Jesienne Mamy 2009 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 18:09   #1141
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Schoolcraft nie umiem tego zrobić wyślę Ci na pw wiadomość z moimi danymi bo normalnie nie wytrzymam próbowałam już 100 razy i się nie da

Jeśli chodzi o kartkę to mi też się 3 podoba najbardziej

Dzięki CatHot za te wózki
Ja jeszcze poczekam do końca lipca jak nie znajdę u nas to chyba zamówię z internetu bo widzę że są też tańsze a z tych co mi się podobają

eloteteie dzięki za pomoc z tym baby tickerem widzisz jaki młotek ze mnie nic nie umiem zrobić
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:25   #1142
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Schoolcraft nie umiem tego zrobić wyślę Ci na pw wiadomość z moimi danymi bo normalnie nie wytrzymam próbowałam już 100 razy i się nie da
Ok, to czekam. Tylko wtedy bedziesz musiala na chwile sie wylogowac. I napisz mi co chcesz by bylo widac w podpisie - np. imie dziecka, czy np. Moja Dzidzia itd.

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kartkę to mi też się 3 podoba najbardziej
#3 prowadzi - 2 glosy

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Kaasiula, zrobilam Jak sie zalogujesz, to napisz na ogolnym jakas wiadomosc i zobaczymy czy Twoj podpis sie wyswietli.
Jak wchodze na Twoj profil, to u mnie widac Twoj podpis i wszystko dziala. Wiec u Ciebie tez powinno.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:27   #1143
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Kaasiula, zrobilam Jak sie zalogujesz, to napisz na ogolnym jakas wiadomosc i zobaczymy czy Twoj podpis sie wyswietli.
Jak wchodze na Twoj profil, to u mnie widac Twoj podpis i wszystko dziala. Wiec u Ciebie tez powinno.
Dzięki wielkie

A ja właśnie zrobiłam kolacyjkę(kanapki ale takie z wszystkim co było w lodówce: ser, pomidor, jajko itp)dla tż i czekam na niego bo pojechał zawieźć moją mamę i brata na dworzec bo pojechali na wakacje do mojej babci. A my od piątku zaczynamy remoncik pokoiku

Edytowane przez Kaasiula
Czas edycji: 2009-07-05 o 18:30
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:42   #1144
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Asiuuuula ja mieszkam na parterze także dla mnie to nie problem mieć cięższy wózek dlatego na to nie będę zwracać zbytniej uwagi a ten firmy polak który macie to fajny jest tzn sprawdził się?
Sprawdził się, kupiliśmy w kolorze niebiesko - granatowym bo dla chłopaka ale co tam, Jucia też się nim trochę przewiezie. Porównując go np. z wózkiem mojej siostry, który kosztował 4 tys. z kawałkiem to na pewno jest z gorszego materiału, ma brzydsze plastiki, ale w sumie to nie miało dla nas aż takiego znaczenia, żeby tyle płacić więcej, po ok. 2 latach kupiliśmy spacerówkę "parasolkę", także na to co miał służyć to się sprawdził. My nigdzie tego wózka nie zabieraliśmy samochodem, siostra cały czas się kręci , więc ona brała pod uwagę jak się składa, waga itp., dla mnie to było bez znaczenia.
Oczywiście, jakbym miała dużo kasy to pewnie bym wzięła ten droższy bo jednak ładniejszy .

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie
Asiuuuuula, jak tam synek sie czuje? Daj znac.

Dziewczyny, mam do Was pytanie i zarazem prosbe. Chodzi o to, ze w USA jest taka tradycja, ze sie wysyla kartki do znajomych po urodzeniu dziecka z informacja o tym, ze sie urodzilo, kiedy sie urodzilo itd. To sa tak zwane "birth announcements". No i juz znalazlam strone z ktorej bede te kartki zamawiac, tyle ze nie moge sie zdecydowac na 1 rodzaj kartek. Wiec podam Wam tutaj 3 linki do 3 roznych kartek i prosze powiedzcie ktore Wam sie podobaja. Moze to mi pomoze podjac decyzje Wybralam 3 ktore mi sie najbardziej podobaja.

# 1 - http://www.tinyprints.com/products/ProductView_4131.htm

# 2 - http://www.tinyprints.com/products/ProductView_6920.htm

# 3 - http://www.tinyprints.com/products/ProductView_4970.htm
A dziękuję, dobrze, energia go rozpiera . Wczoraj na wieczór miał jeszcze temp., ale rano już nie. Mam nadzieję, że uda się tą kurację przerowadzić do końca i długi czas nic nie złapie .
Co do karteczek to ja jestem za nr 3, taka najsłodsza jest, i śmiszna .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:11   #1145
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Nie ma za co Ciesze sie, ze moglam pomoc

Asiuuuuula, ciesze sie, ze synek juz lepiej sie czuje. U nas jest tak samo jak u Was - jesli maly rozrabia, to znaczy ze wraca do zdrowia
No i kolejny glos mamy na # 3 Wlasnie powiedzialam mezowi, ze kartka #3 prowadzi, to on sie biedaczek zasmucil, bo jemu najbardziej sie podoba #2 - tyle ze wedlug mnie jest tam za duze zdjecie, wole mniejsze. No ale zobaczymy - w koncu to ja decyduje o tych kartkach

Wlasnie siedze i wcinam obiadek. Adas spi, maz niestety dzis pracuje - mam chwile relaksu
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:43   #1146
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Schoolcraft - #2 nieeeeee, z tych trzech na pewno ma ostatnie miejsce na podium. Mi się podoba 1, bo jest pozioma i najprostsza

Skorzystałam na Twojej instrukcji dla Kasi i sama zmieniłam tickera w podpisie Dzięki!

Edytowane przez eloteteie
Czas edycji: 2009-07-05 o 19:47
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:06   #1147
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Schoolcraft - #2 nieeeeee, z tych trzech na pewno ma ostatnie miejsce na podium. Mi się podoba 1, bo jest pozioma i najprostsza
Dziekuje za opinie Wszystkie biore pod uwage, a potem bede decydowac Tak czy owak bede zamawiac te kartki dopiero po urodzeniu malutkiej, ale przeciez to juz tak blisko ze zaczelam teraz wybierac kartki

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Skorzystałam na Twojej instrukcji dla Kasi i sama zmieniłam tickera w podpisie Dzięki!
Wlasnie zauwazylam Prosze bardzo! Ciesze sie, ze jednak wytlumaczylam na tyle dobrze, ze przynajmniej ktos dal rade zrozumiec. Bo ogolnie to kiepski "tlumacz" ze mnie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 21:16   #1148
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Sprawdził się, kupiliśmy w kolorze niebiesko - granatowym bo dla chłopaka ale co tam, Jucia też się nim trochę przewiezie. Porównując go np. z wózkiem mojej siostry, który kosztował 4 tys. z kawałkiem to na pewno jest z gorszego materiału, ma brzydsze plastiki, ale w sumie to nie miało dla nas aż takiego znaczenia, żeby tyle płacić więcej, po ok. 2 latach kupiliśmy spacerówkę "parasolkę", także na to co miał służyć to się sprawdził. My nigdzie tego wózka nie zabieraliśmy samochodem, siostra cały czas się kręci , więc ona brała pod uwagę jak się składa, waga itp., dla mnie to było bez znaczenia.
Oczywiście, jakbym miała dużo kasy to pewnie bym wzięła ten droższy bo jednak ładniejszy .
Patrzyłam na internecie na tą firmę i fajne mają te wózki także jak by co mam drugą opcję bo jedną mi CatHot znalazła Ja jeszcze u siebie popatrze a jak nie będzie to dopiero kupię z neta, chociaż wiadomo lepiej kupić na miejscu w razie jakieś reklamacji

Super że synek już lepiej się czuję

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinie Wszystkie biore pod uwage, a potem bede decydowac Tak czy owak bede zamawiac te kartki dopiero po urodzeniu malutkiej, ale przeciez to juz tak blisko ze zaczelam teraz wybierac kartki
Wlasnie zauwazylam Prosze bardzo! Ciesze sie, ze jednak wytlumaczylam na tyle dobrze, ze przynajmniej ktos dal rade zrozumiec. Bo ogolnie to kiepski "tlumacz" ze mnie
ad.1 Mi tam też się podobają wszystkie ale jakoś ta 3 najbardziej bo ma i coś z tej 1 i z tej 2

ad.2 No ja to od zawsze taka nie kumata jestem zawsze trzeba mi tłumaczyć jak krowie na granicy I wcale nie kiepski tłumacz z Ciebie bo widzisz eloteteie zrozumiała reszta pewnie też wie o co chodzi tylko ja taki odmieniec

A idę spać jutro coś naszkrobię, acha zapomniałam że dziś dowiedziałam się że siostra mojej kumpeli jest w ciąży ma termin na luty
Dobrej nocki

Edytowane przez Kaasiula
Czas edycji: 2009-07-05 o 21:18
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:18   #1149
tancerkaGd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 713
Dot.: Jesienne Mamy 2009

hej hej
wreszcie mogę do Was napisać! Jestem już po wszystkich egzaminach - wszystkie zdałam więc mam 'wakacje'! heh takie w pracy )))

tak na początek... :
karenina19
Witam nową Mamusię!! Mam nadzieję, że będzie Ci miło mijał stan błogosławiony w naszym towarzystkie
Piszesz, że jesteś malusia - pocieszę Cie , bo jestem o 2-3 cm niższa od Ciebie ))


Schoolcraft
Piękny masz brzuszek Muszę się wreszcie zmobilizować i zrobić jakieś swojemu żeby Wam pokazać
za to kashin ma bardzo malutki brzuszek ! ja mam mniej więcej taki a teraz zaczynam 24 tydzień....Dziewczyno - ile Ty ważysz? )))

KateMwale
piękne masz dzieciątko! zdjęcia są kapitalne!! moje takie łądne nie wyszły niestety ale tez można się czegoś tam dopatrzeć
A nieprawidłościami się nie przejmuj, jesli są w normie nie ma się czym przejmować tylko być dobrej myśli
Swoją drogą , w którym dokładnie tygodniu robiłaś to usg 3d że tak ładnie wyszło??


Schoolcraft
co do wystłania kartek po urodzeniu dziecka to jest świetny pomysł ! Mnie najbardziej podoba się pierwsza propozycja

wracając do mnie...od niedzieli pobolewa mnie tak dziwnie brzuch....najczęściej z prawej strony - podobnie jak przy okresie, a czasami całkiem nisko w podbrzuszu szczególnie gdy stoję / chodzę itp. nie wiem czy to jest normalne bo wcześniej nie miałam takich bóli.....dodam (może głupio tak mówić, ale kilka z Was jest drugi raz w ciąży i może coś tam wie) , że w sobotę rano miałam tak jakby mokrą bieliznę - jakbym ją zamoczyła w zwykłej wodzie ;/ przestraszyłam się, że może sączą mi się wody płodowe...ale potem przestało i do tej pory jest ok...
nie wiem....może powinnam zadzwonić do lekarza? umówioną wizytę mam za tydzień...ale z drugiej strony teraz czuję się bardzo dobrze......

znalazłam fajną pościel na allegro, tylko nie wiem na jaki kolor się zdecydować - bardzo podoba mi się Wzór numer: 252 - serduszka różowa kratka, ale tak się zastanawiam czy nie lepiej jakiś neutralny ( cały czas się stresuję, że może jednak nie mam dziewczynki - przez to że tydzień temu nie chciała się pokazać...Wzór numer: 251 - serduszka kremowa kratka lub Wzór numer: 142 – serduszka kremowe
oto link: http://allegro.pl/item672493463_my_s...iul_serca.html

a łóżeczko takie: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70116002

Edytowane przez tancerkaGd
Czas edycji: 2009-07-06 o 08:43
tancerkaGd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:42   #1150
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez tancerkaGd Pokaż wiadomość
dodam (może głupio tak mówić, ale kilka z Was jest drugi raz w ciąży i może coś tam wie) , że w sobotę rano miałam tak jakby mokrą bieliznę - jakbym ją zamoczyła w zwykłej wodzie ;/ przestraszyłam się, że może sączą mi się wody płodowe...ale potem przestało i do tej pory jest ok...
nie wiem....może powinnam zadzwonić do lekarza? umówioną wizytę mam za tydzień...ale z drugiej strony teraz czuję się bardzo dobrze......
Wiesz co, ja też tak mam, i to często... Dwa razy na wizycie Pani dr pytała się mnie czy nie przeszkadza mi obfita wydzielina, ale powiedziała też, że to normalne w ciąży. Dostałam nawet jakieś globulki dopochwowe ale ich nie wykupiłam bo nie zauważyłam po wizycie, że nie ma pieczątki przychodni na recepcie a nie chciało mi się po to jechać . Ostatnio miałam pobierany wymaz z szyjki macicy, okaże się czy to nie jest wynikiem jakiejś infekcji, bo tak też może być.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:52   #1151
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Witam mamusie po tygodniowej nieobecnosci na watku.

I witam Karenine, my sie juz chyba znamy

A taraz w celu aktualizacji, w zeszla srode mialam duze usg i... jesli nic nie wyrosnie to bedzie dziewczynka . Tz ucieszyl sie niesamowicie i stwierdzil, ze dopiero bedzie wesolo jesli jednak bedzie chlopak
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 10:14   #1152
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

TancerkaGd fajnie że masz już pozdawane egzaminy-gratuluję to teraz można świętować oczywiście jakimiś zdrowymi soczkami
A co do wakacji to nie wybierasz się na l4? Już przecież 2 połowa ciąży leci a w te upały to dopiero ciężko wysiedzieć.
Co do Twoich problemów to wiadomo każdy człowiek jest inny i niekoniecznie co u jednego musi też być tym samym u drugiego lecz wydaję mi się że te bóle nie są niczym niepokojącym, ja też takowe miewam i jak już naprawdę mi dokuczją to biorę nospę i przechodzi tak mi lekarz zalecił a jeśli chodzi o te wydzielinę to ja również teraz mam troszkę wzmożoną i czasem właśnie jest przezroczysta czasem trochę jak budyń ale jakoś mnie to nie niepokoi bo chodzę co 2 tyg do lekarza i on nie wiedzi w tym nic złego także nie przejmuj się bo to normalne objawy w ciąży ale dla spokojności powiedz o tym przy kolejnej wizycie lekarzowi, napewno to nie zaszkodzi a Ty będziesz spokojniejsza

Ta pościel urocza, a łóżeczko jakie ładne i nawet w przystępnej cenie, chyba będziemy musieli wybrać się tż do ikei bo widzę że tam fajne rzeczy mają z tego co wklejacie

gucia6 to różowe gratulacjęa imię masz już wybrane?


Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:42   #1153
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

GIRL POWER, nie ma co
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:48   #1154
CatHot
Raczkowanie
 
Avatar CatHot
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MiastoAniołów
Wiadomości: 264
Dot.: Jesienne Mamy 2009

tancerkaGd super, że wreszcie się odezwałaś . Prześliczna pościel. Najbardziej podoba mi się kremowa i zielona Ja jak narazie też zaczynam kupowac neutralne kolory, bo mimo, że na USG w 20 tygodniu wyszło, że będzie Matylda, to wolę się tak bardzo nie nastawiac .

gucia6
dziewczynkowe gratulacje .
Jak nasze mamuśkowo jesienne prognozy USG się sprawdzą, to wychodzi na to, że będziemy w stanie wszytskie zadziewczynkować świat . Spora większość z nasz będzie miała dziewczynki .
__________________
http://catkrm.blogspot.com/ mój blog


Life is a waterfall,
we drink from the river, then we turn around and put up our walls..

CatHot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 19:37   #1155
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Witajcie dziewczynki

Poki synek tnie komara ja mam czas by tu do Was zagladnac. Po tygodniowej przerwie od dzisiaj znowu wracam do "odpieluszkowania" Adasia i zobaczymy jak to nam pojdzie. Troche mam stres z tego powodu, ale staram sie wrzucic na luz i dac synkowi czas, by sam sie oswoil z "nowa" sytuacja.

tancerkaGd, swietnie ze do nas zawitalas Gratuluje zdanych egzaminow No i urlopu oczywiscie tez.

Dziekuje za komplement dla mojego brzuszka - z niecierpliwoscia czekam na zdjecia Twojego Swoja droga ja bym sugerowala robic zdjecia brzucha tak co 3-4 tygodnie - widac, jak sie zmienia i bedzie tez swietna pamiatka na dlugie lata

Jezeli chodzi o to, ze mialas mokra bielizne, to ja bym na Twoim miejscu sie nie przejmowala, skoro ta sytuacja wiecej sie nie powtorzyla. Tak jak pisze Asiuuuuula - kobiety w ciazy maja bardziej obfita wydzieline i moze wlasnie Ciebie to "zaatakowalo".
Napisalas tez, ze z rana mialas ta mokra bielizne, wiec tak sobie mysle, ze moze przez noc mialas przepelniony pecherz i zdarzylo Ci sie popuscic? Wiem, ze to moze smiesznie brzmiec, ale od kiedy mam wiekszy brzuszek, to czesto mi sie zdarza, ze np. jak sie smieje albo kichne, to ciezko mam z powstrzymaniem moczu Moze u Ciebie bylo cos podobnego.
W kazdym badz razie ja bym nie panikowala, ale przy okazji powiedzialam by o tym lekarzowi

Co do boli brzucha, to mysle, ze to jest calkiem normalne - o ile bol nie trwa caly czas albo nie sa to skurcze - czyli przychodza i odchodza.
Kiedys wczesniej pisalam, ze tez zaczelam miec podobne bole - caly brzuch mam wtedy napiety i boli caly czas tak jak na okres, albo i mocniej. Poprostu macica przygotowuje sie do porodu i jesli ten bol mija, to nie ma co sie martwic. Ale znowu ta sama rada - przy okazji powiedz o tym lekarzowi

No i odnosnie poscieli, to wszystkie sa piekne I moim zdaniem wszystkie sa dziewczece Nawet te w neutralnych kolorach...
A lozeczko bardzo ladne jest - mamy dosc podobne dla malutkiej

gucia6, gratuluje dziewczynki! Jesli dobrze pamietam, to pisalas ze na watku mamus listopadowo-grudniowych prowadza chlopczyki. No i widzisz - dolaczylas do naszego watku i "zarazilysmy" Ciebie dziewczynka

CatHot, no ja tez sie zastanawiam czy rzeczywiscie kazdej z nas sie urodzi dziewczynka tak jak pokazalo USG Cos niesamowitego, ze tyle u nas dziewczynek. I u znajomych moich tez rodza sie dziewczynki, wiec nie wiem co myslec

Dobra, to tyle moje drogie Milego wieczorku i dobrej nocy dla Was, a dla Ciebie CatHot milego popoludnia

EDIT:

KateMwale, widze Ciebie na dolnym pasku - odezwij sie! Jak sie czujesz?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:18   #1156
tancerkaGd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 713
Dot.: Jesienne Mamy 2009

schoolcraft
z ta mokrą bielizną rano to nie do końca tak było......zdarzyło mi się to po godz. 12 jak dojechałam na egzamin, w sumie jestem pewna , ze nie popuściłam siusiu - mnie się to też zdarza przy kichaniu, zawsze strasznie się stresuję jak mam kichnąć ale tego dnia nic takiego mnie nie spotkało - dlatego się zdziwiłam , czemu moja bielizna jest mokra....ewidentnie to nie byl sluz typu 'budyniowego' tylko jakbym wcześniej usiadła na czyms mokrym...dziewne to bylo...ale juz sie nie powtórzylo.
co boli - to pewnie masz racje - wszystko mi sie rozrasta..momentami nie moge sie poruszac - tak jakby po calodniowej gimnastyce ale po jakims czasie znowu mija
a co do urlopu to Kochana - niestety zle mnie zrozumialas...wolne mam tylko weekendy - ale nada pracuje 8godzin od poniedzialku do piatku ... zaczynam sie zastanawiam kiedy dac sobie spokoj....ale jak na razie daje rade - o ile nie musze chodzic na dlugie spacery

buziaki!
tancerkaGd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 23:51   #1157
CatHot
Raczkowanie
 
Avatar CatHot
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MiastoAniołów
Wiadomości: 264
Dot.: Jesienne Mamy 2009

A ja byłam dzisiaj na zakupach. Upolowałam śliczny zestawik w neutralnych kolorkach i nie mogłam się oprzec niebieściutkiemu kocykowi. Nie wiem dlaczego nie mam odwagi kupowac różowych ubranek . Na szczęście te w neutralnych kolorach też są urocze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wakacje2009' 120.jpg (42,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wakacje2009' 123.jpg (40,9 KB, 17 załadowań)
__________________
http://catkrm.blogspot.com/ mój blog


Life is a waterfall,
we drink from the river, then we turn around and put up our walls..

CatHot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 02:19   #1158
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Witam wieczorem (u mnie )

Dzisiejszy dzien bez pieluch synka uwazam za totalna porazke, ale nie trace nadziei - wierze, ze kiedys bedzie dobrze

tancerkaGd, ojj no to rzeczywiscie zle zrozumialam, ze masz urlop. W takim razie zycze duzo sily w pracy i mam nadzieje, ze jak bedziesz chciala przestac pracowac, to nie bedzie z tym zadnego problemu. Pewnie bedzie Ci ciezko sie rozstawac z dziewczynka ktora sie opiekujesz, co?

CatHot, sliczne te zakupy dla dzidzi Widze, ze tak jak ja lubisz ubranka z Carter's Maja dobra jakosc i jak widac bardzo ladnie wygladaja.
A co do niebieskiego kocyka, to dla dziewczynki tez bedzie dobry Ja mam chyba ze 3 niebieskie kocyki po moim synku (nigdy nie uzywane, gdyz sa cieple i sie mi nie przydaly, bo maly urodzil sie w lipcu, a jak sie ochlodzilo to juz byly zbyt male dla niego), wiec Ewusia bedzie musiala sie cieszyc z tego co ma

Dziewczyny, tak patrze na te Wasze zakupy i zazdroszcze - tez juz bym chciala zaczac kupowac rozne rzeczy. Nie moge sie doczekac piatku, bo wtedy zamowie wszystko do pokoiku malej i praktycznie pozostana same drobne rzeczy do kupienia - typu butelki, kilka ubranek i rzeczy dla mnie do szpitala.

Dobra, Wy sobie slodko spijcie, a ja ide prasowac, bo gora wypranych ubran na mnie czeka. Wlasnie przed chwila przygotowywalam sobie wszystko do prasowania i podnioslam bardzo ciezki kosz z ubraniami - nie spodziewalam sie, ze bedzie az taki ciezki. No i teraz boli mnie brzuch Mam nadzieje, ze nic mi sie nie poodklejalo w srodku - bede teraz bacznie obserwowac czy malutka sie rusza.

Buzka dla Was i Waszych malenstw
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 07:18   #1159
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Hej dziewczynki

jestesmy juz po usg polowkowym i bylo niesamowicie po prostu... Nawet sam lekarz powiedzial, ze takie dobre ujecia zdarzaja sie mu rzadko...Na poczatku bylo nieciekawie, bo male zalozylo rece na glowke zaslaniajac wszystko i ulozylo sie bokiem wiec widok zaden, ale po 5 minutach....odslonilo sie pieknie dajac pokaz ziewania, drapania sie po glowce, pocierania oczu, wkladania paluszkow do ust i w ogole... Filmik mamy boski, moglabym ogladac go godzinami...

Maluszek jest bardzo dlugi - 28 cm i okolo 550 gr wagi i lekarz stwierdzil, ze gdyby nie to, ze nasz termin poczecia jest bardzo dokladny to myslalby, ze dzidzi jest starsze i przesunalby date porodu...

A na dole dwa zdjecia i pierwsze z dosc waznym szczegolem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malusi 1.jpg (21,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malusi 2.jpg (25,0 KB, 13 załadowań)
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 07:44   #1160
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Karenino, gratuluje zdrowego synka (chyba , zawsze mam problemy z czytaniem tych zdjec usg ).
Fajnie tez, ze dostalas filmik. Moje malenstwo ostatnio tak sie ruszalo, ze nie dalo sie zrobic zadnego ladnego ujecia i byly problemy z mierzeniem.
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 07:52   #1161
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Karenino, gratuluje zdrowego synka (chyba , zawsze mam problemy z czytaniem tych zdjec usg ).
Fajnie tez, ze dostalas filmik. Moje malenstwo ostatnio tak sie ruszalo, ze nie dalo sie zrobic zadnego ladnego ujecia i byly problemy z mierzeniem.
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:44   #1162
tancerkaGd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 713
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

jestesmy juz po usg polowkowym i bylo niesamowicie po prostu... Nawet sam lekarz powiedzial, ze takie dobre ujecia zdarzaja sie mu rzadko...Na poczatku bylo nieciekawie, bo male zalozylo rece na glowke zaslaniajac wszystko i ulozylo sie bokiem wiec widok zaden, ale po 5 minutach....odslonilo sie pieknie dajac pokaz ziewania, drapania sie po glowce, pocierania oczu, wkladania paluszkow do ust i w ogole... Filmik mamy boski, moglabym ogladac go godzinami...

Maluszek jest bardzo dlugi - 28 cm i okolo 550 gr wagi i lekarz stwierdzil, ze gdyby nie to, ze nasz termin poczecia jest bardzo dokladny to myslalby, ze dzidzi jest starsze i przesunalby date porodu...

A na dole dwa zdjecia i pierwsze z dosc waznym szczegolem...
Gratuluję pięknego synka! Zdjęcia boskie! Niech zdrowo rośnie
tancerkaGd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:42   #1163
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Gucia6, gratuluję córeczki , Karenina19, a Tobie synka . Fajne zdjęcia, ale wiecie co, mnie jakoś przerażają zdjęcia 3d ...
CatHot, śliczne ubranka .
Schoolcraft, cierpliwości z tymi pieluchami . Nie ma niestety reguły ani gotowego przepisu na wszystkie dzieci. Mój synek robił siusiu od razu do kibelka, zajęło to dosłownie z 3 dni. Na noc oczywiście jeszcze długo miał zakładaną pieluchę, w samochodzie w dzień jak przysnął to też sikał, dlatego do samochodu mu też zakładaliśmy. Natomiast z kupką juz tak łatwo nie poszło... To była tragedia, przychodził zawsze z pampersem w rączcę, żeby mu założyć na kupkę. Jak mu się nie dawało, mówiło, że się pieluchy skończyły to 7-8 dni nie robił, w końcu jak miał gęsią skórkę, trząsł się cały to mu zakładaliśmy. I nagle któregoś pięknego dnia zawołał, że chce kupkę do kibelka . Byłam w szoku, pochwaliłam go oczywiście a on jakby to była normalka mówi: no przecież mówiłem, że kiedyś będę robił .
Natomiast mojego brata córka (3 lata) od roku się uczy i niby w większości woła jak jej się zachce ale kilka razy dziennie też potrafi się zlać w majty, nie wiem od czego to zależy.
Zjadam wczoraj te krewety w McDonald's i nadal mi lata po monitorze .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:47   #1164
KateMwale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 430
GG do KateMwale
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Kochane mamuśki jakoś tam smęcę się po mieszkaniu. Nie mogę sobie znaleźć miejsca, nie chce denerwować M. dodatkowo, nie dość, że ma mnóstwo pracy, remont, to jeszcze ciągłe problemy z brzuchem. Wiem jak przeżywa ostatnie usg i pomimo tego, że wierzymy, że będzie dobrze, że przecież wszystko w normie to trudno być takim radosnym i beztroskim, a te 6 miesięcy to nasze najdłuższe pół roku w życiu. Więc staram się zająć myśli czymś innym, a jak jest naprawdę nie fajnie to spoglądam sobie na buźkę Bruna i nie wyobrażam sobie bez niego życia.
Dziś muszę trochę posiedzieć nad projektami i pomóc M., kupiłam jakieś gazety o mieszkaniach, czas więc podjąć ostateczne decyzje co do wystroju. Skończyłam już wstępnie plan zakupów dla małego, plan zakupów i jadłospis, więc M. teraz zaczyna treningi w gotowaniu, będzie zabawnie.
__________________
Pozdrawiam,
Kasia

KateMwale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:29   #1165
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

karenina19 gratuluję zdrowego i ślicznego synusia a ten dowód rzeczowy rzeczywiście stwierdza jednomyślnie że w końcu na 100% do naszych dziewczynek dołączy chłopczyk

KateMwale ja tez mam czasem takie doły nie martw się a to że Twój mąż ma tyle na głowie to przecież nie Twoja wina a jestem pewna że gdybyś mu powiedziała o swoich troskach na pewno by Cię mocno przytulił i uspokoił Mówię Ci będzie wszystko dobrze jeszcze niecałe 3 miesiące i będziesz tulić swojego Bruna

Asiuuuuula to mnie rozwaliłaś tym tekstem"przecież mówiłem że kiedyś będę robił" fajnego masz synka

schoolcraft ja też mam tylko kilka rzeczy kupionych(ubranek)no i to co dostałam od kumpeli a nie mogę się doczekać urządzania pokoiku i kupywania wózka, pewnie będę nim jeździć po całym domu przez parę godzin, tylko ciekawe co będę wozić

A u mnie dziś ciąg dalszy duchoty nie wiem jakoś źle się czuję ta pogoda mnie dobij, byłam tylko na chwilę w sklepie i zaraz do domu bo nie idzie wytrzymać
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:40   #1166
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Ah te krewetki. Juz sie o nich naczytalam. I ciesze sie, ze tu w Niemczech ich nie mamy
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 13:18   #1167
KateMwale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 430
GG do KateMwale
Dot.: Jesienne Mamy 2009

tancerkaGd pościel cudna! Zakochałam się. Znalazłam u tego allegrowicza taką całkowicie w kratkę i chyba zamówię u niego jak oferta będzie aktualna we wrześniu. Więc dziękuje za namiary
I nie martw się wydzieliną też tak mam. Ja raz pojechałam nawet do szpitala bo po załatwieniu potrzeby miałam papier cały w ciągnącej się mlecznej wydzielinie, której było strasznie dużo, byłam sama w domu i uznałam, że to na pewno czop. Skończyło się jedynie na strachu. Po drugie również mam sporo wydzieliny, płynnej i myślałam, że to sączą się wody płodowe, zgłosiłam ginekologowi, sprawdził na usg poziom wód, papierkiem wydzielinę i jest ok, uspokoił, że to całkowicie normalne.
Co do bóli, obserwuj. Ponoć teraz może napinać się nam brzuch i to naturalne, nasze ciało się przygotowuje do porodu, ale mój gin kazał sobie zgłaszać wszystkie bolączki brzucha (więc do niego dzwonię, albo wysyłam smsa), a jak coś nie dawałoby mi spokoju to mam jechać na IP. Raz miałam ból bardzo, bardzo silny, nawracający, trwający prawie cały dzień i stąd biorę fenoterol.
gucia6 gratuluje córy
CatHot ale słodziaki te bodziaki Ja też pomalutku sobie obserwuję, wybieram i odkładam pieniążki, żeby potem nie przeżyć szoku jednorazowego zakupu
schoolcraft powodzenia w naukach. Zapisuj co robisz, bo niektóre nas takie nauki po raz pierwszy będą czekać
karenina19 no to mój Bruno doczekał się kolegi Gratuluje siusiaka!! Oj wsziększość moich koleżanek będzie miała córy, to nasi Panowie będa przebierać w pięknościach

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
a to że Twój mąż ma tyle na głowie to przecież nie Twoja wina a jestem pewna że gdybyś mu powiedziała o swoich troskach na pewno by Cię mocno przytulił i uspokoił
Mam kochanego męża, aż mi go szkoda. Nie wiem skąd on bierze energię, choć coraz częściej widzę jak oczy mu się zamykają ze zmęczenia. Dzień zaczyna od 6:30, praca, praca, koło 9 leci nam po śniadanko, potem jedzie na mieszkanie, ew. przywozi, dowozi co jest potrzebne pracownikom, potem praca, praca, praca, trzeba skołować obiad, potem leci po zakupy, potem praca, praca, praca + ew spotkania na mieście, księgowy itp, kolacja jakąś by się przydało zjeść, a potem pracuje do 1-2 w nocy i nie marudzi, nie skarży się tylko wspiera. Znajdzie czas, żeby nam zrobić przyjemność, przywieźć ulubioną pizzę, czy lody z cukierni na końcu miasta. Nie chcę go dodatkowo dołować, bo przeżywa naszą ciążę tak samo jak ja. Ale się rozpisałam na temat tego młotka ale fajny z niego facet.

A dziś podwiózł mnie do apteki się wstydził kupić mi wkładki laktacyjne Normalnie myślałam, że go pacnę w łeb. Ale i tak miałam wykupić leki i popytać się o kilka preparatów, więc było mi na rękę.
__________________
Pozdrawiam,
Kasia


Edytowane przez KateMwale
Czas edycji: 2009-07-07 o 13:22
KateMwale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:38   #1168
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Jesienne Mamy 2009

KateMwale, ten Twój mąż to nie dość że przystojniak to jeszcze anioł A dziecię jest przecudne i wierzę że wszystko będzie dobrze
Na TŻta też nie mam co narzekać. Urlop ma a walczy dzielnie z wykończeniem mieszkania. W przyszłym tygodniu pewnie ruszymy w bój w poszukiwaniu wyprawki dla Matyldy.

Trochę się pietram, bo wczoraj wracając od lekarza zahaczyłam o lumpek. Już miałam koszyk pełen prześcieradełek, poszewek itp. kiedy nagle mnie tak silne skurcze chwyciły, że wszystko wysypałam i wróciłam do domu. Cały dzień przeleżałam na sofie. Na szczęście dzisiaj już jest ok. Uff.

CatHot, naprawdę zgadłam? W szoku jestem. Ale to może dlatego że ja wiem właściwie tylko jak wyglądają rosyjskie niebieskie, maincoony i persy Aż dziw że Nuka była w schronisku. Jest piękna, a ludzie lubią przecież piękne zwierzęta. Nie rozumiem. Cieszę się że ma Ciebie a Ty ją

Kaasiula moi znajomi kupili wózek firmy Tutek. Nie znam tej firmy, ale oni są z wózka zadowoleni. Jedno o czym należy jednak pamiętać to hamulec - Lidka ruszyła "na hamulcu" z miejsca na siłę i od razu coś tam połamała No i wózki są w przystępnych cenach. Więcej na pewno dowiesz się na stronie: http://www.tutek.pl/esklep.php?show=...rodnazwa=RIDER

Asiuuuuula mam nadzieję że synek teraz się już wykuruje na dobre. Z tymi antybiotykami to trzeba uważać, bo nie można przerywać antybiotykoterapii w połowie Oby teraz nie miał torsji. Trzymam kciuki za powodzenie!

Schoolcraft mnie najbardziej podoba się kartka nr 3. Wygrywa? I trzymam też kciuki za trening czystości synka

Gucia gratuluję córeczki!

Karenina19 a Tobie syneczka!

Trzymajcie się dziewczyny, nie dajcie się upałom!
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:52   #1169
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Karenina19 - gratuluję przystojnego synka , a Tobie Guciu - córeczki

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
I nagle któregoś pięknego dnia zawołał, że chce kupkę do kibelka . Byłam w szoku, pochwaliłam go oczywiście a on jakby to była normalka mówi: no przecież mówiłem, że kiedyś będę robił .
Leżę i ryczę ze śmiechu

KateMwale - złoty chłopak ten Twój mąż, pozazdrościć. Chociaż ja na swojego też nie mogę narzekać. Zrobiłam mu co prawda wczoraj awanturę, więc chodzi jak w zegarku

Kashin - ja mam skórcze cały czas, lekarz mówi, że to niedobrze i mam dużo wypoczywać. Teraz wszyscy sieją panikę i nawet po sklepach nie pozwalają mi chodzić Ale szyjka jest zamknięta, więc teoretycznie nic złego się nie dzieje.

Dziewczyny - znalazłam wózek! Byliśmy w 2 sklepach i od razu wiedziałam, że to ten. Ma słuszne rozmiary (jak ja i TŻ) , największa gondola i siedzisko na europejskim rynku. Może uda nam się załatwić jakąś zniżkę przez znajomego, bo niestety jest dość drogi. Nie wiem tylko co z fotelikiem - czy kupować kompatybilny do wózka czy olać? Nie będę męczyć małej i jej wozić w foteliku na stelażu, ale z drugiej strony lepiej by było mieć wszystko w komplecie...
No to jeszcze wyprawka mebelkowa i już będzie progres
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:50   #1170
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Asiuuuuula to mnie rozwaliłaś tym tekstem"przecież mówiłem że kiedyś będę robił" fajnego masz synka
No ma te swoje powiedzonka .

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość

Leżę i ryczę ze śmiechu
Ja ryczę ze śmiechu jak sobie przypomnę pewną sytuację. Z 1,5 roku temu wszedł do babci do ubikacji i słyszę:
- babcia, mas siusiaka?
- nie mam
- jak to, to Ty mas tylko dupa ???
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.