierowego i nie moge porownac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 20:35   #1067
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
na logikę wg mnie nie, bo w ten sposób miałabyś paczkę za darmo i byłaby to powszechna praktyka nieopłacalna dla Ori, ale niech się wypowie ktoś kto wie na pewno
No tak ale zamawiałam dwie paczki i mam dwa tusze...chce zwrócić podkład (nie potrzebuje tego odcienia) i jeden tusz...do kitu jak nie mogę.... a jak bym zaznaczyła że produkt mnie uczulił?? to też nie przyjmą?

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie ma możliwości zwrotu produktu za małe zamówienie.
Pytanie jak wyżej...jak ten produkt zamiast opłaty za małe zamówienie mnie uczuli to też nie mogę go zwrócić?? bez sensu....

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o wodę Pretty Swan to wydaje mi się , że jest podobna do Diamond Musk ale to tylko tak z próbki wąchałam. Myślałam, że może zapach będzie bardziej delikatny, zwiewny. Będzie miał zwolenniczki bo przecież Diamond Musk się podobał. Co myślicie ?
Wąchałam Pretty Swan i Diamond Musk z próbki i są podobne ale jednak nie takie same...
I wydaje mi się tak na pierwszy rzut oka że Pretty Swan są trwalsze i bardziej wyczuwalne ale może to tylko moje złudzenie. Generalnie zapach mi się podoba i zastanawiam się czy ich sobie nie kupić, ale muszę to jeszcze przemyśleć bo za dużo mam już innych pachnideł

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
mam jeszcze resztki DM we flakonie, wiec jesli to podobny zapach to juz sie ciesze nie mam katalogu papierowego i nie moge porownac
Skoro lubisz Diamond Musk to Pretty Swan powinny Ci się podobać bo te zapachy są bardzo do siebie zbliżone ale lepiej wypróbuj z próbki żeby potem nie było rozczarowania
Dla mnie Pretty Swan są ciut słodsze i może troszkę bardziej pudrowe niż Diamond Musk ale może to tylko moje subiektywne odczucia

Edytowane przez kosmiderdmwz
Czas edycji: 2012-12-07 o 20:37
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 20:52   #1068
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
Pytanie jak wyżej...jak ten produkt zamiast opłaty za małe zamówienie mnie uczuli to też nie mogę go zwrócić?? bez sensu....
No właśnie podobno nie można. W biurze regionalnym mi mówiono że nie ma takiej opcji nawet jakby skórę wypaliło.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 21:59   #1069
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
No tak ale zamawiałam dwie paczki i mam dwa tusze...chce zwrócić podkład (nie potrzebuje tego odcienia) i jeden tusz...do kitu jak nie mogę.... a jak bym zaznaczyła że produkt mnie uczulił?? to też nie przyjmą?


Pytanie jak wyżej...jak ten produkt zamiast opłaty za małe zamówienie mnie uczuli to też nie mogę go zwrócić?? bez sensu....
ale naprawdę tak Cię to dziwi? gdyby było jak byś chciała, każdy brałby produkt zamiast opłaty, potem zwracał i tym sposobem Ori musiałoby wysyłać paczki za darmo.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 22:46   #1070
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

jestem genialna klientka złożyła zamówienie w K16 na 160zł i dostała miodek, teraz zamówiła za 180 i dorzucę jej tusz zamiast opłaty - jednego się pozbędę
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 09:19   #1071
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny polecam wam wypróbowanie tego nowego kremu do rąk Silk. Świetnie i na długo nawilża. Zapach też bardzo ładny, taki ciepły. Jest treściwy, ale szybko się wchłania pozostawiając dłonie bardzo miękkie, idealny na zimę.Pobił mój ulubiony dotychczas krem z ori z serii SPA. Z kolei krem orzechowy to nic ciekawgo, zapach ładny, delikatny, ale nawilżenie bardzo średnie. Może byłby dobry na lato, ale na obecną pogodę jest słabiutki.

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2012-12-08 o 09:22
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 10:09   #1072
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

wow... dostałam maila z DHL dot. mojej paczki... miły zwrot akcji w mojej przygodzie z Ori...
Automatyczną wpłatę przez e-przelew - zaksięgowano mi dopiero po - pełnych 3 dniach...

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam wam wypróbowanie tego nowego kremu do rąk Silk. Świetnie i na długo nawilża. Zapach też bardzo ładny, taki ciepły. Jest treściwy, ale szybko się wchłania pozostawiając dłonie bardzo miękkie, idealny na zimę.Pobił mój ulubiony dotychczas krem z ori z serii SPA. Z kolei krem orzechowy to nic ciekawgo, zapach ładny, delikatny, ale nawilżenie bardzo średnie. Może byłby dobry na lato, ale na obecną pogodę jest słabiutki.
widzę, że zapach jest bardzo chwalony... to może będzie krem do ciała z tej serii?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-12-08 o 10:03
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 10:16   #1073
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
wow... dostałam maila z DHL dot. mojej paczki... miły zwrot akcji w mojej przygodzie z Ori...
Automatyczną wpłatę przez e-przelew - zaksięgowano mi dopiero po - pełnych 3 dniach...

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------


widzę, że zapach jest bardzo chwalony... to może będzie krem do ciała z tej serii?
U mnie księgowanie jest max. następnego dnia, także jakoś faktycznie długo u Ciebie. A balsam do ciała mógłby być .
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 10:43   #1074
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
U mnie księgowanie jest max. następnego dnia, także jakoś faktycznie długo u Ciebie. A balsam do ciała mógłby być .
no... teraz przynajmniej wiem już czego mogę się spodziewać, a tak... moje pierwsze zamówienie, mój pierwszy przelew... i żadnych wieści od Ori - żadnego wyjaśnienia przez telefon, na maila...

Może tak traktują nowe konsultantki???

Aż jestem strasznie ciekawa tego zapachu
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:12   #1075
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam wam wypróbowanie tego nowego kremu do rąk Silk. Świetnie i na długo nawilża. Zapach też bardzo ładny, taki ciepły. Jest treściwy, ale szybko się wchłania pozostawiając dłonie bardzo miękkie, idealny na zimę.Pobił mój ulubiony dotychczas krem z ori z serii SPA. Z kolei krem orzechowy to nic ciekawgo, zapach ładny, delikatny, ale nawilżenie bardzo średnie. Może byłby dobry na lato, ale na obecną pogodę jest słabiutki.
ja bardzo lubie normalną wersje kremu Silk tą różową i właśnie kończy mi sie tubka także na fioletowy po waszych recenzjach napewno sie skuszę ;>
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:23   #1076
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny pomożecie?
Tyle już jestem w Ori, a nigdy nie rozkodowywałam próbek. Dzisiaj wypróbowałam próbkę pomadki zamówionej kiedyś tam i teraz nie wiem jaka to pomadka Rozkminiałam na podstawie opakowań, końcówki kodu i mam mętlik
Próbka ma czarne opakowanie i numerek 86. Czy będzie to może GG Ruby - gold dust??? jak patrzę na swatche w necie to mi nie pasuje ten kolor...
__________________

Edytowane przez Rodzynka1989
Czas edycji: 2012-12-08 o 13:24
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:38   #1077
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez patrznamnie Pokaż wiadomość
ja bardzo lubie normalną wersje kremu Silk tą różową i właśnie kończy mi sie tubka także na fioletowy po waszych recenzjach napewno sie skuszę ;>
Ja właśnie normalnej wersji kremu do rąk Silk nie lubię, jak dla mnie wysusza zamiast nawilżać, ale ten nowy kremik cudeńko. W tej chwili najlepszy krem do rąk Oriflame.
Po ostatniej przygodzie z brakiem kilku rzeczy w paczce, tym razem zamówienie na 185 pp i w paczce było wszystko. Woda Pretty Swan całkiem przyjemna, choć faktycznie zapach podchodzi trochę pod męski. Ogólnie zapaszek nie mój.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:58   #1078
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie?
Tyle już jestem w Ori, a nigdy nie rozkodowywałam próbek. Dzisiaj wypróbowałam próbkę pomadki zamówionej kiedyś tam i teraz nie wiem jaka to pomadka Rozkminiałam na podstawie opakowań, końcówki kodu i mam mętlik
Próbka ma czarne opakowanie i numerek 86. Czy będzie to może GG Ruby - gold dust??? jak patrzę na swatche w necie to mi nie pasuje ten kolor...
to ja obstawiam inną
O.B. Studio Artist - Pink Nude
próbka nr 22886 nr produktu 22864
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 16:33   #1079
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ale naprawdę tak Cię to dziwi? gdyby było jak byś chciała, każdy brałby produkt zamiast opłaty, potem zwracał i tym sposobem Ori musiałoby wysyłać paczki za darmo.
Właściwie można by zwrócić produkt za wysyłkę, wystarczyłoby, że po zwrocie danego produktu firma zwróciłaby pieniądze, ale doliczyła opłatę za wysyłkę. Przecież mogą tak zrobić.
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 16:50   #1080
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
to ja obstawiam inną
O.B. Studio Artist - Pink Nude
próbka nr 22886 nr produktu 22864
O, dzięki To na pewno będzie ta Super
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.