Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 10:28   #1111
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Co do spotkania to ja niestety nic na przód nie zaplanuję. Składa się na to wiele czynników. Po pierwsze finansowy, jeszcze nie wiadomo jak z moją pracą i czy będę mogła sobie na taki luksus pozwolić. Mąż jako żołnierz nigdy nie wiadomo kiedy służba itp. Oczywiście poleciałabym jak na skrzydłach na taki zlot, ale cóż może być różnie. Dlatego jeśli się zdecyduję to w ostatniej chwili.
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:54   #1112
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Co do spotkania to ja niestety nic na przód nie zaplanuję. Składa się na to wiele czynników. Po pierwsze finansowy, jeszcze nie wiadomo jak z moją pracą i czy będę mogła sobie na taki luksus pozwolić. Mąż jako żołnierz nigdy nie wiadomo kiedy służba itp. Oczywiście poleciałabym jak na skrzydłach na taki zlot, ale cóż może być różnie. Dlatego jeśli się zdecyduję to w ostatniej chwili.
kochana,ja mieszkam ok.25 km od Ciechocinka-mam 3 pokoje i jakby co służę kanapą i miłą atmosferą
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:06   #1113
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

a ja już mam mętlik w głowie

to nosidełko wydaje mi się najlepsze tylko kurde cena

http://sklepy.allegro.pl/item5322506...sair_flow.html

pytałam na innym forum na które trafiłam przez przypadek i dziewczyny bardzo zachwalają..
doradźcie coś mamuśki
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:08   #1114
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

właśnie mój brat zadzwonił mi złożyć urodzinowe życzenia, i tak nieźle że sobie przypomniał po 4 dniach

Piotrek mi szaleje, własnie próbuje zjeść poduszkę tż, muszę iść wycałować i wypieścić tego mojego mężczyznę wspaniałego, bo się domaga
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:10   #1115
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
kochana,ja mieszkam ok.25 km od Ciechocinka-mam 3 pokoje i jakby co służę kanapą i miłą atmosferą
Dziękuję Dorotko , możliwe że się do Ciebie uśmiechnę
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:19   #1116
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Mój mały rambo kima na balkonie, więc mam czas by szybciutko nadrobić domowe zaległości, np. właśnie prałam obrus świąteczny
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:27   #1117
ewe_dz
Raczkowanie
 
Avatar ewe_dz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Amaretta a jak ćwiczysz z bobaskiem to dziecko na golaska?? bo ja próbowałam trochę z pieluchą na pupie ale nóżki do klatki piersiowej nie było mowy
a moja mama pojechałą dziś do szpitala i właśnie miała operację na wyrostek! brrr.....nienawidzę szpitali...
na razie będę z nią tylko telefonicznie, bo to ponad 200km od nas.ale za to siostra dziś przyjeżdża do rodziców więc odwiedzi mamę w szpitalu.

Edytowane przez ewe_dz
Czas edycji: 2009-01-23 o 12:29
ewe_dz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 13:33   #1118
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
a ja już mam mętlik w głowie

to nosidełko wydaje mi się najlepsze tylko kurde cena

http://sklepy.allegro.pl/item5322506...sair_flow.html

pytałam na innym forum na które trafiłam przez przypadek i dziewczyny bardzo zachwalają..
doradźcie coś mamuśki
to chyba najbardziej do mnie przemawia, a z poprzedniego posta, to pierwsze bo swego czasu własnie to nosidełko chciałam kupic, potem, nie wiedziec czemu zmieniłaz zdanie, i to nie był dobry pomysl

I znów, jak mam czas, to tutaj sie nic nie dzieje ....
Ide mieszac w garkach, chociaz teraz to żadna mi przyjemnosć, skoro nawet nie mogę sobie poszalec, a jak juz poszaleję, to ewentualnie moge obejśc sie smakiem patrząc jak mezuś zajada...
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:38
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:49   #1119
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Asiu dzięki
rozmawiałam z TŻ i chyba tego Fisher Price'a kupimy

na obiadek dziś mam karpia zostały mi 3 dzwonka zamrożone przed wigilią, zaraz robię panierkę, fryteczki do tego surówka z kapusty kiszonej hhhmmmm mniam

i muszę Wam powiedzieć, że jestem w szoku
nie tak dawno pisałam, że z Hanią to o romiarze 68 jeszcze nawet nie myślimy a od czoraj to właśnie takie pajacyki ubieramy!! spodnie z tego rozmiaru to jeszcze za duże, ale bluzki i body jak najbardziej. no i przymierzyłam jej dziś taką fajną różową sztruksową kieckę z myślą, że ona jeszcze się w niej utopi a ta jest w sam raz na teraz!!!
jeszcze wizualnie nie ogarniam, że Hania taka długaśna jest

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:51
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:55   #1120
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

przestraszyłam się nie na żarty-chciałam małej dac spróbować kaszki Sinlac, a ona odwróciła głowę i zwymiotowała na mnie, na siebie,na kocyk,pieluchę.Zrobiła to pod takim ciśnieniem i w takiej ilości że serce mi stanęło,do tego lekko zsiniała szybko ją przekręciłam na bok, żeby się nie zakrztusiła, to zwymiotowała raz jeszcze teraz ma normalnie zapadnięty brzuszek-mówię wam to była ilość jak u doroslego człowieka. Później na twarzy powyskakiwały jej czerwone plamy w miejscach gdzie miała wymiociny-mówię wam-koszmar jakiś. Teraz zachodze w głowę co mogło być tego przyczyną-dodam, że tego Sinlaca nie połknęła.
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:52   #1121
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dorotka współczuję takiej przygody plamki na twarzy to pewnie po kwasach żołądkowych. Ale dziwna sytuacja

Ewe dużo zdrówka dla mamy!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 14:58   #1122
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

kurcze Dorotko mam nadzieję, że to nic poważnego. obserwuj małą i jak co to odrazu do lekarza!!!

Hania chyba mi się przeziębiła, mimo że od 2 dni w domu siedzimy
mam nadzieję, że to tylko przeziębienie. kicha, z dwóch dziurek glutki przedtem odciągnęłam no i kaszle i tym razem to na 99% nie od śliny daję jej Stodal, mam nadzieję, że kurcze nic się nie rozwinie...
najgorsze, że weekend przed nami....
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:19   #1123
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dorotk@ trzymam kciuki żeby to nic powąznego i jednorazowy wybryk

Iwona kciuki za Hanusie - kurcze niech juz przyjdzie wiosna

Angie troche lepiej chyba te cholerne leki w koncu działaja zjadła nawet trzy łyżki rosołu, za to tż ma angine
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:19   #1124
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Zobaczcie coś fajnego
http://www.acapela.tv/good-old-times.html
Wybieracie suwakiem język polski, wpisujecie treść wiadomości i wysyłacie komus linka - może już to widzialyście ale jak dla mnie to fajowe

Dorotka niezłego stracha musiałaś mieć.... wpółczuję i mam nadzieje że to się już nie powtórzy!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:42   #1125
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Zobaczcie coś fajnego
http://www.acapela.tv/good-old-times.html
Wybieracie suwakiem język polski, wpisujecie treść wiadomości i wysyłacie komus linka - może już to widzialyście ale jak dla mnie to fajowe

Dorotka niezłego stracha musiałaś mieć.... wpółczuję i mam nadzieje że to się już nie powtórzy!
heh zajefane
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:52   #1126
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Asiu Amaretto ja ryż mogłabym jeść codziennie, ale niestety mój pan mąż to preferuje albo ziemniaki albo frytki i tyle
z kolei ja ostatnio mam fazę na kasze. kuskus, gryczana, jęczmienna mogłabym jeść na okrągło.
No moj tez poczatkowo nie byl zachwycony ale po kilku latach sie przyzwyczaił.
Cytat:
Napisane przez ewe_dz Pokaż wiadomość
Amaretta a jak ćwiczysz z bobaskiem to dziecko na golaska?? bo ja próbowałam trochę z pieluchą na pupie ale nóżki do klatki piersiowej nie było mowy
a moja mama pojechałą dziś do szpitala i właśnie miała operację na wyrostek! brrr.....nienawidzę szpitali...
na razie będę z nią tylko telefonicznie, bo to ponad 200km od nas.ale za to siostra dziś przyjeżdża do rodziców więc odwiedzi mamę w szpitalu.
Albo calkiem na golasa albo w samym pampersiku. Próbuj powolutku a zobaczysz ze po kilku dniach bedzie sie bez problemu dalo dotkanac nozkami do klatki a potem do brody.


Dorotka trzymam zeby to byla jednorazowa akcja.

Duzo zdrowka dla Hanulki To Ci Iwonko podrosła córcia.

Iza super ta stronka

Edytowane przez Amaretta
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:55
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:00   #1127
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

laski śpią a ja debilka na wizażu zamiast sie zdrzemnąc ale Emi to spi poł godzinki wiec zanim ja bym zdazyła usnac to czułabym sie pewnie jeszcze gorzej

kurcze własnie apropo spania to nie mam w dzien zadnej dłuzszej drzemki niz pol godziny(3 razy) chyba ze na spacerzechociaz tez nie zawsze Wasze tez tak w dzien juz nie spią?
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:19   #1128
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
laski śpią a ja debilka na wizażu zamiast sie zdrzemnąc ale Emi to spi poł godzinki wiec zanim ja bym zdazyła usnac to czułabym sie pewnie jeszcze gorzej

kurcze własnie apropo spania to nie mam w dzien zadnej dłuzszej drzemki niz pol godziny(3 razy) chyba ze na spacerzechociaz tez nie zawsze Wasze tez tak w dzien juz nie spią?

Moja ma 3 drzemki w ciagu dnia po 30 min. Dzisiaj wyjatkowa strzela wlasnie 4
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:22   #1129
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

u mnie jest tak, że Hania do południa to śpi prawie non stop z przerwami na jedzenie, za to popołudniu nie ma ochoty na spanie, ale ona to wogóle jest straszny śpioch

wkleję Wam zdjęcie jak Hania próbuje się przewrócić na bok, odbija się prawą nogą, głowę daje do tyłu tylko jeszcze pupę ma za ciężką, ale jak jej pomogę to zachwycona jest jak nie wiem no i nawet daje radę chwycić równowage z tą pupą tak na boku.
dziękujemy za życzenia zdrówka, mam nadzieję, że to tylko coś chwilowego..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1160075.jpg (37,3 KB, 27 załadowań)
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 16:48   #1130
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziewczyny wybaczcie, że nie odniosę się do Waszych postów ale wpadłam tylko na chwilę poinformować że w niedzielę mamy chrzciny i mam strasznie dużo pracy. Tym razem chyba dojdą do skutku))
__________________
16.10.2008r. - Adaś
05.04.2012r. - Piotruś


gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:59   #1131
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
laski śpią a ja debilka na wizażu zamiast sie zdrzemnąc ale Emi to spi poł godzinki wiec zanim ja bym zdazyła usnac to czułabym sie pewnie jeszcze gorzej

kurcze własnie apropo spania to nie mam w dzien zadnej dłuzszej drzemki niz pol godziny(3 razy) chyba ze na spacerzechociaz tez nie zawsze Wasze tez tak w dzien juz nie spią?
no mój Aleks też śpi 3 razy w ciągu dnia po 30-40 min... Ja dzisiaj wogóle nie mam czasu na wizaż zrobiłam pranie, posprzątałam, ugotowałam obiad w między czasie karmienia i jakoś jak mam chwilę wolną to robię sobię herbatkę i na chwile przysiadam... No.. kupiłam dzisiaj tz wędkę na allegro już czuję jak się ucieszy w urodzinki lubię robić niespodzianki osobom które kocham idę pobawić się z piszczkiem moim bo mnie zaczepia piskami

Iwa Hania lada moment będzie się na brzuszek przewracać!
Dorota no i jak Natalka się czuje? wszystko w porządku? tak myślę co mogło być przyczyną i nie mam pojęcia...

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-23 o 17:49
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:58   #1132
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
laski śpią a ja debilka na wizażu zamiast sie zdrzemnąc ale Emi to spi poł godzinki wiec zanim ja bym zdazyła usnac to czułabym sie pewnie jeszcze gorzej

kurcze własnie apropo spania to nie mam w dzien zadnej dłuzszej drzemki niz pol godziny(3 razy) chyba ze na spacerzechociaz tez nie zawsze Wasze tez tak w dzien juz nie spią?
Raczej tak. Misia rano spi do okolo 9 ale potem to juz tylko jedna drzemka 30-50 min i druga taka dluzsza ok 1,5-2 godz i to by bylo wszystko do 21-22. Bardzo rzadko jej sie zdarza trzecie spanie.

Ale jak ma dobry humor to siedzi w bujaczku ze mna w kuchni i spokojnie moge cos porobic. Chociazby sniadanie zjesc.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:05   #1133
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Dorota no i jak Natalka się czuje? wszystko w porządku? tak myślę co mogło być przyczyną i nie mam pojęcia...
no niby jest lepiej ale cały czas mam ten obraz w głowie.Poza tym mała nie je za dużo (staram się ją karmić częściej),zrobiła dziś już 3 kupki,w tym jedna zielona-wiążę to z wprowadzaniem nowych pokarmów, bo przez czas choroby zrobiłam jej wolne od nowości ale teraz musimy coś poza mleczkiem mamusi wprowadzić bo niedlugo wracam do pracy. Na szczęście wiem,że z butelki moje mleczko wypije jak jest głodna, no ale chcę nauczyć ją jeść przynajmniej jedno danie słoiczkowe.

a co do spania to moja żabka ma 3 drzemki i to calkiem długie.zawsze koło 11 na 1 godz.,następna 14-15.30 i 17.30-18.30.Oczywiście wszystko zależy od tego jaki męczący był dzień, czy spędział go w domciu czy poza nim,czy jak np dziś miała przygodę z wymiotowaniem która ją oslabiła itp.
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:05   #1134
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Iwa z Hani już prawie olimpijska akrobatka - z dnia na dzień widać postępy

gosiaizbyszek powodzenia na chrzcinach, trzymam kciuki


Dorotko współczuję dzisiejszych przeżyć i mam nadzieję, że to jednorazowe. Poobserwuj Natalkę i daj buziaka od ciotki
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:10   #1135
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Ale jak ma dobry humor to siedzi w bujaczku ze mna w kuchni i spokojnie moge cos porobic. Chociazby sniadanie zjesc.
Pamiętam jak Aleks miał miesiąc to nie było mowy żebym mogła coś zjeść, albo iść poleżeć we wannie, o gotowaniu nawet nie myślałam, tż przywoził gotowe jedzenie z pewnego znanego fast fooda a teraz to jest sielanka! mogę ugotować, zjeść, poczytać gazetę, poleżeć we wannie, umalować się, posprzątać, skorzystać z toalety coraz to lepiej... patrząc z perspektywy czasu, wtedy myślałam, że tak będzie wyglądać moje przyszłe życie, zero wytchnienia... a tu mały zaraz 5 miesięcy kończy i potrafi coraz dłużej zająć się sam sobą... Ale i tak chce z nim spędzać każdą chwilę, wiecie moi rodzice mnie zostawili jak byłam mała, wychowywała mnie babcia i teraz nie wyobrażam sobie zostawić Aleksa samego bo wiem jak to boli Przepraszam, że smucę, juz uciakam.
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:10   #1136
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dzięki za senne rozkłady jazdy

kurcze ogladacie Fakty? słyszałyście o mordercy w żłobku no masakra jakas co to sie wyprawia
http://www.tvn24.pl/-1,1582845,0,1,r...wiadomosc.html
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:51   #1137
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dziewczyny co myślicie o takim krzesełku???może któraś z was ma taki?
http://www.allegro.pl/item533774921_...edukcyjna.html
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:59   #1138
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

mi się podoba
Magflieg ma chyba coś takiego...
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:00   #1139
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
dziewczyny co myślicie o takim krzesełku???może któraś z was ma taki?
http://www.allegro.pl/item533774921_...edukcyjna.html

Bardzo fajny, i plusem jest ze sie odchyla do tylu
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:01   #1140
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Samira to przykre co piszesz ale mogę się założyć, że przez to Aleks będzie miał najkochańszą mamę na swiecie

Magda masakra w tym żłobku

Iwa no Hania to prawdziwa akrobatka ta pozycja to ulubiona pozycja Piotrka, głowa zostaje w miejscu a on odpycha się nogami i się kręci do okoła. Z tym, że ja się z tego za bardzo nie cieszę, bo on ma tendencje do takiego prężenia do tyłu, więc przerzucam go żeby leżał na plecach, a on dalej swoje

pojechałam do tesco po pampery, wydałam stówę, a pamperów oczywiście nie kupiłam, bo już nie było. Najgorsze, że nie kupiłam nic konkretnego, same pierdoły, ale to u mnie norma

dziewczyny, a ten soczek jablkowy co dajecie dzieciakom to taki kupowany, czy z sokowirówki? Tak się właśnie zastanawiam, bo my już za ok 10 dni zaczynamy wprowadzać nowości i rozmyślam nad soczkiem, co by trochę Piotrkowe jelita rozruszać.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.