Zuzana Light - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 11:22   #1081
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

ja sie podjelam #49, 365 powtorzen. byl mega meczacy, zialam i sapalam, musialam robic krotkie przerwy pomiedzy. 120 burpes daje w kosc. ale myslalam ze nie wyobie sie w 30 minutach a dalam rade w 28minut. jak ktoras chce sie porzadnie zmeczyc to polecam !

a propo cwiczen na brzuch; u mnie tez malo co dzialalo ale ostatnio robilam swietne cwiczenie, jak chcecie kilera na brzuch to polecam. robi sie je tak:
kladziemy sie na plecach, za glowa lapiemy ciezar z ktorym bedziemy cwiczyc (wygodne do tego sa ketle bo maja uchwyt ale z ciezarkiem tez da rade), ja cwiczylam z 12kg, musi byc dosc sporo zeby poczyc miesnie. i jednoczesnie unosimy nogi do pozycji 90st w biodrach i kolanach i ciezarek zza glowy do kolan. potem rece wracaja i nogi,ale juz NIE odkladamy nog ani ciezarka na podloge.(oczywiscie spinamy miesnie, wydychamy powietrze gdy nogi ida w gore, nie ciagniemy glowa do klatki tylko lekko unosimy ja w gore) robimy serie 5-10-15 powtorzen, pomiedzy krotkie przerwy, powtarzamy taka serie 3 razy. zakwasy w brzuchu gwarantowane!
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:05   #1082
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Hej Dziewczyny,
dawno mnie tu nie było... W ten weekend miałam przeprowadzkę i zero czasu na treningi - już mnie nosi... Najgorsze jest to, że nie mam jeszcze w domu internetu i nie mogę wybrać któregoś ze zwowów na YT Ale dziś na pewno poćwiczę, ułożę sobie jakiś własny trening z ćwiczeń Zuzki. No i w nowym domu nareszcie mam miejsce, żeby rozstawić dip station!
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 17:02   #1083
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
ja sie podjelam #49, 365 powtorzen. byl mega meczacy, zialam i sapalam, musialam robic krotkie przerwy pomiedzy. 120 burpes daje w kosc. ale myslalam ze nie wyobie sie w 30 minutach a dalam rade w 28minut. jak ktoras chce sie porzadnie zmeczyc to polecam !

a propo cwiczen na brzuch; u mnie tez malo co dzialalo ale ostatnio robilam swietne cwiczenie, jak chcecie kilera na brzuch to polecam. robi sie je tak:
kladziemy sie na plecach, za glowa lapiemy ciezar z ktorym bedziemy cwiczyc (wygodne do tego sa ketle bo maja uchwyt ale z ciezarkiem tez da rade), ja cwiczylam z 12kg, musi byc dosc sporo zeby poczyc miesnie. i jednoczesnie unosimy nogi do pozycji 90st w biodrach i kolanach i ciezarek zza glowy do kolan. potem rece wracaja i nogi,ale juz NIE odkladamy nog ani ciezarka na podloge.(oczywiscie spinamy miesnie, wydychamy powietrze gdy nogi ida w gore, nie ciagniemy glowa do klatki tylko lekko unosimy ja w gore) robimy serie 5-10-15 powtorzen, pomiedzy krotkie przerwy, powtarzamy taka serie 3 razy. zakwasy w brzuchu gwarantowane!
woooow rzeczywiscie brzmi killerowato
i jeszcze takie obciazenie - respekt
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:41   #1084
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

zwow 51- znowu musiałam wrócić do punktu wyjścia po przerwie- naderwanie mięśnia półbłoniastego przerwa chyba jednak za krótka bo teraz nieźle go czuję..ale sam Zwow poszedł mi nieźle, lepiej niż ostatnio zrobiłam równo z Z. nawet 100 mountain climbers

dziewczyny, 2 pytania, jeśli byłybyście miłe odpowiedzieć
1. jak Wam się udaje ćwiczyć tak..sprawnie? tzn tak szybko przystępujecie do ćwiczeń po wybraniu Zwowa? szczególnie rano ja muszę sie nastawić psychicznie, przygotować fizycznie..i zamiast 15-20 min treningu wychodzi godzina. fajnie, bo satysfakcja jest ale juz tyle czasu, nie zawsze
2. z innej beczki- czy oprócz niedogodności jak zakwasy po cięższym zwowie (choć zakwasy są fajne odczuwacie jeszcze jakieś 'skutki uboczne'? u mnie stawy kolanowe sie odzywają a tak mi zależy na squatach itp...
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 23:27   #1085
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

zwow 25 pupowy, ale na razie nie czuje zmęczenia tej części ciała
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:09   #1086
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
zwow 51- znowu musiałam wrócić do punktu wyjścia po przerwie- naderwanie mięśnia półbłoniastego przerwa chyba jednak za krótka bo teraz nieźle go czuję..ale sam Zwow poszedł mi nieźle, lepiej niż ostatnio zrobiłam równo z Z. nawet 100 mountain climbers

dziewczyny, 2 pytania, jeśli byłybyście miłe odpowiedzieć
1. jak Wam się udaje ćwiczyć tak..sprawnie? tzn tak szybko przystępujecie do ćwiczeń po wybraniu Zwowa? szczególnie rano ja muszę sie nastawić psychicznie, przygotować fizycznie..i zamiast 15-20 min treningu wychodzi godzina. fajnie, bo satysfakcja jest ale juz tyle czasu, nie zawsze
2. z innej beczki- czy oprócz niedogodności jak zakwasy po cięższym zwowie (choć zakwasy są fajne odczuwacie jeszcze jakieś 'skutki uboczne'? u mnie stawy kolanowe sie odzywają a tak mi zależy na squatach itp...
1. Ja też się zawsze muszę przygotować psychicznie też, zajmuje mi to różnie ale tez przeważnie wychodzi mi około godziny. Często muszę sobie włączyć muzykę i trochę nastawić się "do walki"
2. Mnie tylko męczą zakwasy. Z innych skutków to nie za bardzo. Czasami przy bardzo 'skakanych' zwowach czuję piszczele, ale to pozostałość po ich przeciążeniu przy TF.

Ja wczoraj zaczęłam obwodówkę. A dzisiaj śmigam ze zwowem, właśnie będę wybierać
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:34   #1087
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
dziewczyny, 2 pytania, jeśli byłybyście miłe odpowiedzieć
1. jak Wam się udaje ćwiczyć tak..sprawnie? tzn tak szybko przystępujecie do ćwiczeń po wybraniu Zwowa? szczególnie rano ja muszę sie nastawić psychicznie, przygotować fizycznie..i zamiast 15-20 min treningu wychodzi godzina. fajnie, bo satysfakcja jest ale juz tyle czasu, nie zawsze
2. z innej beczki- czy oprócz niedogodności jak zakwasy po cięższym zwowie (choć zakwasy są fajne odczuwacie jeszcze jakieś 'skutki uboczne'? u mnie stawy kolanowe sie odzywają a tak mi zależy na squatach itp...
1. U mnie rano treningi bardzo rzadko wypadają. A wieczorem po prostu włączam muzykę, przebieram się i już
2. Tak, zdarzyło mi się mieć problemy z poruszaniem się na drugi dzień Np. podniesienie rąk do góry, czy zejście po schodach to czasami było wyzwanie. A kolana odzywają się bardziej, jak ich nie rozgrzeję.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 09:39   #1088
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

Ją często odwlekam ćwiczenia, bo np się zaczytam albo nie mogę zdecydować się, jaki zwow wybrać. a co do problemów, to kolan na szczęście nie czuje, bo nie ma tu dużo skakania no i już nie cwicze na bosaka. Natomiast nieraz miałam zakwasy a to w pupie, a to w udach i wtedy trudno się chodziło.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:59   #1089
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
zwow 51- znowu musiałam wrócić do punktu wyjścia po przerwie- naderwanie mięśnia półbłoniastego przerwa chyba jednak za krótka bo teraz nieźle go czuję..ale sam Zwow poszedł mi nieźle, lepiej niż ostatnio zrobiłam równo z Z. nawet 100 mountain climbers

dziewczyny, 2 pytania, jeśli byłybyście miłe odpowiedzieć
1. jak Wam się udaje ćwiczyć tak..sprawnie? tzn tak szybko przystępujecie do ćwiczeń po wybraniu Zwowa? szczególnie rano ja muszę sie nastawić psychicznie, przygotować fizycznie..i zamiast 15-20 min treningu wychodzi godzina. fajnie, bo satysfakcja jest ale juz tyle czasu, nie zawsze
2. z innej beczki- czy oprócz niedogodności jak zakwasy po cięższym zwowie (choć zakwasy są fajne odczuwacie jeszcze jakieś 'skutki uboczne'? u mnie stawy kolanowe sie odzywają a tak mi zależy na squatach itp...
mi czasem zajmuje to ponad godzinę bo najpierw muszę wybrać muzykę odpowiednią do mojego samopoczucia w danym dniu przygotować się psychicznie zrobić miejsce w pokoju przestawić stolik krzesła itp a część główna czyli ćwiczenia wychodzą najkrócej w tym wszystkim
ogólnie ostatnio w ogóle nie odczuwam nawet zakwasów po zwowach, na początku nogi mnie okropnie bolały ledwo co mogłam chodzić na drugi dzień. A teraz gdzieś chyba za bardzo moje mięśnie się przyzwyczaiły do tego typu ćwiczeń
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:50   #1090
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Osobiście muszę stwierdzić, że jak dla mnie ZWOW 51 to jeden z cięższych 200x mountain climbers ufff ciężko
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:18   #1091
sunny.ab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15
GG do sunny.ab
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ją często odwlekam ćwiczenia, bo np się zaczytam albo nie mogę zdecydować się, jaki zwow wybrać.
Mnie właśnie wybieranie odpowiedniego Zwowa zajmuje najwięcej czasu... jak już mam zestaw to w zasadzie od razu mogę zacząć działać
sunny.ab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 13:30   #1092
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Zuzana Light

Taaak wybieranie Zwowa mi też często długo schodzi

Melduję dzisiaj wybrykany zwow 9 dzisiaj jeszcze mam ochotę spróbować ab ripper od p90x, próbowała któraś? mój tż robił ostatnio i w miarę mi się podobały ćwiczonka
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:31   #1093
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sunny.ab Pokaż wiadomość
Mnie właśnie wybieranie odpowiedniego Zwowa zajmuje najwięcej czasu... jak już mam zestaw to w zasadzie od razu mogę zacząć działać
Mam podobnie. Na szczescie podczytywanie watku bardzo ulatwia sprawe
Dzis zwow 33
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:08   #1094
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Zuzana Light

Ja dziś zaliczyłam najnowszy zwow z bonusem na nogi
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:19   #1095
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
dzisiaj jeszcze mam ochotę spróbować ab ripper od p90x, próbowała któraś?
próbowałam i polecam - daje wycisk jak tylko odzyskam mój dysk, na którym mam wszystkie programy z ćwiczeniami będę dorzucać brzuchate filmiki, jak mi mało po ZWOW-ie będzie
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:35   #1096
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zuzana Light

a którego zwowa polecicie na uda i poślad ?
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:23   #1097
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Osobiście muszę stwierdzić, że jak dla mnie ZWOW 51 to jeden z cięższych 200x mountain climbers ufff ciężko


DZIĘKI DZIEWCZYNY za podzielenie się, jak to u Was jest z treningami i samopoczuciem po! ..dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie przedtreningowe rytuały taaaa, przygotowania 2-3x dłuzsze niż sam Zwow

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Ja dziś zaliczyłam najnowszy zwow z bonusem na nogi
i jakie wrażenia? bo u mnie też dzisiaj
..jednak najbardziej lubię Zwowy gdzie są burpees, a tu mi brakowało

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
próbowałam i polecam - daje wycisk jak tylko odzyskam mój dysk, na którym mam wszystkie programy z ćwiczeniami będę dorzucać brzuchate filmiki, jak mi mało po ZWOW-ie będzie
..o AB ripper dowiedziałam się z tego wątku więc znam dopiero od niedawna. Też dorzucam czasem po zwowie, ale właśnie nie wiem jak często należy go wykonywać by przyniósł efekty, ale żeby nie przetrenować brzucha

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
a którego zwowa polecicie na uda i poślad ?
na mnie fajnie działa 20 (ostatnie ćwiczenie 'bridge' zamieniam na squaty) i 41 -gdzie..drugie cwiczenie wywalam i robię squaty
przejrzyj wcześniejsze strony, juz o tym była mowa więc może dowiesz sie więcej
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:33   #1098
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Ja wczoraj wolne od Zuzki, ale zrobiłam pierwszy dzień nowego siłowego i ałć
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 13:03   #1099
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość





i jakie wrażenia? bo u mnie też dzisiaj
..jednak najbardziej lubię Zwowy gdzie są burpees, a tu mi brakowało
Wrażenia na dzień po są takie, że mam zakwasy w rękach a nie w nogach jak się spodziewałam to znaczy głównie barki i plecy czuję i odrobinkę pośladki.
Ogólnie fajny zwow, dość ciężki
Ja tak z kolei nie przepadam za buprees bo mnie szybko męczą :P
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 00:19   #1100
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

Za mna zwow 27, czyli no girly workout i rzeczywiście no girly jest
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 01:22   #1101
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Zuzana Light

Wasze wypowiedzi mnie przekonały, spróbuję ćwiczyć z Zuzką Co polecacie na początek? Trenuję od dawna, ale nie jakoś ekstremalnie. Często wplatam do ćwiczeń treningi dziewczyn z ToneItUp, czyli nie jest to jakiś kosmiczny wysiłek. Niedawno zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, ale nie do końca mnie przekonuje. Czytałam tutaj, że niektóre z Was widzą u niej błędy, czy byłybyście tak miłe i napisałybyście jakie to błędy? Nie chcę w sobie wyrobić złych nawyków.
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 07:17   #1102
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Wasze wypowiedzi mnie przekonały, spróbuję ćwiczyć z Zuzką Co polecacie na początek? Trenuję od dawna, ale nie jakoś ekstremalnie. Często wplatam do ćwiczeń treningi dziewczyn z ToneItUp, czyli nie jest to jakiś kosmiczny wysiłek. Niedawno zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, ale nie do końca mnie przekonuje. Czytałam tutaj, że niektóre z Was widzą u niej błędy, czy byłybyście tak miłe i napisałybyście jakie to błędy? Nie chcę w sobie wyrobić złych nawyków.
w najnowszej płycie z tego co zauważyłam w każdym ćwiczeniu jest jakiś błąd albo niedokładne wykonanie nie mówiąc o tym że Ewka w ogólnie nie koryguje błędów dziewczyn które z nią ćwiczą, no ale właściwie jak ma je korygować skoro sama robi nie lepsze więc dużo by się tu można rozpisywać praktycznie całe jej programy są do d.. lepiej weź się za Zuzkę i tyle kilka razy było tutaj pisane jakie zwowy są dobre na początek, ale tak w skrócie 20 i 33 są dość łatwe
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:54   #1103
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Trixx, a widziałaś ostatnie 6minutówki jej? To dopiero jest instruktarz, jak ćwiczeń się wykonywać nie powinno
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:11   #1104
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Niektóre ćwiczenia są ok i są wykorzystywane w wielu programach ale niektóre są bezsensowne, przynajmniej w jej wykonaniu

Najbardziej mnie rozwaliło klepanie się po ramionach - skojarzyło mi się z klaskaniem u Rubika
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:20   #1105
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Niektóre ćwiczenia są ok i są wykorzystywane w wielu programach ale niektóre są bezsensowne, przynajmniej w jej wykonaniu

Najbardziej mnie rozwaliło klepanie się po ramionach - skojarzyło mi się z klaskaniem u Rubika
Widziałaś te sześciominutówki ? Coś dla Ciebie:
http://www.youtube.com/watch?v=ikx76...VpSY7g&index=1

Nie mogę patrzeć na to ruszanie bioderkami

Klaskanie u Rubika
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:23   #1106
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

NIe widziałam, chwilowo brak czasu a kortyzol i tak pod sufit, nie chcę się dodatkowo denerwować
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:26   #1107
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

To ja jeszcze takie szybkie pytanie, bo koleżankę nurtuje jedna sprawa, a ja nie jestem pewna odpowiedzi:
Cytat:
część z niefotoszopowanych "fitspiracji" ma wyraźne żyły w okolicach podbrzusza/kości biodrowych. Przeczytałam gdzieś komentarze, że to niby może być zaburzenie gospodarki hormonalnej spowodowane zbyt niskim poziomem tłuszczu.
Więc jak to jest z tymi żyłkami ?
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:30   #1108
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Nie spotkałam się nigdy z takim zagadnieniem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:40   #1109
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się nigdy z takim zagadnieniem
No właśnie ja też nigdy czegoś takiego nie słyszałam
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:57   #1110
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Zuzana Light

E, ja też nie. Wydaje mi się, że to kwestia osobista- znam osoby, których żył nie widać a są bardzo szczupłe, a znam takie (np. tak mam), które mają strasznie widoczne, wystające żyły...a zaburzeń hormonalnych nie mam.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.