rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 17:07   #91
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Otóż, sama nie wiem co ze sobą zrobić. Chcę poprawić sylwetkę, a takze wygląd skóry. Nie chodzi mi o zrzucanie masowych kg, ale kilka kg, by po prostu lepiej sie poczuc. Czytam o masażu rolletic i chyba sie skusze. Z czym mam połaczyc ten masaz, by zrzucic kilka kg i lepiej sie czuc i lepiej wygladac?
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:31   #92
etna25
Raczkowanie
 
Avatar etna25
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 253
Arrow Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Właśnie dzisiaj byłam i bardzo Ci polecam. Ja się po tym super czuje. I będę chodzić dalej
etna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:33   #93
etna25
Raczkowanie
 
Avatar etna25
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 253
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja chodzę na rolki dwa razy w tygodniu w środę chodzę na aerobik w wodzie, a w sobotę tak sobie pływam 45min.
etna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 09:19   #94
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja dzis znowu ide i strasznie sie ciesze.
Efekty są moim zdaniem porazające - w zasadzie przyzwyczailam sie, ze nic nie dziala (tu chodzi mi o cellulit). Dodatkowo:
- od dwoch miesiecy aerobik 2xtydzien; czasem cwicze w domu na orbitreku okolo 40 minut
- caly czas na diecie Montignac (więcej o tej diecie możesz się dowiedzieć na www.montignac.webd.pl)
- smaruje sie preparatami 2x dziennie - uzywam przemiennie eveline, perfecta, AA- ujedrniajace (dodatkowo przed sesja rollek tez sie smaruje); smaruje nogi i brzuch
- dodatkowow chodze na presso-terapie
- robie sobie peeling kawowy 2-3 razyw tygodniu
- codziennie minium 2litry plynow - i to nie zadne tam soki czy cole duuuzo wody, biala herbata i herbaty ziolowe - z przewaga wody ma sie rozumiec.

Pozstanowilam sobie taki zmasowany atak zrobic. Wszystko to robilam bez rolek. Efekty byly, ale naprawde niezadowalajace. Teraz jest wielka roznica - tylko po dwoch razach. Naprawde polecam.
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:17   #95
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Byłam juz dwa razy. Właściwie trudno mi cos powiedzieć na temat efektów, bo zaatakowałam celulit na wiele sposobów: zaczęłąm biegać, jeżdżę na rowerze, stosuję zabiegi gabinetowe na ciało, no i oczywiście dieta. Moja skóra na udach i pośladkach już dawno nie wyglądała tak dobrze, ale chyba nie jest to jeszcze zasługa rolletica.
Sam masaż jest dla mnie bardzo przyjemny i świetnie sie po nim czuję. Zastanawiam się jednak nad zmianą gabinetu, bo właścicielka tego jakoś z trudem przyjmuje do wiadomości, że nie wierzę w 10 kg w ciągu miesiąca, nie zmienię swojej diety (słuzy mi i dobrze się na niej czuję), nie chcę pić octu jabłkowego i nie kupię od niej żadnych magicznych ziółek.
Czy Wy tez macie taką obsługę tych gabinetów, czy tylko ja trafiłam na tak gorliwą panią?
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:50   #96
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Jestem osobą szczupłą [49kg] i nie zależy mi na zrzuceniu wagi, nawet jest to nie wskazane ..Wczoraj z ciekawości zważyłam się przed i po rolleticu- 600g mniej..normalnie szok.
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:14   #97
Freyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam piękne Panie Dzisiaj pierwszy raz byłam na rolleticu, zmotywowały mnie Wasze posty. A zdecydowalam sie, bo nie ukrywam - zależy mi żeby zrzucić sporo zbędnych kilogramów. Niestety w salonie, w którym bylam nie posiadają diet, bo wg prowadzącej są one zbyt radykalne i kobiety nie chcą sie stosować do nich takze nawet nie wiem jak taka dieta wygląda.. widzialam w ktorymś z poprzednich postów, że został podany przykladowy jadłospis jednak jest on nieczytelny i niezbyt zrozumiały i w pewnych momentach zaprzeczał sam sobie:P więc ja mam takie pytanie, czy Wy stosowałyście diete? Jak ona wygląda ?(jeżeli którakolwiek mialaby odrobine chęci i czasu to jezeli by zamieścila to byłabym bardzo wdzięczna ps. jestem wegetarianką ) No i najwazniejsze...różne są tu widze opinie...jedne piszą że działa cuda, drudzy że to w sumie nic takiego, czy jest tu ktoś, kto stosował rolletic w ramach odchudzania i jest naprawde zadowolony?
Dziękuje z góry za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie.
F.
Freyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 17:51   #98
markni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Polecam, stosowanie masażu Rolletic działa naprawdę, stosując zalecaną dietę i masując się można nieźle schudnąć, a przede wszystkim ujędrnić skórę.
Polecam gabinet w Katowicach, prowadzi go fajny facet.
www.terapia.moksamed.pl
Pozdrawiam Marta

Edytowane przez markni
Czas edycji: 2008-04-30 o 18:43
markni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:27   #99
etna25
Raczkowanie
 
Avatar etna25
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 253
Wink Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja gorąco polecam gabitet w Kartuzach. II piętro u Stencla. Nowo wybudowane. Pani, która prowadzi jest poprostu super!!!! Ma diety, preparaty i ludzkie ceny. Powinnam dostać gratis wizytę za taką reklamę. Nie żartuje jest naprawdę super i gabinet też. Dzisiaj idę na 14 już się nie mogę doczekać po tym objadaniu się w długim weekendzie.
etna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 07:38   #100
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja tam serdecznie polecam salon Beaty Hościło w Białymstoku Beastudio. Wczoraj kupiłam sobie kolejny karnet na rolletic i dostałam 5 wejsc gratis. Super - naprawde wszystkim polecam ten sposob WSPOMAGANIA odchudzania
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:59   #101
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a czy mógłby ktos polecić jakis gabinet w Szczecinie?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 07:26   #102
adamo86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczytno/Olsztyn
Wiadomości: 8
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam
Mam takie skromne pytanko czy są jakies przeciwwskazania aby z masazy rolletic korzystał mężczyzna ?
Mam mały brzuszek ale przeszkadza mi to troche cwicze ale brzuszek nie spada jak bym chciał.
Pomyślałem, że moze rolletic by mi pomógł.

A poza tym ciekaw jestem tego masażu lubie różne masaże więc może i ten by mi sie spodobał, troche relaksu i usunięcia toksyn z organizmu kazdemu sie przyda, a widze ze cenowo w porównaniu do normalnego masażu wychodzi o wiele taniej

Więc drogie panie co powiecie mi na ten temat?
adamo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 08:40   #103
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez adamo86 Pokaż wiadomość
Witam
Mam takie skromne pytanko czy są jakies przeciwwskazania aby z masazy rolletic korzystał mężczyzna ?
Mam mały brzuszek ale przeszkadza mi to troche cwicze ale brzuszek nie spada jak bym chciał.
Pomyślałem, że moze rolletic by mi pomógł.

A poza tym ciekaw jestem tego masażu lubie różne masaże więc może i ten by mi sie spodobał, troche relaksu i usunięcia toksyn z organizmu kazdemu sie przyda, a widze ze cenowo w porównaniu do normalnego masażu wychodzi o wiele taniej

Więc drogie panie co powiecie mi na ten temat?
Prawde mówiąc - nie wiem. Ale jestem na rolletic umówiona na jutro, więc się podpytam. Tym bardziej, że patrząc na rosnący brzuszek mojego męża też juz się nad tym zastanawiałam.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 08:51   #104
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez adamo86 Pokaż wiadomość
Witam
Mam takie skromne pytanko czy są jakies przeciwwskazania aby z masazy rolletic korzystał mężczyzna ?
Mam mały brzuszek ale przeszkadza mi to troche cwicze ale brzuszek nie spada jak bym chciał.
Pomyślałem, że moze rolletic by mi pomógł.

A poza tym ciekaw jestem tego masażu lubie różne masaże więc może i ten by mi sie spodobał, troche relaksu i usunięcia toksyn z organizmu kazdemu sie przyda, a widze ze cenowo w porównaniu do normalnego masażu wychodzi o wiele taniej

Więc drogie panie co powiecie mi na ten temat?
Hej nie ma przeciwskazań,męzyczyxni mogą korzystać z masażu rolletic,tyle że powinni miec inny probram niż kobiety,a więc nie stanardowy. Zwiększona ilośc na brzuchu,ale nie przesadzając,bo wtedy brzuch może boleć. ja myślę żebyś wypróbował, 1 wizayta jest gartis i wtedy zdecydujesz. Nastaw siena to że możesz masować się z samymi kobietami
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:33   #105
adamo86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczytno/Olsztyn
Wiadomości: 8
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Zwiększona ilośc na brzuchu,ale nie przesadzając,bo wtedy brzuch może boleć. ja myślę żebyś wypróbował, 1 wizayta jest gartis i wtedy zdecydujesz. Nastaw siena to że możesz masować się z samymi kobietami
hmm brzuszek może boleć ?? to co to jakies bicze czy jak ...
To taki intensywny mazaz ze bolą po nim masowane partie ciała ?
a na zdięciach te rolki nie wyglądają tak groźnie

Hmm z samymi kobietami. To znaczy, że nie widziałaś jeszcze faceta masującego sie na tych rolkach ? Pojedyncze sztuki sie trafiają? Czy w ogóle nie ma ??

kurcze jak tak to nie wiem czy sie odwaze pewnie wszystkie koiety beda tylko na mnie patrzec dziwnie co ja tam robie ojej bo to duzo osób na raz w jednym pomieszczeniu sie masuje tak ?
Albo i kopbiety beda czuły sie skrępowane no nie wiem

Gdyby obok którejś z was jakis chłopak sie masował to co byscie myslały? nie krępowąły byście sie? patrzyły byście jakoś podejrzanie na tego biedaka ?
adamo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 19:35   #106
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez adamo86 Pokaż wiadomość
hmm brzuszek może boleć ?? to co to jakies bicze czy jak ...
To taki intensywny mazaz ze bolą po nim masowane partie ciała ?
a na zdięciach te rolki nie wyglądają tak groźnie

Hmm z samymi kobietami. To znaczy, że nie widziałaś jeszcze faceta masującego sie na tych rolkach ? Pojedyncze sztuki sie trafiają? Czy w ogóle nie ma ??

kurcze jak tak to nie wiem czy sie odwaze pewnie wszystkie koiety beda tylko na mnie patrzec dziwnie co ja tam robie ojej bo to duzo osób na raz w jednym pomieszczeniu sie masuje tak ?
Albo i kopbiety beda czuły sie skrępowane no nie wiem

Gdyby obok którejś z was jakis chłopak sie masował to co byscie myslały? nie krępowąły byście sie? patrzyły byście jakoś podejrzanie na tego biedaka ?
Zdarzają się "pojedyncze sztuki",lecz bywa to rzadko, raczej masaż jest na ujędrnienie ciała i celluliit a nie odchudzanie,więc dlatego jest mało facetów.Kobiety mogą czuć się skrempowane,ale to nie zabawnego,że przychodzi facet,raczej panie mogą sie tylko trochę dziwić.jak chcesz to sie umów i powiedz że chcesz byc sam,to nie bedzie problemu,ale prawdopodobne jest bardzo,ze instruktorką bedzie kobietarolki masują,ale silny masaż w jednym miejscu, przez kilka dobrych minut może już boleć
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 14:55   #107
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez adamo86 Pokaż wiadomość
hmm brzuszek może boleć ?? to co to jakies bicze czy jak ...
To taki intensywny mazaz ze bolą po nim masowane partie ciała ?
a na zdięciach te rolki nie wyglądają tak groźnie

Hmm z samymi kobietami. To znaczy, że nie widziałaś jeszcze faceta masującego sie na tych rolkach ? Pojedyncze sztuki sie trafiają? Czy w ogóle nie ma ??

kurcze jak tak to nie wiem czy sie odwaze pewnie wszystkie koiety beda tylko na mnie patrzec dziwnie co ja tam robie ojej bo to duzo osób na raz w jednym pomieszczeniu sie masuje tak ?
Albo i kopbiety beda czuły sie skrępowane no nie wiem

Gdyby obok którejś z was jakis chłopak sie masował to co byscie myslały? nie krępowąły byście sie? patrzyły byście jakoś podejrzanie na tego biedaka ?

Byłam dzisiaj i pytałam. Mężczyźni jak najbardziej mogą skorzystać z rolleticu, choc w "moim" gabinecie jeszcze żaden nie był. Byc może się to wkrótce zmieni, bo akurat przy mnie pewien pan dość mocno o wszystko wypytywał.
Tam gdzie chodzę jednoczesnie masują się trzy osoby. Osobiście wcale nie przeszkadzałoby mi, jeśli wśród nas znalazłby sie mężczyzna.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 15:53   #108
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj i pytałam. Mężczyźni jak najbardziej mogą skorzystać z rolleticu, choc w "moim" gabinecie jeszcze żaden nie był. Byc może się to wkrótce zmieni, bo akurat przy mnie pewien pan dość mocno o wszystko wypytywał.
Tam gdzie chodzę jednoczesnie masują się trzy osoby. Osobiście wcale nie przeszkadzałoby mi, jeśli wśród nas znalazłby sie mężczyzna.
z doświadczenia wiem, że większości kobiet jednak męzczyzna na roleticu przeszkadza.nie ukrywajmy,że przy niektórych pozycjach,kobieta może wyglądac wyzywająco, i może wtedy czuc się skrempowana.ja zalecałabym masaż samemu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:37   #109
adamo86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczytno/Olsztyn
Wiadomości: 8
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
z doświadczenia wiem, że większości kobiet jednak męzczyzna na roleticu przeszkadza.nie ukrywajmy,że przy niektórych pozycjach,kobieta może wyglądac wyzywająco, i może wtedy czuc się skrempowana.ja zalecałabym masaż samemu
hmm nie wiem czy to akurat dobry warunek.
Na siłowni kobiety tez przy niektórych ćwiczeniach wyglądają wyzywająco i nie ma tam takiego problemu
Na razie byłem tylko na darmowym masażyku przy okazji otwarcia nowego saolonu u mnie na osiedlu ale nie rolletic lecz Roll shaper. Przy okazji otwarcia można było skorzystać za darmo ze skróconej wersji masażu.

Bardzo miłe panie instruktorki zaznajomiły mnie ze sprzetem i masaż sie zaczoł.
Trwał dość krótko bo całość około po minucie kazda partia ciała ale szczerze mowiąc fajny masażyk.

Nic mnie nie boli oprócz małych zakwasów w pośladkach.(to ciekawe co bedzie z pośladkami po dłuższym masażu chyba godzinne wejscie jest zalecane na raz)

akurat trafiłem na pusty salon więc sam sie masowałem z dwoma instruktorkami po bokach ale panie chętnie mnie namawiały do nastepnych masaży.

Mam w okolicy salon rolletic także więc dla porównania jak bede miał chwile skocze tez i tam Przy okazji zobaczymy jak zareagują inne panie kożystające z tego masażu.

Poza tym na brzuszku nic nie poczułem jak na razie ale moze ta minutka to za mało żeby cos na brzuszku poczuc nie wiem.
przejde sie niedługo na w pełni czasowy masażyk to zobaczymy
adamo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 22:38   #110
samborka
Przyczajenie
 
Avatar samborka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

HEJ! zaczełam chodzic na rollmasaż..powiedzcie mi tylko czy moge mieć krótkie spodenki?? zalzy mi tylko na poprawie dolnych partii ciała.. uzywam tez kremu wyszczuplajacego przed zabiegiem..czy dobrze? prosze odpiszcie.. pozdrawiam!!

aa...czy to normalne ze mam opucniete uda po zabiegach;| (bylam na 3)
samborka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 07:37   #111
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Najelpiej zpaytaj swojej maszystki/kosmetyczki/instruktorki czy kogo tam masz w tym miejscu. Ja na roletic nosze getry - takie leginsy i o chyba jest najlepsze... Nie wyobrazam sobie masowana w krotkich spodenkacj - przeciez przy niektorych pozycjach to sie podciaga strasznie i jest wkurzajace...
Ja przed masazem smaruje sie perfecta na cellulit (smarowanie poradzila moja kosmatyczka)
Opuchniete nogi to na pewno nei jest dobry obajw. Z jednej strony moze zaczyc, ze masz problem z krazeniem limfatycznym - i wtedy w ogole niepowinnas roibic tego masazu (mojej kolezance jedno udo spucho o 11 cm - musiala isc do lekarza i przestac sie rollkowac). Albo moze tez znaczyc, ze zle sie masujesz - w zla strone (no bo czesc partii masuje sie w dol aczesc w gore - zgodnie z przelpywem linfy w organizmie) i blokujesz sobie limfe i puchniesz.... Koniecznie zapytaj tego kogos gdzie sie masujesz, bo to moze bc niebezpieczne.
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:02   #112
samborka
Przyczajenie
 
Avatar samborka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

jeeejj..no to mnie teraz wystraszyłaś;| masuje tylko uda i łydki - masaz zawsze w strone serca wiec mysle ze to nie jest przyczyną.. oczywiscie pytałam sie po pierwszym masażu pani ktora się tym zajmuje..niestety wie tyle co ja..;/ czesto jest tak ze takimi sprawami zajmuja sie osoby niekompetentne...
Dzis wybieram sie na 4 masaz, jesli zauwaze ze mam znowu spuchniete uda pojde do lekarza jak radzisz.
a co do spodenek to nie przeszkadzaja mi wcale w masowaniu, nie wchodza w rolki itd. myslalam raczej ze moze masaz przez jakis materiał bedzie skuteczniejszy czy ze nie bedzie mi tak obijał nóg ( ?:P??)
Dzieki wielkie za odpowiedz
samborka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 07:29   #113
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Moja Pani - a wydaje mi się że jest do tego dobrze przygotowana - mówi, że to ważne, żeby wymasować całe ciało, bo linmfa krązy po cały organiźmie i cos tam, coś tam - dokładnie nei wiem dlaczego, ale kilka razy mówiła, że to ważne. I jesli zalezy mi szczególnie na jakichś częściach ciałą to potem ewentualnie kilka minut sobie pomasować jeszcze. Bo generalnie ja każda pozycję (czyli każdą część) masuję około 3-4 minuty - tak mniej więcej po równo. Może ty masujesz za długo? A może po prostu roblem jest w tym, że nie masujesz całego ciału i gdzieś tam to Ci się blokuje? Ja tam do końca ekspertką nie jestem - mówię tylko to co mi powiedziano...
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:49   #114
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Mnie zalezy na masazu nog i posladków, ale skoro to jest pewnego rodzaju masaz limfatyczny masuje całe ciało-wydaje mi się, że wtedy to ma sens. Efekty u mnie już widać, choć byłam dopiero 4raz. Następny raz mam nadzieję jutro-dziś za bardzo mnie boli przód ud, nawet mam jednego siniaka,,hihi
Strój-jak najbardziej leginsy, skarpetki, t-shirt -łatwiej się masuje i w sumie jest tez bardziej higieniczniej.
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 15:59   #115
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

A ja byłam dzisiaj ósmy raz i rezygnuję. Efekty wprawdzie jakieś są, ale jak pisałam wyżej, walke z celulitem toczę "wielotorowo" i włączenie do niej rolleticu nie wpłynęło znacząco na jej rezultat.
Za te same pieniądze mam dwa wejścia na basen.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 07:38   #116
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja tam walkę z cellulitem prowadze wilotorowo i od wielu lat Na rolleticu byłam może z 8 razy a efekty są szokująco pozytywne. Wczesniej mialam takie grudy ze starch sie bac. Teraz cellulit jest widoczny ale duzo duzo mniejszy i duzo lepiej wyglada. Na mnie na pewno dzila juz kupilam sobie drugi karnet a moja kosmetyczka dala mi jeszcz 5 wejsc za darmo (a tak w ogole to moja kosmetyczka tez sie masuje - w ciagu 3 miesiecy starcila po 6 cm w udach - niezle, co?)
W kazdym razie ja bede chodzic. Taz mi zalezy na dolnych partiach - udach i tylku (jak kazdej babce w sumie), ale masuje sie cala. Moja kosmetyczka powiedziala, ze to naprawde bardzo wazne.Samborka - moze sprobuj ze 3 razy wykonac pelny masaz i sama zobaczysz.
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:07   #117
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja się właśnie zastanawiam nad karnetem na rolletic. Schudnąć nie muszę (choć jak zgubię kilo czy dwa to krzywdy nie będzie ) ale zależy mi na ujędrnieniu pośladków i ud. Ciekawe jakie dałoby to efekty w połączeniu z Lipometric przed rolkami?
Ile razy tygodniowo chodzicie na rolletic?
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 20:55   #118
samborka
Przyczajenie
 
Avatar samborka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

do masazu ud, łydek i pośladków dorzuciłam jeszcze brzuch i "boczki" wiec daruję sobie tylko rece i kregosłup. dzis bylam na rolkach i juz jest ok. nie ma zadnych opuchnięc, juz nic mnie nie boli...a efekty..? zobaczymy za jakis czas buzka;*
samborka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 20:56   #119
samborka
Przyczajenie
 
Avatar samborka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

do Kulkaaga - ja masuje sie 3 razy w tyg i podobno tak jest najlepiej(tak słyszalam) Pozdrawiam;]
samborka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:37   #120
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez samborka Pokaż wiadomość
do Kulkaaga - ja masuje sie 3 razy w tyg i podobno tak jest najlepiej(tak słyszalam) Pozdrawiam;]
Dzięki
W poniedziałek wybiorę się na wywiad do mojego gabinetu. Póki co wiem tyle, że karnet 10 godz. kosztuje 90 zł, więc nie jest źle
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.