Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 15:40   #91
skitek 13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Pola, cerę mam mieszaną ze skłonnością do błyszczenia i zaskórników- zamkniętych i otwartych. Peeling stosuję regularnie, a skórę nawilżam Oceanic, AA Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc a na dzień Oceanic, AA Young, Krem antybakteryjny 'Intensywna pielęgnacja' Właśnie problem w tym, że nie mam konkretnego nawilżacza, myślę o zakupie rozsławionego na forum Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający Teraz stosuję też próbki z dermalogica mediBac Clearing Mattifier, który ma w składzie Salicylid Acid 2%, więc to może też być reakcja na ten krem. Odstawię go jutro i zobaczę czy dalej moja cera będzie się tak przesuszać, no i mam nadzieję, że uda mi się kupić dobry nawilżacz, choc jak narazie za oknem cały czas leje i nie mam ochoty nigdzie się ruszać.
skitek 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:36   #92
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Najlepiej stosowac zasade wprowadzania jednego nowego kosmetyku do codziennej pielegnacji. Wiem, ze to czasami trudne, ale mozna wtedy szybko zidentyfikowac powod zlej reakcji skory.
Jak odstawisz ten krem i odczekasz pare dni az skora wroci do 'normy', to daj jeszcze szanse mineralom.
Co do kremow nawilzajacych, to ja w koncu znalazlam moj ideal - RoC, Hydra+ Bio-active, Anti-Oxidant Bio-Moisturising Cream SPF15 (Krem nawilżający SPF15)
Na KWC ma niewiele opinii, ale wszystkie wysokie. Mozna go kupic na allegro za ok. 20zl + przesylka w wersji do skory mieszanej, normalnej lub tlustej. Jak dla mnie swietny lekki nawilzacz z filtrami.
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:32   #93
skitek 13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Pola, wiem, że najlepiej stosować jeden nowy kosmetyk, ale minerały kupiłam w salonie kosmetycznym i pani dała mi jeszcze próbki podobno najlepszej firmy do pielęgnacji cery trądzikowej w Anglii, więc się zachłysnęłam. Odstawiłam już ten krem, a minerały cały czas stosuję. Wczoraj wzięłam jakiś nawilżacz z Ziaji, bo cera bardzo mi się wysuszyła, zachowuje się podobnie jak po kwasach- może przez krem- nie schodzi mi skóra, ale jest taka szorstka. Zresztą dopóki nie będę wyglądać jak burak nie odstawiam. Pomogło mi już samo nawilżenie! Zresztą pocieszam się, że te minerały tak działają, ze nagle się oczyszczam, a żeby się oczyścić muszę przejść przez okres wykwitów i innych dziwności Twój krem z RoC rzeczywiście ma ciekawe opinie, a powiedz czy pod niego coś stosujesz? Bardzo Ci dziękuję za wszelkie porady i za to, że jesteś
skitek 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:19   #94
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Nie ma sprawy,chetnie dziele sie doswiadczeniami mam nadzieje, ze nie brzmie jak reklama bare minerals hehe
Zawsze nakladam krem, na to primer z bare minerals (czasami zapominam,ale to nic), podklad i mineral veil. Wlasciwie to ten krem z RoC nadaje sie jako primer, bo lekko matuje i szybko sie wchlania. Wiadomo, ze kazdy ma inna cere, ale jak dla mnie to ideal (dopoki nie zaczne stosowac kremow przeciwzmarszczkowych )
Poki co nawilzaj kochana i nie poddawaj sie
Jest taka strona dot.tradziku, naturalnych metod walki z nim, zdrowego odzywiania sie itp. prowadzona przez Australijke (Fran) - http://www.highonhealth.org/
Ja co prawda tradziku nie mam, ale idealna cera tez nie grzesze A Fran ma ciekawe videoblogi i artykuly. Moze komus sie przyda
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:04   #95
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Narobiłyście mi apetytu na przetestowanie BE, ale bez kitu, dostęp do tego (przynajmniej w Polsce) jest bardzo ograniczony. Na allegro i ebay ceny z reguły koszmarne. W ciemno ciężko się zdecydować, więc ostatecznie wzięłam próbki fairly light i light (allegro), choć koszty to i tak rozbój w biały dzień.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:16   #96
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Mam dobra wiadomosc dla fanek BE W Stanach wprowadzono juz nowy rodzaj podkladu 'matte' - czyli matujacy. Twierdza, ze matuje, zmniejsza widocznosc porow i przetluszczanie sie skory.
Do tego w koncu ktos pomyslal o opakowaniu, ktore w koncu mozna blokowac, wiec nic sie nie rozsypie!!! zalaczam zdjecie
Czekam na premiere w UK, ale poki co nic nie moge znalezc.
Domyslam sie, ze w Polsce ciezko dostac te mineraly Ale moze sytuacja sie poprawi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matte.jpg (11,6 KB, 27 załadowań)
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:26   #97
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Domyslam sie, ze w Polsce ciezko dostac te mineraly Ale moze sytuacja sie poprawi
Pola, jeśli na podstawie próbek stwierdzę, że "to jest to", to uwierz mi, że wygrzebię je choćby spod ziemi
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 20:38   #98
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Mam dobra wiadomosc dla fanek BE W Stanach wprowadzono juz nowy rodzaj podkladu 'matte' - czyli matujacy. Twierdza, ze matuje, zmniejsza widocznosc porow i przetluszczanie sie skory.
Do tego w koncu ktos pomyslal o opakowaniu, ktore w koncu mozna blokowac, wiec nic sie nie rozsypie!!! zalaczam zdjecie
Czekam na premiere w UK, ale poki co nic nie moge znalezc.
Domyslam sie, ze w Polsce ciezko dostac te mineraly Ale moze sytuacja sie poprawi
na matowy czekam z niecierpliwosciabo ten dobry jest ale pyszczek i tak mis ie swieci po 2-3h. aaa i w koncu cos z tymi dziurkami wymyslili moze nie bedzie sie juz tak sypac podczas noszenia i podrozy, ja wata zaciskam dziurki, a wy macie jakies pomysly?
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 21:19   #99
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Pola, jeśli na podstawie próbek stwierdzę, że "to jest to", to uwierz mi, że wygrzebię je choćby spod ziemi
Teraz nie wiem czy Ci zyczyc, zeby "to bylo to" hehe jesli tak, to pewnie bedziesz musiala nieco wydac na ta przyjemnosc. Z drugiej strony, jesli te mineraly nie beda Ci odpowiadaly, to przynajmniej nie bedziesz miala czego zalowac
A tak z ciekawosci - czym masz zamiar je nakladac? Pytam, bo to dosc wazne... bez pedzli sie nie obejdzie. Zreszta troche czasu zajmuje, zeby wyrobic odpowiednia dla siebie technike.
Niemniej zycze powodzenia i trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
na matowy czekam z niecierpliwosciabo ten dobry jest ale pyszczek i tak mis ie swieci po 2-3h. aaa i w koncu cos z tymi dziurkami wymyslili moze nie bedzie sie juz tak sypac podczas noszenia i podrozy, ja wata zaciskam dziurki, a wy macie jakies pomysly?
ja tez czekam, ale poki co nie ma zadnych wiadomosci dot.rynku Europejskiego
podobno na rozsypywanie sie ma dzialac zrobienie dziurek w naklejce, ale mnie to niewiele pomaga. Juz lepiej dzialalo uchylenie naklejki, a w podrozy wlozenie kawalka gabki, ktory dociskal naklejke i zatykal dziury. Dzialalo, ale nie zawsze.
To opakowanie wyglada obiecujaco
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 06:48   #100
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
A tak z ciekawosci - czym masz zamiar je nakladac? Pytam, bo to dosc wazne... bez pedzli sie nie obejdzie. Zreszta troche czasu zajmuje, zeby wyrobic odpowiednia dla siebie technike.
Niemniej zycze powodzenia i trzymam kciuki!
Pędzli ci u mnie dostatek Mam całą kolekcję EDM, do podkładu używam flat topa. Technikę też opanowałam, bo już prawie rok żyję w wielkiej przyjaźni z rozmaitymi minerałami, ale dzięki za troskę Po prostu ciągle szukam odcienia&poziomu krycia idealnego.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 10:00   #101
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

To super Wiesz, czasami dziewczyny narzekaja na mineraly, a nakladaja je gabkami albo pedzlami do rozu...
Ja musze troche ulepszyc moja technike nakladania bare min. Podobno trzeba naprawde dobrze krecic pedzlem w wieczku, zeby pyl w ogole nie byl widoczny, a pozniej spedzic jak najwiecej czasu nakladajac go kolistymi ruchami na twarz. Cieplo wytworzone w trakcie nakladania ma sprawic, ze mineraly lepiej osadzaja sie na skorze.
W teorii to wiem, ale w praktyce jakos zawsze zapominam...
Podobno ta nowa wersja matte tez ma zapewnic lepsze krycie, ale tego juz nie wiem. Jak masz flat topa, to na pewno krycie powinno byc niezle.
Powodzenia z dobieraniem odcienia!
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 17:34   #102
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Powodzenia z dobieraniem odcienia!
Szukam i szukam tego ideału i za każdym razem mam nadzieję, że teraz właśnie trafię. Póki co, najbardziej lubię buff z Pure Luxe, ale ciągle eksperymentuję.

Dziewczyny, edytuję, bo dotarły moje sample. Mówiąc najkrócej - WOW! Chyba nawet z odcieniem trafiłam (fairly light). Po całym dniu ocenię jeszcze, jak z trzymaniem matu, ale na razie po kilku godzinach jestem baaardzo zadowolona.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-06 o 07:53
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 01:06   #103
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Hej dziewczyny

Bare to moja ulubiona firma. Używam różnych minerałów i w tych prezentuje się najlepiej. Dla zainteresowanych kupuje swój podkład tutaj: http://www.allcosmeticswholesale.com...scentuals.html
Ceny bajkowe, podkład oryginalny. Wcześniej kupywałam w sklepie firmowym w Dublinie za 28 euro. Leci teraz do mnie zamówienie z brązerem i 4 podkładami (zapas).
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 06:51   #104
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Jaka fajna stronka! Dzięki, ryjku!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 01:16   #105
carlet
Przyczajenie
 
Avatar carlet
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

W tamtym tyg poszlam to butiku BM aby kupic zestaw startow moja kolezanka od jakiesgos czasu uzywa BM i bardzo chwalila a ze ja lubei wyprobowywac rozna mazidla postanowilam sie zaopatrzyc w BM. Pani w butiku zrobila mi pelny makijaz dobra kolor podkladu, oraz pokazywala mi jak poprawnie nakladac BM. Cienie BM sa poprostu piekne i niesamowite. Pod koniec dnia po wewnetrznej stronie oka jakby troszke znikly, ale i tak planuje zaopatrzyc sie w pare kolorow tylko nie wiem jeszcze ktore bo wybor jest naprawde ogromny i wszystkie sa sliczne
__________________
„Kobieta pocałunkiem przezwyciężyć może nawet śmierć”– Nikos Kazantzakis

* dbam o wlosy i paznokcie
* chodze regularnie na silowni
* staram sie jesc mniej slodyczy (oj ciezko)
* czytam wizaz
carlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:18   #106
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Witajcie Dziewczyny .Powiem szczerze ze jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z minerałami,ale po przeczytaniu tego wątku mam zamiar zacząc moją mineralną przygodę.Planuje zacząc od Bare Minerals Jak wiadomo u Nas ciężko je dostac ale mam możliwość żeby koleżanka przywiozła mi je z Anglii i stąd moja prośba-czy mogłybyście polecic mi jakąs sprawdzoną angielską stronę z tymi kosmetykami ewentualnie sprawdzonego sprzedawcę na Ebayu? Dodam jeszcze że mój angielski to porażka Dlatego wszystkie cenne rady dotyczące zamówienia są jak najbardziej wskazane,aha i jeszcze jedno czym różni się BM od BE?
Zeby nie było ze chcę na gotowe znalazłam na ebayu takie aukcje, co myslicie?
http://cgi.ebay.co.uk/BARE-MINERALS-...d=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.co.uk/Bare-Escentual...d=p3286.c0.m14
__________________


Edytowane przez manusiakubusia
Czas edycji: 2009-08-19 o 11:13 Powód: dopisek
manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 15:30   #107
skitek 13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

BE - Bare Escentuals to firma, a BM- Bare Minerals, to linia podkładów z tej firmy, która zawiera w składzie minerały( poza podkładami firma ma jeszcze inną ofertę- pomadki, cienie, odżywki, primery itp.). Może trochę zamotałam, ale chciałam, żeby było prosto. Krótko mówiąc BE i BM to to samo, więc śmiało możesz zamawiać. Przesyłam ich stronkę dla ułatwienia http://store.bareescentuals.com/bare...ON&deleteUUID=
skitek 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:09   #108
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Dziękuję Ci bardzo Skitku za odpowiedz . Orientujesz się może czy wysyłają do Polski?
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:09   #109
skitek 13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

manusiakubusia nie wiem czy wysyłają ... Ja kupiłam BM w Anglii w salonie kosmetycznym/sklep. Dziewczyny wcześniej w tym wątku podawały stronki, gdzie można zamówić BM z wysyłką do Polski.
Kochane proszę poradźcie jaki pędzel zapewni mi lepszy efekt krycia- Bare Escentuals czy The Body Shop? Napiszcie jak zachowują się pędzle BM, czy powodują zadowalające krycie?
skitek 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 14:17   #110
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

skitek13 - jesli chodzi o dobre krycie, to koniecznie kup flat topa. Ja mam full coverage kabuki z BE i krycie jest srednie.
Niestety ciezko mi doradzic jesli chodzi o Body Shop/BE, bo nie mam porownania. Podobno pedzle z Body Shop sa calkiem niezle, a ja na te z BE nie narzekam.
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:37   #111
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Muszę być okrutna
Najlepsze pędzle ma EverydayMinerals. Dla wielu osób są o lepsze niż te z Body Shopu, a od Bare Escentuals to już w ogóle. Pędzle BE przy pędzlach EDMu (np. Long Handled Kabuki czy Flat topie) to straszne drapaki.
Wybaczcie, nie wytrzymałam
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:28   #112
skitek 13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Dzięki dziewczyny za rady!!! WhiteInnocent tego właśnie oczekiwałam - konkretów, więc dzięki Tobie zaoszczędzę pieniądze, bo już miałam kupić zestaw startowy z BE, a tak w to miejsce mogę kupić Mineral Veil i Warmth. Flat Topa zamówiłam w Polsce i siostra mojego TŻ miała mi go przywieźć do Anglii, ale niestety bardzo długo czekam na ten pędzel. Teraz liczę tylko na to, że jak przyjdzie to mi go przyślą pocztą. Pozostaje czekanie...
skitek 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 08:58   #113
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Ja sie wlasnie szykuje do zakupow Chce kupic caly zestaw, cz mozecie mi doradzic co o nim sadzicie? Z gory dziekuje:


http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 07:30   #114
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

BE można kupić w Sephorze (przynajmniej na stronie tak stoi, dziś idę obadać )
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 08:25   #115
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
BE można kupić w Sephorze (przynajmniej na stronie tak stoi, dziś idę obadać )
Tak to prawda, BE widziałam w Sephorze już dwa miesiące temu, przetestowałam sobie dostępne kolorki (raczej nic mi nie odpowiadało w stu procentach), ale jeśli chodzi o formułę, to wydawały się przyjemnie kremowe i rozświetlające. Do kupienia był bodajże cały zestaw w cenie 200-299, nie pamiętam dokładnie

No i fakt, pędzle umywały się w porównaniu z edm.

Edytowane przez paulaql
Czas edycji: 2009-08-29 o 08:29
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 08:31   #116
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Ja juz dostalam swoje pierwsze zamowienie Czekam na nastepne i bedziemy testowac
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:55   #117
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Tak to prawda, BE widziałam w Sephorze już dwa miesiące temu, przetestowałam sobie dostępne kolorki (raczej nic mi nie odpowiadało w stu procentach), ale jeśli chodzi o formułę, to wydawały się przyjemnie kremowe i rozświetlające. Do kupienia był bodajże cały zestaw w cenie 200-299, nie pamiętam dokładnie

No i fakt, pędzle umywały się w porównaniu z edm.
Dobrze pamiętasz. Cena coś ponad 200 zł. Widziałam w czerwcu i teraz mnie oświeciło. W zestawie widziałam na pewno sporo pędzelków i jakieś 3 słoiczki. Ale muszę się wybrać i dokładniej obadać sprawę...
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 17:16   #118
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

chcialam potwierdzic, ze podklad BM i top flat EDM to superpolaczenie, ladnie kryje, juz dwie warstwy ukryja wszelkie przebawienia, pryszcze, dodam, ze mam cere tradzikowa i wlacze juz kilka dobrych lat. utrzymuje sie bardzo dlugo, caly dzien praktycznie a z mineral veil nie ma nawet swiecenia, w ciagu dnia moze robie jedna poprawke.

na tej stronce rzeczywiscie ceny sa niskie ale zauwazcie, ze opakania zawieraja tylko 2 gramy podkladu, pelnowymiarowe opakowanie zawiera 8 lub 9 gramow,
ja ostatnio kupilam podklad na strawberrynet, za dwa opakowania podkladu plus mineral veil i przesylke ekspresowa zaplacilam okolo 80 usd, ale nie pamietam dokladnie, no i clo 50 zl. ale teraz nie widze w ofercie podkladow
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2009-09-01 o 17:30
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:19   #119
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez Buła Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętasz. Cena coś ponad 200 zł. Widziałam w czerwcu i teraz mnie oświeciło. W zestawie widziałam na pewno sporo pędzelków i jakieś 3 słoiczki. Ale muszę się wybrać i dokładniej obadać sprawę...
295 zł

Pędzel do nakładania podkładu
Pędzel do korektora
I chyba pędzel do pudru.

2 podkłady
brązer
puder

Jakaś tam emulsja

płyta.



o ile dobrze pamiętam
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:23   #120
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

No troszke sie cenia
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-24 17:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.