Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 08:32   #1111
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Witajcie.Nie wiem ile u nas jest dziś stopni ale strasznie wieje więc zostajemy w domu no i mamy dzis kolędę.CO do religii to ja jestem wierząca praktykująca a TŻ co niby ateista ale z to ze względu na księży i te wszystkie afery.Jak schodzi na temat wiary to się zawsze ostro pokłucimy
Xantia znajoma dostala misia??bo ic nie piszesz i sie martwie że nie dotarł???
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 08:41   #1112
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Xantia znajoma dostala misia??bo ic nie piszesz i sie martwie że nie dotarł???
Dotarł, dotarł Thx!

EDIT:

Normalnie nienormalni ludzie . Targuję się z salonem sprzedaży Citroena, chciałam wziąć nowe Berlingo i właśnie dostałam maila, że w ofercie wkradł się "czeski błąd" i zamiast 52 tyś cena ofertowa to 72 tyś. W ramach rekompensaty otrzymam pakiet styl (alufelgi+czujnik ciśnienia w ogumieniu), pakiet parkowanie (radar, składane lusterka, tempomat, bluetooth) oraz dwustrefową klimatyzację .
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych

Edytowane przez Xantia
Czas edycji: 2009-01-07 o 10:06
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 10:14   #1113
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

xantia to niezle wyszlas na promocji

ach Adrian boi sie reklamy malego gloda. strasznie krzyczy i trzeba go przytulac jak ten maly glod lezy zakuty pod drzwiami
biedny Adi..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 10:31   #1114
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
xantia to niezle wyszlas na promocji
Szczerze mówiąc, to spodziewałam się czegoś bo cena za Berlingo MKIII w tym wyposażeniu i silnikiem, co chciałam to jeszcze niedawno kosztowało 90 tyś .

Cytat:
ach Adrian boi sie reklamy malego gloda. strasznie krzyczy i trzeba go przytulac jak ten maly glod lezy zakuty pod drzwiami
biedny Adi..

Ja staram się, aby Ala oglądała jak najmniej TV, ma na to jeszcze duuużo czasu. Owszem, czasami włączamy jej jakieś dziecięce kanały, ale ją interesuje tylko muzyka, wtedy śpiewa i tańczy .

A jej chrzestny ostatnio uczył ją mówić: TO NIE JA
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 11:11   #1115
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Kropka wiem, ze biedny Aduś ale mój tak reagował na reklame Lambi było mi go szkoda ale za razem umierałam ze smiechu jak tylko zobaczył owce i zczynał wyć
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 11:23   #1116
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Amouage Pokaż wiadomość
A tak a propos religijności (albo jej braku). Jestem świadomą ateistką, a mój tż z założenia "nie wierzy w duchy". W związku z tym nie ma mowy o chrzczeniu naszego robaczka, a przynajmniej dopóki ona nie będzie sama świadomie tego chciała. Wiem że kiedyś jeszcze takie starsze dzieci spoko chrzcili ale ostatnio byłam świadkiem komentarza tuż przed chrzestem 6 letniej dziewczynki (w jej obeności) "to te zaniedbane dzieci".
A moja koleżanka jest protestantką i jej dzieci chodzą do szkółki niedzielnej (zresztą mają papier z ministerstwa) która powinna być uznawana w szkole, ale pani wychowawczyni powiedziała że nie zamierza tego uznać
Słyszałyście o takich sprawach? Zastanawiałyście się nad problemem dzieci "niekościelnych" w podstawówce obecnie kiedy ocena z religii sztucznie zawyża (bądź zaniża) średnią?
moim zdaniem 6 lat, to dużo za wcześnie na podejmowanie świadomej decyzji o chrzcie a jak dziecko będzie starsze, dojrzalsze, to i z komentarzami sobie poradzi. faktem jest, że na początku kościoła chrzczeni byli ludzie dorośli i to po daniu świadectwa wiary.
nie rozumiem, co ma wychowawczyni do tego, że dziewczynka jest protestantką
co do średniej, to dobre szkoły biorą pod uwagę tylko oceny z najważniejszych przedmiotów, a nie religii czy plastyki
a z własnego doświadczenia wiem, że problemem jest dla dziecka jedynie nieuczestniczenie w 1. komunii - chrzest i bierzmowanie pójdą gładko

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
eee skandal Teletubisie na 2 miejscu a miały byc na 1
a co to za lista?
a no i wyszła nam 2 czwórka tez górna dolne chyba tez się przebiją bo są ogromne, więc wyszłyby wszystkie na raz. Coś czuje ze i trójki beda lazły. Moze to lepiej ze ida na raz

moze dlatego nie chce jesc zbytnio [/QUOTE]
no, też Ci to sugerowałam, albo miałam zasugerować
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 11:24   #1117
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Amouage Pokaż wiadomość
A tak a propos religijności (albo jej braku). Jestem świadomą ateistką, a mój tż z założenia "nie wierzy w duchy". W związku z tym nie ma mowy o chrzczeniu naszego robaczka, a przynajmniej dopóki ona nie będzie sama świadomie tego chciała. Wiem że kiedyś jeszcze takie starsze dzieci spoko chrzcili ale ostatnio byłam świadkiem komentarza tuż przed chrzestem 6 letniej dziewczynki (w jej obeności) "to te zaniedbane dzieci".
A moja koleżanka jest protestantką i jej dzieci chodzą do szkółki niedzielnej (zresztą mają papier z ministerstwa) która powinna być uznawana w szkole, ale pani wychowawczyni powiedziała że nie zamierza tego uznać
Słyszałyście o takich sprawach? Zastanawiałyście się nad problemem dzieci "niekościelnych" w podstawówce obecnie kiedy ocena z religii sztucznie zawyża (bądź zaniża) średnią?
moim zdaniem 6 lat, to dużo za wcześnie na podejmowanie świadomej decyzji o chrzcie a jak dziecko będzie starsze, dojrzalsze, to i z komentarzami sobie poradzi. faktem jest, że na początku kościoła chrzczeni byli ludzie dorośli i to po daniu świadectwa wiary.
nie rozumiem, co ma wychowawczyni do tego, że dziewczynka jest protestantką
co do średniej, to dobre szkoły biorą pod uwagę tylko oceny z najważniejszych przedmiotów, a nie religii czy plastyki
a z własnego doświadczenia wiem, że problemem jest dla dziecka jedynie nieuczestniczenie w 1. komunii - chrzest i bierzmowanie pójdą gładko

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
eee skandal Teletubisie na 2 miejscu a miały byc na 1
a no i wyszła nam 2 czwórka tez górna dolne chyba tez się przebiją bo są ogromne, więc wyszłyby wszystkie na raz. Coś czuje ze i trójki beda lazły. Moze to lepiej ze ida na raz

moze dlatego nie chce jesc zbytnio [/QUOTE]
no, też Ci to sugerowałam, albo miałam zasugerować
a co to za lista?
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 11:26   #1118
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Amouage Pokaż wiadomość
A tak a propos religijności (albo jej braku). Jestem świadomą ateistką, a mój tż z założenia "nie wierzy w duchy". W związku z tym nie ma mowy o chrzczeniu naszego robaczka, a przynajmniej dopóki ona nie będzie sama świadomie tego chciała. Wiem że kiedyś jeszcze takie starsze dzieci spoko chrzcili ale ostatnio byłam świadkiem komentarza tuż przed chrzestem 6 letniej dziewczynki (w jej obeności) "to te zaniedbane dzieci".
A moja koleżanka jest protestantką i jej dzieci chodzą do szkółki niedzielnej (zresztą mają papier z ministerstwa) która powinna być uznawana w szkole, ale pani wychowawczyni powiedziała że nie zamierza tego uznać
Słyszałyście o takich sprawach? Zastanawiałyście się nad problemem dzieci "niekościelnych" w podstawówce obecnie kiedy ocena z religii sztucznie zawyża (bądź zaniża) średnią?
moim zdaniem 6 lat, to dużo za wcześnie na podejmowanie świadomej decyzji o chrzcie a jak dziecko będzie starsze, dojrzalsze, to i z komentarzami sobie poradzi. faktem jest, że na początku kościoła chrzczeni byli ludzie dorośli i to po daniu świadectwa wiary.
nie rozumiem, co ma wychowawczyni do tego, że dziewczynka jest protestantką
co do średniej, to dobre szkoły biorą pod uwagę tylko oceny z najważniejszych przedmiotów, a nie religii czy plastyki
a z własnego doświadczenia wiem, że problemem jest dla dziecka jedynie nieuczestniczenie w 1. komunii - chrzest i bierzmowanie pójdą gładko

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
eee skandal Teletubisie na 2 miejscu a miały byc na 1

a no i wyszła nam 2 czwórka tez górna dolne chyba tez się przebiją bo są ogromne, więc wyszłyby wszystkie na raz. Coś czuje ze i trójki beda lazły. Moze to lepiej ze ida na raz

moze dlatego nie chce jesc zbytnio
no, też Ci to sugerowałam, albo miałam zasugerować
a co to za lista?
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 11:27   #1119
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

ajanna leci na VH1 o bodajze 8.30 rano od 7 oglądamy rock your baby a pozniej jest lista

no mam nadzieje, ze to te zęby widzę, ze go boli bo gryzł dziś plastikowego pomidora od kuchenki Tefal. Pozniej slina lała się jak woda

btw w biedronce widziałam duze kuchnie te składane w kilka kombinacji za 99 zł
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 12:47   #1120
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Normalnie nienormalni ludzie . Targuję się z salonem sprzedaży Citroena, chciałam wziąć nowe Berlingo i właśnie dostałam maila, że w ofercie wkradł się "czeski błąd" i zamiast 52 tyś cena ofertowa to 72 tyś. W ramach rekompensaty otrzymam pakiet styl (alufelgi+czujnik ciśnienia w ogumieniu), pakiet parkowanie (radar, składane lusterka, tempomat, bluetooth) oraz dwustrefową klimatyzację .
i co bierzesz za 70 wraz z rekompensatą?


Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość

ach Adrian boi sie reklamy malego gloda. strasznie krzyczy i trzeba go przytulac jak ten maly glod lezy zakuty pod drzwiami
biedny Adi..
Maksiu z kolei bardzo ją lubi, ma nawet jedną zabawkę, która bardzo małego głoda przypomina.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Kropka wiem, ze biedny Aduś ale mój tak reagował na reklame Lambi było mi go szkoda ale za razem umierałam ze smiechu jak tylko zobaczył owce i zczynał wyć
no rzeczywiście, uśmiać się można. a swoją drogą, to ciekawe co Apusia odstraszało w białej milusiej owieczce? bo o ile mały głód ze swoimi szyderczymi minkami może być straszny, to biała owieczka raczej nie bardzo.

mam nadzieję, ze dzisiaj to już ostatni tak paskudny dzień.
mam taka cichą nadzieję , że jutro będzie pierwszy spacerek po choróbsku, choćby na 15 minut, ale jednak.

Amouage, już raz Cię prosiłam, ale chyba przeoczyłaś mojego posta: przedstaw się, napisz kilka słów o sobie i córeczce, bo wciąż jakaś nie potrafię twoich postów "umiejscowić". fajnie, że dołączyłaś do wątku, ale miło byłoby na początek czegoś o Was sie dowiedzieć, bo tak jesteś, jak dla mnie, zbyt "wyrwana z kontekstu". No i nie gniewaj się, ze tak naciskam, ale mama zawsze mówiła, żeby nie rozmawiać z obcymi.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:09   #1121
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Właśnie gotuję przecier owocowy dla Krzysia. Tym razem jest z jabłek, bananów, truskawek, kiwi i soku z cytryny . Powlewam w butelki Gerbera i będzie na parę dni. A co piją wasze dzieciaki. Robiłam też z marchewką i taki prawie Kubuś mi wyszedł.
Musiałam przerwać pisanie, bo mi wykipiał i to ta najgęstsza część. Ja jak gotuję kompot to zawsze muszę zmywać kuchenkę, chyba powinnam w garze 10 litrowym gotować
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 13:09   #1122
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Adi z kolei lubil owieczke lambi. jak ja widzial to robil: baaa, baaa, baaa

xantia ja ogladam rano ddtvn a potem zwykle dopiero pod wieczor wlanczamy tv. w ciagu dnia sluchamy radia albo plyt.

chyba ze jest z tz to ten mu wlancza pada shreka i ma 20 minut spokoju. Adi bardzo lubi shreka

Kasiu ja daje Adrianowi dorosle soki (dla mnie 100% sok z hortexu czy gerbera to to samo tyle tylko ze kosztuje nie tak samo) lub kubusie, kubusie play, leony.
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-01-07 o 13:11
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:23   #1123
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Wiecie, żeby to nie wyszło, że ja taka ekologiczna jestem. Krzyś też pije soki dla dorosłych, nie kupuję mu już gerberów, bo to majątek. On pije jak smok. Daję mu też wodę z sokiem malinowym lub wiśniowym własnej roboty. Ale czasami mnie coś najdzie i zrobię sama. Z reguły mało owoców jada, lubi jabłka, czasem banana zje innych nie chce próbować, jak mu daję to mówi tata i goni go karmić. Zdarzyło się, że udało mu się posmakować mandarynek i 2 dni jadł, później mu przeszło. I czasami winogrona, ale muszą być nieobrane, bo nie zje, a potem żuje skórkę jak gumę.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:02   #1124
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Adrian pił bardzo duzo soków potrafił wypić 3 te większe gerbery czy bobofruty. Odstawiłam z powodu niejedzenia. Teraz pije około 300ml herbatki gran z jednej łyzeczki. Chociaz na poczatku nie chciał

lea wydaje mi się, ze muzyka go stresowała. Płakał tez na reklamach licytacji misiów na all.
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:08   #1125
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Nikola pije soki dla dorosłych zwykłą herbatę z cytryną ,kawę zbożową z mlekiem z kartonu .wodę z cytryną tą dla dzieci.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:10   #1126
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Unhappy Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

hej ja przez kilka dni pisać za wiele nie będę babcia ma pogorszenie modlimy sie do "wieloegzystencjalneg o" bóstwa by było to po źle dobranych lekach przeciwbólowych
poza tym mam masę pracy i chyba Barwa mnie gardłem zapalonym zaraziła

Cytat:
Amouage, już raz Cię prosiłam, ale chyba przeoczyłaś mojego posta: przedstaw się, napisz kilka słów o sobie i córeczce, bo wciąż jakaś nie potrafię twoich postów "umiejscowić". fajnie, że dołączyłaś do wątku, ale miło byłoby na początek czegoś o Was sie dowiedzieć, bo tak jesteś, jak dla mnie, zbyt "wyrwana z kontekstu". No i nie gniewaj się, ze tak naciskam, ale mama zawsze mówiła, żeby nie rozmawiać z obcymi.
przyłączam się do prośby Leii

co do picia Pola wodę i kompoty domowej roboty albo soki rozcieńczane pól na pól hortexu i fortuny te 100% bez cukru
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'

Edytowane przez Patrilla
Czas edycji: 2009-01-07 o 14:11
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:14   #1127
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Pati ja się nie modlę ale będę myśleć cieplutko o Twojej babci
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 15:00   #1128
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Patrilla,

Kupiłam Maksiowi spodenki na wiosnę:
http://www.allegro.pl/item519455834_...wki_super.html

w ogóle muszę zacząć kompletowac dla niego garderobę na sezon wiosenno-letni, bo powoli zapasy mi się kończą. Kumpela z Niemiec już raczej ubranek mi po swoim synku nie będzie użyczać, bo jej siostrzenica urodziła.. więc wszystko pójdzie bezpośredni do niej, moja hiszpańska przyjaciółka nie ma czym zwozić rzeczy z Hiszpanii, a nadbagaż w samolocie zbyt wiele kosztuje.. więc nie mam wyjścia, trzeba zaatakowac lumpki i sledzić allegro.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 15:12   #1129
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Unhappy Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

kanciu modlenie to raczej takie mantry "żeby było dobrze żeby było dobrze ..." ciężko się patrzy jak człowiek gaśnie ech nie będę Was raczyła moimi mrocznymi myslami spowodowanymi ta sytuacją ...
kanciu przepis futrujący dzis znalazłam placuszki ryżowe: 3 łyżki wody 2 łyżki sinlacu 1,5 łyzki maki ryżowej 1-2 łyżeczki cukru - wymieszać + oliwa do smażenia na patelnię i smacznego

mam dreszcze idę sie położyć ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'

Edytowane przez Patrilla
Czas edycji: 2009-01-07 o 15:14
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 15:41   #1130
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V



Zawiozłam dziś już PIT do urzędu Teraz czekam na zwrot

I byłam z Sylwią wypożyczyć jej strój na bal w sobotę. Udało mi się ją przekonać, żeby po raz kolejny nie przebierała się za księżniczkę. Tym razem znalazłyśmy strój tancerki flamenco Do tego dostałyśmy piękną różę, którą wepniemy we włosy

Patrilla Trzymam kciuki żeby dobrze było
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:10   #1131
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Pati a czy moze byc kleik ryzowy zamiast mąki ryzowej bo nie mam ?
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 17:54   #1132
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość


Zawiozłam dziś już PIT do urzędu Teraz czekam na zwrot
Już myślałam, że będę pierwsza, ja zawożę jutro
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 17:55   #1133
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Wink Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

kacia myślę, ze może być Ja jutro zrobię u nas mąka ryżowa tania jest jak kleik
myślę jak tu podtoczyć tego twojego drobniaczka
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:36   #1134
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

hej
pati a ja sie modle wiec i za twoja babcie sie pomodlestraszna sytuacja , mialam taka juz dawno ale do tej pory sciska mnie w sercu jak sobie przypomne ...a chodzilo tez o moja babcie

a dzisiaj mam super dzienwymyslilam sobie i powiadomilam wszem i wobec ze w kwietniu po swietach albo tuz przed jade na mazury. juz sie nie moge doczekac bo nie bylam tam11 lat a kiedys jezdzilam tam kilka razy w roku. strasznie tesknie za tymi okolicami i dzis stwierdzilam ze aby odpoczac od tzta a tz od nas to ja z dominikiem jedziemy do Ostródy xantia moze sie spotkamy ? do kwietnia daleko a ja juz sie ciesze normalnie bosko sie czuje tym bardziej ze spotkam sie tam tez z moim przyjacielem ...znamy sie od dziecinstwa,potem kontakt sie urwal az znalal mnie po latach przez nk-mojego brata(ja nie mam konta)rozmawialismy ostatnio przez tel 3 godz...dobrze ze dominika nie obudzilam bo dzwonil w nocy. specjalnie przyjedzie na dluzej z irlandii zeby sie ze mna spotkac
a w lipcu jade do uk- moja siostra bierze slub i oplaca nam przelot i pobyt
dzien pelen wrazen
jutro idziemy z kolezanka i jej synkiem do bajkolandu wiec dzien zapowiada sie tez swietnie:jupi :....oby tak dalej


ok to na dzis tyle
postaram sie nadrobic zalglosci
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:55   #1135
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
a dzisiaj mam super dzienwymyslilam sobie i powiadomilam wszem i wobec ze w kwietniu po swietach albo tuz przed jade na mazury. juz sie nie moge doczekac bo nie bylam tam11 lat a kiedys jezdzilam tam kilka razy w roku. strasznie tesknie za tymi okolicami i dzis stwierdzilam ze aby odpoczac od tzta a tz od nas to ja z dominikiem jedziemy do Ostródy xantia moze sie spotkamy ? do kwietnia daleko a ja juz sie ciesze normalnie bosko sie czuje tym bardziej ze spotkam sie tam tez z moim przyjacielem ...znamy sie od dziecinstwa,potem kontakt sie urwal az znalal mnie po latach przez nk-mojego brata(ja nie mam konta)rozmawialismy ostatnio przez tel 3 godz...dobrze ze dominika nie obudzilam bo dzwonil w nocy. specjalnie przyjedzie na dluzej z irlandii zeby sie ze mna spotkac
a w lipcu jade do uk- moja siostra bierze slub i oplaca nam przelot i pobyt
dzien pelen wrazen
jutro idziemy z kolezanka i jej synkiem do bajkolandu wiec dzien zapowiada sie tez swietnie:jupi :....oby tak dalej
Olunek, oczywiście, że się spotkamy! Zapraszam serdecznie, ja jak wiesz jestem baaardzo otwarta na spotkania, zjazdy i inne towarzyskie imprezy, więc drzwi mojego domu stoją otworem! Cieszę się, że będę mogła poznać Ciebie i Domi osobiście!
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:11   #1136
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

ja tez sie ciesze
szukam wlasnie jakiegos noclegu w ostrodzie ale wolalabym zdjecia a tu jedno, dwa... niby mam rodzine w zwierzewie ale nie chce tam jechac.jakos ich nie lubie no i w hotelu jest wiecej swobodytylko przeraza mnie te 9 godzin w pociagu z mikim obysmy dali rade


szkoda ze do kwietnia jeszcze tak dluuuugo....
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:22   #1137
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
ja tez sie ciesze
szukam wlasnie jakiegos noclegu w ostrodzie ale wolalabym zdjecia a tu jedno, dwa... niby mam rodzine w zwierzewie ale nie chce tam jechac.jakos ich nie lubie no i w hotelu jest wiecej swobodytylko przeraza mnie te 9 godzin w pociagu z mikim obysmy dali rade


szkoda ze do kwietnia jeszcze tak dluuuugo....
Jeśli tylko będziesz miała chęć, to możesz oczywiście być u mnie , nie ma problemu najmniejszego, pomieścimy się na tych 50 m2 , jeśli do tego czasu nie zamienię na jakieś 80 .
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:49   #1138
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

hejo!

niby mam wolny caaały styczeń...

patrilla-
babcia mojego Tż na dniach "idzie" do domu, prosto z OIOMu, już ma małą salkę szpitalną z całym sprzętem /łącznie z respiratorem urządzoną/, oczywiście zostało sporo jej rzeczy, że jej choć trochę dobrze było. Rodzina rozważała różne opcje / domy opieki, hospicja, itp./ ale stwierdzili że najlepiej będzie jej w domku pod stałą opieką 24h wykwalifikowanych pielęgniarek z oddziału. Trudna to sytuacja jest bardzo. Nas jest kilka osób z rodziny, a Wy chyba sami się wszytskim zajmujecie. Wspieram duchowo.

Koleżanka z London już doniosła o finalizacji zakupów, więc z niecierpliwością czekamy na nią/nie.

Dzisiaj mamy zWErką szkoleniowy dzień, bo nauczam ją samodzielnego zasypiania w łóżeczku. Jest ciężko, ale daje mój Kochany Bąbel radę. Wieczorem ze smutku przeleżałą z otwartymi oczyma 40 minut zanim zasnęła.

A przed kolacją przetańczyłyśmy całą kasetę /sic! z 1986 roku/ NAtalki Kukulskiej- Weronka tańczyła z torebką, no boki można było zrywać.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:52   #1139
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Ajanna - dzięki za rady, zaczyna po mału skutkować, poza tym homeovox, wit.a+e i odzyskuję głos.

Pati -

Olunek - super wieści, też tak chcę

Xanti - kiedy koniec abstynencji? duże auto to i promocja duża

a u mnie mąki ryżowej nigdzie nie ma, nie wiem co to za cudo, ale nieosiągalne...

co do picia, tymek nie lubi herbatek, wodę teź niezbyt, pije tylko soki i kompoty, bo mleka też nie lubi. Kupuję mu nadal bobofruty i rozcieńczam 1:1 z wodą. dziennie 2-3 idą. czasem daję mu dorosłe soki z fortuny lub horteksu, ale też nie każdy smak mu podchodzi.
__________________
Barwa i Tymek
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:59   #1140
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Iwka życzę owocnej nauki
ja ostatnio nauczyłam Adriana tańczyc ze mna za rączki w kółeczko no i naumiał się mówić "ceść" i podawać rączkę wygląda to przesłodko

no ja u nas jeszcze nie widziałąm mąki ryzowej a skoro mozna ją zastąpic kleikime ogólnodostępnym to nie szukam specjalnie
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2009-01-07 o 20:04
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.