Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 23:24   #1051
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Aaliyah co to za puder???? opowiadaj szybko!!!!!!!!
co do mojego TZ-ta to jestem jedynym kreatorem jego wizerunku. Oddaje sie w moje rece calkowicie i bez reszty. Stylizuje go na takiego yapi-trendy londynczyka z odrobina zelu na wlosach moze kiedys wrzuce fote
No oczywiscie chodzi o Biotherm http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18222 Napisze tylko, ze jest milutki. Na razie... potem cos dodam.

Moj TZecik to elegancik pierwsza klasa Troszke sie tez daje stylizowac...czasem
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:32   #1052
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wyglada ciekawie, opinie nieliczne ale same pozytywne + Twoja ja jezeli chodzi o podklady to z Lancome'a przerzucilam sie na este Lauder i w sumie jestem zadowolona. Do tego serum- mowie Ci (Wam) cudenko!!!! to nastepny specyfik do ktorego bede Was namawiac tak samo gorliwie jak na repairweara Clinique!!!!!!!!!!!! az do skutku
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 10:34   #1053
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jeśli ktoś chciałby zrecenzować Palmer's Cocoa Butter Formula (wersję najbardziej chyba popularną, czyli balsam), to dodałam do KWC . Buziaki.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 19:07   #1054
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny!! poszukuje, bezskutecznie niestety, błyszczyków BALLMANIA !!!
czy ktoras z Was wie moze gdzie u nas mozna dostac to cudo? czytalam w jakiejs gazecie, ze w niektorych salonach kosmetycznych, ale nie mam pojecia gdzie ich szukac (
Mieszkam w Poznaniu, wiec najchetniej chcialabym znalezc to cudo w okolicy.
Jak ktos nie wie jak one wygladaja - stronka -
http://www.dennisgreenltd.com/Ballmania.asp
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 22:15   #1055
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! poszukuje, bezskutecznie niestety, błyszczyków BALLMANIA !!!
czy ktoras z Was wie moze gdzie u nas mozna dostac to cudo? czytalam w jakiejs gazecie, ze w niektorych salonach kosmetycznych, ale nie mam pojecia gdzie ich szukac (
Mieszkam w Poznaniu, wiec najchetniej chcialabym znalezc to cudo w okolicy.
Jak ktos nie wie jak one wygladaja - stronka -
http://www.dennisgreenltd.com/Ballmania.asp
yyyyy skoro mieszkasz w Poznaniu i najchetniej chcialabys znalezc blyszczyki w swojej okolicy nie bardzo rozumiem jak mozemy Ci pomoc?
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 00:15   #1056
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny!!!!!!!! czaje sie na pielegnacje firmy Dermalogica

i mam pytanie....jak radzicie sobie z uzywaniem takiej ilosci kosmetykow naraz??? ja mam z tym problem i jestem ciekawa jak Wy to ogarniacie.....
Jakbym miala uzywac nawet pieciu, szesciu albo siedmiu roznych kosmetykow do pielegnacji dziennie to i tak brakloby mi tygodnia....Jak Wam sie udaje??? jesli w ogole sie udaje
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 08:39   #1057
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!!!!! czaje sie na pielegnacje firmy Dermalogica
Testuj, testuj. Ja nie mialam nic tej marki

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
i mam pytanie....jak radzicie sobie z uzywaniem takiej ilosci kosmetykow naraz??? ja mam z tym problem i jestem ciekawa jak Wy to ogarniacie.....
Jakbym miala uzywac nawet pieciu, szesciu albo siedmiu roznych kosmetykow do pielegnacji dziennie to i tak brakloby mi tygodnia....Jak Wam sie udaje??? jesli w ogole sie udaje
No, ciezko jest Ale bardzo sie staram
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 15:53   #1058
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny, mam pytanie; czy któraś z Was używała może tego serum Palmer's?
http://www.etbrowne.com/products/Cat...x?CategoryID=1

Interesuje mnie też Bio-Oil, więc jeśli ktoś używał i ma z nim jakieś doświadczenia, to napiszcie, proszę
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:17   #1059
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny mozecie mi podac nazwy perfumerii, ktore sa popularne w UK, tak jak w Polsce Sephora, czy Dougles, w Belgii ICI Paris, Planet Perfum,a Anglii...?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 20:38   #1060
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie mi podac nazwy perfumerii, ktore sa popularne w UK, tak jak w Polsce Sephora, czy Dougles, w Belgii ICI Paris, Planet Perfum,a Anglii...?
Chyba nie ma tu takich profilowanych stricte perfumerii. Trzeba isc do duzego Bootsa lub Superdruga - tam obok kosmetykow znajdziesz wybor perfum. Albo do domow handlowych, najpopularniejsze: Debenhams, House of Fraser, Selfridges, Alders... Tam perfum do wyboru do koloru, cale pietro przewaznie Osobiscie polecam Aldersa, maja bardzo korzystne promocje. Zawsze mozna kupic tansze markowe kosmetyki i perfumy.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 21:08   #1061
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Alders... Tam perfum do wyboru do koloru, cale pietro przewaznie Osobiscie polecam Aldersa, maja bardzo korzystne promocje. Zawsze mozna kupic tansze markowe kosmetyki i perfumy.
a to ciekawe!!!!!!!!! tylko zastanawiam sie dlaczego ja o tym nie wiem, wzglednie - dlaczego mnie tam nie zaprowadzilas???

w ogole to musze doniesc, ze w Body Shopie na ealingu ( nie wiem czy w innych tez - ale powinno) jest wielka wyprzedaz limitowanych serii kosmetykow! o 50% !!!!!!! np: maselka do ciala -avocado i brzoskwinia po 6f! przeceniona seria z vit e, duzo zeli pod prysznic, lotionow do ciala, olejkow do masazu i pare kosmetykow kolorowych!!!!

edit: a z najnowszych kosmetycznych zakupow skromnie: tylko lotion do rak od Moltona Browna

i musze sie pochwalic: W NASTEPNY CZWARTEK BEDE NA LOTNISKOWEJ BEZCLOWCE
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 21:13   #1062
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a to ciekawe!!!!!!!!! tylko zastanawiam sie dlaczego ja o tym nie wiem, wzglednie - dlaczego mnie tam nie zaprowadzilas???


Kajam sie i przepraszam...

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
w ogole to musze doniesc, ze w Body Shopie na ealingu ( nie wiem czy w innych tez - ale powinno) jest wielka wyprzedaz limitowanych serii kosmetykow! o 50% !!!!!!! np: maselka do ciala -avocado i brzoskwinia po 6f! przeceniona seria z vit e, duzo zeli pod prysznic, lotionow do ciala, olejkow do masazu i pare kosmetykow kolorowych!!!!
Hehe, tez mialam o tym napisac, to chyba promocja ogolna - na Victorii tez jest i juz sie czaje na maselko bananowe Wit. E przeceniona Jutro lece kupowac bo to moje ulubiona! Aniu
Edit: Tez bede na bezclowce za 2 tygodnie Juz mnie karta swiezbi... Gratuluje ograniczenia nalogu!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 21:20   #1063
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Edit: Tez bede na bezclowce za 2 tygodnie Juz mnie karta swiezbi... Gratuluje ograniczenia nalogu!
ja bede na Luton - po remoncie to moja ulubiona bezclowka karta mnie swiezbi rownie intensywnie, tymbardziej, ze swiezo doladowana

a maselka to tylko te dwa widzialam....bananowego niet....a brzmi pachnaco

co do nalogu to narazie zakochalam sie w serum EL i przez jakis czas chyba nie znajde niczego co moglabym chciec kupic a co dorownaloby EL....
Zrezygnuj z jednego klinika na rzecz tego serum (32f 30ml) a pokochasz mnie i serum jednoczesnie
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 21:24   #1064
karolcianew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!!!!! czaje sie na pielegnacje firmy Dermalogica
Polecam ta firme, ale mysle ze najlepiej udac sie na jakis zabieg np. nawilzajaco-relaksujacy . A Pani Kosmetyczka w miedzy czasie dokladnie obejrzy buzie, zrobi mapke i zaproponuje kosmetyki .
Ja jestem z tej firmy jak najbardziej zadowolona.
karolcianew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 21:58   #1065
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ja bede na Luton - po remoncie to moja ulubiona bezclowka karta mnie swiezbi rownie intensywnie, tymbardziej, ze swiezo doladowana
Ja tam na Luton nigdy nie bylam. Stansted i Gatwick, tak Gatwick tylko ostatnio. Nie narzekam

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a maselka to tylko te dwa widzialam....bananowego niet....a brzmi pachnaco

co do nalogu to narazie zakochalam sie w serum EL i przez jakis czas chyba nie znajde niczego co moglabym chciec kupic a co dorownaloby EL....
Zrezygnuj z jednego klinika na rzecz tego serum (32f 30ml) a pokochasz mnie i serum jednoczesnie
Powiedzialam TZetowi. Odpowiedzial: "Eeee" Znaczy sie tanie, moze byc

A w temacie BS: jutro jak nic kupuje 2 masla: banan i cos jeszcze...przewiduje winogrono lub Wit.E

Cytat:
Napisane przez karolcianew Pokaż wiadomość
Polecam ta firme, ale mysle ze najlepiej udac sie na jakis zabieg np. nawilzajaco-relaksujacy . A Pani Kosmetyczka w miedzy czasie dokladnie obejrzy buzie, zrobi mapke i zaproponuje kosmetyki .
Ja jestem z tej firmy jak najbardziej zadowolona.
Karolcia, a co polecasz? Poradz co tu zakupic... Ostatnio interesowalam sie filtrami, ale opinie o nich sa podzielone...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 23:21   #1066
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś chciałby zrecenzować Palmer's Cocoa Butter Formula (wersję najbardziej chyba popularną, czyli balsam), to dodałam do KWC . Buziaki.
dodalam swoja recenzje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 23:41   #1067
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

O rany, tylko nie kupujcie tego masla BS z awokado!Skusialam sie na taka promocje podczas Swiat Bozego Narodzenia - to awokadowe brzydko pachnie (jakos tak meskimi prefumami kiepskiej jakosci) i do teog potwornie sie maze.

O tym serum EL juz slyszalam kilka pozytywnych opinii, chyba sie skusze!
Poprosze o opinie na KWC :modly:
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 06:31   #1068
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

no włąśnie w Body Shopie Sale i zastanawiałam sie nad tym awokado masłem. A bananowe?
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 12:24   #1069
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ooo, a balsamy do ust też sa przecenione? I do kiedy ta sale??
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 19:33   #1070
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
no włąśnie w Body Shopie Sale i zastanawiałam sie nad tym awokado masłem. A bananowe?
Wlasnie kupilam bananowe dzisiaj. W pudelku pachnie super, na skorze troche truskawkowo-bananowo I wchlania sie do sucha, a to nowosc w maslach BS.
Kupilam tez duza butle zelu pod prysznic wit. E... masla nie bylo wpromocji.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ooo, a balsamy do ust też sa przecenione? I do kiedy ta sale??
Balsamy do ust nie sa w promocji. Tylko limitowane edycje maselek i zeli pod prysznic, olejki do kominkow. Widzialam tez pianki do wlosow, troche kolorowki - cienie do powiek i blyszczyki do ust... wiecej nie pamietam. A i bath lilies za pol ceny sa
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 08:17   #1071
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

kupiłam masło avokado, mnie nie smierdzi;-) Pewnie na banana tez sie skuszę I jeszcze mały sztyft z miodem do ust z filtrem 15, pychota;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 10:30   #1072
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
kupiłam masło avokado, mnie nie smierdzi;-) Pewnie na banana tez sie skuszę I jeszcze mały sztyft z miodem do ust z filtrem 15, pychota;-)
Przypomnialo mi sie, ze bylo jeszcze maslo brzoskwiniowe.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 20:41   #1073
karolcianew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

z Dermatologica moge polecic do cer mieszanych dermal clay cleanser, z racji tego z mam cere mieszana, po nim jest co prawda lekkie uczucie przesuszenia, ale za to naprawde czuje ze jest ona odpowiednio oczyszczona. soothing protection spray mial mi zlikwidowac naczynka, ale doszlam jednak ostatnio do zdania ze jednak laser jest wstanie tylko je usunac. Moj ulubiony z tej firmy nawizacz do cery odwodnionej barrier repair, ma postac wodnista cos na zasadzie EL.
Ostatnio skusilam sie wlasnie na EL serum, wiem ze dermatologica ma rowniez cos na zasadzie EL -after sun repair- ale nie sprawdzilam go , niby jest zachwalany (przez panie go sprzedajace), wlasnie sprawdzilam jego strone i jest napisane :
how it works

Our unique Reparative Complex helps protect cell proteins from further damage while restoring the skin's condition.
Japanese Alder scavenges free radicals and accelerates repair of UV-induced DNA damage.
Algae Extracts, Hyaluronic Acid and Glycolipids restore lost moisture to further accelerate the recovery process.
A blend of homeopathic herbs helps reduce irritation, redness and pain induced by sunburn.

hmmm...... wydaje sie byc az za doskonaly .

Stosowalam rowniez Skin Prep Scrub, gruboziarnisty, ale ktory mi nie do konca przypasowal, zapach kawy , ale chyba moja skora nie lubi az tak mocnych peelingow.

to by bylo na tyle .....
karolcianew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 18:22   #1074
Ekta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja rowniez nie moglam ominac body shopu i zaopatrzymal sie w maselko brzoskwiniowe,bananowe i ostatnie cranberry z limitowanki swiatecznej.Kupilam rowniez balsam satsuma...piekny zapach.Kurcze zapasy chyba na rok .

Przy okazji chcialam Was przestrzec przed kupowaniem kosmetykow clinique w superdrugu....kupilam jakies 2 miesiace temu serie travel w pudelku(DDML,all about eyes i cos tam jeszcze bylo)...wczoraj zaczelam odczytywac na stronce kody waznosci i co wyszlo....ze kremy wyprodukowane zostaly w kwietniu 2002!!!...kurcze pewnie dali do superdruga jakies podstarzale kosmetyki i tam tez odpowiednio sobie polezaly.
Ekta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 18:50   #1075
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ekta21 Pokaż wiadomość
Przy okazji chcialam Was przestrzec przed kupowaniem kosmetykow clinique w superdrugu....kupilam jakies 2 miesiace temu serie travel w pudelku(DDML,all about eyes i cos tam jeszcze bylo)...wczoraj zaczelam odczytywac na stronce kody waznosci i co wyszlo....ze kremy wyprodukowane zostaly w kwietniu 2002!!!...kurcze pewnie dali do superdruga jakies podstarzale kosmetyki i tam tez odpowiednio sobie polezaly.
To juz teraz rozumiem skad takie niskie ceny w superdrugu - przeceny kremow Elizabeth Arden o 70%, kolorowki YSL o 50%... Dobrze, ze nigdy nie korzystam z tych promocji...wole zbierac punkty w Bootsie i jeszcze dostac zestaw mini-produktow Clinique.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:58   #1076
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dokladnie....ja tez nigdy sie nie skusilam na cenowe rewelacje w Superdrugu. Na Ealingu jest jeden i za kazdym razem widze te same przykurzone kosmetyki Clinique i Clarinsa...leza sobie takie biedne na samym dole regalu przy przecenionych perfumach. .....

ups: zapomnialam....raz kupilam podklad Lancome w Superdrugu.
wiecej grzechow nie pamietam.....;p

co do obnizki w BS.....chcialam zauwazyc, ze jest jeszcze maslo winogronowe, ale w ogole nie pachnie :/ i polecam olejki zapachowe, a szczegolnie sandal wood....w przecenie jest jeszcze ta stara poczciwa edycja tego zapachu. A juz jakis czas temu chcialam kupic ten dawno polecony mi przez Aaliyah olejek i zdziwilam sie, ze zapach nie ten. Niby sandal wood ale NIE TEN!!!!!!!!!!!!!!!!! i teraz znalazlam w przecenionym koszyczku za 1,5f. Porownalam i rzeczywiscie - ten nowy moze sie skryc stary ma nawet zabarwienie inne - odcien zolty. A nowy jest duzo jasniejszy.... jutro jade kupic kilka za 1,5
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:26   #1077
aldix
Raczkowanie
 
Avatar aldix
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: górzysta, wietrzna Szkocja
Wiadomości: 84
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Uwielbiam olejki perfumowane do ciałą Body Shop. U nas jest ogromny wybór i ja używam cynamon. Kupiłam go mężowi (a tak przy okazji - czemu na tym forum mąż to TZ/TŻ), ale tak się zakochałam, że sama uzywam... Olejki są u nas za 6Ł.
__________________
Zdrówko mężów - którzy nas wygrali, frajerów- którzy nas stracili i najszczęśliwszych drani - którzy nas jeszcze spotkają!!

Basia
aldix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 13:42   #1078
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

TŻ - towarzysz życia bez względu czy to chłopak, narzeczony czy mąż
Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 15:18   #1079
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ekta21 Pokaż wiadomość
Przy okazji chcialam Was przestrzec przed kupowaniem kosmetykow clinique w superdrugu....kupilam jakies 2 miesiace temu serie travel w pudelku(DDML,all about eyes i cos tam jeszcze bylo)...wczoraj zaczelam odczytywac na stronce kody waznosci i co wyszlo....ze kremy wyprodukowane zostaly w kwietniu 2002!!!...kurcze pewnie dali do superdruga jakies podstarzale kosmetyki i tam tez odpowiednio sobie polezaly.
no ale byly przeterminowane? bo kosmetyki to maja zazwyczaj dluuugie terminy przydatnosci

Bo juz wyczailam sobie Roc-a w Superdrug za 14.95 a w Bootsie byl za 19.95
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 22:28   #1080
Ekta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ejva,niestety sa przeterminowane ...na stronce mi wyskoczylo ostrzezenie.Mysle,ze Roc'a mozesz kupowac bez problemu.Chodzi mi tylko o clinique i clarins,ktore czesto stoja zakurzone w superdrugach.Prawdopodobn ie trafiaja tam kosmetyki,ktore juz troche wczesniej gdzies polezaly.Podklad lancome adaptive tez jakis czas temu tam kupilam i jego data produkcji to 2004.Dobrze,ze wszystko mozna sprawdzic i wiadomo czego sie uzywa.
Ekta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.