KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 10:59   #1111
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
A czemu sobie nie zablokujesz takich telefonow? My zablokowalismy i juz nie dzwonia .. tak czesto .

Wygralas w totka??
Tylko dajcie znac kiedy bedziecie zebym sie miala czas ewakuowac . Zart.

Oki - wracan do pieczeni .
Chyba bedzie trzeba blokowac, chociaz nas w domu w tych godzinach nie ma, to niektorzy bezczelnie dzwonia w niedziele

Jeszcze nie, wiec jeta nie bedzie, jedziemy samochodem hehehe

Coz pieczesz?

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyy na grillla do Lori
juz nie ma odwrotu
tylko .... jaki macie bagaznik duzy? bo ja bez zapasow wina sie nie ruszam

widzialam ze tak bedzie ..... zaklieomy ci gebe tasma


*****
oki ja lece na basen
na silownie nie mam dzis czasu ... trza manicure na jutro zrobic ( jak bede trzymala pamietnik do wpisu to dlonie tez musza jakos wygladac)

do pozniej paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bagaznik duzy, nie boj sie wina nawieziemy - Lori upijemy
normalnie sie szykuje jakby to Justin Trousersnake byl

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Kofi, bakteryjka do Lori ?
Bawcie sie dobrze dziewczyny jutro na koncercie

Poszlam dzis na play group. tragedia !!! balam sie niektórych dzieci. jedno sie na mnie rzucilo i probowala odebrac klucze od auta, pozniej dobieralo sie do macania moich piersi.6-o latek
tak na razie straszymy Lori tylko dziekujemy

auc - maniak jakis ja tez juz bym nie poszla


Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ano podobno jedziemy w sierpinu

i dzieki - napewno sie bedziemy bawic super .....

oki paznokcie prawie wyschly wiec lece spac ... bakteria pewnie tez przy swoich dlubie bo jej cos nie ma
bakteria przeprasza, wykapala sie, zjadla, i usnela na grubasach

jak obiecala wyglada jak strach na wroble dzisiaj, rano jak sie obudze to mi zazwyczaj wszystko jedno jak wygladam, oby zlapac te 5 min drzemki - wiec wszystko na ostatnia chwile

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
I ja życzę udanego koncertu.

Oj niektóre dzieciaki mogą być ... hm zastanawiające.
Kiedyś poszliśmy na plac zabaw, mieliśmy z soba piłkę. Dzieci jakieś chciały pożyczyć na chwilę. Pożyczyłam, gdy chciałam, by oddały usłyszałam: nie, bo masz pełno takich piłek w domu, a jak nie to możesz sobie kupić
Nastepny przyklad wspanialego wychowania mlodej angielskiej generacji

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Koculek Ty się tak szybko przemieszczasz że ja już straciłam rachubę czy ty w PL czy w UK. Mniemam że jak do banku to w UK.

A ja myślałam że spotkamy się na lotnisku w P. bo jadę tam dzisiaj po TZ'ta

Wiolqn bezpiecznych lotów. Mam nadzieję że w twoich stronach lotnisko nie jest zalane!
ale trujecie ta atmosfere jedna w jedna, druga w druga, sama nie wiem gdzie i ktora

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość

jakos przezyje

no juz dzisiaj nie masz wyjscia

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Kofi, Aniu, Bakcylku, udanego koncertu!
Czy kogos pominelam? Kasienko, Ty tez idziesz?
czy ja Bakcylkiem zostalam nawet sie mnie podoba

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
lece do Wawy, tam lotnisko jest OK. motyle w brzuchu mam.
wysokich lotow wszystkim!!!

wizzair ostatnio mial pudelko kartonowe ktore miescilo sie w tych im koszyczku i zamiast wkladac torby do koszyczka i sprawdzac to nakladali to pudlo - swinie to juz kilka cm zabieralo
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 11:49   #1112
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość

Oj Kofika przeciez musieli tam sprzedawac przynajmniej wino i zakaski. Myslisz ze jak te teorie powstawaly. Przychodzil taki filozof , goraco bylo to lyknal sobie winka i zaczynal przemawiac, od gadania mu zaschlo w ustach to lyknal sobie winka i dalej przemawial. Potem zglodnial to sobie kupil jakiegos placka z serem i oliwa, oczywiscie musial popic winem. I tak przemawial, pil, przemawial, pij az padl. Oczywiscie ze zmeczenia i przegrzania mozgu a nie z powodu wina . Rano go suszylo to kupowal wino lecial na Forum Romanum glosic teorie.

A potem musielismy sie tych pijackich bredni uczyc w szkole .

Oczywiscie zartuje , historie starozytna i sredniowiecze uwielbiam .
Dobre podsumowanie dyskusji. Wlasciwie nawet potrafilam sobie to wyobrazic, glownie dlatego, ze Wlosi to jedza non stop.
I tam chyba wszystko sie wokol jedzenia obraca.



Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Hejka!!

Wszystkie pewnie smaza sie w ogrodkach, parkach itp... ja zmykam tez na zewnatrz
Kilka tylko zdjec z Arundel - miejsce jak z bajki Disneya - to byla nasza wczorajsza wycieczka
Piekny ten Arundel. Niech tylko tz kupi w koncu samochod to bedziemy smigac po okolicy.


[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1952170 7]

Jak cieplo Tak, ze w domu siedze (ale sama i jest cisza i spokoj )
Czy tylko mnie szokuje cena swiezego tunczyka 20 funtow/kg masakra !!!



---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------
[/QUOTE]

Az sama mam ochote na tunczyka teraz, ja czasem kupuje w promocji, ale pomysl kupienia mrozonego (juz nie wiem czyj bo nie zawielocytowalam) jest bardzo dobry.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Bakteryika - piekne miejsce i sa zdjecia - a jednak tz baterie naladowa
uwielbiam takie miejsca my w nastepna niedziele wybieramy sie do Warwick Castle
I nastepny zamek. Mam nadzieje, ze niedaleko sa, tak mi brakuje jezdzenia po zamkach, piknikowania, pstrykania fotek itp.









Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
ciekawe, bede musiala w koncu cos zrobic z ta tesco'wska karta, bo w zasadzie nigdy nie mam jej przy sobie i nie uzywam.. moze zrobie sobie nowa i od razu poszukam do odhaczenia rubryczki, ze chce kupony przysylane do domu zazwyczaj sie na takie rzeczy nie zgadzam

uwazaj na siebie
Chyba tez karte tesco zaloze bo widze oplaca sie. Dolaczy do mojej kolekcji kart z bootsa, body shopu i nectar do ktorej nie mam dostepu bo zapomnialam czegos tam, ale punkty wplywaja.

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość

dziwne ze mnie na salatke z burakow w tym pociagu nei naszlo. Taki jeden burak jechal z nami prawie cala droge do Londynu. Noz sie w kieszeni otwieral. Zagryzalam policzki od wewnatrz zeby sie nie zdradzic ze go rozumiem, a TaZowi tylko aorta pulsowala od podniesionego cisnienia. Ignorowanie bylo jednak lepszym strategicznie posunieciem niz zwrocenie uwagi by w koncu zamkal paszcze. On mial sie za przebojowego, nieziemsko zabawnego goscia. Burak, idiota, prostak. BRak stosownego okreslenia. Najbardziej dziwily mnie panienki ktore akurat siedzialy obok niego (obce) i wdaly sie w rozmowe. Rozmawiac z kompletnie obcym czlowiekiem o tym ktora ma najgorecej miedzy nogami i jeszcze sie z tego smiac to nei na moje nerwy. A juz kompletnie powalily mnie na kolana jego zdolnosci matematyczne.

Rozmowa o goraczce jednej z nich i dreszczach
Burak: - noo to jak orgazm
Rozpalona: - prawie
Burak: - prawie, nooo to z 80% orgazmu juz masz, to teraz byle faceta zlap i masz juz brakujece 10% i bedzie pelniutki 100%towy orgazm

Przez wieksza czesc drogi udawalo mi sie go jakos wytlumic i skupic na ksiazce ale chwilami i tak wwiercal mi sie w uszy.
Jednego nie rozumiem, chlopak byl Polakiem, dziewczyny obce to po ang rozmawiali? Oprocz tego wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
zapomniałam wspomnieć, że w piątek wybierałam 40 funtów z bankomatu barclaysa i wydało mi tylko 30 funtów, bo 10 gdzieś utknęła. Widział to pracownik banku i powiedział, że 10 wróci na moje konto w poniedziałek. I do dziś nic nie mam. Jak ja odzyskam tę 10?
Moze zadzwon do tego oddzialu i sie zapytaj?

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

wizzair ostatnio mial pudelko kartonowe ktore miescilo sie w tych im koszyczku i zamiast wkladac torby do koszyczka i sprawdzac to nakladali to pudlo - swinie to juz kilka cm zabieralo
Nie rozumiem czemu to pudlo, przeciez to bez sensu. Tzn jedyne co sie nasuwa na mysl, to to ze chcieli wiecej kasy wyciagnac od pasazerow.

Ja mialam przez kilka dni gosci, nie u mnie ale obeszlam z nimi pol Londynu, fajnie bo sama w sumie niewiele widzialam jeszcze tak naprawde. Pogoda dopisala az za bardzo, bo mi bylo za goraco.
Ciekawe jak przyszly weekend pogodowo bedzie wygladal, bo w koncu bank holiday, kazdy liczy na ladna pogode.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:12   #1113
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Jednego nie rozumiem, chlopak byl Polakiem, dziewczyny obce to po ang rozmawiali? Oprocz tego wspolczuje.
dziewczyny obce w sensie ze sie nie znali a wszyscy byli Polakami

w tej chwili kasuja 60F za to ze odesla cie z podrecznym do check inu i kaza ga nadac wiec dla nich czysty zarobek
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:17   #1114
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ze co mu zrobisz
Hmm... jakby to wytlumaczyc - jak on mi wbija kolanko gdzies, gdzie nie powinien, to ja to kolanko naciskam palcem przez powloki brzuszne i wtedy on je zabiera (tak, tak, maltretuje dziecko a ono sie nawet jeszcze nie urodzilo), juz wiesz?

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Sprowadzacie mnie na manowce



Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
rano jak sie obudze to mi zazwyczaj wszystko jedno jak wygladam, oby zlapac te 5 min drzemki - wiec wszystko na ostatnia chwile
To tak, jak ja! a potem, jak juz oprzytomnieje, to maluje sie w samochodzie.

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Chyba tez karte tesco zaloze bo widze oplaca sie.
No na pewno na tym nie stracisz...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:25   #1115
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Hmm... jakby to wytlumaczyc - jak on mi wbija kolanko gdzies, gdzie nie powinien, to ja to kolanko naciskam palcem przez powloki brzuszne i wtedy on je zabiera (tak, tak, maltretuje dziecko a ono sie nawet jeszcze nie urodzilo), juz wiesz?

To tak, jak ja! a potem, jak juz oprzytomnieje, to maluje sie w samochodzie.
No na pewno na tym nie stracisz...
wyrodna matka i do tego pirat drogowy

z tych kart to najlepsza i tak jest Bootsa - najwiecej punktow nazbieram zawsze (widac gdzie pieniadze ida )

pewnie zabrzmie jak dinozaur (bubel gdzie jestes? ) ale wybieram sie w przyszlym tygodniu na koncert Marka Knopflera z Dire Straits - od malego dziecka wielki fan- wreszcie uda mi sie zobaczyc na zywo!!!
dzisiaj Alicja, w przyszlym tygodniu Mark, za dwa Swan Lake - kalendarz socjalny mi sie wypelnil ( a pozniej 6 miesiecy znowu nic )
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:51   #1116
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Bakcylku gdzie Mark gra?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:19   #1117
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Bakcylku gdzie Mark gra?
w Royal Albert Hall od 30/05 do przyszlej niedzieli - maja jeszcze bilety na niektore daty - od £30 w zwyz
love Bakcyl
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 15:22   #1118
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

a mi juz ciezko wysiedziec w biurze, skupic sie nie moge i w ogole
juz niedlugo koncert
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 18:00   #1119
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

maatra a może on jest jeszcze piersią karmiony i się głodny zrobił




dzieci to mają super teksty
w sobotę do szkoły, Ty to bez serca jesteś


a ja zmykam, bo się na 9 do banku umówiłam, potem kino, lekarz i pakowanie na jutro

Ano bez serca, wrodna i w ogóle
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:00   #1120
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Koculek Ty się tak szybko przemieszczasz że ja już straciłam rachubę czy ty w PL czy w UK.
A ja myślałam że spotkamy się na lotnisku w P. bo jadę tam dzisiaj po TZ'ta
dziś w UK, ale jutro już nie

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Koculku ja tez lubie na nia patrzec ale nie az tak. "Powiedz tak" czy "Pokojowka na Manhatanie" to przy tym filmie super produkcje
Powiedz tak bardzo lubię, nie ma to jak patrzeć na Matthew M
Pokojówka to była nudna.
Pewnie dlatego nie pokazywali tego nowego filmu w moim kinie. Oszczędzę sobie podróży na drugi koniec miasta aby go zobaczyć.

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
ano niestety wystawilam ja mialam leciec dopiero jutro po pracy, ale okazalo sie ze musze byc jutro rano w glupiej Agencji restrukturyzacji rolnictwa (chcialo sie faremke to sie teraz ma), bo cos tam z wnioskami wiec musialam przebookowac bilet i lece dzis prosto z pracy
Ty to masz wprawę w wystawianiu, mnie 2 razy wystawiłaś
Udanego pobytu w PL

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Moze zadzwon do tego oddzialu i sie zapytaj?
wybrałam się osobiście, pan mnie pamiętał i zwrócili mi pieniądze. nie poradzili jednak co by się stało, gdyby pracownik banku tego nie widział

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Hmm... jakby to wytlumaczyc - jak on mi wbija kolanko gdzies, gdzie nie powinien, to ja to kolanko naciskam palcem przez powloki brzuszne i wtedy on je zabiera (tak, tak, maltretuje dziecko a ono sie nawet jeszcze nie urodzilo), juz wiesz?
dziecko się urodzi od razu w pozwem do sądu

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dzisiaj Alicja, w przyszlym tygodniu Mark, za dwa Swan Lake - kalendarz socjalny mi sie wypelnil ( a pozniej 6 miesiecy znowu nic )
i tak należy
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:15   #1121
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Wiolqn udanego pobuty w Polsce
Koculku gdzie Ty sie znowu wybierasz?


Dzisiaj w pracy wszystko szlo zle. Dlaczego jak juz cos pojdzie nie tak to potem wszystko inne sie sypie? Na szczescie jutro luzy w pracy, obchodzimy 25 rocznice i jutro mamy duzo gosci w tym glowna szyche z Walii, jakis minister czy cos. Konczymy szybciej a potem mamy impreze. No a potem ja mam 10 dni wolnego, ciesze sie, bo jestem juz zmeczona praca (sama nie wierze, ze to mowi). Niestety TZ pracuje, bede sobie musiala znalesc zajecie na caly tydzien. No i pogoda ma byc do bani. Ja to mam szczescie.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 19:24   #1122
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Koculku gdzie Ty sie znowu wybierasz?


Dzisiaj w pracy wszystko szlo zle. Dlaczego jak juz cos pojdzie nie tak to potem wszystko inne sie sypie? Na szczescie jutro luzy w pracy, obchodzimy 25 rocznice i jutro mamy duzo gosci w tym glowna szyche z Walii, jakis minister czy cos. Konczymy szybciej a potem mamy impreze. No a potem ja mam 10 dni wolnego, ciesze sie, bo jestem juz zmeczona praca (sama nie wierze, ze to mowi). Niestety TZ pracuje, bede sobie musiala znalesc zajecie na caly tydzien. No i pogoda ma byc do bani. Ja to mam szczescie.
w niemieckie Alpy pochodzić nieco po górach (choć z tym chodzeniem to różnie bywa, bo obecnie tam leje)

moja nowa firma w przyszłym roku będzie miała 100 lat, mam nadzieję, że też będzie impreza

idę się pakować, bo Tż naciska
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:47   #1123
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

W takim razie trzymam kciuki za pogode.
My obchodzilismy 100letnia rocznice w zeszlym roku jako firma, w tym mamy 25ta jako filia w UK. Co roku impreza.
Ja lubie imprezy pracownicze. Mozna poznac ludzi z ktorymi sie pracuje z innej strony.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:25   #1124
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Linkiem do.. perelki podzielil sie kolega na fb Lori, mam nadzieje ze nie masz mi za zle tego, ze tak Cie wydalam
No co ty , chyba mnie znasz na tyle zeby wiedziec jaki mam stosunek do wlasnej osoby .

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, wiec jeta nie bedzie, jedziemy samochodem hehehe

Coz pieczesz?


bagaznik duzy, nie boj sie wina nawieziemy - Lori upijemy
Samochodem - eeeeee - myslalam ze wyprobujesz moje nowe ladowisko .

Pieklam wieprzowinke .

Hhahahaha no jak bagaznik wina bedzie, to zapraszam serdecznie . Choc chcialam tylko przypomnic ze moze i na zadupiu mieszkam ale sklepy mamy .

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dzisiaj Alicja, w przyszlym tygodniu Mark, za dwa Swan Lake - kalendarz socjalny mi sie wypelnil ( a pozniej 6 miesiecy znowu nic )
Jak to nic - jak ci zagram na gitarze .. .

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
a mi juz ciezko wysiedziec w biurze, skupic sie nie moge i w ogole
juz niedlugo koncert
Mam nadzieje ze sie swietnie bawicie i Kofika nie rozniosla swojego sektora .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:31   #1125
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
wyrodna matka i do tego pirat drogowy

pewnie zabrzmie jak dinozaur (bubel gdzie jestes? ) ale wybieram sie w przyszlym tygodniu na koncert Marka Knopflera z Dire Straits -
No co Ty, przeciez na parkingu sie maluje, nie w trakcie jazdy! Ja w ogole jestem przewrazliwiona na punkcie uwazania za kierownica - nie odbieram telefonow, nie jem i staram sie koncentrowac na tych szalencach wokol mnie
Uwielbiam Knopflera!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Ja lubie imprezy pracownicze. Mozna poznac ludzi z ktorymi sie pracuje z innej strony.
Ja tez U nas jest zwykle 3 dziewczyny i 20 facetow, tak wiec nie moge sie skarzyc na niedobor uwagi i zainteresowania Z reszta moi koledzy z pracy sa bardzo fajni, lubie z nimi wychodzic, TZowi sie to mniej podoba.
Ja dostalam dzisiaj przyplywu pracowitosci i skonczylam dwutomowa dokumentacje certyfikacyjna dla superwielkiego projektu. Co prawda to tylko jedno z wielu zamowien wliczonych w niego, ale pierwsze jest zawsze najtrudniejsze! Pracowalam nad tym chyba z 3 miesiace (byloby 2 gdyby nie Wizaz...), mowie Wam, az mam motywacje, zeby isc jutro do pracy. Poza tym zrobilam calkiem niezaleznie wstretne tlumaczenia z angielskiego na rosyjski - takie z gatunku horrorowych.
... a teraz laba do konca tygodnia
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 01:24   #1126
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość

Mam nadzieje ze sie swietnie bawicie i Kofika nie rozniosla swojego sektora .

hehheheh prawie roznioslam ..... ale to dluga historia a spac trzeba ....
tak czy owak bylo super ... moze nie tak jak sie tego spodziewalysmy ..... ale i tak bylo warto
O2 jak dla mnie zdecydowanie za duze ....ogromne ....
i te siedzienia
ale sama Alicia
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 10:42   #1127
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Nie dam rady Was nadrobic

Dziewczyny mam nadzieje ze swietnie sie bawilyscie, zdajcie koniecznie relacje i jakies fotki jesli macie (Kofi na pewno masz wiec sie chwal )

Ja cierpie na najwiekszy hay fever jaki kiedykolwiek mialam. Oczy mam zapuchniete, swedza, z nosa mi sie leje ech
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:07   #1128
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
wybrałam się osobiście, pan mnie pamiętał i zwrócili mi pieniądze. nie poradzili jednak co by się stało, gdyby pracownik banku tego nie widział
wow! tego bym sie nie spodziewala

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Samochodem - eeeeee - myslalam ze wyprobujesz moje nowe ladowisko .

Pieklam wieprzowinke .

Hhahahaha no jak bagaznik wina bedzie, to zapraszam serdecznie . Choc chcialam tylko przypomnic ze moze i na zadupiu mieszkam ale sklepy mamy .

Jak to nic - jak ci zagram na gitarze .. .

Mam nadzieje ze sie swietnie bawicie i Kofika nie rozniosla swojego sektora .
No to jak bagaznik wina sie skonczy bedzie gdzie wyskoczyc po butelke
Kofi jedyna ktora sie jak czlowiek bawila w tym sektorze! Po stronie anki siedziala para i sie calowali, po mojej stronie siedziala para i sie calowali - same z anka zaczelysmy sie zastanawiac

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
No co Ty, przeciez na parkingu sie maluje, nie w trakcie jazdy! Ja w ogole jestem przewrazliwiona na punkcie uwazania za kierownica - nie odbieram telefonow, nie jem i staram sie koncentrowac na tych szalencach wokol mnie
Uwielbiam Knopflera!!!!

Ja tez U nas jest zwykle 3 dziewczyny i 20 facetow, tak wiec nie moge sie skarzyc na niedobor uwagi i zainteresowania Z reszta moi koledzy z pracy sa bardzo fajni, lubie z nimi wychodzic, TZowi sie to mniej podoba.
Ja dostalam dzisiaj przyplywu pracowitosci i skonczylam dwutomowa dokumentacje certyfikacyjna dla superwielkiego projektu. Co prawda to tylko jedno z wielu zamowien wliczonych w niego, ale pierwsze jest zawsze najtrudniejsze! Pracowalam nad tym chyba z 3 miesiace (byloby 2 gdyby nie Wizaz...), mowie Wam, az mam motywacje, zeby isc jutro do pracy. Poza tym zrobilam calkiem niezaleznie wstretne tlumaczenia z angielskiego na rosyjski - takie z gatunku horrorowych.
... a teraz laba do konca tygodnia
Widze ze produktywnosc sie zwieksza z rozmiarami brzucha
No wreszcie ktos kto zna Knopflera!! Szacunek

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hehheheh prawie roznioslam ..... ale to dluga historia a spac trzeba ....
tak czy owak bylo super ... moze nie tak jak sie tego spodziewalysmy ..... ale i tak bylo warto
O2 jak dla mnie zdecydowanie za duze ....ogromne ....
i te siedzienia
ale sama Alicia
Ja sie nie nadaje do wypadow w polowie tygodnia - jestem juz na to za stara Spie normalnie przed tym komputerem - 2 kawa za mna i nic
Ala glos ma jak dzwon, calkiem fajnie spiewala, ale trudno byc na koncercie jak dokladnie danej tworczosci sie nie zna co chwila sie pytalam czy to znane - anka sie posmiala z mojej niewiedzy
Na taka muzyke wydaje mi sie ze RAH bylby lepszy, i tak siedzisz na 4 literach, ale w Royal byloby bardziej kameralnie. Akustyka swietna w o2 - ale czemu miejsca tylko siedzace?
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:49   #1129
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Hej dziewczyny wlasnie tak sobie pije kawe i wedruje po internecie.
Znalazlam strone Mycitydeal.co.uk z jakimis znizkami na restauracje, jedna znizka na dzien, musi sie wpisac ilestam osob, zeby to mialo miejsce. Ale nie o to chodzi. Dzisejsza znizka to:
Today's deal: £11 for £25 worth of wonderful, expertly prepared French a la carte cuisine located in the heart of theatre land at Cafe Des Amis - Save 56%


I wlasnie tego nie rozumiem, przypuscmy ze sie zdecyduje na to, to jak to wyglada? Place 11 funtow za 25 funtowe zamowienie czy jak? Bardziej doglebnych informacji nie umialam znalezc. Nie wiem... zastanawiam sie bardziej z ciekawosci bo raczej nie planuje tego wykupowac.

Poza tym, wiecie kiedy zaczynaja sie letnie wyprzedaze?
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-05-27 o 11:54
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 11:57   #1130
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość

I wlasnie tego nie rozumiem, przypuscmy ze sie zdecyduje na to, to jak to wyglada? Place 11 funtow za 25 funtowe zamowienie czy jak? Bardziej doglebnych informacji nie umialam znalezc. Nie wiem... zastanawiam sie bardziej z ciekawosci bo raczej nie planuje tego wykupowac.

Poza tym, wiecie kiedy zaczynaja sie letnie wyprzedaze?
Tak mi sie wydajesz, ze placisz £11 i potem dostajesz pewnie voucher i mozesz zamowic z set menu za £25 czyli np. przystawka, obiad deser.

Wyprzedaze to ostatnio mi sie wydaje sa tu caly czas

Widzialyscie? http://www.informationisbeautiful.ne...-at-something/

Mamy najwiecej CCTV
__________________


Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-05-27 o 12:36
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:55   #1131
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Tak mi sie wydajesz, ze placisz £11 i potem dostajesz pewnie voucher i mozesz zamowic z set menu za £25 czyli np. przystawka, obiad deser.

Wyprzedaze to ostatnio mi sie wydaje sa tu caly czas

Widzialyscie? http://www.informationisbeautiful.ne...-at-something/

Mamy najwiecej CCTV
A Polski w tym zestawieniu w ogole nie ma.
Wyprzedaze tez juz zauwazylam, ale te wielkie letnie to chyba lipiec...

A jak tam buty do sukienki? Znalazlas?
Chcialam jeszcze raz ja obejrzec, ale nie potrafie jej znalezc, tzn Twojego posta ze zdjeciami, moglabys mnie jakos naprowadzic? A jaka wybralas torebke?

Tak sie pytam poniewaz mam bluzke w kropki tez i oprocz tego, ze buty tez mam w kropki i biale spodnie to juz na torebke pomyslu nie mam.
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-05-27 o 13:57
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:13   #1132
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
A Polski w tym zestawieniu w ogole nie ma.
Wyprzedaze tez juz zauwazylam, ale te wielkie letnie to chyba lipiec...

A jak tam buty do sukienki? Znalazlas?
Chcialam jeszcze raz ja obejrzec, ale nie potrafie jej znalezc, tzn Twojego posta ze zdjeciami, moglabys mnie jakos naprowadzic? A jaka wybralas torebke?

Tak sie pytam poniewaz mam bluzke w kropki tez i oprocz tego, ze buty tez mam w kropki i biale spodnie to juz na torebke pomyslu nie mam.
Wysle Ci zdjecia jak zgram je wieczorem z aparatu

Buty na razie nosilam biale trampki bo dluga wyprawa byla ale wybieram sie w poniedzialek do Londynu na zakupy takze mam nadzieje ze znajde cos bardziej stosownego
Torebke mam na oku widzialam taka piekna biala w czerwone kropki z obszyciami i raczkami w kolorze jasnobrazowym - postaram sie znalezc zdjecie
Ale wydaje mi sie ze jakakolwiek w miare jednolita torebka bedzie pasowac, byleby pasowala do butow - ale ja wielki expert to nie jestem
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 15:05   #1133
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Tak sie pytam poniewaz mam bluzke w kropki tez i oprocz tego, ze buty tez mam w kropki i biale spodnie to juz na torebke pomyslu nie mam.
Torebka w kolorze tla albo w kolorze kropek - proste
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:05   #1134
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Torebka w kolorze tla albo w kolorze kropek - proste
tylko juz bez kropek
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:05   #1135
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja dostalam dzisiaj przyplywu pracowitosci i skonczylam dwutomowa dokumentacje certyfikacyjna dla superwielkiego projektu. Co prawda to tylko jedno z wielu zamowien wliczonych w niego, ale pierwsze jest zawsze najtrudniejsze! Pracowalam nad tym chyba z 3 miesiace (byloby 2 gdyby nie Wizaz...), mowie Wam, az mam motywacje, zeby isc jutro do pracy. Poza tym zrobilam calkiem niezaleznie wstretne tlumaczenia z angielskiego na rosyjski - takie z gatunku horrorowych.
... a teraz laba do konca tygodnia
Vedmo jestem pod wrazeniem .

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hehheheh prawie roznioslam ..... ale to dluga historia a spac trzeba ....
tak czy owak bylo super ... moze nie tak jak sie tego spodziewalysmy ..... ale i tak bylo warto
O2 jak dla mnie zdecydowanie za duze ....ogromne ....
i te siedzienia
ale sama Alicia
No to czekam na szczegoly .

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
No to jak bagaznik wina sie skonczy bedzie gdzie wyskoczyc po butelke

Kofi jedyna ktora sie jak czlowiek bawila w tym sektorze! Po stronie anki siedziala para i sie calowali, po mojej stronie siedziala para i sie calowali - same z anka zaczelysmy sie zastanawiac
Hahaha biedna Anka .

Bagaznik wina - no tradycja KAWA(y) musi byc kontynuowana .


Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Mamy najwiecej CCTV
A czego bys wolala najwiecej? Bezrobocia, otylosci, seryjnych mordercow - bo nie jarze.



U nas dzis piekny dzien . Planujemy powoli weekend z TZem .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 22:36   #1136
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

hehhhe BBC wlasnie podalo ze migracja na wyspy spadła
mało tego podobno Polacy masowo wracaja do kraju
taaaaaaaaaaa
tylko ciekawe dlaczego co miesiac w szkole w ktorej pracuje przybywa co najmniej jeden nowy uczen z Polski
wiem wiem statystyki .........
ktos z watku powraca?
chyba nie...... no.... i dobrze
*****
ide spac
tzn wstalam niedawno,prysznic i znowu do lozka
podobnie jak Bakcylia jestem juz za stara na takie wypady w srodku tygodnia

ale jutro piaaaaaaaaaaatttttttttttt tekkkkkkkkkkkk i dlugi weeeeeekekkekekkekeend
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 23:55   #1137
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
A czego bys wolala najwiecej? Bezrobocia, otylosci, seryjnych mordercow - bo nie jarze.
Tak mi sie przypomnialo, ze w Science Museum chyba bylo napisane gdzies, ze poruszajac sie po Londynie w ciagu dnia jestes rejestrowany na kamerach okolo 300 razy... Mi sie UK wydaje troszke generalnie pokrecone na punkcie monitorowania wszystkiego, rozmow, maijli, listow w pracy (ze w ogole maja prawo), te wszystkie formy z prosba o wypelnienie 50 tysiecy detali... Trzeba zapobiegac a nie leczyc! (chodzi mi o przestepstwa oczywiscie
Ale wiadomo, ze taki monitoring ma swoje zalety, bo czasem pomaga im to tych przestepcow zlapac

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ktos z watku powraca?
chyba nie...... no.... i dobrze

U mnie tez juz widac i slychac ze sie rodakow nazjezdzalo na wakacje

Ide pisac prace na jutro, sie zebralam, wiem

Dobranoc
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 09:19   #1138
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Czesc Dziewczyny

Ciesze sie, ze koncert sie udal i ze sie dobrze bawilyscie.
Ja wcoraj mialam impreze w pracy- swietnie sie bawilam, ale dzisiaj kac mnie meczy. Takie mieszanki alkoholowe to nie dla mnie. Kolega z pracy zamowil mi drinka (alkohol byl darmowy) i tak mi posmakowal, ze wypilam chyba z 5, ale zeby bylo lepiej zamawialismy wodke w kieliszkach i wlewalismy do tych drinkow- dzisiaj glowa mi peka. A nogi mnie tak od tanczenia bola, ze nie wiem jak ja buty dzisiaj zaloze.Ale nie zaluje niczego, juz dawno sie tak nie bawialam.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:53   #1139
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
nie zaluje niczego, juz dawno sie tak nie bawialam.
Zazdroszcze! Przebiegla mi co prawda przez glowe mysl, zeby isc dzisiaj do klubu z bratem i TZem, ale obaj popatrzyli sie na mnie z lekkim niedowierzaniem i zaproponowali, ze moze zamiast do klubu, pojdziemy do kina. Faktycznie, mysle, ze to lepszy pomysl Ale bym sobie potanczyyyyyylaaaaa... i wypila kilka drinkow z palemka....
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:14   #1140
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hehhhe BBC wlasnie podalo ze migracja na wyspy spadła
ktos z watku powraca?
podobnie jak Bakcylia jestem juz za stara na takie wypady w srodku tygodnia

ale jutro piaaaaaaaaaaatttttttttttt tekkkkkkkkkkkk i dlugi weeeeeekekkekekkekeend
Bakcylia .

Ja nie wracam - przynajmniej do sierpnia .



Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Tak mi sie przypomnialo, ze w Science Museum chyba bylo napisane gdzies, ze poruszajac sie po Londynie w ciagu dnia jestes rejestrowany na kamerach okolo 300 razy... Mi sie UK wydaje troszke generalnie pokrecone na punkcie monitorowania wszystkiego, rozmow, maijli, listow w pracy (ze w ogole maja prawo), te wszystkie formy z prosba o wypelnienie 50 tysiecy detali... Trzeba zapobiegac a nie leczyc! (chodzi mi o przestepstwa oczywiscie
Ale wiadomo, ze taki monitoring ma swoje zalety, bo czasem pomaga im to tych przestepcow zlapac
No to uwazaj bo podobno najwieksze skupisko jest na Oxford Street .

A czy to wlasnie nie jest zapobieganie? Ja mam wrazenie ze zyje w innej Anglii niz ty. Nie wypelniam 50 tys detali, nie dziwi mnie ze moja firma ma prawo sprawdzic co robie w godzinach pracy za ktore mi placa.
Istnienia kamer nawet nie zauwazam, za to zauwazam dobre strony ich funkcjonowania (lepsza ochrona, kontrola korkow na drogach, monitoring wiezniow, lotnisk, metra).

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Ciesze sie, ze koncert sie udal i ze sie dobrze bawilyscie.
Ja wcoraj mialam impreze w pracy- swietnie sie bawilam, ale dzisiaj kac mnie meczy. Takie mieszanki alkoholowe to nie dla mnie. Kolega z pracy zamowil mi drinka (alkohol byl darmowy) i tak mi posmakowal, ze wypilam chyba z 5, ale zeby bylo lepiej zamawialismy wodke w kieliszkach i wlewalismy do tych drinkow- dzisiaj glowa mi peka. A nogi mnie tak od tanczenia bola, ze nie wiem jak ja buty dzisiaj zaloze.Ale nie zaluje niczego, juz dawno sie tak nie bawialam.
No no rozkrecasz sie . Co ta KAWA zrobila z takiej niewinnej dziewczyny .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.