Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-21, 10:24   #1051
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomo¶ci: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez 0000ja Poka¿ wiadomo¶æ
Wojtek Koszykowski przyjmuje teraz w pawilonie panorama na legionowej, nr kontaktowy 511-234-234

Dzieki za info
*milka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-21, 10:27   #1052
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dlaczego Wojtek zmienia ci±gle miejsce pracy ?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-21, 12:07   #1053
szczypiornica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Vente Poka¿ wiadomo¶æ
Pan Jacek przyjmuje na M³ynowej, obok TPsy. Przyznam, ¿e co jaki¶ czas do niego wracam, bo strzy¿e bardzo dobrze i dok³adnie, inne fryzjerki czêsto tylko po nim poprawia³y. Umie siê obchodziæ z w³osami i nie tnie "ta¶mowo". Nie wiem, jak z koloryzacj±, bo farbujê sama.

Dajcie nr tel do tego Jacka z M³ynowej.
szczypiornica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-21, 13:32   #1054
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego Wojtek zmienia ci±gle miejsce pracy ?
Te¿ mnie to zastanawia
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-21, 15:28   #1055
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego Wojtek zmienia ci±gle miejsce pracy ?
te¿ mnie to dziwi...
poza tym straci³ ju¿ spor± liczbê klientek, w tym mnie
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-22, 16:21   #1056
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do emka66
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez lumiaa Poka¿ wiadomo¶æ
hejka,
postanowi³am i ja zabraæ g³os - có¿ mam w³osy problematyczne dla zdecydowanej wiêkszo¶ci fryzjerów przez których przesz³am bo s± cieniutkie, ¿e niemal przezroczyste, delikatne jak u dziecka, ³atwo oklapuj± i na dodatek wystêpuj± "wicherki". Przez to s± bardzo wymagaj±ce. Widaæ ka¿de ciêcie. Trzeba im po¶wiêciæ naprawdê sporo czasu i mieæ wyczucie.
Otó¿ przez jakie¶ 10 lat wci±¿ s³ysza³am na rozpoznaniu na fotelu "ale ma Pani cieniutkie w³oski" i szlag mnie trafia³, bo czy to moja wina? TAK MAM.

W zwi±zku z tym wypróbowa³am kilku fryzjerów /uwagi ni¿ej/ z których nie by³am zadowolona ale my¶la³am, ¿e to chyba ju¿ tak musi byæ. No i potem trafi³am na Pani± Agnieszkê M. która pracowa³a w salonie Gabriel /jeszcze wtedy na Krakowskiej/ i to by³ strza³ w 10. Jest to mi³a i skromna osoba, która skupia siê przede wszystkim na w³osach a nie wypytywaniu o moje osobiste sprawy /czego nie znoszê/ i nie twierdzi³a, ¿e z moimi w³osami jest co¶ nie tak. Ciêcie moich w³osów zajmuje jej ¶rednio oko³o godziny a efekt jest taki, ¿e fryzura siê uk³ada bez mojej specjalnej ingerencji co jest nie lada sukcesem. Jest bardzo dok³adna i naprawdê umie u¿ywaæ no¿yczek. W³osy zachodz± na siebie, s± jednorodne i zadbane. Nie jest natomiast stylistk±, nie dobiera sama odwa¿nych fryzur, raczej jest zachowawcza, choæ dobrze realizuje moje "zamówienia" co najwy¿ej sprowadzaj±c je na ziemiê. £adnie dobiera kolor i bardzo dok³adnie robi balejage. Ma kilka swoich manier - np modeluje na szczotkê pod spód /nie cierpiê/ u¿ywa rozja¶niaczy, upiêcia robi raczej "tradycyjne", jest zachowawcza /mo¿e to i zaleta?/. Obecnie Pani Agnieszka ma swój salonik na ulicy Starobojarskiej za Lnem Polskim IMAGE siê nazywa bodaj¿e. Ceny przystêpne, ciêcie z myciem i suszeniem 35 z³, balejage 2 kolory na w³osy do ucha 140. Kolor trzyma siê ³adnie. Ja chodzê przede wszystkim na strzy¿enie, bo warto - bez ¿adnego "±" "ê" jak w wielu salonach. Mi³o, sympatycznie, kawusia, pani sama myje, czesze itp.

wypróbowa³am:
- Piotr "Gabriel" - ciêcie trwa 100 lat, dok³adny do bólu, zachowawczy, efekt nawet, upiêcia z bólem,
- Pawe³ "Gabriel" - fajne ciêcie, ale czasem niedok³adnie, upiêcia tradycyjne, niekoniecznie,
- Ella Fryz - p. Ewa, zaproponowali mi zabieg chemiczny unosz±cy w³osy od nasady - da³am siê wyp³ukaæ z kasy, zabieg nic nie da³, w³osy by³y suche, laska ciê³a mi w³osy brzytwa na sucho - efekt ...
- Deja Vu na S³onecznym, niska blondynka, szybko i niedok³adnie - ergo nie uk³ada³y siê,
- Ego Art, p Mariusz os³awiony sk±d in±d, fryzura fajna ale u "mojej" Agnieszki w³a¶ciwie taka sama/ cena x3/ natomiast nie podoba³o mi siê podej¶cie do koloryzacji - no masz teraz fatalny kolorek/ po czym z b. m±dr± min± wymiesza³ wymiesza³ i wysz³o gorzej ni¿ by³o / wpada³o w ¿o³to/pomarañczowy/ co nie by³o efektem zamierzonym /mina w lustrze/ a mi wmówiono, ¿e TAK w³asnie mia³o byæ i ¿e za to p³acê...s³ono... do tego jakie¶ gadki z laskami w salonie - czu³am siê przedmiotowo
- Heban - w sumie Ania fajnie ¶cina ale mnie ciê³a 15 minut ...nie mog³o mnie to satysfakcjonowaæ, koloru tam nie robi³am, atmosfera typowo "familijna" "amerykañska wrêcz" kobity ¶migajace po salonie w wa³kach od trwa³ej,oj
- Helios - czêsto zmieniaj±ca siê kadra, mo¿na trafiæ na kogo¶ zdolnego (moja kole¿anka trafi³a fryz jak z wybiegu) albo niekoniecznie - jak mi siê zdarzy³o - kiedy pani zrobi³a mi przez pomy³kê balejage kremem tonuj±cym a nie farb± i po 3 myciach mia³am na g³owie szare cu¶ a po reklamacji /uwzglêdnionej/ na³o¿ono mi na to jednolit± farbê (!)
- Helena /kiedy¶/ na Zachodniej, dwie siostry, ja chodzi³am przez jakis czas do Eweliny - super dziewczyny, nowoczesne fryzjerstwo ¿e tak powiem /KADUS/, ale niedostosowane do praktycznego u¿ytku. Proponowa³a mi fajne, czasem szalone fryzurki które ¶wietnie wygl±da³y bezpo¶rednio PO /efekt wow/ ale po umyciu nijak nie mog³±m tego sama wyczarowaæ, w³osy by³y mocno wycieniowane i ca³o¶æ zamienia³a siê w siano. Kiedy¶ namówi³a mnie na grzywkê, a okaza³o siê ¿e mam na przedzia³ku wichra Nie wspominaj±c o tym, ¿e u³o¿y³a mi t± grzywkê na prostownicê nie mówi±c o tym wichrze, a ja prostownicy nie mogê u¿ywaæ z uwagi na strukture w³osów - krusz± siê momentalnie. Ceny nie najni¿sze.

By³o jeszcze kilku innych ale nie pomnê ...

Natomiast je¶li chodzi o upiêcia to dos³ownym mistrzostwem ¶wiata wykazuje siê pewna "niszowa" fryzjerka o imieniu Marta - obecnie ma salon na s³onecznym stoku w pawilonach za dawnym stokiem, wcze¶niej w centrum parku i tam na hetmañskiej przy ca³odobowym gdzie jest teraz kleopatra. Dziewucha ma w rêkach dar od samego pana boga - robi "wypa¶ne" upiêcia w try miga. za 100 z³. Ma³o ¿e fryz trzyma siê na mur beton /kilo lakieru, prostownica na gor±co fakt!/to upiêcie za ka¿dym razem wychodzi jej inne co przy moich w³osach jest niewyobra¿alne. Fryzura przy tym jest elegancka, taka jakiej oczekiwa³am choæ przy pierwszej wizycie panicznie BA£AM siê wyj¶æ z "pudlem". Mojej kole¿ance umia³a np zrobiæ "gejsze"... Ma kobitka wyobra¼nie, ma³o tego fryz dopasowuje do stroju, okazji itp. Niestety dla mnie osobi¶cie wizyta u niej jest osobliwym doznaniem i dlatego napisa³am "niszowa" - pani ma s³owotok, czêsto przesiaduje u niej jaka¶ kole¿anka, vel kolega z którym rozmawia o swoich sprawach w trakcie. Jest typem "plastik/fantastik/, pomys³y stylistyczne s± najoglêdniej mówi±c dyskotekowe /BROKAT?/. Przy czym osoba obdarzona niezwyk³ym poczuciem humoru i regularnie rzucaj±ca tzw. "miêsem".
Ale upiêcie....rekompensuje wszystko. 100 osób mnie wtedy pyta³o gdzie siê czesa³am...

Witam,
Czy ma kto¶ namiar na t± Pani± Martê od fajnych upiêæ i orientuje siê gdzie ma salon (adres)?
emka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-23, 02:13   #1057
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do emka66
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy kto¶ korzysta³ z us³ug ni¿ej wymienionych fryzjerów:
1) Aleja Piêkno¶ci (Urszula Sadowska) na Al. Pi³sudskiego
2) Fryda ul. Wyszyñskiego
3) IR Fryz (Iwona Rêkawek) ul. Przejazd (podobno dopieraj± tam komputerowo fryzurê)
4) Giera³towska Agnieszka. Salon fryzjerski ul. Wyszyñskiego (kiedy¶ by³am raz na ¶ciêciu i by³am zadowolona, nie wiem czy salon nadal istnieje, dzwoniê na nr podany na bialystokonline i nikt nie odbiera)
5) House Of Hair (Monika Karasewicz) Wasilków (kiedy¶ kto¶ mi mówi³, ¿e jest dobra fryzjerka w Wasilkowie, mo¿e to o ni± chodzi³o)
6) "Image" Salon Fryzjerski Agnieszka Misiewicz Bia³ystok, ul. Starobojarska 21 l. E
Dodam, ¿e
7) Screen Face ul. Mieszka I
8) Salon Fryzjerski "Dehag Extra" Bia³ystok, ul. Grochowa
9) "Jacek" Salon Fryzjerski Jacek Jergieniew Bia³ystok, ul. M³ynowa 17
10) "Dehag Extra" ul. Grochowa, nikt tu o nich nie wspomina, ja za wiele te¿ nie wiem, ale kiedy¶ widzia³am uczniów z Dehagu to naprawdê mieli ciekawe nowoczesne fryzurki.
Dodam, ¿e obecnie szukam fryzjera, który ujarzmi moje faluj±ce i pusz±ce siê w³osy (w dodatku z wicherkami), chcia³abym zaprzestaæ u¿ywania prostownicy ale nie mogê trafiæ na fryzjera, który ¶ci±³by je tak aby ³adnie siê uk³ada³y bez mojej zbytniej ingerencji. Chêtnie trafi³abym na fryzjera, który ³adnie ¶cina, koloryzuje i czesze, czyli wszystko w jednym, ¿eby nie lataæ po salonach, ale z tego co tu przeczyta³am, widzê, ¿e nie tylko ja mam problem ze znalezieniem takiego fryzjera.

Moje opinie:
1) Ewa Wawrzeñczuk ul. Legionowa (Sienny Rynek), Ogólnie to nie polecam, chocia¿ korzysta³am wiele razy, ale raczej tylko ze wzglêdu na fakt, i¿ Pani ta oferuje koloryzacjê farb± Elumen, a w Bia³ymstoku problem ze znaleznieniem salonu który na tym pracuje. Je¶li kto¶ ma czas i stalowe nerwy to mo¿e skorzystaæ, us³ugi wykonywane na ilo¶æ a nie na jako¶æ, s± 4 fotele i b. czêsto wszystkie zajête, a pracuje fryzjerka i jedna pomocnica. Kilka klientek robionych na raz co powoduje, ¿e np. po zmyciu farby siedzisz i czekasz z pó³ godz a¿ kto¶ Ci wysuszy i wymodeluje w³osy. Ja tam nie mia³am nigdy poczucia, ¿e Pani Ewie zale¿y na zadowoleniu klienta. Uwa¿a siê za "naj" fryzjerkê, nie s³ucha klienta, robi tak jak sama uwa¿a za s³uszne, wszystko jest ok dopóki jej potakujesz i przyznajesz racjê, a gdy wyrazisz swoje zdanie, które nie jest zgodne z jej zdaniem, Pani Ewa wcale nie ukrywa zdenerwowania, potrafi byæ wrêcz niemi³a. Nie wiem, je¶li kto¶ lubi byæ tak traktowany i chce p³aciæ za "niemile" spêdzony czas i cenê. nieadekwatn± do jako¶ci us³ugi to mo¿e spróbowaæ.
2) Salon Mariw (Iwona D±browska ul. ¦w. Rocha, czêsto bywa³am, ale najczê¶ciej na ¶cinaniu, Pani Iwonka robi³a mi fajn± fryzurkê, ale z grzywk± i tak± która wygl±da ³adnie po wyprostowaniu. A ja teraz hodujê grzywkê i chcia³abym zaprzestaæ prostowania. Ostatnio jak by³am wspomnia³am, ¿e chcia³abym przestaæ prostowaæ, ale nic nie zaproponowa³a, wiêc szukam kogo¶ innego. Je¶li chodzi o koloryzacjê to zawsze wszystko by³o ok, ale farbowa³am tam tylko kilka razy, poniwa¿ jak dla mnie farby firmy Alfaparf, które Pani Iwonka stosuje za szybko siê wyp³ukuj±. Ogólnie to polecam, przynajmniej wpadek nieby³o.
3) Dom Fryzur Damian ul. Warszawska. By³am na koloryzacji i ¶ciêciu. Posz³am do niego poniewa¿ firma Goldwell poinformowa³a mnie, ¿e stosuje on ich farbê Elumen. Pan Damian Damian zdecydowa³, ¿e zrobi mi Loreal Luo i sam narzuci³ kolor chocia¿ ja chcia³am co¶ innego, nie wiem nie powiedzia³, ale chyba nie pracowa³ ju¿ na Elumenie, albo nie chia³o mu siê bawiæ, bo jest z tym trochê zachodu. Wybra³ dla mnie jaki¶ br±z, a wyszed³ jaki¶ szary mysi bez po³ysku, musia³am i¶c do innej fryzjerki na poprawkê. Je¶li chodzi o ¶ciêcie to trudno mi oceniæ poniewa¿, nie robi³ mi nowej fryzury, a raczej podci±³ koñcówki. No i o atmosferze jaka tam panuje, kto¶ te¿ ju¿ tu wspomnia³. Ja nie polecam, nie czu³am siê tam komfortowo.
4) Apollo Studio (Katarzyna Pop³awska) ul. Pu³askiego, u Pani Kasi fajne jest to, ¿e pracuje sama i po¶wiêca w pe³ni swoj± uwagê klientce podczas wykonywania us³ugi. Gdy podcina³a mi koñcówki to by³o ok, ale jak zahodowa³am w³osy i przysz³am ze zdjêciem, aby wróci³a do poprzedniej fryzury to nie poradzi³a sobie zupe³nie. Je¶li chodzi o koloryzacjê to robi³a mi do¶æ powa¿n± zmianê i powiem, ¿e poradzi³a sobie nie¼le, nie by³o do koñca to czego oczekiwa³am, ale nie mogê te¿ narzekaæ. Czesa³am siê tam 2 razy: za pierwszym razem by³o upiêcie, z którego by³am zadowolona, a za drugim razem mia³am swoj± koncepcjê i nie zrozumia³y¶my siê zupe³nie, albo nie chcia³y¶my siê zrozumieæ, chcia³am mieæ rozpuszczone w³osy wyprostowane i kilka pasm na przemian gofrowanych z prostymi. Nie by³a to fryzura wymy¶lona przeze mnie widzia³am wcze¶niej u kole¿anki zrobion± przez inn± fryzjerkê. Pani Kasia chyba nie mia³a gofrownicy i powiedzia³a, ¿e u¿yje falownicy, ¿e bêdzie dobrze, itp. No i wysz³o tragicznie, to by³a fryzura na Sylewstra, nie by³o czasu ¿eby zrobi³a mi now± fryzurê, bo przysz³a ju¿ klientka, która by³a umówiona po mnie. Ca³e szczê¶cie, ¿e mia³am jeszcze czas by wróciæ do domu umyæ w³osy i sama siê uczesaæ. Oczywi¶cie zap³aci³am za us³ugê, nie pamiêtam ile, ale wiem, ¿e by³o to do¶æ du¿o jak na wyprostowanie i zrobienie kliku pasm falownic±. Czy nie lepiej by³o przyznaæ siê, ¿e nie posiada siê gofrownicy i zaproponowaæ inn± fryzurê ni¿ straciæ klientkê.
5) Atelier Hair ul. D±browskiego (salon s³ynnej Emilki), lecz ona osobi¶cie mi nie robi³a koloru i nie ¶cina³a a inny pracownik o imieniu B³a¿ej. Ogólnie mi³y ch³opak, innej fryzury nie robi³ tylko podcina³ wiêc ci±cia nie oceniam. A koloryzacjê to mia³am t± now± farb± bodajrze Bioestetique i nie polecam, nie by³o tragedii, ale i nie to czego oczekiwa³am kolor nijaki, ma³o intensywny, bez po³ysku. Robi³am te¿ u nich prostowanie Global Keratin, ale nie wiem jak nazywa³a siê dziewczyna, która to wykonuje. Ja oczekiwa³am efektu jak po prostownicy i przed podjêciem pyta³am czy mogê siê takiego efektu spodziewaæ, ¿e otrzyma³am odpowied¼ potwierdzaj±c± to siê zdecydowa³am. Niestety ten zabieg nie zastêpuje prostowania prostownic±, poza tym jaki¶ czas mia³am jakie¶ takie oklapniête w³osy i szczególnie grzywkê i tak musia³am prostowaæ. ¯adnego od¿ywienia nie zauwa¿y³am. Dodam, ¿e po zabiugu trzeba stosowaæ specjalny szampon i od¿ywkê, do czego oczywi¶cie siê stosowa³am i nic to nie da³o. Tragedii w tym salonie nie by³o, ale i bez zachwytów.
6) Papilot ul. S³onimska By³am ca³kiem niedawno mo¿e z miesi±c temu, zdecydowa³am siê na wizytê po przeczytaniu informacji na ich stronce, ¿e Pani to stylistka, robi metemorfozy, wiêc pomy¶la³am, ¿e i jak±¶ fajn± fryzurkê mi wymy¶li i dobierze do rodzaju w³osów ¿ebym nie musia³a ju¿ prostowaæ, oczywi¶cie poinformowa³am j± o tym. Najpierw koloryzacja okazuje siê, ¿e Pani robi Loreal Luo, jak to us³ysza³am to od razu poinformowa³am j± ¿e mi to kiedy¶ nie wysz³o u Damiana, a ona ¿e ³adnie wychodzi ¿e trójwymiarowy b³yszcz±cy kolor, wiêc ok skoro tak to proszê robimy. No i wysz³o to takie nijakie. ¦ciêcie, heh raczej koñcówki mi Pani podciê³a, ni¿ now± fryzurê zrobi³a i na koniec wyprostowa³a. W tym samym pomieszczeniu druga Pani robi paznokcie nie jest to przedzielone ani ¿adn± ¶ciank± ani czymkolwiek. Zap³aci³am niewiele bo 130z³ za wszystko, ale kto nie wiedzia³, ¿e by³am u fryzjera to nawet nie zauwa³y³, nawet tego samego dnia po wizycie. Ja wiêcej tam siê nie wybieram.

Chyba to tyle, testowa³am jeszcze inne salony, ale albo ju¿ nie istniej± (np. fryzjerka wyjecha³a), albo do¶æ daleko od Bia³egostoku wiêc nie ma sensu o nich pisaæ.

Proszê odzywajcie i oceniajcie wiza¿anki z Bia³egostoku. Chêtnie pozna³abym opinie NNrz±d.
emka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 06:38   #1058
Aska28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam! Je¿eli chodzi o ta Marte (blondynka,szczup³a, z du¿ym biustem) to s³ysza³am ze pracuje na legionowej chyba w tych pawilonach gdzie¶ . Ja je¿eli chodzi o upiêcia to korzystam z us³ug innej Marty ,która pracuje na pa³acowej,raz by³am i by³am baaardzo zadowolona.Pó¼niej mia³am drugie wesele i znowu siê do niej zg³osi³am niestety nie mia³a jak mnie przyj±æ i poleci³a p.Iwone z Deja Vu tyle ¿e nie zap³aci³am 80 z³ a 110z³ ale równie¿ by³am bardzo zadowolona wiêc do upiêæ mam ju¿ 2 fryzjerki które moge spokojnie poleciæ

Edytowane przez Aska28
Czas edycji: 2011-08-23 o 06:49
Aska28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-25, 12:54   #1059
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do emka66
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hym,
Nie wiem jak ona wygl±da Marta, ale kto¶ tu wcze¶niej o niej pisa³, ¿e jest jak±¶ "niszow±" fryzjerk±, która ma salon na s³onecznym stoku, a wcze¶niej pracowa³a w Centrum Parku, wiêc chyba to nie o tej mowa.
Ja obecnie szukam jakiego¶ dobrego fryzjera na ¶ciêcie, ale chcia³abym mieæ na przysz³o¶æ kontakt do tej Marty, która ponoæ tak bajecznie czesze. Znalaz³am wypowied¼ na w±tku Najlepszy fryzjer w Polsce:
"Napewno moge polecic Akademie Stylu w Bia³ymsoku na Wiejskiej 71
prowadza ja stylisci z wawy konkurujacy z Czajka czy Jaga
Co mieciac jak bylam w wawie odwiedzalam ich salon a jak dowiedzialam sie ze otwiera sie kolejna akademia i to w Bialym to nie ukrywam poprostu dzialam bo naprawde ekipa bomba(przystojni faceci i extra laski) i ceny wcale nie takie wygorowane!
Dodatkowo wspolpracuja z jednym z czolowych charakteryzatorow polskiego kina Grzegorzem Sz. , ktory zrobi makijaz lub poprowadzi indywidualna nauke doboru i robienia makijazu!
polecam jesli chodzi o modelowanie wlosow Macka autentycznie czy to bylam ja czy ktoras z moich kolezanek wlosy trzymaly sie od 3 nawet do 7 dni a ciecia tez robi naprawde fajne lekkie i ciekawe(wlosy poprostu same sie ukladaly)!!"
Czy kto¶ co¶ s³ysza³ o tym Salonie? Ciekawe czy jeszcze istnieje i czy faktycznie bez obaw mo¿na oddaæ swoje w³osy w rêce fryzjerów tam pracuj±cych?

Widzê, ¿e nikt nic nie wie o salonach, o które zapyta³am wcze¶niej, szkoda, heh .
emka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-26, 11:24   #1060
blueberryyum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Nie id¼cie do salonu Cosmo na Grochowej-beznadzieja. Nie tn± tak jak chce klientka, tylko jak potrafi±. Proste, zwyczajne, staro¶wieckie ciêciê, z którym ja maj±c 20lat wstydzê siê wyj¶æ teraz na ulicê. Wkurzam siê, gdy patrzê na swoje w³osy, bo nijak nie mo¿na ich u³o¿yæ, aby wygl±da³o ³adnie. Grzywka króciutka, krzywa na dodatek, na bok siê nie uk³ada, bo nie by³a ¶ciêta po skosie tak jak prosi³am. Fryzjerka ( chyba mia³a na imiê Dorota) nieprzyjemna, starañ do³o¿y³a tylko przy suszeniu w³osów, gdy¿ trwa³o to 40 minut i na dodatek bola³o, bo mocno ci±gnê³a. Czekam a¿ tylko moje w³oski trochê odrosn± od tego parszywego ¶ciêcia i idê gdzie¶ indziej na poprawkê. Wyrzucone pieni±dze w b³oto. M³oda fryzjerka a zero wyczucia stylu i estetyki!! Odradzam Wam Drogie Dziewczêta!!
blueberryyum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 20:07   #1061
czy to ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Przeczyta³am ostatnio ca³y ten w±tek, i postanowi³am co¶ dopisaæ do tej dyskusji, mo¿e kto¶ skorzysta z moich do¶wiadczeñ.
Odno¶nie Marty, która przewija siê na forum w kilku miejscach (ta blondynka z du¿ym biustem, która ¶wietnie czesze, ta która lata temu pracowa³a w awangardzie na grochowej, potem w centrum park, potem na upalnej). By³am jej klientk±, czesze ¶wietnie, farbowanie na blondzie te¿ spoko, schody zaczynaj± siê jak chce siê zrobiæ co¶ innego ni¿ blond, kilka razy zrobi³a mi kolor dramatycznie inny ni¿ chcia³am, by³y to czasy kiedy by³a na swojej dzia³alno¶ci a nie pracowa³a u kogo¶, w zwi±zku z czym odnosi³am wra¿enie, ¿e w ramach oszczêdno¶ci nie zamawia³a wszystkich odcieni farb, tylko jakie¶ najbardziej standardowe. Poza tym jak pracowa³a w Awangardzie to dba³a o klientki, natomiast u siebie w salonach robi³a sobie drugi dom gdzie rodzina, znajomi, przychodzili za³atwiaæ swoje prywatne sprawy, a klientki by³y tam dodatkiem. Poza tym czuæ by³o takie niedopieszczenie: bo jednocze¶nie skaka³a od fotela do fotela, tu farbowanie, tu przesi±d¼ siê na mycie, w miêdzy czasie jeszcze komu¶ trzy szybkie ¶ciêcia zrobi, potem jak znów siê nie wyrabia to na³o¿y niby od¿ywkê na w³osy, z która trzeba d³ugo siedzieæ, a w tym czasie kolejne szybkie strzy¿enie.
Na czesanie jak najbardziej polecam, ale je¶li chodzi o malowanie to szkoda kasy i nerwów.
czy to ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 13:37   #1062
serine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Jesli chodzi o p.Wojtka to z tego co wiem mia³ problemy w zyiu prywatnym, stad zmiany lokali itp itd. Szuka³ czego¶ lepszego...jak ka¿dy. Oczywiscie nic go nie usprawiedliwia ale cz³owiek jest mi³y i jak kazdy zas³uguje na zrozumienie ... W sumie nie z byle powodu klientki do niego pchaj± siê oknami i drzwiami. Jest FANTASTYCZNY w tym co robi, a to co mówi i w którym salonie przyjmuje mniej juz mnie interesuje.

Polecam Wojtka !
serine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 13:52   #1063
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez serine Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli chodzi o p.Wojtka to z tego co wiem mia³ problemy w zyiu prywatnym, stad zmiany lokali itp itd. Szuka³ czego¶ lepszego...jak ka¿dy. Oczywiscie nic go nie usprawiedliwia ale cz³owiek jest mi³y i jak kazdy zas³uguje na zrozumienie ... W sumie nie z byle powodu klientki do niego pchaj± siê oknami i drzwiami. Jest FANTASTYCZNY w tym co robi, a to co mówi i w którym salonie przyjmuje mniej juz mnie interesuje.

Polecam Wojtka !
nie z byle powodu te¿ od niego uciekaj±...
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-04, 19:50   #1064
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mo¿e wiecie gdzie obecnie pracuje p.Ewelina, która do tej pory pracowa³a w Heliosie na ul.Ko³³±taja? Z góry dziêkujê.
ulamisiula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-05, 15:45   #1065
aneta20049
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej dziewczyny!
Mam nadzieje, ¿e jeszcze kto¶ tu zagl±da bo potrzebujê porady
Jakie¶ pó³tora roku bylam ruda, potem czyli na wakacje zachcialo mi siê zmiany i wrocilam do swojego br±zowego odcienia.
Dzi¶ znów marzy mi siê rudy i jestem na niego nastawiona.
I w³asnie w tym problem.
Polecicie mi dobrego fryzjera który nie zniszczyl by za mocno wlosów przechodz±c z br±zu do rudego (nie czerwonego)?
Ten Pan Wojtek nada³by sie?
Przszpera³am ten w±tek i mam dylemat do kogo siê umówic.
Pomocy! ;p
Z góry dziêkuje ;p
aneta20049 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-09, 08:13   #1066
monis1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam
Mam pytanie czy kto¶ by³/zna zak³ad lub fryzjerkê w zak³adzie Cafe Fryz przy ul. Wiejskiej ? Ostatnio nawet pojawi³a siê oferta tego zak³adu na portalu zni¿kowym ... ale mo¿e kto¶ ma jakie¶ opinie i chcia³by siê podzieliæ .... ?
monis1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-09, 09:41   #1067
Dalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 22
Lightbulb Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

nie polecam Marcina ktory jeszcze latem pracowal w La perle na wroclawskiej w Bia³ymstoku..chyba jeszcze tam dziala
nie ma smaku
ciezko mu zrozumiec potrzeby klientki
scina jakby robil to pierwszy raz
musi sie jeszcze wiele nauczyc
a poki co- omijam.
Dalenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-10, 15:06   #1068
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomo¶ci: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziewczyny powiedzcie mi prosze ktory fryzjer jest lepszy w cieciu i doradzeniu jakiejs fryzury...Wojtek Kszykowski czy Jacek Jergieniew z M³ynowej ?

*milka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-10, 19:57   #1069
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez *milka* Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi prosze ktory fryzjer jest lepszy w cieciu i doradzeniu jakiejs fryzury...Wojtek Kszykowski czy Jacek Jergieniew z M³ynowej ?

*milka* po lawie zachwytów nad Wojtkiem, pojawi³o siê trochê negatywnych opinii, Jacka z M³ynowej nie znam, wiêc siê nie wypowiem, ale Wojtka nigdy ju¿ nikomu nie polecê- mo¿e nie jest z³ym fryzjerem, ale jego podej¶cie do klientek mi nie odpowiada, no i ta wieczna zmiana miejsc nie dzia³a na jego korzy¶æ
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy






Edytowane przez niuniaaa86
Czas edycji: 2011-09-10 o 19:59
niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 09:13   #1070
szczypiornica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez *milka* Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi prosze ktory fryzjer jest lepszy w cieciu i doradzeniu jakiejs fryzury...Wojtek Kszykowski czy Jacek Jergieniew z M³ynowej ?

Z moich osobistych do¶wiadczeñ i opinii moich kole¿anek z pracy polecam Wojtka. Wed³ug mnie podej¶cie do klienta jest bardzo profesjonalne, nigdy nie zacz±³ wizyty od s³ów "to co robimy", ale zawsze proponuje mi co¶ nowego. Strzy¿enia s± super, dok³adne i nie mam problemu potem z uk³adaniem. Do tego jest bardzo mi³ym i uprzejmym facetem! Mo¿e te zmiany miejsc pracy s± k³opotliwe , ale wg mnie nie ma to wp³ywu na jako¶c us³ugi
szczypiornica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-11, 12:56   #1071
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A moja wizyte Wojtek zaczal od slow "to co robimy" ...
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-12, 09:48   #1072
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

O Wojtku nie s³ysza³am, natomiast do Jacka z M³ynowej chodz± moje kole¿anki i chwal± go.Niestety gdy go nie ma za nozyce bierze siê szefostwo zak³adu i niestety widzia³am efekt:kole¿anka mia³a wychlastane a nie obciête w³osy.

Ja mogê poleciæ fyzjerkê, która do tej pory pracowa³a w Heliosie a teraz ma w³asny zak³ad.Uda³o mi siê j± znale¶æ.
Mam bardzo trudne w³osy do uk³adania a ona jako jedyna potrafi je uja¿miæ.Przyjmuje na ul Prowiantowej 19 lok 4.
ulamisiula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-11, 14:00   #1073
_monako_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Nawi±zujêc do tytu³u ca³ej rozmowy... zacznê od tych dobrych fryzjerów...
Moim zdaniem godna polecenie jest oczywi¶cie wspominana wczesniej Emilka z Atelier, chocia¿ jej cennik zdecydowanie nie nale¿y do zachêcaj±cych. Drug± osob±, ktor± bym poleci³am jest Agnieszka z salonu Bell Capelli. Ostatnio ratowa³a moje w³osy po samowolce innego fryzjera, o którym tez na pewno wspomnê.. Pani Agnieszce uda³o siê poukrywaæ wyciête "dziury w mojej glowie"
Fryzjerem, którego zdecydowanie nie polecam jest ch³opak z salonu Viva (nie pamiêtam imienia). Powycinal mi pasma w³osów, uczesa³ jak stara natapirowan± babê... a pó¼niej fryzura w ogóle siê nie uk³ada³a... do tej pory nie mam pojêcia jaki cel mia³ autor tego potworka.
_monako_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-17, 13:24   #1074
NaVvis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A mo¿e zna kto¶ namiar na fryzjerkê, która robi upiêcia okoliczno¶ciowe w domu klienta?
NaVvis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-23, 14:43   #1075
_zoyka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Moje Drogie,
Poszukujê dobrego, co wa¿ne - wypróbowanego, fryzjera w Bia³ymstoku, który zrobi mi dekoloryzacjê a nastêpnie doradzi i na³o¿y kolor + podciêcie, które bêdzie zapewne koniecznie (kilka cm). Chcia³abym przy tym wszystkim nie straciæ w³osów Pomo¿ecie proszê? Czy która¶ z Was robi³a sobie dekoloryzacjê?
Od wielu lat mam czarne w³osy i czujê, ¿e czas na zmianê. Chcia³abym docelowo mieæ ³adny br±z.

Bêdê bardzo wdziêczna za sugestiê i podzielenie siê swoj± histori± Z góry serdecznie dziêkujê.
_zoyka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-23, 16:13   #1076
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez _zoyka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Moje Drogie,
Poszukujê dobrego, co wa¿ne - wypróbowanego, fryzjera w Bia³ymstoku, który zrobi mi dekoloryzacjê a nastêpnie doradzi i na³o¿y kolor + podciêcie, które bêdzie zapewne koniecznie (kilka cm). Chcia³abym przy tym wszystkim nie straciæ w³osów Pomo¿ecie proszê? Czy która¶ z Was robi³a sobie dekoloryzacjê?
Od wielu lat mam czarne w³osy i czujê, ¿e czas na zmianê. Chcia³abym docelowo mieæ ³adny br±z.

Bêdê bardzo wdziêczna za sugestiê i podzielenie siê swoj± histori± Z góry serdecznie dziêkujê.
a przeczyta³a¶ ca³y temat?
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-28, 09:11   #1077
_zoyka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

niuniaaa86 przeczyta³am posty z trzech ostatnich lat. Starszych nie ma sensu czytaæ.
_zoyka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-30, 11:51   #1078
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez _zoyka_ Poka¿ wiadomo¶æ
niuniaaa86 przeczyta³am posty z trzech ostatnich lat. Starszych nie ma sensu czytaæ.
bo jest kilku polecanych tutaj na forum fryzjerów
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-01, 10:41   #1079
hawajkaaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

HEJKA
SZUKAM DOBREGO FRYZJERA CZYTA£AM TROCHÊ NA FORUM U WAS , NO ALE NIE MOGÊ SIÊ ZDECYDOWAÆ. POTRZEBNA MI ZMIANA KOLORU I W PEWNYM SENSIE ABY FRYZJER DORADZI£ MI CO ZROBIÆ Z MOIMI KUD£AMI GDY¯ S¡ MASAKRYCZNIE ZNISZCZONE I TROCHE JE OGARN¡R
RATUNKU... LICZÊ NA WAS :p

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czy to ja Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am ostatnio ca³y ten w±tek, i postanowi³am co¶ dopisaæ do tej dyskusji, mo¿e kto¶ skorzysta z moich do¶wiadczeñ.
Odno¶nie Marty, która przewija siê na forum w kilku miejscach (ta blondynka z du¿ym biustem, która ¶wietnie czesze, ta która lata temu pracowa³a w awangardzie na grochowej, potem w centrum park, potem na upalnej). By³am jej klientk±, czesze ¶wietnie, farbowanie na blondzie te¿ spoko, schody zaczynaj± siê jak chce siê zrobiæ co¶ innego ni¿ blond, kilka razy zrobi³a mi kolor dramatycznie inny ni¿ chcia³am, by³y to czasy kiedy by³a na swojej dzia³alno¶ci a nie pracowa³a u kogo¶, w zwi±zku z czym odnosi³am wra¿enie, ¿e w ramach oszczêdno¶ci nie zamawia³a wszystkich odcieni farb, tylko jakie¶ najbardziej standardowe. Poza tym jak pracowa³a w Awangardzie to dba³a o klientki, natomiast u siebie w salonach robi³a sobie drugi dom gdzie rodzina, znajomi, przychodzili za³atwiaæ swoje prywatne sprawy, a klientki by³y tam dodatkiem. Poza tym czuæ by³o takie niedopieszczenie: bo jednocze¶nie skaka³a od fotela do fotela, tu farbowanie, tu przesi±d¼ siê na mycie, w miêdzy czasie jeszcze komu¶ trzy szybkie ¶ciêcia zrobi, potem jak znów siê nie wyrabia to na³o¿y niby od¿ywkê na w³osy, z która trzeba d³ugo siedzieæ, a w tym czasie kolejne szybkie strzy¿enie.
Na czesanie jak najbardziej polecam, ale je¶li chodzi o malowanie to szkoda kasy i nerwów.
JA TE¯ BY£AM U TEJ PANI MARTY W£A¦NIE PRZECZYTA£AM TWOJ¡ WIADOMO¦Æ I NASZCZʦCIE JU¯ WIECEJ DO NIEJ NIE PÓJDE -MASAKRA! TZN. JAK DLA MNIE,TEMU NAPISA£AM DLA DZIEWCZYN CZY ZNAJ¡ NAPRAWDE KOGO¦ DOBREGO W TYM BIA£YMSTOKU! POMOCY!
hawajkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-01, 11:13   #1080
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy która¶ z Was korzysta³a z us³ug BD Studio Fryzur, na Legionowej? Jakie wra¿enia?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.