Zdjęcia ślubne-czy drogo? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 00:49   #91
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

My za fotografa zaplaciliśmy tylko 350zł (+ opłata za dodatkową osobę w restauracji).

Pan fotograf został nam polecony przez znajomych - a sam o sobie mówił, że nie jest profesjonalistą, tylko że robi zdjęcia, bo lubi. Kiedy pytaliśmy ile będzie nas kosztował, mówił "połowę z tego co biorą profesjonaliści, i dopiero jak zobaczycie wynik pracy". Dostalismy ponad 2000 zdjęć z niesamowitego sprzętu!!! Conajmniej 500 z tego jest idealna. Postanowiliśmy dać fotografowi 750zł, ale jak on zobaczył kupkę pieniędzy, złapał się za głowę, i powiedział, że on tyle nie bierze, bo nie jest profesjonalistą. Nigdy jeszcze nie mieliśmy sytuacji, by ktoś NIE CHIAŁ pieniędzy za swoją pracę. Pan Leszek górą !!!

P.S. oleffka - widzialam kiedyś twoje zdjęcia na plfoto (takiego rudzielca sie nie zapomina). Mimo ze uwazam ze sa bardzo ladne - to w wiekszosci sa to zdjecia w bezruchu, pozowane. Plener jest zblizony do tego, ale mimo że twoje poprzednie zdjecia sa niezle, nie traktuj sie jeszcze jako profesjonaliste od zdjec slubnych. Policz kolezance mniej (jesli dobra kolezanka, ja zrobilabym to za darmo), bo zyskasz na tym piekne zdjecia do portfolio, dzieki ktorym mozesz pozniej zdobywac oplacalnych klientow. Mysle ze 500zł to niezla stawka za dzien roboty + obrobki.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 09:39   #92
nema_
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

Ostatnio jak robiłam parze zdjęcia, to wzięłam 1400. Z tym, że zdjęcia robilam ze swoim chłopakiem na dwa aparaty A plener nie odbył się w dniu ślubu, tylko na spokojnie po.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 06:40   #93
aniamalus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

Cytat:
Napisane przez nema_ Pokaż wiadomość
Ostatnio jak robiłam parze zdjęcia, to wzięłam 1400. Z tym, że zdjęcia robilam ze swoim chłopakiem na dwa aparaty A lener nie odbył się w dniu ślubu, tylko na spokojnie po.
Wiem że na dwa aparaty robią zdjęcia też z firmy która wykonywała zdjęcia koleżance. Zdjęcia wyszły świetnie plener był robiony we wtorek, zamówili też zdjęcia z "nocy poślubnej", ale z tych widziałam tylko kilka
Zdjęcia widziałam więc firmę mogę polecić: www.foto.remixpw.com
Z tego co wiem te"noce poślubne" w pełnym pakiecie robią gratis. Jestem pod wrażeniem i chyba też się zdecyduję.
aniamalus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:49   #94
Anusia1988
Raczkowanie
 
Avatar Anusia1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 94
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

Ja płacę za fotografa 2000zł - w tym mam album na 100 zdjęć (ułożony przez fotografa), płytę CD ze wszystkimi zdjęciami z wesela + fotki w plenerze. Fotograf jest na prawdę super, więc byłabym gotowa zapłacić nawet 3000 zł.
Anusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 14:40   #95
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

To sporo. Ale najważniejsze, że jesteś zadowolona.
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:42   #96
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

Cytat:
Napisane przez Anusia1988 Pokaż wiadomość
Ja płacę za fotografa 2000zł - w tym mam album na 100 zdjęć (ułożony przez fotografa), płytę CD ze wszystkimi zdjęciami z wesela + fotki w plenerze. Fotograf jest na prawdę super, więc byłabym gotowa zapłacić nawet 3000 zł.
To mnie uspokoiłaś! Mi przedstawiono wstępną ofertę na 2.500 zł - kupa kasy ale jeśli mnie przekona na spotkaniu to się zdecyduje!

ps. Zapraszam na forum Fotografia ślubna (tam więcej trosk i dylematów z tej dziedziny )
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:31   #97
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

My płacimy 1800 + za plener innego dnia.
Dowiadywałam sie o oferty różnych fotografów z mojej okolicy i większość tych lepszych (profesjonalnych) ma ceny podobne lu właśnie większe, zwłąszcza jesli chodzi o duze miasta.
A to link do mojego fotografa:
http://www.fotografia.slubna.info/
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 19:54   #98
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

Cytat:
Napisane przez Mbu83 Pokaż wiadomość
My płacimy 1800 + za plener innego dnia.
Dowiadywałam sie o oferty różnych fotografów z mojej okolicy i większość tych lepszych (profesjonalnych) ma ceny podobne lu właśnie większe, zwłąszcza jesli chodzi o duze miasta.
A to link do mojego fotografa:
http://www.fotografia.slubna.info/
Łaaaaadne te zdjęcia.... Ma koleś oko!
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:34   #99
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Ile policzyć za plener? /fotograf

Witam
Ceny z Częstochowy
Album ok.200 zdjęć
Album w formie książki - ok. 10 zdjęć w formacie 30 na 60 cm
Do tego wszystkie zdjęcia (w granicach od 1500 do 2500) w pełnej rozdzielczości na płycie dvd
Zdjęcia będą robione w formie reportażu ze ślubu (u mnie w domu, w kościele, na sali do oczepin) oraz po ślubie w plenerze.
Za to wszystko - czyli pełny pakiet 2100
Sam reportaż i plener (bez książki) 1800
I o ile dobrze pamiętam sam plener to cena ok 1000 zl
Ale to był drogi fotograf.
Jesli ktoś jest z Częstochowy mogę polecić tez super fotografa który za plener bierze ok.450 zł a zdjęcia są na prawdę śliczne - z tym ze dostaje sie je "gole" - czyli nie w albumie a nam właśnie zależało na albumie i na książce ( o ile album można wykonać samemu to takiej książki już nie)
Pozdrawiam
Ps. Ale ceny zdjęć są według mnie dość wysokie i bardzo rożne u rożnych fotografów.
I w ramach ciekawostki moja znajoma tez z Częstochowy na fotografa wydala ok 7 000 - fotki ładne ale nie jakieś powalające...
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 21:49   #100
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

mieszkam w niewielkim mieście, więc automatycznie ceny nie są wygórowane, ale sam fotograf to koszt od 1200zł- 2000zł... zanim sie zdecydowałam, to jeździłam, pytałam, przebierałam...a czasu było baaardzo mało!;/ w końcu znajoma mamy powiedziała o ponoć genialnym kamerzyście, który nagrywa film, a potem z niego robi zdjęcia, ale ponoć grafiki ma napięte co do dnia, więc szanse były marne. Hmmm 2w1 (?). Nie byłam co do tego przekonana. ale zadzwoniłam, okazało się ze jakoś wyjątkowo w moim terminie jakas para kilka dni wczesniej zrezygnowała, bo miało nie dojśc do ślubu..Więc pojechałam. To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania!!!!! Nie będę się rozpisywać co widziałam,ale po prostu już teraz wiem że będe mieć cudny film i zdjęcia. Ten pan ma dusze artysty, widac że robi to co kocha i zalezy mu żeby wszyscy byli zadowoleni. Za film+ zdjęcia (juz nie pamiętam konkretów ale to dokładnie 3 egzemplarze płytki DVD + zdjęcia- przygotowania do slubu, slub, wesele + plener w innym dniu, a to wszystko częściowo na płycie a częściowo w większym formacie w albumie) bierze od 800-1800zł. Ja byłam pod takim wrażeniem tego co robi, że zdecydowałam się na full zestaw.. zresztą gdybym miała zapłacić kamerzyście powiedzmy 1000zł (a taki byłby trudny do znalezienia) i fotografowi 1000zł to już cenę mamy wyższą niż za mojego kamerzystę
__________________
Dzieci są kotwicami, które trzymają matki przy życiu.

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:51   #101
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

Cytat:
Napisane przez Weronika.21 Pokaż wiadomość
mieszkam w niewielkim mieście, więc automatycznie ceny nie są wygórowane, ale sam fotograf to koszt od 1200zł- 2000zł... zanim sie zdecydowałam, to jeździłam, pytałam, przebierałam...a czasu było baaardzo mało!;/ w końcu znajoma mamy powiedziała o ponoć genialnym kamerzyście, który nagrywa film, a potem z niego robi zdjęcia, ale ponoć grafiki ma napięte co do dnia, więc szanse były marne. Hmmm 2w1 (?). Nie byłam co do tego przekonana. ale zadzwoniłam, okazało się ze jakoś wyjątkowo w moim terminie jakas para kilka dni wczesniej zrezygnowała, bo miało nie dojśc do ślubu..Więc pojechałam. To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania!!!!! Nie będę się rozpisywać co widziałam,ale po prostu już teraz wiem że będe mieć cudny film i zdjęcia. Ten pan ma dusze artysty, widac że robi to co kocha i zalezy mu żeby wszyscy byli zadowoleni. Za film+ zdjęcia (juz nie pamiętam konkretów ale to dokładnie 3 egzemplarze płytki DVD + zdjęcia- przygotowania do slubu, slub, wesele + plener w innym dniu, a to wszystko częściowo na płycie a częściowo w większym formacie w albumie) bierze od 800-1800zł. Ja byłam pod takim wrażeniem tego co robi, że zdecydowałam się na full zestaw.. zresztą gdybym miała zapłacić kamerzyście powiedzmy 1000zł (a taki byłby trudny do znalezienia) i fotografowi 1000zł to już cenę mamy wyższą niż za mojego kamerzystę
1200-2000 to wcale nie wysoka cena.
Mój TŻ robi zdjęcia w Olsztynie (ok 1500zł przygotowania, ceremonia, plener, zdjęcia na CD - ogólnie pełna opcja) ale wiem, że jego znajomy z Warszawy bierze ok 3000.
W większych miastach ceny są wyższe, więc powinnaś być zadowolona, że tylko do 2000 za fotografa
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 09:49   #102
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

OMG! cenią się fotografowie. My płacimy 2400 za przygotowania, reportaż i p0lener, plus album z wklejonymi zdjęciami, reszta wywołana ok. 80 fotek w pudełeczku i CD
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:46   #103
Iwonique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

Hej. Ceny fotografów to od ok 1200 do nawet 3500, w zależności od wybranego pakietu i tego czy fotograf jest naprawdę dobry. I radzę Wam dziewczyny na tym nie oszczędzać za bardzo bo to pamiątka na resztę życia. Mojej znajomej robił kolega, który kupił sobie dobry aparat, ale ogólnie ślubami się nie zajmował - i nie była zadowolona, żałowała, że nie zatrudniła profesjonalisty...
Iwonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:44   #104
Skromal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 121
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

O jejku straszne sa te ceny...naprawde...mysmy zamowili zdjęcia u znajomego...wyszlo rewelacyjne i ceny tez ma spoko.
www.fotosfera1.w8w.pl poza tym bez stresu...a wiadomo jak to bywa w ten dzien))
Skromal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:47   #105
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

U nas zdjeciami zajmie sie jeden z trojki znajomych .. kazdy z wyksztalceniem fotograficznym Po pierwsze to bedzie nieco po kosztasz (choc wiadomo, ze na czym jak na czym, ale na zdjeciach nie ma co oszczedzac), a po drugie, jako ze to nie sa calkiem obcy ludzie, mamy nadzieje, ze jeszcze lepiej sie w czuja w nasz slub, w nas i zdjecia wyjda rewelacyjne
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:05   #106
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Zdjęcia ślubne-czy drogo?

My płacimy 1700 zł za zdjęcia od błogosławieństwa i chyba do końca oczepin. W cenie mamy również plener robiony w innym dniu i fotoksiążkę.
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.