Rajstopy czy pończochy... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 14:11   #91
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
w taką noc to trzeba pięknie i sexy wyglądać na mojej studniówce (a było to 3 lata temu) prawie wszystkie dziewczyny mialy pończochy i uważam, ze super to wyglądało (zwlaszcza na zdjeciach ) poza tym myślę, że podwiazka do rajstop nie bardzo pasuje a do pończoszek owszem jestem za pończochami (rajtki niech zostana na codzień i na mniej eleganckie wyjscia )
Jak to sexy wyglądać? Przecież "z zewnątrz" nie ma różnicy - nie widać, czy ma się na sobie pończochy, czy rajstopy. Jedne i drugie trzeba oczywiście dobrze dobrać. Na zdjęciach? To elegancja studniówki ma polegać na podwijaniu sukienek i robieniu sobie tak zdjęć

W jednym się zgadzam - podwiązki do rajstop będą wyglądały kuriozalnie. Tylko po co w ogóle te podwiązki? Ja raz w życiu dałam się namówić na założenie tego ustrojstwa,a okazją do tego był mój własny ślub. Skończyło się to tak, że zgubiłam podwiązkę podczas tańca z moim mężem w środku koła utworzonego przez większość gości
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 06:19   #92
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez euphemia Pokaż wiadomość
Jak to sexy wyglądać? Przecież "z zewnątrz" nie ma różnicy - nie widać, czy ma się na sobie pończochy, czy rajstopy. Jedne i drugie trzeba oczywiście dobrze dobrać. Na zdjęciach? To elegancja studniówki ma polegać na podwijaniu sukienek i robieniu sobie tak zdjęć

W jednym się zgadzam - podwiązki do rajstop będą wyglądały kuriozalnie. Tylko po co w ogóle te podwiązki? Ja raz w życiu dałam się namówić na założenie tego ustrojstwa,a okazją do tego był mój własny ślub. Skończyło się to tak, że zgubiłam podwiązkę podczas tańca z moim mężem w środku koła utworzonego przez większość gości
no faktycznie z "zewnatrz" nie widać czy to rajstopy czy pończochy, jednak uważam, że kobieta (chciałam napisać każda, ale nie bedę uogólniać, ponieważ widzę tu chyba przeciwniczkę pończoch ) czuje sie w pończochach bardziej atrakcyjna i bardziej sexy. A jeśli isę tak czuje, to często jest bardziej pewna siebie, zadowolona ze swojego wygladu. Uwazam, że kobieta nosząca do tej pory rajty (które nieźle grzeja w tyłek, zwlaszcza na imprezach) po założeniu pończoch poczuje sie inaczej, wyjatkowo jakos tak bardziej elegancko, doroślej.

Nie napisałam, ze elegancja studniówki ma polegać na robieniu zdjeć swoich majtek i pończoch (ew. rajstop) , ale prawda jest taka, że chyba na każdej studniówce takie zdjecia sie pojawiają. A zdjecia w końcu są pamiątka na dlugie lata

Może jeszcze dodam, zeby bylo jasne, że nie twierdzę, że pończochy są idealnym rozwiazaniem do każdej kreacji, ale gdybym mialą znowu iść na studniówkę i moja sukienka pozwalalby na załozenie ponczoch, to na pewno bym to po raz kolejny zrobiła.
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:42   #93
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
(chciałam napisać każda, ale nie bedę uogólniać, ponieważ widzę tu chyba przeciwniczkę pończoch )
Gwoli ścisłości sama noszę pończochy (choć nie wyłącznie).
Bycie "przeciwnikiem pończoch" zakrawa zresztą na absurd. Na czym niby miało by to polegać? Na zabranianiu innym ich noszenia? Niech każdy nosi, co chce. Każdy może również pisać, co chce. Każdy może również podjąć dyskusję z poglądami, które wydają mu się, delikatnie mówiąc, niespójne logicznie. A właśnie taka wydała mi sę wypowiedź o elegancji i robieniu sobie w miejscu publicznym zdjęć z bielizną na wierzchu.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:21   #94
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Ja osobiście wybrałabym pończochy samonośne. co do podwiązki to nie wiem, bo na studniówce nie miałam. Bardziej odpowiednia wydaje mi się na ślub
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:26   #95
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez euphemia Pokaż wiadomość
Gwoli ścisłości sama noszę pończochy (choć nie wyłącznie).
Bycie "przeciwnikiem pończoch" zakrawa zresztą na absurd. Na czym niby miało by to polegać? Na zabranianiu innym ich noszenia? Niech każdy nosi, co chce. Każdy może również pisać, co chce. Każdy może również podjąć dyskusję z poglądami, które wydają mu się, delikatnie mówiąc, niespójne logicznie. A właśnie taka wydała mi sę wypowiedź o elegancji i robieniu sobie w miejscu publicznym zdjęć z bielizną na wierzchu.
nie napisałam nigdzie, że fotografowanie się w bieliźnie w miejscu publicznym jest równoznaczne z elegancją więc nie rozumiem, skąd te zarzuty...moze ktos ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Powtarzam sie az do znudzenia
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:08   #96
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
nie napisałam nigdzie, że fotografowanie się w bieliźnie w miejscu publicznym jest równoznaczne z elegancją więc nie rozumiem, skąd te zarzuty...moze ktos ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
Tego nie nie napisałaś, ale ja nie zarzucałam Tobie "popełnienia" takiej wypowiedzi. Ale i o fotografowaniu i o elegancji było:

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
w taką noc to trzeba pięknie i sexy wyglądać na mojej studniówce (a było to 3 lata temu) prawie wszystkie dziewczyny mialy pończochy i uważam, ze super to wyglądało (zwlaszcza na zdjeciach )
(...)
(rajtki niech zostana na codzień i na mniej eleganckie wyjscia )
Z mojej strony EOT, a ostatni przytyk radzę zastosować także do siebie.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 00:41   #97
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: pończochy czy rajstopy?

jestem za ponczochami samonosnymi a podwiazke niewiem na ktora noge
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 09:53   #98
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: pończochy czy rajstopy?

pończochy
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:08   #99
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
w taką noc to trzeba pięknie i sexy wyglądać na mojej studniówce (a było to 3 lata temu) prawie wszystkie dziewczyny mialy pończochy i uważam, ze super to wyglądało (zwlaszcza na zdjeciach ) poza tym myślę, że podwiazka do rajstop nie bardzo pasuje a do pończoszek owszem jestem za pończochami (rajtki niech zostana na codzień i na mniej eleganckie wyjscia )

racja na studniówke przede wszystkim ELEGANCKO I JEDNOCZEŚNIE SEXY
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:30   #100
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: pończochy czy rajstopy?

A ja napewno nie założę rajstop i nie poskąpie sobie także podwiązki myślałam nawet o pończochach z pasem co by mój ukochany mial radoche mam tylko pytanie o jaki kolor mam sie pytac w sklepie skoro chce miec takie ponczochy w ktorych nogi wygladaja na opalone??? nie zadne czarne ani kabaretki, ani cieliste..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:36   #101
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
A ja napewno nie założę rajstop i nie poskąpie sobie także podwiązki myślałam nawet o pończochach z pasem co by mój ukochany mial radoche mam tylko pytanie o jaki kolor mam sie pytac w sklepie skoro chce miec takie ponczochy w ktorych nogi wygladaja na opalone??? nie zadne czarne ani kabaretki, ani cieliste..
tylko uważaj z pasem bo ja mam zawsze problem w obsidłych rzeczach bądź atłasowych bo pas po prostu lekko odstaje, te koronki z których je robią przylegają a jednak je widać i sprzączki od pasa. Radzę najpierw zobaczyć jak leży pod sukienką zanim kupisz
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 12:42   #102
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: pończochy czy rajstopy?

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
tylko uważaj z pasem bo ja mam zawsze problem w obsidłych rzeczach bądź atłasowych bo pas po prostu lekko odstaje, te koronki z których je robią przylegają a jednak je widać i sprzączki od pasa. Radzę najpierw zobaczyć jak leży pod sukienką zanim kupisz
dzieki za rade. jednak mysle, ze raczej nie odstawal by, bo sukienka którą mam nie jest jakoś bardzo obcisła (rozmiar 38 a zawsze nosze 36) i nie jest z satyny ani czegos cienkiego, to raczej gruby materiał. mam jeszcze takie pytanie: czy taki pas wogole jest wygodny?? bo jesli mam czuć dyskomfort jakiś to jednak chyba go sobie daruje
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:59   #103
aneta.sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Cytat:
Napisane przez allicjaa Pokaż wiadomość
Pończochy noszę samonośne Jeszcze nie skusiłam się na pas, ale może kiedyś wypróbuję to (niewygodne) cacko
ponczochy naprawde sa bardzo super a w pasie i gorsecie sie chodzi dobrze i wygodnie chetnie chdze w tym i tym
aneta.sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 18:08   #104
aneta.sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

ja noszę pończoszki samonośne nieraz nosze je z pasem lub gorsetem bardzo lubie pończochy nie lubię rajstop i to nieprawda ze pas lub gorset jest niewygodny i chodzę tez w krótkich mini do nich i nie przeszkadza mi ze czasem widać koronkę z pod mini bo w końcu po to ta koronka jest zrobiona,po za tym czasem fajnie jest czuć z tego powodu wzrok mężczyzn na sobie
aneta.sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 18:12   #105
aneta.sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

ja noszę pończoszki samonośne nieraz nosze je z pasem lub gorsetem bardzo lubie pończochy nie lubię rajstop i to nieprawda ze pas lub gorset jest niewygodny i chodzę tez w krótkich mini do nich i nie przeszkadza mi ze czasem widać koronkę z pod mini bo w końcu po to ta koronka jest zrobiona,po za tym czasem fajnie jest czuć z tego powodu wzrok mężczyzn na sobie
aneta.sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:34   #106
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Cytat:
Napisane przez aneta.sz Pokaż wiadomość
ja noszę pończoszki samonośne nieraz nosze je z pasem lub gorsetem bardzo lubie pończochy nie lubię rajstop i to nieprawda ze pas lub gorset jest niewygodny i chodzę tez w krótkich mini do nich i nie przeszkadza mi ze czasem widać koronkę z pod mini bo w końcu po to ta koronka jest zrobiona,po za tym czasem fajnie jest czuć z tego powodu wzrok mężczyzn na sobie
Nawet jeśli jest ileś tam stopni mrozu to latasz w krótkiej spódniczce i w pończochach?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:25   #107
aneta.sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

tak nawet jak jest kilka stopni mrozu to chodzę w pończoszkach i w krótkich spódniczkach bo mam grubsze takie 30 40 den a czasem na jakąś okazje zakładam i cieniutkie pończochy mimo mrozu, a gorsecie jest cieplej niż w samum biustonoszu
aneta.sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 22:24   #108
aneta.sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

ja też lubię bardzo pończoszki i to co ci mówiła pani w sklepie to nieprawda ze pas jest niewygodny bo ja chodzę w pasie i gorsecie i czuje sie super w tym tak jakoś bardziej sexsi i w niektórych sytuacjach nawet jest widoczna koronka ale to mi nie przeszkadza i tak jak ty niecierpie rajstop nawet pod spodnie ubieram pończochy
aneta.sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 08:23   #109
pitexs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

prosze o przesyłanie fotek na pitexs@interia.pl
pitexs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 09:15   #110
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Hm ale jakich fotek? Rozebranych do pończoch?

Ja wolę ponćzochy, ale takie grubszy - 30 - 40 den. Rajstopy tez noszę jak długość (a raczej - krótkość) moich kiecek nie pozwala na pończochy (bo np. ja nie lubię jak mi wystaje koroneczka, faceci się owszem popatrzyliby ale nie jak na atrakcyjną kobietkę tylko jak na kawałek mięcha )

A nie wiecie może czy można kupic ponczochy w kolorze opalonym / cielistym ale z białą / czarną koronką?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 09:25   #111
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Noszę i rajstopy i pończochy, chociaż pończochy są seksowniejsze
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 09:36   #112
Patrin
Przyczajenie
 
Avatar Patrin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z Nienacka
Wiadomości: 8
GG do Patrin Send a message via Skype™ to Patrin
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Ja nie próbowałam nosić pończoch... a tak to zawsze nosze rajstopy... a wegług was pończochy pasują do nastolatki??
__________________
Bogowie nam zazdroszczą.Zazdroszczą nam śmiertelności.
Bo każda chwila może być dla nas ostatnia.
Wszystko jest piękniejsze,bo jesteśmy skazani na zagładę.
Nigdy nie będziesz śliczniejsza niż w tej chwili.
Już nigdy nie będziemy w tym samym miejscu.
Patrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:04   #113
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Hm ale jakich fotek? Rozebranych do pończoch?

Ja wolę ponćzochy, ale takie grubszy - 30 - 40 den. Rajstopy tez noszę jak długość (a raczej - krótkość) moich kiecek nie pozwala na pończochy (bo np. ja nie lubię jak mi wystaje koroneczka, faceci się owszem popatrzyliby ale nie jak na atrakcyjną kobietkę tylko jak na kawałek mięcha )

A nie wiecie może czy można kupic ponczochy w kolorze opalonym / cielistym ale z białą / czarną koronką?

tylko pończoszki cieniutkie i przy kieckach do połowy uda to jeszcze przejdzie

Ja miałam cieliste pończochy, ale z beżową koronką
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:08   #114
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

ja tam rajstopki noszę... ale chyba sobie sprawię te samonośne pończochy, tylko mam schiza, że mi zjadą

a rajstopy w spray'u któraś testowała?
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:35   #115
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

ja nosze zawsze rajstopy ,pończoch jeszcze nie próbowałam
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:43   #116
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Generalnie wolę pończochy samonośne z koronką /zwykle bądź kabaretki -najlepiej czarne/

Uznaję także rajstopy kabaretki /najlepiej z duzymi oczkami /

ale np. kiedy jest zimno, a mam wyjśc w spódnicy do szkoły etc, to zakładam zwykle rajstopy choć zdecydowanie preferuje w/w
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:48   #117
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

ja tez wole ponczoczochy, ale w zimie czy do krotkich spodnic wzorzyste rajstopy nosze rownie chetnie - w ogole nie wiem czy juz tego nie pisalam
no ale ponczochy sa o wiele bardziej seksowne
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 07:04   #118
misiaczkamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Ja wole ponczoszki i słyszałam o rajstopach dla mezczyzn i wykorzystywam to na moim chlopaku mowie mu ze to meskie a to damskie
misiaczkamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 12:26   #119
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

wszystko zalezy co kto lubi, no i okazja tez wazna... na zime, do krótkich sukienek, czy z wycieciem to rajstopy. musze poszukac rajstop biodrówek, bo o takich wczesniej nie słyszałam,
nie lubie rajstop ze streczu bo sie odkształcaja na zagieciach no i nie cierpie rajstop ze wzmocnieniem na palcach noszonych do sandałek, to jest przeokropne!!! jak musze nałożyc rajstopy do sandałek to wyłącznie bez wzmocnionej czesci palcowej.
szukam rajstop ze szwem z tyłu nogi, najlepiej biegnacym juz od palców, a nie takich, ze podeszwa i pieta sa wzmocnione i dopiero od tego biegnie szew, bo ta pieta wzmocniona wystaje z czółenek nie mowiac juz o butach bez pięty
slyszalyscie o takich???
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 16:42   #120
Rajstopy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Rajstopy czy pończochy...

Tylko rajstopy, pończochy są jakieś takie... I mam pewność że nie zjadą do kostek
Rajstopy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-04 10:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.