Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 08:16   #1081
bezwietrzna
Raczkowanie
 
Avatar bezwietrzna
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Czy wy musicie tu produkować te posty jak mrówki? Godzina nadrabiania a nie było mnie 3 dni

Wracając jeszcze do tematu szusz - nigdy nie ogladalam tej pani, teraz zajrzałam bo dawałyście linki, szczerze - więcej nie zajrzę. Czy ta kobieta uważa każdego za hejtera kto wypowie się na jej temat niebyt pochlebnie? Wystawiając swoją gębę na widok publiczny trzeba się przygotować na różne komentarze, czasami może I hejterskie ale czasami takie które osoba powinna wziąć do siebie I przemyśleć bo jest w tym trochę prawdy.
Dobrze wiemy że szusz zarabia na nagrywaniu na YouTube dlatego z mojego czasu nie dostanie już nawet pena I myślę że ludzie którzy myślą podobnie jak ja też powinni tak zrobić. Skoro sobie nie życzy plotowania o niej to nie będzie też miała po co tego niedługo robić.
bezwietrzna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:22   #1082
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

To oby na pewno nie kosmetyczka z bazarku?

Zdziwiła mnie też waga wózka: 150 kg (nie ważne czy z Bogusią czy bez), przecież, czasami ktoś musi ten ciężar dźwignąć. I najczęściej pewnie będzie to Bartek. Nie było lżejszego?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:32   #1083
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez bezwietrzna Pokaż wiadomość
Czy wy musicie tu produkować te posty jak mrówki? Godzina nadrabiania a nie było mnie 3 dni

Wracając jeszcze do tematu szusz - nigdy nie ogladalam tej pani, teraz zajrzałam bo dawałyście linki, szczerze - więcej nie zajrzę. Czy ta kobieta uważa każdego za hejtera kto wypowie się na jej temat niebyt pochlebnie? Wystawiając swoją gębę na widok publiczny trzeba się przygotować na różne komentarze, czasami może I hejterskie ale czasami takie które osoba powinna wziąć do siebie I przemyśleć bo jest w tym trochę prawdy.
Dobrze wiemy że szusz zarabia na nagrywaniu na YouTube dlatego z mojego czasu nie dostanie już nawet pena I myślę że ludzie którzy myślą podobnie jak ja też powinni tak zrobić. Skoro sobie nie życzy plotowania o niej to nie będzie też miała po co tego niedługo robić.
Ja właśnie ja odsubskrybowalam. Kiedyś napisałam komentarz że nie lubię perfum które pokazuje, komentarz był normalny, kulturalny. Opisałam tylko ze źle mi się kojarzy ten zapach i źle się w nim czuje bo jest zbyt ciężki. Oczywiście komentarz usunięty...aż cud ze mnie nie zablokowała :P
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:32   #1084
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość

Jak siedzą całymi dniami w domu i się przy tym nudzą, często nawet niewychodząc z domu to wiadomo, że tematów do rozmów jest mniej.
One chyba nawet książek nie czytają, by chociaż jakąś polecić we vlogu.
Dobrze, że chociaż seriale i filmy tkną, ale też chyba za często nic ciekawego, mniej popularnego nie polecają.
To takie przykre, siedzieć, nic nie robić (przynajmniej tak to wygląda po ich vlogach). Nie mieć o czym mówić. Ja też często siedzę w domu, miewam nudne życie ale staram się tutaj znaleźć jakieś zajęcie. Miałabym o czym powiedzieć od czasu do czasu, a to o pielęgnacji roślin w ogrodzie, a to książkach, filmach z różnych stron świata, a to jakiś przepis, pokazać moje ulubione dzikie miejsca na spacery. Nie wiem, anegdotkę jak uciekałam przed dzikiem, jak odróżnić sarnę od jelenia, czy latają mi nad domem czaple czy żurawie? Raz na miesiąc ogarnięty dailyvlog prosto z domu da się zrobić. Ale kasa pewnie wtedy się nie zgadza.

No jakoś można coś wyłuskać ze zwykłego życia i opowiedzieć widzom coś co może ich zaciekawić. Trzeba tylko chcieć, pomyśleć. A nie iść na żywioł, stanąć przed kamerką i gadać pierdoły jakie ślina na język przyniesie, bez zastanowienia czy to jest w jakiś sposób wartościowe.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:33   #1085
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
To oby na pewno nie kosmetyczka z bazarku?

Zdziwiła mnie też waga wózka: 150 kg (nie ważne czy z Bogusią czy bez), przecież, czasami ktoś musi ten ciężar dźwignąć. I najczęściej pewnie będzie to Bartek. Nie było lżejszego?
Zwykle takie wózki tyle ważą. Najczęściej jest to ok 100kg. Może B liczy ze sobą.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:43   #1086
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

jezu nennka
po tortilli robi sałatke, "powinnam ją wcinac do konca miesiaca, zero fastfoodow"
obczajcie sobie te salatke od 13.30
to ja bym chyba wolala te fastfoody jesc, to jest niesamowite jakie ilosci ketchupu i majonezu mozna wwalic do miski z kukurydzą ;-;
Po co ona w ogóle dodała jakieś warzywa skoro poza majonezem i keczupem już nic innego nie poczuje?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:45   #1087
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
I 'zarumienionym' masłem


Dziewczyny, które mają znajomych/rodzinę w Indiach i mają fejsbuka - proszę o kontakt ze mną, to pilna prośba.

/albo w zasadzie - im więcej osób to udostępni na swoim fb, tym lepiej, nie będę bawiła się w prywatne wiadomości - zaginął mój znajomy, jeśli możecie to udostępnić, mocno zwiększy się pole zasięgu - z góry dziękuję, jeśli zechcecie udostępnić, to pamiętajcie, że jako 'publiczne' musi pójść.


https://www.facebook.com/brunomuschalik91
Munko, udostępniłam na grupie duńskiej aarhus internationals, to duże miasto ze wszystkimi narodowościami w jednym miejscu- z indii też się znajdą, trzymam kciuki.
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-08-24 o 08:47
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 08:48   #1088
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Munko, udostępniłam na grupie duńskiej aarhus internationals, to duże miasto ze wszystkimi narodowościami w jednym miejscu- z indii też się znajdą, trzymam kciuki.
Bardzo dziękuję - warto skopiować krótki opis po angielsku do udostępnianego postu
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:51   #1089
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Dziołszki ma któraś tą szczotę? Właśnie kupiłam na Minti i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam
http://www.idaliablog.com/2015/06/nowosc-szczotka-tangle-teezer-blow.html
O boże, nie poznałam Idalii. Ostatnio jak ją czytałam, dopiero schodziła do blondu. Ogółem co poleciła do włosów to okazywało się u mnie hitem. Nie wiem jak byłoby teraz.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:55   #1090
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

vlog u Fifi
https://www.youtube.com/watch?v=p1tm_8txXzQ
Pięknie śpiewa
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:55   #1091
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

https://youtu.be/Yjxx-81nw78
Hania i test na żywo - laura mercier
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 08:55   #1092
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL



fanfary
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:57   #1093
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość


fanfary
Wyprać ponad 3K bezcenne
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:08   #1094
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL


Munka, wiesz może czy o sprawie twojego kolegi w ogóle wiedzą popularne media z Indii? Czy tam też jest to jakoś nagłośnione? Nie wiem co to za okolica, ale może mieszkańcy prędzej mają dostęp do tv/radia niż internetu?
Kurcze, oby to się jak najszybciej, szczęśliwie skończyło!




Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Zwykle takie wózki tyle ważą. Najczęściej jest to ok 100kg. Może B liczy ze sobą.
Bardzo ciężkie. A ilu jest takich, co nie mają windy, podjazdów :< I jeszcze sama, drobna matka takich pielęgnuje ;C
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:17   #1095
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość


fanfary
Nie wiedziałam kto to i otworzyłam. No przykra sprawa ale troche z własnej winy. Wielokrotnie kończyło się dla mnie źle stawianie czegokolwiek na łóżku. Wszystko się wali.. na wizażu piszoooo.. nie da się wykasować. Dramat.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość

Munka, wiesz może czy o sprawie twojego kolegi w ogóle wiedzą popularne media z Indii? Czy tam też jest to jakoś nagłośnione? Nie wiem co to za okolica, ale może mieszkańcy prędzej mają dostęp do tv/radia niż internetu?
Kurcze, oby to się jak najszybciej, szczęśliwie skończyło!





Bardzo ciężkie. A ilu jest takich, co nie mają windy, podjazdów :< I jeszcze sama, drobna matka takich pielęgnuje ;C
Najczęściej takie osoby mają zwykłe ortopedziaki, bo inaczej to załamka.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:41   #1096
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Oo Szusz w tym vlogu mowi o 2 bransoletkach od Alex
Od 6:24
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku


Edytowane przez kochanowska
Czas edycji: 2015-08-24 o 09:42
kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:56   #1097
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
One chyba nawet książek nie czytają, (...)

No jakoś można coś wyłuskać ze zwykłego życia i opowiedzieć widzom coś co może ich zaciekawić. Trzeba tylko chcieć, pomyśleć. A nie iść na żywioł, stanąć przed kamerką i gadać pierdoły jakie ślina na język przyniesie, bez zastanowienia czy to jest w jakiś sposób wartościowe.
Szusz czyta, inaczej to już kompletnie musiałaby o pogodzie przez te kilkanaście minut paplać co do reszty absolutnie się zgadzam, chcesz na tym zarabiać rusz głową, zrób cos ciekawego, idź gdzieś, pomyśl co mogłoby być ciekawe dla odbiorcy i nie powtarzaj w kółko tego samego przede wszystkim

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Ja właśnie ja odsubskrybowalam. Kiedyś napisałam komentarz że nie lubię perfum które pokazuje, komentarz był normalny, kulturalny. Opisałam tylko ze źle mi się kojarzy ten zapach i źle się w nim czuje bo jest zbyt ciężki. Oczywiście komentarz usunięty...aż cud ze mnie nie zablokowała :P
a ja na początku żyłam w pięknej nieświadomości że wszyscy jej takie super komentarze piszą nie powiem, dziwnie się poczułam jak się okazało jaki tam jest przesiew. Ja rozumiem usuwanie komentów wulgarnych, sama gdzieś ostatnio się natknęłam na niezłego poje..a u Szusz na insta i serio jeśli takich rzeczy jest więcej (a pewnie jest) to zaczęłam jej współczuć, ale normalna krytyka ?? bez przesady
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:59   #1098
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Ja właśnie ja odsubskrybowalam. Kiedyś napisałam komentarz że nie lubię perfum które pokazuje, komentarz był normalny, kulturalny. Opisałam tylko ze źle mi się kojarzy ten zapach i źle się w nim czuje bo jest zbyt ciężki. Oczywiście komentarz usunięty...aż cud ze mnie nie zablokowała :P
wlasnie pod najnowszym filmem zostawilam jej komentarz, ze szkoda ze tak rzadko pokauje, ze lubi montowac ciekawe jak długo tam tn komentarz bedzie
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:01   #1099
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL



201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 10:06   #1100
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
[COLOR=DarkSlateGray]
Munka, wiesz może czy o sprawie twojego kolegi w ogóle wiedzą popularne media z Indii? Czy tam też jest to jakoś nagłośnione? Nie wiem co to za okolica, ale może mieszkańcy prędzej mają dostęp do tv/radia niż internetu?
Kurcze, oby to się jak najszybciej, szczęśliwie skończyło!
Dzisiaj jego ojciec tam poleciał i będzie działał. Już od jakiegoś czasu sprawa jest mocno nagłaśniana internetowo, zapomniałam Wam podlinkować jeszcze strony o sprawie, ale takie w języku hindi teraz nie mam jak, bo jestem w pracy, ale potem chyba założę osobny wątek, im więcej, tym lepiej... choć jak mówiłam, długość czasu bez znaku życia mnie przeraża
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:22   #1101
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
vlog u Fifi
https://www.youtube.com/watch?v=p1tm_8txXzQ
Pięknie śpiewa

Moim zdaniem tak mniej więcej powinien wyglądać vlog
Lubię Fifi
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:30   #1102
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tak mniej więcej powinien wyglądać vlog
Lubię Fifi
w tym vlogu wydaje się taaaka sympatyczna że aż się uśmiechnęłam do ekranu
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:31   #1103
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj jego ojciec tam poleciał i będzie działał. Już od jakiegoś czasu sprawa jest mocno nagłaśniana internetowo, zapomniałam Wam podlinkować jeszcze strony o sprawie, ale takie w języku hindi teraz nie mam jak, bo jestem w pracy, ale potem chyba założę osobny wątek, im więcej, tym lepiej... choć jak mówiłam, długość czasu bez znaku życia mnie przeraża
współczuje bardzo byłam w Indiach dwa razy i uwielbiam, jednak od paru lat to co się tam dzieje to masakra jakaś, nie wiem czy teraz bym się zdecydowała na wyjazd tam trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie

Cytat:
Moim zdaniem tak mniej więcej powinien wyglądać vlog
Lubię Fifi
ja tez ją lubie vloga jeszcze nie widziałam, ale już podejrzewam że będzie "o czymś"
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:42   #1104
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
wlasnie pod najnowszym filmem zostawilam jej komentarz, ze szkoda ze tak rzadko pokauje, ze lubi montowac ciekawe jak długo tam tn komentarz bedzie
Być może już go nie ma
Szczerze to współczuję jej takiego życia, wiem to nie moja sprawa itd ale skoro ona nagrywa głównie z domu i robi to codziennie to musi na prawdę się nudzić( to ze hajs się musi zgadzać to inna kwestia) czasami jęcze że ciągle nie mam na nic czasu, bo praca, bo studia, bo dom, ale teraz doceniam to że mam co robić

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
w tym vlogu wydaje się taaaka sympatyczna że aż się uśmiechnęłam do ekranu
O tak bardzo przyjemnie mi się ją ogląda
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:47   #1105
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

http://www.callmeblondieee.pl/moda/n...torba-plazowa/

Kolejny pourlopowy post Basi. Bardzo ją lubię, ale nie mogę już czytać o Nicei, choć pewnie Baśka się dopiero rozkręca Tym razem torba plażowa.
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:03   #1106
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Być może już go nie ma
Szczerze to współczuję jej takiego życia, wiem to nie moja sprawa itd ale skoro ona nagrywa głównie z domu i robi to codziennie to musi na prawdę się nudzić( to ze hajs się musi zgadzać to inna kwestia) czasami jęcze że ciągle nie mam na nic czasu, bo praca, bo studia, bo dom, ale teraz doceniam to że mam co robić

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



O tak bardzo przyjemnie mi się ją ogląda
jeszcze jest
ja bym zwraiowała jakbym miala siedziec tylko w domu.... dla mnie to troche bezproduktywne... ok, wiem ze nagrywa te filmy (z d.upy i w ogole ale jednak), ale ile mozna? jeszcze jak na koncu vloga mowi ze jest godz 19 (a na bank nie wstala o 6 rano), a jest TAKA PADNIĘTA to mi sie nóż w kieszeni otwiera.... Serio, gdyby księżniczka-Szusz miała normalną pracę, normalne sprzątanie, zakupy i dzieci na głowie to by umarłą ze zmęczenia po jednym takim dniu.... czy w ogole jakikolwiek aktywny dzien...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:10   #1107
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
jeszcze jest
ja bym zwraiowała jakbym miala siedziec tylko w domu.... dla mnie to troche bezproduktywne... ok, wiem ze nagrywa te filmy (z d.upy i w ogole ale jednak), ale ile mozna? jeszcze jak na koncu vloga mowi ze jest godz 19 (a na bank nie wstala o 6 rano), a jest TAKA PADNIĘTA to mi sie nóż w kieszeni otwiera.... Serio, gdyby księżniczka-Szusz miała normalną pracę, normalne sprzątanie, zakupy i dzieci na głowie to by umarłą ze zmęczenia po jednym takim dniu.... czy w ogole jakikolwiek aktywny dzien...


Ale trochę ją rozumiem, siedzenie w domu i nic nierobienie męczy i rozleniwia.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:11   #1108
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
jeszcze jest
ja bym zwraiowała jakbym miala siedziec tylko w domu.... dla mnie to troche bezproduktywne... ok, wiem ze nagrywa te filmy (z d.upy i w ogole ale jednak), ale ile mozna? jeszcze jak na koncu vloga mowi ze jest godz 19 (a na bank nie wstala o 6 rano), a jest TAKA PADNIĘTA to mi sie nóż w kieszeni otwiera.... Serio, gdyby księżniczka-Szusz miała normalną pracę, normalne sprzątanie, zakupy i dzieci na głowie to by umarłą ze zmęczenia po jednym takim dniu.... czy w ogole jakikolwiek aktywny dzien...
siedze pierwszy dzien w domu i wariuje xD
miałam plan posiedziec do konca tygodnia i odpocząc, ale chyba szlag mnie jasny trafi xD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:47   #1109
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Matko, ale naprodukowałyście postów! Tydzień mnie nie było i czuję się wykluczona z życia, a ile nadrabiania Jakieś skandale, coś?

Oglądałam vlog Szusz, gdzie się skarży na hejterów i nie mogę po prostu, wydaje mi się, że ona mocno nadużywa tego słowa - co innego napisać komuś, że jest głupi, to jest 100% hejtu, ale jeśli zwracasz komuś uwagę, że nawyki żywieniowe wpływają na cerę, albo że taki odcień szminki słabo współgra z cerą, to dla mnie jest po prostu konstruktywny komentarz. Jakby szef w robocie zwrócił jej na coś uwagę to też wyzwałaby go od hejterów i mówiła, że się na to nie godziła? Według mnie jest strasznie przewrażliwiona na swoim punkcie i nie potrafi przyjmować krytyki w żaden sposób.

Rozśmieszyło mnie też jak łaziła z szejkiem na Tomkiem i do kamery mówiła "Tomek, no spróbuj!" - wzrok cały czas w obiektyw, po prostu absurdalna scenka, typowo pod youtube.

Czocher, w Chorwacji sprzedawali popcorn w różnych kubełkach i były też z Maszą i niedźwiedziem!
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 12:15   #1110
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość

Oglądałam vlog Szusz, gdzie się skarży na hejterów i nie mogę po prostu, wydaje mi się, że ona mocno nadużywa tego słowa - co innego napisać komuś, że jest głupi, to jest 100% hejtu, ale jeśli zwracasz komuś uwagę, że nawyki żywieniowe wpływają na cerę, albo że taki odcień szminki słabo współgra z cerą, to dla mnie jest po prostu konstruktywny komentarz. Jakby szef w robocie zwrócił jej na coś uwagę to też wyzwałaby go od hejterów i mówiła, że się na to nie godziła? Według mnie jest strasznie przewrażliwiona na swoim punkcie i nie potrafi przyjmować krytyki w żaden sposób.

Rozśmieszyło mnie też jak łaziła z szejkiem na Tomkiem i do kamery mówiła "Tomek, no spróbuj!" - wzrok cały czas w obiektyw, po prostu absurdalna scenka, typowo pod youtube.
Codziennie Szusz jest tutaj obgadywana, ma prawo tak reagować.

Edytowane przez L e n a a
Czas edycji: 2015-08-24 o 12:16
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.