Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-20, 15:59   #1141
dzessi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Nieregularny okres

Skoro masz nieregularny okres oraz nadmierne owłosienie tzn. że cos z hormonami nie tak.Ja równiez mam ten problem do tego jeszcze dochodzi trądzik.Te objawy skłoniły mnie do pójscia go gina.No i niestety tak jak w twoim przypadku niezbyt mi pomogli raczej bagatelizujac mój problem.Byłam uparta i dopiero którys lekarz z kolei stwierdził, iż moje problemy moga byc spowodowane PCOS(zespól policystycznych jajników),ale, aby stwierdzić,ze tak jest potrzebny jest obraz jajników na usg w drugiej fazie cyklu.Jesli jajniki sa pokryte licznymi pęcherzykami a do tego dochodzą zaburzenia hormonalne to właśnie morze być ta choroba.Pamietaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny i trzeba dbac o swoje zdrowie i mimo zbywania przez lekarzy powinno dochodzić się przyczyny nieprawidłowości,które pojawiając sie dają sygnał,że cos niedobrego siędzieje w naszym organiźmie.
dzessi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 16:19   #1142
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Ja brałam Novynette- na początku krwawiłam podczas każdego cyklu, natomiast od kilku miesięcy mam tak: brak okresu- mocniejszy okres- brak okresu... itd Robiłam tety ciążowe, rozmawiałm z lekarzem i to nic złego Przy moich tabletkach pisze, że jeśli krwaweinie nie wystapi podczas 2 kolejnych cykli, Novynette nalezy odstawić- na szczęście tak się nie zdarzyło. Natomiast lekarz mówił, że, uwaga: ''Pani w ogóle nie musi krwawić'' Tez się dziwiłam, ale podobno czasami miesiaczka występuje, mimo iź my jej nie widzimy. Wiem, głupio brzmi, ale jest ona widoczna podczas badania usg, a ''na zewnatrz'' może nie występować. Więc jesli bierzesz tabletki regularnie i nie miałaś żadnych sensacji żałądkowych, nie masz się czym martwić Zrób też dla pewności test ciążowy, to zawsze uspokaja
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 16:46   #1143
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Sovilo ale jak w tej przerwie nie dostajesz okresu to tez czujesz cały czas jakbys go miała dostać lada chwila? Bo mnie caly czas boli brzuch jak na okres.
Pozdrawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 17:08   #1144
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Wiesz, mnie zazwyczaj brzuch nie bolał U mnie wiem kiedy zbliża się okres, ponieważ tak tydzień przed zaczynają mnie boleć piersi, a dzień przed miesiączką mam mnóstwo energii:P I tak jest zawsze, również wtedy, kiedy miesiaczka się nie pojawia Czyli objawy są, a okesu brak. PIerwszy raz się strasznie bałam, panikowałam, zrobiłam 2 testy... teraz jestem spokojna,po prostu tak mój organizm reaguje
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 18:49   #1145
slicznotKaS
Raczkowanie
 
Avatar slicznotKaS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 83
Question Brak okresu-nie ciąża, a może choroba?

Witam Was, Wizażanki, może Wy jesteście zorientowane, bo ja juz się pogubiłam. Dziś mam 37 dzień cyklu i nadal okres się nie pojawił, a zazwyczaj jest w 28-30 dniu. Robiłam test ciążowy i wynik był negatywny- dlatego ciaze na razie wykluczam. Natomiast w ostatnich dwoch miesiacach mialam cykle za krotkie-po 27 dni (to moze teraz cykl sie wydluzyl ) Dodam, ze w tym miesiacu, w ok. 18 dniu zauwazylam plamke krwi na bieliznie i myslalam, ze to okres, ale niestety na tym sie skonczylo. Chyba, ze to byl okres, bo do tej poru nic nie mam, a czuje się niestety ciągle jak przed okresem.
Może to mieć podloze w tym, ze zmienialam miejsce zamieszkania? A moze zwiazane to jest ze stresem dot. rozpoczecia studiow? A może w najgorszym wypadku to jakas choroba?
Co mam o tym mysleć?
slicznotKaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 18:52   #1146
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Brak okresu-nie ciąża, a może choroba?

Ja ostatnio okres dostalam po 45 dniu cyklu,nieźle co
A stres i zmiana klimatu może wpłynać na to,iż @ może się opóźnić.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 19:17   #1147
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: nieregularne miesiączki

y obliczyłam ze moje cykle trwają od 13 do 16dni. czyli w sumie sa regularne, tylko ze trwają o 12 dni krócej niż u innych kobiet. powinnam się tym martwic?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 22:17   #1148
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: nieregularne miesiączki

yyy.. to jak często Ty masz okres?? Czy na pewno dobrz epoliczyłaś? Cykl liczymy od pierwszego dnia miesiączki do dnia poprzedzającego miesiączkę. Kolejna miesiączka rozpoczyna kolejny cykl. Jeżeli jednak Twoje cykle faktycznie trwają 13-16dni to wybierz się do lekarza. Nie sądzę aby to było normalne.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 06:50   #1149
Ania23_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Dot.: Brak okresu-nie ciąża, a może choroba?

Cytat:
Napisane przez slicznotKaS Pokaż wiadomość
Witam Was, Wizażanki, może Wy jesteście zorientowane, bo ja juz się pogubiłam. Dziś mam 37 dzień cyklu i nadal okres się nie pojawił, a zazwyczaj jest w 28-30 dniu. Robiłam test ciążowy i wynik był negatywny- dlatego ciaze na razie wykluczam. Natomiast w ostatnich dwoch miesiacach mialam cykle za krotkie-po 27 dni (to moze teraz cykl sie wydluzyl ) Dodam, ze w tym miesiacu, w ok. 18 dniu zauwazylam plamke krwi na bieliznie i myslalam, ze to okres, ale niestety na tym sie skonczylo. Chyba, ze to byl okres, bo do tej poru nic nie mam, a czuje się niestety ciągle jak przed okresem.
Może to mieć podloze w tym, ze zmienialam miejsce zamieszkania? A moze zwiazane to jest ze stresem dot. rozpoczecia studiow? A może w najgorszym wypadku to jakas choroba?
Co mam o tym mysleć?
Witam, ja miała podobną sytuacje, tylko że nie miała okresu przez 3 miesiące. poszład do lekarza i zapisał mi tabletki na wywołanie okresu a później od 15 do 27 dnia cylku miałam brać Luteinę,no i pomogła na razie mam regularny okres. radze ci wybrać się do lekarza. na pewno powie co ci jest. My Wizażanki na pewno nie możemy postawić diagnozy bo pewnia każda wymyśliłaby inną dlatego idż do lekarza. Pozdrawiam
Ania23_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 18:12   #1150
slicznotKaS
Raczkowanie
 
Avatar slicznotKaS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 83
Dot.: Brak okresu-nie ciąża, a może choroba?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio okres dostalam po 45 dniu cyklu,nieźle co
A stres i zmiana klimatu może wpłynać na to,iż @ może się opóźnić.
A czułas wtedy tak jakbys miala zaraz dostac okres, a jednak go nie mialas i wystapił dopiero w 45 dniu? Bo mi sie wydaje tak jakbym go miala zaraz dostac a tu nic
slicznotKaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 18:56   #1151
ajula
Raczkowanie
 
Avatar ajula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 255
Dot.: Brak okresu-nie ciąża, a może choroba?

Najlepiej idz do lekarza, powodów może być dużo, stres i zmiana klimatu, jest jednym z nich, możesz też mieć cystę. Tak jak ci napisała Ania, jak ci zaczniemy wymieniać, to tylko się niepotrzebnie będziesz martwić, a tak parę minut i się wyjaśni.
ajula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 19:01   #1152
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: nieregularne miesiączki

moment moment moment. teraz się pogubiłam. na serio. mam 17 lat i głupio przyznać, mała wiedzę na ten temat
to ja podam przykład:
teraz pierwszy dzien krwawienia miałam 14 listopada a ostatni 19 listopada. poprzednia miesiączka rozpoczęla się 20 pazdziernika a skonczyła 25.
czyli tutusio moj cykl trwał 25 dni?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 19:10   #1153
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Question Dot.: nieregularne miesiączki

czy nieregularne miesiaczki maja jakis złoczynny wpływ na organizm???
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:42   #1154
evelka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Spóźniający się okres...:(

Na wstepie chcialam przeprosic,ze zamieszczam nowy watek,mimo,ze taki problem juz sie chyba pojawil na forum!Ale zamiescilam juz moje pytanie w jednym z nich i niestety nie uzyskalam odpowiedzi Ale mam nadzieje,ze tutaj mi sie uda I z gory prosze o wyrozumialosc!
Co do mojego problemu to chodzi o spozniajacy sie okres... Miesiaczkuje od ok.5 lat i zawsze mialam nieregularne cykle(od ok.34 do 44 dni-czy to w ogole normalne tak na marginesie?!).Ale moja ostatnia miesieczka zaczela sie 3 X,wiec dzis to juz 51 dzien;/ W ostatnim czasie wspolzylam,ale 6 dni temu zrobilam test,ktory wykluczyl ciaze. Dodam jeszcze,ze bylam mocno przeziebiona i przed zrobieniem testu bardzo sie stresowalam ewentualna ciaza...Ale teraz juz naprawde nie mam pojecia co to moze byc,bo zbyt dlugo to chyba wszystko trwa...Powiem jeszcze,ze od jakis 2 tyg,caly czas mam wrazenia jakbym wlasnie miala dostac okres,ale on sie nie pojawia.I przez jakis tydzien mialam dosc duzo gestego,bialego sluzu,a teraz pojawil sie przezroczysty,bardziej rozciagliwy jakby...
Prosze o jakies porady,bo oczywiscie nie licze na postawienie diagnozy!Chcialabym tylko znac jakies mozliwosci czy Wasza opinie na ten temat!Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz,zwlaszcza ta od pani lub pana doktora! Pozdrawiam
evelka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 06:15   #1155
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Spóźniający się okres...:(

Miałam podobne cykle do Twoich ,przez 15 lat miesiączkowania - do czasu urodzenia dziecka.Widocznie taka nasza uroda
Opisywany przez Ciebie śluz jest jak najbardziej prawidłowy.W czasie całego cyklu zmienia on swoją konsystencję,kolor i rozciągliwość (ten przeżroczysty jest "najpłodniejszy")
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 12:48   #1156
evelka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Spóźniający się okres...:(

Tak co do sluzu to wiem,ze sie zmienia,ale wydaje mi sie dziwne,zeby ten plodny pojawil sie okolo 50 dnia cyklu;/ Ale dziekuje za odpowiedz,bo fakt,ze ktos tez miewal takie dlugasne i nieregularne cykle mnie nieco uspokoil
evelka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 12:41   #1157
Pegi28
Przyczajenie
 
Avatar Pegi28
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Długotrwały brak okresu a tycie

Jak w temacie.
Czy dlugotrwaly brak okresu moze miec wplyw na tycie? Nie tylko na wadze, ale i w okolicach pasa i bioder?

Jesli tak, to dlaczego?
Pegi28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 13:16   #1158
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Długotrwały brak okresu a tycie

Pegi28 kiedy ja nie miałam okresu około 3 miesięcy mój brzuch sie powiekszał, dosłownie pęczniał, nie pamietam czy waga także wzrasta, było to kilka lat temu. W każdym bądź razie myslałam z partnerem że jestem w ciązy, nawet lekarz spojrzawszy na mój brzuch przyznał że tak wyglądam...po dostaniu okresu "opuchlizna" zeszła i wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 17:18   #1159
Pegi28
Przyczajenie
 
Avatar Pegi28
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Dot.: Długotrwały brak okresu a tycie

Dzieki Marta

U Ciebie to pewnie bylo tylko zatrzymanie wody. U mnie niestety jest to tluszczyk. Nawet dieta nie pomaga.
Pegi28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 18:58   #1160
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Długotrwały brak okresu a tycie

jak najbardziej.Powinnas isc do ginekologa jezeli nie byłas zeby cos zapisał ci na wyregulowanie jego.


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 17:25   #1161
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: tabletki antykoncepcyjne a brak miesiaczki??

Widzicie dziewczyny, nawet Wy piszecie, że brak miesiączki w czasie przerwy nie jest fizjiologicznie normalnym zjawiskiem, a mój ginekolog mówi, ze nie ma w tym nic dziewnego Twierdzi:''Pani w ogóle nie musi krwawić''. Dodam, że to naprawdę uznany specjaliśta w moim regionie...I już nie wiem na czyjej wiedzy się opierać U mnie od kilku miesięcy było tak: w jednym cyklu okres był, w drugim nie, i tak na zmianę... dlatego oczywiście byłam u lekarza, ale nadal ciekawi mnie, jak to naprawdę z tym jest...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:10   #1162
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: tabletki antykoncepcyjne a brak miesiaczki??

Najlepiej żeby zgłosiła sie do lekarza o fachowa odpowiedz.


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 18:46   #1163
mimi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Unhappy pierwsza pigułka a brak miesiączki

Mam pytanie. Nie dopytałam lekarza ani też nie znalazłam odpowiedzi na forum (może słabo szukałam a chodzi mi o to czy przy pierwszym wogóle stosowaniu pigułki, a wzięłam zgodnie z zaleceniem w pierwszym dniu cyklu (miesiączka w sobotę) miałam lekkie plamienie tylko do wieczora, a teraz okresu nie mam (dziś poniedziałek), czy takie zatrzymanie miesiączkowania przy pierwszym stosowaniu pigułek jest normą?? sĄDZIŁAM, ZE przez te kilka pierwszych dni BEDE MIAŁA NORMALNIE OKRES.
Bo, że miesiączka występuje w przerwach pomiędzy kolejnymi opakowaniami to wiem, a w trakcie brania pigułek nie.
Proszę o odpowiedź.
mimi79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 19:02   #1164
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: pierwsza pigułka a brak miesiączki

Wszystko jest w porządku.


Ale lepiej poczytaj więcej o tabletkach, bo jest jeszcze milion rzeczy, które musisz wiedzieć. A nie można forum zawalać wątkami z ciągle tymi samymi pytaniami. sama kilkakrotnie już odpowiadałam na to pytanie, więc na pewno są gdzieś te wątki.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 19:22   #1165
mimi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: pierwsza pigułka a brak miesiączki

Dzięki. Postaram się poszukać. Brak mi cierpliwosci czasem
mimi79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 06:34   #1166
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: tabletki antykoncepcyjne a brak miesiaczki??

Oczywiście, że tak, lae skoro pyta na forum, oczekuje jakiejś podpowiedzi... Wiadomo, że lekarza u lekarza jest konieczna.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 19:12   #1167
mycha1980
Przyczajenie
 
Avatar mycha1980
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Brak okresu po resekcji klinowej jajników

Witam!Mam pytanie.Jestem po resekcji klinowej jajnikow.Oczywiscie mam pco.Nie mialam po operacji jeszcze okresu na wywolanie go dostalam duphaston a na jajeczkowanie clostilbegyt.Czy to leczenie jest prawidlowe?Czy jest po tym mozliwosc zajscia w ciaze?Bardzo chce miec dziecko staram sie juz 6 lat.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam!:hel p:
mycha1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 20:28   #1168
majanczyca
Przyczajenie
 
Avatar majanczyca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Exclamation Brak miesiączki

Jestem na kuracji hormonalnej, na pierwsze wywołanie miesiączki brałam Luteine i okres pojawił sie po 5 dniach, dodatkowo brałam bromergon po jednej tabl. przez 6 tyg. zrobiłam badania jakie zleciła mi pani ginekolog PRL i androstendion wyszedł wysoki ( 5,89) , jest 48 dzień cyklu mam wizyte u pani doktor i zaczynam brac Bromergon po 1/2 tabl na stałe Dexametason 1/2 tabl przez 30 dni i luteine po 2tabl. przez 7 dni pózniej mam czekać 10 dni na okres... dzisiaj mija 10 dzień a miesiączki nie ma nie wiem co sie dzieje... pomóżcie mi bo od zmysłów odchodze... czekam na pomoc ,... piszcie
__________________
anqe
majanczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 10:58   #1169
bafi2
Raczkowanie
 
Avatar bafi2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
nieregularne okresy

Mam wielkie problem miesiac temu po miesiecznej przerwie dostałam @ ale wywolywaną lekami brałam luteine ktora podobno żle brałam bo połykalam tak mi przepisał lekarz a potem byłam u innego i dostalam gestomikron( od samego początku mam nieregularne) znowu @ się spożnia kilka dni jakie badania powinnam zrobić zeby wiedziec co mi jest ciaże raczej wykluczam ale zrobie test dla 100% pewnosci jestem wkurzona bo dzień spozniłam sie na zapisanie do lekarza o 1 dzień za pożno
__________________
Będę mamusią



http://www.suwaczek.pl/cache/7a6b2cd598.png
bafi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 21:19   #1170
izi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 42
Dot.: nieregularne okresy

Zgadza się, luteine bierze sie albo podjęzykowo albo dopochwowo, wiem bo sama brałam na wyregulowanie okresu. U mnie było to 3 tabletki dziennie od 16 do 15 dnia miesiączki. Poskutkowało, ale zaczęły mi się robić cysty na jajnikach więc teraz biorę mastodynon. W moim przypadku, powodem nieregularnych miesiączek był brak owulacji, stwierdzony po badaniu usg dopochwowym, ale miałam robione też badania krwi na prolaktyne i hormony tarczycy. Wszystko było w normie.
izi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.