wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 13:53   #91
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Przepraszam, ale mam ubaw: dzwonię z ciekawości do wojewódzkiej poradni endokrynologicznej, pytam o termin do jednej z najlepszych (ponoć) specjalistek w mieście, na co usłyszałam, że jak pierwszy raz, to w tym roku nie ma już terminów
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:01   #92
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale mam ubaw: dzwonię z ciekawości do wojewódzkiej poradni endokrynologicznej, pytam o termin do jednej z najlepszych (ponoć) specjalistek w mieście, na co usłyszałam, że jak pierwszy raz, to w tym roku nie ma już terminów
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:05   #93
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość



Mojej mamie ze względów religijnych.
Mężowi - bo tradycja. Poza tym on wie jak to jest byc niechrzczonym dzieckiem. Jego rodzice przed komunią go ochrzcili dopiero.
Twierdzi że Mała będzie się gorzej czuła w naszym katolickim kraju i lepiej ją ochrzcić i do komuni posłać. Później niech robi co chce.
Teściowie też tak uważają.
Brat na zasadzie- Młoda daj spokój, co ci zależy, matce zrobisz przyjemnosć a my się winka napijemy

Ogólnie prócz mamy nikt nie naciska z powód wiary tylko na zasadzie świętego spokoju.
Wiesz, myślę, że w Waszym przypadku ważne jest doświadczenie męża
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:13   #94
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale mam ubaw: dzwonię z ciekawości do wojewódzkiej poradni endokrynologicznej, pytam o termin do jednej z najlepszych (ponoć) specjalistek w mieście, na co usłyszałam, że jak pierwszy raz, to w tym roku nie ma już terminów
Asiuk, no ale czego Ty wymagasz? przecież już jest kwiecień
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:28   #95
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ile Twój Cwaniak już ma ? zupełnie nie pamiętam kiedy się urodził.

Moją też niestety w dzień łóżeczko parzy.
Nie da rady jej do niego włożyć.
Od razu jest ryk.
Chociaż tyle ze w nocy w nim pięknie śpi.
Mały ma 6,5 miesiąca. Urodził się na początku października. Mojego odkąd wyrósł z kołyski (miał 2,5 miesiąca) łóżeczko parzyło. Usypiał albo w wózku albo przy piersi. W końcu się zawzięłam i póki co łóżeczko już nie parzy. Mały zaczął zasypiać w łóżeczku To co przeżyłam przy nauce zasypiania w łóżeczku było straszne. Okazało się jednak, że moja zawziętość na coś się przydała. Nie podziewałam się, ze wytrzymam 2godzinne usypianie, ryk i co chwila podnoszenie- uspokajanie i wkładanie do łóżeczka. W związku z tym od pewnego czasu na spacery wychodzimy dopiero jak Mały się wyśpi w łóżeczku i teraz już nie martwi mnie powrót do domu

Co do zapisów do lekarzy na NFZ to jest jakaś masakra. Chciałam dziecko do okulisty zapisać na listopad (musiał mieć kontrolę w 6tyg życia) a termin podali mi na styczeń... chciałam z nim iść do dermatologa, termin za 1,5miesiąca. Poszłam prywatnie i do czasu wizyty na NFZ miał już wygojone zmiany na twarzy. I jak tu się leczyć jak ktoś jest naprawdę chory?
__________________

Edytowane przez twin--maid
Czas edycji: 2012-04-24 o 14:31
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 07:55   #96
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Asiuk, no ale czego Ty wymagasz? przecież już jest kwiecień
No ba, zapomniałam, że miałam dzwonić w kwietniu zeszłego roku

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Mały ma 6,5 miesiąca. Urodził się na początku października. Mojego odkąd wyrósł z kołyski (miał 2,5 miesiąca) łóżeczko parzyło. Usypiał albo w wózku albo przy piersi. W końcu się zawzięłam i póki co łóżeczko już nie parzy. Mały zaczął zasypiać w łóżeczku To co przeżyłam przy nauce zasypiania w łóżeczku było straszne. Okazało się jednak, że moja zawziętość na coś się przydała. Nie podziewałam się, ze wytrzymam 2godzinne usypianie, ryk i co chwila podnoszenie- uspokajanie i wkładanie do łóżeczka. W związku z tym od pewnego czasu na spacery wychodzimy dopiero jak Mały się wyśpi w łóżeczku i teraz już nie martwi mnie powrót do domu

Co do zapisów do lekarzy na NFZ to jest jakaś masakra. Chciałam dziecko do okulisty zapisać na listopad (musiał mieć kontrolę w 6tyg życia) a termin podali mi na styczeń... chciałam z nim iść do dermatologa, termin za 1,5miesiąca. Poszłam prywatnie i do czasu wizyty na NFZ miał już wygojone zmiany na twarzy. I jak tu się leczyć jak ktoś jest naprawdę chory?
Ja nie miałam problemów z zasypianiem małej w łóżeczku wieczorem, za dnia było gorzej. Teraz muszę przy niej siedzieć, póki nie zaśnie

Tym kardiologiem Ewy nie przejmuję się, że termin jest listopadowy, bo to ma być tylko wizyta kontrolna, takie "dmuchanie na zimne". Natomiast poważniejsze sprawy rzeczywiście trudno załatwić z NFZ. Psychiatrę z NFZ ma się za ponad dwa miesiące - czy mam do tego czasu strzelić sobie w łeb czy jak? Do tego endokrynologa aż tak strasznie mi się nie spieszy - ale stwierdzenie "nie spieszy mi się" oznacza, że mogę poczekać na wizytę 1 - 1,5 miesiąca, a nie dopiero do przyszłego roku
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:05   #97
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Miśku, jestem trochę monotematyczna, ale co tam Czy Ty chodzisz do endokrynologa prywatnie czy z NFZ?

U mnie chrzciny czy ślub kościelny to bardziej tradycja, niż względy religijne. Nie wyobrażam sobie wyłamać się z tej tradycji
Oczywiście, że prywatnie, jeszcze mi się nie zdarzyło dostać państwowo. Raz miałam termin jakiś w miarę, bo po 3 miesiącach od rejestracji, ale wymagali, żebym miała komplet badań (na który nie dostałabym skierowania od lekarza rodzinnego, bo sporo było badań specjalistycznych, a prywatnie wyszłoby mi ze 3 razy tyle, co kosztuje prywatna wizyta u endokrynologa). Dziś właśnie mam wizytę o 21:00.
Prywatnie chodzę też do okulisty, neurochirurga, ginekologa, dermatologa.


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale mam ubaw: dzwonię z ciekawości do wojewódzkiej poradni endokrynologicznej, pytam o termin do jednej z najlepszych (ponoć) specjalistek w mieście, na co usłyszałam, że jak pierwszy raz, to w tym roku nie ma już terminów
Jakoś mnie to nie dziwi
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 08:21   #98
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć..

Kurcze, tak czytam nasz wątek i wszystkie takie schorowane jesteśmy 0 ciągle się po lekarzach szlajamy
Ja ze względu na kartę Lux-medu już praktycznie chodzę tylko prywatnie do lekarza. No tylko do rodzinnego chodzę w przychodni swojej.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:26   #99
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć dziewczyny

Miskowa tego długiego weekendu z ksiązką nad morzem to normalnie zazdroszczę jak cholera. Już pal licho nad morzem ale jakby mi się go udało spędzić z książką to już by było super

Co do terminów na NFZ to jest jedna wielka masakra. Dobrze, że chwilowo potrzebuję tylko lekarza rodzinnego od czasu do czasu, ginekologa i pediatry

Asiuk z tym terminem u endokrynologa to pojechali po bandzie

Haniu oby Mani się odmieniła ta niechęć do łóżeczka w ciągu dnia, pocieszeniem jakimś jest to, że noce dobrze przesypia Ja na początku też łaziłam z młodą w ciągu jej drzemek na spacery a teraz nikt mnie do tego nie zmusi. To mój święty czas na odpoczynek

My nie mamy żadnych planów majówkowych, pewnie spędzimy czas jak zwykle, czyli prócz spania młodej bez przerwy na dworze bo tylko tam da się z nią wytrzymać. Ma manię huśtawkową
A imienia dla młodego dalej nie wymyśliliśmy, odpuszczam temat na jakiś czas może olśnienie samo na mnie spadnie.
A no i oczywiście ZUS mi działa na nerwy bo od dwóch miesięcy nie mogę się doczekać na kasę od nich. Za chwilę maj a ja jeszcze za końcówkę lutego nie mam zapłacone
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:37   #100
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć..

Kurcze, tak czytam nasz wątek i wszystkie takie schorowane jesteśmy 0 ciągle się po lekarzach szlajamy
Ja ze względu na kartę Lux-medu już praktycznie chodzę tylko prywatnie do lekarza. No tylko do rodzinnego chodzę w przychodni swojej.
ja gdyby nie kręgosłup, to zawyżyłabym wam statystykę, bo choroby mnie nie łapią
a tak to ostatnio byłam u lekarza rehabilitanta we wrześniu 2011, no i niedługo mi się zacznie rehabilitacja, na którą się wtedy zapisałam. Jeszcze tylko niecałe 2 tygodnie, ale ten czas szybko leci
asiuk, a są już zapisy na przyszły rok do tej pani endokrynolog?

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-04-25 o 08:39
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:55   #101
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że prywatnie, jeszcze mi się nie zdarzyło dostać państwowo. Raz miałam termin jakiś w miarę, bo po 3 miesiącach od rejestracji, ale wymagali, żebym miała komplet badań (na który nie dostałabym skierowania od lekarza rodzinnego, bo sporo było badań specjalistycznych, a prywatnie wyszłoby mi ze 3 razy tyle, co kosztuje prywatna wizyta u endokrynologa). Dziś właśnie mam wizytę o 21:00.
Prywatnie chodzę też do okulisty, neurochirurga, ginekologa, dermatologa.
Chyba też w końcu pójdę prywatnie. Fajną masz godzinę wizyty Jak często odwiedzasz ten przybytek i ile płacisz?
Znalazłam prywatnego endokrynologa (pracuje też w klinice endokrynologii onkologicznej), gdzie za badanie razem z USG tarczycy płaci się 120 zł, wiec chyba w miarę jeszcze

Ja chodziłam zawsze prywatnie do ginekologa. Teraz doszła pani psychoterapeutka i psychiatra

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć..

Kurcze, tak czytam nasz wątek i wszystkie takie schorowane jesteśmy 0 ciągle się po lekarzach szlajamy
Ja ze względu na kartę Lux-medu już praktycznie chodzę tylko prywatnie do lekarza. No tylko do rodzinnego chodzę w przychodni swojej.
Wiesz co, ja "taka schorowana" nie byłam, póki nie zaczęłam w sobie grzebać. Bo tak ogólnie to czuję się wyśmienicie

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość

Asiuk z tym terminem u endokrynologa to pojechali po bandzie


My nie mamy żadnych planów majówkowych, pewnie spędzimy czas jak zwykle, czyli prócz spania młodej bez przerwy na dworze bo tylko tam da się z nią wytrzymać. Ma manię huśtawkową
A imienia dla młodego dalej nie wymyśliliśmy, odpuszczam temat na jakiś czas może olśnienie samo na mnie spadnie.
A no i oczywiście ZUS mi działa na nerwy bo od dwóch miesięcy nie mogę się doczekać na kasę od nich. Za chwilę maj a ja jeszcze za końcówkę lutego nie mam zapłacone
Ano pojechali, nie skorzystam raczej

My mieliśmy jechać do Piwnicznej, ale już sama nie wiem. Trochę nie mamy kasy, no i chciałabym popracować przy tym konkursie.

Świetnie z tym ZUS-em

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja gdyby nie kręgosłup, to zawyżyłabym wam statystykę, bo choroby mnie nie łapią
a tak to ostatnio byłam u lekarza rehabilitanta we wrześniu 2011, no i niedługo mi się zacznie rehabilitacja, na którą się wtedy zapisałam. Jeszcze tylko niecałe 2 tygodnie, ale ten czas szybko leci
asiuk, a są już zapisy na przyszły rok do tej pani endokrynolog?
Mnie generalnie też nie łapią choroby właśnie, czuję się fizycznie całkiem dobrze. Ta tarczyca jakoś tak mocno mi nie doskwiera i gdybym nie sprawdziła TSH, to bym nie wiedziała, że coś jest nie tak.

Nie wiem ,czy są już zapisy, ale nie mam zamiaru korzystać.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 09:02   #102
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Mały ma 6,5 miesiąca. Urodził się na początku października. Mojego odkąd wyrósł z kołyski (miał 2,5 miesiąca) łóżeczko parzyło. Usypiał albo w wózku albo przy piersi. W końcu się zawzięłam i póki co łóżeczko już nie parzy. Mały zaczął zasypiać w łóżeczku To co przeżyłam przy nauce zasypiania w łóżeczku było straszne. Okazało się jednak, że moja zawziętość na coś się przydała. Nie podziewałam się, ze wytrzymam 2godzinne usypianie, ryk i co chwila podnoszenie- uspokajanie i wkładanie do łóżeczka. W związku z tym od pewnego czasu na spacery wychodzimy dopiero jak Mały się wyśpi w łóżeczku i teraz już nie martwi mnie powrót do domu

Co do zapisów do lekarzy na NFZ to jest jakaś masakra. Chciałam dziecko do okulisty zapisać na listopad (musiał mieć kontrolę w 6tyg życia) a termin podali mi na styczeń... chciałam z nim iść do dermatologa, termin za 1,5miesiąca. Poszłam prywatnie i do czasu wizyty na NFZ miał już wygojone zmiany na twarzy. I jak tu się leczyć jak ktoś jest naprawdę chory?
Gratuluję konsekwencji i uporu. Ja też jestem uparciuch. Właśnie co 10 min wstaję, idę do łóżeczka, wkładam smoka, głaszczę po głowie i wychodzę. Ciekawe która się pierwsza podda



Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć..

Kurcze, tak czytam nasz wątek i wszystkie takie schorowane jesteśmy 0 ciągle się po lekarzach szlajamy
Ja ze względu na kartę Lux-medu już praktycznie chodzę tylko prywatnie do lekarza. No tylko do rodzinnego chodzę w przychodni swojej.
Właśn ie też wczoraj o tym pomyślałam jak Was czytałam

Ja się wyłamuję. Ja do lekarza chodziłam tylko jak w ciąży byłam.
Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość



Haniu oby Mani się odmieniła ta niechęć do łóżeczka w ciągu dnia, pocieszeniem jakimś jest to, że noce dobrze przesypia Ja na początku też łaziłam z młodą w ciągu jej drzemek na spacery a teraz nikt mnie do tego nie zmusi. To mój święty czas na odpoczynek

My nie mamy żadnych planów majówkowych, pewnie spędzimy czas jak zwykle, czyli prócz spania młodej bez przerwy na dworze bo tylko tam da się z nią wytrzymać. Ma manię huśtawkową
A imienia dla młodego dalej nie wymyśliliśmy, odpuszczam temat na jakiś czas może olśnienie samo na mnie spadnie.
A no i oczywiście ZUS mi działa na nerwy bo od dwóch miesięcy nie mogę się doczekać na kasę od nich. Za chwilę maj a ja jeszcze za końcówkę lutego nie mam zapłacone
Odmieni się , już ja o to zadbam.
Ona jeszcze tydzień temu kochała łóżeczko. teraz jej się zmieniło.
W ogóle jej się zmienia bo dobija do 2 miechów. Wczoraj zauważyła swoich przyjaciół z maty edukacyjnej i chichrała się do nich z pół godziny.


Jak dobrze że mi pensję firma przelewa, a nie ZUS.


------------
O dziwo kupiłam wczoraj bluzkę. Oczywiście w 2 sklepie bo więcej mi się łazić nie chciało.
I niestety weszłam do ZARY...mam na oku 5 par spodni
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:05   #103
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Chyba też w końcu pójdę prywatnie. Fajną masz godzinę wizyty Jak często odwiedzasz ten przybytek i ile płacisz?
Znalazłam prywatnego endokrynologa (pracuje też w klinice endokrynologii onkologicznej), gdzie za badanie razem z USG tarczycy płaci się 120 zł, wiec chyba w miarę jeszcze

Ja chodziłam zawsze prywatnie do ginekologa. Teraz doszła pani psychoterapeutka i psychiatra
Za endo płacę 150, za neurochirurga 200, za okulistę 100. Moje miesięczne wydatki na tematy okołozdrowotne muszę liczyć w tysiącach niestety
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:10   #104
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Asiuk, to super, że dobrze się czujesz Rzadko Ci się zdarza coś takiego powiedzieć

Haniu, wiesz jak to się mówi, nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:12   #105
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja się wyłamuję. Ja do lekarza chodziłam tylko jak w ciąży byłam.

O dziwo kupiłam wczoraj bluzkę. Oczywiście w 2 sklepie bo więcej mi się łazić nie chciało.
I niestety weszłam do ZARY...mam na oku 5 par spodni
Jak pracuję w mojej firmie od 3,5 roku, to na l4 byłam tylko w ciąży, od 7. miesiąca

Ja mam problem ze spodniami, przeważnie są za długie albo mój tyłek nie wygląda najlepiej.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Za endo płacę 150, za neurochirurga 200, za okulistę 100. Moje miesięczne wydatki na tematy okołozdrowotne muszę liczyć w tysiącach niestety
Mnie by nie było stać, żeby się leczyć, gdybym miała poważniejszy problem - taka jest prawda.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Asiuk, to super, że dobrze się czujesz Rzadko Ci się zdarza coś takiego powiedzieć
Myślałam, że nikt nie zauważy
Tylko libido mam totalnie zerowe, ale to nic nowego - jeśli przy jakimkolwiek leku występują w skutkach ubocznych problemy z popędem, to ja je będę mieć na bank
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:20   #106
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
O dziwo kupiłam wczoraj bluzkę. Oczywiście w 2 sklepie bo więcej mi się łazić nie chciało.
I niestety weszłam do ZARY...mam na oku 5 par spodni
jaką bluzkę kupiłaś?
ja w piątek chodziłam po CH w poszukiwaniu spodni i w końcu
kupiłam rurki chyba takie jak ty masz, tylko granatowe: http://www.hm.com/pl/product/96401?article=96401-K
spodobało mi się jak w nich wyglądają nogi, a że mają wysoki stan, to przymknęłam oko na małe taliowanie. Generalnie jestem zadowolona, tylko już po paru godzinach chodzenia mi się rozciągnęły i nie są już tak obcisłe na tyłku. Na allegro zamówiłam sobie jeszcze jedne (też z HM, bardzo podobne do tych, podejrzewam że z zeszłorocznej kolekcji). Dzisiaj powinny przyjść.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Za endo płacę 150, za neurochirurga 200, za okulistę 100. Moje miesięczne wydatki na tematy okołozdrowotne muszę liczyć w tysiącach niestety
a nie myślałaś o wykupieniu jakiegoś abonamentu? są np. konta z opieką medyczną

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-04-25 o 09:21
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:24   #107
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Myślałam, że nikt nie zauważy
Tylko libido mam totalnie zerowe, ale to nic nowego - jeśli przy jakimkolwiek leku występują w skutkach ubocznych problemy z popędem, to ja je będę mieć na bank
Już ja takie rzeczy wyłapuję
I bardzo się cieszę, że Ci lepiej...a na libido czas też przyjdzie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:38   #108
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Myślałam, że nikt nie zauważy
Tylko libido mam totalnie zerowe, ale to nic nowego - jeśli przy jakimkolwiek leku występują w skutkach ubocznych problemy z popędem, to ja je będę mieć na bank
Brak popędu lub obniżone libido są też skutkami nieleczonej tarczycy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a nie myślałaś o wykupieniu jakiegoś abonamentu? są np. konta z opieką medyczną
Nie opłaca się, bo ja chcę chodzić do konkretnych, poleconych specjalistów a nie pierwszych lepszych, dlatego też te wizyty mam droższe, mogłabym spokojnie gdzieś taniej znaleźć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:47   #109
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Brak popędu lub obniżone libido są też skutkami nieleczonej tarczycy
Nie opłaca się, bo ja chcę chodzić do konkretnych, poleconych specjalistów a nie pierwszych lepszych, dlatego też te wizyty mam droższe, mogłabym spokojnie gdzieś taniej znaleźć
Albo takich leków, jakie bierze Asiuk
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 10:00   #110
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Haniu, wiesz jak to się mówi, nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani
Głupio się mówi
Wolę myśleć że po prostu mam geny po rodzinie taty. Będę zdrowa jak kuń co najmniej do 80 roku życia- po czym sobie umrę we własnym łózku.


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
jaką bluzkę kupiłaś?
ja w piątek chodziłam po CH w poszukiwaniu spodni i w końcu
kupiłam rurki chyba takie jak ty masz, tylko granatowe: http://www.hm.com/pl/product/96401?article=96401-K
spodobało mi się jak w nich wyglądają nogi, a że mają wysoki stan, to przymknęłam oko na małe taliowanie. Generalnie jestem zadowolona, tylko już po paru godzinach chodzenia mi się rozciągnęły i nie są już tak obcisłe na tyłku. Na allegro zamówiłam sobie jeszcze jedne (też z HM, bardzo podobne do tych, podejrzewam że z zeszłorocznej kolekcji). Dzisiaj powinny przyjść.


a nie myślałaś o wykupieniu jakiegoś abonamentu? są np. konta z opieką medyczną
Nie ma dokładnie takiej jak moja na stonie.
Taki motyw kwiatowy , materiał i krój - tylko nie jest na guziczki, i ma całe plecy.
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...0PRINT%20SHIRT
Jeszcze nad tą myślałam - świetna jest ale ciągnęła jej się nitka przy rękawie
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...N%20UP%20SHIRT

Te mam. Niestety szybko się rozciągają a ja jeszcze wzięłam 36 - więc teraz są na mnie totalnie luźne.

A spodnie w H&M ostatnio kupiłam jeszcze te (różowe)
http://www.hm.com/pl/product/98821?a...rticle=98821-B

Są super bo lepszy materiał i w ogóle się nie rozciągają!!!!!

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-04-25 o 10:05
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:07   #111
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Głupio się mówi
Wolę myśleć że po prostu mam geny po rodzinie taty. Będę zdrowa jak kuń co najmniej do 80 roku życia- po czym sobie umrę we własnym łózku.



Nie ma dokładnie takiej jak moja na stonie.
Taki motyw kwiatowy , materiał i krój - tylko nie jest na guziczki, i ma całe plecy.
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...0PRINT%20SHIRT
Jeszcze nad tą myślałam - świetna jest ale ciągnęła jej się nitka przy rękawie
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...N%20UP%20SHIRT

Te mam. Niestety szybko się rozciągają a ja jeszcze wzięłam 36 - więc teraz są na mnie totalnie luźne.

A spodnie w H&M ostatnio kupiłam jeszcze te (różowe)
http://www.hm.com/pl/product/98821?a...rticle=98821-B

Są super bo lepszy materiał i w ogóle się nie rozciągają!!!!!
ta z rękawami bardzo mi się podoba, muszę poszukać tego sklepu
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:52   #112
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Nie opłaca się, bo ja chcę chodzić do konkretnych, poleconych specjalistów a nie pierwszych lepszych, dlatego też te wizyty mam droższe, mogłabym spokojnie gdzieś taniej znaleźć
jeśli ci specjaliści nie przyjmują w placówkach gdzie są pakiety, to rzeczywiście nie warto
no cóż, zdrowie najważniejsze

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Głupio się mówi
Wolę myśleć że po prostu mam geny po rodzinie taty. Będę zdrowa jak kuń co najmniej do 80 roku życia- po czym sobie umrę we własnym łózku.
fajna perspektywa
chciałabym zachować pełną sprawność do starości i umrzeć niespodziewanie i szybko.

haniu, bardzo podoba mi się motyw w tej bluzce, którą kupiłaś. Ta druga też ładna, tylko ja zawsze patrzę pod kątem swojej urody i mocne kolory bardziej do mnie przemawiają.
A co do niej ubierasz na chrzciny? ja zawsze mam problem z eleganckim ubiorem, teraz właśnie chciałam sobie kupić eleganckie spodnie i skończyło się na rurkach z HM. Chociaż one w końcu są bardziej eleganckie niż jeansy, więc się liczy.
A tych 7/8 nie widziałam, ale jeśli mają niższy stan, to już by mi było w nich pośladki widać
W ogóle ciężko mi się odnaleźć w ich sklepie, na początku nie widziałam tych rurek i kupiłam inne (praktycznie identyczne, tylko z kolekcji dziecięcej ). Potem przymierzyłam te, doszłam do wniosku że tyłek ładniej się w nich prezentuje i wymieniłam.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 11:18   #113
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Haniu, wiesz jak to się mówi, nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani
Właśnie we mnie czai się lęk, że jestem niezdiagnozowana... ale zdecydowanie mogę powiedzieć, że zawyżam statystyki jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. Ostatnio u lekarza byłam w grudniu z zatokami. Jeśli coś mi dolega, to przez chwilę

TŻ wczoraj dostał skierowania na badania i dzielnie przed pracą działa
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 12:58   #114
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ta z rękawami bardzo mi się podoba, muszę poszukać tego sklepu
Na stronce nie pokazali, ale ona ma jeszcze z tyłu takie fajne rozcięcie. Poszukaj bo na prawdę jest ciekawa

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

fajna perspektywa
chciałabym zachować pełną sprawność do starości i umrzeć niespodziewanie i szybko.

haniu, bardzo podoba mi się motyw w tej bluzce, którą kupiłaś. Ta druga też ładna, tylko ja zawsze patrzę pod kątem swojej urody i mocne kolory bardziej do mnie przemawiają.
A co do niej ubierasz na chrzciny? ja zawsze mam problem z eleganckim ubiorem, teraz właśnie chciałam sobie kupić eleganckie spodnie i skończyło się na rurkach z HM. Chociaż one w końcu są bardziej eleganckie niż jeansy, więc się liczy.
A tych 7/8 nie widziałam, ale jeśli mają niższy stan, to już by mi było w nich pośladki widać
W ogóle ciężko mi się odnaleźć w ich sklepie, na początku nie widziałam tych rurek i kupiłam inne (praktycznie identyczne, tylko z kolekcji dziecięcej ). Potem przymierzyłam te, doszłam do wniosku że tyłek ładniej się w nich prezentuje i wymieniłam.
Mam do niej takie bardziej eleganckie gratanowe spodnie z Zary. Zwężane do dołu, szerokie w tyłku z obniżonym krokiem. Ta bluzka fajnie wygląda włożona w spodnie. Mam też duże turkusowe kolce do tego. Ma być tak gorąco że marynarka raczej nie będzie mi potrzebna

Ja też lepiej wyglądam w mocnych kolorach. Mąż od razu mówił że ta druga za blada..no ale bardzo dobrze się w niej czułam dlatego chciałam mimo wszystko kupić.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 13:22   #115
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mam do niej takie bardziej eleganckie gratanowe spodnie z Zary. Zwężane do dołu, szerokie w tyłku z obniżonym krokiem.
mówisz o takim zestawie? http://www.asos.com/A-Wear/A-Wear-Ta...rt=-1&clr=Blue
nawet bluzka podobna do twojej
mierzyłam tego typu spodnie w Orsay'u i H&M i miałam wrażenie, że są na mnie za duże, wcale ich nie musiałam rozpinać, żeby zdjąć, źle bym się w nich czuła. Tzn sam obniżony stan mógłby być, tylko żeby w talii były bardziej dopasowane

no i przyszły mi drugie rurki z H&M - fajne, ale jeszcze luźniejsze w talii, chyba dam je do krawcowej
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 14:26   #116
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Ja w takich spodniach wyglądam przerażająco I jeszcze krótsze mam nogi.
Sam fason mi się podoba, ale na wysokich i szczuplutkich dziewczynach.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 14:57   #117
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
mówisz o takim zestawie? http://www.asos.com/A-Wear/A-Wear-Ta...rt=-1&clr=Blue
nawet bluzka podobna do twojej
mierzyłam tego typu spodnie w Orsay'u i H&M i miałam wrażenie, że są na mnie za duże, wcale ich nie musiałam rozpinać, żeby zdjąć, źle bym się w nich czuła. Tzn sam obniżony stan mógłby być, tylko żeby w talii były bardziej dopasowane

no i przyszły mi drugie rurki z H&M - fajne, ale jeszcze luźniejsze w talii, chyba dam je do krawcowej
Dokładnie taki zestaw

Ja się świetnie czuję w takich spodniach..mam z 6 par
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 15:32   #118
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Niu, ja też gdy Mały śpi korzystam z chwili dla siebie. Staram się wtedy usiąść i chwilę odsapnąć.

Haniu trzymam kciuki za Twoją wytrwałość

Miałam dziś wizytę u chirurga naczyniowego w przyszpitalnej poradni. Poszłam jak zwykle na 11, zarejestrowałam się, zaniosłam kartę do gabinetu i czekam. Po 15 min pan dr wyszedł z gabinetu i gdzieś poszedł. Po godzinie okazało się, że poszedł operować... przede mną było 26 osób więc nie wiem kiedy weszłabym do gabinetu. Mąż wyrwał się na 3 godz z pracy, żebym mogła wyjść. Myślałam, że wyjdę z siebie. Dodam, że to miała być moja ostatnia wizyta. Skończyło się tym, że miła pielęgniarka przepisała mnie na za tydzień kiedy jest mało pacjentów zapisanych.

Poza wyżej wymienionym lekarzem chodzę do lekarzy prywatnie.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:58   #119
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
jak teraz biegasz? przeplatasz bieg z marszem czy już masz stałe tempo?
Co do TŻ, nie dziwne, że ma uraz. Może warto by było, gdyby najpierw poćwiczył pod okiem rehabilitanta?


firma mojego TŻ miała wykupiony pakiet medyczny i placówka im wypowiedziała umowę, bo pracownicy za często korzystali z ich usług

co do rezonansu, ja się najbardziej bałam pola magnetycznego - że np. w butach, spodniach mam coś metalowego i urządzenie wybuchnie ze mną w środku (w pamięci miałam scenę z Hausa, jak badał nieboszczyka z nabojem i opiłkami w głowie). Stanik trzeba zdjąć, do oddziału możesz wejść z komórką, zegarkiem (ja niepotrzebnie zostawiłam w samochodzie, no, ale się bałam że przestaną działać), bo i tak potem schowasz je w szafce. Ja dostałam słuchawki z muzyką, badanie trwało chwilę (kręgosłup), nie miałam kontrastu.


super! nie ma się co bać, raz się żyje!
Przeplatam bieg z marszem miałam zbyt długą przerwę, ale nie zaczęłam od początku tylko jakoś od 3-4tyg.
Tz może ćwiczyć sam w domu , bo wie co powinien, ale nie zawsze mu to wychodzi

Haniu bardzo mi sie podobają obie bluzki

Też muszę iść na badania Planowałam jutro (krew i mocz), ale tak mnie rozbolała dzisiaj głowa, że wzięłam o 20 dwa iburomy.Nie wiecie czy mogą zafałszować jutrzejsze wyniki? Może się wybiorę przed pracą i najwyżej zapytam pani w przychodni

Mam strasznie ciężki dzień za sobą idę spać
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:13   #120
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Byłam wczoraj u fryzjera, mam na głowie boba i mój ulubiony ciepły brąz ze złotymi refleksami... Takich krótkich włosów nigdy nie miałam
ale super, podobam się sobie

Ciekawe tylko, jak poradzę sobie z włosami po samodzielnym myciu...

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość




A spodnie w H&M ostatnio kupiłam jeszcze te (różowe)
http://www.hm.com/pl/product/98821?a...rticle=98821-B

Są super bo lepszy materiał i w ogóle się nie rozciągają!!!!!
Ciekawe spodnie... przydałoby mi się kupić jakieś wesołe spodnie na wiosnę... Mam jedne szare biodrówki do kostki, ale przez dwa sezony nie mogłam w nich chodzić z powodu opuchlizny
W tym sezonie chyba będzie mi w nich świetnie... Wkroczyłam w magiczną liczbę 48 kg.... ale zupełnie na spokojnie leci, powooooli.
Teraz głównie ćwiczę (od tygodnia kręcę kołem i robię 8 minut).
Jednak bez biegania się nie obejdzie... mimo wagi, ciągle tłuszcz....

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Mam strasznie ciężki dzień za sobą idę spać
Uda Ci się odpocząć w weekend?

Sanetko, super wieści z klubu Zdrówka!

Edytowane przez emi_lka
Czas edycji: 2012-04-26 o 07:14
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.