Czy powtarzają Wam się sny? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-11, 18:58   #91
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

czesc Wam!
ja mam taki jeden powtarzajacy sie w dziecinstwie sen: z kuchni w mieszkaniu, poprzez przedpokoj i do mojego pokoju latają w równym rzędzie szare metalowe szczęki... i nic poza tym.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:04   #92
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Czasami: spadanie z balona/samolotu/itp. .
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 22:40   #93
Frenczi
Przyczajenie
 
Avatar Frenczi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Frenczi wyrzuty sumienia Ciebie mecza Ale też może chłopak chce sie z Toba pożegnać.

Nsiaq moze spotkaj sie z ta kolezanka? A co do chłopaka, pewnie boisz sie że od ciebie odejdzie

Ja mi czesto sni sie może, albo żeby do niego dojśc musze wspiąc sie na budynek i wyjsc po drugiej stronie albo jakis mur przejśc, albo jakis las. a tam ma byc morze, tylko jak dochodze do niego, to morze jest czarne i jakies takie martwe, czasem bez fal. I niebo też jest ciemne, prawie czarne. Smunty sen

Pożegnac powiadasz?? ale jak? przecież już sie pożegnaliśmy..stałam nad jego trumną(zanim go skremowaLi)..widziałam go..mówiłam do niego.. o tym że sie cały czas modle za niego juz nie wspomne..a wyrzuty sumienia chyba bede miała do konca życia..

Ktoś jeszcze napisał że nie zamknelam pewnego rozdziału życia..głowie sie nad tym co mam zrobić zeby go zamknąc...byliśmy ze sobą bardzo związani emocjonaLnie..juz nawet po rozstaniu..i tak długo jak on mi sie bedzie snic..to ten rozdział nigdy nie zostanie zamknięty..we wtorek udaję się na cmentarz..zapale świeczke, pomodle sie, porozmawiam z nim..i zobaczymy co będzie daLej..
Frenczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 16:03   #94
Klaudynaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudynaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
GG do Klaudynaaa
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

to mi z kolei bardzo często śnią się bardzo dziwne sny, które mi się nie powtarzają (przynajmniej narazie):

* znajduję małego chłopca i opiekuję się nim, potem on staje się starszy (w moim wieku) a kiedy chcę z nim porozmawiać okazuje się że on nie mówi, więc ja szybko biegnę po kartkę ale kiedy z nią wracam jego nigdzie nie ma

* następny, po tym śnie wyżej opisamym brałam ślub, a raczej wychodziłam już z kościoła w białej sukni a moim chyba już mężem był ten chłopak z poprzenniego snu

* jestem w ciąży (w wieku 15 lat) z kim nie wiem, po pewnym czasie rodzę na podwórku ale tego momentu dokładnie nie było jedynie kawałek i na koniec zajmuję się tym dzieckiem

* brat ginie w wypadku samochodowym

* moja mama staje się wariatką wymagającą leczenia w zakładnie psychiatrycznym

no i te które mi się dość często powtarzają:

* umieram (to powtórzyło mi się 2 razy) jestem w szkole, lekcja wychowania fizycznego, biegamy na korytarzu i w pewnym momencie wbieram na inny korytarz, który jest cały czarny a na końcu jest białe światło. Nie mam sił, ale biegnę coraz szybciej. Macham jeszcze ręką przez okna na salę gimnastyczna (korytacz jest na 1 piętrze) jakbym się chciała z wszystkimi pożegrać. Chcę sie oderwać od ziemi ale nie mogę. Nagle anioły podrywają mnie i przenoszę się w jakieś dziwne miejsce, które nie ma ani kształtu, ani koloru. Ktoś mi mówi "poczekaj tu na Pana, On zaraz przyjdzie" i po tych słowach przenoszę się do programu jaka to melodia, po czym w śnie budzę się na fotelu przed telewizorem w którym leci jaka to melodia

* jestem nad rzeką w miejscowości w której mieszkam przez cały dzień, gdzie dzieją się przeróżne głupie rzeczy, np wyścigi (nawet nie wiem z kim i gdzie). Po całym dniu wracam do domu i widze jak leci samolot w kształcie PISTOLETU. Leci coraz nizej i uderza w kosciół, a potem w bramę przed kościołem i zatrzymuje się w parku. Kiedy dochodzę do parku samolotu nie ma, w końcu znajduję go po czym zamieniam się w ciągnik tego samolotu i kieruję go tak, aby nie uderzył w mój dom (mieszkam blisko koscioła). idę, a raczej jadę na rolkach ulicą na której stoi mój dom trzymajac się po kolei wszystkich domów. kiedy dochodze do końca samolot już nie jest przy mnie tylko gdzieś daleko w niebie i widzę jak spada na ziemię

* wracam ze szkoły (a raczej z treningu - trenuję tenisa stołowego) i cała miejscowośc w której mieszkam pali się. Cała szkola, wszystkie ulice, po prostu wszystko.
Na szczęsnie zazwyczaj szybko się kończy. On powtarza mi się najczęściej.

Myślę że wystarczy tych moich snów choć mogłabym jeszcze pisać i pisać. Te są z nich najgorsze. Co o nich myślicie? A szczególnie o tym ostatnim?
Klaudynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 19:13   #95
expectation
Zadomowienie
 
Avatar expectation
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 707
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Ja często gdy zasypiam, jeszcze nie śpie, ale juz nie myślę racjonalnie, to jest coś pomiedzy sni mi sie krzyk, ale go nie slysze tak w sobie tylko ze ktos/ cos ma otwarte usta i krzyczy zaraz potem sie budze z przerazeniem;/ i to mi sie sni od dziecinstwa, od kiedy pamietam.. nie wiem o co chodzi bo nie moge tego z zadnym wydarzeniem w moim zyciu skojarzyc...
__________________
W życiu dróg wiele jest, którą wybrać jak iść?

A Bóg map nie rozdaje, nie wiesz dokąd iść...

expectation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:23   #96
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez expectation Pokaż wiadomość
Ja często gdy zasypiam, jeszcze nie śpie, ale juz nie myślę racjonalnie, to jest coś pomiedzy sni mi sie krzyk, ale go nie slysze tak w sobie tylko ze ktos/ cos ma otwarte usta i krzyczy zaraz potem sie budze z przerazeniem;/ i to mi sie sni od dziecinstwa, od kiedy pamietam.. nie wiem o co chodzi bo nie moge tego z zadnym wydarzeniem w moim zyciu skojarzyc...
W sumie mój poniżej zamieszczona interpretacja "koszmarów" odnosi się też do Ciebie [przeczytaj go, jeśi chcesz] <A tak w skrócie, zapytaj mamy czy może nie miałaś niemiłych przygód z krzykiem, gdy byłaś mała. Gdy się już tego dowiesz, w śnie stopniowo strach bedzie malał.

Cytat:
Napisane przez Klaudynaaa Pokaż wiadomość

* wracam ze szkoły (a raczej z treningu - trenuję tenisa stołowego) i cała miejscowośc w której mieszkam pali się. Cała szkola, wszystkie ulice, po prostu wszystko.
Na szczęsnie zazwyczaj szybko się kończy. On powtarza mi się najczęściej.

Myślę że wystarczy tych moich snów choć mogłabym jeszcze pisać i pisać. Te są z nich najgorsze. Co o nich myślicie? A szczególnie o tym ostatnim?
O własnie też miałam taki powtarzający się sen Tyle że u mnie cały blok się palił a ja akurat wracałam z miasta. Mama zawsze wychodziła z tego bloku z ręcznikiem na głowie bo mówiła, że przed chwilą własnie myła głowe..

Jeśli wierzyć sennikom to pożar - oznacza niepewność, potrzebę pomocy, nieufność względem otoczenia. Widzieć palący się swój własny dom oznacza smutek. A uciekać z płonącego mieszkania oznacza niespodziankę. Wzniecać pożar oznacza, że na próżno będziesz walczyć lub protestować przeciw niekorzystnej odmianie losu.

Sny głębokie, tak zwane ważne, które mogą ciągnąć się względnie długo ilustrują autentyczne przeżycia duchowe.
Ponieważ treści większości snów nie moglibyśmy zaakceptować na jawie, zapominamy je, próbujemy wyrugować z pamięci.
Sen najczęściej przekazuje nam coś, czego nie chcemy lub nie potrafimy zrozumieć.

Język snu i jego symbolika pozostały niezmienione, mowę marzeń sennych można uważać za uniwersalną, można ją rozszyfrować, co dokonuje się za sprawą badań nad istotą tego zjawiska

Badania snu doprowadziły do ustalenia, że nawet sny z wczesnego dzieciństwa [urazy psychiczne] pojawiły się później w snach dorosłych, to znaczy wyłaniały się z jego podświadomości, ponieważ śniący nie potrafił sobie uzmysłowić przeżytego, a leżącego u podstaw snu szoku.

Prosty przykład:

Opis snu Ani S. która ma 22 lata i jest studentką. - jej często powracający sen - "Coś zataczało kręgi przed moimi oczami. Potem koła stawały się coraz mniejsze i wirowały szybciej, napawając mnie niewymownym strachem. Nagle to "coś" spadało na mnie z szumem i w tym momencie budziłam się z krzykiem"
Kiedy Anna S. odzyskała siły opowiedziała sen matce. Matka zareagowała spontanicznie, jak gdyby od razu wiedziała, o co chodzi, i wytłumaczyła córce jej sen : Wciąż ojciec kilkudniowej Anny, chcąc zwrócić na siebie uwagę noworodka, pochylił się nad jej łóżeczkiem i zaczął zataczać przed jej twarzą najpierw duże, później coraz mniejsze koła, po czym jego dłoń zbliżała się do Anny. Na koniec ojciec nagle połaskotał ją pod brodą, wydając przy tym syczące dźwięki. Matka jeszcze po latach pamiętała dokładnie, jak Anna skurczyła się z przerażenia.


Sen tego rodzaju mógł być jednak ewokowany przez oddziaływanie bodźców zewnętrznych np. przez. przez odczuwanie obrzydzenia, które zachwiało równowagę duchową niemowlęcia albo małego dziecka. Skutkiem tego była akumulacja emocji. Praktyka psychoterapeutyczna dostarcza dowodów na to, że niektóre sny grozy u dorosłych tkwiły korzeniami w podświadomości płodu przychodzącego na świat.

W świetle badań ostatnich lat okazuje się, że płody też śnią w łonie matki, płód śni ten sam sen co jego matka. Może to stąd? zapytaj mamy czy nie śniły jej się pożary.

Wszystko co jest tłumione, wyciszane i nie wychodzi na jaw, tkwi w podświadomości. Czyli idzie do fazy snu.
Złe sny mogą być sprowokowane przez zewnętrzne bodźce zmysłowe, przez dobre albo złe samopoczucie fizyczne, przez tłumione przeżycia dnia albo konflikty wewnętrzne, mogą być echem urazów wczesnego dzieciństwa.

Jeżeli chcemy zrozumieć nasze sny lub wytłumaczyć obraz widziane [w tym także pożar] we śnie musimy wziąć pod uwagę różne przesłanki i okoliczności, które mogą współkształtować marzenia senne np.: czy nie jest to majaczenia w gorączce, sen przy pełnym żołądku, pod wpływem bodźców zewnętrznych, takich jak hałas, szmery, odgłosy, zsunięcie się kołdry, podrażnienie światłem lub zapachem.
Wtedy trudno byłoby mówić o tzw. Śnie głębokim i doszukać się nim ważniejszego znaczenia.

Uwagę należy skierować na sny ostrzegawcze którym właśnie jest m.in pożar, podczas których widzimy coś wyraźnie, i próbować odczytać ich sens z pomocą znanych nam symboli [sięgamy do sennika].
Przedtem należy się zastanowić, czy ujrzany we śnie obraz nie jest refleksem naszych ostatnich przeżyć, czy nie pozostaje w związku z tym, co niedawno zdarzyło się w naszym życiu. Gdy odkryjemy taką zależność większość znaków stanie się jednoznaczna i łatwo czytelne.
Jeżeli głęboki sen nie da się odnieść do żadnego znaczącego zdarzenia, należy się nim zająć bardzo skrupulatnie, m in. zanalizować sen, znaczące symbole występujące w nim, a dopiero wtedy sięgnąć do sennika.
Tak sądzę, że skoro nie wiesz, skąd są te sny o pożarze [bo nie wiesz, tak?] to mają one gdzieś tam podłoże w dzieciństwie.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:22   #97
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
No pomęczysz sie troche, a potem sny znikną

a z tym morzem i murem tez tak słyszłam. Tylko nie wiem co to ma sie do mojego zyciaJedyna rzecz której chce teraz , to na pisac prace licencjacka i chociaz skonczyc ten etap studiów.
No kurde nie wiem
mam nadzieję, póki co trwa to już ponad rok. ale co to jest w stosunku do wieczności
no, pewnie to oznacza że boisz się że nie podołasz, a jeśli podołasz NAPISANIU że Cię obleją

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Niektóre z Was mają przerażające sny
Jedyny sen, który czasami mi się powtarza to: że gdzieś uciekam. Prawdopodobnie oznacza to, że uniknę kłopotów
sny o uciekaniu to typowy objaw próby ucieczki przed jakimś problemem na jawie


Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Czasami: spadanie z balona/samolotu/itp.
hmm o tym też coś czytałam kiedyś, ale nie pamiętam co znaczy
jak byłam młodsza to notorycznie śniło mi się że spadam skądś, oraz że wchodzę do mieszkania mojej babci na 4 piętro (do którego teraz sama się wprowadzam, powinnam się bać?) i nie mogę się wdrapać, czołgam się po schodach a w brzuchu mam jeden wielki lęk wysokości

ludzki umysł jest fascynujący
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 22:38   #98
renee_1991
Raczkowanie
 
Avatar renee_1991
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Cze-wy
Wiadomości: 142
GG do renee_1991
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

mi się sny nie powtarzają, ale sa dwa, ktore nie daja mi spokoju do tej pory nie moge o nich przestac myslec i co one moga znaczyc (zawsze jak mi sie cos sni to ma to jakies spelnienie pozniej w zyciu)
opisze tylko jeden bo jakos jak sobie przypominam ten drugi to mnie dziwny lek ogarnia
sen mi sie snil jak bylam jeszcze z moim bylym TŻtem jest to bardzo krotki sen jestesmy w domu moich dziadkow w pokoju mojej babci <ja z nim>ja placze on cos krzyczy jest duzo wyzszy ode mnie <roznica wzrostu miedzy nami duza nie byla> on otwiera szafe i tam jest taka dolna polka wyciaga z niej ubrania rzuca nimi we mnie i mowi ze mam sie w nie ubrac <tyle tylko bylam w stanie zrozumiec co do mnie mowil> ja caly czas placze on trzyma mnie za nadgarstki i sen sie konczy obudzilam sie z krzykiem i w dodatku zaplakana a te ubrania ktorymi we mnie rzucal to byla krotka spodniczka ktora kupilam z "mysla" o nim <wiecie o co chodzi> i bluzka w ktorej bylam jak sie poznalismy on z reszta tez byl ubrany tak samo jak wtedy gdy sie poznalismy. tylko nie rozumiem dlaczego bylismy u moich dziadkow
__________________
Gdy w kręgu myśli słodkich, uciszonych,
Sprawy minione wspominać próbuję,
Wzdycham za stratą rzeczy upragnionych
I utracony czas znów opłakuję.







[rock]203525[/rock]
renee_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:40   #99
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Kilka snow mi sie powtarza:

1.LIST-sen proroczy-trzy razy juz snilam (smierc dziadka,smierc psow,smierc mamy mojego TZ)-za kazdym razem sni mi sie prawie tak samo-ze ktos przynosi mi list i wiem ze jest to zla wiadomosc i nie chce go otworzyc-za kazdym razem budze sie zlana potem i wiem ze ktos umrze.

EGZAMIN-ciagle mi sie powtarza ten sen(ze zdaje egzamin z matmy i go oblewam i jestem strasznie zesteresowana).Nigdy nie bylam dobra z matematyki(ani w liceum ani w podstawowce)

KOLEZANKA-ciagle snie o mojej najlepszej kolezance z liceum(stracilam kontakt pare lat temu).Niewiem co to znaczy?

EX -Dosyc czesto snilam o moim ex-ktorego rzucilam a potem troche zalowalam-jakis czas temu spotkalismy sie na forum i piszemy emaile przyjacielskie-dowiedzialam sie ze on tez o mnie snil czesto i w sumie tez zalowal ze nasz zwiazek sie tak skonczyl-byla to 1 milosc.


Ostanio snilam ze kawalek zeba mi sie odlamal ale chyba dlatego ze ogladalam przed pojsciem spac Kevin sam w domu i tam byl facet ktory mial zlotego zeba ktorego zgubil
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 23:14   #100
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Ciągle śni mi się,że ktoś mnie przytula i ja nie chcę go puścić
Ostatnio codziennie przerabiam sny o pewnym miejscu,w które chciałabym wrócić,ale to niemożliwe,a także sny o pewnym kimś,kto mi jeszcze z głowy nie wyparował,może z sentymentu.Może gdyby pójśc w to miejsce,to przestałoby się śnić,ale po co naiwne nadzieje sobie robić?
Co dziwne,w dzień zupełnie nie myślę o w/w rzeczach.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 00:15   #101
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

kiedys m isie to zdarzalo ze sie powtarzaly i zawsze to byly zny ktorych nie rozumialam tak do konca o co w nich chodzi i co mogby przedstaiwac ale ostatniuo nic mi sie nie sni
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 13:29   #102
narimono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Teraz już nie.
Kiedyś powtarzał mi się ciągle sen, że nie mogę trafić do swojego domu :|
__________________


narimono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 13:53   #103
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

mi także się nie raz to zdarzyło, może nie całe sny ale wybrane fragmenty. np fragment z pająkami (nie cierpię pająków) albo, że idę do babci a tam nie ma piętra na którym babcia mieszka
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:56   #104
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

- praca sni mi sie najczesciej
- czesto tez ze jestem wapirem czy czyms w tym rodzaju (ale takim raczej pozytywnym )
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:52   #105
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

powtarzają... akurat te złe, których nie lubię
takie które chciałabym, żeby mi sie powtórzyły to niestety się nie powtarzają
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 20:36   #106
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Jeszcze mi się przypomniało, że jeden z powtarzających się snów moich to sen który zjawiał się w okresach posuchy- znaczy z jakiś technicznych powodów żyliśmy z TŻ w chwilowym celibacie- kiedy już naprawdę mnie to męczyło mocno to śniły mi się sny w których już prawie prawie to robimy i ktoś nam przeszkadza


a co do niezapomnianych i proroczych snów- kiedyś miałam taki sen, zapadł mi maksymalnie w pamięć. Jeszcze nie byłam z moim TŻ i on oficjalnie nie chciał być ale widywaliśmy się codziennie itp- śniło mi się że moja ówczesna przyjaciółka prowadzi mnie tajemniczo do lasu i zostawia w środku, wchodzę pomiędzy taki krąg z drzew a w środku z uroczym uśmiechem stoi mój TŻ z ogromniastym bukietem czerwonych róż. Taka moc kolorów, zieleń, czerwień, cudowny sen. Najlpesze że ja nie lubię czerwonych róż i to mnie zdziwiło- we wszystkich sennikach w których sprawdzałam czerwone róże znaczyły że przytrafi mi się wielka miłość. I co? sprawdziło się
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 20:44   #107
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

dubel
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 21:12   #108
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez xxsweetashoneyxx Pokaż wiadomość
Mi się kiedyś śniło że mój dziadek umiera i w następny dzień miałam ten sam sen i za równy tydzień zmarł A słyszałam że powtarzające sny są prorocze i że wcześniej czy później mogą sie spełnić...Też słyszałam o tym że jak zęby w śnie wypadają to ktoś umrze z najbliższych osób...
Uuuu...No nieźle.Współczuję. Powtarzające sny są prorocze?Wychodzi na to, że moim chłopakiem będzie Jefferson z "Bundych"
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:04   #109
Frenczi
Przyczajenie
 
Avatar Frenczi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Witajcie Kochani!
Pamiętacie mnie z pewnością i moją sytuację związaną ze śiercią ukochanego..mineło pół roku od jego smierci..a ja i tak nie moge sie pozbierać..pisałam Wam że mam sny z nim w roli głównej..poradziliście mi żebym pojechała na cmentarz, zapaliła nicza i sie pomodliła..tak tez zrobiłam..lecz to nie pomogło..otóż..owszem on śni mi sie rzadziej..ale nadal te sny sa bardzo realne..( tylko nie piszcze mi ze mam przestać o tym mysleć uwierzcie mi ze naprawde o tym staram sie nie mysleć..wszystko jest dobrze dopóki mi sie znowu nie przyśni) od tamtej pory mam jeszcze dziwniejsze sny..jeden sen mi najbardziej zapadł w pamięci..otóz śniło mi sie że jestem u mojej babci stoje przed taka szybą co jest w kredensie, i wspominamy moja zmarła prababcie Józie i nagle i mówie ze mi jej brakuje i że chciałabym ja zobaczyć a moja babcia mówi do mnie '' Iza przypatrz sie w szybe to ja zobaczysz'' i faktycznie przyjrzałam sie szybie i patrze a moja babcia stoi za mna i czesze mi włosy..noi ja ja zaczełam ją pytać jak tam jest po drugiej stronie, czy widziała Pana Boga i czy wie kiedy umre (niestety nie pamiętam odpowiedzi których mi udzieliła'') i nagle powiedziałam do niej '' babciu pokaz mi Darka chce wiedzieć czy nic mu nie jest'' i wtedy moja prababcia do mnie: '' Iza czy ty aby nie chcesz zbyt wiele wiedzieć'' a ja mowie '' babciu prosze cie pokaz mi go chce wiedziec czy jest mu dobrze. Noi moja Prababcia wziela mnie za rękę i odsłoniła zasłone ( nie wiem skąd sie tam wziela zasłona) i moim oczom ukazał sie jakiś balkon taki jak jest w zamku i na tym balkonie właśnie stał Darek..iszedł w moja strone..a jak już miałam go przytulić to zniknał..ale wygladał na szczęśliwego..a kiedy sie odwróciłam mojej prababci juz nie było..a ja znalazłam sie nad jej grobem..oczywiście nastepnego dnia poszłam na jej grób, zapaliłam świeczke i sie pomodliłam..potem znowu przyśniło mi sie..że stoje przed domem Darka ale nie moge do niego wejść..a niedawno śniło mi sie że jestem na widzeniu..znaczy to tak wygladałao..jakbym była w więzieniu i przyszła do niego w odwiedziny..śniło mi sie ze siedział na przeciwko mnie a ja gładziłam go po buzi..był dosć taki..jasny..noi wczoraj znowu pojechałam na cmentarz i drugi raz mi sie powtórzyło ze jak byłam w drodze to Lało jak z cebra...a jak dojechałam to nie było ani jednej chmurki, a na cmentarz do niego mam jakieś 20 minut..ale i tak nie to jest dziwne..najdziwniejsze jest to..że jak pojechałam to nie uroniłam ani jednej łezki..powiem więcej..ja sie tam dobrze czułam..lepiej niz normalnie..moja koleżanka mowi ze to dlatego że czułam jego bliskośc i byłam bezpieczna nic mi nie zagrażało a wszystkie smutki odeszły..niedawno poszłam do mamy mojej koleżanki ktora postawiła mi tarota..zadała mi pytanie czy miały byc jakies zaręczyny..owszem mielismy takie plany..i powiedziała mi jeszcze ze z kart wynika, że on za zycia cos napisał..i nie zdązył mi tego dać..czy coś w tym stylu wiem ze chodzi o cos pisanego..tylko że ja nie wiem o co dokładnie chodzi..to sie w ogole kupy nie trzyma..jeszcze mozna interpretować w inny sposób..minelo juz pół roku a nie ma nawet tabliczki z jego imieniem i nazwiskiem..jest tylko tabliczka taka co sie ja wbija w ziemie po pogrzebie...więc może chodzi po prostu o napis na nagrobku czy coś..pewnie myślicie że zwariowałam..ale my bylismy ze sobą naprawde mocno zwiazani..u nas było cos takiego..że zobaczyliśmy sie poraz pierwszy i juz wiedzieliśmy ze kiedyś będziemy razem..chciałam poznac wasze zdanie na ten temat..bo nie wiem czy ja zwariowałam..czy on chce mi cos powiedzieć..jakieś pomysły?
Frenczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.