Brzuszki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-29, 20:21   #91
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brzuszki

Okrętko, wiesz... mięśnie brzucha szybko się wzmacniają (przynajmniej tak czuje po sobie) i bardzo szybko można robic coraz więcej brzuszków
zacznij od mniejszej ilości i z dnia na dzień rób ich więcej... zobaczysz że dasz rade P.S.
ja od środy zaczynam biegać... tak 3 rzy w tygodniu z rana (o ok. 7 rano żeby jeszcze chłodniej było i mało ludzi żeby mnie nie widzieli hihi )
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 20:23   #92
ciarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Brzuszki

Jeśli jeszcze można to ja też poproszę o zestaw tych ćwiczonek. dziękuję bardzo. ciarka@o2.pl
ciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 20:28   #93
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Brzuszki

To ja robie ok.450 brzuszków różnego rodzaju,ale nie będę ich opisywać...I teraz 450 skrętów na jedną i na drugą stronę tyle samo,oczywiście na twisterze.Przeplatam brzuszki twisterem.Ostatnio się opuściłam w aerobach,bo miałam okres,a wiem ,że to najlepszy sposób do spalenia tłuszczyku.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 20:28   #94
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: Brzuszki

Okretka, bardzo proszę, przesłałam Ci ćwiczenia na pocztę
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 15:47   #95
Lightness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Dot.: Brzuszki

a moze ktos sprobuje wraz ze mna przynajmniej przez 2 tygodnie cwiczyc ??
Lightness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 15:49   #96
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Brzuszki

Ja bardzo chetnie!!!!!
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 15:57   #97
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brzuszki

ja też od dzisiaj ćwicze bo przez ostatnie 3 tygodnei NIC nie robiłam... no nie liczy się z 4 razy bieganie i rower

dziś wieczorek brzuszki i jeszcze może to na nogi i pupę
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 18:24   #98
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Brzuszki

Dziewczyny- jestescie wielkie!!! Mam zamiar zastosowac sie do zalecen Jestem 5 miesiecy po porodzie... na miejscu brzucha mam obrzydliwy, zwisajacy flak Chodzilam kilka miesiecy na: fit ball, abdo strech i pilates i nic mi nie pomoglo, chociaz cwiczylam regularnie i intensywnie- tyle co pilates bardzo poprawial mi humor i dawal ulge kregoslupowi... kupilam rowerek treningowy i jezdze jakos co drugi dzien po 2 godzinki, ale to nogi faktycznie bardzo mi sie ladnie wyrzezbily, natomiast brzuch jest ciagle obrzydliwym flakiem... mam tez problem bo nie moge zrobic tych polbrzuszkow- cala ciaze lezalam w lozku, mam tak slabe miesnie brzucha, ze nie oderwe lopatek od podlogi!!! Jak robie polbrzuszki to potem tydzien nie moge ruszyc karkiem...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 18:30   #99
cykcyk
Raczkowanie
 
Avatar cykcyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
GG do cykcyk
Dot.: Brzuszki

heheh a wie ktos czy urzadzenia typu Abgimnic, naprawde dzialaja?
a gdybym tak robila codziennie 25 polbrzuszkow 25 kolysek...i 25 skosnych brzuszkow plus masarze i balsamy ujedrniajace to po 2 tygodniach beda widoczne rezultaty??/
cykcyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:26   #100
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Brzuszki

W robieniu brzuszków najważniejsza jest ich jakość i systematyczność. Ilość brzuszków jest na drugim miejscu. Najlepiej zaczynać od mniejszych ilości, brzuszki wykonywać co drugi dzień (a w tych pozostałych np. ćwiczenia na inne partie ciała), i na przykład co dwa tygodnie zwiększać ilość robionych brzuszków o 5.
W robieniu brzuszków ważne jest aby nie nadwyrężać karku (pamiętam te brzuszki jakie robiło się w podstawówce na w-fie ).
Brzuszki pomagają w spalaniu tłuszczu, ale ich głównym zadaniem jest wzmocnienie mięśni brzucha i ich wyrzeźbienie.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:17   #101
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Brzuszki

Zgadzam się w 100% z moją Imienniczką. Nie chodzi o ilość wykonywanych ćwiczeń, zwłaszcza jeżeli mówimy o brzuszkach, ale o jakość. Jak wspomniałaś o brzuszkach na wu-efie to widzę, że te co się wszędzie teraz przyjęło wykonywać, w wieelkim stopniu odbiegają od tych, których nas uczono na zajęciach "kultury fizycznej"

Zresztą spróbujcie sobie wykonać parę takich półbrzuszków oraz parę standardowych brzuchów z W-Fu Przy tych drugich to raczej kręgosłup się nadwyręża, aniżeli pracują mięśnie brzucha...
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 21:24   #102
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Brzuszki

Cytat:
Napisane przez Impersona
Dziewczyny- jestescie wielkie!!! Mam zamiar zastosowac sie do zalecen Jestem 5 miesiecy po porodzie... na miejscu brzucha mam obrzydliwy, zwisajacy flak (...)
(...)... mam tez problem bo nie moge zrobic tych polbrzuszkow- cala ciaze lezalam w lozku, mam tak slabe miesnie brzucha, ze nie oderwe lopatek od podlogi!!! Jak robie polbrzuszki to potem tydzien nie moge ruszyc karkiem...
Impersono, na początek dla Ciebie brzuszki faktycznie mogą okazać się zbyt forsowne. Miałam kiedyś kasetę Cindy Crawford, na której wykonywała ona ćwiczenia przeznaczone właśnie dla kobiet po porodzie. Jednym z nich, które wydaje mi się, że mogłoby tu coś pomóc jest takie oto ćwiczenie (spróbuję opisać):
1. Kładziesz się na plecach w pozycji przygotowanej jakby do brzuszków
2. Nogi masz ugięte w kolanach a ręce wyprostowane wzdłuż ciała
3. Unosisz do góry miednicę - 2 x 8 powtórzeń powolutku oraz 1 x 8 powtórzeń szybko
4. Do tego zamiennie możesz spróbować parę półbrzuszków

Ponadto po takim ćwiczeniu klękasz, a w zasadzie przysiadasz na tylnych nogach i schylasz się wyciągając ręce do przodu i kładąc głowę blisko podłogi. Wykonujesz ruchy mięśnia kegla (czyli tego mięśnia, który jest odpowiedzialny za siusianie, a w zasadzie, jakbyś chciała przerwać siusianie). Wykonujesz 20 takich powtórzeń. Jest to ćwiczenie odprężające kręgosłup, a przy okazji wzmacniające te mięśnie, które w trakcie tych przepięknych, ale czasem męczących 9-ciu miesięcy były obciążone.

Mam nadzieję, że opisy są w miare zrozumiałe, jakby co to pytaj, a postaram się jaśniej to opisać. Pozdrawiam serdecznie
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:30   #103
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brzuszki

a ja się z moimi imenniczkami nei zgadzam... pracuje w klubei fitness i dużo się nasłuchałam od instruktorów

1. nie ma sensu robienia brzuszków że się zginasz do 90 stopni co tutaj mięśnie nie pracują cały czas
2. wszędzie (czy na zajęciach fitness czy na kasetkach z ćwiczeniami) robione są ały czas.
3. z szyją to jest tak... jak ktoś ma słabe mięśnie brzucha to próbuje się podnosić poprzez kark a to błąd (ciągnie rękami za szyje) Przy brzuchach powinno się czuć tylko brzuch i tylko delikatnie opierać ręce z tyłu głowy
4. nie sądze żeby robienie mniejszej ilości brzuszków było ok... bo powinno ćwiczyć się min daną ilość minut żeby wogle "rozgrzać" brzucholki. Dlatego włąśnei na początek robi się np. 40-50 zwykłych półbrzuchów a później dopiero jakieś skośne itp.
5. nie zupełnie jest tak że brzuchy spalają tłuszcz... ok prawdą jest że rzeźbią ale spalać to nie spalają... tutaj potrzebne są aeroby
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:42   #104
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Brzuszki

Nie do końca rozumiem Dolly z czym się nie zgadzasz. W zasadzie mówimy o tym samym. Przecież mowa o takich brzuszkach, żeby mięśnie cały czas pracowały, a przecież w przypadku brzuszków, gdzie nosem prawie dotykamy nóg w pewnym momencie mięśnie się luzują. Ponadto, jeżeli mówiłyśmy o małych ilościach, to raczej nie miałyśmy na myśli 5 czy 10 brzuszków Ale niektóre dziewczyny wspominały, że robią 400 w jednej serii, co na początek i nie wiem czy w ogóle ma sens.

Wiem, że zasadą przy robieniu brzuszków, aby nie nadwyrężyć sobie karku jest trzymanie głowy w odległości piłki tenisowej od szyji, wówczas nie obciąża się karku.

Ponadto nie pisałyśmy, że ona mają za główne zadanie spalanie tłuszczu, ale rzeźbią i wyrabiają mięśnie brzuszka. A przy okazji spalania - na pewno nie zaszkodzą. A co do tłuszczyku w tym miejscu ciała, pomaga jakaś lekka dieta, która za bardzo nie wypycha brzuszyska W połączeniu brzuszków, aerobów i diety, na pewno uzyska się upragnione efekty.
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:50   #105
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Brzuszki

Każde ćwiczenia jeżeli są odpowiednio intensywnie i systematycznie wykonywane pomagają w spalaniu tłuszczu.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:52   #106
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomości: 129
Dot.: Brzuszki

ja tez bym chciala twoj zestawik joannasar@yahoo.com
yoaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:59   #107
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brzuszki

faktycznie Agneska źle przeczytałam Twoją wypowiedź... już zmęczona jestem

agusiu_85... żeby zaczął spalać się tłuszczyk to minimum 20-30 min trzeba ćwiczyć i po pierwsze tyle minut to chyuba nikomu nie chce się robić brzuszków (ja to chyba z nudów bym zasnęła ) a po drugie poważnie robienie samych brzuchów nie sprawi że się straci oponke
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 22:47   #108
agwyd
Raczkowanie
 
Avatar agwyd
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Brzuszki

a ja od dwóch tygodni robie po 100 brzuszków dziennie i rezultaty są widoczne!
agwyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 06:23   #109
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Brzuszki

No to w takim razie co spala tłuszcz jak nie ćwiczenia mięśni??? Tłuszcz jest spalany po to aby uzyskać energię. A energię tracisz robiąc np. brzuszki.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 06:27   #110
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Brzuszki

Dziewczyny, myślę, że każde ćwiczenie trochę spala tłuszcz. Ale muszę się tu zgodzić z Dolly, że same brzuszki nie wystarczą, żeby pozbyć się brzuszka. Powinna do tego dojść dieta oraz jakieś inne aeroby, np. basen, rowerek (też wpływa na brzuch) itp. wg. uznania . Ale najważniejsze, że już widzicie efekty, najwidoczniej Wam te ćwiczenia sprzyjają. Więc nie zniechęcać się Kobitki i kontynuować swoje poczynania
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 06:30   #111
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brzuszki

Cytat:
Napisane przez agusia_85
No to w takim razie co spala tłuszcz jak nie ćwiczenia mięśni??? Tłuszcz jest spalany po to aby uzyskać energię. A energię tracisz robiąc np. brzuszki.
aeroby... ale tutaj też trzeba ćwiczyć minimum te 20minut żeby zaczął się tłuszczyk spalać.
Powiem Ci na przykładze... do nas do klubu przyszła babeczka troszke z nadwagą (po urodzeniu dziecka) i spytałą się instruktorki dlaczego nie gubi kg jeśli od ponad miesiąca ćwiczy w domu brzuszki. Instruktorka właśnie odpowiedziała że do gubienia kg są urządzenia aerobowe a brzuszki wyrzeźbią tylko...

ja polecam bieganie... rewelacyjna sprawa. Nigdy tego nie doceniałam i nie lubiłam a tu naprawde całe ciało pracuje SUPER
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 06:35   #112
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Brzuszki

Cytat:
Napisane przez Agneska
Dziewczyny, myślę, że każde ćwiczenie trochę spala tłuszcz. Ale muszę się tu zgodzić z Dolly, że same brzuszki nie wystarczą, żeby pozbyć się brzuszka. Powinna do tego dojść dieta oraz jakieś inne aeroby, np. basen, rowerek (też wpływa na brzuch) itp. wg. uznania .
Żeby pozbyć sie tłuczyczku na brzuchu trzeba ćwiczyć wszystkie jego mięśnie. Brzuszki pomagają wyrzeźbić przednie mięśnie brzucha, i zapewniam Was że dzięki samym bruszkom można uzyskać świetny efekt. Ćwiczenia na dodatkowe mięśnie (np. skośne brzucha) wyrzeźbią te partie.
Oczywiście na mięśnie brzucha działa też wiele innych ćwiczeń, więc dla odmiany można np chodzić na basen. Pozdrawiam
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 07:36   #113
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brzuszki

Agusiu_85, ja pod pojęciem brzuszki to rozumiem już wszytkie możliwe... tradycyjne, skośne itd.
dzięki samym brzuchom można uzyskać super efekty jeśli wcześniej nie jest się pulchnym tylko szczupłym ale po prostu ma się nie wyrzeźbione mięśnie. Jeśli ma się tłuszczyk na brzuchu to same brzuszki NIC nie pomogą, nie straci się tego zbędnego ciałka
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:21   #114
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Brzuszki

Agneska- dziekuje Ci bardzo za zestaw Od dzis zaczynam go wyprobowywac

Dolly- ja tez jestem po porodzie i chodzilam 4 miesiace 3 razy w tygodniu na aerobik... nic mi to nie dalo. Przy tym nie obzeram sie... jestem zdesperowana, bo obawiam sie, ze juz nigdy ten okropny flak mi nie zniknie... A co do brzuszkow i nadwurezeniu karku, to to jest takie bledne kolo, bo nie zrobie polbrzuszka nie lapiac sie za szyje (mam tak slabe miesnie brzucha, ze nie oderwe lopatek od podlogi). wiec jakie mam niby robic?
Narazie stosuje sie do zalecen Agneski Zobaczymy, czy to cos mi da
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 10:13   #115
Lightness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Dot.: Brzuszki

Drogie Panie,
mam 166 cm wzrostu 65 cm w tali czy to za duzo?
Slyszalam, ze miesnie brzucha rzezbia sie dosc szybko, dlatego postanowilam wziac sie za siebie!!!
Prawde mowiac to zaczelam od dzis, i nie za duzo, ale nie nalezy przeciez sie przemeczyc tak by nastepnego dnia nie zrobic o kilka wiecej tylko o kilkanascie mniej
Moj program na poczatek wyglada tak ( 2 pierwsze tygodnie)
!Brzuch
a) Mocne mięśnie: Leżąc na plecach, podciagnij kolana. Stopy postaw plasko na ziemi jak najladej od bioder. Powoli unos glowe wyciagajac przed siebie rece-tak aby byly ulozone wzdluz ciala. W tej pozycji pozostan 3 sekundy.Do wykonania przynajmniej 8 razy, ale to tzn polbrzuszki wiec ja robie 25 razy!!!
b) Smukła talia: to te brzyszki skosne na talie tez 25 razy na jeden bok
c)Zero fałdek:Połóż sie na plecach ze skrzyzowanymi pod glową ramionami. Napnij mięśnie brzucha. Zegnij nogi w biodrach pod kątem 90 stopni i "wsiadaj" na rower. Do wykonania 2 "jazdy po 2 minuty))
d) to jest tzw kołyska, podnoszenie nog w gore ale to chyba wszyscy znaja bo ktos juz to napisal i tez powtorzyc 25 razy
2 Jesć z umiarem, ja na sniadanie pije jorurt do tego pieczywo chrupkie- zytnie, na obiad warzywa np kalafior i brokuly prosto z wody, a na kolacje to roznie tez jogurt i pieczywo zytnie albo rezygnuje, nio i pic co najmniej 2 litry wody i jesc owoce)))
3Szczypanie brzuszka podczas kapieli, to doskonale wplywa na jedrnosc
4 Masowac brzuch specjalna rekawica przez np 5 min
5 Wlac do goracej wody 10 kropli soku cytryny tyle samo olejku rozmarynowego lub lawendowego. Nasączyc recznik wywarem i owinac ciasno brzuch na 40 min
6Wyciągnij brzuch i wyprostuj plecy:P:P Trzeba chodzic wyprostowanym, to najlepszy sposob na ladna postawe tym samym plaski brzuch!!!
7 Używac codzinnie balsamu ujedrniajacego, i jak najczesciej masowac jesli juz nie cwiczyc to szczypac masowac itp brzuch))
A teraz niech ktos mi powie czy moze byc??? Czy powiedzmy po 2 tygodniach bedzie widac rezultaty???
Lightness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 10:51   #116
Lightness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Dot.: Brzuszki

hehe to znowu ja... te masaże to chyba pomagaja w pozbyciu sie celulitu????
A moze ktos zna sposob na celulit??
Lightness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 14:16   #117
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Brzuszki

Dolly85 myślę że nie dojdziemy do prozumienia Ja jestem za tym że każde ćwiczenia, podczas których wykonywania się pocisz (co już wcześniej tłumaczyłam), czyli wykonujesz je odpowiednio intensywnie - co nie znaczy że w dużej ilości, spalają tłuszcz. Brzuszki też. JEST TO POTWIERDZONE (z tego co widzę na moim mężczyźnie i od niego, bo się na tym zna).
Pozdrawiam
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 14:43   #118
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brzuszki

niestety nie zgodze się z Tobą... no ale już zakończmy to pisanie... jedna jedno druga co innego
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 17:46   #119
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Talking Dot.: Brzuszki

Okretko ja też proszę o zestawik na mila
brigit26@o2.pl
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 18:00   #120
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Brzuszki

wtrące sie do dyskusji

musze poparzec dolly. Pot nie jest wyznacznikiem spalania. Kiedy zapas glikogenu w wątrobie skończy się, wtedy organizm czerpie ATP z komórek tłuszczowych min. przy pomocy tak znanego nam dzisiaj środka-Karnityny. Staje sie to po ok 15-20 minutach wysiłku, w zależnosci od jego intensywności.

No to pozdrawiam Musialam dodac swoje 3 grosze
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 21:45:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.