Tusz do rzęs - średnia czy górna półka? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 15:25   #91
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

hmm tak naprawde dolna polka

od ok 3 lat kupuje tylko curved brush maybelline [wczesnie kupowalam tylko z gornej polki],ale potem za namowa znajomej sprobowalam tego.

Bardzo dobrze ten tusz wspolpracuje z moimi rzesami nawet dostaje komplementy...

..wiec po co zmieniac jak jestem zadowolona
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:36   #92
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Jestem od początku mojej maikjażowej przygody (czyli już 6 lat) wierna średniej półce, ale zdarzało mi się robić skoki to na dolną, to na górną. I przyznam, że nie wychodziły one na dobre. Firmą, na której absolutnie polegam jest Max Factor, ponieważ ich tusze (2000 Calorie, Masterpiece, Lash Lift) są perfekcyjne dla moich rzęs, a jednocześnie cena jest odpowiednia. Bardzo rozczarowana jestem tuszami L'Oreal - miałam od nich kilka różnych i dawały tragiczne efekty.

Z dolnych półek nienawidzę i nigdy już nie tknę Rimmel'a. Miałam od nich jeden tusz i w czasie demakijazu wyleciała mi większość rzęs!!!!!!! Bardzo niemiło się wtedy doświadczyłam i od tamtego momentu nie ufam dolnym półkom, aczkolwiek Astor robi całkiem niezłe tusze, a w szczególności ten ostatni - 3w1. Bardzo mile go wspominam, ponieważ nadawał rzęsom bardzo głęboką czerń.

Co do górnych półek - tu też się sparzyłam. Kupiłam na świątecznej promocji tusz Lancome Fatale. Hmmm.... wspominam ból, pieczenie, łzy... Bardzo twarda szczoteczka, która za każdym razem zostawiała mi dużo tuszu pod powieką, przez co puchły mi oczy. Co z tego, że efekt był dobry (dla mnie porównywalny z 2000 Calorie), skoro robienie makijażu było katorgą. Skończyłam go używać po około miesiącu, gdy szczoteczka.... pękła na pół.

Myślę, że każdy ma inne potrzeby oraz doświadczenia w używaniu tuszy. Zarówno w dolnej, średniej, jak i górnej półce można znaleźć i buble i cuda.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:50   #93
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

jak wątek został odświeżony to ja jeszcze raz się wypowiem- niedawno kupiłam tusz Diroshow i kompletna tragedia!
dlaczego? bo się osypuje, a ja tego nie wybaczam!

zatem moje ulubieńce to Hypnose (ale kupowany za granicą) i Masterpiece
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 11:01   #94
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Czytajac oceny tuszow, chociaazby na KWC, spotykam sie z opiniami typu: slabo widoczny na rzesach
Od czego to zalezy? Bo czasem faktycznie, nalozy sie wiecej warstw a efekt i tak znikomy... Mimo, ze tusz mial np.pogrubiac czy wydluzac...

CZy dobre sa tusze majace kilka funkcji?Np.jednoczesnie pogrubia, podkreca i wydluza?
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 11:17   #95
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Czytajac oceny tuszow, chociaazby na KWC, spotykam sie z opiniami typu: slabo widoczny na rzesach
Od czego to zalezy? Bo czasem faktycznie, nalozy sie wiecej warstw a efekt i tak znikomy... Mimo, ze tusz mial np.pogrubiac czy wydluzac...

CZy dobre sa tusze majace kilka funkcji?Np.jednoczesnie pogrubia, podkreca i wydluza?
duo zalezy od swoich naturalnych rzes a i to ze na tuszu pisze wydluzajacy nie znaczy ze tak jest na prawde sa to po prostu buble tzw i tyle

dla mnie masterpice max jest nieodpowiedni, nie dosc ze mi oczy szczypia po nim to jeszcze efekt nie jest jakis zniewalajacy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 11:18   #96
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

SiSleyS powiedz mi dlaczego tusze kupowane za granicą np. w Niemczech dłużej są swieże i.t.d.

zdażyło mi się kupic parę razy własnie w Niemczech,a potem takie same w Polsce i juz niestety okazały się gorsze jakościowo
cały czas się zastanawiam się dlaczego,przeciez one nie są produkowane w Polsce
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:06   #97
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
SiSleyS powiedz mi dlaczego tusze kupowane za granicą np. w Niemczech dłużej są swieże i.t.d.

zdażyło mi się kupic parę razy własnie w Niemczech,a potem takie same w Polsce i juz niestety okazały się gorsze jakościowo
cały czas się zastanawiam się dlaczego,przeciez one nie są produkowane w Polsce
No właśnie nie są produkowane w PL Sama tej tajemnicy jeszcze nie zgłębiłam
Możliwe, że to wina złego przechowywania?

Hypnose kupowane w każdym innym kraju niż PL był super, kupiłam u nas w Sephorze i katastrofa! Ogólnie nasz kraj jest przez niektóre firmy (np. odzieżowe) traktowany jako kategoria 2. więc i towar taki dają.

Jednak jak to jest z tuszami to naprawdę nie wiem. Może taki zbieg okoliczności?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 15:41   #98
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

ale ja też kupiłam akurat hypnose i virtuose w Niemczech i po pierwsze dłużej ich uzywałam, a po drugie hypnose był jakis lepszy
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 11:01   #99
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
duo zalezy od swoich naturalnych rzes a i to ze na tuszu pisze wydluzajacy nie znaczy ze tak jest na prawde sa to po prostu buble tzw i tyle

dla mnie masterpice max jest nieodpowiedni, nie dosc ze mi oczy szczypia po nim to jeszcze efekt nie jest jakis zniewalajacy
Hm...
Ale dlaczego jeden tusz ladnie wyglada na moich rzesach a inny gorzej? Te drozsze wcale nie zawsze sa lepsze... Wiec naprawde nie wiem, czym sie kierowac wybierajac tusz
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:25   #100
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
ja kupuje tusze sredniopolkowe, moj najdrozszy kosztowal 26 zl ...i jakos rzesy jeszcze mi nie wypadly i maja sie dobrze....trzeba po prostu sprawdzac i znalezc jakis swoj najlepszy..mi wystarczaja maybelliny
Przychylam się do opinni koleżanki.

Też stosowałam różne marki ..ale i tak wracam do maybelline
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:28   #101
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

ja uzywam Rimmel może nie jest najtańszy, ale za to świetny
__________________
Życie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty,
które zapierają nam dech w piersiach...
onaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 22:14   #102
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

ja używam tuszu z dolnej pułki tylko dlatego że nie znalazłam nic innego lepszego co mogło by podkreślać moje rzęsy
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 10:01   #103
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Hm...
Ale dlaczego jeden tusz ladnie wyglada na moich rzesach a inny gorzej? Te drozsze wcale nie zawsze sa lepsze... Wiec naprawde nie wiem, czym sie kierowac wybierajac tusz
no bo kazdy ma inna konsystencje i inna szczoteczke wiec nie kazdy tez jest dobry przypomnij sobie jaki tusz byl dobry i jaka on mial szczoteczke moze to cos da?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 11:02   #104
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

zależy jak na to popatrzysz! na allegro jest wiele kosmetykow w duzo nizszej cenie!
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 11:21   #105
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Ja mam mega wrażliwe oczy - teraz mam La Roche Posay - tusz dla alergików. Ja nie oczekuję efektu sztucznych rzęs, ale takie naturalne. Mam wrażliwe oczy (obydwie z mamą). Miałam Piere Artes, Eveline, Rimmel i Maybeline - tusze do kitu, każdy uczulał.
Niestety dla mnie jakość równa się = cena. Niestety tak jest w każdej branży (mówię tu na przykładzie sklepu rodziców z arykułami hydraulicznymi). Nie raz się przejechałam na taniej bieliźnie, na tanich cieniach. Mój tusz kosztuje - 60 - 80 zł - ale jest bardzo dobry. Teraz już nigdy nie kupię tych za 30 -20 i niżej. Ba czytałam w Urodzie, że nie ma sensu oszczędzać na tuszach (arytkuł szminka czy świnka).
Zastanawiam się nad Clinique.
Na all nie chcę kupować - zobaczcie tu - http://podrobkowowielkie.pinger.pl/ - zobaczycie ile na all jest podrób.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:54   #106
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
zależy jak na to popatrzysz! na allegro jest wiele kosmetykow w duzo nizszej cenie!
jest racja na ebayu tez mozna cos upolowac chociaz najbezpiecznejsze jest strawberry

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Ja mam mega wrażliwe oczy - teraz mam La Roche Posay - tusz dla alergików. Ja nie oczekuję efektu sztucznych rzęs, ale takie naturalne. Mam wrażliwe oczy (obydwie z mamą). Miałam Piere Artes, Eveline, Rimmel i Maybeline - tusze do kitu, każdy uczulał.
Niestety dla mnie jakość równa się = cena. Niestety tak jest w każdej branży (mówię tu na przykładzie sklepu rodziców z arykułami hydraulicznymi). Nie raz się przejechałam na taniej bieliźnie, na tanich cieniach. Mój tusz kosztuje - 60 - 80 zł - ale jest bardzo dobry. Teraz już nigdy nie kupię tych za 30 -20 i niżej. Ba czytałam w Urodzie, że nie ma sensu oszczędzać na tuszach (arytkuł szminka czy świnka).
Zastanawiam się nad Clinique.
Na all nie chcę kupować - zobaczcie tu - http://podrobkowowielkie.pinger.pl/ - zobaczycie ile na all jest podrób.
dlatego trzeba sprawdzac sprzedawcow, pytac o kod czy zdjecia lepszej jakosci, poki co (odpokac) nie nacielam sie na podrobe bo wszystko spawdzone i jest ok ale roznie to jeszcze moze byc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:18   #107
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Ja mam mega wrażliwe oczy - teraz mam La Roche Posay - tusz dla alergików. Ja nie oczekuję efektu sztucznych rzęs, ale takie naturalne. Mam wrażliwe oczy (obydwie z mamą). Miałam Piere Artes, Eveline, Rimmel i Maybeline - tusze do kitu, każdy uczulał.
Niestety dla mnie jakość równa się = cena. Niestety tak jest w każdej branży (mówię tu na przykładzie sklepu rodziców z arykułami hydraulicznymi). Nie raz się przejechałam na taniej bieliźnie, na tanich cieniach. Mój tusz kosztuje - 60 - 80 zł - ale jest bardzo dobry. Teraz już nigdy nie kupię tych za 30 -20 i niżej. Ba czytałam w Urodzie, że nie ma sensu oszczędzać na tuszach (arytkuł szminka czy świnka).
Zastanawiam się nad Clinique.
Na all nie chcę kupować - zobaczcie tu - http://podrobkowowielkie.pinger.pl/ - zobaczycie ile na all jest podrób.
Ja szczerze polecam Clinique, maskarę High Impact używam niemal nałogowo inne tusze dość szybko podrażniają mi oczy.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 16:15   #108
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

O, chętnie wypróbuję (mimo ocen na KWC - ale dla mnie do tuszy trzeba podchodzić osobiście, a nie według ocen, bo jedne mają takie rzęsy, a inne takie).
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 16:19   #109
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Clinique ma delikatna kolorowke cos mi sie tak wydaje wiec powinno byc dobrze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 22:24   #110
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

To dobrze - ostatnio miałam w testach po kolei - Chanel (czysto), Lancome (alergia - nie wiem czemu), Clinique (czysto, a mają podobno Bismuth Oxchloride), YSL (tak samo jak u Lancome), Guerlain (czysty), Givenchy (czysty), Estee Lauder - (czysty). Testowałam ogólnie kolorówkę (cienie lub róż, lub puder).
A i zawsze stosuję test nadgarstka, jak na nim swędzi, to alergia jest pewna.
Co do Clinique to się bardzo cieszę, bo cienie, róże mi się bardzo podobają. I Bourjois jest też czysty.
Więc nie wiem na co mam alergię - skład pudru Lancome jest mi potrzebny. Na pewno nie mogę kosmetyków mineralnych kupować - uczula mnie każdy typ po kolei. Ale przynajmiej wiemy, które marki należy omijać.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:27   #111
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
To dobrze - ostatnio miałam w testach po kolei - Chanel (czysto), Lancome (alergia - nie wiem czemu), Clinique (czysto, a mają podobno Bismuth Oxchloride), YSL (tak samo jak u Lancome), Guerlain (czysty), Givenchy (czysty), Estee Lauder - (czysty). Testowałam ogólnie kolorówkę (cienie lub róż, lub puder).
A i zawsze stosuję test nadgarstka, jak na nim swędzi, to alergia jest pewna.
Co do Clinique to się bardzo cieszę, bo cienie, róże mi się bardzo podobają. I Bourjois jest też czysty.
Więc nie wiem na co mam alergię - skład pudru Lancome jest mi potrzebny. Na pewno nie mogę kosmetyków mineralnych kupować - uczula mnie każdy typ po kolei. Ale przynajmiej wiemy, które marki należy omijać.
no to tyle dobrze! clinique ma delikatne rzeczy mnie tez duzo rzeczy uczula lub zapycha wiec tez musze byc ostrozna, ale mineralne wydawaly mi sie zawsze bezpieczne a tu taka niespodzianka!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:32   #112
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Właśnie po KWC zauważyłam.
Shishiedo jest też delikatne - marka z Japonni, sama muszę się przekonać czy uczula.
CzarnyElf mi poleca minerały, ale one niestety mnie uczulają.
Dlatego zasiadam w górnej półce i w średniej (Bourjois).

Edytowane przez noname12345TPa
Czas edycji: 2008-10-04 o 23:31 Powód: dopisek
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 10:22   #113
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Właśnie po KWC zauważyłam.
Shishiedo jest też delikatne - marka z Japonni, sama muszę się przekonać czy uczula.
CzarnyElf mi poleca minerały, ale one niestety mnie uczulają.
Dlatego zasiadam w górnej półce i w średniej (Bourjois).
ale to dobrze ze w sredniej jeszcze znajduja sie dla Ciebie bezpeczne tusze bo tam mozna czasam tez bardzo fajnu tusz znalezc mnie niektore uczulaja ale dopiero jak je zmyje albo po jakims czasie, czasami tez widze po tym ze mi rzesy nagle wypadaja ale wlasnie o jaki skladnik chodzi nie mam pojecia wiec zostaja testy mialam bourjoisa volume glamour ultra black i lekko mi podraznial oczy za to masterpice max to juz wogole!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 09:24   #114
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez onaa Pokaż wiadomość
ja uzywam Rimmel może nie jest najtańszy, ale za to świetny
A jaki konkretnie?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no bo kazdy ma inna konsystencje i inna szczoteczke wiec nie kazdy tez jest dobry przypomnij sobie jaki tusz byl dobry i jaka on mial szczoteczke moze to cos da?
Acha... Wypróbowałam kilka, ale z żadnego nie byłam bardzo zadowolona
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 09:50   #115
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

a ja od kilku miesięcy używam tuszu Miss Sporty Studio Lash(zielona tubka). trafilam na niego przez przypadek poniewaz koniecznie musialm kupic tusz a nie miałam chwilowo pięniedzy na moj wtedy ulubiony tusz Maybelline Define-A-Lash. i wiecie co wam powiem? ze ten z Miss Sporty niczym nie rózni sie od tego z Maybelline, a powiem nawet ze jest lepszy i o połowe tańszy. po kilku latach kupowania tuszy z gornych półek i szukania tego jedynego-najlepszego trafilam na moj KWC zupełnie przypadkowo polecam.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 10:58   #116
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Ja trzy razy miałam tusze górnopółkowe - jeden lancome i dwa clinique i z żadnego nie byłam jakoś specjalnie zadowolona. Nie powtórzyłabym już tego zakupu. Najbardziej lubię chyba tusze średniopółkowe typu max factor - ostatnio mój absolutny ideał i KWC - masterpiece max Narazie nie mam zamiaru go zmieniać Ale z takich troszke tańszych miałam niedawno rimmel Glam'Eyes i też byłam bardzo zadowolona - napewno był lepszy niż te górnopółkowe
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 15:00   #117
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
A jaki konkretnie?


Acha... Wypróbowałam kilka, ale z żadnego nie byłam bardzo zadowolona
to trzeba szukac dalej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 15:08   #118
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to trzeba szukac dalej
Święte słowa Coś o tym wiemy
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 19:19   #119
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Tyle co ja wypróbowałam tych tuszy to mogę stwierdzić, że:

- wszystkie tusze z firm jak np. Yves Rocher, Avon, Oriflame itp. są strasznie uczulające,

- tusze ze średniej półki (Tu próbowałam Max Factor.) są fajne, ale po dłuższym stosowaniu wypadały mi rzęsy,

- po Rimmel i Qlinique "czułam" rzęsy, tzn. były bardzo ociężałe, a po całym dniu bolały mnie oczy i efekt był taki jakbym była niewiadomo po jak ostrej imprezie.

Póki co stosuję tusze z Maybelline i tu jestem 100 procentowo zadowolona. A, że mam skłonność (I to dużą!) do uczuleń, to raczej nie będę zmieniać i "wypróbowywać" następnych (Wrazie niechcianych komplikacji.).
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 15:20   #120
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Tusz do rzęs - średnia czy górna półka?

Ja również przetestowałam wiele tuszy i efekty mogą być diametralnie różne w tym samym przedziale cenowym.
1. EL magnascopic - ogólnie nie lubię tej marki i tego tuszu również. Na plus - zwężająca się szczoteczka, dobra do malowania dolnych rzęs. Do górnych trzeba nieźle się namachać, jest dość twarda. ma pogrubiać, a robi takie sobie, średnie rzęsy. zostawia ślady tuszu na górnej powiece. ogólnie - 3.
2. HR - tutaj można znaleźć jedne z lepszych tuszy. lash queen - fajna, miękka szczoteczka, duża dość, ale na plus - tak wyprofilowana,że nie pozostawia śladów tuszu na górnej powiece. można ładnie wyczesać rzęsy, że stają się firanką, ale pogrubia średnio, kolor mało intensywny. ogólnie - 4.
3. Lancome - specyficzna grupa tuszy, konsystencja rzadka, nie pogrubiają nic, wysychają po miesiącu. wypróbowałam wszystkie, ale testów zaprzestałam z 3 lata temu, bo nie ma sensu tyle płacić za tusze, które szybko wysychają. ogólnie - 2.
4. YSL - ulubiony faux cils. czerń - doskonała, podobnie jak fiolet - piękny, głęboki. na początku rzadki, potem gęstnieje, najlepszy po tygodniu. właściwą techniką malowania można osiągnąć prawdziwy efekt sztucznych rzęs, ale trzeba się troszki namachać. Ale warto. Warto mieć ten tusz dla głębokiej czerni. trwałość - 3 m-ce, najdłużej ze wszystkich moich tuszy, pod koniec może jednak robić pajęcze nóżki, ja je wtedy urywam ogólnie - 6.
5. Dior Diorshow - głęboka czerń, ogromna szczota, efektu sztucznych rzęs nie ma, ew. ładnie rozdzielone, szczota po miesiącu wypadła mi razem z wejściem do opakowania. chciałam to reklamować, ale wskoczyła na swoje miejsce. wygląd opakowania - tandetny. ogólnie - 2. acha, największą wadą jak dla mnie tego tuszu jest to, że jak jest mżawka to on spływa czarną strugą po polikach, ysl najwyżej rozmaże się w kącikach. jeżeli mamy łzawiące oczy, albo jest jesień, to najgorszy możliwy wybór.
6. Chanel do mnie doleci, to się wypowiem.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 19:21:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.