Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 20:14   #1111
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

margo my ubezpieczalnie zmieniamy prawie za każdym razem. ubezpieczenie zawieramy przez neta. tam wpisujesz od kiedy masz prawko i czy miałaś jakąś kolizję i samo wylicza zniżkę. przebieg ubezpieczenia z poprzedniej ubezpieczalni zawsze bierzemy, żeby papiery mieć o ciągłości ubezpieczenia. w obecnej ubezpieczalni musisz wypowiedzieć najpóźniej 1 dzień przed wygaśnięciem wydaje mi się.
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:18   #1112
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

annLee -o cochodzi z ząbkiem Tosi?

też myślałam, że są jakieś nowe wieści. nie przestaję trzymać kciuków.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
margo my ubezpieczalnie zmieniamy prawie za każdym razem. ubezpieczenie zawieramy przez neta. tam wpisujesz od kiedy masz prawko i czy miałaś jakąś kolizję i samo wylicza zniżkę. przebieg ubezpieczenia z poprzedniej ubezpieczalni zawsze bierzemy, żeby papiery mieć o ciągłości ubezpieczenia. w obecnej ubezpieczalni musisz wypowiedzieć najpóźniej 1 dzień przed wygaśnięciem wydaje mi się.
i tak też zamierzam zrobić. jutro skorzystam z przedszkolnego faksu, żeby wysłać wypowiedzenie umowy.
wczoraj wieczorem robiłam sobie kalkulacje u różnych ubezpieczycieli, nie zaznaczałam, że chcę kontaktu telefonicznego, a tu dziś dzwoni jakaś babka z Generali w sprawie mojej kalkulacji. a ja jej na to,że owszem, robiłam, żeby porównać kwoty u konkurencji, że są dla mnie najdrożsi, a że właśnie u nich jestem,to nie zamierzam być ani chwili dłużej. babka nie miała żadnych argumentów, powiedziała, ze rezygnację mogę przysłać nawet mailem, podała namiar i podziękowała za rozmowę :P
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:25   #1113
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

farminka, jejku.... ale mi smutno , kochana, tak się o Was martwię...

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Łooo matko. To Ci z 400 pierników wyjdzie
no , wyszło pewnie tyle....
dzieciaki miały radochy, tworzyły używając wszystkich akcesoriów z ciastoliny. - wyszły bałwanki, węże, domki, buźki uśmiechnięte, misie, kaczuszki, małpki, itp.
Tylko twarde póki co, mam nadzieje, że zmiękną.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
lea chodziło mi o papierowe papilotki.
aha.
Fajnie, że w tym przedszkolu ułatwiają młodemu jedzenie.
u nas w przedszkolu był kiedys dzieciak uczulony na wszystko co możliwwe chyba, to dyra przyjęła go tylko na 4 godizny, na ten czas pomiędzy posiłkami.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:33   #1114
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Pytanko do mam podających specyfik na poprawę apetytu (edzia, kropka?).
Jak się to nazywa?
Czytałam, ale nie pamiętam nazwy.
Młody chudnie mi w oczach.
Ostatnio pytałam lekarki, ale powiedziała mi, że nie będzie jadł w dzień, dopóki będzie nadrabiał w nocy.
Więc wzięłam się za niego i już 3 noce mleka nie daję. Jak się przebudzi to podaję herbatkę.Na szczęście się nie buntuje.
Ale jak nie jadł, tak nie je
Każdy posiłek kończy się dosłownie dwoma kęsami/łyżeczkami.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:33   #1115
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Pierwszego dnia są twarde, ale na drugi mniam mniam Ja nie daje skórki.

Obcy nas podczytują
Napisz tylko czy przechowujesz w puszce czy może normalnie na wierzchu?
W razie czego jeszcze ciasto mam jak by pierniki dalej twarde były. Zawsze mogą na święta zostać

Moje młodsze dziecko przed chwilą padło, drugie szaleje

lea no wiesz ja sama nosze, jak bym nie nosiła to by dziecko albo nie jadło, albo jadło to czego nie moze. Fajnie, że po śniadaniu go odprowadzam, śniadania to już w ogóle masakra, 99% by nie mógl jeść. A tak na podwieczorek nie problem im dać deserek sojowy jak przykładowo budyń jest. W drugiej grupie też jest dwóch alergików. Michal nie jest sam.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:45   #1116
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ona, ja to myślałam, że np. racuchy to nie problem dla kuchni, żeby kilka bez mleka zrobic
rozumiem deserki, które cięzko zastąpić.Ale takie racuchy...
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:46   #1117
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

witajcie wpadam na chwile bo przeprowadzka na glowie...
wiesci jakie tu przeczytalam wbily mnie w szok...
mam nadzieje ze wszystko jednak skonczy sie dobrze...
Bianka-kciuki za zabek
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 20:56   #1118
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Darianna-to chyba Curly ktoś ciuszki kupował

swoją drogą ciekawe co u niej...
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
annLee to Tosia też uszkodziła ząbek?
yyy...Tośka ma lekko sciety brzeg w jedynce ale to Zu straciła w p-lu
przewróciła się i musieliśmy wyrwać ale to była 3 taka akcja
1-jak miała ok.1,5roku wywrotka i ukruszenie
2-wywrotka w p-lu i szycie języka
3-wywrotka i bezzębna Zu
straszna sprawa i nie życzę nikomu...

Kaszpirku-to chyba Sanostol był?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

a forum jest niestety dla każdego,jak ktoś chce to może w klubie pisać...
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:04   #1119
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam
weszłam żeby Was poczytać i tu takie wieści, matko włos się na głowie jeży.
Farminka kochanie trzymaj się, daj znać jak coś będzie wiadomo, myślami jestem z Tobą . Najgorsza to niepewność, mam nadzieje że wszystko skończy się pomyślnie.

My dziś po dniu pełnym wrażeń, najpierw spotkanie w klubie mam, potem plac zabaw a jeszcze potem wizyta u chrzestnej Wiki. Mała cały czas pełna energii spała tylko pół godziny w aucie. Po kąpieli padła jak długa. W ogóle musimy jej kupić maskotkę kotka, uwielbia koty u chrzestnej kot już miał jej dosyć i chował się gdzie się dało. Wiki jak widzi kota, czy na żywo czy w książeczce lub w tv to zachwyt pełną buzią i wtedy ciągle tylko mówi miał miał kici kici.

Hmm co jeszcze miałam napisać, aa Jola śliczna jesteś i synek piękne dołeczki
Bianka kciuki za ząbek i buziak.
Oki zmykam się myć i czekam na wieści od Farminki...
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:07
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:06   #1120
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

Kaszpirku-to chyba Sanostol był?
Dzięki


Biedna Zu, tyle już przeszła.Język, ząbek..
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:54   #1121
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ojoj - wchodze uchachana na watek a tu mnie poraziło

kaszpirek to multisanostol i to sa niby witaminy zwykle ale od tej pory co Ami je zaczeła brać wiecej je ewidentnie bo budzi sie nawet w nocy na mleko dlatego ja je daje tylko raz i to co dwa dni

farminko powiem ci tak , musisz isc do szefa hurtowni i go popytac a także kolegow cos ktos musiał wiedziec teraz pomysl on musiał kiedys wychodzic zeby ta kase wydać a jesli robil to na kompie to mozesz sprawdzic historie
musisz znalesc jakis haczyk
samobojcy nie uciekaja zeby ze soba skonczyc on chyba pojechał przemyslec sprawy jakby ci wyjasnic ze jestescie zadłuzeni a moze bankrutami przeciez wie ze wy zostaniecie bez kasy
kropko nie ma opcji zeby w tej sytuacji bank sie czepiał zony bo on był jedynym zywicielem a on nie podpisała sie na papierku bankowym jedynie ..... niewazne....

próbuj do niego dzwonic badz napisz sms bo kiedy zał tel dostaniesz raport dostarczono
mniej wiecej wiesz którymi drogami jechał do domu moze przejedz sie i zapytaj czy kto takiego samochodu nie widział moze plakaty rozwies


chciałabym przeczytac jutro badz dzis ze jest cały i zdrów trzymaj sie mocno i pamietaj ze jestesmy i mozesz na nas liczyc


-----------------------------------------------------------------------------------------
nie pisze co u nas bo teraz nie umiem sie na niczym skupic
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 05:23   #1122
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

U nas noc masakryczna.
Położyłyśmy sie o 20.00.Do 21.00 siedziałam z nią do w pokoju i układłam do snu.Usnęął a po 45min płacz i wołanie.Utuliłam, prawie zasneła ale po włożeniu do lózeczka wstała.Zabrałam ja do nas i sie zaczeło, godzine płakała, turlała sie po łóżku, nie mogła sie ułożyc,jęczała.Jak zanęła po godzinie to na 20 min i znowu to samo.Nic nie pomagało,śpiewanie, glaskanie, tulenie.Ewidentnie coś ja bolało tylko nie mogła powiedziec coMąz ja przejął po 23.00 a ja poszłam spac.Było to samo cały czas.Po 1.00 juz spala normalnie ale gorączka sie pojawiła.Na razie nic jej nie dawalam bo śpi ladnie.

Padne w pracy.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 05:31   #1123
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
U nas noc masakryczna.
Położyłyśmy sie o 20.00.Do 21.00 siedziałam z nią do w pokoju i układłam do snu.Usnęął a po 45min płacz i wołanie.Utuliłam, prawie zasneła ale po włożeniu do lózeczka wstała.Zabrałam ja do nas i sie zaczeło, godzine płakała, turlała sie po łóżku, nie mogła sie ułożyc,jęczała.Jak zanęła po godzinie to na 20 min i znowu to samo.Nic nie pomagało,śpiewanie, glaskanie, tulenie.Ewidentnie coś ja bolało tylko nie mogła powiedziec coMąz ja przejął po 23.00 a ja poszłam spac.Było to samo cały czas.Po 1.00 juz spala normalnie ale gorączka sie pojawiła.Na razie nic jej nie dawalam bo śpi ladnie.

Padne w pracy.
u nas też dziś jakiś marud, ale dopiero o 5 trzeba było interweniować. ja sama kiepsko spałam, małż też się wiercił.

dziewczyny, pokażcie jeszcze raz wózki, które mają albo dostaną Wasze córcie. muszę coś dla Ewci wybrać od moich rodziców (do100zł) i pomysłu brak.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:07   #1124
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko - daj znac co u Was?

Bianka - zapomniałam napisac - okropne przezycie mieliście z tym ząbkiem. Najgorsze jest to, że człowiek czasami jest tuz obok i nie zdąży zareagować. Mam nadzieje, że ząbek sie wrośnie i bedzie ok A skarpetki kupuje w rożnych miejscach, zazwyczaj w niefirmowych sklepach z odzieżą dziecięcą

Darianna - współczuje nocki. U nas tez ostatnio kiepskie noce. Najgorsze jest to, że rano wstaje bardzo wcześnie, np. dzis przed 5 A starsza córa super tańczy, gratulacje

Margo - my mamy taki wózek dla lalek http://allegro.pl/mzk-wozek-spacerow...000812722.html Kupiłam nowy za 57 zł. Polecam, jest bardzo fajny, porządnie wykonany z metalowymi rurkami, zwrotny, łatwo sie prowadzi Jedyny minus, ze jak sie go złoży to trzeba go trzymac w odpowiedni sposób, bo jeden ruch i rozkłada się.

Migotka - kupiłaś ta gre 3w1? Fajna jest?

W H&M są juz wyprzedaże. Kupiłam Małej trochę rzeczy, w tym m.in bardzo fajne rękawiczki na śnieg za 20 zł
Nie wiecie czy w tesco jest juz wyprzedaż dziecięcych ubranek? Bo byłam wczoraj, ale zapomniałam sprawdzić

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

AnnLee - widze, że u Was tez przeprawy z zebami jedyne pocieszenie, że to mleczaki...

Mąż dziś będzie w Ikei to kupi mi te papilotki skoro polecacie Wczoraj w biedrze kupiłam sobie blaszkę do pieczenia muffinek/babeczek więc akurat sie przydadzą

Szykuje mi sie super weekend - przyjedza moja siostra z Irl, więc bedziemy gadać, gadać gadać....
__________________


Edytowane przez velluto
Czas edycji: 2011-12-16 o 07:09
velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:34   #1125
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko, pamietaj, ze jestesmy z Toba. Daj znac jak sytuacja wyglada. Mam nadzieje, ze nie jestes sama i sytacja zaczyna sie choc troszke wyjasniac

Kaszpirku, mam nadzieje, ze niejadka uda sie opanowac Moja nudzi sie przy jedzeniu wiec razem z nia jedza gazety, ksiazeczki, trzeba nakarmic pieska, pana jakiegos, dzisiaj mikolaja na obrazku i nastepna lyzka do buzi malej i tak w kolko....

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
yyy...Tośka ma lekko sciety brzeg w jedynce ale to Zu straciła w p-lu
przewróciła się i musieliśmy wyrwać ale to była 3 taka akcja
1-jak miała ok.1,5roku wywrotka i ukruszenie
2-wywrotka w p-lu i szycie języka
3-wywrotka i bezzębna Zu
straszna sprawa i nie życzę nikomu..
o jaa, bidulka...

Darianna, wspolczuje nocy

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
W H&M są juz wyprzedaże. Kupiłam Małej trochę rzeczy, w tym m.in bardzo fajne rękawiczki na śnieg za 20 zł
Fajnie, ja nastawiam sie na wyprzedaze po swietach, mam akutar wolne od swiat do 9 stycznia Kupie cos malej i postanowilam co miesiac przeznaczyc stowke na siebie...bo jak dziad wygladam.
Aby tylko Natalka miala szanse na uzycie tych sniegowych rekawic. U nas sniegu brak.

Fajnego gadania z siastra . Ja z bartem tez moge gadac i gadac ale z siostra to pewnie inaczej...
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:38   #1126
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

U mnie niestety bez zmian Żadnych wieści. Jedziemy zaraz prosic o dostep do monitoringu miejskiego, zeby wysledzic samochod. Pozniej ze zdjeciem po okolicznych bankach, bankomatach. I chyba niestety w te miejsca, gdzie chciałabym nic nie znaleźc czyli nad Wisłę, zakrzówek itp. ;( Nadal nie dociera do mnie,że to się dzieje na prawdę. Wręcz z kazda chwila mniej w to wierze...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:40   #1127
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Lea-Ty masz może nr.tel do Farminki?
matko,ale nerwy...


u nas od dwóch nocek w miarę spokojnie,ale ostatni tydzień to była masakra obie się na zmianę wybudzały a ja rano nie wiedziałam w którym łóżku i z kim leżę

dla Was Margo i Darianna

też nie wiem co dziewczynom kupić od moich rodziców obkupiłam od całej rodziny i trochę mi się pomysły skończyły

myślicie,że świnka-skarbonka FP posłuży jeszcze? Tośka uwielbia wkładać/wyciągać właśnie z takich szpar a nie mamy kominka jak Araczki

co jeszcze kupiłyście?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:45   #1128
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
kropko nie ma opcji zeby w tej sytuacji bank sie czepiał zony bo on był jedynym zywicielem a on nie podpisała sie na papierku bankowym jedynie ..... niewazne....
Ale jest wspólnota majątkowa.

Moja koleżanka spłaca długi bankowe męża, który raczył uciec zagranicę, gdzie żyje z inną. A też nic nie podpisywała. Nawet nie wiedziała, że gość ma kredyty.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:45   #1129
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko trzymaj sie kochana oby udało sie coś wyjaśnic i dowiedzieć i oby były to tylko dobre wieści
Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak teraz musisz się czuc...
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 07:46   #1130
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko-dobrze,że się odzywasz


ja mam karty z Avanti i też mam silne postanowienie zakupienia czegoś dla siebie w H&M,a jak się skończy to zobaczymy..
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:47   #1131
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko - policja Wam pomaga w poszukiwaniach czy robicie to sami na własną rękę?
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:49   #1132
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

kropka skąd ja to znam...
Mnie się serce kraje, bo Lenusia jest taka coreczka tatusia. Lata caly czas i wola tata tata i co ja jej powiem? Ze gdzie jest tata? Caly swiat mi sie zawalil na glowe jednego dnia...

Edytowane przez farminka
Czas edycji: 2011-12-17 o 10:20
farminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:50   #1133
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Notabene to jest jakieś zbiorowe i zaraźliwe chyba...

Znajomi, o których pisałam, że po 10 latach w końcu będą rodzicami, już nimi nie będą. Stracili dziecko. Drugi raz.
Za pierwszym razem udało się po 6 latach, teraz po 4 kolejnych.
I dupa.

A ja z kapci wyskoczyłam ostatnio, podobnie jak Farminka. Przyszło mi do domu pismo prawnicze o sporo kasy. I tak oto dowiedziałam się, dlaczego mój chłop skończył spółkę z jednym gościem, rok temu. Facet wziął jakieś zaliczki na naprawę samochodów, przetrąbił kasę, powoził się tymi autami i wsiąkł.

Grzebiąc w papierach w domu dokopałam się do sprawy, którą mój chłop założył do prokuratury. Niestety przyszła odp. że sprawa na razie oddalona, bo nie umieją pacana znaleźć.

No ale... nas znaleźli. Teraz czekam na sprawę w sądzie, a potem na komornika.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:51   #1134
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ale jest wspólnota majątkowa.

Moja koleżanka spłaca długi bankowe męża, który raczył uciec zagranicę, gdzie żyje z inną. A też nic nie podpisywała. Nawet nie wiedziała, że gość ma kredyty.
no właśnie
też mam niestety przykłady z najbliższego otoczenia...

ale najważniejsze,żeby się szybko znalazł

może niech policja poprosi o bilingi z tel? wyciągi z banków
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:53   #1135
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

velluto zgłosilismy policji i probujemy jakimis znajomosciami, bo policjant powiedzial nam wprost,ze poszukiwanie pelnoletnich polega na wypełnieniu papierkow, odłożeniu na kupę i porównywaniu zdjęc gdy odnajdą jakies ciało... Tak wiec musimy dzialac sami. Zamierzamy tez zglosic do Itaki.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

może niech policja poprosi o bilingi z tel? wyciągi z banków
Też im to mowilam, ale podobno to udostepniaja tylko jesli ktos jest poszukiwany w sprawie kryminalnej przez prokuratora,sąd, a przy zaginieciach nie... A to by nam tak duzo pomogło...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:53   #1136
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Fajnie, ja nastawiam sie na wyprzedaze po swietach, mam akutar wolne od swiat do 9 stycznia Kupie cos malej i postanowilam co miesiac przeznaczyc stowke na siebie...bo jak dziad wygladam.
Aby tylko Natalka miala szanse na uzycie tych sniegowych rekawic. U nas sniegu brak.

Fajnego gadania z siastra . Ja z bartem tez moge gadac i gadac ale z siostra to pewnie inaczej...
Ja ostanio tak sie rozszalałam z zakupami dla siebie, że chyba juz na żadne wyprzedaże nie ide I tez co chwile powtarzam mężowi, że MUSIAŁAM to kupic, bo wyglądam jak dziad
No mam nadzieję, że śnieg w końcu będzie bo nawet kombinezon zimowy ciągle wisi w szafie z metką I sanki odnowione przez dziadków czekają...
Dzieki Ciesze sie jak głupia na ten przyjazd siostry Tym bardziej, że ona jest w ciązy, to tematów do obgadania będzie duuuzo
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
ja mam karty z Avanti i też mam silne postanowienie zakupienia czegoś dla siebie w H&M,a jak się skończy to zobaczymy..
Ile masz tych kart? Ja miałam 7 I kupiłam dla siebie tylko żakiet, który w końcu chyba oddam
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:55   #1137
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
kropka skąd ja to znam... Nie wiem w co on się wpakował, ale wpakował nas na amen. Teraz mogę zapomniec o wlasnym mieszkaniu i przywoitym poziomie zycia,bo zanim to sie splaci to mina wieki. Pewnie jest tez juz na czarnej liscie...
Mnie się serce kraje, bo Lenusia jest taka coreczka tatusia. Lata caly czas i wola tata tata i co ja jej powiem? Ze gdzie jest tata? Caly swiat mi sie zawalil na glowe jednego dnia...
Ano właśnie.

Moje małżeństwo też istnieje ze względu na dziecko. Ilekroć patrzę na Dania to mi się serce kroi, bo taki mały jeszcze. Z każdym miesiącem jestem bliżej zakończenia tego związku. Z różnych przyczyn. Ale wyrzuty sumienia ze względu na syna, zżerają mnie od środka.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:57   #1138
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Kupie cos malej i postanowilam co miesiac przeznaczyc stowke na siebie...bo jak dziad wygladam.
to witaj w gronie dziadów... ja do fryzjera wybrać się nie umiem, a co dopiro na zakupy ciuchowe...

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
U mnie niestety bez zmian Żadnych wieści. Jedziemy zaraz prosic o dostep do monitoringu miejskiego, zeby wysledzic samochod. Pozniej ze zdjeciem po okolicznych bankach, bankomatach. I chyba niestety w te miejsca, gdzie chciałabym nic nie znaleźc czyli nad Wisłę, zakrzówek itp. ;( Nadal nie dociera do mnie,że to się dzieje na prawdę. Wręcz z kazda chwila mniej w to wierze...
sama się o to wszystko starasz czy policja się zaangażowała?


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A ja z kapci wyskoczyłam ostatnio, podobnie jak Farminka. Przyszło mi do domu pismo prawnicze o sporo kasy. I tak oto dowiedziałam się, dlaczego mój chłop skończył spółkę z jednym gościem, rok temu. Facet wziął jakieś zaliczki na naprawę samochodów, przetrąbił kasę, powoził się tymi autami i wsiąkł.

Grzebiąc w papierach w domu dokopałam się do sprawy, którą mój chłop założył do prokuratury. Niestety przyszła odp. że sprawa na razie oddalona, bo nie umieją pacana znaleźć.

No ale... nas znaleźli. Teraz czekam na sprawę w sądzie, a potem na komornika.
dlatego ja dziękuję za wszystkie spółki.
oby wszystko pomyślnie się wyjaśniło.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:58   #1139
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

może niech policja poprosi o bilingi z tel? wyciągi z banków
Obawiam się, że my tutaj byśmy szybciej go znalazły niż policja.

Tak jak pisze Farminka - wypełniają papiery, trochę porozsyłają i tyle roboty.

U mnie na osiedlu spod kamery ukradli auto. Właściciel przez dwa tygodnie nic się dowiedzieć nie mógł. W końcu ja się dowiedziałam przez znajomości (znamy ludzi z firmy, która kamery instalowała), że ta kamera to atrapa jest...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:00   #1140
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko - ręce opadają... człowiek staje na głowie, żeby cos sie dowiedzieć, a oni wypełniają druczek i chowają go do teczki...

Może operator tel.wydałby taki biling bez zadnego pisam z policji czy prokuratury?
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.