Vicoria's Secret - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-19, 14:30   #91
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Te zdjęcia są tak profesjonalne jak moje hahah

A bielizna z tej strony wcale nie jest ciekawa. Moim zdaniem bez wyrazu, nijaka.

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-03-24 o 01:46
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:33   #92
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

hiih a moze my w bieliznie VS widzimy tylko modelki?:P bo bielizna z tych zdjec nie zrobila na mnie zadnego wrazenia:P
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:36   #93
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Bielizna, która jest pokazana na tej stronie jest wg mnie mało seksowna i gustowna :/. Te stringi są beznadziejne bo są proste i bez żadnej koronki. Poza tym nie cierpię zwykłych pasków . Uwielbiam jak jest taki sexi trójkącik z tyłu . Co do fotek to jedna jest naprawdę koszmarna : 15 . Modelki też nie dorobione :P. Same tłuszcze z ulicy wzięli :P. O boże nisko budżetowa ta sesja była . Totalne ośmieszenie dla firmy. A ta foteczka druga jest komiczna :P (wygięcie laski i te wieeeeeeeeelachne gacie, jakby ukradła babci, z napisem :|.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:47   #94
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Cytat:
Napisane przez besciara
Bielizna, która jest pokazana na tej stronie jest wg mnie mało seksowna i gustowna :/. Te stringi są beznadziejne bo są proste i bez żadnej koronki. Poza tym nie cierpię zwykłych pasków . Uwielbiam jak jest taki sexi trójkącik z tyłu . Co do fotek to jedna jest naprawdę koszmarna : 15 . Modelki też nie dorobione :P. Same tłuszcze z ulicy wzięli :P. O boże nisko budżetowa ta sesja była . Totalne ośmieszenie dla firmy. A ta foteczka druga jest komiczna :P (wygięcie laski i te wieeeeeeeeelachne gacie, jakby ukradła babci, z napisem :|.
rzeczywiście bielizna nie zachwyca, sesja rzeczywiście mało profesjonalna
ale z tym że "tłuszcze z ulicy wzięli" to chyba lekka przesada!to że te kobiety nie są wychudłe i nie są wystylizowane i wyretuszowane to oznacza że są gorsze?
moim zdaniem oglądając fotki strojów czy bielizny np VS większość efektu które na nas robią zawdzięczają wyidealizowanym modelkom
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:51   #95
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Cytat:
Napisane przez besciara
Modelki też nie dorobione :P. Same tłuszcze z ulicy wzięli :P. O boże nisko budżetowa ta sesja była . Totalne ośmieszenie dla firmy. A ta foteczka druga jest komiczna :P (wygięcie laski i te wieeeeeeeeelachne gacie, jakby ukradła babci, z napisem :|.

no bez przesady... normalne dziewczyny, jedne zgrabne, drugie mniej, ale nie wiem w którym miejscu są że niby niedorobione

moim zdaniem taka sesja to świetny pomysł, można przynajmniej zweryfikować swoje zachwyty nad, jak się okazało, całkiem przeciętną bielizną... wiadomo, że zazwyczaj dziewczyny nie wyglądają jak modelki(choćby dlatego, że nie biega za nimi zgraja specjalistów ) dlatego trochę denerwuje mnie, że zarówno ciuchów jak i bielizny nie pokazuje się na "zwykłych" laskach, ale to już temat rzeka...
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 00:20   #96
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

jak mam byc szczera,to ani bielizna ani butik nie przypominaja VS.Zdjecia sa podpisane Victoria Secret i byc moze jest tania podrobka Victoria's Secret.W zadnym butiku,a przynajmniej tutaj w stanach bielizna nie jest esponowana jak w zwyklym domu towarowym,a zdjecia wlasnie tak wygladaja.Jak zwykly sklep z bielizna.Chyba ze we Wloszech tak wlasnie wygladaja ich butiki.Domniemam ze "sesja" odbyla sie we Wloszech,bo na kilku zdjeciach jest flaga.Poza tym to chyba "sesja" bez przymiarki,bo nawet nie trzeba sie specjalnie wysilic zeby zobaczyc,ze niektore majciory sa po prostu za wielkie a wtedy wszystko traci urok.Generalnie ta bielizna nie przypomina mi VS i to nie chodzi o "modelki" czy oswietlenie.
Ja uwazam,ze ta bielizna nawet nie lezala obok prawdziwej Victoria's Secret


no i nie wydaje mi sie,zeby prawdziwy butik VS zorganizowal taka nieprofesjonalna "sesje" z grupa panow sliniacych sie za oknem
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 11:05   #97
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

ej ta bielizna jakas taka nijaka,jak sie ogląda stronke Victoria's Secret to aż szczęka opada.....a to? beznadziejne
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 11:16   #98
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Nie bede sie wypowiadac na temat bielizny, bo nie wiem ja wyglada oryginanla VS ( wiem wstyd sie przyznac) przy odrobinie czasu nadrobie to
Jesli chodzi o zdjecia....no wiec na moje oko to baaardzo amatorskie zdjecia robione niezbyt dobrym aparatem. Przypadkowe ujecia, na szybko pstrykane zdjecia. Bielizna byle jak narzucona- jednym slowem koszmar. Mysle, ze przy odrobinie profesjonalizmu i obrobki zdjec nawet ta bielizna stalaby sie ladna.
Te zdjecia sa koszmarne! bleee.
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 11:16   #99
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

To są fotki z otwarcia salonu VS we Włoszech. Na pewno bielizna nie wygląda na zwykłaych dziewczynach tak ładnie jak na profesjonalnych zdjęciach z katalogu i super podrasowanych modelkach.....ale co wygląda tak samo na żywo jak w reklamie???? Jeśli chodzi o bieliznę VS, sama mam kilka rzeczy i są zwyczjane, bez żadnej rewelacji. Zdecydowanie wolę polską bieliznę, jest naprawdę śliczna no i tańsza Natomiast ubrania VS są w porządku, szkoda że nie ma u nas ich sklepów
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:39   #100
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

bardzo apetyczne sadełko, blah ..taka z niej modelka jak i ze mnie..
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:47   #101
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Moim zdaniem komentarze typu "Same tłuszcze z ulic wzięte" itp. są nie na miejscu. Zmieniły się czasy, i modelki już nie muszą być 'wieszakami' .
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 18:34   #102
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Ło boże Na widok tych modelek pozbyłam się wszelkich kompleksów dotyczących mojej figury.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 18:52   #103
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Po pierwsze wątpie żeby to były modelki. Mniemam raczej, ze to zwykłe( zupełnie przypadkowe) dziewczyny, które akurat zaopatrują się w bielizne w sklepie VS.
Po drugie strona VS to jeden wielki photo shop. "obrabiane" i udoskonalane jest na nich wszystko począwszy od figury modelek na kolorze nieba skończywszy.
Dziewczyny nie dajmy sie zwariować...
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 19:22   #104
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Cytat:
Napisane przez efooosia
Moim zdaniem komentarze typu "Same tłuszcze z ulic wzięte" itp. są nie na miejscu. Zmieniły się czasy, i modelki już nie muszą być 'wieszakami' .
zgadzam sie
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 19:46   #105
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Moze oni nie chcieli modelek i stad te dziewczyny....a powiedzcie, czy np. ta czerwona bielizna to dziewczyna ma zalozone czerwone stringi na biale czy to ma tak byc ??
Co do tuszy to faktycznie nie powinno sie tak mowic, nie sa grube, nie sa tez wieszakami. Ale jakos te dziewczyny wygladaja tak "nieapetycznie"...
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 19:50   #106
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Dla mnie ta bielizna jest poprostu ''okrzyknięta'' i nie uważam żeby VS miała rewelacyjną bielizne.
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 19:53   #107
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

aha chcialam dodac, ze "nieapetycznie" bo sesja jest do dupy i podtrzymuje swoje zdanie, ze robiona amatorskim aparatem przez przypadkowego osobnika....nie wim dlaczego taka znana marka ( jak mowicie) taka kiche odwalila, dziwne, dziwne
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 20:51   #108
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Thumbs down Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Cytat:
Napisane przez besciara
Bielizna, która jest pokazana na tej stronie jest wg mnie mało seksowna i gustowna :/. Te stringi są beznadziejne bo są proste i bez żadnej koronki. Poza tym nie cierpię zwykłych pasków . Uwielbiam jak jest taki sexi trójkącik z tyłu . Co do fotek to jedna jest naprawdę koszmarna : 15 . Modelki też nie dorobione :P. Same tłuszcze z ulicy wzięli :P. O boże nisko budżetowa ta sesja była . Totalne ośmieszenie dla firmy. A ta foteczka druga jest komiczna :P (wygięcie laski i te wieeeeeeeeelachne gacie, jakby ukradła babci, z napisem :|.
Koleżanko,myśle ze troszke przesadziłas z tymi "tuszczami" bo wg mnie to są kobiety o prawdziwych słusznych kształtach a ze wystaje im tam jakas fałdka to nieszodzi....jak zapewne sie domyslam jestes osobą szczupłą.....z racji tego nie musias tych modelek komentować w taki sposób,gdyż zapewne obraziłas wizazanki które wyglądają podobnie moge tu dać np siebie,wyglądam gorzej nawet od tych kobiet...wiec jak mnie okreslisz jezeli one są tłuszczami??
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:16   #109
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Cytat:
Napisane przez Paulina1988
Koleżanko,myśle ze troszke przesadziłas z tymi "tuszczami" bo wg mnie to są kobiety o prawdziwych słusznych kształtach a ze wystaje im tam jakas fałdka to nieszodzi....jak zapewne sie domyslam jestes osobą szczupłą.....z racji tego nie musias tych modelek komentować w taki sposób,gdyż zapewne obraziłas wizazanki które wyglądają podobnie moge tu dać np siebie,wyglądam gorzej nawet od tych kobiet...wiec jak mnie okreslisz jezeli one są tłuszczami??
Popieram Cie... napewno niektóre z wizażystek wyglądają tak jak te 'modelki' albo i gorzej. Moim zdaniem tym 'modelką' wystaje fałdka tu i ówdzie, ale nie jest to w jakimś stopniu 'obrzydliwe' . Wydaje mi sie że te wizażystki które są chude /szczupłe powinny nauczyć się troche więcej tolerancji...
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 21:28   #110
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Red face Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Oki laseczki rzeczywiście nie pomyślałam . Przepraszam jeśli kogoś to dotknęło ... poprostu targały mną emocje i dlatego wyraziłam w taki sposób swoje zdanie. Małe w takim razie sprostowanie . Te panie na zdjęciach mają zrobione fotki w nieodpowiednich momentach. Chyba zgodzicie się ze mną, że mało apetycznie wygląda na nich ta bielizna ... mam na myśli ten nieopalony pośladek i fałdkę, której by nie było jakby ta "modelka" się normalnie wyprostowała. Pozdrowienia
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:20   #111
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Jak patrze na te zdjecia to moje kompleksy znikaja Powinno byc wiecej takich sesji zeby nasi faceci zobaczyli ze piekne panie z gazet to nic innego jak kilo tapety i retusz zbednych kilogramow
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 12:06   #112
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Gdyby te kobiety przybraly odpowiednie pozycje, bylaby inna sceneria, makijaze, mialy inne fryzurki, jak to na sesjach bywa, to i efekt koncowy bylby inny. a tak nie ma sie co czarowac, niejedna z nas, majaca tysiace kompleksow wyglada lepiej. nie wierze ze to profesjonalna sesja VS.
a jesli bielizna jest rzeczywiscie firmowa od VS to wyglada po prostu bylejako.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:08   #113
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

nie wyglada to ciekawie przynajmniej na tych paniach kwestia figury...nie każdy będzie się prezentował tak samo dobrze w tych samych rzeczach-zwłaszcza w bieliźnie
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:59   #114
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: bielizna VS na zwykłych dziewczynach...

Ja tez uwazam ze to ta bielizna jest beznadziejna,bo gdyby to byla faktycznie sliczna bielizna,taka z prawdziwego zdarzenia to te dziewczyny napewno by lepiej w niej wygladaly.Ta bielizna jest straszna wrecz, w ogole nie kobieca i nie mysle zeby modelki lepiej w niej wygladaly.
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:00   #115
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
zakupy w Victoria's Secret

witajcie,
jestem nowa -miło was powitać chciałabym spytac ,która robi lub robiła zakupy w VS przez internet? Jak tam u nich z jakośćią? Napaliłam sie na sandałki ale wszystkie dodatkowe opłaty mnie przerażaja...
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:43   #116
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: zakupy w Victoria's Secret

mi si ewydaje ze nie warto. Te ciuszki sa super nieprzecze, ale duzy procent ich cudnosci to super zdjecia zrobione na pieknych modelkach. Moim zdaniem za cene jaka bys zaplacila spokojnie kupisz cos w polskich sklepach.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 22:58   #117
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: zakupy w Victoria's Secret

Ja mam bluzke tej firmy kupowalam od zwyklego sprzedawcy na allegro ale przyznam ze materiał gaturek i wogółe jakos jest bardzo dobra wiec goraco polecam ta marke
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:46   #118
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Smile Dot.: zakupy w Victoria's Secret

To zależy na jakiego sprzedawce na Allegro trafisz. Raz udało mi się kupić fantastyczną bluzkę tej marki i musze powiedzieć, że niczym nie różni się od tej prezentowanej na zdjęciu katalogowym. Jest dosłownie indentyczna. A teraz drugi przypadek mniej optymistyczny. Kupiłam swetr, cholernie drogi, łudząc się, że będzie taki jak na zdjęciu a dostałam marną podrubę, która zupełnie się różniła kolorem, fasonem i ogólnym wizerunkiem od zdjęcia.Wnioski wyciągnij sama. Pozdrawiam
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 07:17   #119
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: zakupy w Victoria's Secret

Kupowałam na allegro majteczki.Były identyczne jak w katalogu z metką,nowiusieńkie i naprawdę śliczne
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 11:32   #120
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Victoria's Secret

.
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...

Edytowane przez aguuska
Czas edycji: 2009-07-12 o 22:55
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.