Choroba Hashimoto - zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 18:44   #1141
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie wiedział, dostałam na miesiączki mialam brać PRZED bólami miesiączkowymi, kiedy poczuję pierwsze skurcze. Wzięlam bo myślałam że dostane okres, niestety do tej pory nie dostałam.
więc może być jeszcze ok...?



coś Ci lekarz mowił o poronieniach? Jaka szansa? w ktorym tygodniu ciąży Ci TSH skoczylo ?


martwię sie
Ja znam dwie dziewczyny, które poroniły i miały za wysokie TSH. Zlekceważyły to i cały czas twierdzą, że to nie wina TSH, choć prawdziwej przyczyny nie znają.

Incorrect czyli dopiero co się dowiedziałaś, że jesteś w ciąży? W takim razie gratuluję
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:16   #1142
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość

coś Ci lekarz mowił o poronieniach? Jaka szansa? w ktorym tygodniu ciąży Ci TSH skoczylo ?


martwię sie

nic mi nie mówił o poronieniu, ja miałam wczesniej krwawienie i brałam duphaston na podtrzymanie ciąży a o tym, ze jestem chora dowiedziąłam się gdy zrobiłam wszystkie badania i to było około 14 tygodnia ciąży - wcześniej się nigdy nie leczyłam na to i nie wiedziałam że mam problemy z tarczycą. A z resztą lekarz podejrzewa ze TSH mi spadło juz w ciąży i dlatego mam po urodzeniu dziecka odstawić tabsy i po miesiącu zrobić kontrolę. Jak zobaczyłam wyniki to sama przejrzałam internet i sie przeraziłam. Najlepiej nic nie czytaj, idź do lekrza kontroluj hormony i zazywaj tabletki a na pewno wszystko bedzie ok.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:42   #1143
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja znam dwie dziewczyny, które poroniły i miały za wysokie TSH. Zlekceważyły to i cały czas twierdzą, że to nie wina TSH, choć prawdziwej przyczyny nie znają.

Incorrect czyli dopiero co się dowiedziałaś, że jesteś w ciąży? W takim razie gratuluję
a wiesz w którym tygodniu poroniły?


nie nie dowiedzialam sie jeszcze nie byłam jeszcze u lekarza, w zasadzie dzisiaj sobie przypomiałam że 2 tygodnie temu nie dostałam tego okresu;/ połączyłam fakty tzn zawroty glowy, ciągle mi niedobrze, i miałam widzielinę taką sporą.

(ale pokładam nadzieję że chyba na nudności za wcześnie ? )

ale dziekuję za gratulację w razie co
(chociaż mi to nie na rękę)

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
nic mi nie mówił o poronieniu, ja miałam wczesniej krwawienie i brałam duphaston na podtrzymanie ciąży a o tym, ze jestem chora dowiedziąłam się gdy zrobiłam wszystkie badania i to było około 14 tygodnia ciąży - wcześniej się nigdy nie leczyłam na to i nie wiedziałam że mam problemy z tarczycą. A z resztą lekarz podejrzewa ze TSH mi spadło juz w ciąży i dlatego mam po urodzeniu dziecka odstawić tabsy i po miesiącu zrobić kontrolę. Jak zobaczyłam wyniki to sama przejrzałam internet i sie przeraziłam. Najlepiej nic nie czytaj, idź do lekrza kontroluj hormony i zazywaj tabletki a na pewno wszystko bedzie ok.

bardzo możliwe że już Ci w ciąży spadło, 3mam kciuki żeby Ci się uregulowało po ciąży
właśnie nie mam czasu iść do lekarza w tym tygodniu bo juz mam porobione plany, dlatego sie pytam czy to sprawa bardzo pilna czy krytycznie pilna


ostatnio miałam TSH=0,789 więc w dolnej granicy normy. Ale ja mam niedoczynnośc tarczycy podejrzewam że może mi skoczyć w ciaży....z drugiej strony mam duży nadmiar hormonów jednak.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2011-01-18 o 21:43
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:53   #1144
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a wiesz w którym tygodniu poroniły?
Wiem. Jedna w 12 dowiedziała się, że od 3 (albo 5dokładnie nie pamiętam bo to było ponad rok temu) dzieciątko jest martwe.
A druga jakoś w 6 chyba.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie nie dowiedzialam sie jeszcze nie byłam jeszcze u lekarza, w zasadzie dzisiaj sobie przypomiałam że 2 tygodnie temu nie dostałam tego okresu;/ połączyłam fakty tzn zawroty glowy, ciągle mi niedobrze, i miałam widzielinę taką sporą.

(ale pokładam nadzieję że chyba na nudności za wcześnie ? )

ale dziekuję za gratulację w razie co
(chociaż mi to nie na rękę)
A robiłaś test chociaż?

Ja to bym nie wytrzymała hehe. Zaraz na drugi dzień po terminie @ siedziałabym z testem w ręku
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:11   #1145
Dove84
Przyczajenie
 
Avatar Dove84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Witam wszystkie hashimotki!

W piatek dowiedzialam sie, ze moje zle samopoczucie i przybieranie na wadze zawdzieczam niedoczynnosci tarczycy spowodowaniej horoba hashimoto.
Biore leki o nazwie Eltroxin 50 mikrogramow.
Nie wiem czy to ja czy to tabletki zaczely juz dzialac, ale czuje sie o niebo lepiej
Mam nadzieje, ze waga tez zacznie sie zmniejszac.
Od czasu brania tabletek, nie spalam po pracy ani razu, mam wiecej energii, a ze nie spie popoludniami to spie lepiej w nocy.

Przez ostatnie 3 miesiace probowalam dowiedziec sie co mi jest.
Pierwszy doktor totalnie zlal moje objawy i powiedzial ze to jest wina mojej diety i braku ruchu...wtedy juz wiedzialam, ze on wogole mnie nie sluchal. Mowilam mu ze biegam wieczorami, do pracy jezdze rowerem i chodze na spacery z moim psem, nie jem po godz 18 itp.
Nie zlecil nawet badan krwi.
Dopiero moja pani ginekolog zlecila wszystkie badania i wyszlo Hashimoto i niedoczynnosc tarczycy.

Za 3 miesiace mam kolejne spotkanie z endokrynologiem i ponowne USG tarczycy, bo mam maly guzek 4 mm.

Zobaczymy jak to bedzie, ale jestem pozytywnie nastawiona!

Pozdrawiam
Dove84
Dove84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 20:07   #1146
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

czesc dziewczyny

mam takie pytanie do was (z innej beczki )

czy wykonywała któras z was zabiegi estetyczne ... tz chodzi mi o np; powiekszanie ust, botox itd

hashimoto jest przeciwskazaniem do niektorych i ciekawa jestem czy ktoras z was mimo wszystko miała jakis zabieg i czy byly jakies skutki uboczne ?
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 08:29   #1147
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wewiora Pokaż wiadomość
(...)
hashimoto jest przeciwskazaniem do niektorych i ciekawa jestem czy ktoras z was mimo wszystko miała jakis zabieg i czy byly jakies skutki uboczne ?
a do których? ja co prawda nie miałam, ale zaciekawiłaś mnie bardzo, bo gdybym się kiedys miała zdecydowac
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 09:47   #1148
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

wiewiora nie slyszalam o tym, mysle jednak ze raz czy dwa to chyba nic by sie nie stalo, szczegolnie jesli tarczyca jest leczona...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 11:55   #1149
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

ja jedynie probowalam powiekszac usta ale tylko 0,5 preparatu wiec prawie nie ma efektu, teraz chce sie zdecydowac a drugie tyle ale przed przyjeciem przechodzilam probe pod skora czy nie wystapi alergia, co do reszty zabiegow nie robilam podobno hashimoto jest przeciwskazaniem przy botoxie, nie wiem jak inne zabiegi poprawiajace urode.

narazie nie doszukalam sie osoby ktora poprawiala bruzdki botoxem z hashimoto i powiedziala, ze nie bylo powiklan.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a do których? ja co prawda nie miałam, ale zaciekawiłaś mnie bardzo, bo gdybym się kiedys miała zdecydowac

no wlasnie np botox
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 12:14   #1150
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wewiora Pokaż wiadomość
no wlasnie np botox
a, jeśli mogę spytać, skąd masz takie informacje? poczytałabym sobie o tym chętnie w sumie myślałam raczej o mikrodermabrazji niż o botoksie, jak przekroczę magiczną trzydziestkę, ale i botox pewnie będzie kusił pierwsze słyszę o powikłaniach przy hashi i zainteresowało mnie to bardzo
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 12:18   #1151
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

narazie na botoks sie nie wybieram, a na mikrodermabrazji to bylam wiele razy ta napewno nie szkodzi, to jest zwykle zluszczanie naskorka, ja mam brzydka cere, wiec bardzo pomaga, teraz w ciazy nie bylam troszke sie boje, ponoc mozna, no ale przeczekam, lepiej byc spokojnym
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 12:20   #1152
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
narazie na botoks sie nie wybieram, a na mikrodermabrazji to bylam wiele razy ta napewno nie szkodzi, to jest zwykle zluszczanie naskorka, ja mam brzydka cere, wiec bardzo pomaga, teraz w ciazy nie bylam troszke sie boje, ponoc mozna, no ale przeczekam, lepiej byc spokojnym
fajnie że chociaż mikroderma jest bezpieczna muszę jej kiedyś spróbować
a ciekawe co np. ze złuszczaniem kwasami? albo kremami złuszczającymi? bo ostatnio qpilam sobie taki właśnie krem z chyba 12% kwasu glikolowego, jeszcze nie używałam, ale teraz się boję
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 12:32   #1153
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

dziewczyny, urodziłam śliczną, zdrową córeczkę, pomimo tego, że hashi i niedoczynność wykryto w 14 tygodniu ciąży. Tak, że leczcie niedoczynność i na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za starające się i będące w ciąży. Nie stresujcie się, bo to nic nie da, ja prawie całą ciąże przeryczałam bo to waga i rozmiar dziecka nie taki a bo coś tam. Czasem lepiej chyba miały nasze mamy i babcie, ze nie było Usg bo spokojniejsze w ciązy były a zdrowe dzieciaczki urodziły.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 12:54   #1154
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
dziewczyny, urodziłam śliczną, zdrową córeczkę, pomimo tego, że hashi i niedoczynność wykryto w 14 tygodniu ciąży. Tak, że leczcie niedoczynność i na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za starające się i będące w ciąży. Nie stresujcie się, bo to nic nie da, ja prawie całą ciąże przeryczałam bo to waga i rozmiar dziecka nie taki a bo coś tam. Czasem lepiej chyba miały nasze mamy i babcie, ze nie było Usg bo spokojniejsze w ciązy były a zdrowe dzieciaczki urodziły.

GRATULACJE kochana!!! dużo zdrówka dla Ciebie i córeczki
no i dzięki za miłe słowa dla reszty hashimotek
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:42   #1155
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a, jeśli mogę spytać, skąd masz takie informacje? poczytałabym sobie o tym chętnie w sumie myślałam raczej o mikrodermabrazji niż o botoksie, jak przekroczę magiczną trzydziestkę, ale i botox pewnie będzie kusił pierwsze słyszę o powikłaniach przy hashi i zainteresowało mnie to bardzo
przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale bylam tydzień na nartach

PRZECIWWSKAZANIA
  • ciąża i laktacja
  • padaczka
  • zapalena mięśniowe
  • stany zapalne skóry w miejscu wstrzyknięć
  • nadwrażliwość na albuminy ludzkie
  • przyjmowanie aminoglikozydów
  • stwardnienie rozsiane
  • choroba Hashimoto
no i dodatkowo lekarz mi powiedzial, ktory robił mi zabieg laserem na buzi ( mam bardzo zniszczoną cerę i chciałam poprawić kilka mmankamentów, botox miał wypełnić dwie wielkie bruzdy na czole - no ale chyba wygląda na to, że nie można)
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 14:17   #1156
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

dziewczyny, moją mamę ostatnio "napina na wymioty" ciągle, w szczegolności jak ma szalik zawiązany na szyi, nawet delikatnie a czuje sie tak jakby ktoś ją dusił
strasznie się boję, że to przez te guzki
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 14:23   #1157
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wewiora Pokaż wiadomość
przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale bylam tydzień na nartach

PRZECIWWSKAZANIA
  • ciąża i laktacja
  • padaczka
  • zapalena mięśniowe
  • stany zapalne skóry w miejscu wstrzyknięć
  • nadwrażliwość na albuminy ludzkie
  • przyjmowanie aminoglikozydów
  • stwardnienie rozsiane
  • choroba Hashimoto
no i dodatkowo lekarz mi powiedzial, ktory robił mi zabieg laserem na buzi ( mam bardzo zniszczoną cerę i chciałam poprawić kilka mmankamentów, botox miał wypełnić dwie wielkie bruzdy na czole - no ale chyba wygląda na to, że nie można)
spoko i zazdraszczam nart
a przeciwko czemu to są przeciwskazania, przeciwko czemuś konkretnemu czy całościowo - ogólnie przeciwko zabiegom estetycznym?
qrcze, no wielka szkoda, ja też myślałam o botoksie pod kątem bruzd na czole, bo ciągle je marszczę, a tu taka niespodzianka ale laserem Cię potraktował, bez marudzenia? to był fraxel?
dobrze by było jakby chociaż laser się ostał
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 17:40   #1158
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

wiewiora, agison a co Wy takie mlode i juz pomarszczone? ja tez mam tu i tam jakas zmarszczke, no i mega kurze lapy, ale o tym botoksie jeszcze nie myslalam
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:18   #1159
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
wiewiora, agison a co Wy takie mlode i juz pomarszczone? ja tez mam tu i tam jakas zmarszczke, no i mega kurze lapy, ale o tym botoksie jeszcze nie myslalam
a skąd wiesz że my młode? za wewiórę się nie wypowiadam, ale ze mnie to już stara dupa zmarszczek co prawda jeszcze nie mam, ale będę miała i już widzę gdzie a jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć
swoją drogą, zawsze przypomina mi się sentencja kosmetyczki mojej siostry - że pogniecionej kartki nie ma sensu laminować, tylko gładką ...

a btw to nieźle utrafiłaś w moment, bo właśnie tak z TŻtem gadamy czy to by nie warto już zacząć do kościoła chodzić ... w naszym wieku
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 18:35   #1160
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

agison nie wiem czy Wy stare, ale wiem ze w Polsce to juz kobietki tak w wieku 26-30 lat uwaza sie za stare i "przechodzone", wiec sama rozumiesz ze jak slysze takie bzdury to glowa mnie boli nie wiem czy na taki botoks bym poszla, on nie powoduje dretwienia miesni a ten laser co robi wygladza np. kurze lapki? na to to bym poszla, bo mam straszne!!!
ee tam do kosciola to chyba sie nie nawroce, na lozu smierci chyba
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:32   #1161
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
spoko i zazdraszczam nart
a przeciwko czemu to są przeciwskazania, przeciwko czemuś konkretnemu czy całościowo - ogólnie przeciwko zabiegom estetycznym?
qrcze, no wielka szkoda, ja też myślałam o botoksie pod kątem bruzd na czole, bo ciągle je marszczę, a tu taka niespodzianka ale laserem Cię potraktował, bez marudzenia? to był fraxel?
dobrze by było jakby chociaż laser się ostał
tak fraxel nie było przeciwskazań jestem juz po 2 zabiegach chcę jeszcze 2 ( strasznie boli dlatego chciałam botox)
a przeciwskazania nie mam pojecia dlaczego nie można i co się stanie jesli sa powikłania

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
agison nie wiem czy Wy stare, ale wiem ze w Polsce to juz kobietki tak w wieku 26-30 lat uwaza sie za stare i "przechodzone", wiec sama rozumiesz ze jak slysze takie bzdury to glowa mnie boli nie wiem czy na taki botoks bym poszla, on nie powoduje dretwienia miesni a ten laser co robi wygladza np. kurze lapki? na to to bym poszla, bo mam straszne!!!
ee tam do kosciola to chyba sie nie nawroce, na lozu smierci chyba

kochana ja mam 27 lat tak wiec nie duzo i nie mało, w młodości miałam bardzo duzo trądziku i zostały mi blizny, teraz gdy mnie na to stać chciałam się pozbyć moich blizn żeby lepiej sie poczuć bo bylo ich dużo - przyznam efekt jest super ale czoło jest okropne i wlasnie botox jednorazowo miał pomoc no ale chyba nie można
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:37   #1162
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

wiewiora a co to za laser na te blizny potradzikowe czy na zmarszczki? ja mam straszny tradzik nawet w ciazy a niedlugo 30tka stuknie, juz chyba do konca zycia je bede miala...ja robilam kilka razy mikrodermabrazje i bylam zadowolona z efektu, po ciazy cos bym chciala zrobic z tymi kurzymi lapami, znasz jakis sposob, bo widze ze jestes w temacie a ten laser to robisz u dermatologa?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:46   #1163
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
wiewiora a co to za laser na te blizny potradzikowe czy na zmarszczki? ja mam straszny tradzik nawet w ciazy a niedlugo 30tka stuknie, juz chyba do konca zycia je bede miala...ja robilam kilka razy mikrodermabrazje i bylam zadowolona z efektu, po ciazy cos bym chciala zrobic z tymi kurzymi lapami, znasz jakis sposob, bo widze ze jestes w temacie a ten laser to robisz u dermatologa?

fraxelem miałam usuwane blizny z buzi, przy okazji tradzik już prawie nie występuje. zabieg jest mega bolesny i nieprzyjemny ale wart efektów końcowych. blizny spłyciły sie w 70 %. mikro jest za słaba - poprawia efekty wizualne na chwilkę a laser penetruje skórę od wewnatrz, proces gojenia się też trwa około tygodnia, gdzie buzia krwawi zaraz po zabiegu a poźniej sączy się osocze, na kurze łapki to własie śladowe ilości botoxu takie jak mam na czole bo nawet laser ich nie dał rady zniwelować no chyba, że lekarz Ci powie że laser da radę - zabieg robiła mi pani doktor w gabinecie dermatologi estetycznej
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:52   #1164
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

ale nie myslisz, ze jak juz w tym wieku botoks sobie wstrzykniemy to co to bedzie pozniej? przeciez on powoduje, ze sie traci mimike twarzy...nie ma jakis innych sposobow no ja az takich blizn potradzikowych nie mam tragicznych, pomogla mikro i peelingi kwasem glikolowym, ale w ciazy nic nie robie, niestety nawet w ciazy nie mam ladnej cery, o czym marzylam, syf syfa pogania normalnie jak nastolatka, najgorsza mam brode...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:57   #1165
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

u mnie niestety bruzdy są głebokie i przy stosowaniu make upu widzoczne z 5 km jedyne co chcialam to wygładzić tylko czoło nic więcej bo po co tracić mimikę - wszytsko z rozsądkiem. jak sie dowiem jak to wygląda z botxem i hashi to napewno wam napiszę
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:59   #1166
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

wiewiora a Ty robilas fraxel SR1500? bo tak czytam to jeden senas kosztuje od 400 do 650 euro, straszna kasa, nie stac mnie, bede miala sobie kurze lapki

a efekt botoksu ile czasu sie utrzymuje

ps. masz jakies fotki przed i po laserze?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:45   #1167
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
agison nie wiem czy Wy stare, ale wiem ze w Polsce to juz kobietki tak w wieku 26-30 lat uwaza sie za stare i "przechodzone", wiec sama rozumiesz ze jak slysze takie bzdury to glowa mnie boli
ło matko o tym ze "przechodzone" to pierwsze słyszę, na szczęście nikt się tak nie wyraził w mojej obecności, bo przywróciłabym mu prawidłowy tok myślenia bo mi się to jakoś źle kojarzy
ze stare, też nie słyszałam ... stare panny to może, bo pewnie gdzieniegdzie się w Polszy ostał taki stereotyp
Cytat:
Napisane przez wewiora Pokaż wiadomość
u mnie niestety bruzdy są głebokie i przy stosowaniu make upu widzoczne z 5 km jedyne co chcialam to wygładzić tylko czoło nic więcej bo po co tracić mimikę - wszytsko z rozsądkiem. jak sie dowiem jak to wygląda z botxem i hashi to napewno wam napiszę
będziemy bardzo wdzięczne
jakby nie było jakichś strasznie groźnych perspektyw to ja bym sobie zbotoksiła czoło jednak akurat na czole to ten efekt braku mimiki by był u mnie bardzo pożądany, bo ciągle je marszczę ... no i pytanie ile by mnie to kosztowało, bo jeszcze się nie orientowałam
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:53   #1168
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

agison przechodzone w sensie ze stare panny, bo tak przebieraly i szukaly i zaden sie nie nadal hehe
czytalam troche w necie o tym laserze i roznych zabiegach, moj maz powiedzial ze na mozg mi padlo, ale na 30te urodziny cus bym sobie zafundowala
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:59   #1169
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
agison przechodzone w sensie ze stare panny, bo tak przebieraly i szukaly i zaden sie nie nadal hehe
czytalam troche w necie o tym laserze i roznych zabiegach, moj maz powiedzial ze na mozg mi padlo, ale na 30te urodziny cus bym sobie zafundowala
ahaaa, no w tym sensie to rozumiem, bo mi "przechodzona" kobitka się kojarzy niefajnie, tak wulgarnie

ja to swojemu nawet nic nie mówię, kiedyś jak coś wspomniałam to też podobnie skomentował po kryjomu pójdę, jakby co wtedy na botox, bo lasera nie da się utajnić, buzia wygląda kiepsko przez jakiś czas, tak jak pisala wewióra
i też może na 30ste urodziny, to akurat zdążę uzbierać ...
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:10   #1170
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

no a jak pojdziemy w ukryciu a cos nie tak wyjdzie ja to bym mogla pojsc jak pojade na urlop do Polski i meza moglabym zostawic na wlosciach w Italii
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.