Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 19:53   #1081
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
No to bardzo dojrzałe, nie móc się nawet przyznać otwarcie do rozpoczęcia życia seksualnego
Chyba przesadzasz. Tez by mi bylo glupio powiedzieć rodzicom ze te slady to od krwi po pierwszym razie/ślady spermy czy cokolwiek
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 22:25   #1082
Mala_Miiii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Jego pierwszy raz

Witam,
to mój pierwszy post tutaj. Jestem bardzo ciekawa co czuje mężczyzna podczas swojego pierwszego razu.

Może zacznę od początku. Poznałam w pracy faceta który mi się strasznie spodobał, ale to że byłam w związku powodowało że nie mogłam się do niego zbliżyć i patrzałam się na Niego jak na zwykłego kolegę, sprawa się skomplikowała jak zostawiłam swojego faceta i zaczęłam kręcić z "kolegą z pracy".

Flirty przeradzały się w coś więcej, erotyczne maile itp. Trwało to około tygodnia. W końcu postanowiliśmy się spotkać aby zaspokoić nasze żądze. Okazało się że On jest prawiczkiem i chce przeżyć swój pierwszy raz ze mną (chociaż nadal myślał że mam faceta) na dodatek jeszcze mnie zdziwiło że on mnie chce gdyż jestem otyła.

W kocu nadszedł ten dzień, no niestety tak jak na filmach to bywa nie udało mu się. Ale i tak spędziliśmy rewelacyjne chwile bawiąc się swoimi ciałami, przytulając i całując. Postanowiłam że nie wypuszczę go tylko po "macaniu" więc odważyłam się na sex oralny. Poniosła mnie chwila.

Przepraszał mnie że mnie zawiódł i obiecał że następnym razem będzie lepiej.

I teraz nurtujące mnie pytanie czy on może czuć do mnie coś więcej, czy po prostu chce mieć to już za sobą? Dręczy mnie to czy mogę się zaangażować czy po prostu potraktować to tylko jak przygodę.
Mala_Miiii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 23:41   #1083
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Jego pierwszy raz

Nikt tu nie ma szklanej kuli, żeby wiedzieć co mu w głowie siedzi. W Waszej znajomosci jest cos poza praca i podtekstami seksualnymi?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 01:50   #1084
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Hahaha co ma do tego dojrzalosc? moi rodzice nie wiedza nic na ten temat i sie nie dowiedza bo nje czuje potrzeby informowania ich o tym
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 07:06   #1085
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Nie mówię od razu o informowaniu, bo i po co, ale kłamanie, że krew to keczup, a sperma to jogurt, wydaje mi się po prostu... no, śmieszne przecież każdy i tak wie, o co chodzi ale w sumie jak ktoś się lubi bawić w konwenanse to jego sprawa.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 11:00   #1086
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jego pierwszy raz

To, że jesteś otyła nie znaczy, że nie możesz go pociągać. Może ma taki gust.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 17:41   #1087
shanti_poz
Raczkowanie
 
Avatar shanti_poz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Nie mówię od razu o informowaniu, bo i po co, ale kłamanie, że krew to keczup, a sperma to jogurt, wydaje mi się po prostu... no, śmieszne przecież każdy i tak wie, o co chodzi ale w sumie jak ktoś się lubi bawić w konwenanse to jego sprawa.

No już pisałam - młodość miała swoje prawa I od razu kłamanie - taka ściema ku świętemu spokojowi seniorki

Offtopując nieco, to w tamtych młodzieńczych latach nawaliłam się paskudnie na ognisku u znajomych i wpadłam w ogień . Pół bluzy spalone, spodnie z dziurą, a na udzie wielka blizna w kształcie odwróconego serducha.
kilka tygodni skrzętnie ukrywałam dowód zbrodni, ale kiedyś przeparadowałam w gaciach i rodzicielka zauważyła owe "znamię".
Na pytanie co się stało opowiedziałam całą prawdę.
Chwilę później dowiedziałam się, że na pewno zrobiłam sobie tatuaż (ta, przebąkiwałam wtedy o takim zamiarze), tatuaż nie wyszedł i go usunęłam.
po godzinie tłumaczenia że, nie, że się nawaliłam i mówię jak było, poddałam się i rodzicielka do dziś żyje w swoim własnym szczęśliwym przekonaniu tatuażowej historii.
Pić nie piłam wtedy prawie wcale, ta nieszczęsna historia to był wypadek przy pracy, a rodzicielka wolała niepijącą córkę z głupim pomysłem tatuażu.
" Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Więc nie kłamstwo, a święty spokój. Bo u TŻ też niesłychane by było że "coniedzielnik spowiednik" nagle się seksi.
shanti_poz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 20:44   #1088
Mala_Miiii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Jego pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Nikt tu nie ma szklanej kuli, żeby wiedzieć co mu w głowie siedzi. W Waszej znajomosci jest cos poza praca i podtekstami seksualnymi?
no piszemy czasem, rozmawiamy o polityce, zainteresowanach i się przytulamy
Mala_Miiii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 13:06   #1089
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Nie mówię od razu o informowaniu, bo i po co, ale kłamanie, że krew to keczup, a sperma to jogurt, wydaje mi się po prostu... no, śmieszne przecież każdy i tak wie, o co chodzi ale w sumie jak ktoś się lubi bawić w konwenanse to jego sprawa.
mimo wszystko nie wyobrażam sobie sytuacji, że wchodzę do domu i jest dialog:
-o, tu masz chyba spodnie z czegoś brudne.
-gdzie? a to? sperma, zejdzie w praniu.

żartuję oczywiście.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:47   #1090
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
mimo wszystko nie wyobrażam sobie sytuacji, że wchodzę do domu i jest dialog:
-o, tu masz chyba spodnie z czegoś brudne.
-gdzie? a to? sperma, zejdzie w praniu.

żartuję oczywiście.
No ja sobie totalnie takiej sytuacji nie wyobrażam z moją mamą
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:33   #1091
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
No ja sobie totalnie takiej sytuacji nie wyobrażam z moją mamą
ja z moimi rodzicami też nie. Zaraz by mi biadolili, że się nie szanuję

ps. gratuluję zieleni
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 11:50   #1092
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
No to bardzo dojrzałe, nie móc się nawet przyznać otwarcie do rozpoczęcia życia seksualnego
Dojrzalsze od dezodorantu
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:34   #1093
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Dojrzalsze od dezodorantu
Proszę, spuść z tonu bo się rozpęta niepotrzebna kłótnia
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 11:02   #1094
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
mimo wszystko nie wyobrażam sobie sytuacji, że wchodzę do domu i jest dialog:
-o, tu masz chyba spodnie z czegoś brudne.
-gdzie? a to? sperma, zejdzie w praniu.

żartuję oczywiście.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 19:17   #1095
Niezapominajka023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Fajnie że stawiasz na pierwszym miejscu samopoczucie swojej dziewczyny Ale nie przewidzisz tego, na przykładzie ze mną. Chłopak z którym byłam też chciał planować romantyczny wieczór, wiesz świeczki, kwiaty i tak dalej. Nie jestem romantyczką i wolałam aby stało się to raczej spontanicznie. I tak właśnie było, chociaż za pierwszym razem nam nie wyszło, że tak powiem, nie mógł się we mnie wślizgnąć. Ale za drugim udało się, zabolało tylko przez chwile i później już było dobrze ale przez pierwszych kilka zbliżeń nie czułam przyjemności. Dużo o tym rozmawialiśmy i wiedzieliśmy że tak może być. Więc się tym nie przejmowaliśmy. Także trzymam kciuki i nie stresuj się bo to może tylko pogorszyć sprawę
Niezapominajka023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 00:43   #1096
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Witajcie, mam problem. Mianowicie jesteśmy razem z TŻ prawie 4 lata, pierwsze 'podejście' do pierwszego stosunku miało miejsce jakieś dwa lata temu, jednak w zasadzie do niczego nie doszło oprócz tego że może włożył końcówkę swojego członka i tu zaczyna się problem, w tym momencie pojawia się u mnie tak przeszywający ból , że nie jestem wstanie opanować łez, zupełnie nie jakby to Jego członek we mnie wchodził, a co najmniej jakby ktoś wbijał we mnie nóż.. I nie jest to kwestia błony dziewiczej, bo jej pozbyłam się hm.. sama. Po tym wydarzeniu próbowaliśmy jeszcze 4 razy. I nie jest to raczej też spowodowane stresem, bo nigdy nie czułam jakiegoś nacisku ze strony mojego partnera, był bardzo delikatny i wyrozumiały..

Bardziej obawiam się że to jakieś schorzenie, nie wiem.. Wiecie co może być tego przyczyną? Zła budowa pochwy, mnóstwo rzeczy przychodziło mi do głowy , oczywiście wiem że najlepszym wyjściem byłoby udanie się do lekarza, ale najpierw chciałabym się dowiedzieć, może macie jakieś doświadczenia, jakąś radę?
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 14:13   #1097
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Szalona jak sama napisałaś, najlepsze wyjście do udanie się do gina A masturbowałaś się jakimś przedmiotem, w sensie dogłębnie?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:12   #1098
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Kiedys w radiu o tym mowili (tak, jakas dziwna audycja w bialy dzien), ze czasem tak jest, to ma jakąś nazwę, w kazdym razie polecil lekarz, zeby kobieta sama sobie wkladala jak to nazwał 'atrapę' i się poszerzyla/przyzwyczaila. Ale najpierw lekarz, bo może masz cos z narzadami i sobie krzywde zrobisz.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:53   #1099
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez SzalonaIstota Pokaż wiadomość
Witajcie, mam problem. Mianowicie jesteśmy razem z TŻ prawie 4 lata, pierwsze 'podejście' do pierwszego stosunku miało miejsce jakieś dwa lata temu, jednak w zasadzie do niczego nie doszło oprócz tego że może włożył końcówkę swojego członka i tu zaczyna się problem, w tym momencie pojawia się u mnie tak przeszywający ból , że nie jestem wstanie opanować łez, zupełnie nie jakby to Jego członek we mnie wchodził, a co najmniej jakby ktoś wbijał we mnie nóż.. I nie jest to kwestia błony dziewiczej, bo jej pozbyłam się hm.. sama. Po tym wydarzeniu próbowaliśmy jeszcze 4 razy. I nie jest to raczej też spowodowane stresem, bo nigdy nie czułam jakiegoś nacisku ze strony mojego partnera, był bardzo delikatny i wyrozumiały..

Bardziej obawiam się że to jakieś schorzenie, nie wiem.. Wiecie co może być tego przyczyną? Zła budowa pochwy, mnóstwo rzeczy przychodziło mi do głowy , oczywiście wiem że najlepszym wyjściem byłoby udanie się do lekarza, ale najpierw chciałabym się dowiedzieć, może macie jakieś doświadczenia, jakąś radę?
Nie umiemy wróżyć
Trochę jestem zdziwiona, że przez te 2 lata jeszcze nie zdążyłaś iść do tego ginekologa jeszcze To, że któraś z wizażanek miała podobny problem nie znaczy, że to jest ten sam problem co u Ciebie.

Radzę najpierw iść do lekarza.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 13:44   #1100
Alicred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Nie sądziłam, że kiedyś będę potrzebowała takiej porady, motywacji....

Mam prawie 18 lat, od poł roku jestem z chłopakiem w moim wieku iii boję się pierwszego razu, a może nie samego faktu tylko jego konsekwencji. Oboje z chłopakiem widzieliśmy się nago, dosyć dobrze znamy swoje ciała, nie mamy problemu z nagością, ufam mu. Wiem, że nasz pierwszy raz będzie cudowny, boję się tylko wpadki i tak naprawdę tylko to odwodzi mnie od podjęcia tej decyzji. Mówiłam o tym chłopakowi, trochę się śmiał, pokazał mi nawet, że praktycznie nie ma szana aby prezerwatywa pękła czy zsunęła się, powiedział także oczywiście, że rozumie, poczeka, nie ma z tym najmniejszego problemu. Powiedział również, że dla mojego poczucia bezpieczeństwa może 'skończyć' poza mną, oczywiście w gumce.
Problem w tym, że ja chcę, tylko nie mogę się przełamać. Kiedy idę z przekonaniem, że 'to' zrobię w gorących momentach wręcz paraliżuje mnie strach i pojawiają się łzy.

Czy któras z Was była w podobnej sytuacji? Co mogłabym zrobić żeby się przełamać?
Alicred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:47   #1101
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Możesz pojsc do ginekologa i dobrac tabletki antykoncepcyjne
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:57   #1102
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Jak ma PRAWIE 18 lat to jeszcze nie może, bo takie mamy mądre prawo, że zezwala 15-latkom na uprawianie seksu, ale do 18 roku życia nie pozwala na konsultacje ginekologiczne. Chyba, że z rodzicem

W takim wypadku na miejscu autorki poczekałabym do 18, wtedy dobrała tabletki i rozpoczęła współżycie. Chyba, że autorka ma normalnych rodziców i może iść do gina np. z mamą, wtedy nie ma problemu i może iść już teraz
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:57   #1103
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Alicred Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że kiedyś będę potrzebowała takiej porady, motywacji....

Mam prawie 18 lat, od poł roku jestem z chłopakiem w moim wieku iii boję się pierwszego razu, a może nie samego faktu tylko jego konsekwencji. Oboje z chłopakiem widzieliśmy się nago, dosyć dobrze znamy swoje ciała, nie mamy problemu z nagością, ufam mu. Wiem, że nasz pierwszy raz będzie cudowny, boję się tylko wpadki i tak naprawdę tylko to odwodzi mnie od podjęcia tej decyzji. Mówiłam o tym chłopakowi, trochę się śmiał, pokazał mi nawet, że praktycznie nie ma szana aby prezerwatywa pękła czy zsunęła się, powiedział także oczywiście, że rozumie, poczeka, nie ma z tym najmniejszego problemu. Powiedział również, że dla mojego poczucia bezpieczeństwa może 'skończyć' poza mną, oczywiście w gumce.
Problem w tym, że ja chcę, tylko nie mogę się przełamać. Kiedy idę z przekonaniem, że 'to' zrobię w gorących momentach wręcz paraliżuje mnie strach i pojawiają się łzy.

Czy któras z Was była w podobnej sytuacji? Co mogłabym zrobić żeby się przełamać?
Czy problemem jest tylko brak zaufania do metody antykoncepcyjnej, jaką są prezerwatywy? Jeśli tak, to możecie pomyśleć o innej albo dodatkowej metodzie zapobiegania ciąży.

Niemniej i tak lepiej mieć świadomość, że żadna metoda antykoncepcyjna nie jest stuprocentowo skuteczna i nieplanowana ciąża może się zdarzyć. Dlatego warto przed rozpoczęciem współżycia ustalić, co zrobicie w przypadku nieplanowanej ciąży.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:02   #1104
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Myślę, że boisz się nieplanowanej ciąży, nie pierwszego razu. Nie będę tu pisać, że prezerwatywy są skuteczne, bo i tak nie uwierzysz (skoro nie ufasz w tej kwestii chłopakowi), to już podchodzi pod nieuzasadniony lęk, czyli trąci lekko fobią
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:03   #1105
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Niemniej i tak lepiej mieć świadomość, że żadna metoda antykoncepcyjna nie jest stuprocentowo skuteczna i nieplanowana ciąża może się zdarzyć. Dlatego warto przed rozpoczęciem współżycia ustalić, co zrobicie w przypadku nieplanowanej ciąży.
koniecznie trzeba to obgadać.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 09:59   #1106
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Moim zdaniem to nie jest nic dziwnego, sama bym nie zaufala tylko prezerwatywie. Ale mozesz po prostu skorzystac tez z metod naturalnych. Sprawdz sobie dokladnie co ile masz cykl, wyczuj moment owulacji, odczekaj chwile i wtedy dzialaj, po owulacji, przed okresem. Np. nawet 3 dni przed okresem. I nawet jesli bys miala dalej panikowac to zaraz i tak przyjdzie okres, czyli wszystko w porzadku.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:34   #1107
Alicred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi

Po tabletki anty na razie niestety nie mogę sięgnąć, moja mama by tego nie zdzierżyła, muszę poczekac do osiemnastki, wtedy pójdzie z górki.

Bardzo dobry pomysł z seksem przed okresem, przynajmniej nie będę się stresowała tak długo, a może po pierwszym razie nabiorę więcej zaufania do prezerwatyw?

Jeszcze raz Wam bardzo dziekuję, trochę mnie podniosłyście na duchu
Alicred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:11   #1108
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Bzdura z tym, że nie można wcześniej iść do lekarza. Ot zadzwoń i zapytaj czy w przypadku osoby niepełnoletniej lekarz wymaga obecność rodzica.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Jak ma PRAWIE 18 lat to jeszcze nie może, bo takie mamy mądre prawo, że zezwala 15-latkom na uprawianie seksu, ale do 18 roku życia nie pozwala na konsultacje ginekologiczne. Chyba, że z rodzicem
Bullshit
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:20   #1109
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Bzdura z tym, że nie można wcześniej iść do lekarza. Ot zadzwoń i zapytaj czy w przypadku osoby niepełnoletniej lekarz wymaga obecność rodzica.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Bullshit
takie są przepisy, niektórzy lekarze mają to po prostu gdzieś.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:42   #1110
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
takie są przepisy, niektórzy lekarze mają to po prostu gdzieś.
Dlatego mowie, ze można zadzwonić. To, ze teoria = / = praktyka chyba nie dziwi.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 01:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.