Azja Express - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-23, 08:09   #91
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Azja Express

Oglądam i nawet lubię ten program. Chociaż po części rozumiem osoby krytykujące za wykorzystanie biedniejszych osób.
Wydaje mi się, że program jest w jakiś sposób reżyserowany i cześć tych "taksówkarzy" jest podstawiona. Podobnie jak miejsca w których śpią. Wydaje mi się, że jakąś rezerwę przygotowaną mają tak, aby w razie czego nikt nie spał na ulicy.

Przyznam szczerze, że najciekawszą parą wydaje mi się Radzio i Małgosia. Małgosia taka totalnie inna, totalnie prywatna gdzie widać jej złość, jej głupiutkie teksty i zachowanie. Faktycznie ma najlepsze teksty

Renatka - o niej można mówić i mówić. Pewnie częściowo montaż jest tak pokazany, aby zrobić z niej zołzę, ale jednak i montażysta musi się na czymś oprzeć. Faktem jest, że mimo swojego wieku wydaje się być niedojrzała, dominująca i taka bez sumienia. Na dodatek wydaje mi się, że przesadnie stara się kontrolować swój wizerunek (by nie wypaść na pustą modelkę) co mocno widać w jej tekstach. O ile wkurzył mnie Pascal, który najpierw kazał w siebie rzucać jajkami a potem się za to obraził o tyle to, że widząc jak on nie reaguje mogła być rozsądniejsza.
W tej parze widać wyraźnie, że brakuje Renatce jakiejś przyjaciółki, przyjaciela, który potrafiłby się jej postawić, krzyknąć na nią czy ustawić do pionu. Może wtedy ogarnęłaby się.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 08:55   #92
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Azja Express

Ciekawa jestem reakcji, gdyby ta koleżanka upierała się przy swoim i obraziła jej majestat Swoją drogą widać, że na każdym kroku daje jej do zrozumienia, że to ona jest góra, bo to ją zaprosili, a Renata zrobiła jej łaskę zabierając ją do Azji, aby mogła przeżyć przygode swojego życia opalając sie w jej blasku chwały.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 09:15   #93
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Nie rozumiem czemu Lis/Jemioł najpierw mieli nocować w tym "kurniku" a potem po swoich narzekaniach nagle znaleźli normalny nocleg I niby mamy w to uwierzyć że to nie ustawka?

Pascal widać że spadł nieprzypadkowo, chyba źle poczuł obrzucany jajkami i nie ukrywajmy nigdy by nie spadł okładany przez tą drobną blondynkę Podejrzewam że ta "walka" trwała już wystarczająco długo i sam sie zsunął

Włodarczyk z koleżanką mają jakieś szczęście do młodzieżowych pokoi.

Widać że Rozenek jest bardzo ambitna, i jak trzeba przestaje marudzić i bierze się za robotę/miotłę. Przy niej Lisica to osoba z innego świata.

Jak ktoś już wspomniał niektóre osoby stracą na wizerunku po tym programie

O Renacie napisano już wiele i negatywnie, podejrzewam że ona sama miała o sobie lepsze mniemanie, ale tez mogła sie mylić co do swojej osoby. Szok że ma 30 lat bo zachowuje sie jak rozkapryszona 19latka.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 09:28   #94
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Azja Express

Ja w ogole nie rozumiem PO CO Renata rzucala tymi jajkami. ok, pascal tak powiedzial, ale ani on nie walczył ani nic. Zenada jak dla mnie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 09:34   #95
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Jemioł jest w moim wieku
Patrząc na jego zachowanie myślałam, że jest ok. 40.
Sprawdziłam że Lisica ma 46 lat. Mimo tych wypełniaczy i gładkiego czoła w moim odczuciu wygląda starzej. Obstawiałam że ma 50+.

Maria Konarowska (córka Joanny Szczepkowskiej, koleżanka Włodarczyk) grała tytułową rolę w serialu "kopciuszek" (tvp2).
Teraz prowadzi Galileo z Pawłem Orleańskim. Tam jest właśnia taka pozytywną osoba, ale myślałam ze to kreacja na potrzeby programu.

Zaskoczyła mnie tez Agnieszka Włodarczyk. Pamiętam ją z "tańca z gwiazdami" czy "jak oni śpiewają" jako ambitną osobe, niezbyt miłą dla innych uczestników, traktujacą te programy bardzo serio i walczącą tylko o zwycięstwo.
A tu normalna uśmiechnięta dziewczyna, na luzie. Do zadań się przykłada, ale nie dąży do tego żeby za wszelką cenę wygrać jak Lisica czy Rozenek i nie rozpacza jak jest w tyle stawki.
Jeśli udział w Azja Ekspres miał jej pomóc w ociepleniu wizerunku po rozstaniu z krawczykiem, to udało jej sie to.

Edytowane przez ZamyslonaRoztargniona
Czas edycji: 2016-09-23 o 09:35
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 09:49   #96
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Azja Express

Myślałam, że ten program to totalna żenada, ale muszę przyznać, że da się oglądać i jest nawet zabawny. Oczywiście też mam wrażenie, że mnóstwo rzeczy jest ustawionych, bo naprawdę trudno mi uwierzyć, że uczestnicy dostają miejsce do spania, poczęstunek i transport ot tak, na ładne oczy. Także zapewne to mają dogadane i domyślam się, że realizatorzy nie zostawiliby głodnych i wymęczonych celebrytów własnemu losowi

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Małgorzatą Rozenek i Radziem Ona mnie rozbraja, ale w taki pozytywny sposób. Dotąd myślałam, że to bardziej wyrachowana osoba, a tu pokazuje się z pozytywnej strony. Oczywiście może to być ustawione na potrzeby programu, ale jednak mam wrażenie, że jest rodzinna i razem z Radziem tworzą dobraną parę. Wybuchnęłam śmiechem jak ona się martwiła, że brzydko wygląda bo "biega jak kangur" albo jak krzyczała do Majdana, że pięknie wygląda

Oczywiście nie lubię Renaty. Ta jej koleżanka powinna się jej przeciwstawić i pokazać trochę charakteru, a nie tłumaczyć, że Renia jest gwiazdą i dzięki niej pojechała i och, ach. Ktoś powinien Renię sprowadzić na ziemię. No i niestety widać, że Hanna Lis brzydko się starzeje. Ma zbyt napompowaną twarz i obwisłą skórę na ramionach i dekolcie. Byłam w szoku jak pokazali jej ramiona, takiego cellulitu się nie spodziewałam.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 12:49   #97
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Azja Express

I tutaj właśnie wydaje mi się, że koleżanka Renaty została trochę na siłę dodana, pewnie za dobrze przed programem się nie znały. I dlatego koleżanka jej ma do niej taki "respekt", że to właśnie dzięki niej ma taką podróż.

Właśnie mi się przypomniało, że miałam napisać o parze Lis-Jemioł. To moim zdaniem idealny przykład pary, która będąc bogata uważa się za kogoś lepszego. To chyba jedyna para, która praktycznie zawsze narzeka na coś, na jedzenie, miejsce do spania. Najchętniej pewnie spaliby w luksusowych hotelach, jeździli taksówkami i czasem jakieś zadanie wykonali.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 13:29   #98
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Azja Express

A co powiecie o prowadzącej? Dla mnie Szulim bardzo nijaka, bardziej bym tam Kingę Rusin widziała, ale z oczywistych względów polska Jennifer Aniston nie mogła prowadzić programu :P
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 13:34   #99
diln
Raczkowanie
 
Avatar diln
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Azja Express

Ja tam lubię Agnieszkę.
Może faktycznie powinna być bardziej swobodna, ale nie oszukujmy się jej rola sprowadza się do podawania zeszytu, za bardzo wykazać się też nie ma jak.
diln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 13:34   #100
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało, że miałam napisać o parze Lis-Jemioł. To moim zdaniem idealny przykład pary, która będąc bogata uważa się za kogoś lepszego. To chyba jedyna para, która praktycznie zawsze narzeka na coś, na jedzenie, miejsce do spania. Najchętniej pewnie spaliby w luksusowych hotelach, jeździli taksówkami i czasem jakieś zadanie wykonali.
mam identyczne odczucia co do nich
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 15:40   #101
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Myślałam, że ten program to totalna żenada, ale muszę przyznać, że da się oglądać i jest nawet zabawny. Oczywiście też mam wrażenie, że mnóstwo rzeczy jest ustawionych, bo naprawdę trudno mi uwierzyć, że uczestnicy dostają miejsce do spania, poczęstunek i transport ot tak, na ładne oczy. Także zapewne to mają dogadane i domyślam się, że realizatorzy nie zostawiliby głodnych i wymęczonych celebrytów własnemu losowi

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Małgorzatą Rozenek i Radziem Ona mnie rozbraja, ale w taki pozytywny sposób. Dotąd myślałam, że to bardziej wyrachowana osoba, a tu pokazuje się z pozytywnej strony. Oczywiście może to być ustawione na potrzeby programu, ale jednak mam wrażenie, że jest rodzinna i razem z Radziem tworzą dobraną parę. Wybuchnęłam śmiechem jak ona się martwiła, że brzydko wygląda bo "biega jak kangur" albo jak krzyczała do Majdana, że pięknie wygląda

Oczywiście nie lubię Renaty. Ta jej koleżanka powinna się jej przeciwstawić i pokazać trochę charakteru, a nie tłumaczyć, że Renia jest gwiazdą i dzięki niej pojechała i och, ach. Ktoś powinien Renię sprowadzić na ziemię. No i niestety widać, że Hanna Lis brzydko się starzeje. Ma zbyt napompowaną twarz i obwisłą skórę na ramionach i dekolcie. Byłam w szoku jak pokazali jej ramiona, takiego cellulitu się nie spodziewałam.
Szczerze to ja nawet nie wiedziałam kim ta Renata jest
Jest chuda to fakt, nie raz myślałam, że się połamie pod ciężarem torby a te jej wory pod oczami
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 20:32   #102
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie rozumiem PO CO Renata rzucala tymi jajkami. ok, pascal tak powiedzial, ale ani on nie walczył ani nic. Zenada jak dla mnie.
Napisała na swoim instagramie, że przestała rzucać kiedy się zorientowała, że Pascal nie walczy. Rzeczywiście - my jako widzowie słyszeliśmy rozmowę chłopaków, ale ona przecież mogła nie wiedzieć, że Pascal ma zamiar oddać walkę walkowerem. Chociaż faktem jest, ze umowę złamała. Dla mnie zachowanie ich obojga jest niezrozumiałe (po co Pascal kazał w siebie rzucać, to był sarkazm czy co?)
Renata jest postacią kontrowersyjną, ale jak poczytałam te różne facebooki i instagramy, gdzie ludzie z dziką satysfakcją mieszają ją z błotem to mam ochotę jej bronić.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 20:49   #103
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Azja Express

Ja jestem ciekawa kolejnego odcinka
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 20:52   #104
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 21:27   #105
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Widać że Renatka jest bardzo uprzedzona do Rozynek I Majdana, juz w poprzednim odc szło to zauważyć, a dzisiejsza akcja mega...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 21:46   #106
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Azja Express

Spojler...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'


Edytowane przez otoya
Czas edycji: 2016-09-28 o 21:52
otoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 21:56   #107
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Najsmiejsza para odpadła, szkoda. Bedzie brakowac Małgosi tekstów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 21:56   #108
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Azja Express

Serio odpadli?
Jak mnie ta Miko denerwuje Biega sobie bez plecaka, jak księżniczka A ten wszystko za nią nosi...

Wysłane z 📱
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 22:06   #109
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Azja Express

Szkoda że Rozenkowa i Majdan odpadli Super byli i pasują do Siebie jako para )

Miko jak księżniczka ciągle bez plecaka ....
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 23:24   #110
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:00
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 05:37   #111
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Azja Express

Dla mnie to wyglądało jakby Rozenki mieli podpisaną umowę na tylko tyle odcinków. Już pod schodami widać było że nie mają swojej "drapieżności" na zwycięstwo. Jakby już na dole wiedzieli że teraz odpadną. Przecież Radek mógł też plecak Gośki wsiąść, mógł ją ciągnąć za rękę, a tu nic, spokojne truchtanie. No nie pasuje mi to do nich :/
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 06:27   #112
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Azja Express

Mnie dziwi (lub może nie powinna) ta niekonsekwencja tvnu. Tu planują kolejną edycje projekt lady, lansują rozenek, uczy te dziewczyny kontrolowania emocji, a tu z drugiej strony obgadywanie renaty, nazwanie ją "bicz" i "pie*dolenie wakacji" nie dziwie się Rozenkowej, dużo emocji itp, no ale
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 08:14   #113
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Azja Express

A moze Majdany dostaną jakąś furtkę do powrotu? Pamiętając o tym,ze wszystkie programy są ustawione,to nie sądzę, ze tvn pozbedzie się jedynej swojej gwiazdy w tej produkci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .

Edytowane przez insolito
Czas edycji: 2016-09-29 o 08:21
insolito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 08:22   #114
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cytowanie mi nie działa

Na Lisicę i Jemioła nadal patrzeć nie mogę.
Pięknie utarli im nosa z tą nagrodą.
Zachowanie Hanki podczas konkurencji słabe. Niby tak jej na zdrowiu zależy, a konkurencję wykonała do końca i dopiero zaczęła umierać. Sorry, ale jak dba się o własne zdrowie, to potrafi się odpuścić nawet kosztem utraty amuletu. I te teksty do kamerzysty żeby nie kręcił. To chyba nie było z nią tak źle, że miała siły się obruszać. Dla mnie to pokazówa była.

michał z Ludwikiem fajnie się zachowali, choć moim zdaniem jak najbardziej mogli nie podkładac się i uczciwie zwyciężyć.
Ogólnie miło się ich ogląda, widać że podchodza do programu powaznie (usuwanie kamieni) ale tez nie za wszelką cenę.

Miko ze Stankiem pozytywni. Fajnie że Leszek powiedział ze to co robia jest słabe, bo biedni ludzie się z nimi dzielą a oni nie sa tak na prawde biedni. Z tą flaszką wyglądało to na troche naciągane, bo pieklił się o klapki i sandały Izy, a swoja butlę dźwigał? Pewnie od produkcji wycyganił.
Nie odbieram źle tego że Iza nie nosi plecaka. To jest ich strategia.

Szkoda trochę że majdan i Rozenek odpadli. Będzie mi brakowało "Małgoniu, spokojnie" . Na tych schodach Majdan wrzeszczał do Gośki żeby oddała mu plecak, a ona nie dała, no i w konsekwencji odpadli.

Czy mi się dobrze wydawało że w tym miejscu noclegowym z którego zrezygnowały Renata z koleżanką spała któraś para chłopaków?

Renaty zachowania nie rozumiem. Dla jednych par jest bardzo nie miła, a potem nagle inną parę zabiera ze sobą.
Nie zrozumiałam o co chodziło z tym pilnowaniem plecaków Włodarczyk i Konarowskiej, na co sie umawiały i czy dotrzymały slowa czy nie i nei zrozumiałam tez o co chodziło z tym ze i ona i majdan gadali z kierowca i on chyba wreszcie nikogo nie podwiózł.

Brakowało mi "no money", ale za tydzień będzie znów
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 08:59   #115
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Patrzę a Miko ma 163 cm wzrostu, tyle co ja. Zakładając że jest najniższa z dziewczyn a plecak waży 20 kg to rzeczywiście może nie mieć siły go nieść zbyt długo/w ogóle(?) Sama nosiłam mniejszy ciężar po górach i jest to męczące i nie można za bardzo biegać, także ją rozumiem że fizycznie może nie dawać rady.
Po odpadnięciu Majdanów - szkoda bo b.ich lubiłam - będę chyba kibicować Izie.
Podrzucanie czarnej flagi było prześmieszne
Myślę że Renata tak jak inni chce wygrać, z tym że innych może denerwować ta jawność jej działań. W końcu inni też zwiewają tymi samochodami A wzięcie Pascala w formie naprawy wizerunku.
Jakoś jestem w stanie uwierzyć że Lisicy zrobiło się słabo, widać że fizycznie ledwo daje radę, i może jest to związane z obciążeniem serca w tym upale i wysiłku. Ale czy w takim razie powinna brać udział w tym programie za wszelką cenę? Jest to jedyna para przy której tak mocno widać że ktoś im idzie na rękę. Ja bym nie przyjęła tej "jałmużny" od rywali. Zresztą to ich kręcenie nosem na ten nocleg ( co jestem w stanie zrozumieć) i potem nagle inny nocleg bez pokazania jak go załatwiają Za to ich hotel ze świnkami - ktoś wierzy że tam spali, nie pokazali tego
Nie pokazują co jedzą, piją, faceci są ogoleni ... trochę realizmu więcej by się przydało.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 12:23   #116
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Cytowanie mi nie działa

Na Lisicę i Jemioła nadal patrzeć nie mogę.
Pięknie utarli im nosa z tą nagrodą.
Zachowanie Hanki podczas konkurencji słabe. Niby tak jej na zdrowiu zależy, a konkurencję wykonała do końca i dopiero zaczęła umierać. Sorry, ale jak dba się o własne zdrowie, to potrafi się odpuścić nawet kosztem utraty amuletu. I te teksty do kamerzysty żeby nie kręcił. To chyba nie było z nią tak źle, że miała siły się obruszać. Dla mnie to pokazówa była.

michał z Ludwikiem fajnie się zachowali, choć moim zdaniem jak najbardziej mogli nie podkładac się i uczciwie zwyciężyć.
Ogólnie miło się ich ogląda, widać że podchodza do programu powaznie (usuwanie kamieni) ale tez nie za wszelką cenę.

Miko ze Stankiem pozytywni. Fajnie że Leszek powiedział ze to co robia jest słabe, bo biedni ludzie się z nimi dzielą a oni nie sa tak na prawde biedni. Z tą flaszką wyglądało to na troche naciągane, bo pieklił się o klapki i sandały Izy, a swoja butlę dźwigał? Pewnie od produkcji wycyganił.
Nie odbieram źle tego że Iza nie nosi plecaka. To jest ich strategia.

Szkoda trochę że majdan i Rozenek odpadli. Będzie mi brakowało "Małgoniu, spokojnie" . Na tych schodach Majdan wrzeszczał do Gośki żeby oddała mu plecak, a ona nie dała, no i w konsekwencji odpadli.

Czy mi się dobrze wydawało że w tym miejscu noclegowym z którego zrezygnowały Renata z koleżanką spała któraś para chłopaków?

Renaty zachowania nie rozumiem. Dla jednych par jest bardzo nie miła, a potem nagle inną parę zabiera ze sobą.
Nie zrozumiałam o co chodziło z tym pilnowaniem plecaków Włodarczyk i Konarowskiej, na co sie umawiały i czy dotrzymały slowa czy nie i nei zrozumiałam tez o co chodziło z tym ze i ona i majdan gadali z kierowca i on chyba wreszcie nikogo nie podwiózł
.

Brakowało mi "no money", ale za tydzień będzie znów
Coś nie do końca uważnie oglądałaś
Radek samochód zatrzymał, a Reniusia wepchnęła się przed Radkiem do tego auta. No jakby nie mogła szukać dla siebie innego wkurzyła mnie tym zachowaniem, słusznie ją później komentowali, zresztą ona sama do koleżanki powiedziała, że między nimi a Gosią i Radkiem jest wojna
A to, że wzięła Pascala to myślę, że chciała się zrehabilitować za ostatnią akcję z tymi jajkami.

Co do plecaków to Agnieszka z Marią miały pilnować plecaków Renaty, a ona w tym czasie załatwi transport dla nich i dla siebie, no i załatwiła dla SIEBIE, jeszcze trochę to by o kumpeli zapomniała
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 12:37   #117
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Mnie najbardziej rozwaliło to jaką radość Renacie sprawiło to że nie zabrała ze sobą Radka I Małgosi. Jeszcze sie ze tego cieszyła w samochodzie a jej koleżanka z poważna mina: Renata nikomu nie można życzyć źle, Renie troche zatkało I stwierdziła ja im źle nie zycze tylko nam lepiej , to jest własnie jej hasło ktore słysze ktoryś raz z koleji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:07   #118
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwaliło to jaką radość Renacie sprawiło to że nie zabrała ze sobą Radka I Małgosi. Jeszcze sie ze tego cieszyła w samochodzie a jej koleżanka z poważna mina: Renata nikomu nie można życzyć źle, Renie troche zatkało I stwierdziła ja im źle nie zycze tylko nam lepiej , to jest własnie jej hasło ktore słysze ktoryś raz z koleji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo jak to jest, nie będzie pomagać, będzie zachowywać się jak do tej pory, później będzie potrzebować pomocy to wypną się na nią. I tak to pewnie dalej będzie


mnie podobał się tekst Majdana- "od kogo ma się ona uczyć od narzeczonego" to mnie rozwaliło
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:08   #119
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Azja Express

Spoko odcinek, ale jestem w szoku, że Rozenki odpadli. Na tych schodach nie było widać za bardzo walki, na dole jeszcze, ale potem każdy tylko szedł i tyle a serio jakoś mega dużo ich nie dzieliło. No ale pewnie już mieli nogi z waty.

Za to widać było w kilku momentach jak próbują szeptać, mówić coś, żeby mikrofon nie złapał, tak jak Hanka z Jemiołem, gdy zobaczyli gdzie spędzą noc widać, ze bardzo nie chcą wyjść na buców no ale jednak, nie mają forów w produkcji i z tym domem to wygląda jakby im na złość zrobili, bo to jednak nie fair, że Pascal miał hotel a oni nie.

Za to nie podobało mi się, że pokazali Hankę jak prosiła, żeby nie kręcić, w tym momencie należała jej się prywatność, przecież lekarza by obowiązywała tajemnica lekarska a oni tak na chama z kamera jak ona się źle poczuła.

Lesio z tą wódką mnie rozczulił, oczy miał aż czerwone od płaczu, wyglądało to szczerze i o dziwo to on się poryczał a nie Iza :P

A chłopaki z tą flagą to tylko czas stracili
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:31   #120
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Coś nie do końca uważnie oglądałaś
przepraszam
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-03 08:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.