wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 13:53   #1081
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Nie no, niby pojechał na budowę do siostry pomagać.
Normalnie zabiera jak może
Tylko w tych swoich urlopowych planach nie za bardzo nas uwzględnił, z drugiej strony jest dużo do zrobienia w domu.
No i z dwojga złego wolę zostawać sama z B, chłopaki mają na siebie alergię, ciągle wojna, robienie sobie na złość, jedno wrzeszczy, drugie wrzeszczy a ja pier.. dostaję
aaaa..no to jest usprawiedliwiony
A czemu tak się dzieje.. zazwyczaj to właśnie tatusiowie są super bo służą do zabawy ..a mamusie są do wojny bo próbują wychowywać..no w każdym razie ja zauważyłam ze tak jest.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:57   #1082
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dziwna ta temperatura- tak ni z tego ni z owego.

Ja w dzień nie umiem spać za bardzo A powinnam bo już słaniam się na nogach. Serio ja nie wiem jak to się dzieje że kobiety nie chudną jak karmią. Ja jem za czterech- i to głownie węglowodany a niknę w oczach. Co kupię jakiś ciuch, za 3 tyg góra, jest za duży. Ostatnio kupiłam spodenki- mąż pyta ostatnio "to te spodenki nowe?" ja że tak a on "no to już nie możesz w nich chodzić za bardzo ,bo ci wiszą na dupie"

Teściowa trochę się ogarnęła i nawet sukieneczkę z Zary kupiła. Ale Z Manią rady sobie nie daje za bardzo- dziś po raz pierwszy oddałam jej dziecko
No właśnie dziwna temperatura - nie wiem skąd...zobaczymy.

Fajnie,że tak chudniesz, ale żebyś faktycznie nie zniknęła..

Co do teściowej, to Ci sie nie dziwię. Ja bym swojej potencjalnego dziecka nie dała. Ona jest taka niezgraba...bałabym się.
Psa jej zostawiamy na tydzień i ja już jestem w nerwach cała
Co do sukieneczki, to miło...ale mogłaby się uaktywnić jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Nie no, niby pojechał na budowę do siostry pomagać.
Normalnie zabiera jak może
Tylko w tych swoich urlopowych planach nie za bardzo nas uwzględnił, z drugiej strony jest dużo do zrobienia w domu.
No i z dwojga złego wolę zostawać sama z B, chłopaki mają na siebie alergię, ciągle wojna, robienie sobie na złość, jedno wrzeszczy, drugie wrzeszczy a ja pier.. dostaję
Chłopaki? Znaczy mąż i synek?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
aaaa..no to jest usprawiedliwiony
A czemu tak się dzieje.. zazwyczaj to właśnie tatusiowie są super bo służą do zabawy ..a mamusie są do wojny bo próbują wychowywać..no w każdym razie ja zauważyłam ze tak jest.
Hehe...u nas jest taki podział ciocia-wujek. Ciocia jest od uczenia, karmienia, pieczenia ciast, od strofowania ewentualnego 'nie przewróć się, nie wolno tak biegać, wyjdź z basenu, bo się przeziębisz', a wujek...od szaleństw, wygłupów, podtapiania w basenie, podrzucania do sufitu i takich tam innych niezbędnych aktywności...aha no i od spiskowania przeciwko ciotce
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:08   #1083
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No właśnie dziwna temperatura - nie wiem skąd...zobaczymy.

Fajnie,że tak chudniesz, ale żebyś faktycznie nie zniknęła..

Co do teściowej, to Ci sie nie dziwię. Ja bym swojej potencjalnego dziecka nie dała. Ona jest taka niezgraba...bałabym się.
Psa jej zostawiamy na tydzień i ja już jestem w nerwach cała
Co do sukieneczki, to miło...ale mogłaby się uaktywnić jeszcze bardziej
No właśnie ja już zaczynam niezdrowo wyglądać
No ale...zaczynam wprowadzać Mani "normalne" jedzenie- przestanę karmić , zacznę jesć czekoladę i wszystko się unormuje

Ja za 2 miechy wracam do pracy- Mania musi być z teściową przez 2-3 dni w tygodniu...więc ja muszę zagryźć zęby i pomału przyzwyczajać i siebie i Manię i teściową do nowej sytuacji

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość




Hehe...u nas jest taki podział ciocia-wujek. Ciocia jest od uczenia, karmienia, pieczenia ciast, od strofowania ewentualnego 'nie przewróć się, nie wolno tak biegać, wyjdź z basenu, bo się przeziębisz', a wujek...od szaleństw, wygłupów, podtapiania w basenie, podrzucania do sufitu i takich tam innych niezbędnych aktywności...aha no i od spiskowania przeciwko ciotce
a później tek będzie jak będziecie mamą i tatą

U nas już się kształtuje taki podział. Ja przewijam, ubieram, zakładam "złą" czapeczkę i ogólnie robię czarną robotę...a mąż jest od robienia samolotów, bierdek w brzuch i chichrania się w głos
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:11   #1084
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
aaaa..no to jest usprawiedliwiony
A czemu tak się dzieje.. zazwyczaj to właśnie tatusiowie są super bo służą do zabawy ..a mamusie są do wojny bo próbują wychowywać..no w każdym razie ja zauważyłam ze tak jest.
Bo tak jest, u nas tata jest od ganiania się, wściekania itp, mama od przytulenia, poczytania książeczek, goni że trzeba zjeść.
Problem jak się tacie cierpliwość kończy, a niestety kończy się często i bardzo łatwo

Ja się zawsze śmieję że synek jest mamusi, a Tzowi przydałaby się "córeczka tatusia" (i prawdopodobnie będzie więc zobaczymy).

Oj, współczuję zostawiania Mani z teściową, ja ze swoja B tez bym nie chciała
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-07-16 o 14:12
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:15   #1085
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć,

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
nie, wtedy udało się dietą.
Ale jak ja przy tym chudnę, już blisko 5 kg na minusie
Dziś za same paski dałam 43 zł bo nierefundowane akurat, starczą na 10 dni...
Bratowa miała to samo z paskami

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Ja też zawsze tal sobie planowałam, że do okulisty trzeba pójść, do dentysty itp. Jedynie, czego się trzymałam, to coroczna wizyta u ginekologa

Najlepiej zaplanować sobie konkretnie: w tym miesiącu sprawdzę to i to, od razu porozglądać się, gdzie można by się przebadać, i umówić wizytę. Jak się coś odwleka, to potem się o tym zapomina.

Ja np. w piątek byłam na RTG płuc, co zajęło mi razem z dojazdem w dwie strony 20 minut Dziś odbieram wyniki, które nie mogą być inne, jak prawidłowe



Strzeż się!

Na konsultacji byłam teraz w zeszły czwartek, termin wycięcia dwóch pierwszych mam w ten czwartek, czyli tydzień czekania. Jednak T. namawia mnie, żebym przesunęła ten termin, bo 27.07. mamy naszą rocznicę związku i chce, żebym była w formie



Współczuję



Normalka

Wczoraj spontanicznie pojechałam z T. i Ewą do centrum handlowego i kupiłam sobie szpilki
Faktycznie niedługo czekałaś przełożyłaś wizytę?
My też mamy rocznicę za 2 tyg. pierwszą

Wróciliśmy od brata. Dzisiaj mam urlop jeden dzień (za delegację w niedzielę) strasznie mi brakuje odpoczynku, ale w poprzednim zakładzie wypłacili mi ekwiwalent za urlop proporcjonalnie, więc teraz nabywam nowy Pracuję dopiero 1,5 m-ca, więc za 2 tyg.będę miała z 5 dni
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:16   #1086
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Bo tak jest, u nas tata jest od ganiania się, wściekania itp, mama od przytulenia, poczytania książeczek, goni że trzeba zjeść.
Problem jak się tacie cierpliwość kończy, a niestety kończy się często i bardzo łatwo

Ja się zawsze śmieję że synek jest mamusi, a Tzowi przydałaby się "córeczka tatusia" (i prawdopodobnie będzie więc zobaczymy).

Oj, współczuję zostawiania Mani z teściową, ja ze swoja B tez bym nie chciała
Czyli tatuś jest od zabawy- ale nie umie się bawić tak jak synek by chciał

Na połówkowym USG pokazała co ma między nogami? Fajowo by było jaby córa była. Wiadomo zdrowie najważniejsze- ale jednak parka to parka


EDIT.
Ja najchętniej zamontowałabym ukrytą kamerę w domu teściów

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-07-16 o 14:18
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:16   #1087
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No właśnie ja już zaczynam niezdrowo wyglądać
No ale...zaczynam wprowadzać Mani "normalne" jedzenie- przestanę karmić , zacznę jesć czekoladę i wszystko się unormuje

Ja za 2 miechy wracam do pracy- Mania musi być z teściową przez 2-3 dni w tygodniu...więc ja muszę zagryźć zęby i pomału przyzwyczajać i siebie i Manię i teściową do nowej sytuacji

a później tek będzie jak będziecie mamą i tatą

U nas już się kształtuje taki podział. Ja przewijam, ubieram, zakładam "złą" czapeczkę i ogólnie robię czarną robotę...a mąż jest od robienia samolotów, bierdek w brzuch i chichrania się w głos
Kurcze, za miesiące...ale ten czas leci
A resztę dni kto się będzie małą zajmować?

Hehe...no właśnie, u nas na bank tak będzie w relacjach mama i tata.
Tak, jak napisałam jest ze starszą. Młodsza siostrzenica, to gna do TŻ bo on się bawi, jak szalony z nią, a ja bardziej trzęsę tyłkiem, czy się nie przewróci, nie poobdziera itp
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 14:19   #1088
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Czyli tatuś jest od zabawy- ale nie umie się bawić tak jak synek by chciał

Na połówkowym USG pokazała co ma między nogami? Fajowo by było jaby córa była. Wiadomo zdrowie najważniejsze- ale jednak parka to parka
Już w 18 tyg pokazała, na połówkowym potwierdziła, rozłożyła nóżki a gin na zbliżeniu pokazała c.ipke (że niby wargi sromowe i wszystko ładnie widoczne, nic nie dynda).
Mam szczerą nadzieję że tak już zostanie
No i wszystko ok, a to też ważne.


----
A paski jednak są refundowane, przynajmniej częściowo. tylko muszę do ośrodka iść i swoje odsiedzieć w kolejce do rodzinnego.
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-07-16 o 14:20
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:21   #1089
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Haniu tak myślałam, że to nie Ty ja chudłam na początku karmienia a jak zaczęłam jeść naprawdę dużo "normalnego" jedzenia to przestałam i waga stanęła w miejscu.

Sanetko, czyli będzie córeczka?

EDIT: Doczytałam, fajnie, ze parka się szykuje
__________________

Edytowane przez twin--maid
Czas edycji: 2012-07-16 o 14:25
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:25   #1090
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Tak apropo zostawiania dzieci pod opieką...dziś napatrzyłam się na placu zabaw jak niektórzy nie nadają się do tego. Dziewczynka. na oko lat 4, była z babcią- dziewczynka z charakterkiem- kopnęła celowo dwulatkę. Babcia podeszła i od razu dała klapa w tyłek- mówiąc "Julciu jesteś bardzo niegrzeczna" Dziewczynka odstawiła całą szopkę-z rzucaniem w dzieci piaskiem, krzykiem że wszyscy są głupi- babcia oczywiście też. A babcia tylko powtarzała "wstydzę się Ciebie, jesteś niegrzeczna". Gdy padło "powiem wszystko rodzicom jaka jesteś niegrzeczna" dziewczynka powiedziała " a ja powiem że mnie bijesz- a malych dzieci bić nie wolno" (spryciula- inteligentniejsza od babci). Babcia w kółko mowila do dziewczynki że jest niegrzeczna i zła..a dziewczynka coraz bardziej wściekła była. Skończyło sie tak ze babcia zaproponowała zakup czegoś dobrego w sklepie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:31   #1091
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Tak apropo zostawiania dzieci pod opieką...dziś napatrzyłam się na placu zabaw jak niektórzy nie nadają się do tego. Dziewczynka. na oko lat 4, była z babcią- dziewczynka z charakterkiem- kopnęła celowo dwulatkę. Babcia podeszła i od razu dała klapa w tyłek- mówiąc "Julciu jesteś bardzo niegrzeczna" Dziewczynka odstawiła całą szopkę-z rzucaniem w dzieci piaskiem, krzykiem że wszyscy są głupi- babcia oczywiście też. A babcia tylko powtarzała "wstydzę się Ciebie, jesteś niegrzeczna". Gdy padło "powiem wszystko rodzicom jaka jesteś niegrzeczna" dziewczynka powiedziała " a ja powiem że mnie bijesz- a malych dzieci bić nie wolno" (spryciula- inteligentniejsza od babci). Babcia w kółko mowila do dziewczynki że jest niegrzeczna i zła..a dziewczynka coraz bardziej wściekła była. Skończyło sie tak ze babcia zaproponowała zakup czegoś dobrego w sklepie

No świetne metody.
To tak jak widziałam babe przed sklepem z dzieciakiem, chyba z 4 lata (nie wiem czy Wam pisałam). Baba niosła jogurt i mały do niej mówi 'daj mi się napić, mamo', a baba mu 'jak ja chciałam, żebyś mi dał chipsa, to nie dałes. Jak jesteś cham, to sam też nic nie dostaniesz, jak się nauczysz dzielić, to Ci też dam coś'...
To taka sama metoda, jak znajomy mówił ostatnio, że on bije swojego starszego syna, żeby go oduczyć tego, że młody bije młodszego brata.... sprytne...leje dziecko, zeby nie lało innych...jeszcze mi powiedział, że leje, bo dziecko musi znać swoje miejsce w rodzinie ....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 14:38   #1092
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kurcze, za miesiące...ale ten czas leci
A resztę dni kto się będzie małą zajmować?

Hehe...no właśnie, u nas na bank tak będzie w relacjach mama i tata.
Tak, jak napisałam jest ze starszą. Młodsza siostrzenica, to gna do TŻ bo on się bawi, jak szalony z nią, a ja bardziej trzęsę tyłkiem, czy się nie przewróci, nie poobdziera itp
Za 2 miechy 27 września wracam.
Moja mama. Problem jest w tym że moja mama już nie ma sił zajmowac się nią caly tydzień. Schorowana jest bardzo. Ona twierdzi że może jakoś da radę , tym bardziej ze ojciec definitywnie kończy pracę- no ale ja się obawiam że jednak nie dadzą rady. Poza tym mój mąż mówi ze teściowej będzie przykro jak jej Mani nie damy. Opracowałam jednak plan, na w razie co- jeśli teściowa będzie mnie wnerwiać , a mama jednak da radę użyję argumentu że lepiej dla dziecka być z jedną babcią- a nie krążyć tak od jednej do drugiej. I Mania będzie pod opieką tylko moich rodziców.


Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Już w 18 tyg pokazała, na połówkowym potwierdziła, rozłożyła nóżki a gin na zbliżeniu pokazała c.ipke (że niby wargi sromowe i wszystko ładnie widoczne, nic nie dynda).
Mam szczerą nadzieję że tak już zostanie
No i wszystko ok, a to też ważne.
.
eee..to już na bank dziewczynka. Imię wybrane?

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Haniu tak myślałam, że to nie Ty ja chudłam na początku karmienia a jak zaczęłam jeść naprawdę dużo "normalnego" jedzenia to przestałam i waga stanęła w miejscu.
Ja już jem normalnie (no poza czekoladą i smietaną) i waga cały czas spada

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No świetne metody.
To tak jak widziałam babe przed sklepem z dzieciakiem, chyba z 4 lata (nie wiem czy Wam pisałam). Baba niosła jogurt i mały do niej mówi 'daj mi się napić, mamo', a baba mu 'jak ja chciałam, żebyś mi dał chipsa, to nie dałes. Jak jesteś cham, to sam też nic nie dostaniesz, jak się nauczysz dzielić, to Ci też dam coś'...
To taka sama metoda, jak znajomy mówił ostatnio, że on bije swojego starszego syna, żeby go oduczyć tego, że młody bije młodszego brata.... sprytne...leje dziecko, zeby nie lało innych...jeszcze mi powiedział, że leje, bo dziecko musi znać swoje miejsce w rodzinie ....
Załamka.
I później mówią ze mają dzieci niewychowane
Niektórzy są po prostu za głupi zeby byc rodzicami.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:40   #1093
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Na placach zabaw można się napatrzeć na różne sytuacje z opiekunkami albo rodzicami czy babciami. Ja wiem, że gdybym musiała mieć opiekunkę dla dziecka, to nigdy nie wybiorę starszej pani. Najczęściej właśnie karzą dzieci klapsami, same siedzą i plotkują zamiast pokazać dziecku jakąś zabawę no i oczywiście mój ulubiony temat ubiór dzieci- najczęściej ubierają dzieci podczas upałów jak na Syberię a czapka na uszy to "must have"

Haniu a nie masz anemii?
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:41   #1094
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Załamka.
I później mówią ze mają dzieci niewychowane
Niektórzy są po prostu za głupi zeby byc rodzicami.
Dokładnie.
Więcej procedur trzeba przejść przed adopcją psa...a dziecko każdy trep może urodzić. A potem się dziwią, że dzieci agresywne, że złośliwe itp... durnie...

Sanetko, gratuluję córci. Imię wybrane?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:43   #1095
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Butów nie umiem znaleźć w necie. Jak będę mieć wenę, to pstryknę fotę

Termin przełożyłam, na 1.08., więc idealnie

Siostra odebrała mi zdjęcie płuc z opisem, wszystko ok
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:51   #1096
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Na placach zabaw można się napatrzeć na różne sytuacje z opiekunkami albo rodzicami czy babciami. Ja wiem, że gdybym musiała mieć opiekunkę dla dziecka, to nigdy nie wybiorę starszej pani. Najczęściej właśnie karzą dzieci klapsami, same siedzą i plotkują zamiast pokazać dziecku jakąś zabawę no i oczywiście mój ulubiony temat ubiór dzieci- najczęściej ubierają dzieci podczas upałów jak na Syberię a czapka na uszy to "must have"

Haniu a nie masz anemii?
A ja raz widziałam odwrotną sytuację. Właśnie starsza kobitka stała przy zjeżdzalni i zabawiała dzieci, wymyślała im zabawy typu: kto pierwszy na zjeżdżalnie, gadała z nimi, prowokowała różne interakcje itp. Dzieciaki miał frajdy że hej.
A rodzice tych dzieci siedzieli i między sobą głupie komentarze na ten temat, obrabiali jej tyłek równo

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
agresywne, że złośliwe itp... durnie...

Sanetko, gratuluję córci. Imię wybrane?
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

eee..to już na bank dziewczynka. Imię wybrane?
z gratulacjami to lepiej się wstrzymać aż się urodzi

Co do imienia to od początku mówimy do brzucha Ola. Podobają mi się też inne imiona ale tak już się przyzwyczailiśmy że chyba ta Ola zostanie
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:00   #1097
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Na placach zabaw można się napatrzeć na różne sytuacje z opiekunkami albo rodzicami czy babciami. Ja wiem, że gdybym musiała mieć opiekunkę dla dziecka, to nigdy nie wybiorę starszej pani. Najczęściej właśnie karzą dzieci klapsami, same siedzą i plotkują zamiast pokazać dziecku jakąś zabawę no i oczywiście mój ulubiony temat ubiór dzieci- najczęściej ubierają dzieci podczas upałów jak na Syberię a czapka na uszy to "must have"

Haniu a nie masz anemii?
Anemii raczej nie...ja jem 3 razy tyle co normalnie, włosy mam gęste, a pazury długie jak nigdy dotąd
Sił też raczej mam dużo. Jak na to ile śpię - to powiedziałabym że jestem mocarzem nad mocarze

Zależy od babci- moja mama np jest przykładem takim jaki Sanetka opisała.
Nie ma reguły czy starszy czy młodszy- niektórym się po prostu chce a niektórym nie

JA widziałam przy 36 stopniowym upale ludzi lat 30 wynoszących 2 tyg dziecko do samochodu w foteliku przykrytym KOCEM

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
A ja raz widziałam odwrotną sytuację. Właśnie starsza kobitka stała przy zjeżdzalni i zabawiała dzieci, wymyślała im zabawy typu: kto pierwszy na zjeżdżalnie, gadała z nimi, prowokowała różne interakcje itp. Dzieciaki miał frajdy że hej.
A rodzice tych dzieci siedzieli i między sobą głupie komentarze na ten temat, obrabiali jej tyłek równo


z gratulacjami to lepiej się wstrzymać aż się urodzi

Co do imienia to od początku mówimy do brzucha Ola. Podobają mi się też inne imiona ale tak już się przyzwyczailiśmy że chyba ta Ola zostanie
Ola- ładnie.
Jak córa Stokrotki

Można gratulować- lekarze jak już się mylą to w drugą stronę. Z syna wychodzi dziewczynka

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Więcej procedur trzeba przejść przed adopcją psa...a dziecko każdy trep może urodzić. A potem się dziwią, że dzieci agresywne, że złośliwe itp... durnie...

Sanetko, gratuluję córci. Imię wybrane?
no no powinno się wszystkich poddawać antykoncepcji- a przed chęcią zapłodnienia robić szczegółowe testy czy para może zostać rodzicami.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:12   #1098
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
A ja raz widziałam odwrotną sytuację. Właśnie starsza kobitka stała przy zjeżdzalni i zabawiała dzieci, wymyślała im zabawy typu: kto pierwszy na zjeżdżalnie, gadała z nimi, prowokowała różne interakcje itp. Dzieciaki miał frajdy że hej.
A rodzice tych dzieci siedzieli i między sobą głupie komentarze na ten temat, obrabiali jej tyłek równo





z gratulacjami to lepiej się wstrzymać aż się urodzi

Co do imienia to od początku mówimy do brzucha Ola. Podobają mi się też inne imiona ale tak już się przyzwyczailiśmy że chyba ta Ola zostanie
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Anemii raczej nie...ja jem 3 razy tyle co normalnie, włosy mam gęste, a pazury długie jak nigdy dotąd
Sił też raczej mam dużo. Jak na to ile śpię - to powiedziałabym że jestem mocarzem nad mocarze

Zależy od babci- moja mama np jest przykładem takim jaki Sanetka opisała.
Nie ma reguły czy starszy czy młodszy- niektórym się po prostu chce a niektórym nie

JA widziałam przy 36 stopniowym upale ludzi lat 30 wynoszących 2 tyg dziecko do samochodu w foteliku przykrytym KOCEM


Ola- ładnie.
Jak córa Stokrotki

Można gratulować- lekarze jak już się mylą to w drugą stronę. Z syna wychodzi dziewczynka

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------


no no powinno się wszystkich poddawać antykoncepcji- a przed chęcią zapłodnienia robić szczegółowe testy czy para może zostać rodzicami.
Ostatnio codziennie jestem na placach zabaw, bo moje dziecko uwielbia huśtawki i mówię, co zaobserwowałam. Sąsiadów dziecka niania, starsza pani, jest rewelacyjna! Także wiem, że nie wszystkie starsze osoby są złe".

Sanetko, Ola - Olga czy Aleksandra?
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:20   #1099
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Aleksandra
Chociaż do dłuższej formy nie jestem przekonana.
Natalia mi się podoba ale są już 3 w rodzinie. Julia i Maja ale tych ogólnie masa.
I Wiktoria ale też długie i twarde.
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-07-16 o 15:22
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 15:30   #1100
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Aleksandra
Chociaż do dłuższej formy nie jestem przekonana.
Natalia mi się podoba ale są już 3 w rodzinie. Julia i Maja ale tych ogólnie masa.
I Wiktoria ale też długie i twarde.
Mi się własnie bardziej Olga podoba jak Aleksandra
A Wiktoria fajnie- zdrobniale jest ok Wiki
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:44   #1101
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mi się własnie bardziej Olga podoba jak Aleksandra
A Wiktoria fajnie- zdrobniale jest ok Wiki

Mnie też bardziej się Olga podoba, ale ja jestem nieobiektywna

Z tych imion, które podałaś Sanetko najbardziej podoba mi się Natalia.

My wybraliśmy imię dla Małego a później zobaczyliśmy, że Szymon przoduje w rankingach. Jednak tak nam się spodobało, że nie zmienialiśmy już.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:46   #1102
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Mi sie tez podoba Olga, Ola tez, ale mniej...Wiktoria tez fajne. Duzo imion mi sie podoba, ale dla wlasnego dziecka jakos nic tzn dla dziewczynki..dla chlopca podoba mi sie Aleksander
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 16:12   #1103
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Sanetko Ola ładnie i długa i krótsza forma
Jeśli chodzi o popularne imiona to mi bardzo podoba się Hania
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 16:20   #1104
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Mi sie tez podoba Olga, Ola tez, ale mniej...Wiktoria tez fajne. Duzo imion mi sie podoba, ale dla wlasnego dziecka jakos nic tzn dla dziewczynki..dla chlopca podoba mi sie Aleksander
Aleksander?? Igor miał być!
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 16:34   #1105
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Aleksander?? Igor miał być!
No mial... I moze bedzie... Decyzja nie jest podjeta ... Bo nie ma jeszcze dziecka :P
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 16:35   #1106
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Mi się np nie podobał Bartosz do końca ale do młodego bardzo pasuje
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-07-16 o 17:20
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:09   #1107
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

uuuu widze ze watek ozyl


Sanetko wydaje mi sie ze spokojnie mozna gratulowac corci i Ola bardzo mi sie podoba (nawet Mloda ma tak na drugie )

odnosnie "nian" to zgadzam sie z dziewczynami ze nie ma reguly czy starsza czy mloda (mlodym tez sie nie chce nic robic wymyslac tak jak niektorym starszym)

Hania ja mojej tesciowej w zyciu bym dziecka nie zostawila (juz raz dalam Maje na dluzej to wrocila obsrana - tzn zle wytarta - nie nasmarowana i z pampkiem zalozony tyl na przod a jak tesciowa raz dawala mlodej jesc to jak Maja zaczela marudzic to nagle tesciowej sie przypomnialo ze musi szybko do domu isc ) Na szczescie Tz jest podobnego zdania jak ja odnoscie swojej mamy


a u nas remont trwa......jeden pokoj-jeden tydzien ale co zrobic jak sie remontuje przed/po pracy na szczescie weszlismy juz do ostatniego pokoju
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 18:48   #1108
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Mi się np nie podobał Bartosz do końca ale do młodego bardzo pasuje
A mi się Bartosz zawsze podobało

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No mial... I moze bedzie... Decyzja nie jest podjeta ... Bo nie ma jeszcze dziecka :P
..ale niedługo będzie

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
uuuu widze ze watek ozyl


Sanetko wydaje mi sie ze spokojnie mozna gratulowac corci i Ola bardzo mi sie podoba (nawet Mloda ma tak na drugie )

odnosnie "nian" to zgadzam sie z dziewczynami ze nie ma reguly czy starsza czy mloda (mlodym tez sie nie chce nic robic wymyslac tak jak niektorym starszym)

Hania ja mojej tesciowej w zyciu bym dziecka nie zostawila (juz raz dalam Maje na dluzej to wrocila obsrana - tzn zle wytarta - nie nasmarowana i z pampkiem zalozony tyl na przod a jak tesciowa raz dawala mlodej jesc to jak Maja zaczela marudzic to nagle tesciowej sie przypomnialo ze musi szybko do domu isc ) Na szczescie Tz jest podobnego zdania jak ja odnoscie swojej mamy


a u nas remont trwa......jeden pokoj-jeden tydzien ale co zrobic jak sie remontuje przed/po pracy na szczescie weszlismy juz do ostatniego pokoju
Mam nadzieję że nie na chwilę..bo co zniknę na moment to jak wracam nie ma za bardzo co czytać.

Pobyt Małej u teściowej wyglądał tak że po 30 min zadzwoniła po męża (który był w garażu) ze Mania bardzo płacze i nie wie co robić

Oczywiście dziecko wróciło z total wypchanym sikami pamperem (specjalnie nie zmieniłam przed wyjściem coby sprawdzić czy w ogóle tam zajrzy).
Także dobrze nie jest.
Twoja to chociaż tego pampersa zmieniła

Supcio ze koncówka remontu
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 19:18   #1109
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Moja mama też popełnia trochę grzechów jak jest z B:
-karmi czym popadnie, byle był spokój (np lubisiem) ale jest postęp
- ustępuje byle nie płakał i tak np chodzi z nim o 6 rano albo 21 do garażu bo woła 'brum brum" albo nosi na rękach ciągle ale ostatnio sama to już przeklina.
- i tez jej się zdarza oddać młodego z odparzoną pupą, zarzeka się że nigdy nie czuje jak kupę zrobi i zdarzy mu się tak latać z brudną pieluchą


Ja muszę z ciocią pogadać (mieszka niedaleko) czy zajęłaby się trochę B, tak ze 2 razy w tyg, szczególnie jak się drugi maluch urodzi. Na pewno byłaby to dla mnie spora ulga.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 19:24   #1110
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Moja mama też popełnia trochę grzechów jak jest z B:
-karmi czym popadnie, byle był spokój (np lubisiem) ale jest postęp
- ustępuje byle nie płakał i tak np chodzi z nim o 6 rano albo 21 do garażu bo woła 'brum brum" albo nosi na rękach ciągle ale ostatnio sama to już przeklina.
- i tez jej się zdarza oddać młodego z odparzoną pupą, zarzeka się że nigdy nie czuje jak kupę zrobi i zdarzy mu się tak latać z brudną pieluchą


Ja muszę z ciocią pogadać (mieszka niedaleko) czy zajęłaby się trochę B, tak ze 2 razy w tyg, szczególnie jak się drugi maluch urodzi. Na pewno byłaby to dla mnie spora ulga.
No na pewno, szczególnie, że mówiłaś, że B. jest bardzo żywiołowy i ruchliwy. Fajnie, jak ktoś by Ci pomógł

Haniu, nad Igorem dalej myślimy, ale podoba nam się też Aleksander. Dla dziewczynki zgadzamy się tylko na Hanię obydwoje Inne imiona, które podobają mi sie dla dziewczynek już mamy w rodzinie..więc nie chcemy powielać

A tak w ogóle - co z tymi teściowymi? Głupie jakieś czy co. Każda wychowała choć jedno dziecko. Ja sobie nie wyobrażam , że zajmuje się maluszkiem i nie zmienię pieluchy..albo cisnę cokolwiek do jedzenia...przecież każda mama ma jakieś wytyczne odnośnie tego - trzeba się tego jakoś trzymać...
Moja teściowa pewnie będzie karmić dziecko indykiem
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2012-07-16 o 19:25
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.