Ugg Boots - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 11:16   #1081
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja mam długość stopy 23 cm i angielska 4 (USA 6) jest akurat, ale dla Ciebie może być już nieco przymała. Może znajdzie się jakaś wizażanka, która ma trochę większą stopę np. 23,5 cm i Ci odpowie.

Co do sklepu schaffaschoes też nie byłabym pewna oryginalności sprzedawanych u nich UGG'ów. Byłam w jednym z ich stacjonarnych sklepów w Wawie, ale nie mieli ich u siebie, nie mogłam sprawdzić.

Vilqa, pochwal się, jakie chcesz zamówić?
Jednak padło na 6. Zobaczymy.
Napisali mi, że jak rozmiar wypada "between sizes" to mam wziąć ten mniejszy.

A co do modelu, to zwykłe classic tall, granatowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg V303532.jpg (37,6 KB, 51 załadowań)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 17:19   #1082
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

jakby co, troszkę się rozchodzą, futerko ubije i na pewno będą ok to miło, że Ci odpisali - fajny sklep
a granatowe śliczne , też mi się marzą, tylko n asosie nie ma
a podałabyś mi link, gdzie Ty zamawiałaś?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 07:09   #1083
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Ugg Boots

Przepraszam, że z opóźnieniem, ale mnie wywiało na wakacje na chwilę.
Granatowe są Victoria`s Secret. Trochę trwało sprowadzenie, ale co tam. Na żywo są po prostu OBŁĘDNE I taniej wyszły w sumie niż z Asosa (jednak dolar tańszy od funta).
Co do rozmiaru, to trafiłam w 10.

Może się komuś to info przyda (sama szukałam i natkęłam się na parę też pytających o to) - dostałm odpowiedź z oficjalnej strony Ugga, że Sheepskin Protector (ten z Care Kita) to dokładnie to samo co Water & Stain Repellent - "Sheepskin Protector helps protect against rain, snow, dirt and stains. This is also referred to as the Sheepskin Water and Stain Repellent"
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 09:37   #1084
miauumiauu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Ugg Boots

Cześć Dziewczyny!


Nie bardzo jestem w stanie przejrzeć cały wątek, zatem mam ogromną prośbę - czy mogłybyśmy mi podać namiary - gdzie mogę kupić oryginalne UGG?

Z góry bardzi dziękuję!
miauumiauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 10:49   #1085
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Przepraszam, że z opóźnieniem, ale mnie wywiało na wakacje na chwilę.
Granatowe są Victoria`s Secret. Trochę trwało sprowadzenie, ale co tam. Na żywo są po prostu OBŁĘDNE I taniej wyszły w sumie niż z Asosa (jednak dolar tańszy od funta).
Co do rozmiaru, to trafiłam w 10.
Vilqa, powiedz proszę ktoś ci dostarczał butki czy normalnie przyszły pocztą? Jeśli to ostatnie to czy trafiły na Cło, doliczyli ci vat? Ile czasu szły butki?

Pisałaś ze nosisz rozmiar 36-37, a mierzyłaś długość stopy tak jak to opisuje producent na kartce od palca do pięty?

Ja też nosze przeważnie 37, a długośc stopy mam 24,5. Wychodzi że powinnam zamówić rozmiar US 7 , czyli europejski rozmiar 38, ale nie mam ŻADNYCH butów w tym rozmiarze. Ostatnio poszłam sobie do Nine West bo maja buty w tej amerykańskiej rozmiarówce, no i wszystkie 6-stki na mnie pasowały, a 7-ki były zdecydowanie za duże.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:06   #1086
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez miauumiauu Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!


Nie bardzo jestem w stanie przejrzeć cały wątek, zatem mam ogromną prośbę - czy mogłybyśmy mi podać namiary - gdzie mogę kupić oryginalne UGG?

Z góry bardzi dziękuję!
Wątek nie jest długi, na pewno dasz radę
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:59   #1087
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Przepraszam, że z opóźnieniem, ale mnie wywiało na wakacje na chwilę.
Granatowe są Victoria`s Secret. Trochę trwało sprowadzenie, ale co tam. Na żywo są po prostu OBŁĘDNE I taniej wyszły w sumie niż z Asosa (jednak dolar tańszy od funta).
Co do rozmiaru, to trafiłam w 10.
Cieszę się, że udało Ci się zamówić i wszystko poszło dobrze, no i że pasują

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Vilqa, powiedz proszę ktoś ci dostarczał butki czy normalnie przyszły pocztą? Jeśli to ostatnie to czy trafiły na Cło, doliczyli ci vat? Ile czasu szły butki?
No właśnie też chciałam o to zapytać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 07:36   #1088
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ugg Boots

Na javari.co.uk są Classic Cardy po 62,5 Ł (przesyłka darmowa, autoryzowany sprzedawca Ugg). Niestety mały wybór jeśli chodzi o rozmiary.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 07:59   #1089
79alutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ugg Boots

Cześć kobietki
Zamówiłam sobie w tym roku z oficjalnej stronki UGG w Stanach krótkie UGG'i dzięki pomocy znajomej która tam jest, co do rozmiaru to np ja mam długość stopy 26 a amerykańskie UGG'i mam w rozmiarze 8 i są w sam raz tzn nie za duże nie za małe, miałam brać 9 ale znajoma powiedziałą mi że one muszą być takie "przymaławe"bo jak się futro ubije to będą latać na stopie i miała racje więc lepiej wziąć o nr mniejsze niż nr który wskazuje (po zmierzeniu stopy na kartce) numeracja na ich stronce. Teraz przymierzam sie do kupna wysokich ale czekam do jesieni bo może wprowadzą inne kolorki lub inne fasony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002.jpg (93,2 KB, 93 załadowań)
79alutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:31   #1090
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez 79alutka Pokaż wiadomość
Cześć kobietki
Zamówiłam sobie w tym roku z oficjalnej stronki UGG w Stanach krótkie UGG'i dzięki pomocy znajomej która tam jest, co do rozmiaru to np ja mam długość stopy 26 a amerykańskie UGG'i mam w rozmiarze 8 i są w sam raz tzn nie za duże nie za małe, miałam brać 9 ale znajoma powiedziałą mi że one muszą być takie "przymaławe"bo jak się futro ubije to będą latać na stopie i miała racje więc lepiej wziąć o nr mniejsze niż nr który wskazuje (po zmierzeniu stopy na kartce) numeracja na ich stronce. Teraz przymierzam sie do kupna wysokich ale czekam do jesieni bo może wprowadzą inne kolorki lub inne fasony
Śliczne te twoje butki. Dzięki za relacje co do rozmiaru.
Powiedz proszę czy butki ci wysyłała znajoma czy sklep?
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 14:14   #1091
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Vilqa, powiedz proszę ktoś ci dostarczał butki czy normalnie przyszły pocztą? Jeśli to ostatnie to czy trafiły na Cło, doliczyli ci vat? Ile czasu szły butki?

Pisałaś ze nosisz rozmiar 36-37, a mierzyłaś długość stopy tak jak to opisuje producent na kartce od palca do pięty?

Ja też nosze przeważnie 37, a długośc stopy mam 24,5. Wychodzi że powinnam zamówić rozmiar US 7 , czyli europejski rozmiar 38, ale nie mam ŻADNYCH butów w tym rozmiarze. Ostatnio poszłam sobie do Nine West bo maja buty w tej amerykańskiej rozmiarówce, no i wszystkie 6-stki na mnie pasowały, a 7-ki były zdecydowanie za duże.
Na Twoim miejscu wzięłabym 6 (dziecięcą, więc będą nawet trochę tańsze).
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 21:11   #1092
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Na javari.co.uk są Classic Cardy po 62,5 Ł (przesyłka darmowa, autoryzowany sprzedawca Ugg). Niestety mały wybór jeśli chodzi o rozmiary.
a to jest rozmiarówka angielska? czyli 37 to UK 4? a tam są same połówki...
http://www.javari.co.uk/Ugg-Womens-C...el2#tabsAnchor

czyli jak mam stopę 23,5 to powinnam brać tak na 22,5 albo 23 czyli UK 4 albo 4,5? ale tam z kolei dł stopy podali 22,5 cm tylko
23 cm to już bardziej, ale to wypada 4,5 , a zawsze czytałam, ze te z Was, które mają 37 biorą 4

matko jakie to skomplikowane który rozmiar brać, bo to mega okazja
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-08-18 o 21:18
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 06:06   #1093
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a to jest rozmiarówka angielska? czyli 37 to UK 4? a tam są same połówki...
http://www.javari.co.uk/Ugg-Womens-C...el2#tabsAnchor

czyli jak mam stopę 23,5 to powinnam brać tak na 22,5 albo 23 czyli UK 4 albo 4,5? ale tam z kolei dł stopy podali 22,5 cm tylko
23 cm to już bardziej, ale to wypada 4,5 , a zawsze czytałam, ze te z Was, które mają 37 biorą 4

matko jakie to skomplikowane który rozmiar brać, bo to mega okazja
Właśnie jakieś dziwne te połówki. Ja mam stopę 25,5cm i normalnie noszę raz 39 a raz 40 i wzięłam 6,5UK czyli 39,5 na 25cm. Na stronie Ugg podali żeby brać rozmiar mniejsze z tego modelu Może Ranka coś pomoże bo pamiętam, że ma Cardy?

Wczoraj rano zamówiłam i wysłali po kilku godzinach Już do mnie lecą

Aha, nie wiem dlaczego ale cena końcowa wyniosła 64,06Ł a nie 62,5Ł za przesyłkę nic nie doliczyli...

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2011-08-19 o 06:26
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 06:31   #1094
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Właśnie jakieś dziwne te połówki. Ja mam stopę 25,5cm i normalnie noszę raz 39 a raz 40 i wzięłam 6,5UK czyli 39,5 na 25cm. Na stronie Ugg podali żeby brać rozmiar mniejsze z tego modelu Może Ranka coś pomoże bo pamiętam, że ma Cardy?

Wczoraj rano zamówiłam i wysłali po kilku godzinach Już do mnie lecą

Aha, nie wiem dlaczego ale cena końcowa wyniosła 64,06Ł a nie 62,5Ł za przesyłkę nic nie doliczyli...
ranka pisała kiedyś, że ma za duże i jej klapią, ale nie pamiętam rozmiaru
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 07:59   #1095
79alutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Śliczne te twoje butki. Dzięki za relacje co do rozmiaru.
Powiedz proszę czy butki ci wysyłała znajoma czy sklep?
Dzięki Butki wysyłała mi znajoma i całe szczęście bo jak do niej dotarły to okazało się że jeden but różni się kolorem (był ciemniejszy ) od drugiego więc odesłała je i przysłali do niej inną parę i wtedy dopiero mi je posłała a tak to ja bym musiała w niezłe koszty pewnie iść wysyłając je powtórnie z Polski do Stanów.
79alutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 07:57   #1096
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Ugg Boots

no i wzięłam 4,5 - czyli mniejsze niż wskazuje dł w centymetrach mojej stopy
bo jak bym się rozmiarem sugerowała to chyba wyszłoby, ze kupiłabym buty na 22,5 cm

mam nadzieję, ze klapać nie będą
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:01   #1097
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez 79alutka Pokaż wiadomość
Dzięki Butki wysyłała mi znajoma i całe szczęście bo jak do niej dotarły to okazało się że jeden but różni się kolorem (był ciemniejszy ) od drugiego więc odesłała je i przysłali do niej inną parę i wtedy dopiero mi je posłała a tak to ja bym musiała w niezłe koszty pewnie iść wysyłając je powtórnie z Polski do Stanów.
śliczne te twoje butki!!!!!)
ja jednak zdecydowałam sie na zakup emu stinger i dlatego siedze na forum EMU
ale oczywiscie sprawie sobie uggi za jakiś czas
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 06:28   #1098
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez 79alutka Pokaż wiadomość
Dzięki Butki wysyłała mi znajoma i całe szczęście bo jak do niej dotarły to okazało się że jeden but różni się kolorem (był ciemniejszy ) od drugiego więc odesłała je i przysłali do niej inną parę i wtedy dopiero mi je posłała a tak to ja bym musiała w niezłe koszty pewnie iść wysyłając je powtórnie z Polski do Stanów.
Ale historia! Swoją drogą tak poważna firma nie powinna mieć takich wpadek, ale jak widać nie da się uniknąć (może dlatego, że produkują to w Chinach). Dobrze, że zamawiałaś przez znajomą.
A powiedz proszę, czy ona wysyłając buty do Ciebie, jakoś specjalnie je "maskowała" żeby nie trafiły na cło - wyjmowała z oryginalnego pudełka, pisała, że używane czy gift czy coś w tym stylu.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 07:33   #1099
79alutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ugg Boots

[QUOTE=Vishnja;28899062]Ale historia! Swoją drogą tak poważna firma nie powinna mieć takich wpadek, ale jak widać nie da się uniknąć (może dlatego, że produkują to w Chinach). Dobrze, że zamawiałaś przez znajomą.
A powiedz proszę, czy ona wysyłając buty do Ciebie, jakoś specjalnie je "maskowała" żeby nie trafiły na cło - wyjmowała z oryginalnego pudełka, pisała, że używane czy gift czy coś w tym stylu.
Dokładnie na paczce było napisane że to jest "gift" i że w środku jest odzież używana i buty (bo jeszcze bluzeczki z Holiister'a zamawiałam ) paczka ze Stanów szła expresem 5 dni co było dla mnie szokiem że tak szybko przyszła, była nie naruszona więc wszystko OK. Buty były w pudełku normalnie tak jak w sklepie kupiła tak wysłała tylko bez paragonu bo po prostu był mi zbędny.
79alutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 08:04   #1100
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez 79alutka Pokaż wiadomość
Dokładnie na paczce było napisane że to jest "gift" i że w środku jest odzież używana i buty (bo jeszcze bluzeczki z Holiister'a zamawiałam ) paczka ze Stanów szła expresem 5 dni co było dla mnie szokiem że tak szybko przyszła, była nie naruszona więc wszystko OK. Buty były w pudełku normalnie tak jak w sklepie kupiła tak wysłała tylko bez paragonu bo po prostu był mi zbędny.
Dzieki za info
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:57   #1101
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Vilqa, powiedz proszę ktoś ci dostarczał butki czy normalnie przyszły pocztą? Jeśli to ostatnie to czy trafiły na Cło, doliczyli ci vat? Ile czasu szły butki?

Pisałaś ze nosisz rozmiar 36-37, a mierzyłaś długość stopy tak jak to opisuje producent na kartce od palca do pięty?

Ja też nosze przeważnie 37, a długośc stopy mam 24,5. Wychodzi że powinnam zamówić rozmiar US 7 , czyli europejski rozmiar 38, ale nie mam ŻADNYCH butów w tym rozmiarze. Ostatnio poszłam sobie do Nine West bo maja buty w tej amerykańskiej rozmiarówce, no i wszystkie 6-stki na mnie pasowały, a 7-ki były zdecydowanie za duże.

Buty przyszły do mnie w paczce od prywatnej osoby. Metodą rozpytywania trafiłam na znajomą, której znajoma ma kuzynkę w Stanach i ta się zgodziła żebym na jej amerykański adres zamówiła buty. Potem ta dziewczyna posłała je do swojej kuzynki w Polsce (razem z rzeczami dla niej i jej dziecka). Na wszelki wypadek buty poszły bez kartonu, tylko w workach (metki, wszywki, kartoniki były odcięte i schowane w bucie). Obyło się bez cła. Zapłaciłam 20 dolarów za przesyłkę (po podziale kosztów na pół). Paczka szła 10 dni.

Tak, mierzyłam tak, jak podaje producent. Wychodzi mi jakieś 23,3 (nasze noszę 36-37 zależy od modelu). Wzięłam, po sugestii producenta, 6 (US), czyli na 23 cm (dostałam maila, że jak wypada między rozmiarami, wziąć mniejszy, bo się futerko ubija). Trafiłam idealnie (mam trochę luzu, jak docisnę maksymalnie palce do przodu buta, to przy pięcie spokojnie wcisnę palce ręki (że tak obrazowo napiszę), przypuszczam, że jak mi się futerko ubije, to jakąś wkładkę albo grubszą skarpetkę będę wkładać.

Ty masz stopę dłużą o centymetr - na upartego, skoro 6 Nine West pasuje, możesz zaryzykować. Aczkolwiek, ja mam dopiero swoje pierwsze UGGI, doświadczenie więc mikre, poczekaj na wypowiedzi ekspertek.


Cytat:
Napisane przez miauumiauu Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!


Nie bardzo jestem w stanie przejrzeć cały wątek, zatem mam ogromną prośbę - czy mogłybyśmy mi podać namiary - gdzie mogę kupić oryginalne UGG?

Z góry bardzi dziękuję!
http://www.uggaustralia.com/retailst...res.aspx?p=aor

pod tym adresem masz listę sklepów internetowych, w innej zakładce są oficjalni przedstawiciele i partnerzy handlowi (tu akurat dane dla USA, zmień kraj w menu, wyskoczą inne sklepy).
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2011-08-22 o 11:05
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:23   #1102
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Buty przyszły do mnie w paczce od prywatnej osoby. Metodą rozpytywania trafiłam na znajomą, której znajoma ma kuzynkę w Stanach i ta się zgodziła żebym na jej amerykański adres zamówiła buty. Potem ta dziewczyna posłała je do swojej kuzynki w Polsce (razem z rzeczami dla niej i jej dziecka). Na wszelki wypadek buty poszły bez kartonu, tylko w workach (metki, wszywki, kartoniki były odcięte i schowane w bucie). Obyło się bez cła. Zapłaciłam 20 dolarów za przesyłkę (po podziale kosztów na pół). Paczka szła 10 dni.

Tak, mierzyłam tak, jak podaje producent. Wychodzi mi jakieś 23,3 (nasze noszę 36-37 zależy od modelu). Wzięłam, po sugestii producenta, 6 (US), czyli na 23 cm (dostałam maila, że jak wypada między rozmiarami, wziąć mniejszy, bo się futerko ubija). Trafiłam idealnie (mam trochę luzu, jak docisnę maksymalnie palce do przodu buta, to przy pięcie spokojnie wcisnę palce ręki (że tak obrazowo napiszę), przypuszczam, że jak mi się futerko ubije, to jakąś wkładkę albo grubszą skarpetkę będę wkładać.

Ty masz stopę dłużą o centymetr - na upartego, skoro 6 Nine West pasuje, możesz zaryzykować. Aczkolwiek, ja mam dopiero swoje pierwsze UGGI, doświadczenie więc mikre, poczekaj na wypowiedzi ekspertek.
Dzięki za odpowiedź. Zadecydowałam już ze zamówię 6, najwyżej... nie wiem co najwyżej, ale musi pasować
Tylko jeszcze nie wiem jak zamówię, bo o ile wysyłkę z USA jeszcze można przeboleć, to dodając cło i vat wychodzi nieciekawie. Ale może przez jakiegoś znajomego też się uda.

Jeszcze mam prośbę, czy mogłabyś wstawić zdjęcie butków na nodze. Z góry dzięki.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:38   #1103
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ugg Boots

Przyszły dziś do mnie moje czarne Cardy Są wspaniałe Bardzo zgrabnie wyglądają na nodze
Przesyłka z Javari szła do mnie 4 dni (kurierem). Jestem bardzo zadowolona
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 16:27   #1104
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Przyszły dziś do mnie moje czarne Cardy Są wspaniałe Bardzo zgrabnie wyglądają na nodze
Przesyłka z Javari szła do mnie 4 dni (kurierem). Jestem bardzo zadowolona
a kiedy zamawiałaś? przesyłkę kurierska była dodatkowo płatna? ja wzięłam tą standardową i mam przewidywany czas dostawy to od 24 do 4 września

nie wiem czy mam się napalać czy czekać spokojnie

jak rozmiar?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 16:41   #1105
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Przyszły dziś do mnie moje czarne Cardy Są wspaniałe Bardzo zgrabnie wyglądają na nodze
Przesyłka z Javari szła do mnie 4 dni (kurierem). Jestem bardzo zadowolona
A czy orientujesz się jak jest z tym całym cłem na tej stronce?? czy jest ono tutaj doliczane?? nie znam się a chciałabym coś tutaj zamówić zwłaszcza, że przesyłka darmowa i jest model który mnie interesuje po okazyjnej cenie. I jak jest z płatnością? Czy można zwyczajną kartą kredytową?

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2011-08-23 o 17:55
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:31   #1106
dusia12063
Przyczajenie
 
Avatar dusia12063
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 16
Dot.: Ugg Boots

Cześć dziewczyny.

Jestem od 3 dni szczęśliwą posiadaczką UGG.
Dołączam zdjęcie, jak wyglądają.
Są z nowej kolekcji, kupiłam je w Berlinie. W centrum handlowym
" Ke De We"
Płaciłam za nie 289 Euro i kosmetyki ale nie od firmy UGG tylko jakieś inne babka mi poleciła. Wyszło około 300 Euro. Ale okej.( 1260 zł )..
No i mam takie pytanie, mój rozmiar nogi to 38-39.
Kupiłam rozmiar 7 , czyli nasz 38.
Czy dobrze kupiłam ?


oto foto : http://boots.my3gb.com/images/4-ugg-boots.jpg

Edytowane przez dusia12063
Czas edycji: 2011-08-23 o 17:33
dusia12063 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:52   #1107
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a kiedy zamawiałaś? przesyłkę kurierska była dodatkowo płatna? ja wzięłam tą standardową i mam przewidywany czas dostawy to od 24 do 4 września

nie wiem czy mam się napalać czy czekać spokojnie

jak rozmiar?
Zamawiałam 18.08. i miałam przewidywany czas dostawy 23.08.-01.09. i doszły właśnie dziś. Przesyłkę brałam standardową, bezpłatną - przyleciały DHL-em. Więc możesz się już napalać

Rozmiar trafiony Brałam UK6,5 (na stopę 25,5cm) i są w sam raz (nie mam żadnego luzu ale futerko jest grube więc myślę, że się trochę rozejdą).

Są rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
A czy orientujesz się czy na tej stronce to free one- day delivery obowiązuje także przy wysyłce do Polski??


i jak jest z tym całym cłem?? czy jest ono tutaj doliczane??
Nie wiem jak z one day delivery bo ja brałam tą standardową ale podejrzewam, że to tylko dla UK
Cła nie ma. Tzn oni chyba najpierw wysyłają z Niemiec do magazynu Amazon w Polsce (na kartonie mam napisane, że nadawcą jest Amazon, Komornicka 1 i nazwa miejscowości ale zamazała się a z drugiej strony, jest naklejka Javari Amazon Staufenberg DE) a potem z Polski już DHL-em do odbiorcy.

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2011-08-23 o 17:57
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:57   #1108
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ugg Boots

dzięki, coś mi się tutaj wiesza edytowałam posta i się jakoś później pojawił, ehh,czy
jeśli możesz to proszę napisz jak z tą płatnością, czy można zwykłą kartą kredytową przelew zrobić

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2011-08-23 o 17:59
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 18:16   #1109
dusia12063
Przyczajenie
 
Avatar dusia12063
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 16
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez dusia12063 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.

Jestem od 3 dni szczęśliwą posiadaczką ugg.
Dołączam zdjęcie, jak wyglądają.
Są z nowej kolekcji, kupiłam je w berlinie. W centrum handlowym
" ke de we"
płaciłam za nie 289 euro i kosmetyki ale nie od firmy ugg tylko jakieś inne babka mi poleciła. Wyszło około 300 euro. Ale okej.( 1260 zł )..
No i mam takie pytanie, mój rozmiar nogi to 38-39.
Kupiłam rozmiar 7 , czyli nasz 38.
Czy dobrze kupiłam ?



oto foto : http://boots.my3gb.com/images/4-ugg-boots.jpg





czy ktoś mi pomoże ?!
dusia12063 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 18:24   #1110
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
dzięki, coś mi się tutaj wiesza edytowałam posta i się jakoś później pojawił, ehh,czy
jeśli możesz to proszę napisz jak z tą płatnością, czy można zwykłą kartą kredytową przelew zrobić
płaciłam kredytową mastercard

Cytat:
Napisane przez dusia12063 Pokaż wiadomość
czy ktoś mi pomoże ?!
Ale w czym mamy Ci pomóc? Skoro masz te buty od 3 dni to powinnaś wiedzieć czy masz dobry rozmiar czy nie Jeśli potrzebujesz odpowiedzi to uważam, że dobry. Ja mam między 39 a 40 i wzięłam US8 czyli 39.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-15 02:07:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.