Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 15:01   #91
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Co do wodniakow to sie leczy lub samo wchlania.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:03   #92
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Właśnie wracam do żywych z drzemki bo nagle tak się źle poczułam ze masakra... Wszystko mi się w środku trzeslo... Zmierzylam ciśnienie, 105/55 tętno 100.
Teraz trochę ciśnienie wzrosło i mi lepiej... Tak was podczytuje ciągle i podziwiam wasze dobre humory mimo niewygody 9 miesiąca i witam się w nowym wątku
U mnie takie cisnienie to norma i ciężko stwierdzić czy to dobte humory bo w sumie picieszamy się wzajemnie a narzeka każda po trochu:-D
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:03   #93
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ach i pochwalę się Dzisiaj były zajęcia adaptacyjne w przedszkolu i jak na razie Młoda się super odnajduje, chętnie bawi, a po wyjściu powiedziała, że przedszkole jest super
Oczywiście i tak zakładam płacz w przyszłym tygodniu przy zostawaniu na dłużej beze mnie lub męża, ale cieszę się, bo ostatnio ciągle mówiła, że nie chce iść do przedszkola i martwiłam się trochę jak to będzie.
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:05   #94
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Ach i pochwalę się Dzisiaj były zajęcia adaptacyjne w przedszkolu i jak na razie Młoda się super odnajduje, chętnie bawi, a po wyjściu powiedziała, że przedszkole jest super
Oczywiście i tak zakładam płacz w przyszłym tygodniu przy zostawaniu na dłużej beze mnie lub męża, ale cieszę się, bo ostatnio ciągle mówiła, że nie chce iść do przedszkola i martwiłam się trochę jak to będzie.
Oj ciężkie są te pierwsze dni w przedszkolu. Jak opowiadaly mi znajome to zarówno trauma dla dzieci jak i rodziców czesto
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:06   #95
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Kurcze mam nadzieję, że też samo zniknie i nie będzie trzeba w to ingerować i narażać go na ból😞
Trzymam kciuki za taki scenariusz
Więcej będziecie wiedzieć po narodzinach.
Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Ach i pochwalę się Dzisiaj były zajęcia adaptacyjne w przedszkolu i jak na razie Młoda się super odnajduje, chętnie bawi, a po wyjściu powiedziała, że przedszkole jest super
Oczywiście i tak zakładam płacz w przyszłym tygodniu przy zostawaniu na dłużej beze mnie lub męża, ale cieszę się, bo ostatnio ciągle mówiła, że nie chce iść do przedszkola i martwiłam się trochę jak to będzie.
Udany początek To dobrze wróży że się nie zraziła
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:07   #96
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
(...)
Już oczyma mojej chorej,porytej w kosmos wyobraźni widzę taką scenkę:

Miejsce : Biedronkowa Kasa
Stoję za babą,która a taśmę wykłada zakupy,w tym kremisko do ryja obiecuja,ce cuda-wianki,że z tej pani lat 55+ zrobi, 30 minus...
Pukam panią w ramię i uroczo oznajmiam- "a wie pani,że w ten krem jest z mojego łożyska". LoL

om nom nom
PYSZNIEEE!

__________________


Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dziewczyny może jestem niekumata, ale ostatni raz byłam w szpitalu jako przedszkolak.... po co sztućce?
Ja też tego nie byłam świadoma przy pierwszym porodzie, ale szybko zostałam uświadomiona nie tylko, że nie ma sztućców, ale też, że jeśli chciałabym zjeść na śniadanie coś więcej od chleba z masłem, to muszę prosić, żeby mi z domu przywieźli
Do dziś się zastanawiam jaką miałam minę gdy dostałam na śnisanie talerz, a nim krimka chleba i ciupinka masła

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. I dołączam do narzekajacych - jak mnie dzisiaj boli krocze, najchętniej bym caly dzien leżała na łóżku rozwalona jak żaba- tylko w takiej pozycji jest mega ulga😝 od rana poważnie rozmawiam z synem, że najwyższa pora zobaczyć się twarzą w twarz ale chyba się obraził bo mi tylko dupke wypiął i śpi😏

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
"Co mi tu matka będzisz rozkazywać??? Wyjdę, jak będę miał ochotę!"

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
(...)
Rybulka, ale się uśmiałam z tekstu synka!! Mój teść opowiadał, że widział poród swojego młodszego brata (różnica właśnie 5 lat), mama rodziła w domu przy asyście sąsiadki, bo karetka nie dojechała. I wszystko pamięta, ale o dziwo traumy nie miał (...)
Ja przypuszczam, że dla mojego dziecka byłaby to nie lada atrakcja i nie omieszkałby wszystkim w szczegółach opowiadać
Jak się dowiedziałam o ciąży, to kupiłam książkę dla dzieci "Czekamy na dzidziusia" i Miłoszowi zaspokoiłam ciekawość skąd ten dzidziuś itd. Tylko nie wzięłam pod uwagę, że będzie chciał zobaczyć na żywo
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:09   #97
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja zmywam zawsze na drugi dzień bo po gotowaniu mi się już nic nie chce. Mąż pozmywa jak go poproszę albo widzi ze Nie mam siły. Ogólnie póki daje rade chce robić to jeszcze sama żeby zachować minimum aktywności.

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
ja zawsze zmywam wieczorem, nie moge patrzeć na te garnki i talerze z zasychającymi resztkami jedzenia
Ja zmywania nie tykam. Mamy zmywarkę więc mąż wszystko wkłada i wyjmuje, a jak coś trzeba ręcznie to też on. Ja tylko podczas gotowania jak chcę mieć porządek.

Dzisiaj mam dzień sikania. Mogłabym nie wstawać z toalety
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 15:09   #98
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

ja pitole, dopiero co skończyłam brać antybiotyk na poprzednią infekcję, a czuję, że znowu coś mnie tam kręci
nienawidze tej mojej pipy za to
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:12   #99
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Grita, mój mały też był zachwycony zajęciami otwartymi, potem pierwsze 2 tygodnie był zachłyśnięty wręcz przedszkolem. Ja za to, jak go zaprowadziłam pierwszy raz, to ostatkiem sił powstrzymałam się, żeby nie poryczeć się jeszcze w przedszkolu. Dopiero jak weszłam do auta, emocje puściły. Wróciłam do domu, a że miałam do pracy dopiero na 11.00, to położyłam się do łóżka i wyłam w poduszkę
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:16   #100
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
ja pitole, dopiero co skończyłam brać antybiotyk na poprzednią infekcję, a czuję, że znowu coś mnie tam kręci
nienawidze tej mojej pipy za to
Mogłaś już wpaść w błędne koło i się totalnie wyjałowić, wtedy o kolejne infekcje nietrudno. Najlepiej by było wprowadzić bakterie i zasiedlić środowisko. Generalnie to nie rozumiem czemu się nie wprowadza standardowo dopochwowych probiotyków jednocześnie z antybiotykiem.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:27   #101
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mogłaś już wpaść w błędne koło i się totalnie wyjałowić, wtedy o kolejne infekcje nietrudno. Najlepiej by było wprowadzić bakterie i zasiedlić środowisko. Generalnie to nie rozumiem czemu się nie wprowadza standardowo dopochwowych probiotyków jednocześnie z antybiotykiem.
Ja mam nawracające infekcje od wielu lat niestety. Probiotyki, doustne, dopochwowe działają na krótki okres czasu, a infekcje i tak wracają.
Ehh. Wysłałam TŻ do apteki.
Dodatkowo biorę luteinę, które i tak zmienia środowisko pochwy na zasadowe, więc tutaj też jest winowajca...
Faktycznie pewnie wyjałowienie tak jak mówisz, upał i niespodzianka gotowa
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 15:28   #102
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość


"Co mi tu matka będzisz rozkazywać??? Wyjdę, jak będę miał ochotę!" :
Dokładnie, mała przekora mi siedzi w brzuchu😊 ale nie będę mogła mieć o to pretensji bo i ja i mąż musimy zawsze robić na przekór po swojemu😝
A gdzie rodzilaś pierwszego, że nie było sztućców? Też Rydułtowy?

Na ból krocza pomaga mi skakanie na piłce, rozluznia się tam wszystko chyba od tego.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:31   #103
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja mam nawracające infekcje od wielu lat niestety. Probiotyki, doustne, dopochwowe działają na krótki okres czasu, a infekcje i tak wracają.
Ehh. Wysłałam TŻ do apteki.
Dodatkowo biorę luteinę, które i tak zmienia środowisko pochwy na zasadowe, więc tutaj też jest winowajca...
Faktycznie pewnie wyjałowienie tak jak mówisz, upał i niespodzianka gotowa
Luteina faktycznie może mocno zaburzać florę...
Mnie się skończyły nawracające infekcje (w zasadzie od rozpoczęcia współżycia) jak przez 4 miesiące bez przerwy brałam probiotyki. Może dlatego wierzę w ich moc bo skróciły moje męki z wiecznym swędzeniem i braniem antybiotyków brrr
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:39   #104
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość

Z tą nospą to chyba nie do końca. Moja gin w ogóle nie jest jej zwolennikiem. W szpitalu dawali mi trzy razy dziennie na co po wyjściu ze szpitala moja gin zakazała. Ponoś mogą zdarzyć się sytuacje kiedy dzieciątko ma problem z napięciem mięśniowym właśnie po nospie.
O widzisz, to o tym nie słyszałam. Ja w każdym razie no-spy nie biorę, bo mnie nic nie boli jeszcze, ale jak będę zdychać to pewnie wezmę...

Mam wynik GBS - "Brak wzrostu Streptococcus agalactiae" - to znaczy że nie mam paciorkowca? Czekam jeszcze na wynik posiewu z

I kupiłam dzisiaj te 2 biustonosze do karmienia, bardzo wygodne, żadnych fiszbin, myślę że wygodnie będzie się w nich spało:
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0330177001.html
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:42   #105
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ja mam obawy ze nie urodze na tym wątku jak to tak dalej będzie wyglądać. Nadal leżę na porodowym bo na patologii nie ma miejsc. Wyniku posiewu nie ma wiec nie wiadomo czy będzie ten balonik czy znów sama oxy. Śmiejemy sie z Tz ze może czekają na październik bo cała rodzina z października.



Gratulacje dla rozpakowanych i kciuki dla rodzących
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:44   #106
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
A ja mam obawy ze nie urodze na tym wątku jak to tak dalej będzie wyglądać. Nadal leżę na porodowym bo na patologii nie ma miejsc. Wyniku posiewu nie ma wiec nie wiadomo czy będzie ten balonik czy znów sama oxy. Śmiejemy sie z Tz ze może czekają na październik bo cała rodzina z października.



Gratulacje dla rozpakowanych i kciuki dla rodzących
Podziwiam Cie ze tak spokojnie do tego podchodzisz.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:44   #107
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Narzekam sobie ze mała się rozpycha w brzuchu jakby chciała mi go rozerwać. A mój mąż: Milenka wyłaź już, nie tedy, przez cipke!!!

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:46   #108
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Tez sie witam 😊 dajcie mi sily na pisanie ciagle bym spala

Tez bym wszamala paczusia mniam mniam chyba poprosze tz by mi przywiózł po pracy :-P

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
I co kupił Ci?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Przenoszę moją odp. do nowego wątku:



Tym terminem z USG się nie sugeruj, każde dziecko jest inne i USG tak dziwnie uśrednia. Ja byłam na USG w zeszły poniedziałek (do Luxmedu w ramach pakietu z pracy) i wychodziła waga dziecka 2250 i że niby za małe i TP przesunięty na 27.09, 2 dni później poszłam raz jeszcze na USG w inne miejsce prywatnie i waga dziecka niby 2660 i TP przesunięty na 16.09. I bądź tu człowieku mądry a jeszcze biorąc pod uwagę margines błędu to i tak nie wiem ile waży



Moja pani ginekolog powiedziała, że mogę spokojnie brać no-spę forte 3 razy dziennie, więc bierz, niech Cię nie boli - jeszcze się nacierpisz potem.
Powiedziałam gince że nie brałam wcześniej no-spy bo chciałam wyczuć czy ból sam przejdzie czy się nasila, ale się zaśmiała i powiedziała "spokojnie, porodowych pani nie przegapi nawet przy no-spie"


Od zawsze miałam nieregularne, co pół roku, co 2-3 miesiące, albo w ogóle przez dłuższy czas. W tamtym roku miałam miesiączkę tylko 4 razy, co 3 miesiące... Najśmieszniejsze jest to że mąż wyjechał na 4 miesiące, wrócił w Wigilię i tak się "przywitaliśmy", że ni z gruszki ni z pietruszki jestem w ciąży Musiałam wtedy mieć dni płodne a przez kolejne świąteczno-sylwestrowe dni nie współżyliśmy, bo wyjechaliśmy do dziadków i tam na łóżkowe harce nie ma warunków więc dokładnie wiemy kiedy spłodziliśmy naszą dzidzię, dziwne uczucie bo bardzo dobrze pamiętam ten raz a przez 10 lat jak jesteśmy razem to w ogóle się nie zabezpieczaliśmy, przez te 10 lat kupiliśmy tylko 1 paczkę prezerwatyw i tyle. Na początku była to młodzieńcza głupota, wtedy myśleliśmy o tym jako o farcie że nie wpadliśmy, faktem było to, że brak miesiączek to brak dni płodnych więc mogliśmy szaleć do woli, ale jednak raz na jakiś czas miesiączka była a u nas nic, żadnej "wpadki". Ja oczywiście regularnie chodziłam do lekarza, badali mnie z każdej strony, wyniki wszystkie ok, nie wiadomo dlaczego tak mam, w międzyczasie nawet byłam w szpitalu bo po długim braku miesiączki dostałam tak silnej owulacji że pękł mi jajnik, wtedy myślałam że już nie ma szans kiedykolwiek na dziecko, że będzie ciężko, że nigdy nie zrobię testu i zostanę zaskoczona 2 kreseczkami, tylko nasze starania o dziecko będą w towarzystwie termometra, testów owulacyjnych, leków i "kochania się z zegarkiem"... A tu proszę... Zatem teraz wiem że nie ma się co słuchać lekarzy, bo los da i tak to co chce
Ale mieliście szczęście przy takich cyklach
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
no dobra,znikam stąd,miałam dokańczać dziś te moje kule.

kondon ballsy czekaaaaaaaaajjjjjjjjjcie ,mamusia przybywaaaaa

ciao!
Padłam
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja ogladalam kiedys program o firmie ktora zajmuje sie suszeniem lozyska i ucieraniem na proszek. Wkladaja to w kapsułki i w postaci tabletek mama ma zjadac łożysko tak jak to robia inne ssaki ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Blee eeeee
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Hasło reklamowe dla tych co szukają pozytywów:

Rzygnij sobie z rana-cały dzień będziesz uchachana



dobraaaaaa....ide se już,zadzieram kiece i lece
Oczarowana tż z tobą ma życie radosne

Cytat:
Napisane przez Ana0611 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku



Dzięki, chyba właśnie straciłam apetyt :



A już myślałam, że tylko ja tak robię tylko kurcze zawsze mam kłopot z usuwaniem dowodów czyt. papierków/opakowań, nie wiem jak mój małż to robi ale zawsze je znajdzie :



Biedna napij się może szklanki gorącej wody, albo może weź Renni

Kurka rurka już łapie stresa przed jutrzejszą wizytą i wywoływaniem
Kciuki
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To mnie nic nie czyści.
Nigdy nie urodzę
Urodzisz urodzisz...

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Ach i pochwalę się Dzisiaj były zajęcia adaptacyjne w przedszkolu i jak na razie Młoda się super odnajduje, chętnie bawi, a po wyjściu powiedziała, że przedszkole jest super
Oczywiście i tak zakładam płacz w przyszłym tygodniu przy zostawaniu na dłużej beze mnie lub męża, ale cieszę się, bo ostatnio ciągle mówiła, że nie chce iść do przedszkola i martwiłam się trochę jak to będzie.
Gratki dla młodej.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:47   #109
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Zuzulka i Mysza, jaka jest płeć Waszych maluszków?? Bo nie ma jeszcze w pierwszym poście takiego info

Jak macie jakiekolwiek propozycje zmian w pierwszym poście to piszcie
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 15:48   #110
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
zaklepuję,że w nim rodze



a ja rozkminiam - jaka firma kosmetyczna odkupi od szpitala moje łożysko- Pani Eris czy If Są LOrę

Która nie wiedziała,że tak robią szpitale? Nie utylizują łożysk tylko sprzedają firmom na kremy


Już oczyma mojej chorej,porytej w kosmos wyobraźni widzę taką scenkę:

Miejsce : Biedronkowa Kasa
Stoję za babą,która a taśmę wykłada zakupy,w tym kremisko do ryja obiecuja,ce cuda-wianki,że z tej pani lat 55+ zrobi, 30 minus...
Pukam panią w ramię i uroczo oznajmiam- "a wie pani,że w ten krem jest z mojego łożyska". LoL

om nom nom
PYSZNIEEE!

__________________
Jak będziemy pisać w tym tempie co poprzedni (17 dni) to ja zaklepuję następny;p

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja ogladalam kiedys program o firmie ktora zajmuje sie suszeniem lozyska i ucieraniem na proszek. Wkladaja to w kapsułki i w postaci tabletek mama ma zjadac łożysko tak jak to robia inne ssaki ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A na śniadanko po porodzie... jajecznica na łożysku
Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Poszłam gotowac... A tam co? Ze zlewu aż kipiało brudnymi talerzami i garnkami ;(. Znów tz mial w dupie, że trzeba znywać. Nawet zmywarki nie rozładował. Wściekła jestem. 3 dni temu jadł gulasz. Mógłby chociaż woda z płynem zalać a nie zostawic żebym musiała szorowac ;( w dupie mam niech sam sobie gotuje i sprząta po sobie. Odgrzeje sobie kluski. Dobrze że man w zamrażarce.
A mogę zapytać czemu myjecie ręcznie jak macie zmywarkę?
Ja wszystko myję w zmywarce, poza nożami (ostrymi, nie tymi z zestawu).
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:48   #111
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Hahahaha kondon ballsy wygraly ten watek
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:51   #112
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Zuzulka i Mysza, jaka jest płeć Waszych maluszków?? Bo nie ma jeszcze w pierwszym poście takiego info

Jak macie jakiekolwiek propozycje zmian w pierwszym poście to piszcie
U mnie chłopak - Staś
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:54   #113
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
U mnie chłopak - Staś
ok
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:56   #114
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Narzekam sobie ze mała się rozpycha w brzuchu jakby chciała mi go rozerwać. A mój mąż: Milenka wyłaź już, nie tedy, przez cipke!!!

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Mimo że wolę żeby mały dawał tam znak z brzucha to faktycznie rozciąga mi brzuch do granic możliwości. Jak narzekam że mnie boli i żeby nie robił mamusi krzywdy to mąż mnie gani że na dziecko krzyczę a on tak ładnie die tam bawi.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:56   #115
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
I co kupił Ci?



Ale mieliście szczęście przy takich cyklach

Padłam

Blee eeeee

Oczarowana tż z tobą ma życie radosne



Kciuki

Urodzisz urodzisz...



Gratki dla młodej.
Taaa wlasnie wrocil do domku

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:58   #116
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Jak będziemy pisać w tym tempie co poprzedni (17 dni) to ja zaklepuję następny;p




A na śniadanko po porodzie... jajecznica na łożysku


A mogę zapytać czemu myjecie ręcznie jak macie zmywarkę?
Ja wszystko myję w zmywarce, poza nożami (ostrymi, nie tymi z zestawu).
Dokładnie :-P rano jeszcze stary wątek a tu wchodzę i 12 stron do nadrobienia :-D chyba przebilysmy inne wątki haha ;-)

A ja upieklam ciasto. Teraz muszę powstrzymać mojego wewnętrznego głoda i nie zjeść połowy sama :-P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1440687501318.jpg (123,6 KB, 24 załadowań)
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 16:02   #117
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
A ja mam obawy ze nie urodze na tym wątku jak to tak dalej będzie wyglądać. Nadal leżę na porodowym bo na patologii nie ma miejsc. Wyniku posiewu nie ma wiec nie wiadomo czy będzie ten balonik czy znów sama oxy. Śmiejemy sie z Tz ze może czekają na październik bo cała rodzina z października.



Gratulacje dla rozpakowanych i kciuki dla rodzących
Oj biedactwo. Ale cie tam męczą. Trzymam kciuki by wyniki byly dobre.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 16:26   #118
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Ach i pochwalę się Dzisiaj były zajęcia adaptacyjne w przedszkolu i jak na razie Młoda się super odnajduje, chętnie bawi, a po wyjściu powiedziała, że przedszkole jest super
Oczywiście i tak zakładam płacz w przyszłym tygodniu przy zostawaniu na dłużej beze mnie lub męża, ale cieszę się, bo ostatnio ciągle mówiła, że nie chce iść do przedszkola i martwiłam się trochę jak to będzie.
Super, choć tak jak piszesz, swoje pewnie odpłacze (a Ty z nią jak mniemam). Ja to zwiewalam łykając łzy. Ale Ty będziesz miała Młodego pod ręką to pewnie trochę inaczej.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 16:26   #119
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ciekawe co u agu . Odzywała się ?
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 16:36   #120
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ciekawe co u agu . Odzywała się ?
Niee nic nie pisala tutaj.

Ale mi sie chce spaaaac, zaraz przyjdzie kolezanka, a ja z rozczochranymi wlosami w dresach ale mam to gdzies, jestem w 9. miesiacu i musze lezec - mam prawo wygladac srednio :p
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.