Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 11:36   #1141
kasik2458
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Almased

Cytat:
Napisane przez agnesadamek Pokaż wiadomość
Hej, ja też piję almased od 6 dni i schudłam w tym czasie 2 kg, pierwsze trzy dni tylko trzy razy dziennie almased, płyny bez cukru plus dwa razy dziennie zupka według przepisu ze strony almased.de
Chciałam wytrzymać bez zupki ale niestety słabo mi się robiło z głodu, gdyż specyfik trzymał mnie tylko 2 godziny, a nie jak podają producenci 4 godz. Zupka była dla mnie wybawieniem i sposobem na przetrwanie tej pierwszej fazy.
Po trzech dniach zaczęłam jeść obiad, przepisy ze strony bardzo dobre i małokaloryczne, godne polecenia. Nadal jestem na tej fazie i mam zamiar być jeszcze z tydzień przynajmniej. Potem zacznę już jeść śniadania, tylko kolacje zastąpię almasedem.
Z efektu jestem zadowolona, 2 kg w 6 dni, zaczynając nie spodziewałąm sie takiego szybkiego spadku, chcę zrzucić jeszcze 3 kg i koniec. Mam nadzieję, że po zakończeniu diety nie przytyje znowu
Dodam jeszcze, że nie ćwicze wcale, chociaż miałam taki zamiar. Jednak wiem, od znajomych, że z bieganiem lub rowerkiem o wiele szybciej waga spada.
Almased jest godny polecenia, jedyny minus to cena, jedno opakowanie w cenie 18 Euro (w Aptece, a na ebay 14,00) starcza tak na 5-6 dni.

Czy w polskich aptekach można kupic almased. Proszę o info.Dziekuje
kasik2458 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:29   #1142
veivo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Almased

gratulacje !!!
twoja wypowiedz sklonila mnie do walki. Jakis czas temu probowalam almased ale z kazdym wypiciem ladowalam w toalecie, ale postanowilam sprobowac jeszcze raz Dzieki
veivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:55   #1143
stern1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Almased

Witam wszystkich!
Od mojej diety uplynal miesiac i musze powiedziec ,ze jestem mile zaskoczona gdyz na wadze wskazuje 5 kg. mniej.Po miesiacu zastosuje jeszcze raz 14-tygodniowa diete i znowu ubedzie mi 5 kg no i narazie na tym zaprzestane.Czuje sie bardziej lekka i mam wiecej energii w sobie no i oczywiscie jestem pelna optymizmu.
Jeszcze raz zycze powodzenia innym i wytrwalosci bo sie naprawde oplaca
stern1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:30   #1144
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: SLIMITIN WOMAN czy wspomaga odchudzanie ?????

dziewczyny, czy ktoś jeszcze schudł na tym slimitinie ? i jeśli tak to ile?
ktoś tu pisał, że schudł prawie 9 kg w miesiąc. a mi się jakoś wydaje to średnio możliwe. tzn może i możliwe, ale czy zdrowe, w taki krótkim czasie tyle zrzucić?
za 2,5 miesiąca biorę ślub
chodzę regularnie na fitness, diety nie stosuję żadnej i dlatego chciałabym się wspomóc jakimś suplementem, bo moja waga od miesiąca stoi w miejscu i nic mi już nie spada.
wcześniej dzięki fitnessowi schudłam w sumie 4 kg (bez żadnej diety) przez jakieś 2 miesiące. Chciałabym zrzucić jeszcze tak około 4 kg i byłoby już super.
nie chcę się teraz bawić w żadne diety, bo wszyscy mi to odradzają przed ślubem. mówią, że powinnam się normalnie odżywiać, żeby mieć siłę tym bardziej, że faktycznie odkąd ćwiczę potrzebuję troszkę więcej zjeść
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:09   #1145
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: SLIMITIN WOMAN czy wspomaga odchudzanie ?????

Wiesz, ja się zaparłam i tyle. Doszłam do wniosku, że muszę coś zmienić w życiu i podeszłam do tego na seria. A tak szczerze, najbardziej zmotywowało mnie chyba to jak facet mojej koleżanki niby to żartem powiedział, że mam takie pulchniutkie nóżki ;(. Niby to było w formie żartu, ale trochę mnie zabolało.
Jak teraz wciskam się w swoje stare ciuchy, czuję się super.
Tylko, że pojawiły mi się małe rozstępy ;( i muszę coś z nimi zrobić.

P.S. A suknię już kupiłaś/wybrałaś? Bo jak schudniesz to możesz mieć potem z tym problem.

Edytowane przez Martini17
Czas edycji: 2011-03-29 o 17:11
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:39   #1146
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: Najlepsze i najgorsze suplementy diety jakie stosowałyście ;)

ja stosowałam w tamtym roku aqua slim i powiedziałam nigdy więcej żadnych slimów. fakt schudłam na niej 3 kilo a wróciło 4 teraz odchudzam się powoli po swojemu i jakoś idzie. chrom na mnie miał działanie odwrotne, cały dzień nie mogłam sie najeść.
teraz piję tylko zieloną i czerwoną herbatę i są pycha
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:50   #1147
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: SLIMITIN WOMAN czy wspomaga odchudzanie ?????

no rozstępy to chyba najlepiej jakieś zabiegi
suknię już wybrałam, teraz właśnie się szyje. Specjalnie wybrałam taką, że jest na wiązania z tyłu a nie na guziki, czy zamek. Ostatnie przymiarki mam na koniec maja, więc krawcowa jeszcze tam poprawi co trzeba. Także jeśli uda mi się zrzucić te 4-5 kg, to nie będzie problemu. Nie odbije się to jakoś na sukni na szczęście
dalej chodzę regularnie na fitness i na zumbę a z tabletkami chcę spróbować. właściwie to 4 kg to nie aż tak dużo, dlatego myślę, że dam radę.
ale tabletki zacznę dopiero od poniedziałku. jakoś tak najlepiej od początku tygodnia hehe
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 14:08   #1148
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Almased

.

Edytowane przez bitchy
Czas edycji: 2011-04-06 o 10:59
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:56   #1149
Czikita1707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Almased

Ja dzisiaj zaczełam dietę z Almasedem. Trzy tygodnie odstawiłam ziemniaki pieczywo i oczywiście słodycze i zaczełam chodzic na cwiczenian 2 razy w tygodniu, ostatnio zaczełam też troszkę w domu ćwiczyć, coś mi tam ubyło bo widzę po ciuchach Ciocia namówiła mnie na Almased bo sama go stosowała i była bardzo zadowolona więc się skusiłam. Tylko ten smak ochyda, zrobiłam go z mlekiem 0% i myślałam że zwymiotuję, wypiłam ale na trzy raty sięgałam go kubka. uuuu.... jak sobie radzicie z tym smakiem?
Czikita1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 16:23   #1150
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Almased

Cytat:
Napisane przez Czikita1707 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczełam dietę z Almasedem. Trzy tygodnie odstawiłam ziemniaki pieczywo i oczywiście słodycze i zaczełam chodzic na cwiczenian 2 razy w tygodniu, ostatnio zaczełam też troszkę w domu ćwiczyć, coś mi tam ubyło bo widzę po ciuchach Ciocia namówiła mnie na Almased bo sama go stosowała i była bardzo zadowolona więc się skusiłam. Tylko ten smak ochyda, zrobiłam go z mlekiem 0% i myślałam że zwymiotuję, wypiłam ale na trzy raty sięgałam go kubka. uuuu.... jak sobie radzicie z tym smakiem?
a ciocia ile schudla i w jakim czasie? Ty ile masz do zrzucenia?

Edytowane przez bitchy
Czas edycji: 2011-04-06 o 11:00
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 17:57   #1151
Czikita1707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Almased

Ona zrzuciła ok 10kg ale nie wiem w jakim czasie,ona mieszka w niemczech moja mam była u niej na urodzinkach i stad wiemy o tym proszku. U niej cała rodzinka się tym odchudzała i naprawdę efekty było widać tak mówi mama. Jak się dowiem to ci napiszę. Co do mnie to mam dużo do zrzucenia,aż wstyd się przyznać, przytyłam po ciąży a jak popatrzę na zdjęcia wcześniejsze to aż serce boli że do tego dopuściłam. Ale się zaparłam i myślę ze dzieki ćwiczeniom i diecie mi się uda - tzn. mam taką nadzieję.
Pilam druga porcję, dodałam troche soku niesłodzonego i już było trochę lepiej. Mama mi mówiła ze ta ciotka to z jogurtem jadła, tak więc później tez spróbuję na razie musze te dwa dni na pierwszej fazie wytrzymać.
Czikita1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 19:17   #1152
prostoJP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
thermal pro, POMÓŻCIE- PILNE

Które daje lepsze efekty ?

Thermal PRO Classic czy Thyrotherm Next Generation ?

Bardzo ważne pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

proszę o odpowiedź, to bardzo ważne dla mnie i zależy mi na czasie

Edytowane przez prostoJP
Czas edycji: 2011-04-02 o 19:03
prostoJP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:46   #1153
prostoJP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Suplementy, szybkie tracenie kg ;)

Thermal PRO Classic czy Thyrotherm Next Generation ?

zamierzam zamówić jeden z tych produktów, tylko nie wiem, który daje lepsze efekty? zna się ktoś na tym? proszę o odpowiedź. z góry dzięki
bardzo mi zależy, czy jest tu ktoś kto zażywał te tabletki ? albo ktoś kto się orientuje po ktorych lepszy efekt ?

Edytowane przez prostoJP
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:03
prostoJP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:50   #1154
supervixxxen
Przyczajenie
 
Avatar supervixxxen
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Łączenie suplementów

11. Czy można ze sobą łączyć dwa preparaty jednocześnie, np. zażywać razem Belissa Hydro i Belissa Anti-red?


Belissy nie należy łączyć z Belissa 40+ ani z Belissą Detox, aby nie przedawkować dobowej ilości witamin i minerałów.

Przy przyjmowaniu Belissy Sun, można ewentualnie przyjmować jednocześnie Belissę Anti-red, jeśli chcemy jednocześnie uzyskać i ładny koloryt cery i zapobiegać pękaniu naczynek krwionośnych. W trakcie stosowania Belissy Sun nie powinno się stosować innych niż Belissa Anti-red preparatów z uwagi na wysoką zawartość beta-karotenu w Belissie Sun, który jest prekursorem witaminy A, która sama lub w postaci beta-karotenu występuje we wszystkich innych Belissach.Możemy jeszcze połączyć ze sobą Belissę Hydro i Belissę Detox, oraz ewentualnie Belissę Hydro z Belissą Anti-red, jeśli zależy nam na obu efektach działania. Stosowanie Belissy Hydro możemy również połączyć z Belissą czy Belissą 40+, gdyż zawartości pokrywających się składników nie przekraczają w tych wypadkach dobowych norm.

Przy łączeniu dwóch preparatów z gamy Belissa należy tym bardziej pamiętać o nie przekraczaniu dawki zaleconej na opakowaniu dla każdego z suplementów diety.

Magdalena Bartosik

Konsultacja: mgr farm. Aleksandra Uruszczak
supervixxxen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:50   #1155
Millerna
Raczkowanie
 
Avatar Millerna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
termogeniczny spalacz dla Pań LIPO 10

http://allegro.pl/lipo-10-termogenic...533462974.html

Może ktoś stosował?
Millerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:54   #1156
dagonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NiemcyNRW Geilenkirchen
Wiadomości: 19
Send a message via Skype™ to dagonia
Dot.: Najlepsze i najgorsze suplementy diety jakie stosowałyście ;)

witam ponownie , jakis czas temu pisalam o postepach corki w braniu Almased. Od rozpoczecia diety minelo 5 tyg , jej waga pokazuje 8kg mniej .Przez 2,5 tyg byla na pierwszej Fazie , tzn 3 drinki dziennie i duzo wody , potem przeszla na druga Faze z jednym posilkiem ale ku jej rozpaczy waga troche zwolnila wiec od 6 dni znowu przeszla na pierwsza Faze i chce przez min dwa tyg tak ciagnac . Przeczytalam juz chyba wszystko na temat Almased i wszystkim ktore chca sprobowac odchudzac sie z Almased polecam i sluze rada. Przede wszystkim tak jak podaja Almased trzeba pic z dwiema lyzeczkami na przemian olej z orzechow lub z rapsolejem lub sojowym , do tego koniecznie trzeba brac witaminy typu multiwitaminy od A do Z , nastepnie mineraly albo w proszku lub w pastylkach, magnez zelazo i kultury bakterii. Almased mozna pic nie tylko z woda albo mlekiem , mam ksiazeczke z przepisami gdzie mozna przygotowac drink np : Almased Coctail z czekolada , Almased z mieta , Almased z warzywnym sokiem , Almased z ogorkiem a nawet z jogutrem i truskawkami . Na koniec podam przepisy co do tych drinkow . Mam tez podany przykladowy 14dniowy plan z podanymi daniami .Mam znajome ktorym polecilam ta diete na przykladzie mojej corki , rozpoczely i sa bardzo zadowolone .Pija te drinki , bardzo dobrze sie czuja , nie chodza glodne , dodam ze niewiele sportu uprawiaja , moja corka robi brzuszki i zwykle spacery . Mojej corce pozostalo jeszcze8 kg do wagi 60kg, jak to jej sie uda potem juz pomalu bedzie probowala uzyskac te wymarzone 55kg. Trzymam kciuki za nia . Acha do tych trzech drinkow dziennie , popija jeszcze czysty rosolek odtluszczony.
Podaje te przepisy do tych drinkow:
Almased z czekolada : 200ml mleka chudego (1,5% lub 0,3%), jedna lyzka naturalnego jogurtu, 5 kopiastych lyzek Almased, pol szklanki zimnej kawy bezkofeinowej i czekolade gorzka (70%) .Mleko wymiaszac z jogurtemi Almased, dodac kawe i posypac tarta czekolada.

Almased z mieta :
150ml mleka chudego , 150ml herbaty mietowej zimnej, 5 lyzek Almased
Mleko zmieszac z mieta dodac Almased , do smaku mozna dodac swierzej miety lub bazylie swierza.

Almased z warzywnym sokiem .
200ml wody , 5 lyzek Almased, kieliszek warzywnego soku lub pomidorowego soku.

Almased z jogurtem i truskawkami :
200g serka chudego albo jogurtu , 80g Truskawek , Malin , 4 lyzki Almased , wszystko razem wymieszac , jak kto woli albo pokroic owoce lub rozdrobnic.

Jak bedzie ktos zainteresowany moge podac to 14dniowe menu z przepisami .

pozdrawiam i zycze powodzenia
dagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:03   #1157
mkowalska70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Łączenie suplementów

Witam,

nie jestem specjalistką, ale muszę przyznać, że na samo hasło łączenie suplementów, mam ciarki.

Jeśli stosujecie jeden z nich to nie mieszajcie go z innymi, i dajcie aby wybrany przez Was miał czas oraz możliwość zadziałania.

Mieszanie z pewnością nie pomoże, ani nie przyśpieszy efektu.

Pozdrawiam
mkowalska70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:06   #1158
Czikita1707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Almased

Cześć byłabym wdzięczna za przepisy. Ja w niedzielę zaczełam dietę z almasedem przez pierwsze dwa dni zrobiłam fazę oczyszczania, a od dzisiaj stosuję almased 2 razy dziennie plus jakich dietetyczny obiad, almased piję z wodą, cynamonem i kostkami lodu bo bez cynamonu nie mogłam wypić.zobaczeymy jakie będe tego efekty.Mam jeszcze pytanko jakie owoce i warzywa można jeść?
Czikita1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:07   #1159
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: skuteczne tabletki odchudzające

przeczytałam z ciekawością wszystkie odpowiedzi dotyczące fosanicu,zamówiłam na allegro,zaczynam dietkę i mam nadzieję,że fosanic pomoże również mi,oczywiście będę regularnie ćwiczyć,za miesiąc napiszę jakie są efekty
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 15:32   #1160
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: skuteczne tabletki odchudzające

Wydaje mi się, że w odchudzaniu można wspomóc się suplementami typu chrom czy l-karnityna (oczywiście jako uzupełnienie do ćwiczeń), ale tabletki typu Alli czy jakieś Slim Coffee to strata pieniędzy, które można przeznaczyć na karnet fitnessowy albo składać sobie na jakiś zorganizowany wyjazd odchudzający (tzn. chodzi mi o takie turnusy, w trakcie których jesteś pod opieką dietetyka i codziennie intensywnie ćwiczysz).
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:26   #1161
martarafci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 21
tabletki wspomagajace odchudzanie

czesc. Czy któraś z Was brala tabletki wspomagajace odchudzanie i pomogły( bez cwiczen)?
martarafci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 05:21   #1162
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: tabletki wspomagajace odchudzanie

wierzysz w takie rzeczy? nikt by się nie odchudzał, wszyscy byliby idealni
ja mam wrażenie, że nawet z dietą i ćwiczeniami nie dają nic.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 07:15   #1163
martarafci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 21
Dot.: tabletki wspomagajace odchudzanie

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
wierzysz w takie rzeczy? nikt by się nie odchudzał, wszyscy byliby idealni
ja mam wrażenie, że nawet z dietą i ćwiczeniami nie dają nic.
niby nie wierze ale moga pomagac w odchudzniu?
martarafci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 07:50   #1164
moniczka7777
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka7777
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 19 556
Dot.: tabletki wspomagajace odchudzanie

ja brałam jakieś półtora roku temu zelixe(już jest wycofana) i muszę powiedzieć że zaczęła działać po jakichś 4 miesiącach, i efekt był imponujący tylko jak nie trudno sie domyślić dopadł mnie efekt jojo . No i już nie bawie się w tabletki wole dietę i ćwiczenia bo może dłużej to trwa i potrzeba silnej woli ale nie musz e sie martwić efektem jojo
__________________
Najpiękniejszych w życiu chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same.........

nasz ślub 19.06.2010r.



moniczka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:17   #1165
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: tabletki wspomagajace odchudzanie

Ze swojego obecnego doświadczenia bio cla na mnie dziala troche cwiczen regularnie i mniej jem, wyrzucilam chipsy, alkohol i tym podobne fast foody i od polowy lutego jest 7 kg mniej ale ja to ja a kazdy ma inny organizm wiec nie namawiam nikogo
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:21   #1166
A0A0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze i najgorsze suplementy diety jakie stosowałyście ;)

Od 2 tygodni stosuję Almased i jest rewelacyjny. Polecam chociaż nie jest tani i trzeba go zamawiać z Niemiec.
Wystarczy 3 dni po 3 drinki i dalej wg przepisu. Waga spada sama ( u mnie 6 kg). Mi smakuje piję go z wodą bardzo schłodzoą z lodówki.
A0A0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:03   #1167
iwba76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

używałam meridę i zelixę żadnych efektów
iwba76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:00   #1168
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Ja nie wierze żadnym cudownym środkom na odchudzanie. Trzeba racjonalnie się odżywiać i nie objadać się. Biegać, spacerować, pływać.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:34   #1169
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Hej
ja nie brałam jakichś takich tabletek na odchudzanie. Jedynie łykam raz dziennie CHROM ORGANICZNY. i mogę Wam go polecić z czystym sercem
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:44   #1170
MagdaJak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 115
Dot.: tabletki wspomagajace odchudzanie

Obawiam się, że tabletki wspomagające odchudzanie są nic niewarte bez ćwiczeń i diety. Ale jeśli dołączy się je jako suplement to na prawdę mogą pomóc. Ja piłam aqua slim i jadłam błonnik i chrom polecam.
MagdaJak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.