Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-04, 18:40   #1051
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

co do odzywek z bielendy ktos polecał diamentową, jutro jade do rosmana i którąs napewno kupie
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:09   #1052
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Trelek, gdzie wyczytałas, że suchym pazbokciom może zaszkodzić?
Nie pamiętam dokładnie który blog, bo często sobie po urodowych blogach łażę, ale "wyglądał" na taki ze sporą ilością odwiedzin (reklamy, notatki o współpracy itp). Blog był chyba typowo swatchowy+nail art i dodana była notka w stylu "Jak zapuścić ładne paznokcie".
Dodam tylko że autorka miała ładne paznokcie
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:44   #1053
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie który blog, bo często sobie po urodowych blogach łażę, ale "wyglądał" na taki ze sporą ilością odwiedzin (reklamy, notatki o współpracy itp). Blog był chyba typowo swatchowy+nail art i dodana była notka w stylu "Jak zapuścić ładne paznokcie".
Dodam tylko że autorka miała ładne paznokcie
Dzięki. Może znajdę kiedyś
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 21:03   #1054
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Wg mnie zależy od paznokci i stężenia... Wcześniej stosowałam mieszkanę olejków z kilkoma kroplami grejpfrutowego i było ok, teraz mam Regenerum i tam jest olejek cytrynowy chyba w większym stężeniu i na 1 pazurku cofnął mi się przyrost
Być może, ale ja go wlewałam niewiele mniej od oleju rycynowego. Taka byłam pazerna na bielusieńkie końcówki :p





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49207793]I co, wybiela?[/QUOTE]

Powiem Ci, że na początku olejowania przestałam malować pazurki, ciaprałam tą moją mieszanką tysiąc razy w ciągu dnia i końcówki wyglądały całkiem całkiem
Jednak jako fanatyczka malowania pazurów, na przeróżne kolory, nie wytrzymałam zbyt długo więc w tej chwili są względne, ale nie zachwycają. Chyba, że je potraktuje lakierem UV to wtedy cud, miód :p
Ale druga prawda jest taka, że już nie stosuję takiej ilości kwasku jak wtedy

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Coś złego się dzieje z moimi skórkami, są suche i jakby sztywne, mimo regularnego olejowania i kremowania kilka razy dziennie
Coś im musi nie służyć. Moje właśnie tak zareagowały na Alterrę Migdał & Papaja
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 21:35   #1055
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dzięki. Może znajdę kiedyś
Jak znajdziesz to daj znać ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 20:40   #1056
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

kupiłam jednak odzywke diamentową z bielendy ,fajna jest wybrałam tą, bo jest bezbarwna, a pozostałe były rózowa i biała ,kupiłam tez w sztyfcie cztery pory roku ,ale ze wzgledu na opakowanie zeby je pózniej napełnic innym olejkiem , a ze była w promocji tymbardziej mnie skusiła ta odzywka jest w postaci zelu i bardzo długo utrzymuje sie pod paznokciami jedyny minus to w składzie parafina .
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:11   #1057
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Być może, ale ja go wlewałam niewiele mniej od oleju rycynowego. Taka byłam pazerna na bielusieńkie końcówki :p

Powiem Ci, że na początku olejowania przestałam malować pazurki, ciaprałam tą moją mieszanką tysiąc razy w ciągu dnia i końcówki wyglądały całkiem całkiem
Jednak jako fanatyczka malowania pazurów, na przeróżne kolory, nie wytrzymałam zbyt długo więc w tej chwili są względne, ale nie zachwycają. Chyba, że je potraktuje lakierem UV to wtedy cud, miód :p
Ale druga prawda jest taka, że już nie stosuję takiej ilości kwasku jak wtedy
Ja taką pazerność na białe końcówki mam odkąd dbam o paznokcie, bo one są moim prawdziwym utrapieniem Zawsze słyszałam Weź Eveline 8w1, na pewno pomoże, sęk w tym, że ona niszczy
Dlatego rzuciłam się na oleje, odkąd zobaczyłam bielusie końcówki u Was pomyślałam, że może i mi pomogą

Teraz zastanawiam się nad tym jakie fajne oleje mogę znaleźć...w supermarkecie. Mam ochotę na coś z poza drogerii, ostatnio po głowie mi chodzi olej lniany, tak akurat w świątecznym klimacie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 11:58   #1058
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49227813]
Teraz zastanawiam się nad tym jakie fajne oleje mogę znaleźć...w supermarkecie. Mam ochotę na coś z poza drogerii, ostatnio po głowie mi chodzi olej lniany, tak akurat w świątecznym klimacie[/QUOTE]

jeśli mieszkasz w Krakowie to z chęcią oddam za dychę, bo kupiłam go sobie do picia, zużyłam tylko dwie łyżki stołowe i leży w lodówce..
500 ml jak coś
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tak w ogóle, to cześć dziewczyny nie udzielałam się, bo miałam mega dużo spraw na głowie. nie olejuję już paznokci, ale jestem z wami, odżywiam się zdrowo i pięknie mi rosną (dowód - całe zrysowane przyciski na klawiaturze ). wstawię jakieś foto jak ogarnę ich kształt albo wstawię wam foto jak będą wyglądały na moją studniówkę (którą mam 4 stycznia) - na pewno będą jakoś fajnie pomalowane
ostatnio moja znajoma wstawiła zdjęcie swoich paznokci na instagramie - JESTEM W SZOKU ! ;OO http://photos-h.ak.instagram.com/hph...88034159_n.jpg prawda, że piękne? ;OO !

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2014-12-06 o 11:59
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 12:26   #1059
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49232750]jeśli mieszkasz w Krakowie to z chęcią oddam za dychę, bo kupiłam go sobie do picia, zużyłam tylko dwie łyżki stołowe i leży w lodówce..
500 ml jak coś
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tak w ogóle, to cześć dziewczyny nie udzielałam się, bo miałam mega dużo spraw na głowie. nie olejuję już paznokci, ale jestem z wami, odżywiam się zdrowo i pięknie mi rosną (dowód - całe zrysowane przyciski na klawiaturze ). wstawię jakieś foto jak ogarnę ich kształt albo wstawię wam foto jak będą wyglądały na moją studniówkę (którą mam 4 stycznia) - na pewno będą jakoś fajnie pomalowane
ostatnio moja znajoma wstawiła zdjęcie swoich paznokci na instagramie - JESTEM W SZOKU ! ;OO http://photos-h.ak.instagram.com/hph...88034159_n.jpg prawda, że piękne? ;OO ![/QUOTE]

No niestety, z Mazowsza jestem

Sporo czytałam o tym oleju lnianym, jak rodzice go kupią na Święta(u nas tradycyjnie musi być do ziemniaków i śledzi) to mam zamiar sobie trochę pożyczyć i sprawdzić na włosach i pazurach. Mi zapach nie przeszkadza

Ostatnio mam ochotę na typowo spożywcze oleje, drogeryjne, często perfumowane i z dodatkami, troszkę mnie znudziły, choć super działają
Mam bardzo fajny przyrost, patrzę pod płytkę i widzę mięsko przyklejające się do płytki

Ładny french

A może jednak warto wrócić do olejowania? Może nie da super spektakularnych efektów, może nie dać super efektu wow(u mnie np. końcówki nadal pozostawiają wiele do życzenia, a rozdwojenie też się zdarza), ale paznokcie i skórki na pewno chętnie przyjmą witaminy i dobrocie z olejków

Wcześnie macie tą studniówkę. Moja jest 17, ale na razie się nie wybieram na nią
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 17:34   #1060
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Chlip, chlip, dołączam do grona mających upierdliwe rozdwojenia/złamania/pęknięcia Bok kciuka rozdwoił się, a raczej pękł głęboko, aż zachodzi na różową część. Nawet nie wiem kiedy to się stało. Wróciłam wczoraj z zakupów, umyłam ręce, patrzę, a tu taki zonk. Chyba wypróbuję łatkę z herbaty, bo inaczej musiałabym go ekstremalnie skrócić i zaokrąglić, co przy reszcie kwadratowych wyglądałoby co najmniej śmiesznie.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 19:10   #1061
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Dziewczyny to jakieś fatum!
Zaryczana i zasmarkana żalę się, że musiałam skrócić wszystkie paznokcie. Tak umiejętnie otwierałam drzwi (?!), że mój załatkowany kciuk zgubił część paznokcia. Tu jednak pokłony w stronę łatki bo ta przetrwała! Nie mam pojęcia jak to jest możliwe, ale paznokcieć spod niej poszedł się je**ć, a ona dumnie trwała :p
Niby wystają ponad opuszek, szczęśliwie nic nie boli (oprócz tego psychicznego bólu :p), ale są taaakie krótkie ;(
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 23:44   #1062
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja jestem załamana ,po tym jak ostatnio pisałam ze przyrost sie cofnoł po mału zaczynał sie pojawiac i paznokcie zle nie wyglądały az tak ,kupiłam ta odzywke 4 pory roku dałam pod paznokcie ona się długo utrzymuje bo jest w postaci zelu rano wstaje, a tu przyrost odklejony biała czesc głeboko w srodku straszne te paznokcie chyba parafina im nie słuzy, jak intensywne olejowanie nic nie da to z bólem serca obcinam je w pien do zera
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 07:18   #1063
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Przyłączam się do was do walki o piękne paznokcie Olejuję regularnie od około trzech miesięcy, jednocześnie wychodząc z paskudnego nawyku obgryzania skórek I wszystko fajnie, tylko mam jeden problem - strasznie mi wchodzi brud pod paznokcie, nawet nie wiem, skąd on się bierze, ale chwilę po umyciu już mam pod paznokciami czarne obwódki. A wygrzebywanie tego spod paznokcia obojętne dla przyrostu nie jest Macie jakieś sposoby na nieinwazyjne czyszczenie paznokci?
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 08:06   #1064
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Przyłączam się do was do walki o piękne paznokcie Olejuję regularnie od około trzech miesięcy, jednocześnie wychodząc z paskudnego nawyku obgryzania skórek I wszystko fajnie, tylko mam jeden problem - strasznie mi wchodzi brud pod paznokcie, nawet nie wiem, skąd on się bierze, ale chwilę po umyciu już mam pod paznokciami czarne obwódki. A wygrzebywanie tego spod paznokcia obojętne dla przyrostu nie jest Macie jakieś sposoby na nieinwazyjne czyszczenie paznokci?
Malować paznokcie wtedy nie widać brudu i nie korci
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 08:35   #1065
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kruca działa to olejowanie Fajnie tak jak są mocniejsze! Moje były wiecznie wiotkie jak papier
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 10:08   #1066
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, dołączam się do was Prowadzę bloga urodowego, ale jakoś paznokcie zawsze były u mnie na ostatnim miejscu ale od jakiegoś czasu używam balsamu do skórek z sally hansen i olejku do paznokci i skórek od Laury Conti (mieszanka w opakowaniu jak lakier) i mam nadzieję, że będę miała piękne paznokcie jak wy
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 11:37   #1067
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja się dziś pożegnałam z hybrydami na dłuższy czas i intensywnie olejuje bo kusi mnie zmiana składu mojej mieszanki, a ze święta idą to najlepszy czas by sprawić sobie prezent w postacji olejów
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 12:26   #1068
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja się dziś pożegnałam z hybrydami na dłuższy czas i intensywnie olejuje bo kusi mnie zmiana składu mojej mieszanki, a ze święta idą to najlepszy czas by sprawić sobie prezent w postacji olejów
Ostatnio skorzystałam z DDD i zamówiłam sobie 10ml jojoba, 30ml z orzechów laskowych, 30ml z pestek moreli, 10 ml makadamia i 10ml arganowego, będzie szaleństwo mieszania
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 13:25   #1069
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dołączam się do was Prowadzę bloga urodowego, ale jakoś paznokcie zawsze były u mnie na ostatnim miejscu ale od jakiegoś czasu używam balsamu do skórek z sally hansen i olejku do paznokci i skórek od Laury Conti (mieszanka w opakowaniu jak lakier) i mam nadzieję, że będę miała piękne paznokcie jak wy
To mi przypomina, że mam balsam do skórek i paznokci 2x5, prawie cały, tylko za chiny nie mogę sobie przypomnieć, gdzie go je... eee... rzuciłam No diabeł ogonem nakrył, jak nic (jak mówią w moich okolicach)
Wczorajsza łatka herbaciana wyszła mi pierwsza klasa, naklejona na paznokieć Uniwersalnym klejem introligatorskim (potraktowana zmywaczem schodzi jak zwykły lakier, robiłam próbę), trzyma się na razie jak kleszcz d**y, przeżyła dłuuugą kąpiel w gorącej wodzie i pomniejsze moczenie się, no i pod odżywką Lovely prawie jej nie widać
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 14:26   #1070
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Ostatnio skorzystałam z DDD i zamówiłam sobie 10ml jojoba, 30ml z orzechów laskowych, 30ml z pestek moreli, 10 ml makadamia i 10ml arganowego, będzie szaleństwo mieszania
A gdzie kupowałaś ? Mnie kusicie tym jojoba bardzo
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 14:55   #1071
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
A gdzie kupowałaś ? Mnie kusicie tym jojoba bardzo
http://www.beautyever.pl/
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 15:48   #1072
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Dlaczego nie widziałam tej strony...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:18   #1073
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie widziałam tej strony...
Byłaś objęta programem ochrony przed bankructwem
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:39   #1074
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Byłaś objęta programem ochrony przed bankructwem
No i to wszystko wyjaśnia!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:39   #1075
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie widziałam tej strony...
Też nie widziałam ;o
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:47   #1076
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Spokojnie, dziewczyny, jeszcze paczka nie przyszła, więc nie wiadomo, czy ten sklep faktycznie taki świetny Dam znać, jak dostanę ją w swoje łapki.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:54   #1077
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Spokojnie, dziewczyny, jeszcze paczka nie przyszła, więc nie wiadomo, czy ten sklep faktycznie taki świetny Dam znać, jak dostanę ją w swoje łapki.
W sumie racja, koniecznie daj znać
Bo już mam 3 oleje na celowniku
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 19:07   #1078
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kupiłam w końcu jojobę i od dziś testuję jej cudowne właściwości
Generalnie na rynku widać, że oleje podbijają kosmetyczny świat, bo w sklepach aż się od nich roi
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 19:39   #1079
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu jojobę i od dziś testuję jej cudowne właściwości
Generalnie na rynku widać, że oleje podbijają kosmetyczny świat, bo w sklepach aż się od nich roi
Moje włosy lubią jojobę bo po dłuższej przerwie nakładam BDFM i są genialne podejrzewam, że to jojobę tak robi, ale pewności nie mam bo tam są chyba jeszcze z 4 oleje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 19:53   #1080
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Pokazuje Wam paznokcie skrócone dnia bodajże 11.15 a w poście nr 886 dnia 11.13 pokazywałam Wam jakie są długie
ło tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=886
Nie wiem czy wejdzie Wam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141208_203644_339.jpg (29,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141208_203703_878.jpg (28,8 KB, 76 załadowań)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.