Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 11:12   #1141
ghibon
Przyczajenie
 
Avatar ghibon
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Send a message via Skype™ to ghibon
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

no i metamorfoza... w pracy nie tylko dziewczyny zauwazyły zmianę . Pani Ada umie ciąć, ma wyobraźnię - ale czasem trzeba jej pomóc . w końcu same siebie znamy najlepiej . W tracie strzyżenia sporo rozmawiałyśmy i brałyśmy na warsztat różne rozwiązania, no i wyszła przyjemna fryzurka, łatwa w układaniu - fryzura na codzień i od święta. Ze spokojem mogę polecić
ghibon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:01   #1142
joanna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 15
Dot.: fryzjer Warszawa

Z całą pewnością mogę polecić p.Marzenę z zakładu TIMONIER na Klaudyny (parę przystanków od pl. Wilsona).
Fantastyczna fryzjerka, która moim zdaniem ma więcej pojęcia o fryzjerstwie niż nie jeden renomowany "stylista" czy "kolorysta". Pracuje w zupełnie niepozornie wyglądającym salonie, ale jest rewelacyjna i krzywdy na głowie nie zrobi nikomu.
Widać zresztą, że bardzo pasjonuje się tym co robi, jeździ na szkolenia, kursy i jest na bieżąco z najnowszymi trendami.
Ceny przystępne (ok.50- 60 zł za strzyżenie).
Jestem jej wierna od prawie 3 lat i nigdy nie wyszłam niezadowolona.
Gorąco polecam!
joanna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 23:33   #1143
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: fryzjer Warszawa

Hmm myślę, że tak właśnie wygląda reklama. Parę zaprzyjaźnionych osób Pani Maryli spisało się , pochwaliło. Zdobyła renomę, ale wszystko do czasu. Bez przesady ona bierze kosmiczne ceny nie za umiejętności tylko za renomę. Zatem to oszustka. Ja kiedyś byłam managerem salonu fryzjerskiego, nie wykonywałam żadnych zabiegów technicznych , ale potrafię prawie każdej osobie doradzić kolor i kształt fryzury, dlatego zanim się umówię na wizytę pytam fryzjerki jaką fryzurę mi proponuję a jaką nie. Dostałam niedawno namiary do kolesia, który przyjmuje w domu, podobno nie podejmuje się strzyżenia jeżeli klient wymyśli sobie coś co nie pasuje do jego urody. Zobaczymy.

Edytowane przez utopia28wawa
Czas edycji: 2008-03-27 o 00:33
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 00:09   #1144
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez nikita16czarna Pokaż wiadomość
mam pytanie czy farba cenita czekoladowy braz pokryje farbowane wczesniej na granatowa czern włosy?? ...kladlam juz farbe koloru orzechowy braz ale nie pokrylo ani troche ...no oprócz odrostów;/ ...i nie wyglada to najlepiej ;/ odp prosze

Nie. Bedziesz musial zdekoloryzować włosy, lub robić co jakiś czas rekleksy i nakładać farbę.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:58   #1145
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Hmm myślę, że tak właśnie wygląda reklama. Parę zaprzyjaźnionych osób Pani Maryli spisało się , pochwaliło. Zdobyła renomę, ale wszystko do czasu. Bez przesady ona bierze kosmiczne ceny nie za umiejętności tylko za renomę. Zatem to oszustka. Ja kiedyś byłam managerem salonu fryzjerskiego, nie wykonywałam żadnych zabiegów technicznych , ale potrafię prawie każdej osobie doradzić kolor i kształt fryzury, dlatego zanim się umówię na wizytę pytam fryzjerki jaką fryzurę mi proponuję a jaką nie. Dostałam niedawno namiary do kolesia, który przyjmuje w domu, podobno nie podejmuje się strzyżenia jeżeli klient wymyśli sobie coś co nie pasuje do jego urody. Zobaczymy.
ech z tą reklamą to fakt . Ja co prawda byłam u Pana Krzysztofa i jestem o wiele bardziej zadowolona niz wyszłam od pani Maryli dopiero po 2 miesiącach fryzurka straciła kształt a tak ogólnie jestem bardzo zadowolona bo pierwszy fryzjer zrobił boską grzywkę i ogólnie inaczej mnie obciął nawet jak groziłam że jeśli mnie się niespodoba będę na modelowanie codzienie chodzić
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:33   #1146
babcia wełna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13
GG do babcia wełna
Dot.: fryzjer Warszawa

witam
natknelam sie ostatnio na wywiad z Małgorzata Niemen w magazynie EXKLUSIV, do wywiadu została zrobiona sesja, a fryzury do sesji wykonał Kacper Rączkowski. bardzo mi sie spodobały !! macie dziewczyny może namiar do P.Kacpra?!

(nie ma swojego zakładu - obcina w domu, kontakt do niego chyba tylko poczta pantoflową....)
babcia wełna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:33   #1147
MoniaaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam,
Może mogłybyście polecić jakiegoś dobrego fryzjera z okolic Ursusa lub Włoch? Chodzi o baleyage i obcięcie włosów do ramion
MoniaaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 21:30   #1148
agusiatomczys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: strefa ciecia w warszawie

strefa ciecia to istne ZLO:/ dzis bylam,wlosy mi zepsuli, pewna P.Marta poniewa sie spieszyla zbytno chetna nie byla zeby poprawic choc troche moje wlosy wiec podsumowala je tekstem "jak bedziesz starsza to zrozumiesz ze tak jest dobrze" poza tym.. mialam zaplacic o polowe mniej (dwa razy sie pytalam jaka bedzie cena) a na koniec mi normalna cene kazali zaplacic i nie pamietali co mowili. NIE POLACAM!
ps.mam 17 lat wiec moze faktycznie kiedys zrozumiem,ale poki co "modle" sie aby szybko odrastaly.
Pozdrawiam
(bylam w strefie ciecia w Centrum)
agusiatomczys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 12:08   #1149
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez alga50 Pokaż wiadomość
Nie polecam z całą pewnością Kajetana Górę z W-wy Nowollipki 27D - chałturnik!!!!
POLECAM Marylę Kaczmarek W-wa Świętokrzyska 32

Maryla Kaczmarek W-wa Świętokrzyska32. NIE POLECAM KAJETANA Górę W-wa Nowolipki 27D- chałturnik i bufon!!!!
Przeczytalam posty alga50,sa 3 ! i wszystkie dotycza Kajetana jaki to z niego zly fryzjer.
Kajetana znam osobiscie i moge traktowac go jako konkurencje bo pracujemy w tej samej branzy ale ludzie bez przesady,zeby kogos obrzucac blotem trzeba podac choc jeden sensowny powod swego niezadowolenia.
Nie traktuje powaznie osob ktore maja 1,2 czy 3 posty i albo kogos zachwalaja albo gania.
Pozdrawiam
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 13:07   #1150
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: fryzjer Warszawa

w czwartek idę do APH do Pana Krzysztofa ostatnio wyszłam bardzo zadowolona i wiecie co byłam 18 lutego, a włosy mnie urosły nie samowicie ech niewiem czy dobrze czy żle, ale w czwartek 120 zl trzeba położyć do skarbonki APH mam nadzieje że wypłyne super zadowolona
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 14:54   #1151
black queen210
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: strefa ciecia w warszawie

Oj...Strefy Cięcia osobiście też nie polecam...dla mnie ważne jest czy we fryzurce będzie mi ok, a nie co jest aktualnie modne "na głowie"...a miałam wrażenie, że nikogo to nie obchodzi
black queen210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 17:17   #1152
blond kocica
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: fryzjer Warszawa

Witajcie...

Dziewczyny, potrzebuję pomocy...przeczytałam wszystkie Wasze posty i liczę na Wasze wsparcie....: pliz:

"zaginął" mi ulubiony fryzjer, pan Krzysztof z salonu HEST na Jerozolimskich, sprawa jest o tyle poważna, ze reanimował moje włosy już od dłuższego czasu (a czasu na ich reanimację jest coraz mniej), a tu dziś taki cios! okazało się, że już nie pracuje
Nie chciałabym zmieniać fryzjera w trakcie "kuracji" bo jestem bardzo zadowolona z jej efektów, dlatego, gdyby któraś z Was wiedziała gdzie mogę go namierzyć, proszę dajcie znać! Z góry dziękuję!

P.S.Acha...no i jak się odnajdzie to szczerze polecam tego fryzjera przez duże F!

Edytowane przez blond kocica
Czas edycji: 2008-04-05 o 20:31
blond kocica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:31   #1153
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez agattx Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu po kryjomu czytam wasze wypowiedzi na temat dobrego fryzjera w Warszawie i postanowiłam w końcu zabrać głos.
Mam proste grube włosy do ramion.
Byłam w Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej dwukrotnie u p. Tomka.
Pierwszy raz wyszłam zadowolona. Po zdjęciu warkoczyków zapragnęłam odmiany. Pan Tomek wymyślił ładną fryzurkę, która mi pasowała. Wyszłam zadowolona. Po umyciu przez siebie włosów także wszystko było o.k.- włosy dobrze się układały.
Po jakimś czasie ponownie wybrałam się do p. Tomka i… masakra. Tak mi wycieniował włosy, że po umyciu i ułożeniu wyglądały tak jakby zaatakował i wyskubał mnie kogut!!! Po jakimś czasie, kiedy włosy nieco mi odrosły postanowiłam pójść do Salonu Kristof do p. Krzysztofa. Byłam już dwa razy. Za pierwszym razem lekko mnie podciął i powiedział: „ nic więcej nie mogę dla pani zrobić”. Wyszłam w sumie zadowolona, ponieważ włosy zaczęły się układać. Kiedy poszłam drugi raz… no cóż… Po wywiadzie i moim stwierdzeniu, że mam zamiar zapuszczać włosy, p. Krzysztof musnął mi grzywkę nożyczkami i kazał czekać. Grosza nie wziął. Polecam salon i Kristofa!!!

Pozdrawiam!
również polecam salon Kristof, strzygę się tam półtora roku tylko jedna moja obserwacja, zawsze kiedy szłam w "gorących" okresach tzn tuż przed świętami wychodziłam średnio zadowolona.. dlatego zawsze wybieram się tam kiedy są małe kolejki.. i jestem zadowolona z efektów
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 12:45   #1154
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny ja nadal zachwalam p. Krzysztofa z APH jestem u niego 2 raz i niezamierzam go już zmieniac jest mega zadowolona !!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:34   #1155
madzia106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam,
zachecona większością pozytywnych wypowiedzi o salonie APH zapisalam sie do P. Marylki. Wiedzialam, ze dośc długo czeka sie na wizyte, ale nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak.
Dzwoniłam na początku marca, a wizyte mam dopiero 8.05. Licze, ze opłaci sie czekac.
Juz mam takie odrosty, ze nie moge w lustro patrzec
ale juz nie cały miesiac.
Planuje zrobic baleyage i troche podciac koncowki, bo ogolnie to zapuszczam włosy.
madzia106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:31   #1156
dominis1130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Ja natomiast bardzo polecam panią Anie z Salonu Prima na ulicy Łukowskiej.Jest bardzo dobrą fryzjerką,Chodzę do niej z całą moją rodziną.Poleciłam ją już wielu osobą i są bardzo z niej zadowoleni.Jest najlepszą fryzjerką do jakich chodziłam.Moż e po prostu miała zły dzień.Każdemu się zdarza.Zawsze mi doradzi i coś poleci.Skoro jest nie dobra to czemu ma tyle pracy i tyle klientek,że ciężko jest się do niej dostać?Polecam ją bardzo.Jest najlepszą fryzjerką w Warszawie i każdemu mogę ją polecić i na pewno to będę nadal robić.
dominis1130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:39   #1157
dominis1130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez margaritka Pokaż wiadomość
ja odradzam salon Prima na Łukowskiej 16, niedość że jedna z fryzjerek obcieła mnie za krótko to jeszcze tak nie równo - szczególnie z tyłu, ze jak poszłam do innego fryzjera (dzień po obcięciu) to fryzjer złapał się za głowe i nie mógł uwierzyć że obcinał mnie fryzjer.... teraz wyglądam już lepiej... mam bardzo krótkie włosy ale przynajmniej dobrze obcięte ooo zgrozo!!! nie polecam
Ja panią Anię każdemu polecę bo jest bardzo dobra.Co ty wypisujesz za głupoty.Ona jest SUPERRRRRRRR!!!!!!!!!!!!! !

Edytowane przez dominis1130
Czas edycji: 2008-04-10 o 10:28
dominis1130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 16:51   #1158
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Potrzebuję kogoś dobrze znającego się na grzywce przy włosach kręconych!! Znacie może kogoś takiego??
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:06   #1159
alicante1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
również polecam salon Kristof, strzygę się tam półtora roku tylko jedna moja obserwacja, zawsze kiedy szłam w "gorących" okresach tzn tuż przed świętami wychodziłam średnio zadowolona.. dlatego zawsze wybieram się tam kiedy są małe kolejki.. i jestem zadowolona z efektów
Ja Kristofa zdecydowanie nie polecam. Przez pół roku zapuszczałam włosy, poszłam do niego i w efekcie miałam lewą stronę obciętą dłużej, prawą krócej, ogólnie fryzurę zrobił mi fatalną. Do tego użył "degażówek" na bardzo cienkie, kręcoce się włosy i zrobił się puch. Musiałam szybko szukać fryzjera do poprawki. I niestety znów muszę swoje odczekać i zapuszczać. Nigdy w życiu nie pójdę już do Kristofa, podobnie jak dwie moje koleżanki z pracy.
alicante1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 20:54   #1160
adila
Przyczajenie
 
Avatar adila
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Hej,hej
Ostatnio zwróciłam uwagę na takie całkiem spory salon na Mickiewicza (18?) "hair studio" czy jakos tak sie to nazywa. Mam wielką ochotę się tam wybrać bo ceny naklejone na szybę były conajmniej zachęcające tylko... ciekawe jak z "jakością". Czy którać z was tam była? Może coś słyszałyscie? Nie mogę znaleźć żadnej ich strony internetowej... A kusi
adila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:31   #1161
Alicjaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez jennyN1 Pokaż wiadomość
Czy ktos moze polecic kogoś z Montowni Fryzur??
polecam bardzo bardzo....pania Danusie....swietnie scina...chodze od dana ijestem zachwycona
Alicjaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:46   #1162
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

klusia chce Ci przypomnieć o regulaminie...
jezeli edytujesz wiadomości proszę uzasadnij dlaczego...inaczej niestety mozesz dostac punkty karne...
nie masz PW , wiec muszę to tutaj napisać
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:24   #1163
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jeśli ci chodzio ten mały salonik w akademiku to ja tam długo chodziłam bardzo dobrze strzyga polecam pania Justyne strzyrze bardzo schematyczne i dokładnie jak ktoś chce dokładność i panią jejku wyleciało mi z głowy na M ona ma takie rosyjskie imię ale obcina bardzo dobrze z fantazją ale ogólnie atmos;fera przemiła zmieniałam bo jednak daleko dojezdzać musze
Dziękujemy za polecenie p. Justyny z akademika. Jesteśmy z koleżanką bardzo zadowolone: fachowośc, uprzejmość i normalna cena. Pani potrafi również doradzić niezdecydowanym.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 07:50   #1164
judyta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: nałęczów/lublin
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny, czy któraś z was była u Tomasza Zaperty (w Zaperty Studio)? Albo może słyszałyście coś o nim?
judyta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:24   #1165
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny czy chodzi wam o akademik na Jelonkach?
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:58   #1166
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: fryzjer Warszawa

Tak, to akademik na Jelonkach -xxxx

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:41
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 13:57   #1167
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: warszawa -który fryzjer dla zkręconych???

Milekdesign na placu Dąbrowskiego Zdecydowanie polecam p. Pawła i p. Iwonę Moje kręciołki lepiej się kręcą i ogólnie dobierają ciekawe fryzurki.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:46   #1168
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny poczytałam trochę w internecie o salonach fryzjerskich w Warszawie i teraz już zgłupiałam,bo nie wiem do którego mam iść.Mam do wyboru: SAI, MILEKDESIGN, ZAPERTY, STUDIO FRYZUR I URODYxxxxxx, DIADEM i HEST-choć było kilka negatywnych opinii na temat tego salonu.Dodam,że planuję podciąć lub całkowicie zmienić fryzurę i zrobić baleyage.Poradzcie,który salon najlepszy no i w miarę dostępny cenowo.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:40
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:12   #1169
malavida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam,
Jako baczna obserwatorka wizazu zauwazylam, ze ostatnio cos pustki na watku fryzjerskim... Akurat w momencie, kiedy chce sie wybrac do fryzjera zadnej porady ;( Mam krecone wlosy i niestety nie kazdy umie je obcinac, a juz na pewno nie fryzjerzy JLD (choc nie powiem, w przeszlosci zdazaly im sie przeblyski i cos fajnego zrobili). Zapisalam sie na jutro do Laurenta na xxxxx w Warszawie do pani Klaudii, ktos ma z nia jakiekolwiek doswiadczenia??

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:40
malavida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:26   #1170
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja wracam skruszona do p. Maryli. 1 maja poszłam do fryzjera (jako że święto to do cioci koleżanki), pozwoliłam sobie zrobić grzywkę i teraz strasznie żałuję! Musiałam zakupić prostownice, bo rano każdy kosmyk tej grzywki kręci mi się w inną stronę! Tragedia! Obcięła mi ją jeszcze nie po skosie, ale na prosto...;/
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.