Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -lato 09 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 12:37   #1111
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ich lodówka pracowała tak głośno, że jak musieliśmy tam przez chwilę pomieszkać w trakcie naszego remontu to pierwszej nocy myśleliśmy, że ktoś się włamuje nie wspominając o zmywarce, którą trzeba było podtrzymywać nogą inaczej sama się zamykała, niedomywała i w końcu padła kompletnie, tak, że kolejni serwisanci nie wiedzieli już co wymieniać oraz kuchni gazowej z krzywymi żeberkami, z której gary sie przeracały


---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------


Ja z kolei sznurowanych nie mogę, bo mały rozwiązuje. Nie wiedzieć czemu-przy rzepach nie kombinuje
Kamilka była z nami w poczekalni na początku jeśli dobrze pamiętam więc chyba się nie poznałyście.
Z tego, co czytałam to dużo ludzi kupuje ichnie płyty indukcyjne i zlewy. Nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie. No ale w sumie co ma się zepsuć w zlewie? Chodzi raczej o materiał, z którego jest zrobiony, myślę, że tak samo będzie się sprawował granitowy nie-z-Teki. Ale może się mylę

Zosia majstruje i przy rzepach i przy dynksach, więc mam nadzieję, że jakoś jej zamotam te sznurówki i nie będzie mogła rozwiązać

No to raczej na pewno. Mnie nie było na poczekalni, dołączyłam 1,5 miesiąca przed rozwiązaniem
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:40   #1112
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, chyba już wszystkie nasze maluchy są odsmoczkowane
nie niestety moja zrobila sie teraz taka za smokiem, ze cos okropnego. do poludnia potrafi wogole nie umomniec sie ale po poludniu to obowiazkowo nie wiem jak sie za to zabrac hehe
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:47   #1113
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość

Wczoraj Maciulek miał jakąś lekką biegunkę, ale dzisiaj jest ok (jak do tej pory).
To tak jak ja
Może coś w powietrzu było

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość

nasza lodowa tez glosno chodzi ale u nas to kwestia zlego wypoziomowania , musimy wkoncu ja czyms podlozyc bo czasem jak sie wlaczy to jak traktor
To jedno, ale słyszałam, że dziwne dźwięki wydawane przez lodówki to bardzo często "wina" funkcji No frost


Muszko
tłumacz może... Ja zawsze powtarzam, że smok jest tylko do spania. Jak go włoży do buzi po przebudzeniu zanim przyjdę, to od razu mi go potem oddaje To tak na początek.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:49   #1114
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Z tego, co czytałam to dużo ludzi kupuje ichnie płyty indukcyjne i zlewy. Nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie. No ale w sumie co ma się zepsuć w zlewie? Chodzi raczej o materiał, z którego jest zrobiony, myślę, że tak samo będzie się sprawował granitowy nie-z-Teki. Ale może się mylę
Ja ma zlew granitowy, ale nie wiem jakiej firmy, muszę sprawdzić. Tzn. on nie jest z litego granitu jak np. mam blat - z płyty- tylko z jakiegoś przerobionego granitu (zmielonego czy jak?). Niestey jest biały,a to był błąd do samego zlewu zażaleń nie mam
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:51   #1115
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość



To jedno, ale słyszałam, że dziwne dźwięki wydawane przez lodówki to bardzo często "wina" funkcji No frost
my jednak wiemy ze nasza chodzi tak bo zle jest ustawiona , jak malz ja troche przesunal to ciszej chodzi ale jeszcze to nie to , musi wziac tate bo tu trzeba mocnych facetow zeby ja dzwignac troche i czyms podlozyc
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:56   #1116
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tych ze sprzączką by chyba nie zdjął, bo tam trzeba taki metalowy dynks odpiąć Ja też używam skarpetek z gumową podeszwą, ale nie nadążyłabym z praniem więc kapcie też są w użyciu, tym bardziej u mojej mamy gdzie wiosną i latem mały kursuje ciągle między dworem a domem przez otwarty taras
A ten dynks to taki jak w Befado? Bo ten nie stanowi problemu A jakie masz te skarpetki, tzn. jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Zośka tez namiętnie ściąga kapcie. Dynks nie stanowi problemu (jeżeli myślimy o tym samym dynksie).
Teraz chcę kupić sznurowane, będę wiązać na dwa razy.
Sznurowane u nas też się nie sprawdziły, bo nawet jak robiłam supełek, to i tak końcówki rozwiązywał i dyndały

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja z kolei sznurowanych nie mogę, bo mały rozwiązuje. Nie wiedzieć czemu-przy rzepach nie kombinuje
A Elefanten to z Deichmana?
Rzepy również nie stanowią problemu

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Zuzka ostatnio kręci nosem jak coś Jej się wizualnie nie podoba, za chiny nie spróbuje. Muszę jakoś kombinować, żeby chociaż na języku deko było a potem już zajada

Eee tam porażka ja może super nie gotuję ale wpadki też miewam
(...)
U nas też czasem tak jest, ja się zajadam a Zuzia podziubie

Ale słodki
Kuba przeciwnie, pogryzie i wypluje , a kiedyś rzodkiewkę lubił

, no ja mam chyba tylko wpadki

Mam nadzieję, że się przekona, bo to naprawdę fajne jest pod każdym względem.

No słodki, ale szkoda
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:04   #1117
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość


Oj kochana, tosz ja je kupuję od dawien dawna (tylko firma inna)
Gdybym miała gotować , obierać i potem trzeć buraki, to pewnie bym je zupełnie z diety wyeliminowała
ja staroświecka jestem i dla mnei to nowość

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja nie lubię obrabiać buraków, ale to robię, bo w tych kupnych zawsze coś znajdę i mnie obrzydzają
no proszę cię, dobrze ze juz zjadłam, bo teraz bym im się baczniej przyglądała
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 13:04   #1118
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Bry, bry!

...
Bry Jeszcze ja się z Tobą nie przywitałam

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
...
Aha, to pewnie już niedługo wszystkie będą
Mój Kuba teraz znów fatalnie śpi, budzi się, płacze, woła mnie, Małża odpycha
Maciek też jeszcze nieodsmoczkowany

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
...


...


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
no a Werka chodzila caly czas, ma takie ze sprzaczka i nie mogla zdjac, niby maja znaczek "zdrowa stopa" a jednak sie poca, mam jedne tez takie bez palcow ale sa troche za duze jeszcze, mysle ze w takich juz bedzie wiecej powietrza

sama nie zwrocilabym na to uwagi , wiekszosc kolezanek mi mowi ze ich dzieciom tez tak nozki sie poca, ale mama mi powiedziala ze cos nie tak z tymi paznokciami ma i narazie smiga w samych skarpetkach tylko musze zakupic wiecej z abs bo lata jak szalona


nasza lodowa tez glosno chodzi ale u nas to kwestia zlego wypoziomowania , musimy wkoncu ja czyms podlozyc bo czasem jak sie wlaczy to jak traktor
Maciulkowi też się bardzo, bardzo stopy pocą. Nawet pytałam lekarkę, ale powiedziała, że niektóre dzieci tak mają. Ja mam uraz do skarpetkowych kapci, jak Maciul biegając w nich nabił się na róg i miał dziurę w głowie
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:05   #1119
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Ja tez kupuję gotowe buraczki. Rzadko kiedy sama robię...lenistwo hehe
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:17   #1120
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja ma zlew granitowy, ale nie wiem jakiej firmy, muszę sprawdzić. Tzn. on nie jest z litego granitu jak np. mam blat - z płyty- tylko z jakiegoś przerobionego granitu (zmielonego czy jak?). Niestey jest biały,a to był błąd do samego zlewu zażaleń nie mam
Ja chcę jasny, ale nie biały, jakiś piaskowy pewnie.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Sznurowane u nas też się nie sprawdziły, bo nawet jak robiłam supełek, to i tak końcówki rozwiązywał i dyndały


A Elefanten to z Deichmana?
Hmm.... No to już nie wiem

Ja chyba w CCC kupowałam.

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
ja staroświecka jestem i dla mnei to nowość


no proszę cię, dobrze ze juz zjadłam, bo teraz bym im się baczniej przyglądała


Ja tam nigdy nic niepokojącego nie widziałam

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Ja tez kupuję gotowe buraczki. Rzadko kiedy sama robię...lenistwo hehe
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:20   #1121
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Maciuś zrobił się strasznie wybredny, jeżeli chodzi o jedzenie. Lubi zjeść, ale tylko wybrane rzeczy , np. chyba nie lubi koloru pomarańczowego, bo wszystko, co jest w tym kolorze nawet nie tknie, choćby nie wiem, jak był głodny... Z dodatków do II dania tylko buraczki (w każdej ilości).

Słodko
(...)
Wczoraj Maciulek miał jakąś lekką biegunkę, ale dzisiaj jest ok (jak do tej pory).
Zmieniają się te nasze dzieciaki, że nadążyć nie można , dobrze, że to buraczki, anemii nie będzie miał



Oby już tak zostało

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
no a Werka chodzila caly czas, ma takie ze sprzaczka i nie mogla zdjac, niby maja znaczek "zdrowa stopa" a jednak sie poca, mam jedne tez takie bez palcow ale sa troche za duze jeszcze, mysle ze w takich juz bedzie wiecej powietrza

sama nie zwrocilabym na to uwagi , wiekszosc kolezanek mi mowi ze ich dzieciom tez tak nozki sie poca, ale mama mi powiedziala ze cos nie tak z tymi paznokciami ma i narazie smiga w samych skarpetkach tylko musze zakupic wiecej z abs bo lata jak szalona
Kubie też się pocą stópki, ale nie jakoś bardzo, kiedyś chyba bardziej.

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
nie niestety moja zrobila sie teraz taka za smokiem, ze cos okropnego. do poludnia potrafi wogole nie umomniec sie ale po poludniu to obowiazkowo nie wiem jak sie za to zabrac hehe
muszko, Ty tak mało piszesz z nami i w ogóle o Natalce, że nie wiedziałam
Ja odcinałam końcówkę

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
no proszę cię, dobrze ze juz zjadłam, bo teraz bym im się baczniej przyglądała
No nie robaki, tylko jakoś niedokładnie obrane, niedokładnie starte.

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Maciek też jeszcze nieodsmoczkowany
Ale będzie

Marta idź do klubu, bo dziewczyny się martwią.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Czemu Karo nie ma?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 13:22   #1122
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość


Czemu Karo nie ma?
Właśnie to samo miałam napisać
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:23   #1123
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość


muszko, Ty tak mało piszesz z nami i w ogóle o Natalce, że nie wiedziałam
Ja odcinałam końcówkę
sama nie wiem z czego to wynika, ze malo pisze. postaram sie czesciej moze tez zaczne odninac? tylko powiem szczezre, ze niekiedy jak po poludniu wlacza marudzenie, to wole dac uspokajacz i jest ok. wiem, ze zle robie
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:29   #1124
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zmieniają się te nasze dzieciaki, że nadążyć nie można , dobrze, że to buraczki, anemii nie będzie miał

...
Ale będzie

Marta idź do klubu, bo dziewczyny się martwią.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Czemu Karo nie ma?
Na pewno, je już trzeci dzień

Postawiłam sobie za cel, że do osiemnastki pozbędziemy się go

Już byłam, wyjaśniłam

Miałam właśnie o Nią pytać

A co do butów, chyba zdecydujemy się na Antylopy z wyprzedaży z poprzedniego sezonu za śmieszną kasę (porównując do cen z tego sezonu)
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:51   #1125
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Ja chyba w CCC kupowałam.


Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
sama nie wiem z czego to wynika, ze malo pisze. postaram sie czesciej moze tez zaczne odninac? tylko powiem szczezre, ze niekiedy jak po poludniu wlacza marudzenie, to wole dac uspokajacz i jest ok. wiem, ze zle robie
Fajnie
To może zacznij właśnie od eliminowania w dzień? Pobaw się z Nią, zajmij czymś

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Na pewno, je już trzeci dzień

Postawiłam sobie za cel, że do osiemnastki pozbędziemy się go
(...)
A co do butów, chyba zdecydujemy się na Antylopy z wyprzedaży z poprzedniego sezonu za śmieszną kasę (porównując do cen z tego sezonu)


I tak trzymać

A Ty stacjonarnie kupujesz? Pokażesz linka, jakie masz na oku? Bo ja też bym chciała mało zapłacić
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:00   #1126
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
...
I tak trzymać

A Ty stacjonarnie kupujesz? Pokażesz linka, jakie masz na oku? Bo ja też bym chciała mało zapłacić


Stacjonarnie, ale nie u mnie w mieście, tylko jakieś 50-60km dalej. Będziemy jechać za tydzień (mam nadzieję), bo musimy Małżowi garnitur kupić, to i buty dla Maciulka. Nie mam nic na oku, bo nie wiadomo jakie będą w sklepie Mam nadzieję, że coś znośnego, bo jak kupowaliśmy zimówki, to były super trzewiki. Mamy adidaski granatowo-szare, więc teraz chciałabym coś w beżu i brązie.
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009

Edytowane przez magi77
Czas edycji: 2011-03-17 o 14:01
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:47   #1127
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Stacjonarnie, ale nie u mnie w mieście, tylko jakieś 50-60km dalej. Będziemy jechać za tydzień (mam nadzieję), bo musimy Małżowi garnitur kupić, to i buty dla Maciulka. Nie mam nic na oku, bo nie wiadomo jakie będą w sklepie Mam nadzieję, że coś znośnego, bo jak kupowaliśmy zimówki, to były super trzewiki. Mamy adidaski granatowo-szare, więc teraz chciałabym coś w beżu i brązie.
A to jest ich sklep firmowy czy taki ogólny z obuwiem dziecięcym?

Kuba dostał suszoną figę i taki zadowolony, że hej
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:14   #1128
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

http://mistrzowie.org/220854/Depilacja

__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:21   #1129
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość


Maciulkowi też się bardzo, bardzo stopy pocą. Nawet pytałam lekarkę, ale powiedziała, że niektóre dzieci tak mają. Ja mam uraz do skarpetkowych kapci, jak Maciul biegając w nich nabił się na róg i miał dziurę w głowie
tez sie boje zeby nie przywalila gdzies ale narazie chce zobaczyc jakie beda paznkocie jak bez butkow bedzie latac
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 15:57   #1130
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A to jest ich sklep firmowy czy taki ogólny z obuwiem dziecięcym?

Kuba dostał suszoną figę i taki zadowolony, że hej
Firmowy

Dobrze, że nie z makiem

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
tez sie boje zeby nie przywalila gdzies ale narazie chce zobaczyc jakie beda paznkocie jak bez butkow bedzie latac
Teraz dzieci są bardziej stabilne niż kilka miesięcy temu.

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Mój wujek jest caaały owłosiony... ale by zabulił

---

A ja ostatnio pracowałam nad tymi koralami:

IMG_1334.jpg
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:12   #1131
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zrobiłam Kubie na II śniadanie kuskus z bakaliami i tartym jabłkiem, ale pycha . Niestety tylko mnie tak bardzo smakowało, Kuba zjadł trochę, ale szału nie było , poprosił o mleko . Ale będę próbowała, może się przekona, bo wszystkie składniki uwielbia, tylko pomieszane Mu nie pasowały


Wyszłam wczoraj spod prysznica, zaczęłam się ubierać, Kuba przybiegł, spojrzał na moje piersi, pokazał paluszkiem i poklepał się po brzuszku , a mnie się tak żal zrobiło, że już nie karmię
to jutro tez zrobie
albo pojutrze
i dziekuje za kciuki

no szkoda
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Mój Kuba teraz znów fatalnie śpi, budzi się, płacze, woła mnie, Małża odpycha

a Antonio wstal dzisiaj znowu o 5.30

Angy zdrowia , mnie pomagal ibuprofen na sam poczatek zapalenia, bo dziala tez przeciwzapalnie

Muszko, pisz czesciej . antonio tez bardzo potrzebowal w ciagu dnia, doszlo do tego, ze mial smoka prawie stale i jeszcze targal za soba wszystkie 3 szmatki-maskotki
My tez ucielismy koncowke
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:17   #1132
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

dziewczyny nie wiecie jak to jest z all? tzn z czasem zapłaty. czy to jaki czas na zapłatę ma kupujący określa sam sprzedający czy all też ma jakiś ogólny czas? bo laska kupila ode mnie spodnie, prawie 2 tyg cisza, wysłałam w miedzyczasie bez tej zaplaty( byłam przy okazji na poczcie to wysłałam, nie bede codziennie chodzic...) i pisze do niej czy zaplacila a ona mi z tekstem ze zaplaci jak bedzie chciala mam str o mnie i napisalam ze max 7 dni czekam...
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:00   #1133
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l



Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
CZekam na naszego pryzjaciela, ale cos sie spoznia, mam nadzieje, ze bedzie wkrotce, bo zbliza sie drzemka Antosia i musi pojsc spac, bo po lunchu ide na kolejne badania.



Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, to super, u nas będzie pewnie przeważnie na II śniadanie A jak dajesz na podwieczorek same owoce suszone, to wcześniej w ciągu dnia też mogły już być?


, no mnie potrzeba hiperinteligentnych garnków chyba Ale jesteś pomysłowa z tym miksowaniem , w życiu bym nie wpadła, żeby to zmiksować


Ale przed gotowaniem?
Mogły Tylko daję inne niż na śniadanie zazwyczaj

To nie ja, to m. in. tutaj wyczytałam




Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Zrobiłam Kubie na II śniadanie kuskus z bakaliami i tartym jabłkiem, ale pycha . Niestety tylko mnie tak bardzo smakowało, Kuba zjadł trochę, ale szału nie było , poprosił o mleko . Ale będę próbowała, może się przekona, bo wszystkie składniki uwielbia, tylko pomieszane Mu nie pasowały


Wyszłam wczoraj spod prysznica, zaczęłam się ubierać, Kuba przybiegł, spojrzał na moje piersi, pokazał paluszkiem i poklepał się po brzuszku , a mnie się tak żal zrobiło, że już nie karmię
Może kiedyś się przekona... Dobrze, że przynajmniej Tobie smakowało

Ale słodko
Ja to chyba będę karmić do osiemnastki


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a ja narazie nie zakladam butkow malej po domku bo miala zawsze mokre stopki jak zdejmowalam tak jej sie poca , ze paznokcie wygladaja nieciekawie jakby poczatek grzybicy wiec nie zakladam i czekam az wyrosa ladne rowne paznokcie
O kurczę
Tzn. co dokładnie ma nie tak z tymi paznokciami?


Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Postawiłam sobie za cel, że do osiemnastki pozbędziemy się go



Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio pracowałam nad tymi koralami:

Załącznik 3827651
O, rany! Jesteś niesamowita
__________________
Trollom stop!
...................
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:02   #1134
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
nie niestety moja zrobila sie teraz taka za smokiem, ze cos okropnego. do poludnia potrafi wogole nie umomniec sie ale po poludniu to obowiazkowo nie wiem jak sie za to zabrac hehe
ja jak raz obcięłam to pożżałowałam i czekałam na stosowny moment, i teraz sama go przegryzła
bo bokach jakby myszki się dobrały do niego.
Dziwne że teraz nie przeszkadza jej że nie może ciągnąć bo powietrze wpada.Nosi go w buzi w kąciku ust, jakoś tak bokiem i ślina leci
Ale już bardzo mało i myślę że tego niebawem sama wyrzuci, bo nowego na pewno nie kupię.

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Ja tez kupuję gotowe buraczki. Rzadko kiedy sama robię...lenistwo hehe
Ola, u la, la nie przesadzasz z rozmownością? co cię pochłania? tęsknię

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
tez sie boje zeby nie przywalila gdzies ale narazie chce zobaczyc jakie beda paznkocie jak bez butkow bedzie latac
Czeko opisywałaś jak paznokietki wyglądają? przeoczyłam? kojarzę że porównałaś do grzybice, ale nie wiem jak to wygląda


Kolejny dzień bez drzemki po południu
Już jest w łóżku
Bardzo zasmakowała w serku homogenizowanym z kiełkami rzodkiewki Tak zajadała, że mi ledwo wyskrobać kubeczek przyszło.


Ej, czegoś mi nie zacytowało
Napewno Tru.
Tak Kamila też w ciąży, jakoś na listopad/grudzień
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:39   #1135
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Firmowy

Dobrze, że nie z makiem
(...)
---

A ja ostatnio pracowałam nad tymi koralami:

Załącznik 3827651
Pogooglałam, że u nas też jest , a adidaski jakie kupiłaś?

Też się może trafić

Piękne

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

a Antonio wstal dzisiaj znowu o 5.30

Zawsze to 5.30, nie 4.30 , znaczy się postęp jest
Jak badania?

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie jak to jest z all? tzn z czasem zapłaty. czy to jaki czas na zapłatę ma kupujący określa sam sprzedający czy all też ma jakiś ogólny czas? bo laska kupila ode mnie spodnie, prawie 2 tyg cisza, wysłałam w miedzyczasie bez tej zaplaty( byłam przy okazji na poczcie to wysłałam, nie bede codziennie chodzic...) i pisze do niej czy zaplacila a ona mi z tekstem ze zaplaci jak bedzie chciala mam str o mnie i napisalam ze max 7 dni czekam...
To chyba ustala Sprzedający, ale pewna nie jestem. Ale kiedy napisałaś? Zanim ona spodnie kupiła? Pewnie je dostała i teraz pogrywa

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość

(...)
Mogły Tylko daję inne niż na śniadanie zazwyczaj

To nie ja, to m. in. tutaj wyczytałam




Może kiedyś się przekona... Dobrze, że przynajmniej Tobie smakowało

Ale słodko
Ja to chyba będę karmić do osiemnastki
, pewnie masz mnie już dość

Mnie bardzo smakowało

A ile razy jeszcze karmisz? Tymek płacze, jak nie chcesz dać mleczka?

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ja jak raz obcięłam to pożżałowałam i czekałam na stosowny moment, i teraz sama go przegryzła
bo bokach jakby myszki się dobrały do niego.
Dziwne że teraz nie przeszkadza jej że nie może ciągnąć bo powietrze wpada.Nosi go w buzi w kąciku ust, jakoś tak bokiem i ślina leci
Ale już bardzo mało i myślę że tego niebawem sama wyrzuci, bo nowego na pewno nie kupię.
(...)
Ej, czegoś mi nie zacytowało
Napewno Tru.
Tak Kamila też w ciąży, jakoś na listopad/grudzień
Wyobraziłam sobie Laurę z tym smokiem

To ja pytałam

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Marta, zamówiłam dziś w "swojej" aptece ten Mediderm, ile Ty płaciłaś? Masz też krem?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2011-03-17 o 18:38
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:39   #1136
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość

...

Ja to chyba będę karmić do osiemnastki

...
O, rany! Jesteś niesamowita


Ja to jeszcze do osiemnastki będę pieluchę zakładać

Dziękuję , ale bez przesady z tą niesamowitością

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Pogooglałam, że u nas też jest , a adidaski jakie kupiłaś?

Też się może trafić

Piękne

...
Marta, zamówiłam dziś w "swojej" aptece ten Mediderm, ile Ty płaciłaś? Masz też krem?
No to warto się przejechać. Jak dobrze pamiętam (przy zimówkach) cena za model z 2010 była 130-140zł, a ja za model z 2009 zapłaciłam 50zł. Liczę, że tym sposobem będę załatwiać buty na każdy sezon




Może to dziwna, ale im więcej mam dłubania, tym bardziej mnie to odpręża

Wiesz co, Małż kupił w Wawie za 22zł/500g za krem, ale zorientowałam się, że u nas dostałabym za 18zł. Za emulsję nie pamiętam dokładnie ile dałam, ale chyba 24zł. A Tobie ile krzyknęli? Emulsja, jak dla mnie, jest najlepsza z tych, które stosowaliśmy. Sama na własnej skórze wypróbowałam

---

Maciul odpłynął, jak miło posiedzieć w ciszy, z gorącą herbatką i ... na wizażu
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:46   #1137
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
To ja pytałam

wybacz



Skierko, moim zdaniem twoja wina.Po kiego wysyłasz przed zapłatą? Też masz tak na stronie "o mnie" ?Wykorzystała twój duży kredyt zaufania.Trudno, za to jest przykra nauczka.Spodnie już nosi i się nie kwapi.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:48   #1138
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Ja to jeszcze do osiemnastki będę pieluchę zakładać
(...)
No to warto się przejechać. Jak dobrze pamiętam (przy zimówkach) cena za model z 2010 była 130-140zł, a ja za model z 2009 zapłaciłam 50zł. Liczę, że tym sposobem będę załatwiać buty na każdy sezon
(...)

Może to dziwna, ale im więcej mam dłubania, tym bardziej mnie to odpręża

Wiesz co, Małż kupił w Wawie za 22zł/500g za krem, ale zorientowałam się, że u nas dostałabym za 18zł. Za emulsję nie pamiętam dokładnie ile dałam, ale chyba 24zł. A Tobie ile krzyknęli? Emulsja, jak dla mnie, jest najlepsza z tych, które stosowaliśmy. Sama na własnej skórze wypróbowałam

---

Maciul odpłynął, jak miło posiedzieć w ciszy, z gorącą herbatką i ... na wizażu
Oj, ja też przewiduje późne odpieluchowanie


No to super by było, może w następny piątek nam się uda pojechać. A adidaski jakiej firmy masz? Bo nie napisałaś


Mnie nie, ja jestem niecierpliwa


Ja zamówiłam emulsję na razie, pani powiedziała, że ok. 17 zł. Może jutro będę miała, a jak nie, to w poniedziałek. Akurat mi się Emolium kończy.


Prześpi noc bez budzenia?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2011-03-17 o 19:49
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:49   #1139
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
...

Skierko, moim zdaniem twoja wina.Po kiego wysyłasz przed zapłatą? Też masz tak na stronie "o mnie" ?Wykorzystała twój duży kredyt zaufania.Trudno, za to jest przykra nauczka.Spodnie już nosi i się nie kwapi.
Niestety też tak myślę

Kasiu na kiedy masz termin porodu? Przepraszam, że pytam, bo na pewno o tym pisałaś, ale nie było mnie trochę i nie mam pojęcia
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:58   #1140
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Morska Edyto dziekuje za kciuki
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zawsze to 5.30, nie 4.30 , znaczy się postęp jest
jak badania?
Niby, tak, ale przez kilka ostatnich dni wstawal o 6.00 i znowu mu sie pogarsza
juz do mnie dzwonili z przychodni, abym pedem umowila sie z lekarzem, wiec zle , nawet nie wchodzili w detale, a ja nie zamierzalam pytac, aby sie nie denerwowac przez weekend.
a umowiona juz jestem na poniedzialek, w tym tygodniu mojej lekarki juz nie ma, bo ma wyjazd

Jeszcze okres dostalam
aaaa...
nieciekawie sie dzis czulam, wiec zadzwonilam, ze nie przyjde dzis na nocke, ale jutro ide.

Gotowalam dzis makaron Angy ze suszonymi pomidorami , pyszny, naprawde poleca. Byl na obiedzie rowniez nasz przyjaciel, chociaz wczesniej o tym nie wiedzialam. Myslalam, ze zablysne, bo z niego swietny kucharz, a okazalo sie, ze on nie lubi cukinii
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.