Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 20:04   #91
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Przypominam, że pierwotna wersja zakładała porwanie, więc nawet jeśli, hipotetycznie, K. była pod wpływem czegoś, to policja, będąc z dala od podejrzeń wobec matki, mogła procedurę "badań" przeoczyć. Przecież mogła, wciąz hipotetycznie i małoprawdopodobnie, być pod wpływem czegoś, co się szybko ulatnia... (nie lubię po prostu, gdy ktoś kategorycznie odrzuca jakąś wersję i twierdzi, że jest pewien, że było inaczej ) Nie wiem czy tylko ja mam wrażenie, ale na początku chodzili wokół matki Madzi, jak koło jajka. Ja rozumiem, że policja chciała być delikatna (bo i sprawa delikatna), no ale czy to nie uśpiło ich czujności?


Zapraszam na kawę Poznasz dwoje ludzi dda, bez terapii, w zdrowym związku


Wstyd przyznać, ale uśmiałam się czytając to
Nic tylko pogratulowac
Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Ja wiem co miałaś na mysli, aczkolwiek równie dobrze to on mógł zostać w domu i zajmować się dzieckiem. Ja kiedys byłam trzy miesiące bezrobotna i moge powiedzieć, że klasycznie bezrobotna, bez znaczenia było dla mnie to, że wcześniej pracowałam i byłam pewna, że jakąs pracę w końcu znajdę. W sumie w artykule chodziło raczej o to, że jej obraz w mediach jawił się jako: młodej matki, bezrobotnej, bez matury itd a to w oczach społeczeństwa konotuje negatywnie.
Co do dziecinności Bartka, to może ja nazwałabym to niedojrzałością emocjonalna. A wg mnie objawia się ona przede wszystkim tym, że pozwolił na takie a nie inne traktowanie własnej żony przez matkę, pracował 8 godz a jak wracał do domu to "spał", nie poczuwając sie chyba do opieki nad dzieckiem, upublicznia bardzo intymne sprawy dotyczace małżeństwa, rozmów, relacji, w końcu udziela wywiadu na cmentarzu.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------


dokładnie!
A czy wiadomo jak bardzo poswiecal sie swojej pasji, nie poswiecajac uwagi zonie i corce?
Czy jemu sie chwila przyjemnosci nie nalezy?

Mam wrazenie, ze cala sytuacja go przerosla. Czy jest niedojrzaly? Nie wiem. Wg mnie jego zachowanie chwilami wydaje sie nieadekwatne do sytuacji.

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
może babce chodziło o to,że troszke oderwany od rzeczywistości. Chłopiec bawiący się w rycerza podczas gdy jego żona przepycha się przez zycie z małym dzieckiem
Czlowiek ma takie zainteresowania, co wg mnie nie oznacza, ze jest niedojrzaly. Uwazam, ze zajmowanie sie historia czy rekonstrukcjami jest pozytywne i bywa bardziej powazne niz bieganie z szabelka czy mieczem.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:28   #92
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Z tego co usłyszałam w tv, Bartek "bawił sie w rycerza" przed narodzinami córki, potem już przystopował...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:33   #93
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

[QUOTE=***luna;32260530]Nic tylko pogratulowac

A czy wiadomo jak bardzo poswiecal sie swojej pasji, nie poswiecajac uwagi zonie i corce?
Czy jemu sie chwila przyjemnosci nie nalezy?

Mam wrazenie, ze cala sytuacja go przerosla. Czy jest niedojrzaly? Nie wiem. Wg mnie jego zachowanie chwilami wydaje sie nieadekwatne do sytuacji.


Czlowiek ma takie zainteresowania, co wg mnie nie oznacza, ze jest niedojrzaly. Uwazam, ze zajmowanie sie historia czy rekonstrukcjami jest pozytywne i bywa bardziej powazne niz bieganie z szabelka czy mieczem.[/QUO

Luno, oczywiście masz rację. Zainteresowania takie a nie inne nie świadczą o niedojrzałości i doskonale rozumiem o co Ci chodzi. Tu raczej chodzi o całokształt, ponieważ wychodzi na to, że praca plus spanie plus zaintersowania i doba staje się za krótka a jest jeszcze przecież dziecko. Kasia sama powiedziała w tej rozmowie z Rutkowskim, że Bartka praktycznie przy niej nie ma.Ja to rozumiem tak, że bardzo często Matki wyzbywaja się własnych zainteresowań na rzecz opieki nad dzieckiem i w tym wypadku było tak, że ona była zamknieta w domu z dzieckiem, sama i ewentualnie wiecznie niezadowoloną teściową. Wg mnie zdrowy związek to taki, że obie strony dzielą się obowiązkami w taki sposób, że obydwoje maja czas na własne przyjemności. Z tego co nam serwuja media mamy pełen obraz. Jego jako czlowieka pracującego, z pasjami, wolnym czasem i ja zamknięta w domu. Nie chce się oczywiście zapędzać i tworzyć teorii, intepreteuje tylko to co media nam dostraczają.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2012-02-12 o 20:36
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:07   #94
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość

Luno, oczywiście masz rację. Zainteresowania takie a nie inne nie świadczą o niedojrzałości i doskonale rozumiem o co Ci chodzi. Tu raczej chodzi o całokształt, ponieważ wychodzi na to, że praca plus spanie plus zaintersowania i doba staje się za krótka a jest jeszcze przecież dziecko. Kasia sama powiedziała w tej rozmowie z Rutkowskim, że Bartka praktycznie przy niej nie ma.Ja to rozumiem tak, że bardzo często Matki wyzbywaja się własnych zainteresowań na rzecz opieki nad dzieckiem i w tym wypadku było tak, że ona była zamknieta w domu z dzieckiem, sama i ewentualnie wiecznie niezadowoloną teściową. Wg mnie zdrowy związek to taki, że obie strony dzielą się obowiązkami w taki sposób, że obydwoje maja czas na własne przyjemności. Z tego co nam serwuja media mamy pełen obraz. Jego jako czlowieka pracującego, z pasjami, wolnym czasem i ja zamknięta w domu. Nie chce się oczywiście zapędzać i tworzyć teorii, intepreteuje tylko to co media nam dostraczają.
czy uwazasz,że jego zainteresowania trwały codziennie po pracy?a może od czasu do czasu,a zostało to ocenione jako całokształt.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:15   #95
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
A czy wiadomo jak bardzo poswiecal sie swojej pasji, nie poswiecajac uwagi zonie i corce?
Czy jemu sie chwila przyjemnosci nie nalezy?

Mam wrazenie, ze cala sytuacja go przerosla. Czy jest niedojrzaly? Nie wiem. Wg mnie jego zachowanie chwilami wydaje sie nieadekwatne do sytuacji.


Czlowiek ma takie zainteresowania, co wg mnie nie oznacza, ze jest niedojrzaly. Uwazam, ze zajmowanie sie historia czy rekonstrukcjami jest pozytywne i bywa bardziej powazne niz bieganie z szabelka czy mieczem.
Alez wiem. Piszę tylk o artykule.
Ja w nim zobaczyłam przedstawiony dysonans - rycerz i bezrobotna matka polka zmęczona życiem

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy uwazasz,że jego zainteresowania trwały codziennie po pracy?a może od czasu do czasu,a zostało to ocenione jako całokształt.
ok, ma prawo tak jak wszyscy ...właśnie wszyscy.
Wiec jakie ona miała pasje? W czym się mogła realizować i kiedy?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 22:17   #96
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Alez wiem. Piszę tylk o artykule.
Ja w nim zobaczyłam przedstawiony dysonans - rycerz i bezrobotna matka polka zmęczona życiem

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------


ok, ma prawo tak jak wszyscy ...właśnie wszyscy.
Wiec jakie ona miała pasje? W czym się mogła realizować i kiedy?
a skąd ja mam wiedziec co lubiła?nie śledzę jej życia osobistego,nie interesuje mnie ono

może nie ma pasji jak ja?

a jesli je miała to mogli się wynieniac czasem wolnym miedzy sobą.wystarczy chcieć.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 22:43   #97
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

nie chce mi się pisać o tej rodzinie bo to się robi moda na sukces...

...ale powiem jedno. Pomnik Madzi to przeginka, miły gest, ale przegięty
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 22:52   #98
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

(Nie czytałam całego wątku.)

Szkoda mi i kobiety i dziecka. Naprawdę. Przy czym wersja o wypadku jest dla mnie jak najbardziej wiarygodna. Dziewczynki szkoda, ale wypadki się zdarzają, a póki co nie ma żadnych podstaw, by jakąś inną sytuację podejrzewać.

Natomiast wprawia mnie w przerażenie, w jaką histerię wpadły tłumy ludzi, media i tabloidy jeśli chodzi o matkę dziewczynki - nie wiedząc praktycznie nic. Od razu dziewczyna została postawiona na równi niemal z gestapo. Jakiś werbalno - medialny lincz, całkiem jakby społeczeństwo potrzebowało kozła ofiarnego do wyładowania agresji i frustracji. Zgadzam się że nakręcenie poszukiwań i śledztwa na taką skalę to było przegięcie, ale póki co nie wiadomo na ten temat nic, i tylko dobry i obiektywny psychologi i psychiatra mogą teraz całą tę sytuację oceniać.

Że - na marginesie - nie wspomnę o tym, że codziennie ginie czy jest zabijanych w Polsce kilkoro dzieci i jakoś nikt nie jest specjalnie wzruszony, a temat zastępczy dla reformy systemu refundacji (tak to się nazywa?...) i co bodaj bardziej oburzające, systemu doboru przedmiotów w liceach jest baardzo wygodny...
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:12   #99
ewcia1980
Raczkowanie
 
Avatar ewcia1980
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 245
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Dziewczyny a jest gdzieś to zdjęcie listu bartka do kasi bo nie moge znaleźc?
ewcia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:17   #100
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
nie chce mi się pisać o tej rodzinie bo to się robi moda na sukces...

...ale powiem jedno. Pomnik Madzi to przeginka, miły gest, ale przegięty
Jaki pomnik?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:24   #101
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Jaki pomnik?
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...wiadomosc.html
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 07:39   #102
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

tylko to chodzi o pomnik, w sensie-zwykły pomnik nagrobny, jakiś wielki grobowiec czy może pomnik w sensie dosłownym np. na rynku czy w parku bo jak to pierwsze to przecież rodzina chowa swoje dziecko, kompletnie nie rozumiem...
a jak drugie albo trzecie no to sorry, może jest tu ktoś z Sosnowca-pogrzało was już całkiem?
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:48   #103
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Ciekawe czy autokary na środę babcie z Polski mają już załatwione
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:54   #104
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Ludzie pytają też co teraz będzie z nagrodą ufundowaną za pomoc w odnalezieniu Madzi? – Za te pieniądze powinno się postawić pomnik tej małej istotki na cmentarzu. To by było takie miejsce pamięci, bo nie tylko mieszkańcy Sosnowca, ale i cała Polska o niej nie zapomni
Chyba na cmentarzu. Ale ten fragment, który zacytowałam znajdował się na końcu artykułu i stanowił wypowiedź jednej osoby także nie wiadomo.
Może chcą postawić innego rodzaju pomnik tam gdzie Madzia została znaleziona.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:21   #105
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
tylko to chodzi o pomnik, w sensie-zwykły pomnik nagrobny, jakiś wielki grobowiec czy może pomnik w sensie dosłownym np. na rynku czy w parku bo jak to pierwsze to przecież rodzina chowa swoje dziecko, kompletnie nie rozumiem...
a jak drugie albo trzecie no to sorry, może jest tu ktoś z Sosnowca-pogrzało was już całkiem?
Te te te jeszcze nie wszystkich z Sosnowca pogrzało wydaje mi się, że to pomysł starszego pokolenia co by miało gdzie pielgrzymki urządzać w poblizu.
A tak poważnie no cyrk robia juz z tego naprawde, ja zrozumiałam, że chodzi o pomnik w miejscu znalezienie ciała i tego nie da się juz skomentować nawet.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:01   #106
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

WIDZIALYSCIE TO?
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rutkowski-zalatwie-rodzicom-madzi-nowe-zycie-za-granicami-polski_227130.htm
Rutkowski zalatwi Wasniewskim zycie za granica.Zaczynaja ich traktowac jak bohaterow. Cala Polska zla, tylko oni cudowni."- To młodzi ludzie, którym przydarzyła się ogromna tragedia."
Sory!!!do tej pory bylam przekonana, ze tragedia przytrafila sie Madzi, a teraz nagle najbardziej poszkodowani sa jej rodzice?jakies to chore juz sie zaczyna robic. Katarzyne traktuja jak ofiare, przez wzglad na jej przeszlosc. Z tego co wiem to wiekszosc przestepcow pochodzi z patologicznych rodzin. To moze wypuscmy ich wszystkich i bedziemy mieli tym samym rozwiazany problem przepelnionych cel wieziennych.








Edytowane przez malaczarnaslodka
Czas edycji: 2012-02-13 o 09:15
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:06   #107
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
niedlugo okaze sie ze oszustwa, bezczeszczenie ciala itd to dobry sposob na nowe lepsze zycie paranoja. chociaz fakt ze jezeli chce pomoc i robi to za wlasne pieniadze to kij mi do tego:P ale i tak uwazam to za niewlasciwee
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:11   #108
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Eh. Wypadek wypadkiem, ale dlaczego ich za to nagradzać? Ok, przeprowadzić się raczej muszą, ale żeby im załatwiać nowe mieszkanie, pracę i jeszcze mówić, że część nagrody dostaną. To chore
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:19   #109
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

moze niech im tez pomnik wystawia
to daje bardzo zly wzorzec....
omijajac to ze jak tak sie zastanowilam to raczej nie wroze im dlugiego szczesliwego zycia razem - za duza tragedia, oni tacy mlodzi i jakos strasznie dlugo ze sba nie byli..
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 09:25   #110
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3226635 4]Te te te jeszcze nie wszystkich z Sosnowca pogrzało wydaje mi się, że to pomysł starszego pokolenia co by miało gdzie pielgrzymki urządzać w poblizu.
A tak poważnie no cyrk robia juz z tego naprawde, ja zrozumiałam, że chodzi o pomnik w miejscu znalezienie ciała i tego nie da się juz skomentować nawet.[/QUOTE]

No tak mi się napisało, że pogrzało bo się zdziwiłam jak to zobaczyłam. Jak uraziłam to przepraszam Podejrzewam, że starsze pokolenie, lub raczej ci bardziej rozhisteryzowani, którzy lubią szum i jak się coś(nawet złego) dzieje. Dla mnie już przegięciem były te karteczki, że: śpij Madziu, mama była niegodna. Czy coś w tym stylu

No ale pomnik??? Jak ktoś dobrze napisał tam w komentarzach, że takie rzeczy wcale nie dzieją się tak rzadko. Tylko to jest nagłośnione. Dlaczego nikt nie stawiał pomnika temu dziecku, które mama utopiła w Sopocie? Czemu nikt nie stawiał pomnika dzieciom schowanym w beczkach? Albo tym, które rodzice maltretują i biją do śmierci? Tak naprawdę jest masa gorszych rzeczy niż nieszczęśliwy wypadek(wiem, wiem, może nie nieszczęśliwy ale póki co żadnego wyroku nie ma więc obowiązuje zasada domniemania niewinności) i nawet nieludzkie pogrzebanie byle gdzie dziecka. SĄ gorsze rzeczy na tym świecie, to jest po prostu nagłośnione i zrobiono z tego w mediach serial sensacyjny.

Cyrk na kółkach, cyrk na kółkach...


A te jakieś teksty o nagrodzie dla rodziców to jest dalsza zagrywka Rutkowskiego, sprawa dawno mogła się wyciszyć a on ją na siłę ciągnie, takie mam wrażenie po prostu. Ten człowiek tak szczerze powinien się już uciszyć i na tym etapie dać działaś policji jednak.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:44   #111
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Czy ci ludzie nie mają własnego życia ?! Ile można się emocjonować tragedią zupełnie kogoś obcego, nawet jeśli pochodzi z tego samego miasta " Nie możemy spać ani myśleć o czymś innym" - no ludzie Pomnik? Mam nadzieję, że chodzi o nagrobek, że zasponsorować, a nie taki pomnik, no wiecie, jak dajmy na to dla Papieża. Każdego ta tragedia poruszyła, dwie części wątku na wizażu, ale są jakiś granice, kiedy zaczyna to być już wręcz niesmaczne.

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
WIDZIALYSCIE TO?
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rutkowski-zalatwie-rodzicom-madzi-nowe-zycie-za-granicami-polski_227130.htm
Rutkowski zalatwi Wasniewskim zycie za granica.Zaczynaja ich traktowac jak bohaterow. Cala Polska zla, tylko oni cudowni."- To młodzi ludzie, którym przydarzyła się ogromna tragedia."
Sory!!!do tej pory bylam przekonana, ze tragedia przytrafila sie Madzi, a teraz nagle najbardziej poszkodowani sa jej rodzice?jakies to chore juz sie zaczyna robic. Katarzyne traktuja jak ofiare, przez wzglad na jej przeszlosc. Z tego co wiem to wiekszosc przestepcow pochodzi z patologicznych rodzin. To moze wypuscmy ich wszystkich i bedziemy mieli tym samym rozwiazany problem przepelnionych cel wieziennych.
Z jednej strony to, że tak powiem " miły gest" bo ja wiadomo, życia to ona w Polsce nie ma, a Rutek się przylansuje jaki to on dobry i pomocny Z drugiej strony, żeby ta cała sprawa nie była zielonym światłem, dla innych dziewcząt, które mają w głowie wizję pozbycia się dziecka [ takich młodych matek z wpadki, obarczonych ciężarem wychowania potomka zamist zabawy, jest dużo] bo tu to wygląda tak: O dziecko wypadło z rąk, sąd uwierzył, mąż wybaczył, praca i chata za granicą czeka, normalnie z osoby oskarżonej robi się pokrzywdzoną
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:00   #112
sodie
Przyczajenie
 
Avatar sodie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Czytając niektóre wypowiedzi (nie tylko na tym forum , na innych też) załamuję ręce . Odnoszę wrażenie ,że niektórym sprawiłoby przyjemność jakby tę Kasię postawić w klatce na rynku i każdy mógłby w nią rzucić kamieniem , ale byłaby "radocha". Szkoda,że tak łatwo przychodzi nam osądzanie innych , zwłaszcza słabszych od nas. Nikt tak naprawde nie wie póki co , co tam się wydarzyło i co miało na to wpływ. Ja podejrzewam,że to był nieszczęśliwy wypadek a to kłamstwo o porwaniu to było wymyślone tylko i wyłącznie przez strach przed teściową ...
P.S Niech rzuci w nią kamieniem ten kto jest bez winy !
sodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:01   #113
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

matka katarzyna w. nie dostała zgody na udział w pogrzebie córki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:13   #114
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
matka katarzyna w. nie dostała zgody na udział w pogrzebie córki
A wiadomo dlaczego?
Czy boją się linczu, czy matactwa czy czegoś innego?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:20   #115
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
matka katarzyna w. nie dostała zgody na udział w pogrzebie córki
Na tvn24 podają, że rodzina zrezygnowała z wystąpienia o taką zgodę ze względu na bezpieczeństwo Katarzyny W. Ona sama podobno o tym nie wie.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:03   #116
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a skąd ja mam wiedziec co lubiła?nie śledzę jej życia osobistego,nie interesuje mnie ono

może nie ma pasji jak ja?

a jesli je miała to mogli się wynieniac czasem wolnym miedzy sobą.wystarczy chcieć.

to nie jest takie proste jak Ci się wydaje...
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:04   #117
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Ciekawe czy autokary na środę babcie z Polski mają już załatwione
pewnie już nie ma miejsc
Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
niedlugo okaze sie ze oszustwa, bezczeszczenie ciala itd to dobry sposob na nowe lepsze zycie paranoja. chociaz fakt ze jezeli chce pomoc i robi to za wlasne pieniadze to kij mi do tego:P ale i tak uwazam to za niewlasciwee
tak może być
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:15   #118
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

weszłam ponieważ chciałam dowiedzieć się w skrócie informacji z ostatnich dwóch dni, a Tu znowu ostra wymiana zdań, no ale nic to, po prostu całości nie dałam rady przeczytać. Jeżeli ktoś chce mi odpowiedzieć to mam tylko pytanie kiedy będzie pogrzeb Madzi?
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:27   #119
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
matka katarzyna w. nie dostała zgody na udział w pogrzebie córki
To jest dopiero przesada...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:41   #120
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Nie znam osobiście żadnego DDA w zdrowym związku ( o ile ta osoba nie poszła na terpie).
Ja znam - mój TŻ (oboje rodzice alkoholicy).
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.