Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 06:25   #1141
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

hej kochane, pospałam wypoczełam i jeszcze do mnie nie dociera co się wczoraj wydarzyło, hehehe

zaraz wraca mój syn, rany jaka jestem wytęskniona za nim, już odliczam czas do jego przyjazu

dziewuchy ale naskrobałyście- czytałam,że pisałyście o nieobecnych- Authentic wogóle nie było na forum od dłuższego czasu, pisałam do niej pw, czy wszystko ok ze 3 tygodnie temu i cisza
Svarowska wiem,że jest na listopoadowo grudniowych a reszta nie wiem gdzie sobie poszła
no trudno
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:31   #1142
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
hej kochane, pospałam wypoczełam i jeszcze do mnie nie dociera co się wczoraj wydarzyło, hehehe

zaraz wraca mój syn, rany jaka jestem wytęskniona za nim, już odliczam czas do jego przyjazu

dziewuchy ale naskrobałyście- czytałam,że pisałyście o nieobecnych- Authentic wogóle nie było na forum od dłuższego czasu, pisałam do niej pw, czy wszystko ok ze 3 tygodnie temu i cisza
Svarowska wiem,że jest na listopoadowo grudniowych a reszta nie wiem gdzie sobie poszła
no trudno
Gratulacje wczorajszego kontraktu
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:44   #1143
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u endo ... no i nie jest dobrze jest podejrzenie autoimmunologicznego zapalenia tarczycy
Trzeci raz zwiększono mi dawkę leku i mam miliony badań do zrobienia

TŻ kupił mi poduszkę w Lidlu i całą noc spędziłam bez niej bo dziwnym trafem znalazła się przy nim a nie przy mnie

Miłego dnia
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:22   #1144
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Ale mnie dziś skręca w pracy chyba efekt piątku ale jakoś muszę wysiedzieć a najgorsze ze jutro też od 9 - 17 chyba mamy szkolenie wiec muszę się stawić i po wolnej sobocie
Dziewczyny tez was pola nogi bo ja strasznie odczuwam nawet nie ból a takie zmęczenie wiem ze to z braku magnezu ale łykam codziennie po 2 tabl czasem 3 przed snem brałam żeby uniknąć skurczu i nie wiem czy zwiększyć dawkę a do gina dopiero 22 idę wiec jeszcze 1,5 tygodnia
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:27   #1145
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

HEj
strasznie dużo piszecie ale staram się nadrobić. Dziewczyny, które poznały płeć dziecka napiszcie do Delicjanki o aktualizację

Dziś mam zamiar pomyśleć troszkę nad urodzinami mojej córeczki, bo ma 3.09 a ja uwielbiam dekoracje, robienie torta itd. Muszę to przemyśleć i jeszcze poszukać prezentu dla niej bo nie mam pomysłu Zastanawiam się, czy nie zrobić jej torta z lalką-syrenką, z jednej strony by była woda, a z drugiej piasek i muszelki Lalkę już zakupiłam
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:36   #1146
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
świetne fotki kto miał taki pomysł



Mój tez mi podkrada jak rano wstaje to On od razu myk na moja podusie


Ninagg mieszkasz aktualnie w Kielcach , ja jestem z okolic ok 50 km
Tak aktualnie mieszkam w Kielcach. Wcześniej mieszkałam 25 km od kielc w gminie Chęciny. Teraz z mężem mieszkamy w CK. A ty w jakich okolicach mieszkasz?
Wiem, że któraś pisała też, że jest z Jędrzejowa

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
No cóż, gdyby ktoś z powodu takich reguł na naszym wątku uciekał do innego, to byłby niezłym dzieciakiem... Tak ustaliłyśmy i tak jest, nie jesteśmy jedyne, bo ja się udzielam od czasu do czasu w wątku ślubnym 2013 i tam jest tak samo - trzeba być osobą, która pisze dużo postów, żeby znaleźć się na liście, a na przyjęcie do klubu czeka się nawet z miesiąc albo i kilka, także zapewniam Cię - skądś się te nasze reguły wzięły.
Co do osób, które przeszły do innych wątków, to powodem tego były daty porodów - jedna miała na grudzień, druga na marzec, a jak wiadomo w tytule naszego wątku, jesteśmy styczniowo-lutowe. Ich te reguły nie obowiązywały, bo udzielały się u nas od początku całego tematu, ale chyba tego nie doczytałaś, skoro masz do nas pretensje o nasze zasady. Chcemy tu porządku i jak najmniejszej anonimowości, przede wszystkim w klubie.
Ja ogólnie rozumiem wasze zasady i cierpliwie dobrze do tych 100 postów. Teraz mam,duży pakiet w telefonie to wreszcie mogę korzystać z forum dowoli.

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u endo ... no i nie jest dobrze jest podejrzenie autoimmunologicznego zapalenia tarczycy
Trzeci raz zwiększono mi dawkę leku i mam miliony badań do zrobienia

TŻ kupił mi poduszkę w Lidlu i całą noc spędziłam bez niej bo dziwnym trafem znalazła się przy nim a nie przy mnie

Miłego dnia
Jakimś dziwnym sposobem te wasze poduszki lądują u TŻ-ów
Chyba naprawdę muszą być wygodne.
Ja też zakupie, bo dziś też niewyspana i cała obolała.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:38   #1147
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
to przykładowe nasze ślubne :brzyda l:
Piękne zdjęcia i brawa dla fotografa
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 07:39   #1148
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Ale mnie dziś skręca w pracy chyba efekt piątku ale jakoś muszę wysiedzieć a najgorsze ze jutro też od 9 - 17 chyba mamy szkolenie wiec muszę się stawić i po wolnej sobocie
Dziewczyny tez was pola nogi bo ja strasznie odczuwam nawet nie ból a takie zmęczenie wiem ze to z braku magnezu ale łykam codziennie po 2 tabl czasem 3 przed snem brałam żeby uniknąć skurczu i nie wiem czy zwiększyć dawkę a do gina dopiero 22 idę wiec jeszcze 1,5 tygodnia
Mnie nogi w nocy bolą


Aaaa nie napisałam wczoraj - od poprzedniej wizyty nie przytyłam, a brzuchol jest o wiele większy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:40   #1149
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Ale mnie dziś skręca w pracy chyba efekt piątku ale jakoś muszę wysiedzieć a najgorsze ze jutro też od 9 - 17 chyba mamy szkolenie wiec muszę się stawić i po wolnej sobocie
Dziewczyny tez was pola nogi bo ja strasznie odczuwam nawet nie ból a takie zmęczenie wiem ze to z braku magnezu ale łykam codziennie po 2 tabl czasem 3 przed snem brałam żeby uniknąć skurczu i nie wiem czy zwiększyć dawkę a do gina dopiero 22 idę wiec jeszcze 1,5 tygodnia
a jaki magnez bierzesz. Ile mg? Najlepszy jest Magnezin 500 mg i ja go biorę 3x1tabletka. Tym magnezem też w szpitalu mnie karmili i taki kazał mi lekarz brać.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:46   #1150
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Trzymam

Tak się ostatnio zastanawiałam co się podziało z dziewczynami które przestały sie odzywać np Swarovska, Madam Agula, Authentic hmmm... A dzisiaj sobie podczytywałam inne wątki i zobaczyłam że Swarovska przeszła do mam grudniowych a Madam Agula do marcowych , tylko że ona chyba naszą pocztą zarządzała prawda? I co teraz hasło zmieniamy czy jak?

Ale dalej nie wiem co się dzieje z Authentic ?
mi tylko przykro, że tak bez słowa sobie przeszły w inne wątki

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie, wszystko ok Tzn w moczu wyszły bakterie, ale lekarz powiedział, że to normalne w ciąży i skoro mnie nie piecze, nie boli i nie mam problemów z sikaniem, to nie jest nic niepokojącego. Ale jeśli mam obawy to napisał mi nazwę leku który mogę brać 2 razy dziennie.
Hematokryt wyszedł mi ciut poniżej normy, ale pozostałe parametry ok, więc też nie mam się czym martwić.
Glukoza tak w zasadzie na styk dolnej granicy - 72 (a min to 70).

Dzidziuś machał rączkami i nóżkami

Lekarz powiedział mi już o USG 3D/4D, które robi się około 20 tygodnia.

Hope: znasz ceny w Medicorze i Diagmedzie? Tylko tam robią.


Następna wizyta 5.09 i jeśli dziecko odpowiednio się ustawi to powinnam się dowiedzieć kto tam sobie siedzi
nie znam, ale na pewno w medicorze będzie drożej niż w Diagmedzie, bo jak na gwałt dzwoniłam o wizytę to mi powiedziały OD 150 zł, więc USG pewnie drogo. Ale zadzwonię później z ciekawości do Diagmedu i napiszę

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Ja rozumiem przeniesc sie na inny watek, ale milo by bylo napisac chociaz kilka slow, zwlaszcza jesli sie porywalo na prowadzenie maila, klubu, itp.


Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
HEj
strasznie dużo piszecie ale staram się nadrobić. Dziewczyny, które poznały płeć dziecka napiszcie do Delicjanki o aktualizację

Dziś mam zamiar pomyśleć troszkę nad urodzinami mojej córeczki, bo ma 3.09 a ja uwielbiam dekoracje, robienie torta itd. Muszę to przemyśleć i jeszcze poszukać prezentu dla niej bo nie mam pomysłu Zastanawiam się, czy nie zrobić jej torta z lalką-syrenką, z jednej strony by była woda, a z drugiej piasek i muszelki Lalkę już zakupiłam
Uuu kolorowo Mała na pewno się ucieszy
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:46   #1151
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie nogi w nocy bolą


Aaaa nie napisałam wczoraj - od poprzedniej wizyty nie przytyłam, a brzuchol jest o wiele większy
to super im mniej przytyjesz tym mniej będziesz dźwigać.
Ja się muszę zważyć, ale się trochę boję na wagę stanąć
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 07:57   #1152
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
to super im mniej przytyjesz tym mniej będziesz dźwigać.
Ja się muszę zważyć, ale się trochę boję na wagę stanąć
Jeszcze wszystko przede mną, bo w zasadzie dopiero 1-2 tydz temu odzyskałam apetyt.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
nie znam, ale na pewno w medicorze będzie drożej niż w Diagmedzie, bo jak na gwałt dzwoniłam o wizytę to mi powiedziały OD 150 zł, więc USG pewnie drogo. Ale zadzwonię później z ciekawości do Diagmedu i napiszę
Do Medikoru i Diagmedu przyjeżdżają lekarze z Krakowa na to USG, nie pamiętam jak w w Medikorze, ale w Diagmedzie w co drugą sobotę. Myślę, że to znacznie podwyższy cenę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:01   #1153
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Lubcia Pokaż wiadomość
A to nowy zabobon jak się ma zgagę to dziecko będzie miało dużo włosów pierwszy raz słyszę o tym
Zabobon
Ja miałam raz, a córa włochata i do dzisiaj dużo i ładne włosy

Cytat:
Napisane przez magdusz Pokaż wiadomość
Asia, ja to rozumiem i nie przeszkadza mi to kompletnie tylko wiesz zastanawialm sie dlaczego dziewczyny odeszly. Madam Agula pojechala na wakacje i troche tutaj dziewczyny ponarzekaly ze sie nie odzywa ( a wiadomo w ciazy roznie moze byc) i jak wrocila to sie przeniosla. Moze jej sie po prostu termin przesunal a ja sie doszukuje dziury w calym
Wiesz, to chodzi i o naszą prywatność, względne bezpieczeństwo i o... powiem tak: dziewczyna się pojawiła, napisała kilka słów, od razu poleciała i klub i wątek i maila wspólnego zakładać, a teraz odwróciła się na tyłku i tyle dziecinne i niegrzeczne.

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u endo ... no i nie jest dobrze jest podejrzenie autoimmunologicznego zapalenia tarczycy
Trzeci raz zwiększono mi dawkę leku i mam miliony badań do zrobienia

TŻ kupił mi poduszkę w Lidlu i całą noc spędziłam bez niej bo dziwnym trafem znalazła się przy nim a nie przy mnie

Miłego dnia
O cholera, zdrada z poduszką

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
HEj
strasznie dużo piszecie ale staram się nadrobić. Dziewczyny, które poznały płeć dziecka napiszcie do Delicjanki o aktualizację

Dziś mam zamiar pomyśleć troszkę nad urodzinami mojej córeczki, bo ma 3.09 a ja uwielbiam dekoracje, robienie torta itd. Muszę to przemyśleć i jeszcze poszukać prezentu dla niej bo nie mam pomysłu Zastanawiam się, czy nie zrobić jej torta z lalką-syrenką, z jednej strony by była woda, a z drugiej piasek i muszelki Lalkę już zakupiłam
Ja córce na 2 urodziny kupiłam bobasa, szał http://allegro.pl/zapf-baby-annabell...541287227.html w tym białym. Miękka, rączki/nóżki/gumowe, nieinteraktywna - o to mi chodziło, bo jak w nocy lula z nią to po cichu
Moja mama kupiła łóżeczko, takie: http://allegro.pl/kolyska-lozeczko-d...545472162.html mamy liliowo różowe, nie jest jaskrawe, blade te kolory. AKurat na lalę, lala ma 40cm Ubranka kosmicznie drogie, ale w Auchan wyczaiłam po 15zł

Od matkokrzesno córa dostała ciastolinę i też szał
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:07   #1154
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeszcze wszystko przede mną, bo w zasadzie dopiero 1-2 tydz temu odzyskałam apetyt.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------


Do Medikoru i Diagmedu przyjeżdżają lekarze z Krakowa na to USG, nie pamiętam jak w w Medikorze, ale w Diagmedzie w co drugą sobotę. Myślę, że to znacznie podwyższy cenę
Powiem Ci, że ja przez pierwsze 11 tyg nic nie przytyłam, ale było wesele i trochę latania. Potem jak zwolniłam tępo to w ciągu 2 tygodni przytyłam 3 kg. A ostatnio to tylko 1.2 kg. A małą rośnie symetrycznie, bo termin od pierwszego USG się nie zmienił. Cały czas 28 grudzień
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:08   #1155
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

A dziewczyny te które kupiły poduszkę z Lidla czy u Wasza też tak specyficznie śmierdzi? Próbowałam ją wywietrzyć, ale marny skutek
Miała któryś dobry patent na to?
Ostatnio przeszkadzają mi bardzo zapachy, wszystko mi śmierdzi
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:09   #1156
MadamAgula
Raczkowanie
 
Avatar MadamAgula
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 219
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Dzień dobry Mam straszną ochotę na gofry Będą na kolację jak nic Syn mi jeszcze śpi dzisiaj... Mąż w pracy... Zrobił mi herbatkę z cytrynką do łóżka i poszedł po świeże bułeczki na śniadanie Mam mnóstwo do napisania do pracy licencjackiej a tak mi się nie chcę że to aż nieporozumienie.
__________________
Mój Skarbuś nr. 2
MadamAgula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:12   #1157
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Dzięki za zaproszenie do klubu


Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluje Wam udanych wizyt I super, ze chlopiec zostal chlopcem

mitabe sliczny i oryginalny bukiecik zdolna kobietka z Ciebie

Mam wreszcie zdjecie z brzuszkiem, co prawda siedzace ale widac dobrze wiec sie chwale
Piękny brzuś i córa ładna



Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
to przykładowe nasze ślubne :brzyda l:
Fajne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez magdusz Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny, gratuluje udanych brzuszkow i poznania plci. a te co mowily ze grube i zdjecia powystalwialy to normalnie w dupe powinny dostac! jakie grube? gdzie? ugryzcie sie w jezyk (lub palec nastepnym razem).
co dp przechodzenia do innych watkow... to ja sie czasem nie dziwie bo chyba tylko u nas trzeb napisac 100 postow zeby sie na liscie znalezc. A klub to juz w ogole dla wybranych. am nadzieje ze Was nie urazilam bo mi generalnie na byciu na liscie ani w klubie nie zalezy. podczytuje Was codziennie, za duzo czasu nie mam, bo dlugie godziny w pracy plus studia no i ta nieszczesna roznica czasu.... ale to takie dziwne troche.ale pewnie powiecie jak sie komus nie podoba to nie musi nas czytac. i bedziecie mialy racje
zmieniajac temat... czy ktoras lubi gotowac J Olivera? dostalam w prezencie ksiazke "jamie's 30-minute meals" i gotuje jak szalona. Na youtubie sa jeszcze filmiki wiec ogladam, zatrzymuje i gotuje jakbyscie kiedys mialy ochote to super nam smakowal chicken pie. prosciutki i pyszny. Oczywiscie nie liczcie za bardzo na to ze zdarzycie to ugotowac w 30 min. A no i jego przepisy sa dosc drogie bo uzywa praktycznie tylko swiezyc ziol, ale ja zatsepuje wszystko suszonymi i jest ok.
Ja bardzo lubię oglądać Jamie`go Najbardziej podobało mi się jak starał się naprawiać kuchnie w amerykańskich szkołach

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Piszecie tyle o tej poduszce z Lidla, ja dalej mam dylemat jak się z nią przekręca z boku na bok? Bo ja za bardzo nie widzę na to sposobu, a przekładać ją z jednej strony na drugą w nocy to chyba nie bardzo
Wiesz co, ja się wyspałam Jak się ułożyłam na niej, to obudziłam się dopiero na siusiu 3 godziny później i wtedy był obrót No ale u mnie z przekręcaniem nie było źle, tylko ja spałam z nią między nogami i obejmowałam ją z przodu. Głowę miałam na innej poduszce.
Nie narzekam na nią, ale wypełnienie trochę mi się poprzesuwało

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u endo ... no i nie jest dobrze jest podejrzenie autoimmunologicznego zapalenia tarczycy
Trzeci raz zwiększono mi dawkę leku i mam miliony badań do zrobienia

TŻ kupił mi poduszkę w Lidlu i całą noc spędziłam bez niej bo dziwnym trafem znalazła się przy nim a nie przy mnie

Miłego dnia
Trzymam kciuki, żeby podejrzenia się nie sprawdziły.

Edytowane przez laurka23
Czas edycji: 2012-08-10 o 08:15
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:14   #1158
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja przez pierwsze 11 tyg nic nie przytyłam, ale było wesele i trochę latania. Potem jak zwolniłam tępo to w ciągu 2 tygodni przytyłam 3 kg. A ostatnio to tylko 1.2 kg. A małą rośnie symetrycznie, bo termin od pierwszego USG się nie zmienił. Cały czas 28 grudzień
Ja nie przytyłam własnie od 11 do 15, ale nie cieszę się na zapas, bo jeszcze to nadrobię Oby jak najmniej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-08-10 o 08:22
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:31   #1159
MadamAgula
Raczkowanie
 
Avatar MadamAgula
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 219
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;35804612]
Wiesz, to chodzi i o naszą prywatność, względne bezpieczeństwo i o... powiem tak: dziewczyna się pojawiła, napisała kilka słów, od razu poleciała i klub i wątek i maila wspólnego zakładać, a teraz odwróciła się na tyłku i tyle dziecinne i niegrzeczne.

[/QUOTE]

Ej ej ej! Nie odwróciła się tylko mam praktyki 4 tygodnie. A po nich syna i męża i nie mam tyle czasu żeby pisać bez przerwy. Zresztą pisałam do jednej z dziewczyn co i jak.

I żadne dziecinnie i niegrzecznie bo dostawałam wiadomości że się niby obraziłam i też odpisałam że nie i że nawet mi ulżyło bo miałam względem Was wyrzuty sumienia.

To źle że założyłam???

I nie pisałam kilka słów tylko ok? Tylko co z tego że przychodzę piszę i większość z Was jest obrażona i się do mnie nie odzywa.

I nie przeniosłam się bo w marcowym też nie piszę.
Po prostu nie mam czasu bardziej szanuje czas z rodziną niż w internecie.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Ech dokładnie, a nawet są już na listach zapisane w tamtych wątkach a Agula w jednym wpisie mówiła im że była u nas tylko że my już w II trymestrze i po kilku wizytach a ona jeszcze nie i jej bliżej do nich... no ale co do Authentic to też się martwię bo właśnie ten facec coś nie teges , a ona już miała jedno poronienie ;/
Tak i to sie zgadza. Troszkę się czułam opuszczona przy Was ale to nie znaczy że się obraziłam i sobie od Was poszłam! Napisałam ze dwie wiadomości w wątku marcowym bo tam są na tym samym poziomie rozwoju ciąży ale później brakło mi czasu i tyle.

Mam czas to piszę nie mam czasu to nie piszę. Dzisiaj mam wolne bo księgowa miała za duży młyn. Więc się odzywam. Bez sensu takie: "MUSISZ pisać" bo nie będzie Cię na liście, nie będzie meila, nie będzie klubu lub inne...
__________________
Mój Skarbuś nr. 2
MadamAgula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 08:32   #1160
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;35804612]



Ja córce na 2 urodziny kupiłam bobasa, szał http://allegro.pl/zapf-baby-annabell...541287227.html w tym białym. Miękka, rączki/nóżki/gumowe, nieinteraktywna - o to mi chodziło, bo jak w nocy lula z nią to po cichu
Moja mama kupiła łóżeczko, takie: http://allegro.pl/kolyska-lozeczko-d...545472162.html mamy liliowo różowe, nie jest jaskrawe, blade te kolory. AKurat na lalę, lala ma 40cm Ubranka kosmicznie drogie, ale w Auchan wyczaiłam po 15zł

[/QUOTE]

Moja Niunia dostała taką podobną lalkę od dziadków na gwiazdkę, a ma jeszcze do niej wykonaną przez pradziadka kołyskę i nin stop nosi swojego dzidziusia i o zgrozo wszystkim go karmi A z ciastoliną fajny pomysł
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:32   #1161
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Hello
Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Jestem już, na szybko melduję. że wszystko ok, siusiak nadal obecny, machał nim nam przed oczami przez całe USG, aż lekarz się śmiał serduszko pięknie puka, pęcherz i żołądek we właściwym miejscu . I powiem Wam, że moim subiektywnym zdaniem nasze dziecko jest piękne i ma cudny profil Zdjęć niestety tym razem nie dostałam. Następna wizyta z USG połówkowy za miesiąc
Gratulacje Najważniejsze, że z dzidzią wszystko OK i dalej coś tam dynda między nogami
Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Mam wreszcie zdjecie z brzuszkiem, co prawda siedzace ale widac dobrze wiec sie chwale
Śliczny brzuszek A Ty mi przypominasz moją dawną koleżankę
Cytat:
Napisane przez aska27adopcje Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wiec jak wszystkie to wszystkie, rowniez pochwale sie swoim brzuszyskiem ... Niestety jakos zdjecia kiepska, bo nie ma mojego tz, sama cykalam przed lustrem, a do konca jeszcze nie rozgryzlam ustawien w telefonicznym aparacie ... Jednak cos widac
Co Ty ściemniałaś, że masz dodatkowe kilogramy??? Ciekawe gdzie, chyba w nadgarstkach
Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Klub jest i ja nim zarządzam, poprzedni stworzyła Madam Agula, więc jak już wiadomo, jest nieaktualny.
Zaraz będę dopraszać kolejne osoby, jest nas tam mało, bo nie zapraszałam wszystkich naraz, ze względu na to, że niektóre osoby się szybko wykruszają, jak np wyżej wymienione.
Mogę się wprosić Już chwilę się staram udzielać
Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u endo ... no i nie jest dobrze jest podejrzenie autoimmunologicznego zapalenia tarczycy
Trzeci raz zwiększono mi dawkę leku i mam miliony badań do zrobienia
A co bierzesz za lekarstwa? I jakie masz tsh? Najważniejsze, że jesteś pod stałą kontrolą. Mam nadzieję, że wyjdziesz z tego
Ja dowiedziałam się o niedoczynności tarczycy dopiero w ciąży, ale u mnie póki co chyba nie jest źle. Tsh mi trochę spadło, dawkę mam regularnie zwiększaną i jestem pod stałą kontrolą. Właśnie w przyszłym tygodniu idę na badania i wtedy 27 do endo.
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:41   #1162
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Agula, napiszę wprost: jak się wzięło na siebie jakieś zobowiązanie (czyli: prowadzenie wątku) to albo piszesz wprost: przepraszam, nie ogarniam, wybaczcie nie będę uzupełniała niczego i następny wątek niech kto inny prowadzi, z klubem to samo - wystarczyło do modów napisać z prośbą o zmianę administratora klubu), albo zachowujesz się tak, jak się zachowałaś: pełen olew. Dziewczyny pisały do ciebie o uzupełnianie listy, o klub, a z tobą zero kontaktu.
Po czym wchodzisz jakby nic, napiszesz kilka słów i dalej o sprawach odgórnych cisza.
Nikt nie ma pretensji o to, że nie masz czasu, tylko o olanie spraw organizacyjnych.

Dla mnie EOT.

---------------------
Córę na 2h do mamy odstawiłam i idę spać, bo zęby lezą i noc masakra :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:48   #1163
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Lubcia Pokaż wiadomość
Gdzie to sprawdziłaś ja też chcę sprawdzić czy już mam upragnioną 100
Najpierw musisz wejsc na liste watkow w poczekalni i odnalezc nasz (albo tez w ustawienia uzytkownika, gdzie masz watki, w ktorych sie udzielasz). Po prawej stronie obok tytulu watku i osoby, ktora napisala ostatni post masz "odpowiedzi", klikasz te cyfre i pokazuje Ci ile napisalas postow w danym watku

Mam nadzieje, ze nie zagmatwalam za bardzo
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2012-08-10 o 08:49
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:56   #1164
MadamAgula
Raczkowanie
 
Avatar MadamAgula
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 219
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;35805210]Agula, napiszę wprost: jak się wzięło na siebie jakieś zobowiązanie (czyli: prowadzenie wątku) to albo piszesz wprost: przepraszam, nie ogarniam, wybaczcie nie będę uzupełniała niczego i następny wątek niech kto inny prowadzi, z klubem to samo - wystarczyło do modów napisać z prośbą o zmianę administratora klubu), albo zachowujesz się tak, jak się zachowałaś: pełen olew. Dziewczyny pisały do ciebie o uzupełnianie listy, o klub, a z tobą zero kontaktu.
Po czym wchodzisz jakby nic, napiszesz kilka słów i dalej o sprawach odgórnych cisza.
Nikt nie ma pretensji o to, że nie masz czasu, tylko o olanie spraw organizacyjnych.

Dla mnie EOT.

---------------------
Córę na 2h do mamy odstawiłam i idę spać, bo zęby lezą i noc masakra :/[/QUOTE]


Ok. Zawaliłam. Moja wina. Wiem to i Wy też. Ale taki obgadywanie nie jest miłe wiesz? Że dziecinne, że uciekła, że poszła na inny wątek, że się tyłkiem odwróciła... No sorry ale co to ma być?
Jestem tylko człowiekiem. Nie wyrobiłam czasowo ok. Macie prawo być złe. Rozumiem. Ale nie od razu fochy, obgadywanie i wielka obraza majestatu. To tylko wątek. Który ma za zadanie umilanie czasu.

Dobra kończę ta dyskusję bo nie ma sensu. I odchodzę. Ale nie dlatego, że się obraziłam, uciekłam, przeniosłam, że to dziecinne itd. tylko dlatego że po prostu jestem tu niechciana i tyle.

Życzę wszystkim spokojnych miesięcy, ślicznych, zdrowych maluszków i żadnych komplikacji przy porodzie

Pozdrawiam cieplutko.
__________________
Mój Skarbuś nr. 2
MadamAgula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:59   #1165
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez MadamAgula Pokaż wiadomość
Ok. Zawaliłam. Moja wina. Wiem to i Wy też. Ale taki obgadywanie nie jest miłe wiesz? Że dziecinne, że uciekła, że poszła na inny wątek, że się tyłkiem odwróciła... No sorry ale co to ma być?
Jestem tylko człowiekiem. Nie wyrobiłam czasowo ok. Macie prawo być złe. Rozumiem. Ale nie od razu fochy, obgadywanie i wielka obraza majestatu. To tylko wątek. Który ma za zadanie umilanie czasu.

Dobra kończę ta dyskusję bo nie ma sensu. I odchodzę. Ale nie dlatego, że się obraziłam, uciekłam, przeniosłam, że to dziecinne itd. tylko dlatego że po prostu jestem tu niechciana i tyle.

Życzę wszystkim spokojnych miesięcy, ślicznych, zdrowych maluszków i żadnych komplikacji przy porodzie

Pozdrawiam cieplutko.
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:01   #1166
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie nogi w nocy bolą


Aaaa nie napisałam wczoraj - od poprzedniej wizyty nie przytyłam, a brzuchol jest o wiele większy
Brawo, ja też zapomniałam wczoraj napisać o swojej wadze. 18 tydz. i 1,5 kg. na plusie wiec chyba nie jest źle


Narzeczona, współczuje problemów z tarczycą, jakie masz TSH? Ja w następnym tygodniu też muszę się zgłosic do endo, pewnie znów mi zwiększy dawkę leku .


A dziewczyny, jestem już prawie pewna, że czuje mojego szalejącego synka. szczególnie po śniadaniu i kolacji
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:07   #1167
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Mogę się wprosić Już chwilę się staram udzielać .
Oczywiście, wysłałam zaproszenie. Dziewczyny, proszę, nie traktujcie tego personalnie, ja po prostu nie pamiętam wszystkich nicków, dlatego jak zapraszam danego dnia, to zapraszam te, które się owego dnia udzielały i które mają minimum 100postów w statystyce ogólnej. Jeśli o kimś zapomnę, kto długo z nami jest, to napiszcie do mnie, a wyślę od razu zaproszenie.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Komentarz jest zbędny. Emoty wystarczą.


MadamAgula
, nie jesteś "niechciana" (bez przesady, wtf?), tylko ten wątek ma nam umilać czas, bierzemy go na poważnie - jesteśmy internetową paczką przyszłych mamusiek, które lubią swoje towarzystwo w postaci wypowiedzi i dbamy o ten wątek, dlatego jeśli się za coś zabrałaś i to olałaś, no to wybacz - jest nam po prostu przykro, tym bardziej teraz, jak masz do tego takie podejście. Szaja dobrze napisała. Rozumiem, masz zajęcia - jak każda z nas, ja np mam zespół, jest okres mocno koncertowy, do tego mam sesje zdjęciowe i makijaże, a jakoś znajduję czas na to, żeby tu wejść codziennie i napisać kilka postów. Wystarczy chcieć.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-08-10 o 09:16
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:11   #1168
aska27adopcje
Zadomowienie
 
Avatar aska27adopcje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Witajcie dziewczynki
Dzis wstalam wczesniej, bo do pracy pojechalam i polowac na nowy stanik Pije sobie wlasnie kawke z KFC, ale pyszna mmmm ... wiecie co chyba sobie kupie kapsuly do mojego ekspresu dolce gustoi i co 3 dzxien bede sobie robic moja ukochana mokke

Tak czytam o waszych poduchach z Lidla, ze postanowilam ja tez kupic, jak bede wracacz pracy to mijam calkiem sporego, kupie ja i dam ja mojemu TZ, niech ma substytut mojej ...

Ogolnie moj TZ wstal dzis sfochowany, bo twierdzi ze przez poduche motherhood sie od siebie odsunelismy, ze zamiast tulic sie do niego to obejmowalam w nocy poduche ... a jak on sie chcial przytulic to nie mial jak bo mu przeszkadzala ... Facet 32 lata, a czasami zachowuje sie jak male dziecko
__________________
Chcesz wygladac jak swinia !!! - ZRYJ DALEJ
aska27adopcje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:12   #1169
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Najpierw musisz wejsc na liste watkow w poczekalni i odnalezc nasz (albo tez w ustawienia uzytkownika, gdzie masz watki, w ktorych sie udzielasz). Po prawej stronie obok tytulu watku i osoby, ktora napisala ostatni post masz "odpowiedzi", klikasz te cyfre i pokazuje Ci ile napisalas postow w danym watku

Mam nadzieje, ze nie zagmatwalam za bardzo
Próbowałam sobie to sprawdzić, ale mi nie wyszło:-(
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:20   #1170
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Mówicie, że dobra ta z lidla? Ja chciałam kupić motherhood, ale potem mi się przypomniało, że u nas w domu leży poducha mojej siostry, o taka, tylko brązowa: http://s2.madeformums.com/uploads/im...image/5329.jpg
Wzięłam ją, wyprałam poszewkę i teraz na niej śpię, chyba w gruncie rzeczy nie będę nic kupować, bo ta jest cudowna. I za darmo. Tylko poszewka trochę zmechacona, ale to nic.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.