Homoseksualizm. Co sądzicie? - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 21:15   #1111
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
dawno nie słyszałam osoby bardziej ograniczonej umysłowo, niż ksiądz z w/w filmu na yt. Całe szczęście, że nie spotykam takich ludzi moim życiu A Tobie MLBL współczuję naprawdę, że swój światopogląd opierasz na wypowiedziach takich osób.
Dziękuję za słowa współczucia .
MLBL-hum, ciekawe ^^.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:26   #1112
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Dziekuje za wszystkie wypowiedzi.

Pozdrawiam ze swiata homo
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:13   #1113
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czupurek105l Pokaż wiadomość
Ja toleruję, bo uważam, że nie powinno zaglądać się komuś do sypialni. To z kim się sypia i w jaki sposób nie powinno nikogo interesować.

Również tak myślę, ale nie podoba mi się/czuję się nieswojo/jestem skrępowana jak taka pary na ulicy się obmacują i całują...
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe

Edytowane przez pinkpanther69
Czas edycji: 2009-12-28 o 16:17
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:51   #1114
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez pinkpanther69 Pokaż wiadomość
ale nie podoba mi się/czuję się nieswojo/jestem skrępowana jak taka pary na ulicy się obmacują i całują...
Ja też, ale mam takie same uczucia, gdy w ten sposób zachowuje się para heteroseksualna.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 12:06   #1115
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

nie przeszkadzają mi pary homoseksualne pod warunkiem ze nie starają się mieć dzieci!!! Nie przeszkadza mi to ze chcą zawierać związki małżeńskie. Niejednokrotnie widziałam takie pary na ulicy i imprezach ale jak kiedyś przede mną w autobusie siedziało 2 gejów, którzy się namiętnie całowali przez cala drogę 1,5 godziny czułam się nieswojo siedząc za nimi wsadziłam nos w książkę by ich nie widzieć
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 12:26   #1116
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ewelline Pokaż wiadomość
ale jak kiedyś przede mną w autobusie siedziało 2 gejów, którzy się namiętnie całowali przez cala drogę 1,5 godziny czułam się nieswojo siedząc za nimi wsadziłam nos w książkę by ich nie widzieć
Mogę o coś spytać? A gdyby przed tobą siedziała para heteroseksualna całująca się jak wyżej? Czy przeszkadzałoby ci to? Chcę podkreślić, że to zwykłe pytanie, nie zawiera w sobie żadnego ataku ani nic. Piszę to, bo na ekranie nie da się wyczuć tonu słów.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 12:42   #1117
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Mogę o coś spytać? A gdyby przed tobą siedziała para heteroseksualna całująca się jak wyżej? Czy przeszkadzałoby ci to? Chcę podkreślić, że to zwykłe pytanie, nie zawiera w sobie żadnego ataku ani nic. Piszę to, bo na ekranie nie da się wyczuć tonu słów.
Mi całujący się chłopak z dziewczyną nie przeszkadza bo to jest normalne.
Natomiast, dwóch facetów już tak - jak np. takiemu dziecku wytłumaczyć jak się zapyta czemu Ci panowie się całują
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 12:47   #1118
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Mi całujący się chłopak z dziewczyną nie przeszkadza bo to jest normalne.
Natomiast, dwóch facetów już tak - jak np. takiemu dziecku wytłumaczyć jak się zapyta czemu Ci panowie się całują
A jak wytłumaczyć, dlaczego dziewczyna z chłopakiem się całują?
- Nie można tak samo?
Mi przeszkadza nadmierne okazywanie uczuć przez pary zarówno homo jak hetero.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 12:49   #1119
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
A jak wytłumaczyć, dlaczego dziewczyna z chłopakiem się całują?
- Nie można tak samo?
Mi przeszkadza nadmierne okazywanie uczuć przez pary zarówno homo jak hetero.
Widzisz zawiodę Cię - nie trzeba dziecku tłumaczyć dlaczego się chłopak z dziewczyną całują bo od pierwszych chwil życia widzi jak całują się rodzice i jest to dla niego normalne.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:02   #1120
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Widzisz zawiodę Cię - nie trzeba dziecku tłumaczyć dlaczego się chłopak z dziewczyną całują bo od pierwszych chwil życia widzi jak całują się rodzice i jest to dla niego normalne.


Tu Cię zawiodę, nie wszyscy widzą, jak się ich rodzice całują.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:13   #1121
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość


Tu Cię zawiodę, nie wszyscy widzą, jak się ich rodzice całują.
Oj wcale mnie nie zawiodłaś, wiem nie wszyscy mają pełne rodzinny ale w sposób naturalny obserwują to u innych.
Po za tym mówimy o pewnej normie, w której potencjalnie wszyscy mają szansę wychować się w normalnej rodzinie. Odrzucamy skrajności, patologie i inne ludzkie tragedie.

Przypomina mi to:
Kiedyś rozmawiając na podobny temat, kwestia przywilejów małżeństwa wspólnego rozliczania się itd. Napisałem, że małżeństwa mają różnorakie przywilej z tego powodu, że m. in. dają państwu dzieci, które później tychże rodziców będą utrzymywały, ze swoich podatków.
Dlatego takich przywilejów dla związków homoseksualnych być nie powinno.
Jedna osoba odpowiedziała a co z bezpłodnymi, w takim razie trzeba odebrać im te przywileje bo nie mogą mieć dzieci.

Odpowiedziałem, mają potencjalną możliwość a homoseksualiści już takowej nie posiadają.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 13:36   #1122
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość


Tu Cię zawiodę, nie wszyscy widzą, jak się ich rodzice całują.
No ale kolega wyzej mowi zdaje sie o swoim dziecku, a nie jakis innych, co tego nie widza, wiec gdzie zawod dla niego ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:58   #1123
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

emir1994 bezplodni NIE MAJA mozliwosci posiadania dzieci mieliby gdyby MOGLI dzieci posiadac wtedy mozna dyskutowac czy chca czy nie chca
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:07   #1124
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
emir1994 bezplodni NIE MAJA mozliwosci posiadania dzieci mieliby gdyby MOGLI dzieci posiadac wtedy mozna dyskutowac czy chca czy nie chca
Chodziło mi tutaj o taki kontekst, iż ludzie dowiadują się, że są bezpłodni dopiero w momencie starania się o dziecko, a nie w momencie zawieranie małżeństwa. Więc każda para ma potencjalną biologiczną możliwość posiadania dzieci - dopóki się nie dowie, że ich mieć nie może.

Para homoseksualna choćby nie wiem jak płodna, dzieci nigdy mieć nie będzie bo nie ma takiej biologicznej możliwości.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:39   #1125
wild_fire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

ja nie mam nic przeciwko bo przecież miłość jest piękna i tyle, nieważne kogo się kocha, czy płeć odmienną czy tą samą w sumie ja kocham mojego misia baaaaardzo, ale podejrzewam, że jestem bi, bo w sumie ze swoją przyjaciółką się całowałam było miło ważna jest tolerancja, będę zaciekle bronic wolności wyboru ;*
wild_fire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:52   #1126
asia610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Mi to nie przeszkadza. Też nie lubię jak ludzie zbyt dosłownie pokazują sobie uczucia na ulicy, ale to tyczy się zarówno par hetero jak i homo. Moim zdaniem każdy człowiek powinien mieć takie samo prawo do miłośc i nie uważam, żeby to była czyjaś wina, że jest homoseksualistą..
__________________
06.10.2007--> 04.04.2009--> 06.10.2012
asia610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:26   #1127
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez wild_fire Pokaż wiadomość
ja nie mam nic przeciwko bo przecież miłość jest piękna i tyle, nieważne kogo się kocha, czy płeć odmienną czy tą samą ważna jest tolerancja, będę zaciekle bronic wolności wyboru ;*
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:42   #1128
84kasienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 51
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ewelline Pokaż wiadomość
nie przeszkadzają mi pary homoseksualne pod warunkiem ze nie starają się mieć dzieci!!! Nie przeszkadza mi to ze chcą zawierać związki małżeńskie. Niejednokrotnie widziałam takie pary na ulicy i imprezach ale jak kiedyś przede mną w autobusie siedziało 2 gejów, którzy się namiętnie całowali przez cala drogę 1,5 godziny czułam się nieswojo siedząc za nimi wsadziłam nos w książkę by ich nie widzieć
generalnie nie mam nic przeciw mniejszościom seksualnym. ale zwwiązkom małżeńskim gejów i lesbijek jestem przeciwna... małżeństwo to mąż i żona, a w takim związku trudno o taki podział. to samo jest z dziećmi, takie pary nie powinny wychowywać dzieci. dziecko potrzebuje wzorca matki i ojca żeby się przygotować do życia. nie jest mu potrzebne dwóch tatusiów albo dwie mamusie. nie mówie że takie pary niepotrafiłyby sie odpowiednio zająć dzieckiem ale na przykładzie rozbitych rodzin widać co sie dzieje z dziećmi które nie maja albo ojca albo matki.
84kasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:44   #1129
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez 84kasienka Pokaż wiadomość
ale na przykładzie rozbitych rodzin widać co sie dzieje z dziećmi które nie maja albo ojca albo matki.
Co się dzieje?
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 23:50   #1130
sabbra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 506
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Co do tego, że pary homoseksualne nie mogą mieć dzieci w sensie biologicznym - ależ lesbijki mogą, wystarczy, ze wyrwią faceta na 1 noc, zajdą w ciążę i już Mieszka ze swoją partnerką i mają dziecko. Są rodzicami, z tym że jedno jest biologiczne a drugie nie. I myśle, ze wychowuja normalne dzieci. Realia są takie, ze homo mają i wychowują dzieci, nawet w Polsce
sabbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 00:02   #1131
84kasienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 51
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

nie mają odpowiednich wzorców, chyba proste. facet uczy dziecko innych rzeczy a laska innych....
na ch... mi dwóch ojców albo dwie matki???

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

i niby taka tolerancja a jak co do czego to własne rodziny nie potrafią zaakceptować, że ich syn córka czy wnuczka wymieniac nie bede jest gejem albo lesbijka....
84kasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 00:22   #1132
sabbra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 506
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez 84kasienka Pokaż wiadomość
nie mają odpowiednich wzorców, chyba proste. facet uczy dziecko innych rzeczy a laska innych....
na ch... mi dwóch ojców albo dwie matki???

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

i niby taka tolerancja a jak co do czego to własne rodziny nie potrafią zaakceptować, że ich syn córka czy wnuczka wymieniac nie bede jest gejem albo lesbijka....
moim zdaniem matka może nauczyć dziecka dokładnie tego samego co ojciec i na odwrót. Osoby, które samotnie wychowują dzieci, potrafią to zrobić dobrze, mimo że nie są dwiema płciami naraz (żeby każda płeć dała inny wzorzec......) Zresztą chyba nie jest zaskoczeniem dla nikogo przypadek, że w rodzinie są same kobiety np. matka, ciocia, babcia i wszystkie zajmuja sie wychowaniem dzieci. jakos nikt nie krzyczy, ze tam tzreba wprowadzić mężczyznę, zeby dał odpowiedni wzorzec.

Każda płeć może pełnowartosciowo wychować dziecko.

A tak przy okazji, w związku mężczyzny z mężczyzną, to podobno jeden jest kobietą wiec role zostaję zachowane hehe
sabbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 07:27   #1133
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez 84kasienka Pokaż wiadomość
nie mają odpowiednich wzorców, chyba proste. facet uczy dziecko innych rzeczy a laska innych....
na ch... mi dwóch ojców albo dwie matki???
Ależ wzorców nie czerpie się jedynie od rodziców. To, że dziecko będzie mieć dwóch ojców, nie oznacza, że nie będzie czuć bliskości z kobietą, nie pozna kobiecych zachowań, kobiecego dotyku, tego wszystkiego, na podstawie czego dzieci uczą się świata. Ale przecież dzieci mają kontakt ze światem, więc tę "drugą" stronę, drugą płeć poznają przez obcowanie z, nie wiem, przyjaciółką rodziny, ciocią, babcią, sąsiadką, opiekunką, wychowawczynią w szkole. Pozna oba wzorce zachowań.
Temu dziecku nie zabraknie nic w jego wychowaniu, gdy będzie dorastało w rodzinie homoseksualnej.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2010-01-22 o 07:28
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 07:41   #1134
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez sabbra Pokaż wiadomość
Co do tego, że pary homoseksualne nie mogą mieć dzieci w sensie biologicznym - ależ lesbijki mogą, wystarczy, ze wyrwią faceta na 1 noc, zajdą w ciążę i już Mieszka ze swoją partnerką i mają dziecko. Są rodzicami, z tym że jedno jest biologiczne a drugie nie. I myśle, ze wychowuja normalne dzieci. Realia są takie, ze homo mają i wychowują dzieci, nawet w Polsce
Ale tu chodziło o to , że w sposób naturalny biologiczny obie dane lesbijki nie mogą mieć ze sobą wspólnego dziecka Sytuacja przedstawiona przez Ciebie , oznaczałaby konieczność formalnej adopcji , tak to pozostaje tylko "ciocią" .
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 07:50   #1135
84kasienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 51
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez sabbra Pokaż wiadomość
moim zdaniem matka może nauczyć dziecka dokładnie tego samego co ojciec i na odwrót. Osoby, które samotnie wychowują dzieci, potrafią to zrobić dobrze, mimo że nie są dwiema płciami naraz (żeby każda płeć dała inny wzorzec......) Zresztą chyba nie jest zaskoczeniem dla nikogo przypadek, że w rodzinie są same kobiety np. matka, ciocia, babcia i wszystkie zajmuja sie wychowaniem dzieci. jakos nikt nie krzyczy, ze tam tzreba wprowadzić mężczyznę, zeby dał odpowiedni wzorzec.

Każda płeć może pełnowartosciowo wychować dziecko.

A tak przy okazji, w związku mężczyzny z mężczyzną, to podobno jeden jest kobietą wiec role zostaję zachowane hehe
tylko że dzieci potrzebują ojca i matki i stamtąd czerpią najwiecej... popytaj wśród kolegów którzy chowali sie bez ojca lub matki i zobaczymy co powiedza...
84kasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 08:25   #1136
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez sabbra Pokaż wiadomość
Co do tego, że pary homoseksualne nie mogą mieć dzieci w sensie biologicznym - ależ lesbijki mogą, wystarczy, ze wyrwią faceta na 1 noc, zajdą w ciążę i już Mieszka ze swoją partnerką i mają dziecko. Są rodzicami, z tym że jedno jest biologiczne a drugie nie. I myśle, ze wychowuja normalne dzieci. Realia są takie, ze homo mają i wychowują dzieci, nawet w Polsce
Sama sobie odpowiedziałaś, że nie mogą!!!
W sensie biologicznym tylko mężczyzna i kobieta mogą mieć dziecko.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 08:37   #1137
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Sama sobie odpowiedziałaś, że nie mogą!!!
W sensie biologicznym tylko mężczyzna i kobieta mogą mieć dziecko.
cóż, kobiety mają o tyle łatwiej, że mogą się z kimś przespać bez zabezpieczenia i gotowe. Ew. iść do banku nasienia.
Gorzej mają faceci, ale mogą znaleźć kogoś, kto im za odpowiednie pieniądze urodzi dziecko i zrzeknie się do niego praw.
I par, które tak robią, jest naprawdę dużo. I żyją.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:39   #1138
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
cóż, kobiety mają o tyle łatwiej, że mogą się z kimś przespać bez zabezpieczenia i gotowe. Ew. iść do banku nasienia.
Gorzej mają faceci, ale mogą znaleźć kogoś, kto im za odpowiednie pieniądze urodzi dziecko i zrzeknie się do niego praw.
I par, które tak robią, jest naprawdę dużo. I żyją.
No i co z tego nie o tym pisałem.

A ciekawe skąd masz takie informacje? jakieś źródło tych rewelacji podasz?
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:54   #1139
84kasienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 51
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Napisane przez cerveza
cóż, kobiety mają o tyle łatwiej, że mogą się z kimś przespać bez zabezpieczenia i gotowe. Ew. iść do banku nasienia.
Gorzej mają faceci, ale mogą znaleźć kogoś, kto im za odpowiednie pieniądze urodzi dziecko i zrzeknie się do niego praw.
I par, które tak robią, jest naprawdę dużo. I żyją.

jak laska prześpi sie z facetem to chyba jednak znaczy że nie jest lesbijka....
84kasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 10:04   #1140
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez 84kasienka Pokaż wiadomość

jak laska prześpi sie z facetem to chyba jednak znaczy że nie jest lesbijka....
Jesteś pewna? W każdym przypadku? Dobrze, że dodałaś słowo "chyba".

Cytat:
Napisane przez Emir1994
W sensie biologicznym tylko mężczyzna i kobieta mogą mieć dziecko
Owszem, w sensie biologicznym. Ale są inne sposoby, żeby mieć możliwość wychowania dziecka.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 20:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.