Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 15:57   #91
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja byłam w Korbielowie teraz jest tam tylko 1 wyciąg krzesełkowy, zresztą ja głównie na rożnych wzniesieniach oślej szusowałam ale na Pilsko podobno bardzo fajne da sie tylko 2 orczykami dojechać
mysle, ze jak sie tam wybiore to juz bede na takim etapie, ze dam rade orczykiem dlatego na razie chce jezdzic na okolicznych, podkrakowskich stokach zeby potrenowac i potem jechac juz gdzies dalej na dluzszy wyjazd.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Ale dojazd jest tam straszny my jechaliśmy z Wawy do Katowic, z Katowic do Bielska a potem do Żywca i z Żywca busem
my zawsze autem jedziemy i z takiego wyszukwiacza drog to wyszlo, ze najszybciej z Krakowa jechac tam przez Slowacje 127km

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ale chyba nie złapałam bakcyla sportów zimowych....może te orczyki mnie zniechęciły, bo mój rekord to przejechanie 5m i w związku z czym musiałam ten kawałek iśc na piechotę pod górkę:/ Następnym razem JEŚLI pojadę to na pewno na stok BEZ orczyków
dlatego ja na poczatek preferuje krzeselka (zeby sie nie zniechecac). jeszcze troche potrenuje sama jazde na desce i zabiore sie za cwiczenie wjezdzania na orczyku
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 10:13   #92
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Lain my niezmotoryzowani dlatego musimy liczyć na polską komunikację

Moja deska na której jeździłam
http://www.lulagoga.pl/sklep/product...3c61d25e66f5fc
kiedys ja sobie kupię, a co!
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:26   #93
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

co ubieracie pod spodnie narciarskie?
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 12:14   #94
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez klara005 Pokaż wiadomość
co ubieracie pod spodnie narciarskie?
nic
chociaz mam zamiar sobie kupic takie geterki oddychajace (w komplecie z bluzka). ale to juz do zakladania jakby bylo na prawde bardzo zimno.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Moja deska na której jeździłam
http://www.lulagoga.pl/sklep/product...3c61d25e66f5fc
kiedys ja sobie kupię, a co!
ja jezdzilam na niebieskiej z SIMS ale nie ma jej w necie.
ty Mirianko wypozyczalas z wypozyczalni czy od kogos znajomego?
wiesz moze jak sie ksztaltuja ceny wypozyczenia na dobe w Korbielowie?

a na razie napalilam sie na taka Head - Pride. sprzedaja w Intersporcie w zestawie z wiazaniami za 1000zl. na razie jeszcze nie kupuje, ale jakbym chciala kupic to taka pasowalabym mi kolorystycznie do ubioru
ale najpierw to ja buty kupie - tak doradzil pan z wypozyczalni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 256_8398.jpg (63,2 KB, 39 załadowań)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 12:49   #95
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez klara005 Pokaż wiadomość
co ubieracie pod spodnie narciarskie?
Nie wiem jak wasze ale moje spodnie snowboardowe były strasznie grubaśne i nie potrzebowałam nic zakładać pod spód bo było mi wystarczająco ciepło I w tym własnie tkwi róznica. Bo z tego co wiem, narciarskie są cieńsze a co za tym idzie bardziej...hmm...przewiew ne
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 12:59   #96
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

ja tez pod spodnie nic nie dawałam, jeszcze polarem były w srodku obite

Lain ja wypozyczałam równa doba ok. 40-50zł z butami (z tym że lepiej wypozyczać tuż przy stoku, bo jest nawet taniej niż na obrzeżach Korbielowa no i mus o 8 rano bo potem jest problem i trzeba czatować a nuż ktoś odda)
O właśnie i tez bym pierwsze buty chciała kupować
Ta Twoja tez fajna
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:22   #97
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Lain ja wypozyczałam równa doba ok. 40-50zł z butami (z tym że lepiej wypozyczać tuż przy stoku, bo jest nawet taniej niż na obrzeżach Korbielowa no i mus o 8 rano bo potem jest problem i trzeba czatować a nuż ktoś odda)
o kurcze to drogo tam maja. ja w Zakopcu za 25 wypozyczylam, a ceny raczej ksztaltuja sie na poziomie 30-40zl.
to jak bede kiedys jechac do Korbielowa to po drodze wpadne do Zakopca wypozyczyc no chyba ze juz do tego czasu dorobie sie swojego sprzetu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 13:24   #98
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja tez pod spodnie nic nie dawałam, jeszcze polarem były w srodku obite

Lain ja wypozyczałam równa doba ok. 40-50zł z butami (z tym że lepiej wypozyczać tuż przy stoku, bo jest nawet taniej niż na obrzeżach Korbielowa no i mus o 8 rano bo potem jest problem i trzeba czatować a nuż ktoś odda)
O właśnie i tez bym pierwsze buty chciała kupować
Ta Twoja tez fajna
Łojezusicku! 40-50zł? Ja wypozyczyłam w Warszawie. Doba wyszła ok 25zł za deskę, buty, wiązania i pokrowiec.
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:27   #99
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
o kurcze to drogo tam maja. ja w Zakopcu za 25 wypozyczylam, a ceny raczej ksztaltuja sie na poziomie 30-40zl.
to jak bede kiedys jechac do Korbielowa to po drodze wpadne do Zakopca wypozyczyc no chyba ze juz do tego czasu dorobie sie swojego sprzetu
w Wawie na Szczęśliwicach 50zł kosztuje godzina tragedia trzeba zaczynać zbierać na własną deskę


EDIT a propo kurtek mój TZ tez kupił Coalition tylko szybko się rozłazi choc nie powinna i trzeba bedzie reklamować ale sama w sobie jest super
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2008-01-10 o 16:17
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 14:26   #100
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

z butów polecam Northwave
lain zajrzyj na giełdę, w tę niedzielę kupiliśmy siostrze za 350 zł takie:
http://www.kant.ua/show_1643_Legend-SL2-Lady.html

Ja mam KevinJonesy, męskie sprzed kilku lat ale tak je kocham, że nawet latająca pięta mi nie jest w stanie zepsuć zabawy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 14:28   #101
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

[quote=lain;5881549].

tez bym sobie kupila ich kurtke, ale w tym roku damskie sa tylko w kolorze rozowym po spodnie wybieram sie do Decathlona albo do 4F, bo widzialam calkiem przyjemne. poprzymierzam i zobacze (ciezko znalezc dobra dlugosc na moj niewielki wzrost )


Lain powiedz prosze gdzie mozna ubranka 4fun w Krakowie dostać -bo ich stronka im nie chodzi :/


BTW, kupiłam wczoraj boską kurteczkę , szkoda ze nie mam aparatu...
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 20:39   #102
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lilly1984 Pokaż wiadomość
Lain powiedz prosze gdzie mozna ubranka 4fun w Krakowie dostać -bo ich stronka im nie chodzi :/
w Solvay Parku jest firmowy sklep.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
z butów polecam Northwave
lain zajrzyj na giełdę, w tę niedzielę kupiliśmy siostrze za 350 zł takie:
http://www.kant.ua/show_1643_Legend-SL2-Lady.html
o jakie ladne. i pod kolor
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 22:05   #103
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
w Solvay Parku jest firmowy sklep.



o jakie ladne. i pod kolor
Śliczne i mają ulepszone te sciągacze i nawet takie smieszne zakładki żeby się nie platały, no po prostu rewelacja Nie próbowałam innych butów ale już pewnie nie spróbuję, zstanę wierna Northwaveom

Za to jestem zrozpaczona, bo sama chciałam sobie nową kurtkę kupić na giełdzie- uwielbiam Reimę- nadal mam jedną ale już się zniszczyła po tych kilku latach, siostra sobie kupiła w listopadzie a ostatnio już tych gości nie ma podobno prtzyjeżdżali aż z warszawy i im się nie opłacało ich ciuchy są genialne, wyczytałam, że są w Plazie ale pewnie z taką marżą, że aż boję się tam jechać nawet
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 13:11   #104
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez klara005 Pokaż wiadomość
co ubieracie pod spodnie narciarskie?

ja zakładam rajtuzki bo zmarzluch jestem straszny no chyba ze jest wyjątkowo ciepło
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 08:24   #105
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

[quote=lain;6261340]w Solvay Parku jest firmowy sklep

Dziękuję
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:46   #106
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Tez nie mam sprzetu i planuje sobie chyba kupic dokladnie buty narciarskie wlasne, a narty wypozyczac, bo w koncu nie jezdze az tak duzo, zeby mi sie oplacalo, poza tym mozna testowac rozne modele.

Kurtke narciarska mam bardzo stara, ale jako, ze jezdze w niej tylko na nartach, wciaz nie jest zniszczona. Nie mniej jednak nie lubie jej i moze na wyprzedazach posezonowych wypatrze cos ladniejszego. Zreszta co rok sobie, to powtarzam, a potem sa inne wydatki

Kusicie tym dehactonem wlasnie - trzeba sobie zrobic tam wycieczke. Chociaz w moim przypadku dzial dzieciecy odpada Mam 172 wzrostu i rozmiar M. Aczkolwiek rekawice narciarskie kupowalam dwa lata temu dzieciece, dzieki temu bylo sporo tansze. To zaleta posiadac szczuple dlonie


Czapke narciarska tez mam, ale juz naprawde znudzil mi sie jej pajacykowaty charakter. Moze tez jakas wypatrze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 13:18   #107
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Reno no ja jestem strasznie zadowolona z Decathlona nie spodziewałam sie ze spodnie najtansze nigdzie nawet sie przemiękną, bedą ciepłe itp a kurtka jest super
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 14:50   #108
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

A ja się chciałam nieśmiało wtrącić do wątku z takim pytaniem:
kupiłam sobie ostatnio narty na giełdzie narciarskiej, strasznie mi się spodobały, no i pan sprzedający mi powiedział, że tą są narty damskie. Jednak kiedy wróciłam do domu i sprawdziłam na necie okazało się, że to są narty dziewczęce (młodzieżowe) Orientujecie się może czy jest między takimi nartami jakaś znacząca różnica?? Bo nie wiem czy się martwić czy się cieszyć z pięknych nart
Ja też dopiero zaczynam przygode z narciarstwem, w niedziele pojade na narty pierwszy raz w życiu :P Mam nadzieje, że jakoś to przeżyję
I jeszcze się chciałam zapytać, czy ma któraś z Was może te rękawice z Decathlona co trzymają temperaturę jak sie w nie chuchnie? Działa to w ogóle?
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 14:51   #109
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

ale po przeinaczalam nazwe grunt, ze wiem gdzie jest ten sklep.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 20:27   #110
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Netty mój TZ ma takie męskie ja nie wiem w sumie po co to, może sprawdza się przy większych temperaturach ale rękawice naprawdę dobre o dziwo i za całe 29zł ja mam damskie za 79 i nie maja tego "czegoś"

Rena nawet tego nie zauważyłam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 20:39   #111
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Mirianka w takim razie chyba się skuszę, bo całkiem ładne są, a cena jest w porządku i ogólnie fajny gadżet
I tym sposobem będę gotowa na podbój stoków Mam tylko nadzieję, że temperatura się już nie podniesie, bo wtedy żaden śnieg się nie utrzyma i klapa
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:46   #112
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez netty Pokaż wiadomość
A ja się chciałam nieśmiało wtrącić do wątku z takim pytaniem:
kupiłam sobie ostatnio narty na giełdzie narciarskiej, strasznie mi się spodobały, no i pan sprzedający mi powiedział, że tą są narty damskie. Jednak kiedy wróciłam do domu i sprawdziłam na necie okazało się, że to są narty dziewczęce (młodzieżowe) Orientujecie się może czy jest między takimi nartami jakaś znacząca różnica?? Bo nie wiem czy się martwić czy się cieszyć z pięknych nart
Ja też dopiero zaczynam przygode z narciarstwem, w niedziele pojade na narty pierwszy raz w życiu :P Mam nadzieje, że jakoś to przeżyję
I jeszcze się chciałam zapytać, czy ma któraś z Was może te rękawice z Decathlona co trzymają temperaturę jak sie w nie chuchnie? Działa to w ogóle?

Netty nie ma zbyt dużej różnicy pomiędzy nartami młodzieżowymi a dla 'starszych' (bo przecież można być chudziutkim i leciutkim )trzeba głownie zwrócić uwagę na długość i inne sprawy techniczne, a to ze ktoś sobie w internecie napisał ze są dla osób młodszych to czasami wcale nic nie znaczy. Myślę , ze bedą pasowac tym bardziej ze jesteś początkująca A ten pan to powiedział Ci jedynie że to są narty dla kobiet i nic więcej? Narty, a narty sie różnią
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:00   #113
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

angelkaa dzięki za odpowiedź i podniesienie na duchu Chociaz taka znowu chudziutka i leciutka to nie jestem Narty są ode mnie o 15cm krótsze i chyba w porządku, chociaż na tych technicznych parametrach to ja się nie znam Poza tym, to pierwsze narty jakie kiedykolwiek miałam na nogach Dokładnie takie mam:
http://www.narty.pl/index.php?id=164...modelenart_pi1[showUid]=613&cHash=caae8b1d1d

A pan mi powiedział, że to damskie narty dla początkujących i średniozaawansowanych kobiet
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 17:44   #114
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Reno no ja jestem strasznie zadowolona z Decathlona nie spodziewałam sie ze spodnie najtansze nigdzie nawet sie przemiękną, bedą ciepłe itp a kurtka jest super

Mirianko, ty masz te spodnie z decathlona po 150 zł około? bo ogladałam je ostatnio, świetnie lezały, b wygodne były, tylko bałam sie ze materiał taki "nieporzadny " sie w uzywaniu okaże . Długo/często w nich jeździsz? Często na pupie lądowalaś?
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:37   #115
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

To i ja opowiem o zakupach

Ostatecznie kupiłam synowi spodnie i kurtke z Tchibo. Moje dziecko własnie jeździ w tym na nartach i dowiedziałam się że ciuchy zdały egzamin. Nie przemakaja, sa wygodne i maja duzo kieszeni i innych bajerów () Już po zakupie wyczytałam, ze kurtka i spodnie maja w sobie jakies nadajniki które pomagaja przy zasypaniu lawiną (). O mało co dziecka nie zatrzymałam w domu ().
Poza tym kupiłam juz za jednym zamachem w Tchibo jakies podkoszulki i rekawice narciarskie, podobno wszytsko zdaje egzamin.
A cenowo (myslę) wcale nie jest porażające.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 23:22   #116
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lilly1984 Pokaż wiadomość
Mirianko, ty masz te spodnie z decathlona po 150 zł około? bo ogladałam je ostatnio, świetnie lezały, b wygodne były, tylko bałam sie ze materiał taki "nieporzadny " sie w uzywaniu okaże . Długo/często w nich jeździsz? Często na pupie lądowalaś?
Lilly ja chyba za nie dałam chyba 109 z groszami choc cholerka mogło to byc i 159 z groszami juz nie pamiętam ale na pewno wzięłam najtansze jakie były a okazały się świetne! w srodku polarek a na pupie nawet siedziałam gdy odpoczywałam wiec dosyc duzo razy (o upadkach nie wspomne) także kupuj smiało

Luba no właśnie te rzeczy ma tez Lain wszyscy powiadają o nich same pozytywne rzeczy
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 18:55   #117
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Kusisz Mirianko , ja tam za 109 nic nie wypatrzyłam, to taniej nawet niz zwykłe dzinsy , ech, chyba sie jednak skuszę, miałam kupić cos drozszego ale przypadkiem przechodząc kolo galerii przypadkiem wdepnelam i przypadkiem spotkałam sukienkę w której sie zakochałam i w efekcie zeszłam z planowanego budzetu, hehe
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 14:25   #118
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Wiosenna aura i zimowy wątek zamiera..... a na dodatek jakiś potwór ma czelność licytować "mój " zakup na allegro, obserwowany od x czasu.... podobno 21 sty to najbardziej depresyjny dzień w roku...na onecie pisali...ech...chlip!
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 16:29   #119
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Ma być zimniej od przyszłego tygodnia Ale co tydzień tak mówią i już im nie wierzę Byłam wczoraj w Białce Tatrzańskiej i termometry pokazywały +8 Ale śnieg się trzymał, dało się jeździć i były tłumy ludzi A ponieważ to był mój pierwszy wyjazd na narty to i tak wrażenia mam niezapomniane
lilly1984 ja też to przed chwilą przeczytałam, ale nie wierze tym ich obliczeniom Zresztą ja już niedługo mam wolne, więc w przeciwieństwie do pracujących mam na co czekać
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 17:28   #120
etka09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 100
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

hmm, ja miałam na sobie spodnie na snowboard i kurtkę narciarska, ale było baardzo ciepło, więc w dzień miałam pod kurtka tylko lekką podkoszulkę, ważne żeby dobrze wchłaniała pot cobyś się nie przeziębiła. A na wieczorne akcje musisz ubrać się cieplej. No i poza tym nie zapomnij o rajtuzkach chyba, że masz dobre spodnie
etka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.