Nasze blogi kosmetyczne - cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 22:36   #1141
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

hehe ja bym tam założyła, ale z chęcia zamiast takich kaloszy dopasowanych kupiłabym jakies sznurowane na obcasie. W ogole to mam bzika na sznurowane buty! Ostatnio moja "kolekcja" powiększyła się o parę sznurowanych, granatowych butów na platformie (de facto to te, które przeszkadzają mi w jeździe )
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:37   #1142
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

ja mam najwięcej butów na obcasie a tak to 1 trampy, 1 adidasy i 2x emu + kozaki, no i wiadomo sandały
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:39   #1143
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30329122]ja mam najwięcej butów na obcasie a tak to 1 trampy, 1 adidasy i 2x emu + kozaki, no i wiadomo sandały [/QUOTE]

Mnie to zawsze mama ograniczała: ile bedziesz miala tych butów, aa nie ma miejsca, itd, itd... pewno to sama to znasz
Tylko, ze ja mam po prostu fizia, no i dorabiam. I ostatnio preferuję obcasy, no chyba, że gdzies naprawdę się spieszę to wrzucam na luzik
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:42   #1144
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

No, moja tez mi mówi, że mam ich za dużo, a i tak każde mnie obcierają i nie mogę za bardzo chodzić np pieszo do szkoły 2,2 km bo rzeczywiście co but to mam poobcierane duży palec, mały, powyżej pięty i podbicie.. potem muszę przebijać bąble :/ Ostatnio na rozpoczęcie roku szłam i wracałam pieszo, oczywiście w obcasach i pod koniec już wracałam bez butów wcale, narobiłam sobie chyba najgorszych ran w życiu.. jakoś z tydz nie przykrywałam nóg kołdrą nawet :/ chyba za delikatne mam te nogi, ale i tak będę nosić obcasy
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:46   #1145
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Tak nie na temat, ale zazdroszcze Ci bardzo tego, ze mieszkasz w Stanach gdzie dokladnie,jesli mozna wiedziec?
Nigdy nie planowałam wyjazdu do Stanów, zupełnie przez przypadek losu to wyszlo A jak przyjechałam to miałam tylko zrobić sobie wycieczkę życia... a tak się stało, że zostałam. Z 1 walizką

Chwilowo mieszkam w Alabamie, ale w grudniu przeprowadzamy się do Los Angeles. Chociaż Alabama potrafi być bardzo przyjemna to jednak nie do końca to

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30328985]10 kg w pół roku niewielkim wysiłkiem? jak?!
No mohito jest super Na andrzejki zaproszę ze 3 koleżanki to im zrobię [/QUOTE]

Zadziwiające, ale sensowną dietą. Mnie się kiedyś wydawało, że nie wiem jakie cuda muszę wyrabiać, żeby schudnąc, a schudłam bardzo szybko i sensownie na bardzo przyjemnej diecie. 4 posiłki dziennie, ok 400 kcal każdy i do tego 0.5h spacerku dziennie i 15 min pracy z ciężarkami co 2 dzień. Tak żeśmy polecieli na wadze z mężem że aż się sami zdziwiliśmy, bo ja tak naprawdę to miałam ze względów zdrowotnych bardziej tę dietę a tu taka niespodzianka. Ten zrzucił chyba z 6 cm w pasie w ciągu 2 miechów Jak chcesz to mogę Ci więcej na priva napisać

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-11-04 o 23:00
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:48   #1146
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość

Zadziwiające, ale sensowną dietą. Mnie się kiedyś wydawało, że nie wiem jakie cuda muszę wyrabiać, żeby schudnąc, a schudłam bardzo szybko i sensownie na bardzo przyjemnej diecie. 4 posiłki dziennie, ok 400 kcal każdy i do tego 0.5h spacerku dziennie i 15 min pracy z ciężarkami co 2 dzień. Tak żeśmy polecieli na wadze z mężem że aż się sami zdziwiliśmy, bo ja tak naprawdę to miałam ze względów zdrowotnych bardziej tę dietę a tu taka niespodzianka. Te zrzucił chyba z 6 cm w pasie w ciągu 2 miechów Jak chcesz to mogę Ci więcej na priva napisać
Jak możesz to ja bardzo chętnie co i jak i może jakieś przykłady posiłków, co jeść, czego nie itp
Ale to już jutro odczytam, bo teraz idę spać, dobranoc
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:50   #1147
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Jejku, Kobiety, pędzicie tak z liczbą postów, że nie nadążam

W temacie butów, bo widzę, że na tapecie - nie mam Emu, na zimę mam buciory na 13 cm obcasie [całe szczęście mają grubą platformę], moja mama mówi, że wyglądają jak kopyta diabła . Ale ciepłe są nieziemsko , chyba najlepsze buty zimowe, jakie miałam

Whiskey też nie lubię. Wolę wino, wermuty [], likiery, dobrą, smakową wódkę [jak jest okazja] ... i piwsko Plus oczywiście drinki

Co do wzrostu, jest nas więcej, kolejna 160 cm na liście
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 22:54   #1148
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja nigdy nie pilam pije ino wino, najczesciej rozowe chociaz u mnie ze znajomych wszyscy piwo lubia i jak gdzies idziemy raz na pol roku to pije jakiegos reedsa czy desperadosa
Ja też nie przepadam za whisky. Piwa też nie piję Winka tylko słodkie, a tak to wódkę lubię (serio, najlepiej czystą bo drinki średnio...) i ruumm mój ukochany

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A ja, kurde, na te kapcie patrzeć nie mogę... Wierzę, że ciepłe, ale jak widzę dziewczyny biegające w chlapę w takich przemoczonych skarpetkach to mi ich żal.
Chyba też jest różnica między naszymi biedronkowymi a tymi oryginalnymi. Co nie zmienia faktu, że mi też się nie podobają i jedynie jako domowe kapcie mogłyby mi służyć :P

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30328141]
A tak swoją drogą jak Wam się prowadzi auto w zimowych butach ? bo nie wiem czy próbować w ogóle... a przy -20 nie będę poginać na ezgamin czy jazdę w trampach [/QUOTE]

Mi prowadzi się bez różnicy, ale ja nie chodzę w żadnych obcasach ani koturnach. Nigdy

Aha, i też zaliczam sie do tych niskich :P 163cm
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:00   #1149
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Dee oryginalne Emu też przemakają. Mi się wydaje że różnica między tymi tańszymi a droższymi jest najczęściej w podeszwie. Te tanie mają piankę a te droższe twardą podeszwę często na takim "traktorku"
Ps. ale nie wiem jakie są emu biedronowe i tak mówię co zauważyłam po tych tanich z supermarketów tutaj a droższych np. z tk max
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:05   #1150
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Macie tez tak jak ja, ze zdzieracie wszelkie naklejki z kosmetykow? W sensiee jak zwlaszcza na szminkach sa, pasek magnetyczny, naklejka z tlumaczeniem, naklejka z oryginalnym tekstem, naklejka ze skladem, kod kreskowy, no na kazdej sciance naklejka ==" zdzieram od razu bo mi psuje widok opakowania
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:07   #1151
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dee oryginalne Emu też przemakają. Mi się wydaje że różnica między tymi tańszymi a droższymi jest najczęściej w podeszwie. Te tanie mają piankę a te droższe twardą podeszwę często na takim "traktorku"
Ps. ale nie wiem jakie są emu biedronowe i tak mówię co zauważyłam po tych tanich z supermarketów tutaj a droższych np. z tk max
O to mi właśnie chodziło
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 23:09   #1152
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Macie tez tak jak ja, ze zdzieracie wszelkie naklejki z kosmetykow? W sensiee jak zwlaszcza na szminkach sa, pasek magnetyczny, naklejka z tlumaczeniem, naklejka z oryginalnym tekstem, naklejka ze skladem, kod kreskowy, no na kazdej sciance naklejka ==" zdzieram od razu bo mi psuje widok opakowania
Nie
Ale odcinam wszystkie metki w ciuszkach
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:11   #1153
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Macie tez tak jak ja, ze zdzieracie wszelkie naklejki z kosmetykow? W sensiee jak zwlaszcza na szminkach sa, pasek magnetyczny, naklejka z tlumaczeniem, naklejka z oryginalnym tekstem, naklejka ze skladem, kod kreskowy, no na kazdej sciance naklejka ==" zdzieram od razu bo mi psuje widok opakowania
Zalezy czy po zdjęciu naklejki będzie się lepić powierzchnia. Jeżeli nie to zdzieram bez wyrzutów

Tez mam 160!
Co do obcasow na zime... tez z jakis miesiac temu zakupilam kozaki wysokie i w obcasie i w cholewce obcasa nie mierzylam ,ale dla mnie 10 cm do juz naprawde duzo no i cholewka za kolano i to gruubo za kolano ale sie ucieszylam jak kupilam ... tylko ta cena..
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:16   #1154
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Macie tez tak jak ja, ze zdzieracie wszelkie naklejki z kosmetykow? W sensiee jak zwlaszcza na szminkach sa, pasek magnetyczny, naklejka z tlumaczeniem, naklejka z oryginalnym tekstem, naklejka ze skladem, kod kreskowy, no na kazdej sciance naklejka ==" zdzieram od razu bo mi psuje widok opakowania

Zawsze trzymam w takiej formie, w jakiej wyprodukowano
Czasem zatrzymuję sobie pudełko, żeby mieć skład pod ręką, jeśli nie ma bezpośrednio na opakowaniu
I strasznie nie lubię, jak ścierają się literki
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:24   #1155
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Z kremu to nie zdzieram, ale jak mam np szminke maybelline z tymi holograficznymi opakowaniami no to niszczy taka naklejka caly efekt
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 01:46   #1156
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Urban Warior ciekawe jest to o czym napisalas, o tych ciasteczkach z "odpadków" pod warunkiem, ze owoce były wczesniej umyte
Ba! Oczywiście, że umyte, i nie dość, że wyszorowane, to jeszcze organiczne Tutaj nie wyobrażam sobie innej opcji... choć w Polsce pewnie bym aż tak nie świrowała i użyła zwykłych, bazarkowych warzyw i owoców (bo soki-ciasteczka robię mieszane - polecam!!!!)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj wiem cos o tym ja w liceum wazylam tak ok 50kg przy moim 172/3cm i wiecznie mi bylo zle ze tu mam za duzo a to tutaj
a teraz jak patrze na te zdjecia to sie zastanawiam do czego ja sie doczepialam jak wszystko bylo ok
Dżizas, mam dokladnie tak samo Wcześniej jęczałam, że bosh tu się wylewa, tam brzydko, tam krzywo... a teraz patrze na stare foty i myśle sobie "fajna d*pa ze mnie była, szkoda, że te czasy już minęły"

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
doberek

rozklada mnie chorobsko :/
Zdrowiej

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam takie z Lidla w ręce, ale wydały mi się strasznie twarde w środku, tzn podeszwa. Mi się one nie podobają, ale myślałam o nich w roli ciepłych kapci do domu. Tylko, że wtedy nadal muszą być wygodne... W klapkach jest mi trochę zimno, chyba serio sobie coś takiego muszę sobie sprawić.
Dee, zapraszam jutro na mojego bloga - właśnie tworzę posta na ten temat... co ciekawe i śmieszne zarazem - zaczęłam go pisać dzisiaj rano, jeszcze zanim zaczęłyście rozmawiać o Emu Nie skończyłam, bo musiałam się zbierać do roboty... wracam do domu, zaglądam na wizaż, a tu proszę... Normalnie chore

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Wiesz, ja od kiedy mieszkam w Stanach to zmieniłam odrobinę poglądy na kwestie wyglądu. Tutaj generalnie (Przynajmnie gdzie ja mieszkam) to to chodzi w formie legendy: Ty a wiesz, że podobno kobiety w Europie Środkowej to normalnie na co dzień chodzą w obcasach?!

Tak więc obecnie jestem w fazie 'wygodne i wyglądające' i uważam, że w Polsce jednak jesteśmy trochę zbyt ześwirowani na punkcie wyglądu. Sama też się odrobinę zmieniłam, bo kiedyś to ciuchy to było to, a teraz to już jednak aż takiej uwagi do wszystkiego nie przywiązuję
Ale jak coś nie jest w moim stylu to jednak nie potrafię założyć, Polką jestem, no co ja poradzę
No ja niesetety nie mogę tego samego powiedzieć o NYC

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za whisky. Piwa też nie piję Winka tylko słodkie, a tak to wódkę lubię (serio, najlepiej czystą bo drinki średnio...) i ruumm mój ukochany
To byśmy się dogadały...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 02:59   #1157
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To byśmy się dogadały...
To byście się napiły
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 03:31   #1158
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Zawsze trzymam w takiej formie, w jakiej wyprodukowano
Czasem zatrzymuję sobie pudełko, żeby mieć skład pod ręką, jeśli nie ma bezpośrednio na opakowaniu
I strasznie nie lubię, jak ścierają się literki
ja jestem straszna, trzymam wszystkie pudełka (w sensie kartonowe) po otworzeniu Nie wiem co mi jest, to jakaś mania. Najchętniej trzymałabymw szystkie kosmetyki w pudełku, a na ciuchach zostawiła metki... no mówię wam, zboczenie jakieś

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No ja niesetety nie mogę tego samego powiedzieć o NYC
Wiesz NYC to jest trochę jak państwo w państwie Co mnie uderzyło po przyjeździe do NYC ( a musze powiedzieć, że zjechałam trochę Stanów i zajrzało się trochę tu, trochę tam), to właśnie to, że to jest zupełnie inna rzeczywistość. Tam wszystko jest inne. A babki... kurde, chyba najpiękniejsze kobity jakie w życiu widziałam, normalnie mi łeb latał dookoła. Bo wiesz, w Alabamie to ludzie z deka są... no, tacy średnio piekni, jest to drugi najgrubszy stan w USA (zaraz po Mississippi ). Tak więc tu jestem laska choćby nie wiem co i w ogóle wszyscy od razu mówią: eee, Ty nie jesteś stąd Oczywiście co stan, to inne obyczaje trochę, ale NYC to jednak jest inna rzeczywistość. Fajne przeżycie w ogóle móc tam być i widzieć jak to wszystko funkcjonuje na żywo. A i w ogóle się człowiek tam czuje dość bezpiecznie, jak na takei ogromniaste mieścisko to jest to nie lada wyczyn.

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
To byście się napiły
Dooobry tekst
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 08:00   #1159
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Whiskey też nie lubię. Wolę wino, wermuty [], likiery, dobrą, smakową wódkę [jak jest okazja] ... i piwsko Plus oczywiście drinki
też whisky nie lubię ... jakbym perfumy piła za to mój mąż przepada, ale nie ma okazji często pić
a tak to kicham piwo ale z przyczyn kalorycznych często zastępuje je winem i rozcieńczam je wodą wiem profanacja, ale mam słabą głowę ostatnio

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zawsze trzymam w takiej formie, w jakiej wyprodukowano
Czasem zatrzymuję sobie pudełko, żeby mieć skład pod ręką, jeśli nie ma bezpośrednio na opakowaniu
I strasznie nie lubię, jak ścierają się literki
u mnie w każdej w tych kwestii jest tak samo
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 08:20   #1160
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
padlam genialne zagranie dobrze, ze zrozumiala, ze to zart bo jeszcze by w sklepie poprosila o Chucka Norrisa
to teraz wydaje mi sie, ze szkoda, ze nie uwierzyla bo dopiero byloby smiechu gdyby sie zapytala o norrisa w sklepie
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Co do kubków, polecam stanleya. Jak kupować termika to tylko w sklepach turystycznych. Jak masz więcej pytań to z Tż pomożemy
Ja mam nogę 40 i faktycznie mam problem z zakupem butów, które mi nie powiększą optycznie stopy. W tych moich diversowych emu (wyglądają wciąż jak nowe, mam je niecały rok, ale wiadomo noszę je zimą tylko) wyglądam całkiem przyzwoicie.

.
dzięki bede musiala poszukac sklepow turystycznych u mnie bo nigdy do takich nie zagladalam a cieplo ci trzyma? ja bym chciala zeby ta kawa byla ciepla chociaz troche tak do 4h chociaz
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30329122]ja mam najwięcej butów na obcasie a tak to 1 trampy, 1 adidasy i 2x emu + kozaki, no i wiadomo sandały [/QUOTE] hehe ja mam podobnie, najwiecej obcasow a chodze w nich moze raz na pare miesiecy! kupilam jak mialam szal obcasowy i jak byl jakis piekny kolor to bralam

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za whisky. Piwa też nie piję Winka tylko słodkie, a tak to wódkę lubię (serio, najlepiej czystą bo drinki średnio...) i ruumm mój ukochany
no to bysmy sie nie napily!
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

Dżizas, mam dokladnie tak samo Wcześniej jęczałam, że bosh tu się wylewa, tam brzydko, tam krzywo... a teraz patrze na stare foty i myśle sobie "fajna d*pa ze mnie była, szkoda, że te czasy już minęły"
hehe spokojnie moze jakims cudem sie wrocimy w przeszlosc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:05   #1161
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

a ja Whisky jak najbardziej - i nigdy nie mam po niej kaca
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:14   #1162
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Ja witam się jeszcze raz:P

em mogłabyś dopisać mój blog do listy blogów? innalajna.blogspot.com

co do emu: ja mam jedną parę tych oryginalnych (granatowe do łydki) i kilka nie oryginalnych tzw. "podrób" z Biedrony, Lidla :p
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:17   #1163
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30327215]

ja jeszcze nie piłam [/QUOTE]nie ma czego żałować

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za whisky. Piwa też nie piję Winka tylko słodkie, a tak to wódkę lubię (serio, najlepiej czystą bo drinki średnio...) i ruumm mój ukochany
ja też tylko czysta


wzrostowo średniak ze mnie-168cm
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:34   #1164
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cześć ale miałam nadrabiania

Widzę że piszecie o butach, kocham kupować buty obecnie mam około 30par na zimę muszę kupić jeszcze ze 2pary
Mam biedronkowe emu i nie spodziewałam się że będą tak fajnie wyglądać i żałuję że kupiłam tylko jedną parę
Kiedyś śmigałam na co dzień w obcasach teraz się odzwyczaiłam i po kilku krokach nogi mnie bolą

A co do alkoholi Whisky piłam raz i tego kaca do końca życia nie zapomnę
Uwielbiam za to drinki z Martini i Malibu
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:51   #1165
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Też kiedyś piłam tylko czystą, bez przepitki, nawet mną nie wzdrygało. Od jakiś 3-4 lat nie lubię Jak już, to muszę przepić, ale tak to wybieram drinki. Starzeję się

Za piwem nigdy nie przepadałam, piję raczej do towarzystwa.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:59   #1166
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

zaczelam grac w farmerame po tym jak pisalyscie o niej doszlam do 20 poziomu i zrezygnowalam. Nie wciaga mnie:/ kiedys gralam w podobna, tez sie hodowalo owoce itd ale nie wiem why bardziej mi sie podobala i faktycznie nie moglam przestac w nia grac
teraz wkurza mnie to sadzenie, zbieranie, karmienie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 10:55   #1167
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Nigdy nie planowałam wyjazdu do Stanów, zupełnie przez przypadek losu to wyszlo A jak przyjechałam to miałam tylko zrobić sobie wycieczkę życia... a tak się stało, że zostałam. Z 1 walizką

Chwilowo mieszkam w Alabamie, ale w grudniu przeprowadzamy się do Los Angeles. Chociaż Alabama potrafi być bardzo przyjemna to jednak nie do końca to



Zadziwiające, ale sensowną dietą. Mnie się kiedyś wydawało, że nie wiem jakie cuda muszę wyrabiać, żeby schudnąc, a schudłam bardzo szybko i sensownie na bardzo przyjemnej diecie. 4 posiłki dziennie, ok 400 kcal każdy i do tego 0.5h spacerku dziennie i 15 min pracy z ciężarkami co 2 dzień. Tak żeśmy polecieli na wadze z mężem że aż się sami zdziwiliśmy, bo ja tak naprawdę to miałam ze względów zdrowotnych bardziej tę dietę a tu taka niespodzianka. Ten zrzucił chyba z 6 cm w pasie w ciągu 2 miechów Jak chcesz to mogę Ci więcej na priva napisać
Ja tez bym chciala ta dietke Twoja A co do stanow to mam tam rodzinke, moze kiedys sie wybiore jak szczescie dopisze
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 11:52   #1168
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

wita sie zasmarkaniec :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:01   #1169
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Dzisiejszy post pojawił się w Blogrollu po, uwaga, uwaga... 15 minutach.

Co do alkoholi to whisky lubię, piwo też od czasu do czasu, wino w tym szczególnie wermuty... Za to wódki nie znoszę, mogę ją wypić tylko wymieszaną z wermutem i to jak jest jej naprawdę mało. Jak tylko czuję zapach czystej to mi się robi słabo, w większości drinków też ją wyczuwam i nie przełknę ani odrobiny.

Tak czytam Wasze pogaduchy, Linusiaczku i Urban, i myślę sobie, że zawsze chciałam mieszkać (chociaż przez jakiś czas) w stanach (NY lub jakieś ciepłe miejsce typu LA), ale póki co mam plany bardzo europejskie, a do tego trochę mnie jednak odstrasza sytuacja gospodarcza w USA. Ale i tak ciągle mam to jakoś w głowie, pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:13   #1170
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

ja na wodke patrzec nie moge...od czasu kiedysie sponiewieralam na pozegnaniu kolezanki to nie moge..ponad 2 lata wodki nie tykam..
z kolei whiskacze luuuuuuuubie i piwko, a wino to tylko mega slodkie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.