Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 09:19   #91
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Dobry dobry!
Mam dzisiaj świetny humor obudził mnie śpiew ptaszków
Jestem już po pysznym śniadankugromne jajo ze szczypiorkiem na odrobinie masła +2 malutkie kromeczki chleba fitness ze śliwką .
Teraz muszę lecieć ale, zajrzę tu jeszcze dzisiaj

Życzę wszystkim miłego dnia

A tak swoją drogą zastanawiam się czy masło beviva omega 3 6 nadaje się przy diecie,czy może robi niewielką różnicę

A i jeszcze jedno dobrze że sprawdziłam ile kalori ma muesli Lubelli w 100g ma 412 kalori a, ja je tak lubiłam!
Teraz wżyciu nie tknę takiej bomby kalorycznej,muszę sobie kupić jakieś mniej kaloryczne

A wy dziewczyny jakich firm muesli kupujecie???
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:19   #92
Poziomkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

...

Edytowane przez Poziomkasia
Czas edycji: 2009-10-26 o 17:28
Poziomkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 12:21   #93
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

melduję się
na śniadanie zielona herbata, potem serek waniliowy taki jak wczoraj, a na koniec kawa inka z 2 pastylkami słodziku
na obiad właśnie sobie robię 2udka z kurczaka gotowane
do tego sprzątanie od rana
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 13:34   #94
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Jestem na siebie wściekła bo dałam sobie wcisnąć kubek ciepłego dosyć tłustego rosołu broniłam się jak mogłam ale,jestem trochę zaziębiona i mama nie dała za wygraną poległam okropny był nienawidzę rosołu!!!






---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

A propos kurczaka ja też dzisiaj na obiad mam udko tyle tylko że pieczone ale zjem je bez skóry i odsączone w chusteczkę z tłuszczu do tego marchewka tarta z jog.naturalnym
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 15:50   #95
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

multiwitamina, magnez, omlet...... ... kawałek szarlotki...
mama dziś placki piekła !!! <rozpacz> przepraszam
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:16   #96
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Ja też dzisiaj jakoś tak sobie podjadam
niby owoce ale jednak zjadłam już 2 małe kiście winogron białych i czerwonych a winogrona mają dużo cukru no to nie bardzo się nadają przy diecie

I na dodatek tata niedawno przywiózł ciepłą pizze ,musiałam walczyć i się nie poddałam nie zjadłam nawet grama na szczęście rodzinka wcieła całą i nic nie zostało w zamian musiałam wcinać winogrona żeby się nie rzucić na pizze
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:42   #97
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

A ja jestem dziś grzeczna Szykuje sie na dyskoteke, więc mam duzo zajęć
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 16:56   #98
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

A ja nie wiem o co chodzi ,ale zawsze w trakcie zjazdów mam taki apetyt , że mogłabym w ogóle nie przestawać jeść. Niby niczym nie zgrzeszyłam ,ale sporo tego jedzenia jak na jeden dzień...
1)grahamka +talerz muesli
2)jabłko + kanapka (ciemny chleb+bieluch+polędwica)
3)kanapka
4)serek wiejski i 3 kromki razowca
... i pewnie dzisiaj skuszę się jeszcze na fitellę ,bo zanim pójdę spać ,to zgłodnieję 3 razy
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 18:44   #99
Poziomkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

...

Edytowane przez Poziomkasia
Czas edycji: 2009-10-26 o 17:28
Poziomkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 19:32   #100
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

dziewczynki czy wy stosujecie jakąś konkretną dietę, czy jecie to na co macie ochotę tylko w ograniczonych ilościach ? Bo ja próbowałam jadłospis upodobnić do South Beach ale jakoś mi to nie wychodzi bo co chwilę jakiś niedozwolony produkt się wkradnie więc jak na razie tylko ograniczam, z tym że chleba i ziemniaków nie jem wogóle
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0

Edytowane przez dark chocolate
Czas edycji: 2009-10-10 o 19:34
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 20:05   #101
eve211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Hej mam na imie Eva
mam 18 lat
wzrost 168 cm
waga 60 kg
cel 50 kg
zaczynam ćwiczyć i oczywiście dieta i to bardzo rygorystczna;(
eve211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 20:25   #102
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez dark chocolate Pokaż wiadomość
dziewczynki czy wy stosujecie jakąś konkretną dietę, czy jecie to na co macie ochotę tylko w ograniczonych ilościach ? Bo ja próbowałam jadłospis upodobnić do South Beach ale jakoś mi to nie wychodzi bo co chwilę jakiś niedozwolony produkt się wkradnie więc jak na razie tylko ograniczam, z tym że chleba i ziemniaków nie jem wogóle
Ojj , gdybym jadła to ,na co mam ochotę ,to byłabym dwa razy większa niż jestem
A tak na poważnie ,to ja osobiście nie stosuję żadnej diety . Pilnuję regularnego jedzenia , unikam słodyczy (co nie zawsze się udaje - np. półtorej godziny temu ) , nie piję napojów słodzonych, nie jem białego pieczywa, nie jem po 20 i staram się ,aby kolacja była zawsze w miarę lekka , nie używam masła - zamiast tego na kanapki biały serek .Oprócz tego 3 razy w tygodniu chodzę na basen albo na lodowisko... i chyba tyle.Planuję całkowicie zrezygnować z pieczywa na kolację i w końcu raz na dłuugi czas skończyć ze słodyczami , bo nie widzę żadnej różnicy, a to nie działa to motywująco ...
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 08:43   #103
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Ja też mniej więcej podobnie, bo żadna dieta mi nie odpowiada, w każdej jest coś co dla mnie jest nierealne. Np. niejedzenie pieczywa? Przeciez to masakra jakaś Ale w zamian jem tylko ciemne (raz mi się zdarzyło bułeczkę) i to na śniadanie. Czytałam, że to co jemy na śniadanie jest prawie 100% strawione przez cały dzień Więc tak na dobrą spr lepiej zaszaleć na śniadanie niz na kolacje .. U mnie już 3ci dzień diety, stopniowo , cierpliwie Cieszę się , że nie rzucam się na słodycze ! Mama zrobiła przepyszną szarlotkę, ale ja schowałam ja pod miską i mnie nie kusi Wiecie co czytałam również, że przeprowadzono badania, że kobiety które zrobiły sobie na tapecie w komputerze lub w telefonie coś słodkiego, ich słabość, czyli no moje Kinder Bueno lub Kit Kat ;p to z czasem ich wzrok sie przyzwyczail tak do tego widoku, że nie miały ochoty na batonika Moim zdaniem cośw tym jest, bo zawsze gdy pomysle o batoniku to przypomina sie jego super smak, ta chwila przyjemności, slinka cieknie. A zebym miala to na codzien to by tak mnie nie napędzało Może sprobuje, również czytałam artykuł na wizażu jak kobitka schudła chyba 16kg, mowila ze tyle razy probowala, tak jak np ja i poodchudzala sie tydzien i rzucala to To napisała, że ułożyła sobie diete, taka do jej trybu życia. Polegało to na tym , że jadla śniadanko (7.00), potem 2 przekąski (10.00, 13.00) a potem jak wracała to jadła normalny obiad jaki jej mama przygotowała, a jedynie w mniejszej porcji czyli ok 16-17.00 ,a pozniej nic juz nie jadla Więc postaram się może tak jak ona zrobić, bo powinno się jeść większość jedzenia w pierwszej części dnia, niż wieczorem A więc tyle , powodzenia


P S Zjadłam sobie chlebek wieloziarnisty z powidłami śliwkowymi (co tam , że chyba 54 g cukru na 100g ;p, ale to śniadaniee )
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:00   #104
Poziomkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

...

Edytowane przez Poziomkasia
Czas edycji: 2009-10-26 o 17:29
Poziomkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:09   #105
Karo889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam Postanowiłam do Was dołączyć, żeby w końcu się zmotywować i schudnąć te 8 kilogramów ;/
Mam 18 lat, 171cm i ważę 60kg. Niby nie jest źle, ale moje uda i brzuch są tragiczne. Ostatnio kupiłam sobie saszetki aquaslim'u i zaczęłam się odchudzać, ale niestety jakoś mi nie idzie. Dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakieś ćwiczenia? Ile poświęcacie dziennie na trening?
Pozdrawiam ; **
Karo889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:15   #106
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Hej dziewuszki!!!
Wczoraj troszkę podjadłam orzechów włoskich ale, podobno tłuszcz w nich jest korzystny dla organizmu i są dobre na pamięć i koncentrację

No nic dzisiaj idze mi niezle na śniadanko zjadłam jedną kromeczkę fitness z wędliną potem wypiłam małą buteleczkę soku pomarańczowego świeżo wyciśniętego bez cukru i niedawno 5 paluszków rybnych frosty upieczonych w peikarniku bez tłuszczu myśle że jest okey

Tylko najgorsze jest to że mamy dzisiaj gosci i mama kupiła moje ulubione ciasta z cukierni. Dziewczyny trzymajcie mnie bo boje się że skuszę się na kawałeczek to potem nie będe mogła się powstrzymać
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:18   #107
ewaw99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

przepis na shake kawowy
mrozone mleko-lub mleko plus kostki lodu(opcjonalnie smietana kremowka wtedy jest bardziej aksamitny w smaku)+kawa rozpuszczalna+cukier/cukier waniliowy. wszystko do blendera i smacznego
Ponziej wpadne i opisze moje menu, bo teraz jestem troche zabiegana
ewaw99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:51   #108
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

ewaw99-Dzięki bardzo za przepis

Ja wybieram opcje z mlekiem bo śmietana kremówka to bomba kaloryczna niestety
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 15:11   #109
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

witam dziewuszki
olewonek
w tej chwili zmieniam tapetę na bardziej smaczną genialny pomysł, zobaczymy czy na mnie zadziała
chocolate lemon trzymaj się, jak spojrzysz na to ciastko to pomyśl sobie że jedzenie go zajmie ci jakieś pół minuty przyjemności, a do wieczora będziesz o tym myśleć. Jesteś o wiele silniejsza od tego ciastka, a w sklepie czekają super dżinsy w małym rozmiarze a orzechy są bardzo zdrowe, ja staram się jeść przynajmniej 3x w tygodniu
ewaw99 biegnę spróbować shake brzmi apetycznie
poziomkasia gołąbek to głównie ryż, nic w nim złego wszystko jest OK
karo889 i eve211 cześć
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 17:37   #110
gaspared
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
GG do gaspared
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

w końcu znalazłam jakieś forum z interesującym mnie tematem
Też postanowiłam wziąć się za siebie. Mam 19lat, 167wzrostu i uzaleznienie od czekolady! Ale nadszedł czas na wielkie zmiany!

Do dark Chocolate^ : masz racje w 100%! Wprawdzie zawsze do tej pory ulegałam moim wszelkiem zachciankom i pokusom... Moment radości a potem tylko rozymyslanie do wieczora po co tak naprawde to było...

A i serdzecznie witasz wszystkie dziewczyny^ ;D

Edytowane przez gaspared
Czas edycji: 2009-10-11 o 17:40
gaspared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 18:29   #111
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Razem łaatwiej
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 18:40   #112
gaspared
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
GG do gaspared
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Mam nadzieję, że wsparcie coś pomoże i w końcu będą efekty... Bo do tej pory to żal i czarna rozpacz <beczy> !
gaspared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 20:43   #113
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam wszystkie nowe wizażanki!!
dark chocolate-Dziekuje ci bardzo podniosłaś mnie na duchu nie zjadłam dzisiaj nawet kawałeczka ciasta

gaspared-Możesz liczyć na moje wsparcie .Pamiętaj że dobre samopoczucie jest warte twojej pracy i zawsze kiedy będziesz miała chwile słabości nie załamuj się bo dietę można zawsze zacząć od nowa

Musze wam powiedzieć że zauważyłam że od kiedy biore bio cla z zieloną herbatą waga mi skacze na przemian 0,5 kg w dół i znowu w góre ,ponieważ te tableki nie mają żadnej ulotki dołączonej do opakowania tylko jakąś książeczkę z innymi tabletkami tej firmy postanowiłam że poszukam w necie opini o tych proszkach , dużo dziewczyn pisze że przy tych tabletkach trzeba intensywnie ćwiczyć żeby były jakiekolwiek efekty inne piszą że nawet przy cwiczeniach i rygorystycznej diecie nic nie schudły są też takie które po nich tyją tak jak ja z jednej strony jestem mega wkurzona że wydałam na to gówno tyle forsy a z drugiej sie ciesze bo teraz wiem że to wina tabletek i poprostu muszę je odstawić.Tak czy inaczej ja ich nikomu nie polecam a wręcz odradzam
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:12   #114
gaspared
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
GG do gaspared
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

O moim zaczynaniu diety d nowa" to można już całe tomy książek historycznych pisac, ale mimo to znów zaczynam od nowa;D
chocolate lemon gratuluje, że nie skusiłaś się dziś nawet na kawałeczek cistka 3maj tak dalej!
Ja plauje zakupić tabletki Olimp Therm Line II, zobaczymy czy coś mi pomogą.
Wcześniej stosowałam tabletki "Cidrex" ale efekt był żaden! No i postanawiam sobie trzymać się z dala od wszelkich łakoci, co bedzie dla mnie naprawdę trudne! Ale wierze, że razem damy radę

Cel ostateczny to waga 55kilo;D

Dobrej nocki wam życzę dziewczynki zmykam bo jutro sql i dzień pełen pokus czających się na każdym rogu, niesamowicie zagrażający mojej diecie;P
gaspared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:56   #115
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam dziewczyny.
Widzę, że zaczęłyście już, ale i ja się z chęcią przyłączę. Zaczynam od jutra, choć chciałam dopiero za tydzień, myśląc pierw nad dietą oczyszczającą, ale rezygnuję z niej.
Aktualnie ważę ponad 70 kg, ile dokładnie - dowiem się jutro po połudiu, gdyż nie posiadam w domu wagi (aby nie zamęczać się ) i będę musiała poprosić panią higienistkę w szkole, aby mnie zdołowała i powiedziała ile ważę. Mierzę 167 cm, więc niby jest prawie prawidłowo, ale jednak na skraju, więc wolę zrzucić teraz i się pilnować, zmienić styl życia, niż za parę lat męczyć się...
Wiem, że się da, bo już nie raz odchudzałam się, jednak nie pojęłam wtedy do końca słowa `dieta` i po miesiącu/dwóch wracałam do starych przyzwyczajeń no i z czasem kilogramy wracały.

Chcę się odchudzać z Wami, ponieważ ponad trzy lata temu o mały włos nie popadłam w bulimię, przez rok zwracałam wszystko co zjadłam, jednak w końcu powiedziałam sobie dość. Cieszę się, że potrafiłam się z tego wyleczyć sama. Nie chcę znów popełniać jakiś błędów, założyłam dzisiaj kajecik, gdzie będę pisała, co zjadłam, aby pilnować się. Oprócz tego piję od 3 dni Aqua line, a od dzisiaj pożeram błonnik w gumach rozpuszczalnych, zwących się Sankom.
Ćwiczę, a bynajmniej dzisiaj mi się udało. 100 brzuszków rano (i 100 zaraz po skończeniu tego postu ;D), oprócz tego najwięcej ile mogłam na takich dwóch przyrządach z siłowni, które nie mam pojęcia jak się nazywają ;D.
jedne tak jakby kajak, a drugi `jedna noga i reka do przodu, drua noga i reka do tyłu` ;D jutro zapytam się kogoś jak się nazywają fachowo, więc wam napisze .
a teraz uciekam spać i pozdrawiam Was .

Ps. zapomniałam o najważniejszym, waga docelowa: 58/7 kg.
60 też nie pogardzę ;D

gaspared mi Thermo Line II pomogły i to dużo, polecam.

Edytowane przez SharMea
Czas edycji: 2009-10-11 o 21:58
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 05:42   #116
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez chocolate lemon Pokaż wiadomość
A jak wam idą ćwiczenia??
Bo ja jakoś nie mam na nie czasu a jak wracam do domu to jestem tak padnięta że nie w głowie mi ćwiczenia

A tak wogóle muszę się wam pochwalić że ten Bio cla z zieloną herbatą chyba naprawdę działa weszłam na wage i jestem w ciężkim szoku od 2 dni się odchudzam od tygodnia biore leki i schudłam prawie 2 kg i wcale się nie głodze

Ale zdaje sobie sprawe z tego że narazie to nie tłuszcz schodzi mi z oraganizmu tylko woda ,tłuszcz czy tam woda wszystko mi jedno ważne że na wadze jest już 78,3 kg

kochana a moze te 2 kg to woda ona na poczatku tak ładnie leci ... ale nastepne kg to juz bedzie masa malała zobaczysz
co do cwiczen to moj weekend byl bardzo aktywny i dzisiaj mnie wszystko boli - padłam jak nic
a ten rosołek mmmm narobilas mi smakosza



Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
A ja nie wiem o co chodzi ,ale zawsze w trakcie zjazdów mam taki apetyt , że mogłabym w ogóle nie przestawać jeść. Niby niczym nie zgrzeszyłam ,ale sporo tego jedzenia jak na jeden dzień...
1)grahamka +talerz muesli
2)jabłko + kanapka (ciemny chleb+bieluch+polędwica)
3)kanapka
4)serek wiejski i 3 kromki razowca
... i pewnie dzisiaj skuszę się jeszcze na fitellę ,bo zanim pójdę spać ,to zgłodnieję 3 razy
Sunsett tez tak mam ... jade na uczelnie i robie sie głodna
mózg pracuje i to pewnie temu hahhahahaa - bez obrazy dla wszystkich ...
ale w mojej grupeir to wszycy na przerwe czekaja i piknik sie zaczyna bo laseczki w pojemniczkach nawet sałatki sobie przynosza - majonezy i te sprawy


oj tak fajnie bylo na wypadzie ale szybko mineło wymysliłam sobie taki dzisiejszy jadłospis

I sniadanie - kanapeczka z filetem z kurczaka z pomidorem i salatą
II sniadanie musli z jogurtem naturalnym
obiad - ryż z kalafiorem, gyrosik z kurczaka + sałata (-> myslicie ze mozna taki gyrosik wlaczyc do jadlospisu?)
podwieczorek - jabłko
kolacja - szynka z pekinką i ogórkiem
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:02   #117
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Hej dziewczyny Ja właśnie skończyłam jeść śniadanie : grahamka z serkiem i wędlinką .
Na posiłki na resztę dnia na razie nie mam pomysłu . Teraz lecę na lodowisko , miłego dnia
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:25   #118
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja właśnie skończyłam jeść śniadanie : grahamka z serkiem i wędlinką .
Na posiłki na resztę dnia na razie nie mam pomysłu . Teraz lecę na lodowisko , miłego dnia
o mamo lodowisko aaaa ja tez chce!


ale dzisiaj cisza z rana ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 09:06   #119
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

A kto by nie chciał na lodowisko ;] ja niestey siedzę na informatyce...

Moje śniadanko, to:
płatki kukurydziane z mlekiem ;D.
zaraz mam zamiar zjeść jabłuszko, bo śnioadanko o 6 rano było i już mnie lekko ssie ;|
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 09:34   #120
elinkaa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cześć kobietki, ja rónież zaczęłam się w znowu odchudzać, niewiem który to już raz ale tym razem wytrzymam. Więc z wielką przyjemnością się do Was dołączę, bo wiadomo, że razem jest łatwiej
Ja mam 166 cm, w chwili obecnej 62 kg, bo 2 już jakoś ubyło a chciałabym tak ok 55 Zawsze się odchudzałam tylko ograniczając kaloryczne produkty, słodycze itp i ćwiczenia to czasem jak mi się chciało, a teraz stawiam właśnie na sport. zauważyłam, że jak np odmówię sobie czegoś kalorycznego to jest mi ciężko a jak pójdę ćwiczyć to to mnie jakoś motywuje, bo widzę, że to da większy rezultat niż samo niejedzenie np. słodyczy Dzisiaj póki co jestem na kawie, gdyż dopiero wstałam i zaraz do lekarza, więc czeka mnie podwójna sesja ćwiczeń wieczorem ;p pozdrawiam Was wszystkie
__________________
''Nie zostaliśmy sami, dopóki mamy tu kogoś, dla kogo oddychamy''

odchudzanko

64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
elinkaa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.