Aparaty ortodontyczne cz. IV - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 11:50   #1081
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez edytka166 Pokaż wiadomość
Skoro miałas takie problemy na poczatku jak ja obecnie i doszłas do celu to ja myślę,że też mi sie uda
Na pewno sie uda Ja mam teraz 22 lata, tyle lat chodzilam z krzywymi zebami.... Rodzice troche zbagatelizowali moja wade kiedy bylam mlodsza.Potem doszly problemy finansowe.Teraz tez nie ma rewelacji,ale moj orto zgodzil sie na placenie w ratach wiec to duze ulatwienie. Kiedy juz zdecydowalam sie na aparat tez mialam watpliwosci bo okazalo sie ,ze musze wyrywac 4 zeby itp.,ale zaparlam sie i stwierdzilam,ze warto sie pomeczyc jesli tylko moge miec wreszcie normalne zeby.
Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje,ze wszystko pojdzie po Twojej mysli
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:37   #1082
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Wklejam obiecane zdjęcia po ostatniej wizycie :

Hmmm, ale mam wrażenie że mi się lewa górna jedynka nieco cofnęła Na zdjęciu tego tak nie widać, ale jak zagryzę zęby to mi zahacza o tą jedynkę zamek z dołu

Ps. (już tradycyjnie) Więcej zdjęć na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rok i 3 miesiące - przód 2.jpg (14,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rok i 3 misiące - dól.jpg (18,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rok i 3 miesiące - góra.jpg (14,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (9,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed, dół z góry.jpg (20,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed, góra z dołu.jpg (10,0 KB, 51 załadowań)
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul

Edytowane przez ~Gonia~
Czas edycji: 2008-12-08 o 13:53
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:26   #1083
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Na pewno sie uda Ja mam teraz 22 lata, tyle lat chodzilam z krzywymi zebami.... Rodzice troche zbagatelizowali moja wade kiedy bylam mlodsza.Potem doszly problemy finansowe.Teraz tez nie ma rewelacji,ale moj orto zgodzil sie na placenie w ratach wiec to duze ulatwienie. Kiedy juz zdecydowalam sie na aparat tez mialam watpliwosci bo okazalo sie ,ze musze wyrywac 4 zeby itp.,ale zaparlam sie i stwierdzilam,ze warto sie pomeczyc jesli tylko moge miec wreszcie normalne zeby.
Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje,ze wszystko pojdzie po Twojej mysli
Dzieki,dzieki mam nadzieję
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:27   #1084
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia po ostatniej wizycie :

Hmmm, ale mam wrażenie że mi się lewa górna jedynka nieco cofnęła Na zdjęciu tego tak nie widać, ale jak zagryzę zęby to mi zahacza o tą jedynkę zamek z dołu

Ps. (już tradycyjnie) Więcej zdjęć na blogu
sliczne
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:32   #1085
_Paulinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Paulinka_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 082
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Hej Ja także od 22 stycznia dołącze do grona pełnoprawnych aparatek, ale mam nadzieję, że już teraz mnie przyjmiecie bo już nastarajam się psychicznie. ;D Będe miała aparat przezroczysty, i stąd tez moje pytanie? Czy on nie żółknie, bo niektórzy właśnie mnie tym straszą? ;/
_Paulinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:39   #1086
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez szwedka84 Pokaż wiadomość
wow juz tylko 3 dni no to czekamy na fotki
WoW to już tumoroł
Fotki pewnie będą ale jakość taka sobie, bo nie mam aparatu, tylko co najwyżej z nieszczęsnej kamery internetowej mogę zrobić

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no wlasnie Papryczko fotki fotki ^^ doczekac sie pewnie nie mozesz
No żebyś wiedziała!!!
Jak dziś wieczorem zobaczyłam, że dzwonią do mnie z Dena Medu, to omal na zawał nie padłam, bo od razu pomyślałam, że ortka się pochorowała i wizyta odwołana, a jak odwołana, to zdejmowanie będzie dopiero w marcu(bo ortka idzie na jakiś dwumiesięczny urlop) No i odbieram, pani recepcjonistka pyta czy ja mam jutro zdejmowanie aparatu o 17.15, ja TAK i ciśnienie ale okazało się, że chcieli mnie przenieść na 20.15, no powiedziałam, że nie bardzo mi pasi i termin 17.15 został

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Hej Chciałam z radoscia oznajmic ,ze dolaczam wreszcie do Waszego zacnego grona Aparatek
Jak dorwe aparat postaram sie zrobic jakies zdjecie.
Pozdrawiam
Witamy w gronie zadrutowanych(choć ja od jutra nie bardzo będę miała prawo pisać takie powitania ) i czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia po ostatniej wizycie :

Hmmm, ale mam wrażenie że mi się lewa górna jedynka nieco cofnęła Na zdjęciu tego tak nie widać, ale jak zagryzę zęby to mi zahacza o tą jedynkę zamek z dołu

Ps. (już tradycyjnie) Więcej zdjęć na blogu
Noooooo ładniusie!
Z tą jedynką-no może minimalnie, ale jakbyś nie powiedziała, to bym nie zauważyła to na prawdę mały pikuś.

Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
sliczne
W tym jednym przypadku mogę się z Tobą zgodzić
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 22:33   #1087
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

hej aparatki...pewnie mnie juz nie kojarzycie jakis czas temu tzn jakies pol roku temu ujawnilam sie tutaj razem z moimi zebowymi problemami pisalam wtedy ze bardzo bym chciala zalozyc aparat ale mialam klopoty finansowe plus wyjazd do anglii na pol roku...wiec musialam to odlozyc no coz z anglii juz wrocilam i problem powrocil a raczej chec zalozenia aparatu ale powiem wam ze boje sie troche niby wady nie mam az takie duzej

wieksza mam na dole bo dosyc duze stloczenie takie zabek jeden sie bardzo wykrzywil i czuje jak mnie boli...do tego wyszly mi wszystkie 4 osemki i wydaje mi sie ze wlasnie przez nie dodatkowo mi sie zeby tlocza moze to moje przewrazliwienie ale czuje jak ten krzywy zab na dole mnie boli, no moze nie boli ale "czuje go" na gorze jedna jedynka jest lekko do srodka ale nie znacznie w kazdym razie nie chcialabym odkladac zakladanie aparatu na dluzej mimo tego ze duzo wydaje na studia to jakos dalabym rade tez sfinansowac sobie aparat bo niestety na rodzicwo nie moge liczyc z dwoch wzgledow po 1 im tez sie nie przelewa a po 2 oni twierdza ze aparat nie jest mi potrzebny twierdza ze mam ladne zeby i niepotrzebnie sobie bol zadam a oni do tego reki nie przyloza....ojj nawet nie wiecie jak mi przykro bo wade mam bylam juz u orto i mi potwierdzila to wiec sama sobie tego nie wymyslilam mam dosyc ladne zeby ale wiem ze po noszeniu aparatu byly by jeszcze ladniejsze

mimo tej niezbyt widocznej i niezbyt duzej wady mam duzy kompleks jesli chodzi o moj usmiech lubie sie usmiechac ale np na niektorych zdjeciach widac wsunieta ta jedna jedynke czasami tez w jakims swietle to widac i strsznie mnie to drazni...tego krzywego zabka na dolnej szczece tak bardzo nie widac bo poprostu przy usmiechu tak bardzo dolnej szceki nie pokazuje...fakt jest taki ze marze o aparacie ale boje sie, nie mam wsparcia u rodziny a na dodatek mysle o kolejnym tym razem dluzszym wyjezdzie tak za okolo 4-5 miesiecy..ahhh same [roblemu a ja chce miec przeciez tylko ladne proste zabki czemu to tyle kosztuje???..i finansowo i psychicznie???? pozdrawiam kochane aparatki i mam nadzieje ze bede w stanie niedlugo pochwalic sie swoim mimo wszystko...;]
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 22:53   #1088
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Ewelina, ja też mam w sumie niewielką wadę i też wiele osób powtarzało mi, żebym się nie oszpecała aparatem, bo nie warto, mam zęby proste i poza tym szkoda kasy, itp.
Ale ja założyłam aparat, dlatego, że to ja źle się czułam z moimi krzywymi bądź co bądź zębami i chciałam wreszcie kiedyś uśmiechać się do zdjęć w pełnym, pięknym uśmiechu...
Moim zdaniem ludzie wciąż nie są do aparatów ortodontycznych przekonani, że jest to nie zakładane, bo tak nam się podoba, tylko dlatego, aby mieć w przyszłości proste zęby...Dlatego nam jest trudno podjąć decyzję o aparacie... Ale jak Ci napiszą wszystkie tutaj wizażanki - warto powalczyć o piękny uśmiech
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 22:58   #1089
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

masz racje blondi....ja wlasnie o niego walcze potrzebuje tylko troche wsparcia szkoda ze moi rodzice tego nie rozumieja...dla nich to jest strata czasu i pieniedzy ja nie rozumiem ich przeciez to chodzi o to ze wlasnie ja sie zle z tym czuje...w kazdym razie sprobuje powalczyc;] a macie moze jakies namiary na dobrego i w miare nie drogiego;] ortodonte w POZNANIU??? bo w moim malym miescie nie ma ich zbyt wielu...z gory dziekuje za odp
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 23:15   #1090
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia po ostatniej wizycie :

Hmmm, ale mam wrażenie że mi się lewa górna jedynka nieco cofnęła Na zdjęciu tego tak nie widać, ale jak zagryzę zęby to mi zahacza o tą jedynkę zamek z dołu

Ps. (już tradycyjnie) Więcej zdjęć na blogu
ehhh zazdrość mnie zzera.. Ale widze ,ze Tobie też sięuśmiech poszerzył uwielbiam ten efekt noszenia aparatu

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
masz racje blondi....ja wlasnie o niego walcze potrzebuje tylko troche wsparcia szkoda ze moi rodzice tego nie rozumieja...dla nich to jest strata czasu i pieniedzy ja nie rozumiem ich przeciez to chodzi o to ze wlasnie ja sie zle z tym czuje...w kazdym razie sprobuje powalczyc;] a macie moze jakies namiary na dobrego i w miare nie drogiego;] ortodonte w POZNANIU??? bo w moim malym miescie nie ma ich zbyt wielu...z gory dziekuje za odp
hmm Ja mogę czegoś poszukać9 sama szukałam we wrześniu). Na pewno nie polece Ci Musiała- tyle osob wypowiadało się o nim nieprzychylnie, włacznei z jedną ortodontką... Poza tym ma okropny stary gabinet heh:P
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 07:51   #1091
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Paulinka_ Pokaż wiadomość
Hej Ja także od 22 stycznia dołącze do grona pełnoprawnych aparatek, ale mam nadzieję, że już teraz mnie przyjmiecie bo już nastarajam się psychicznie. ;D Będe miała aparat przezroczysty, i stąd tez moje pytanie? Czy on nie żółknie, bo niektórzy właśnie mnie tym straszą? ;/
dołączysz do nas w moje urodzinki
Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
hej aparatki...pewnie mnie juz nie kojarzycie jakis czas temu tzn jakies pol roku temu ujawnilam sie tutaj razem z moimi zebowymi problemami pisalam wtedy ze bardzo bym chciala zalozyc aparat ale mialam klopoty finansowe plus wyjazd do anglii na pol roku...wiec musialam to odlozyc no coz z anglii juz wrocilam i problem powrocil a raczej chec zalozenia aparatu ale powiem wam ze boje sie troche niby wady nie mam az takie duzej

wieksza mam na dole bo dosyc duze stloczenie takie zabek jeden sie bardzo wykrzywil i czuje jak mnie boli...do tego wyszly mi wszystkie 4 osemki i wydaje mi sie ze wlasnie przez nie dodatkowo mi sie zeby tlocza moze to moje przewrazliwienie ale czuje jak ten krzywy zab na dole mnie boli, no moze nie boli ale "czuje go" na gorze jedna jedynka jest lekko do srodka ale nie znacznie w kazdym razie nie chcialabym odkladac zakladanie aparatu na dluzej mimo tego ze duzo wydaje na studia to jakos dalabym rade tez sfinansowac sobie aparat bo niestety na rodzicwo nie moge liczyc z dwoch wzgledow po 1 im tez sie nie przelewa a po 2 oni twierdza ze aparat nie jest mi potrzebny twierdza ze mam ladne zeby i niepotrzebnie sobie bol zadam a oni do tego reki nie przyloza....ojj nawet nie wiecie jak mi przykro bo wade mam bylam juz u orto i mi potwierdzila to wiec sama sobie tego nie wymyslilam mam dosyc ladne zeby ale wiem ze po noszeniu aparatu byly by jeszcze ladniejsze

mimo tej niezbyt widocznej i niezbyt duzej wady mam duzy kompleks jesli chodzi o moj usmiech lubie sie usmiechac ale np na niektorych zdjeciach widac wsunieta ta jedna jedynke czasami tez w jakims swietle to widac i strsznie mnie to drazni...tego krzywego zabka na dolnej szczece tak bardzo nie widac bo poprostu przy usmiechu tak bardzo dolnej szceki nie pokazuje...fakt jest taki ze marze o aparacie ale boje sie, nie mam wsparcia u rodziny a na dodatek mysle o kolejnym tym razem dluzszym wyjezdzie tak za okolo 4-5 miesiecy..ahhh same [roblemu a ja chce miec przeciez tylko ladne proste zabki czemu to tyle kosztuje???..i finansowo i psychicznie???? pozdrawiam kochane aparatki i mam nadzieje ze bede w stanie niedlugo pochwalic sie swoim mimo wszystko...;]
ja też założyłam aparacik mimo małej wady krzywa dwójka i jedynki lekko na siebie zachodzące no i nie miałam 5-tki więc chiałam zamknąć tą szparę...jak czujesz się źle z tymi zębami to załóż świetnie czuć się dobrze... mam nadzieję że uzbierasz kasę i można czasem na raty musisz dopytać jak znajdziesz orto
dziewczyny pytałam o ruchomy aparat na dół i wiecie po zdjęciu góry orto zamówi mi retajnery na górę i dół ,więc że mam małą wadę na dole to będę mogła nosić płytkę retencyjną na dole i ona mi wyprostuje te jedynki z tym że trochę dłużej będę musiała to ponosić ale mi się nie spieszy bo dół mam ok znajomi mówią że wcale nie powinnam bo proste są ale ja widzę że jedynki lekko pochylone więc uparłam się żeby było glancuś wszystko hehe a co 3 stówy to nie 1500 a no i orto mówiła że jeszcze zamontuje mi tam na dole jakąś śrubę ,że będę sobie ją rozkręcać żeby tyci tam coś poszerzyć....
gonia ząbki suuuuperaśne
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.

Edytowane przez milunia27
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:07
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 10:23   #1092
aga2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
pieniądze - ja na dwa łuki wydałam ok. 4 tys.
Czy kobieta w moim wieku (36 lat) nie może założyć aparatu???? Mam cudownego męża,12-letnią córkę i ustabilizowane życie.Rodzice nie przejmowali się moimi krzywymi zębami bo mieli inne zmartwienia.Kiedy wyszłam za mąż i urodziłam córcię były ważniejsze cele w życiu. Ale wreszcie stać mnie na tak kosztowne leczenie ortodontyczne więc dlaczego mam nie skorzystac? Zwłaszcza że moja młodsza siostrzyczka od kilku miesięcy też należy do Waszego grona ,,aparatek''.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie .
aga2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:29   #1093
paula2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

A ja jutro zakładam aparat na górę, ostatnia doba na zastanowienie się czy półestetyczny czy metal, please pomóżcie!!!!!!!
paula2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:40   #1094
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez aga2002 Pokaż wiadomość
Czy kobieta w moim wieku (36 lat) nie może założyć aparatu???? Mam cudownego męża,12-letnią córkę i ustabilizowane życie.Rodzice nie przejmowali się moimi krzywymi zębami bo mieli inne zmartwienia.Kiedy wyszłam za mąż i urodziłam córcię były ważniejsze cele w życiu. Ale wreszcie stać mnie na tak kosztowne leczenie ortodontyczne więc dlaczego mam nie skorzystac? Zwłaszcza że moja młodsza siostrzyczka od kilku miesięcy też należy do Waszego grona ,,aparatek''.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie .
a kto powiedział, że nie może? Nie zastanawiaj się tylko zakładaj
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:43   #1095
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez aga2002 Pokaż wiadomość
Czy kobieta w moim wieku (36 lat) nie może założyć aparatu???? Mam cudownego męża,12-letnią córkę i ustabilizowane życie.Rodzice nie przejmowali się moimi krzywymi zębami bo mieli inne zmartwienia.Kiedy wyszłam za mąż i urodziłam córcię były ważniejsze cele w życiu. Ale wreszcie stać mnie na tak kosztowne leczenie ortodontyczne więc dlaczego mam nie skorzystac? Zwłaszcza że moja młodsza siostrzyczka od kilku miesięcy też należy do Waszego grona ,,aparatek''.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie .
masz rację każdy może mieć piękny uśmiech i Ty niedługo dołączysz do uśmiechających się pełną buzią pozdrowionka siostrzyczka
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.

Edytowane przez milunia27
Czas edycji: 2008-12-09 o 10:50
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:58   #1096
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Gonia śliczne

aga2002 może jak najbardziej. Ostatnio w tv wypowiadała się żona W.Kruka - tego jubilera, a ona jakoś 50lat ma, no może przed 50. I miała aparacik
Śmiało zakładaj. Bo zęby ma się tylko jedne
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:03   #1097
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
a kto powiedział, że nie może? Nie zastanawiaj się tylko zakładaj
zgadza sie.

Kochany Mikolaj przyniosl mi toffiffee ale nie wiem jak sie za nie zabrac
nie mam zamiaru pozniej srobokretem wydlubywac resztki z pod aparatu
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:04   #1098
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez aga2002 Pokaż wiadomość
Czy kobieta w moim wieku (36 lat) nie może założyć aparatu???? Mam cudownego męża,12-letnią córkę i ustabilizowane życie.Rodzice nie przejmowali się moimi krzywymi zębami bo mieli inne zmartwienia.Kiedy wyszłam za mąż i urodziłam córcię były ważniejsze cele w życiu. Ale wreszcie stać mnie na tak kosztowne leczenie ortodontyczne więc dlaczego mam nie skorzystac? Zwłaszcza że moja młodsza siostrzyczka od kilku miesięcy też należy do Waszego grona ,,aparatek''.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie .
Tutaj wiek nie ma znaczeniaSkoro stac Cie na aparat to sie nawet nie zastanawiaj tylko zakładaj!
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:07   #1099
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
zgadza sie.

Kochany Mikolaj przyniosl mi toffiffee ale nie wiem jak sie za nie zabrac
nie mam zamiaru pozniej srobokretem wydlubywac resztki z pod aparatu
Właśnie jedno moje zmartwienie-jak założe aparat to bede musiała zrezygnować ze słodyczy:/Ale co tam 2 lata sie wytrzyma
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 11:29   #1100
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez edytka166 Pokaż wiadomość
Właśnie jedno moje zmartwienie-jak założe aparat to bede musiała zrezygnować ze słodyczy:/Ale co tam 2 lata sie wytrzyma
nie ma takie potrzeby, ja jem wszystko to co rozplywa sie w ustach
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:33   #1101
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
nie ma takie potrzeby, ja jem wszystko to co rozplywa sie w ustach
ja tak samo-WSZYSTKO... z twardymi trochę uważam jem ostrożnie,ale jem
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:59   #1102
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

hej apartaki wklepjam wam zdjecia moich krzywulcow jak widzicie mam wade szczegolnie duza na dole ale dla mojej mamy mam piekne zabki i nie kaze mi zakladac aparatu jak juz wspominalam za kilka miesiecy znowu chce wyjechac za granice wiec to tez znowu komplikuje sprawe( co ja mam robic????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wykłady 045.jpg (14,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wykłady 044.jpg (9,4 KB, 66 załadowań)
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:04   #1103
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

W porównaniu do mnie to rzeczywiście masz ładne ząbki Ale wiadomo,najważniejsze jest to,żebyś Ty sie dobrze czuła ze swoimi ząbkami Myślę,że powinnas założyć aparacik,bo póżniej bedziesz tego żałować(rzeczywiście dół nie za ładny:/)
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:10   #1104
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
hej apartaki wklepjam wam zdjecia moich krzywulcow jak widzicie mam wade szczegolnie duza na dole ale dla mojej mamy mam piekne zabki i nie kaze mi zakladac aparatu jak juz wspominalam za kilka miesiecy znowu chce wyjechac za granice wiec to tez znowu komplikuje sprawe( co ja mam robic????
a na ile chcesz pojechać? bo jak nie na długo to teraz w międzyczasie pójdź na konsultację zrób wyciski a jak wrócisz założysz aparat
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:16   #1105
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

milunia27 no raczej na dluzej myslalm o ok 2 latach ale to jeszcze w sumie nic takiego pewnego
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:26   #1106
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
milunia27 no raczej na dluzej myslalm o ok 2 latach ale to jeszcze w sumie nic takiego pewnego
a no to musisz pomyśleć bo jak na tak długo pojedziesz to bez sensu teraz zakładać a za granicą jest drogo z tego co dziewczyny tu pisały... spokojnie pomyśl co zrobisz bo jak nie jedziesz to zakładaj
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:57   #1107
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez edytka166 Pokaż wiadomość
W porównaniu do mnie to rzeczywiście masz ładne ząbki Ale wiadomo,najważniejsze jest to,żebyś Ty sie dobrze czuła ze swoimi ząbkami Myślę,że powinnas założyć aparacik,bo póżniej bedziesz tego żałować(rzeczywiście dół nie za ładny:/)
do mnie tez
skoro masz mozliwosc to nie zastanawiaj sie, bo jak napisala edytka166 mozesz pozniej tego zalowac
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:28   #1108
Lady No Nick
Raczkowanie
 
Avatar Lady No Nick
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Boat
Wiadomości: 378
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Nie zastanawiać się tylko zakładać aparaty jeśli jest taka możliwość, bo po zdjęciu aparatu zapewne radość nie do opisania
__________________
Zadrutowana od 16.06 i 01.09 /2008r.

Lady No Nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:33   #1109
paula2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

do Miluni, zauważyłam że jestes dziewczyna z mazur, tak jak ja ( Mragowo) gdzie masz swojego lekarza??? Ja w Gizycku

do wszystkich: doradzcie mi jaki aparat połestetyczny czy metal, jutro zakladam!!!!
paula2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:42   #1110
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez paula2108 Pokaż wiadomość
do Miluni, zauważyłam że jestes dziewczyna z mazur, tak jak ja ( Mragowo) gdzie masz swojego lekarza??? Ja w Gizycku

do wszystkich: doradzcie mi jaki aparat połestetyczny czy metal, jutro zakladam!!!!
ja mam w Piszu na miejscu
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.