Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 19:46   #91
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Martaa2 Pokaż wiadomość
No to ja przestrzegam regulaminu i wpisuję odpowiednie okresy użytkowania kosmetyków. Jesteś w stanie sprawdzić, czy używałam go przez miesiąc czy przez tydzień ? Nie. Więc o co chodzi ?
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O kłamstwo?

Sabbath juz ci odpowiedziala. Ja sie moge tylko pod tym podpisac.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 20:31   #92
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Recenzje do usunięcia

Martaa2 nam nie robisz na złość wpisując nieprawdziwy okres stosowania kosmetyku. Tylko nie wiem w takim razie po co wystawiasz recenzję - żeby cos napisać? żeby pokazać jakich kosmetyków używasz? bo coś...?<tu wstawić jakis inny powód>
Nie chcę się kłócić czy robic Ci na złość - po prostu starajmy się, żeby nasza baza była jak najrzetelniejsza i pomagała nam w doborze kosmetyków. Nikt nie sprawdzi przez ile używałas kosmetyku X. Ale nie o to w tym wszystkim chodzi.

Przy okazji - raz użyty https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ub-do-rak.html

Noor, chyba musimy się zastanowic nad podziałem prac, bo recenzji do usunięcia zrobiło się znacznie więcej niż wtedy, gdy zaczynałysmy pracę.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 07:39   #93
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Martaa2 Pokaż wiadomość
Korzystając z okazji, chciałabym prosić, abyś pamiętała o składach INCI w zgłoszeniach. Bardzo mi ich tam brakuje
Nie ja jedna nie podaję składu w zgłoszeniach, napisz do 80% wizazanek aby go dopisywały. Większość korzysta z opcji " kopiuj" " wklej" po prostu.
Jeżeli jesteś taka żądna składu- pofatyguj się do sklepu i sobie sprawdź na opakowaniu:P Sama tak robię:P[/QUOTE]

Nie mam takiej możliwości. Większość zakupów robię w Sieci, dzięki KWC unikam w dużym stopniu korespondencji z obsługą sklepów, co jest uciążliwe. Zdarzało mi się prosić Wizażanki o podanie składu i zawsze spotykałam się z życzliwością.
Cóż, każdy ma swoje standardy. Jedni są aktywni w KWC, bo korzystają z uprzejmości i wiedzy innych Recenzentek i swój wnieść jakiś wkład, inni realizują tu jakieś swoje ambicje i nie zależy im na jakości.

EOT
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:26   #94
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Recenzje do usunięcia

No może już bez przesady, wkleiłaś recencję osoby, która uzywała 3 tyg. kremu do stóp. Ile trzeba używać kremu do stóp żeby go móc ocenić? 3 lata? 3 tyg. to wystarczający czas żeby ocenić taki krem. Nie popadajmy w przesadę. To jest skierowane do iceflower i jej recencji do usunięcia:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=184602
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:11   #95
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Recenzje do usunięcia

Ewelina79, temat 3 tygodniowego stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych był już tutaj wałkowany chyba z kilkadziesiąt razy i regulamin stawia tą sprawę jasno, po co roztrząsać to po raz kolejny? Akurat przy tej recenzji dziwi mnie też ocena 4*, skoro "właściwości regeneracyjne czy nawilżające są żadne", a producent obiecuje to na opakowaniu...

I nie pisz post pod postem, można zawsze edytować poprzednią wiadomość...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 12:56   #96
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Recenzje do usunięcia

teraz wiem, gdzie znikaja moje recenzje..

jestem bardzo zaskoczona tymi dzialaniami, bo jezeli zastosuje np blyszczyk raz i nie podoba mi sie zapach, smak czy cos innego to oczywisce ze nie bede go stosowac przez miesiac by wystawic recenzje!!!
to sami sie tyczy np kremow, jezeli mam reakcje alergiczna po dwoch zastosowaniach to wiecej nie zastosuje, albo jak sie swiece okropnie juz po tygodniu stosowania to nie bede stosowac kilka tygodni by zobaczyc jaki jest efekt!! chyba przesadzacie dziewczyny naprawde...

przy pierwszej aplikacji mozna stwierdzic czy szminka blyszczyk, jest super czy nie..
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 14:11   #97
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
chyba przesadzacie dziewczyny naprawde...
To nie dziewczyny przesadzają. Takie są wymogi Kodeksu Recenzenta, z którymi każda pisząca recenzje Wizażanka powinna się zapoznać, zanim przystapi "do dzieła".

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
przy pierwszej aplikacji mozna stwierdzic czy szminka blyszczyk, jest super czy nie..
Czyżby? To ciekawe skąd tyle recenzji, mówiących że po pewnym czasie uzywania szminka wysusza nabłonek ust?

Oprócz powyższych postów Menthy i Misiapisi polecam lekturze jeszcze wcześniejszy post Mandingi : Cenię sobie korzystanie z Wizażu i denerwuje mnie, gdy (ostatnia sytuacja) sprawdzam krem do twarzy i ma on bardzo wygórowaną lub zaniżoną ocenę, bo ktoś (lub kilku ktosiów) zdecydował(o) się na recenzję po kilku użyciach. A to wiarygodne nie jest (...)

Kontynuacja tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215483
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-11-19 o 22:47
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 15:36   #98
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
znikające recenzje...

nie wiem czy zadaje pytanie w odpowiednim miejscu... interesuje mnie dlaczego nektóre moje recenzje kosmetyków znikają? piszę, są zapisane a za kilka dni sprawdzam i nie ma. Zresztą to dotyczy nie tylko mnie. Zastanawiam sie nad zakupem jogurtowego balsamu do ciała Avon i chciłam poczytać recenzje-kilka dni temu były 3, dziś chce sprawdzć czy są nowe a okazuje sie, że nie ma nawet tamtych trzech. Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje?
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 15:39   #99
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nie wiem czy zadaje pytanie w odpowiednim miejscu... interesuje mnie dlaczego nektóre moje recenzje kosmetyków znikają? piszę, są zapisane a za kilka dni sprawdzam i nie ma. Zresztą to dotyczy nie tylko mnie. Zastanawiam sie nad zakupem jogurtowego balsamu do ciała Avon i chciłam poczytać recenzje-kilka dni temu były 3, dziś chce sprawdzć czy są nowe a okazuje sie, że nie ma nawet tamtych trzech. Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje?
Recenzja musiala byc niezgodna z Regulaminem Recenzentki.
A moze za krotko uzywalas kosmetyku, o ktorym sie wypowiedalas.

Polacam lekture: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kodeks.php
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:47   #100
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje?
Może. Recenzje, które łamia Kodeks Recenzentów lub sa zbyt lakoniczne i praktycznie nic nie mówią o recenzowanym kosmetyku są usuwane z bazy KWC
Link do Kodeksu jest w moim podpisie (podała go również Layla_ibn).
Tutaj dodatkowe szczegóły: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...94&postcount=1
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 10:27   #101
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: znikające recenzje...

czyli pewnie chodziło o czas uzywania, niestety oceniam glowni perfumy i z przyzwyczajenia do wszystkich kosmetykow pisze, ze uzywam ich od kilku dni... teraz będę na to uważać
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 18:14   #102
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
czyli pewnie chodziło o czas uzywania, niestety oceniam glowni perfumy i z przyzwyczajenia do wszystkich kosmetykow pisze, ze uzywam ich od kilku dni... teraz będę na to uważać
Perfumy i wody toaletowe można oceniać dopiero po upływie ok. miesiąca. Wcześniej nie powinno sie wystawiać recenzji.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:53   #103
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Perfumy i wody toaletowe można oceniać dopiero po upływie ok. miesiąca. Wcześniej nie powinno sie wystawiać recenzji.
bo???
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 07:29   #104
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Perfumy i wody toaletowe można oceniać dopiero po upływie ok. miesiąca. Wcześniej nie powinno sie wystawiać recenzji.
Zapachy można oceniać nawet z próbki, niekoniecznie po miesiącu. To jedyny wyjątek w KWC, bo zapachy sa tak naprawdę trudne do obiektywnej oceny. Resztę oceniamy zgodnie z zasadami http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kodeks.php
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:43   #105
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: znikające recenzje...

zniknęły prawie wszystkie recenzje szamponu Clear ( w tym moja). Wydawało mi się że wszystkie spełniały regulamin. Czy możliwe, ze chodziło o brak rozróżnienia rodzajów tego szamponu? W katalogu KWC znajduje się tylko szampon do włosów przetłuszczających się (Clear Scalp Oil Control) a oceny dotyczyły także innych rodzajów. Czy możliwe, ze dlatego zniknęły?

Serdecznie pozdrawiam

Tenarr
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 14:46   #106
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
zniknęły prawie wszystkie recenzje szamponu Clear ( w tym moja). Wydawało mi się że wszystkie spełniały regulamin. Czy możliwe, ze chodziło o brak rozróżnienia rodzajów tego szamponu? W katalogu KWC znajduje się tylko szampon do włosów przetłuszczających się (Clear Scalp Oil Control) a oceny dotyczyły także innych rodzajów. Czy możliwe, ze dlatego zniknęły?
Właśnie dlatego zniknęły. W bazie mamy zgłoszoną jedną wersję szamponu, w celu wystawienia oceny innej należy najpierw zgłosić tę wersję jako osobny produkt.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 21:12   #107
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Question Dot.: znikające recenzje...

Ja też co jakiś czas wyłapuję, że zniknęła jakaś moja recenzja; z tym, że dotyczy to raczej starszych recenzji, takich np. sprzed 2 lat. Nie wydaje mi się, że były niezgodne z regulaminem, tym bardziej, że "trzymały się" tyle czasu...
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 08:10   #108
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: znikające recenzje...

no to już wiem, dzięki
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 11:22   #109
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Ja też co jakiś czas wyłapuję, że zniknęła jakaś moja recenzja; z tym, że dotyczy to raczej starszych recenzji, takich np. sprzed 2 lat. Nie wydaje mi się, że były niezgodne z regulaminem, tym bardziej, że "trzymały się" tyle czasu...
To, że "trzymały" się tyle czasu, to nie znaczy, że były w porządku - może po prostu wcześniej nie zostały "wyłapane". Nie usuwamy recenzji, które są w porządku.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 12:39   #110
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Question Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To, że "trzymały" się tyle czasu, to nie znaczy, że były w porządku - może po prostu wcześniej nie zostały "wyłapane". Nie usuwamy recenzji, które są w porządku.
Czy jest jakiś sposób na dowiedzenie się, dlaczego zostały usunięte w takim razie?
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:09   #111
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: znikające recenzje...

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Czy jest jakiś sposób na dowiedzenie się, dlaczego zostały usunięte w takim razie?
Recenzje usuwane są na stałe, nie ma też żadnej historii usuniętych recenzji, a przy takiej ilości recenzji, jaką usuwam tygodniowo nie jestem w stanie pamiętać wszystkich recenzentek i przyczyn, dla których usuwam recenzje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 15:36   #112
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: znikające recenzje...

Tak myślałam. Cóż, pozostanę w niewiedzy.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:26   #113
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Dot.: Recenzje do usunięcia

No jeżeli recenzje składające się z bełkotliwych zdań np. " jest taki niach niach" " jush go koffam", do tego z masą literówek i pisane dziwacznymi pokemonami są czytelne- to chyba mamy odmienne zdanie na temat poprawności języka polskiego.
Dziwne, że nie usuwa się tu ewidentnego bełkotu i nic nie wnoszących treści ale z kolei wywala się poprawne i treściwe recenzje, tylko dlatego, ze ktoś używał balsamu 3 tygodnie a nie 4. Już gdzieś powyżej była o tym dyskusja- recenzentki zorientowały się w czym rzecz i dla świętego spokoju wpisują wymagany czas użytkowania.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:39   #114
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Martaa2 Pokaż wiadomość
No jeżeli recenzje składające się z bełkotliwych zdań np. " jest taki niach niach" " jush go koffam", do tego z masą literówek i pisane dziwacznymi pokemonami są czytelne- to chyba mamy odmienne zdanie na temat poprawności języka polskiego.
Dziwne, że nie usuwa się tu ewidentnego bełkotu i nic nie wnoszących treści ale z kolei wywala się poprawne i treściwe recenzje, tylko dlatego, ze ktoś używał balsamu 3 tygodnie a nie 4. Już gdzieś powyżej była o tym dyskusja- recenzentki zorientowały się w czym rzecz i dla świętego spokoju wpisują wymagany czas użytkowania.
Zgadzam się. Temat co prawda był wałkowany już wiele razy, ale obecnie mamy wymierne skutki w postaci braku nowych, wartościowych recenzji. Widze przynajmniej kilka osób, które wycofały się z pisania wspaniałych i rzetelnych recenzji po tym, jak ich praca została skasowana, gdyż brakło (przysłowiowego) tygodnia do spełnienia warunków regulaminowych.
No cóż, pozostanie nam bazować na szerokiej wiedzy i bełkocie Crazy Princess i innych znawczyń tematu i mowy ojczystej. Oczywiście odbywa się to ze sporą stratą dla portalu (trochę się temu dziwię) no ale w tym przypadku świata zbawić się nie da.
Recenzje zaczynają się robić byle jakie i zupełnie bezużyteczne no ale za to są regulaminowe
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:48   #115
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Temat co prawda był wałkowany już wiele razy, ale obecnie mamy wymierne skutki w postaci braku nowych, wartościowych recenzji. Widze przynajmniej kilka osób, które wycofały się z pisania wspaniałych i rzetelnych recenzji po tym, jak ich praca została skasowana, gdyż brakło (przysłowiowego) tygodnia do spełnienia warunków regulaminowych.
No cóż, pozostanie nam bazować na szerokiej wiedzy i bełkocie Crazy Princess i innych znawczyń tematu i mowy ojczystej. Oczywiście odbywa się to ze sporą stratą dla portalu (trochę się temu dziwię) no ale w tym przypadku świata zbawić się nie da.
Recenzje zaczynają się robić byle jakie i zupełnie bezużyteczne no ale za to są regulaminowe
Dziewczyny, ale tak patrzac na to z drugiej strony, czy osobom pokroju Crazy Princess powinno sie odmowic prawa do wystawiania opinii, ze wzgledu na 'dziwny' styl wypowiedzi, nieumiejetnosc pieknego pisania i tego ze nie kazdej osobie sie to podoba, przeciez liczba uzytkowniczek wizazu jest ogromna i przewijaja sie tu rozne osoby z roznych srodowisk...
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 14:09   #116
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale tak patrzac na to z drugiej strony, czy osobom pokroju Crazy Princess powinno sie odmowic prawa do wystawiania opinii, ze wzgledu na 'dziwny' styl wypowiedzi, nieumiejetnosc pieknego pisania i tego ze nie kazdej osobie sie to podoba, przeciez liczba uzytkowniczek wizazu jest ogromna i przewijaja sie tu rozne osoby z roznych srodowisk...
mnie się też to nie podoba ale Masłowska mimo brzmiącego bełkotu swego czasu zawojowała świat Nie możemy nikomu odbierać prawa głosu...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 14:26   #117
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Recenzje do usunięcia

oczywiście, dziewczyny,macie rację, nie chcę nikomu odbierać prawa głosu.

Sygnalizuję tylko, że z powodu kasowania bardzo dobrych merytorycznie recenzji na podstawie braku kilku dni albo drobiazgu formalnego, z KWC odchodzą (słusznie obrażone) dziewczyny których wiedza jest bezdyskusyjna i bezcenna. A gnioty zostają i trwają nam wesoło.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 14:28   #118
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Dot.: Recenzje do usunięcia

Masłowska zawojowała chwilowo rynek literacki, gdyż jej " Wojna.." była po pierwsze pewnym novum a po drugie miała świetną promocję, a to tez ma duże znaczenie.
Wracając do meritum- wydaje mi się, że powinniśmy dbać o jakość recenzji i ich poprawną polszczyznę oraz merytorykę, pani CP tego warunku nie spełnia- niech może najpierw poćwiczy w domu sposób pisania. Przecież tego się nie da czytać.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 14:37   #119
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Dot.: Recenzje do usunięcia

Sygnalizuję tylko, że z powodu kasowania bardzo dobrych merytorycznie recenzji na podstawie braku kilku dni albo drobiazgu formalnego, z KWC odchodzą (słusznie obrażone) dziewczyny których wiedza jest bezdyskusyjna i bezcenna. A gnioty zostają i trwają nam wesoło.[/QUOTE]

Nie dziwię się, mnie też się nie chce już czasem pisać recenzji. Szczególnie, gdy widzę te koszmarne powklejane tasiemce recenzji do wywalenia, w których specjalizuje się pewna pani. A jedynym kryterium w jej przypadku jest " czas użytkowania".
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 14:48   #120
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Recenzje do usunięcia

nie ja tu sprzątam ale do kwestii tego typu jest osobny wątek i tam chyba lepiej się przenieść zanim Noor nas wszystkich pogoni
EOT
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-28 22:07:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.