Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 08:00   #1051
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Jodu nie powinno się jeść przy Hashimoto.
A jeśli się nie badałaś to nie wiesz co i jak więc go na razie nie jedz.
Jeśli nie masz jak się dostać do endokrynologa to zrób chociaż badania sama, FT3 FT4 Anty TPO i Anty TG, albo idź chociaż do lekarza rodzinnego może zleci Ci te badania sam.
Masz problemy z wagą?
z tego co wyczytalam na temat hasi i niedoczynnosci to ja mam tylko uczucie zimna ale to ja mam od dziecka a kiedys mialam badana tarczyce i bylo ok wiec nie biore tego za objaw. z waga nie mam problemow jestem szczupaczek po ojcu rety rety wiem ze wczesniej do gina sie nie dostane niestety wiec chyba pozostanie mi czekac do 2 grudnia...
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:02   #1052
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cicha a mize spróbuj do internisty? Tsh od samego jodu nie spadnie a moze jeszcze skoczyc
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:09   #1053
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
Cicha a mize spróbuj do internisty? Tsh od samego jodu nie spadnie a moze jeszcze skoczyc
no dobra to pojde w poniedzialek do rodzinnego zobaczymy co mi powie mam nadzieje ze oni maja jakas wiedze na temat ciezarnych i tsh w ciazy;p poszlabym dzis ale wyniki musze wydrukowac a nie mam jak wiec w poniedzialek sie przejde dla uspokojenia...
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:12   #1054
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
no dobra to pojde w poniedzialek do rodzinnego zobaczymy co mi powie mam nadzieje ze oni maja jakas wiedze na temat ciezarnych i tsh w ciazy;p poszlabym dzis ale wyniki musze wydrukowac a nie mam jak wiec w poniedzialek sie przejde dla uspokojenia...
I bardzo sie ciesze bede spokojniejsza
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:15   #1055
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
I bardzo sie ciesze bede spokojniejsza
ja tez bo kurde ja nic nie wiem na ten temat;/ w internecie roznie pisza a ja nie mam zielonego pojecia wrr... mam tylko nadzieje ze to nie zagrozi maluszkowi..
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:18   #1056
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Teraz mam dylemat bo już się z wujkiem umówiłam na ten początek grudnia :/ Z reszta chciałam pierwszy raz zobaczyć serducho właśnie u niego.
Wiem,że lekarze wolą mieć swoją pacjentkę od początku niż przejmować po kimś
To umów sie gdzies indziej pare dni później i powiedz ze juz bylas ale lekarz nie spelnil Twoich oczekiwań nie wiem. Zalezy wszystko czy skojarza wujka z Toba i czy tam sie wszyscy nie znają... Albo powiedz ze rodzina i nie czujesz sie komfortowo nie wiem sama , tak na szybko myślę
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:21   #1057
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
no dobra to pojde w poniedzialek do rodzinnego zobaczymy co mi powie mam nadzieje ze oni maja jakas wiedze na temat ciezarnych i tsh w ciazy;p poszlabym dzis ale wyniki musze wydrukowac a nie mam jak wiec w poniedzialek sie przejde dla uspokojenia...
Idź idź będzie dobrze!
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 08:21   #1058
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
To umów sie gdzies indziej pare dni później i powiedz ze juz bylas ale lekarz nie spelnil Twoich oczekiwań nie wiem. Zalezy wszystko czy skojarza wujka z Toba i czy tam sie wszyscy nie znają... Albo powiedz ze rodzina i nie czujesz sie komfortowo nie wiem sama , tak na szybko myślę
Po głębszych przemyśleniach stwierdziłam,że umówię się tutaj na 4.12 (to będzie 6t4d) i tyle
Więzy rodzinnie muszą zostać na dalszym planie. I tak całą ciążę muszę prowadzić na miejscu
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:57   #1059
Ewel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Mamusie mam do was takie małe pytanie, nie wiem czy już ktoś o tym mówił. Tyle tu stron się namnożyło Otóż co byście mi poleciły na rozstępy ciążowe i kiedy najlepiej zacząć stosować?

I kolejna ważna dla mnie sprawa. Czy wiecie coś na temat diety antyalergicznej? I w ogóle czego unikać? Ja wiem, że powinnyśmy bezwzględnie unikać serów pleśniowych, ze względu na bakterie, które mogą zaszkodzić. Sól może powodować obrzęki, orzeszki ziemne mogą powodować alergię u dziecka. Podobno bardzo wzrosła liczba dzieci uczulonych na orzeszki ziemne. Prócz tego wiadomo surowe jajka, surowe mięsko lub krwiste, nie powinno się pić kolorowych napojów gazowanych, podrażniają żołądek i są sztuczne. Szczególnie nie powinnyśmy pić coli ponieważ podnosi ciśnienie. Ktoś wcześniej napisał, że pije colę na mdłości, otóż mamusie nie róbcie tego. Powinno się też ograniczyć słodycze, nie dostarczają dziecku nic cennego, jedynie cukier, słyszałam o cukrzycy ciążowej ale nie do końca wiem na czym to polega. To tyle z tego co się dowiedziałam do tej pory. Mam natomiast wątpliwości, ponieważ słyszałam, że powinno się unikać cytrusów, ponieważ również mogą uczulać dziecko. Nie wiem też nic na temat soków owocowych w kartonach. Czy ktoś może coś na ten temat wie? Fajnie by było porozmawiać o zdrowej diecie
Ewel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:14   #1060
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Właśnie...czy usg np. tydzień po tygodniu może być szkodliwe?
Nie, usg nie jest dla Dzidzi szkodliwe.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 10:46   #1061
brillance nuit
Przyczajenie
 
Avatar brillance nuit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Elinka i Strobiluska temat znajomy, ale dziewczyny postarajcie się myśleć pozytywnie. Wiem, że każdy dzień jest inny i tym bardziej w ciąży hormony szaleją i strach jest ogromny, ale spróbujcie popatrzeć na to tak, że tamtemu dzieciątku życia nie wrócicie a teraz pod Waszym sercem rośnie nowe życie i ono odczuwa Wasze emocje. Wiem, że nie chciałybyście by żyło w strachu i lęku. Może świadomość tego, że ta Wasza obawa nie pomoże dziecku, ale może zaszkodzić pozwoli Wam cieszyć się każdym dniem z Waszą pociechą. Ściskam Was i życzę optymizmu
8malina8 nie jadłabym ryby (w dymie wędzarniczym występują związki toksyczne WWA oskarżane o działanie rakotwórcze), a jeśli jesteś zmęczona to bym się położyła. Kiedy Twoja mama była w ciąży było inaczej i nie da się tego porównywać. Za czasów naszych babć też zupełnie inaczej wyglądała ciąża i poród. Kieruj się intuicją i jak napisałaś sumieniem
brillance nuit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 11:00   #1062
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez brillance nuit Pokaż wiadomość
8malina8 nie jadłabym ryby (w dymie wędzarniczym występują związki toksyczne WWA oskarżane o działanie rakotwórcze), a jeśli jesteś zmęczona to bym się położyła. Kiedy Twoja mama była w ciąży było inaczej i nie da się tego porównywać. Za czasów naszych babć też zupełnie inaczej wyglądała ciąża i poród. Kieruj się intuicją i jak napisałaś sumieniem
Popieram zresztą nawet oscypka jeść nie wolno, który przecież też jest wędzony Ja miałam ochotę na makrele wędzoną ostatnio ale chwila przyjemności dla późniejszego strachu czy aby na pewno mogłam nie jest tego warta
Swoją drogą rozmawiałam wczoraj z lekarzem odnośnie niskiego ciśnienia i niestety niema pomocy w ciąży Dziecku to nie zagraża, nawet w przypadku dużego osłabienia (tylko trzeba uważać by się nie przewrócić na coś i krzywdy nie zrobić). Lekarz powiedział, że niby teraz się odchodzi od myślenia, że kawa 1 dziennie szkodzi no ale z tego co wywnioskowałam nie był przekonany więc to raczej w sytuacji kryzysowej
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:21   #1063
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Popieram zresztą nawet oscypka jeść nie wolno, który przecież też jest wędzony Ja miałam ochotę na makrele wędzoną ostatnio ale chwila przyjemności dla późniejszego strachu czy aby na pewno mogłam nie jest tego warta
Swoją drogą rozmawiałam wczoraj z lekarzem odnośnie niskiego ciśnienia i niestety niema pomocy w ciąży Dziecku to nie zagraża, nawet w przypadku dużego osłabienia (tylko trzeba uważać by się nie przewrócić na coś i krzywdy nie zrobić). Lekarz powiedział, że niby teraz się odchodzi od myślenia, że kawa 1 dziennie szkodzi no ale z tego co wywnioskowałam nie był przekonany więc to raczej w sytuacji kryzysowej
Odnośnie niskiego ciśnienia , moje normalnie to 60/90 a w ciąży gdy byłam w szpitalu i mierzyli mi o 6 rano to miałam 50/70 , położne mierzyły mi parę razy bo nie mogły uwierzyć i pytały się jak ja w ogóle egzystuję heh.U mnie to norma.
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:33   #1064
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Odnośnie niskiego ciśnienia , moje normalnie to 60/90 a w ciąży gdy byłam w szpitalu i mierzyli mi o 6 rano to miałam 50/70 , położne mierzyły mi parę razy bo nie mogły uwierzyć i pytały się jak ja w ogóle egzystuję heh.U mnie to norma.
Tzn u mnie byłby do zniesienia gdyby nie okropny ból głowy
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:48   #1065
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Witam się i ja.
Ja już umyłam okna w ostatnim pokoju, zmieniłam firankę, a teraz padam na twarz.
Moje standardowe ciśnienie to 130/80 .
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:50   #1066
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Moja lekarka powiedziała bym noe zmieniala specjalnie nawyków, ciąża to nie choroba... Jak pilam 2 kawy dziennie to nadal mogę je po o ile nie są mocne... W przypadku bardzo niskiego ciśnienia noe widziała problemu w 4 łykach czerwonego wina... Ale co lekarz to opinia ...
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:58   #1067
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
Moja lekarka powiedziała bym noe zmieniala specjalnie nawyków, ciąża to nie choroba... Jak pilam 2 kawy dziennie to nadal mogę je po o ile nie są mocne... W przypadku bardzo niskiego ciśnienia noe widziała problemu w 4 łykach czerwonego wina... Ale co lekarz to opinia ...
Wiesz co kawa mnie nie zbawi a jak ma zaszkodzić to wole dmuchać na zimne Co do wina to czytałam ostatnio bardzo 'surowy' artykuł na temat lekarzy, którzy się godzą na to by pacjentki piły nawet jeden niepełny kieliszek. Pisali w nich o skutkach jakie to może spowodować, niestety nie pamiętam gdzie ten artykuł wynalazłam bo bym podlinkowała.
Gdyby zdania były jednomyślne to bym się nie zastanawiała ale tutaj nie wiadomo kto ma rację
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:00   #1068
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Ja akurat alkoholowi w ciąży mówię stanowcze nie. Ale co do kawy, to uważam, że nie ma popadać w paranoję. Jeśli ktoś pił kawę wcześniej, to może pić i teraz. Trzeba tylko zachować umiar. Jedna - dwie nie za mocna kawy nie zaszkodzą.

Ja ostatnio nie piję, ale to dlatego, że jakoś mi przestała smakować.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:11   #1069
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Ja akurat alkoholowi w ciąży mówię stanowcze nie. Ale co do kawy, to uważam, że nie ma popadać w paranoję. Jeśli ktoś pił kawę wcześniej, to może pić i teraz. Trzeba tylko zachować umiar. Jedna - dwie nie za mocna kawy nie zaszkodzą.

Ja ostatnio nie piję, ale to dlatego, że jakoś mi przestała smakować.
Również jestem anty do alkoholu spożywanego w ciąży.
Natomiast, jeżeli mowa o kawie to mi lekarz powiedział, iż mogę wypić maksymalnie 1 filiżankę.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 12:16   #1070
jesuismagnifique
Raczkowanie
 
Avatar jesuismagnifique
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Ja na szczęście nie pijam kawy, ale faktycznie nie ma co popadać w tej kwestii w paranoję - wydaje mi się, że jeśli kawa ma kogoś pobudzić i pije się jedną dziennie to ok...gorzej jak ktoś pije 2litry

A co do alkoholu ja wyznaję zasadę, że jak są różne zdania...to wolę tą bardziej restrykcyjną opinię. Nikt mnie nie namówił nawet na łyka wina...czegokolwiek w ciąży. Powiem więcej, od 5 lat nie piję alkoholu (długo karmiłam syna). I zapowiada się na kolejne kilka lat że znów nie będę .
jesuismagnifique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:19   #1071
sabincia
Raczkowanie
 
Avatar sabincia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Dzięki Dziewczyny za pomoc, dziś po pracy zadzwonię do szefowej (oddział w innym mieście) i ją poinformuje. Niech przetrawi przez weekend

Co do alkoholu, ja też jestem całkiem na nie.
Ostatnio chciało mi się gazowanego i mąż chciał, żebym się piwa napiła bo przecież mały łyczek nie zaszkodzi :/
Ale absolutnie.
sabincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:31   #1072
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Ja też odstawiłam %
Kawy nie piję już od jakiegoś czasu
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:32   #1073
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Ja tez % ani tkne, maz przelewal nalewke ostatnio mowi umocz paluszka a ja nie nie nie
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:36   #1074
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Sikorka ja zasypiam i budze sie z bolem glowy,wlasnie przez niskie cisnienie,pomagaja mi spacery na swiezym powietrzu ,jak bol sie staje nie do wytrzymania to biore apap.gin.powiedzial mi ze paracetamol jest absolutnie nieszkodliwy nawet w 1 trymestrze wiec po co sie tak meczyc.te bole glowy potrafia byc naprawde uporczywe.
Co do alkoholu to ja jestem piwoszka.uwielbiam piwo ,nie tkne nic poza tym,wodki i innych drinkow nie trawie.w ciazy oczywiscie zadnego alkoholu nie tykam.I tak jak poza ciaza mam raz na jakis czas ochote na browara tak teraz nawet zapach mnie odrzuca.natura jednak madra jest. W 1 ciazy latem pare razy wypilam male piwo bezalkoholowe pod koniec ciazy.
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:42   #1075
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Ja akurat alkoholowi w ciąży mówię stanowcze nie. Ale co do kawy, to uważam, że nie ma popadać w paranoję. Jeśli ktoś pił kawę wcześniej, to może pić i teraz. Trzeba tylko zachować umiar. Jedna - dwie nie za mocna kawy nie zaszkodzą.

Ja ostatnio nie piję, ale to dlatego, że jakoś mi przestała smakować.
Tzn ja akurat piłam jedną kawę bardzo słabą dziennie i nie mam potrzeby jej pić. Każdy robi to co chce Ta kawa mnie nie zbawi a jak ma zaszkodzić to po co?
Mój lekarz ewidentnie nie był za piciem kawy więc co lekarz to inna opinie. Poza tym mam problem z piciem wody a kawa odwadnia więc sama bym sobie szkodę zrobiła

A tu taki cytat (choć zapewne to przy większej ilości)
"Badania doświadczalne na zwierzętach wykazały teratogenne właściwości kofeiny, czyli że powoduje ona powstawanie wad rozwojowych płodu. Jednakże u ludzi takich właściwości nie wykazano. Obserwacje kliniczne i badania epidemiologiczne wykazały, że spożywanie kofeiny w dawce powyżej 300 mg/dzień zwiększa ryzyko poronienia, natomiast dawka powyżej 150 mg/dzień powoduje niską masę urodzeniową noworodka. Ponadto spożywanie kawy może zwiększać ryzyko śmierci płodu poprzez zmianę gospodarki hormonalnej (kortyzolu, progesteronu, testosteronu) mającej istotny wpływ na przebieg ciąży."

Tea80 też się ratuje apapem
Miałam anginę w ciąży więc niestety musiałam się ratować nim i antybiotykiem. Lekarka powiedziała, że mogę do 4 tabletek apapu dziennie
__________________
31/40

Edytowane przez Sikorka0204
Czas edycji: 2014-11-21 o 12:44
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:50   #1076
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Dziewczyny, a w którym tygodniu zobaczyłyście na usg serduszka?
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:57   #1077
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w którym tygodniu zobaczyłyście na usg serduszka?
Ja zobaczyłam w 6 tygodniu.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:02   #1078
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w którym tygodniu zobaczyłyście na usg serduszka?
Ja nie zobaczyłam jeszcze . Wizytę mam w środę i mam nadzieję, że wtedy zobaczę.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:06   #1079
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Wróciłam
mały rośnie jak na drożdżach w tydzień urósł więcej niż powinien i ciąża jest starsza niż pokazywało to usg w zeszłą środę wg niego dziś powinnam mieć 7tydz6dz a wg nowego usg i wielkości maluszka mam 8tydz3dz Mały ma 1,83cm i już ma postać miniaturowego człowieczka
Ps.daje mi to termin porodu na koniec czerwca ale już pozwolę sobie zostać z Wami
masz foto z usg?

Cytat:
Napisane przez Meliitele Pokaż wiadomość
Sikorka dla wielkoludka



Ja bym nie mówiła , że miałam usg. Zawsze możesz porównać co jakiś lekarz mówi. Usg nie jest szkodliwe chyba.

Dzień dobry !!
Wzięłam wczoraj nospe i zasnelam , przestało boleć więc chyba się rozciąga w środku.
Jutro jedziemy na wesele do mojej kuzynki więc wrócę w poniedziałek. Mam nadzieję, że się zmieszcze w sukienkę
udanej zabawy!



heeejoo!
boszzz dziewczyny nie wiem co sie ze mną dzieje, codziennie coraz gorzej mi się wstaje. Dzis zwlekłam sie z łóżka po 10... też tak macie?

teraz wróciłam z zakupów i będę robić sałatki na juuutro i jak to jest z tym wędzonym? Bo mam w palnie zrobić sałatke z wędzonym kurczakiem. Mogę go zjesć czy nie bardzo?
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:06   #1080
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015 cz.1

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Ja zobaczyłam w 6 tygodniu.
Ja też w 6
Właśnie sprawdzałam od kiedy można płeć ustalić i niektórym już w 13 się udaje
agunineczka mam ale tylko jedno niestety (lekarz w ogóle nie zamierzał mi go dać- musiałam prosić:P)
__________________
31/40

Edytowane przez Sikorka0204
Czas edycji: 2014-11-21 o 13:09
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 18:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.