Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 17:32   #91
Falerin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

hej miałam kryzys i zjadłam arbuza a jestem w fazie z warzywami... Mam nadzieje ze to nie jest wielka zbrodna
Falerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 20:39   #92
ChilliRed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 177
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Moja znajoma miala wesele w drugiej fazie itez sobie troche pozwolila i tylko pol kilo po calym dniu nadrobila wiec mysle ze ok. A powiedzcie mi taki serek jogobella lihgt na aspartamie moze byc np do plackow z platkami owsianymi? I jak wygladaja wasze otreby owsiane bo moje to granulki takie i nie wiem czy ich tez 3 lyzki?
__________________
Stąpam po ostrzu miecza.
To nie odwaga.
To równowaga.
ChilliRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 14:21   #93
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

rety dziewczyny, Wasze grzeszki przy moich popełnionych w fazie uderzeniowej to pikus....ja mysle ze nie ma sie oc martwic na zapas i trzeba dalej iść do przodu...nie wiedzialam czy mam zaczynac faze uderzeniowa od poczatku czy jak ale doszlam do wniosku ze10 dni na samych protrinach nie dałabym rady....wiec kontynuje normalnie diete i tyle ...3mam za Was kciuki i za siebieeeeeeee

......................... ......................... ....
waga30.05=71kg
waga dziś rano6.06= 67.2kg

a tak przy okazji czy kto się orientuje jeśli chodzi o nalesniki zmazeiny-skrobii kukurydzianej???ja czytalam książkę ale nic tam nie wyczytyalam na ten temt chyba ze jest to w książce z przepisamiiiii ale jej nieestety nie mam-chodiz mi o to czy można je spożywać jeśli się jadło chlebek dukana czy tez sam otręby????dziękuję z góryyy

Edytowane przez negress82
Czas edycji: 2010-06-06 o 20:26
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 07:36   #94
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Hej proteinki. Postanowiłam. Dołączam do Was od dziś Chciałabym schudnąć 7 kg mooże więcej Myślę, że Dukan to odpowiednia dieta. Obecnie ważę 66 kg przy wzroście 170 cm ;/ Mam wakacje, więc wzięłam się za siebie. Pod koniec dnia napiszę jak mi poszło. Gratuluję Wam wszystkim wyników Do napisania
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:25   #95
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

witam ,
dziś ważonko poranne dało wynik 66.4kg....zaczynam się zastanawać czy to możliwe miałam 1 wage i myslałam ż eźle waży i kupiłam drugą... n o i ona tak samo pokazujeee no nic pozstaje mi tlyko w to uwierzyćdziś 3 dzień drugiej fazy mój jadłospis przewiduje bakłażany pieczone w piekarniku z twarogiem bazylią ziołami prowansalskimi odrobiną jogurtu nat. sól pieprz i czosnek wszystko w blenderze zmiksuje i wydrążę środek bakłażana i tm nadzieję, ciekawe jak smakuje...jeszcz enie próbowałam ale jest to przepis od jednej z proteinek w"przpisach dukana",ciężko mi tylko ze słodkim..... wczoraj miałam kryzys i przetrzepałąm wszystkie szafki w poszukiwaniu jakiejs czekoladi czy cuśśśśśśś NA SZCZĘŚCIE NIE MAM słodyczy w domuuuu wszytkie wyżarłam przed zaczęciem dietkiiii ,poradzcie co by tu można dobrego słodkiego zjeśćććććć sernik robiłam i beznadziejnyyyyyyyyywcz oraj na allegro zakupiła, aromat maślanyyy dodać go można do muffinek czy do jakichś ciasteczek może nawet do jajecznicy zeby oszukać ż ejest na masełku???pozdraw iam Was wszystkie i piszcie też jak uWas idzie z dietkąąąą, na drugim forum gdzi ejestem komplenie nikt się nie odzywa,niezłe grupy wsparciachyab samowsparciapozdr owionkaaaaaaa
waga30.05=71kg
waga 6.06= 67.2kg
waga dziś rano 7.06=66.4kg

Edytowane przez negress82
Czas edycji: 2010-06-07 o 10:35
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 16:19   #96
Falerin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

hej ja zrezygnuje teraz i za tydzień znów zaczne, mam teraz książke i stwierdzam że wiekszość rzeczy robiłam źle:/
Falerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:22   #97
milenka23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
GG do milenka23a
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

witajcie)
dzisiaj moj ostatni dzień fazy uderzeniowej-waga od wczoraj wzrosła 400gzłamałam sie i zjadłam gołąbka i jednego racucha(((na uderzeniówce ubyło mi tylko 1.1kg(((
milenka23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 18:37   #98
Falerin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

hej wiesz co! mi też tak ale to dlatego że ja miałam problemy z wypróżnianiem...przez to popadłam w kryzys i zaczełam jakies owoce wcinać dlatego zaczne ją od nowa:/
Falerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:16   #99
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

hej proteinki nie dolujcie się tym że maci egrzeszki na koncieeeee ja naprawde w fazie uderzeniowej tak sobie pofolgowalam bylam na grillu i nie to ze zjadłam troszkę tylko wszystkiego w nadmiarzeeeeee, mało tego to było w środę a w sobotę miałam taką ochotę wyjść z koleżanką no i wyszłam na 3 piwa!!!!+orzeszki ziemne w cieście...nie wiem co wyjdzie zmojej diety porpstu uważam że efekty będą ale moze mniejszeeeee a najgorsze dziś w Tv mówili o tej diecie i ją szykanowali ze ta dieta jest b.niebezpieczna ż ejest mnóstwo powikłan rzekomo w nerkami czy coś w tym ordzaju-przstrzegalii i tera zot juz sama nie wiem co myslec...a ja się dobrze na niej czujęęęę owszem jak są same proteiny to jest masakra i nawet5 dni.... jak nbnie dam rady 5 dni to zmienię sobie 3/3 bo po co się męcyzc to ma być przyjemnść a nie kara
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 22:00   #100
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

co wy tu dziewczyny wypisujecie.Grzeszycie na uderzeniówce i głaszczecie się po główkach ? to co będzie dalej.Na pewno to nie jest dieta dukana tylko wasza.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 07:49   #101
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez negress82 Pokaż wiadomość
witam ,
dziś ważonko poranne dało wynik 66.4kg....zaczynam się zastanawać czy to możliwe miałam 1 wage i myslałam ż eźle waży i kupiłam drugą... n o i ona tak samo pokazujeee no nic pozstaje mi tlyko w to uwierzyćdziś 3 dzień drugiej fazy mój jadłospis przewiduje bakłażany pieczone w piekarniku z twarogiem bazylią ziołami prowansalskimi odrobiną jogurtu nat. sól pieprz i czosnek wszystko w blenderze zmiksuje i wydrążę środek bakłażana i tm nadzieję, ciekawe jak smakuje...jeszcz enie próbowałam ale jest to przepis od jednej z proteinek w"przpisach dukana",ciężko mi tylko ze słodkim..... wczoraj miałam kryzys i przetrzepałąm wszystkie szafki w poszukiwaniu jakiejs czekoladi czy cuśśśśśśś NA SZCZĘŚCIE NIE MAM słodyczy w domuuuu wszytkie wyżarłam przed zaczęciem dietkiiii ,poradzcie co by tu można dobrego słodkiego zjeśćććććć sernik robiłam i beznadziejnyyyyyyyyywcz oraj na allegro zakupiła, aromat maślanyyy dodać go można do muffinek czy do jakichś ciasteczek może nawet do jajecznicy zeby oszukać ż ejest na masełku???pozdraw iam Was wszystkie i piszcie też jak uWas idzie z dietkąąąą, na drugim forum gdzi ejestem komplenie nikt się nie odzywa,niezłe grupy wsparciachyab samowsparciapozdr owionkaaaaaaa
waga30.05=71kg
waga 6.06= 67.2kg
waga dziś rano 7.06=66.4kg
Wow. Gratuluje wyników. )) Świetnie Ci idzie Ja zaczęłam wczoraj.
Śniadanko: 2 jajka na miękko, kubas czerwonej herbaty bez cukru
II śniadanko: jogurt naturalny z otrebami
Obiad: 2 jaja na twardo w sosie czosnkowym, udko z kurczaka
Podwieczorek: nie miałam ochoty jeść więc pół jogurtu zjadłam
Kolacja: salatka z tuńczyka w zalewie
Wypilam 1,5 wody, jak nie wiecej, po drodze jeszcze zielona herbata i pokrzywowa. Czułam się dobrze. Schudłam niecały kg ) Wiec sie ciesze. Ale mam wrażenie, że jem coś źle. Może za mało. Po prostu czuję taki dietetyczny niedosyt Może robię coś źle?
A tym grzeszącym nie wolno. Zammiast grzeszyć wody się napić. Ja nie czuję żadnych pokus. Jedyne co mi brakuje to chleb, ale razowy, z różnymi dodatkami No cóż.
Dzisiaj na śniadanie była już jajecznica z dwóch jajek z szynką i jedno "ciasteczko" z otrębów.
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 07:53   #102
lu_izka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Czesc dziewczyny
MAM DO WAS WIELKĄ PROŚBĘ. PISZE PRACE NA TEMAT DIETY DUKANA I POTRZEBNA MI BEDZIE WASZA POMOC W WYPEŁNIANIU ANKIETY.

BARDZO WAS PROSZE POŚWIĘĆCIE KILKA MINUT.
OBIECUJE, ŻE PODZIELĘ SIĘ Z WAMI WYNIKAMI

Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC

PODAJE LINK DO ANKIETY:

http://www.e-ankieta.org/1-8/index.p...=56947&lang=pl

lu_izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 08:40   #103
milenka23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
GG do milenka23a
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Wow. Gratuluje wyników. )) Świetnie Ci idzie Ja zaczęłam wczoraj.
Śniadanko: 2 jajka na miękko, kubas czerwonej herbaty bez cukru
II śniadanko: jogurt naturalny z otrebami
Obiad: 2 jaja na twardo w sosie czosnkowym, udko z kurczaka
Podwieczorek: nie miałam ochoty jeść więc pół jogurtu zjadłam
Kolacja: salatka z tuńczyka w zalewie
Wypilam 1,5 wody, jak nie wiecej, po drodze jeszcze zielona herbata i pokrzywowa. Czułam się dobrze. Schudłam niecały kg ) Wiec sie ciesze. Ale mam wrażenie, że jem coś źle. Może za mało. Po prostu czuję taki dietetyczny niedosyt Może robię coś źle?
A tym grzeszącym nie wolno. Zammiast grzeszyć wody się napić. Ja nie czuję żadnych pokus. Jedyne co mi brakuje to chleb, ale razowy, z różnymi dodatkami No cóż.
Dzisiaj na śniadanie była już jajecznica z dwóch jajek z szynką i jedno "ciasteczko" z otrębów.
witajcie
macie racje-nic nie usprawiedliwia naszych grzeszków.Jak to pisze Dukan-albo wszystko albo nic.
OD DZISIAJ II FAZA
właśnie wcinam jajecznice dukanowska z 2 jajek i pomidorkiem.Do tego placuszek otrębowy i 3 plasterki drobioej polędwicy.Jestem w połowie i jestem najedzonamam nadzieje ze ten moj wzrost wagi to wpływ zbliżającego sie@. miłego dnia
milenka23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 09:19   #104
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Wow. Gratuluje wyników. )) Świetnie Ci idzie Ja zaczęłam wczoraj.
Śniadanko: 2 jajka na miękko, kubas czerwonej herbaty bez cukru
II śniadanko: jogurt naturalny z otrebami
Obiad: 2 jaja na twardo w sosie czosnkowym, udko z kurczaka
Podwieczorek: nie miałam ochoty jeść więc pół jogurtu zjadłam
Kolacja: salatka z tuńczyka w zalewie
Wypilam 1,5 wody, jak nie wiecej, po drodze jeszcze zielona herbata i pokrzywowa. Czułam się dobrze. Schudłam niecały kg ) Wiec sie ciesze. Ale mam wrażenie, że jem coś źle. Może za mało. Po prostu czuję taki dietetyczny niedosyt Może robię coś źle?
A tym grzeszącym nie wolno. Zammiast grzeszyć wody się napić. Ja nie czuję żadnych pokus. Jedyne co mi brakuje to chleb, ale razowy, z różnymi dodatkami No cóż.
Dzisiaj na śniadanie była już jajecznica z dwóch jajek z szynką i jedno "ciasteczko" z otrębów.
to fakt.... prawda co tu dużo mówić nie ma sensu się usprawiedliwiaći szukać pocieszenia że "nic się nie stało".... zawsze coś będzie wymówkąąą...no ale nic trzeba iść do przodudziś nna śniadanko zjadłam naleśniki z otrębów owsianych zmielonych prawie na mąkę ze spzinakiem pieczarką,czosnkiem i 1plasterkiem mozzarelly light,smaczneeee jutro ostani dzien fazy P+W i od czwartku same proteinkiii zamówiłam na allegro skrobię kukurydzianą-mazeinę to będę łupać nalesniki z twarogiem
poranne naczczo ważonko pokazało 66.2kg

Edytowane przez negress82
Czas edycji: 2010-06-08 o 09:36
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:01   #105
Falerin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

też tak uważam dlatego chce zacząc od nowa. w Ogole odkąd mam książke widze, ze mimo wszystko robiłam sporo błędów (np nie jadłam 3 posiłków ale kiedy byłam głodna...) nie wiecie czy jak zaczne od nowa to czy podziała?
Falerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:40   #106
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

już teraz to ja sama mam wątpliwości ....i nei wiem co robić...ja zaczęłąm dietę dukana dokłądnie 12 maja stosowałam ją przez 5 dni czyli tylko tak naprawdę faza uderzeniowa potem wylądowałam z synkiem w spzitalu i nie maiłam głowy ani siły na diety....rozmawiałam z koleżanką która schudła 20kg na tej diecie i ona mi mówiła że niby to już nie jest to samo jak sie tak zacyzna diety....że nie ma juz takiej siły...nie wiem ile w tym prawdy,u mnie waga narazie spada powolutku zobacyzmy co bedzie od czwartku się działo skoro będę juz tlyko na smaych proteinach.. mimo ze jestem na p+w waga mi tez spada a wydawło mi sie z eniby wzrasta...tak czy siak ja tlyko mówię ż ezaczęłam drugi raz tą dietę ale torchę ją zniweczyłam na początku:pala : : pala::p ala:

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
co wy tu dziewczyny wypisujecie.Grzeszycie na uderzeniówce i głaszczecie się po główkach ? to co będzie dalej.Na pewno to nie jest dieta dukana tylko wasza.
wszystko się zgadza-to prawda,nie ma sie co usprawiedliwiać i szukać pocieszenia....albo rybki albo akwarium a tak na marginesie jeśli mogłąbymz apyatć kiedy zaczęłaś dietę???12kg to dopieor piękny wynikkkki jak dajesz radę na samych proteinach???dziękuję za odp.pozdrawiam
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:08   #107
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez negress82 Pokaż wiadomość



wszystko się zgadza-to prawda,nie ma sie co usprawiedliwiać i szukać pocieszenia....albo rybki albo akwarium a tak na marginesie jeśli mogłąbymz apyatć kiedy zaczęłaś dietę???12kg to dopieor piękny wynikkkki jak dajesz radę na samych proteinach???dziękuję za odp.pozdrawiam
Ja właśnie jestem na diecie niestety już 10 miesięcy i wciąż na II fazie.Włłaśnie jak zaczęłam sobie grzeszyć to już waga potem nie chce spadać tak szybko jak na początku.A że to nie jest w ogóle moja pierwsza dieta więc dukan działa na mnie wolniej.Mnie do celu 65 kg chcę ważyć brakuje jeszcze 3 kg i jest coraz trudniej.Po drodze ciągle jakieś imprezy.
Dieta na prawdę działa i dobrze jest jej się trzymac na prawdę ściśle i kg lecą,a wtedy jest niesamowita motywacja.Ja po 9 miesiącach dopiero zgrzeszyłam chlebem do tego ze smalcem.

Pro po zaczynania diety od początku to nie ma sensu.Uderzeniówka drugi raz już nie daje takich samych efektów.Trzeba przejść na II fazę i iść sobie systemem jaki pasuje.Ja idę 5/5 wypróbowałam różne i ten mi najbardziej odpowiada.

A i jeszcze co do dni proteinowych to ja je bardzo lubię bo wtedy waga najlepiej spada.Idzie się przyzwyczaić.
__________________

Edytowane przez eliza40
Czas edycji: 2010-06-08 o 13:10
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:58   #108
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Wow. Gratuluje wyników. )) Świetnie Ci idzie Ja zaczęłam wczoraj.
Śniadanko: 2 jajka na miękko, kubas czerwonej herbaty bez cukru
II śniadanko: jogurt naturalny z otrebami
Obiad: 2 jaja na twardo w sosie czosnkowym, udko z kurczaka
Podwieczorek: nie miałam ochoty jeść więc pół jogurtu zjadłam
Kolacja: salatka z tuńczyka w zalewie
Wypilam 1,5 wody, jak nie wiecej, po drodze jeszcze zielona herbata i pokrzywowa. Czułam się dobrze. Schudłam niecały kg ) Wiec sie ciesze. Ale mam wrażenie, że jem coś źle. Może za mało. Po prostu czuję taki dietetyczny niedosyt Może robię coś źle?
A tym grzeszącym nie wolno. Zammiast grzeszyć wody się napić. Ja nie czuję żadnych pokus. Jedyne co mi brakuje to chleb, ale razowy, z różnymi dodatkami No cóż.
Dzisiaj na śniadanie była już jajecznica z dwóch jajek z szynką i jedno "ciasteczko" z otrębów.
a tak przy okazji to co za"ciasteczko z otrębów"jak je zrobić i i czy jest dobre???pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem na diecie niestety już 10 miesięcy i wciąż na II fazie.Włłaśnie jak zaczęłam sobie grzeszyć to już waga potem nie chce spadać tak szybko jak na początku.A że to nie jest w ogóle moja pierwsza dieta więc dukan działa na mnie wolniej.Mnie do celu 65 kg chcę ważyć brakuje jeszcze 3 kg i jest coraz trudniej.Po drodze ciągle jakieś imprezy.
Dieta na prawdę działa i dobrze jest jej się trzymac na prawdę ściśle i kg lecą,a wtedy jest niesamowita motywacja.Ja po 9 miesiącach dopiero zgrzeszyłam chlebem do tego ze smalcem.

Pro po zaczynania diety od początku to nie ma sensu.Uderzeniówka drugi raz już nie daje takich samych efektów.Trzeba przejść na II fazę i iść sobie systemem jaki pasuje.Ja idę 5/5 wypróbowałam różne i ten mi najbardziej odpowiada.

A i jeszcze co do dni proteinowych to ja je bardzo lubię bo wtedy waga najlepiej spada.Idzie się przyzwyczaić.

o kurcze to faktycznie trudna sprawa...ale wiesz cos w tym musi być z rozpocyznaniem diety-koleżanka na niej schudła 20 kg ale ona ma nadwagę 40kg no i mi własnie mówiła żebym się porzadnie rpzygotowałą do diety zeby uderzeniówka jak sama nazwa mówi porpostu zadziałała jak najlepiej i mówiła mi ze jak juz drugi raz to zrobie to nie bede miała takeigo efektu... 12 maja jak zaczelam dukana schudłam na uderzeniówce 4kg to uważam ze jest naprawde duzo teraz(co prawda bylam na imrpezi ei pożarłam sobie....)i był to przeostatni dzine uderzeniowki i waga mi spadła moze 2,5kg... a to co napisalas mysle sobie fajnie traktowac ku przstrzodze bo tak wychodiz na to ze zawsz eimpreZy a teraz grille i juz wszystko jasne wiec co rusz pokusa no nic 3mam kciuki jak mocno tlyko potrFIE i życz epowodzenia pozdrowionka serdeczne
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:18   #109
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

grile to pół biedy zawsze można sobie zrobić filet,skrzydełko albo jakieś warzywka jak się jest akurat na p/w.Ja miałam w maju 3 komunie więc porażka
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 07:33   #110
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez negress82 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji to co za"ciasteczko z otrębów"jak je zrobić i i czy jest dobre???pozdrawiam

-
6 łyżek otrąb, 1 jajo, odrobina proszku do pieczenia, szczypta pieprzu lub czego tam chcesz do smaku. Mieszasz i pieczesz. Myślę, że jak dodasz słodziku to będzie na słodko A takie nawet w smaku ) Poszukaj przepisu dokladniejszego, bo widzialam wiele

A u mnie troche kiepsko, bo dzisiaj spadlo zaledwie 0,2 kg Czego tak mało? Dalej czuję, że jem źlee. Można zażywać jakieś suplementy? Błonnik? Może niepotrzebnie go zażywam? A na początku miało być baardzo zachęcająco:/
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:16   #111
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
6 łyżek otrąb, 1 jajo, odrobina proszku do pieczenia, szczypta pieprzu lub czego tam chcesz do smaku. Mieszasz i pieczesz. Myślę, że jak dodasz słodziku to będzie na słodko A takie nawet w smaku ) Poszukaj przepisu dokladniejszego, bo widzialam wiele

A u mnie troche kiepsko, bo dzisiaj spadlo zaledwie 0,2 kg Czego tak mało? Dalej czuję, że jem źlee. Można zażywać jakieś suplementy? Błonnik? Może niepotrzebnie go zażywam? A na początku miało być baardzo zachęcająco:/
hm....naprawdę nie wiem czemu tak waga Twoja spada-a powiedz co Ty jesz?czy czytałaś książkę?jeśli chodzi o suplementy ja nic nie biorę tlyko witaminy na włosy bo mi jeszcze lecą po karmieniu naturalnym myślę że sam w sobie błonnik chyab nie powinien szkodzić ,ale spokojnie ,staraj sie być cierpliwa może poprostu to kwestia organizmu każdy ma inaczej-mi się wydaje że moja leci za szybkooo ciekawa jestem co bedzie po5 dniach protein (jutro zaczynam znowu same proteinki)a np dziś moja waga pokazuje 66,2 czyli tak samo jak wczoraj... a przecież łądnie mi spadałą waga może to dlatego że przyleci "ciocia zAmeryki"i woda sie ztrzymuje czy cuuuuśśś... a spróbuj może odstawić błonnik..i powiedz w jakiej co teraz jesz dokładnie-ja naprawdę jem dużoooo czasem mam wrażenie że non stop ruszam buzią3maj sie cieplutko pozdrowionka
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:08   #112
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

hej proteinki mam pytanie-zostawiłam książkęęęęę a jutro zaczynam etap IIfazy same proteinki prosze powiedzcie czy mogę jeść na smaych proteinach już skrobię kukurydzianą?pozdrawiam dziękujęęęęęę z góry za pomoccc
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:48   #113
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

nikt nie pisze...każdy zajęty przyrządzeniem posiłków dukana chciałabym Wam proteinki powiedzieć, te które nie mają może jeszcze skrobii kukurydzianej normalnie mięciusieńkie pyszn enalesniczki wychodząąąąą ....no i przyszedł mi juża romat maslanyyyyjak masełkooooooooookilka kropelek do takich ciasteczek...i niebo w gębieeee pozdrawiammmmm
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 07:42   #114
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

witam wszystkie proteinki,
dziś zaczynam same proteinki 5 DNI proteinowych....obym dała radęęęęęęęę...proteinki powiedzcie jak to jest z serkami homo?ja jeszce nigdy nie spotkałąm się z 0%czy tez odtłuszcznymi jedna z proteinek psiała o netto ale buszowałam wczoraj i nic nie znalazłam-znalzłam serek wiejscki z piątnicy "lekki"on ma 3g tłuszczu na100g 2,4 węgli,no i 13 białka-czy można by go bezpiecznie skonsumować???mam jeszcze zwyłkła piątnicę ze szczypiorkiem białko11g,węgle2g,tłuszcz 5g czy one ewentualnie mogłby być dopuszczalne???a jak wygląda kwestia z danio waniliowym???proszę dajcie znać pozdrawiam serdecznie

waga30.05=71kg
waga 6.06= 67.2kg
waga 7.06=66.4kg
waga 10.06=66.1kgchy ba robi isę mały zastój ponalesnikowy:brzyda l:



---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

hej jak dietka?jak Ci idzie???mam nadzieję że waga spada małymi kroczkami?pozdrawiam serdecznieeeeee

Edytowane przez negress82
Czas edycji: 2010-06-10 o 07:57
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 07:45   #115
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez negress82 Pokaż wiadomość
hm....naprawdę nie wiem czemu tak waga Twoja spada-a powiedz co Ty jesz?czy czytałaś książkę?jeśli chodzi o suplementy ja nic nie biorę tlyko witaminy na włosy bo mi jeszcze lecą po karmieniu naturalnym myślę że sam w sobie błonnik chyab nie powinien szkodzić ,ale spokojnie ,staraj sie być cierpliwa może poprostu to kwestia organizmu każdy ma inaczej-mi się wydaje że moja leci za szybkooo ciekawa jestem co bedzie po5 dniach protein (jutro zaczynam znowu same proteinki)a np dziś moja waga pokazuje 66,2 czyli tak samo jak wczoraj... a przecież łądnie mi spadałą waga może to dlatego że przyleci "ciocia zAmeryki"i woda sie ztrzymuje czy cuuuuśśś... a spróbuj może odstawić błonnik..i powiedz w jakiej co teraz jesz dokładnie-ja naprawdę jem dużoooo czasem mam wrażenie że non stop ruszam buzią3maj sie cieplutko pozdrowionka
I kolejna porażka. Dzisiaj stoje na wadze i jest taka sama jak wczoraj rano ;/
Na śniadanie wczoraj była jajecznica z dwoch jajek i szynka(oczywiscie chuda)
Na II śniadanie jogurt naturalny z ciasteczkiem z otrab.
Obiad to gyros na teflonie i do tego dwa plasterki lososia.
Podwieczorek sredni, bo troche jogurtu.
Kolacja: Reszta gyrosa z chuda feta, bazylia i ziołami.
Oczywiscie pije wiecej niz 1,5 wody. Do tego zielone i czerwone herbaty(pokrzywa na wlosy)...
malo...Przetrzymam jeszcze dzisiaj.
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 07:51   #116
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

ja nie wierzę w to że waga nie zacznie spadać,musi normalnie musiiia ta feta powiedz to jak wygląda z tłuszczem i węglami??a szynka??to drób chudziutki bo gdzie niegedzi eczytałam ż ekobietki jedzą odtłuszczoną wieprzową a wieprzowina jest zabroniona ja wierzę że waga zacznie spadać ackzolwiek mi spadła tylko 100g od wczoraj....zastanawiam sie cyz to nie jest przez te nelasniory
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 07:58   #117
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez negress82 Pokaż wiadomość
witam wszystkie proteinki,
dziś zaczynam same proteinki 5 DNI proteinowych....obym dała radęęęęęęęę...proteinki powiedzcie jak to jest z serkami homo?ja jeszce nigdy nie spotkałąm się z 0%czy tez odtłuszcznymi jedna z proteinek psiała o netto ale buszowałam wczoraj i nic nie znalazłam-znalzłam serek wiejscki z piątnicy "lekki"on ma 3g tłuszczu na100g 2,4 węgli,no i 13 białka-czy można by go bezpiecznie skonsumować???mam jeszcze zwyłkła piątnicę ze szczypiorkiem białko11g,węgle2g,tłuszcz 5g czy one ewentualnie mogłby być dopuszczalne???a jak wygląda kwestia z danio waniliowym???proszę dajcie znać pozdrawiam serdecznie

waga30.05=71kg
waga 6.06= 67.2kg
waga 7.06=66.4kg
waga 10.06=66.1kgchy ba robi isę mały zastój ponalesnikowy:brzyda l:

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

hej jak dietka?jak Ci idzie???mam nadzieję że waga spada małymi kroczkami?pozdrawiam serdecznieeeeee
Czytałam o serku z Piatnicy. Dziewczyny wlasnie jedzą ten serek na głownym watku. Myślę, że można Ale sprawdz.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380137
Poszukaj tutaj

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez negress82 Pokaż wiadomość
ja nie wierzę w to że waga nie zacznie spadać,musi normalnie musiiia ta feta powiedz to jak wygląda z tłuszczem i węglami??a szynka??to drób chudziutki bo gdzie niegedzi eczytałam ż ekobietki jedzą odtłuszczoną wieprzową a wieprzowina jest zabroniona ja wierzę że waga zacznie spadać ackzolwiek mi spadła tylko 100g od wczoraj....zastanawiam sie cyz to nie jest przez te nelasniory
Kurcze. Feta sie skonczyla, ale byla chuda, na pewno. Czytalam ze taka mozna. Co do szynki jedyne co jadlam na razie to poledwica z lososia, ktora zawiera mniej niz 4 % tluszczu i chyba 1 % cukrow. I łosos. Tyle na razie...
Dziekuje za slowa pociechy
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:53   #118
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

dziękujęCi bardzo za podpowiedź-i nie martw sięwaga musi zacząć spadać ,być moż eTwój orgarnizm walczyyyy,ale TY TU RZĄDZIŚŻ I MA TAK BYĆ JAK TY ZARZĄDZISZ I JUŻ!!!DASZ RADĘ !!!ZOBACZYSZ!!!TYLKO SIĘ NIE PODDAWAJJJJ I CZEKAM NA RELACJE CO JESZ!!!!

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

wiesz,tak sobei pocyztałam ten link który mi przesłałaś-TY musisz tam koniecznie zajrzećććć tam jest wiele osób z takim samym problem jak Twój być może coś Ci jakiś skłądnik nie służy oczytaj od początku naprawdę wiele osób tak ma nie przerywaj dietki zobaczysz ruszy się w końcuuuuuua tak na marginesie to babeczki piją pokrzywę zauwazyłam tlyko nie wiem w jakim celuuu????ona coś wspomaga ?????
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:54   #119
Falerin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

jezu dzieki ze powiedziałyście o tej fecie bo ja już bez niej umieram!

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

a chciałam wam powiedziec ze od wczoraj na dukanie i znów waga leci w dół jak szalona
Falerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:14   #120
negress82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 37
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

o ooono to super czyli czy chesz powiedzieć, że postanowiłaś zacząć jeszcze raz Dukana?
proteinki prosze powiedzcie czy któraś z Was idzie trybem 1P/1P+W czytałam że Dukan mówi ż ejest mnei j frustrujący dla tych co ciężko im bez warzyw aaaa ponoć równie dobrze przynoszący efekty jak 5/5????pzodrowionkaaaa
negress82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-04 22:18:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.