Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-17, 21:51   #91
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: WAKACJe nad Bałtykiem

No więc decyzja zapadła: jadę do Mielna...
Obdzowniłam chyba 50 róznych kwater, pól campingowych, pokoi prywatnych itp... i oczywiście wszędzie słyszałam jedno: "lipiec cały zajęty". A ja musze jechać w lipcu, mój mężyczna nie będzie miał w sierpniu urlopu..

Jedynie w Mielnie znalazłam przyczepe campingową, kurcze jak na takie warunki to drogo bo 25zł/osoba, no ale cóż mam zrobić. W ciemno nie pojadę bo chyba nic ne znajdę poniżej 40 zł....

Mam nadzieje, że będzie fajnie i że nikt mi nie zdepcze mojego psiaka...

PS. Dzieki za propozycje
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:43   #92
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: wakacje nad Morzem Bałtyckim

Cytat:
Napisane przez maartyna1
A zna ktos moze miejscowosc gdzie jestm malo turystow ?
Mi sie marza teraz takie wlasnie wakacje gdzie na plazy nie bedzie duzo ludkow ,spokojnie i romantycznie

Najlepiej Karwia a dokładnie Karwińskie błota! Jest mało ludzi na plaży i tanie noclegi! POlecam również Jarosławiec! Piękne miasteczko w którym idzie się zakochać

Edytowane przez patula
Czas edycji: 2006-05-02 o 08:26
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:52   #93
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Post Dot.: wakacje nad Morzem Bałtyckim

Najlepszym miejscem gdzie można wyjechac we dwoje jest Ustronie Morskie! Małe miasteczko gdzie można dobrze zjeść, wypocząć a wieczorami pójść na dyskoteke! Bardzo polecam to miejsce! Duże miejscowości takie jak Trójmieście czy Miedzyzdroje nie są najlepsze na romantyczne wyjazdy! Jest tam ruch i dużo ludzi ! Jak ktośwoli małe miejscowości to polecam Jarosławiec , DZwiżyno i Jastrzębią Górę! POzdrawiam
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:34   #94
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dziewczyny, swietny watek!
Po bardzo ciezkim i trudnym roku, postanowilam pojechac z przyjaciolka na wakacje w tym roku nad polskie morze. Nie znamy za bardzo miejscowosci nadomorskich, ale chodzi nam glownie o zabawe - imprezy, ludzi.. (potrzebujemy naprawde odzyc..). Z tego, co wyczytalam polecacie najbardziej Sopot i Lebe.

Mozecie mi powiedziec czy mozna sobie stamtad dojechac (wiem, ze moge sprawdzic na mapie, ale chodzi mi o to, czy sa jakies polaczenia na przyklad autobusami podmiejskimi, bo nie mamy samochodu).

Chetnie jeszcze poczytam wypowiedzi na temat tych dwoch miejscowosci od innych wizazanek

Polecacie moze jakies konkretne zakwaterowanie??

Wszlkie wzkazowki mile widziane

Myslalam, tez o Ustce, ale jednak potrzebuje Sopotu i Leby, dlatego, ze niegdy nie widzialam slynnego sopockiego molo ( az wstyd sie przyznac..) a w Lebie koniecznie musze te wydmy (nie uwierzycie, czytalam o nich nawet ostatnio we francuskiej gazecie! az wstyd, ze nie znam, a polka...)


Cytat:
Napisane przez Gonia
będąc w Sopocie możesz zobaczyć i Gdynie i piekny Gdańsk....no i super się zabawić Będąc w Łebie zobaczysz piękne małe miasteczko pełne rozrywkowych ludzi ... no i wydmy.. Generalnie Sopot to miasto z ładną ale zatłoczoną plaża, ale naprawdę jest tu mnóstwo super knajpek . W Łebie byłam 3 razy i tez byłam bardzo zadowolona ale pewnie dlatego, że Sopot mam na codzień Jest jeden zasadniczy + na Sopot.... jeśli bedzie kiepska pogoda na pewno nie będziesz się nudzić
__________________


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2006-08-18 o 21:55 Powód: post pod postem, prosze korzystac z edycji
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:40   #95
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Re: gdzie nad morze??

Cytat:
Napisane przez lexie
Byłam w zeszłym roku w Łebie i było bardzo fajnie - tzn jeśli ktoś chce rozrywki, nie ciszy Duuuzo ludzi, imprezy tez były, różne rozrywki... Acha, na ruchomych wydmach byłam (pojechaliśmy rowerami ) i były super! Nie miałam pojęcia że one są takie wielkie, spodziewałam się zupełnie czego innego... Ja polecam pojechać tam na cały dzień - z samej wydmy można zejść na bardzo ładną plażę, nie tak zatłoczoną jeśli porównać do tych w Łebie. Wtedy należy chyba rowery na cały dzień wziąć albo samochodem dojechać do parku i przesiąść się w kolejkę albo bryczke (w zeszłym roku jeździły ) mozliwe t4z ze cos jexdzi z samego miasta
niestety zdjecia mam tylko tradycyjne - z kliszy, więc nie mogę pokazać...
Lexie, a moze moglabys zeskanowac?
Napalilam sie na te wydmy przez Ciebie!
Powiedz mi jeszcze, gdzie mieszkalas??
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:41   #96
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Re: Łeba!!!!

Cytat:
Napisane przez PATIS_79
KARWIA, KARWIA, KARWIA - plaże przepiękne (czyste) super dojście do morza przez lasek (dwa kroki).. blisko również do urokliwego zakątka (Jastrzębia Góra - latarnie morskie, wąwóz, skały nadmorskie, jakaś godzinka drogi samochodem na HEL, a na Helu można popatrzeć np. na foczki w fokarium)... nie można się nudzić (ja się nie nudziłam przynajmniej) szczerze polecam nie ma takiego natłoku turystów jak w Łebie - przez to trochę się zraziłam, oraz łatwo się tam zgubić wracając np z dyskoteki w nocy, bądź nad ranem do swojego miejsca pobytu (mnie się przytrafiło, a wracałam sama o 6 nad ranem - ciężkooo było) a Karwia mała, nie sposób się zgubić
Polecam..
ale widzę, ze już wybrałaś...
YES, YES YES !! Zgadzam się w zupełności, co roku jeżdze tam (dokladnie do Błot Karwieńskich) Z czysciutkim sercem polecam
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:46   #97
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Cytat:
Napisane przez Gonia
Sopot jest przecudownym małym miesteczkiem z tzw ,,monciakiem" no i oczywiście najdłuższym molo w Europie... (molo jest odnowione po remoncie) , jest dużo knajpek, fajne kluby np. Mandarynka, super dyskoteki np. VIVA .... Sopot ma specyficzny klimat, jedyny w swoim rodzaju.... tętni życiem, zabawą i super towarzystwem
Goni kolejny post i napalam sie coraz bardziej!
Obstaje przy sopocie i Lebie..

Dziewczyny, a macie jakies namiary na kwatery?? Ta stronka, ktora byla podana sie nie otwiera...

Cytat:
Napisane przez ajali
YES, YES YES !! Zgadzam się w zupełności, co roku jeżdze tam (dokladnie do Błot Karwieńskich) Z czysciutkim sercem polecam
No zalezy, co kto lubi... Ja z paczka przyjaciol wybralismy sie w celu ostrego imprezowania, po wczesniejszym miesiecznym zwiedzaniu maroka, i musze przyznac, ze bylam bardzo rozczarowana JASTRZEBIA GORA, KARWIA i WLADYSLAWOWEM... Liczylismy na zabawe, spotkalismy rodziny z dziecmi, kolonie i osoby wypoczywajace. Oczywiscie, goraco polecam jesli ktos szuka czegos takiego. Natomiast jezeli chodzi o imprezowanie, to jest bardzo kiepsko. Trzy razyu bylam w DARLOWKU, niestety tez bez porywow.
__________________


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2006-08-18 o 21:56 Powód: post pod postem
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 18:43   #98
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Re: Łeba!!!!

Ja polecam Władysławowo Pięęęęknie. I w dodatku pełno sportowców, kadry wszelakich dyscyplin, siatkówki, żużlowcy, pływacy...
to ośrodek przygotować olimpijskich
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:00   #99
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: gdzie nad morze??

Kto się w tym roku wybrał/wybiera nad morze?

Zwykle nie proszę o pomoc, ale tym razem...wiem, że jest mnóstwo takich stron i zapewniam, że potrafię korzystać z google , ale czy ktoś mógłby mi podrzucić jakiegoś ciekawego linka do strony, na której można przejrzeć oferty (najlepiej taką, za pomocą której same znalazłyście kwaterę).

Nigdy nie byłam nad morzem, nie zależy mi na zatłumionych kurortach. Widzę, że polecane są najczęściej Karwia, Dzwinówek, natomiast-Sopot, Ustka-odpadają.

Czy ja w ogóle coś jeszcze znajdę?-To jest pytanie...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:22   #100
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: gdzie nad morze??

Cytat:
Napisane przez cheer
Kto się w tym roku wybrał/wybiera nad morze?

Zwykle nie proszę o pomoc, ale tym razem...wiem, że jest mnóstwo takich stron i zapewniam, że potrafię korzystać z google , ale czy ktoś mógłby mi podrzucić jakiegoś ciekawego linka do strony, na której można przejrzeć oferty (najlepiej taką, za pomocą której same znalazłyście kwaterę).

Nigdy nie byłam nad morzem, nie zależy mi na zatłumionych kurortach. Widzę, że polecane są najczęściej Karwia, Dzwinówek, natomiast-Sopot, Ustka-odpadają.

Czy ja w ogóle coś jeszcze znajdę?-To jest pytanie...
Ja mysle, ze jednak najprostszym sposobem znalezienia kwatery nad morzem jest skorzystanie z google, wystarczy wpisac miejscowosc do ktorej chcialabys pojechac a juz wyswietla Ci sie multum stron. Tutaj podaje Ci linki do stron z pensjonatami w Uniesciu (male miasteczko, raczej niezatlumione) http://gulliver.com.pl/woj/zp/u/uniescie_ips.html, http://www.przewodniki.turystyka.pl/...e_noclegi.html

Ja jade do Wladyslawowa...niestety ta miejscowosc zazwyczaj jest pelna ludu :d Wiec nawet nie podaje Ci linkow bo z pewnoscia kompletnie Cie to nie interesuje.

Co do znalezienia kwatery to bedzie trudno chyba...bo ja ezerwowalam kilka miesiecy temu i na 10 pensjonatow znalazlam moze 4 lub 3, w ktorych byly wolne terminy. Kolezanka zamawiala jakies kilka tygodni temu i rowniez bylo ciezko, wprawdzie znalazla, ale kwota jaka musi zaplacic nie jest zadowalajaca. - oczywiscie mowa o Wladyslawowie.

Karwia http://www.idara.pl/karwia/index.php

http://www.lezak.pl/karwia/noclegi.php3 - z tej strony korzystalam szukajac kwarety we Wladyslawowie.

Dziwnówek http://www.kwateryprywatne.net.pl/05nav.html
http://gulliver.com.pl/woj/zp/d/dziwnowek_iof2.html
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:04   #101
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: gdzie nad morze??

Także gorąco polecam Łebę!! jestem tam co roku od jakiś 10lat i zawsze wracam wypoczęta,z energią na cały rok i z niezapomnianymi wspomnieniami.Łeba jak dla mnie to cudowne i magiczne miejsce(a byłam także w innych nadmorskich miejscowościach).
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 15:09   #102
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Re: Łeba!!!!

Cytat:
Napisane przez jowisia
No zalezy, co kto lubi... Ja z paczka przyjaciol wybralismy sie w celu ostrego imprezowania, po wczesniejszym miesiecznym zwiedzaniu maroka, i musze przyznac, ze bylam bardzo rozczarowana JASTRZEBIA GORA, KARWIA i WLADYSLAWOWEM... Liczylismy na zabawe, spotkalismy rodziny z dziecmi, kolonie i osoby wypoczywajace. Oczywiscie, goraco polecam jesli ktos szuka czegos takiego. Natomiast jezeli chodzi o imprezowanie, to jest bardzo kiepsko. Trzy razyu bylam w DARLOWKU, niestety tez bez porywow.
Jeśli chodzi o imprezowanie to musisz szukac jak największych miast . Zgadzam sie w Karwi to chyba niema zadnego klubu , w Jastrzebiej Gorze są dwie dyskoteki ,może troche lepiej we Władysławowie i Łebie . Nigdy nie dorównamy zagranicznym kururtom bo w Polsce poprostu nieopłaca sie duźo inwestować w nadmorskie rozrywki z powodu takiej a nie innej pogody .Ale jest coraz lepiej ... .
Przecież są też zalety np. te piękne nadmorskie "widoki" .... które niedługo będe podziwiał rozmarzyłem sie
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:19   #103
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: gdzie nad morze??

jeśli chodzi o dojazd do Łeby -to jadąc pociągiem należy najpierw dojechać do Lęborka-a stąd albo pociągiem albo busem można dojechać(to ok. 32km)
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:40   #104
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: gdzie nad morze??

Polecam Gdańsk oczywiście a tak poważnie to ja uwielbiam Jastarnię i Chałupy.
Z Gdańska na Hel dojechać można tramwajem wodnym-super sprawa za niewielkie pieniądze-jakieś kilkanaście zł.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:48   #105
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: gdzie nad morze??

Sylwio ale ci zazdroszcze,bardzo bym chciała mieszkać nad morzem,i w lecie i zima jest super,na polskim wybrzezu odnalazłam szczęscie
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:55   #106
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Re: gdzie nad morze??

Władysławowo jest najlepsze
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:04   #107
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Re: gdzie nad morze??

A ja znam (prawie) cale wybrzeze od Swinoujscia po Hel na pamiec Wiec na temat wiekszosci miast moge sie wypowiedziec Chociaz ja wole M. Srodziemne/Ocean Ale sluze info na temat baltyckich miejscowosci
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:17   #108
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: gdzie nad morze??

mieszkam w trómiescie wiec zdecydowanie polcam Gdynie Sopot i Gdansk jest slicznie zalanczam troche fotek ma tych Gdynia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fontanna.jpg (67,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_klifgdynia.jpg (119,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gdy2.jpg (40,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gdynia2.jpg (12,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gdynia.jpg (37,1 KB, 18 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:20   #109
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: gdzie nad morze??

Tu Gdansk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k-gdansk-neptun-kut.jpg (20,3 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k-gdansk-odaru.jpg (21,4 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Konferencja-192_B.jpg (36,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Konferencja-321_B.jpg (28,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Konferencja-203_B.jpg (30,9 KB, 6 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 18:24   #110
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: gdzie nad morze??

i jeszcze Sopot milego ogladania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pl-gd-sopot.jpg (45,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_sopot2.jpg (69,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_sopot3.jpg (59,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8759-18.jpg (48,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_sopot1.jpg (86,9 KB, 13 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:38   #111
sylwia_p123
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_p123
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: gdzie nad morze??

A ja polecam Uske
Natomiast od znajomych slyszalam, ze w Lebie tez jest fajnie
sylwia_p123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:03   #112
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: gdzie nad morze??

Ja polecam Międzyzdroje. Moim zdaniem urocza miejscowość, najpiękniejsza nad naszym morzem. Spokój, cisza, jednak nie polecam jechać w trakcie festiwalu.

http://www.miedzyzdroje.pl/menu/16.dhtml

Nie polecam ofert GROMADY... o zgrozo. Pojechałam kiedyś na waleta, nie mając zapewnionego noclegu, weszłam między innymi do nich zobaczyć pokoje... katastrofa.

Jak odnajdę namiary do pensjonatu, w którym bywałam, dopiszę. Coś mi świta, że był to pensjonat pana Stanisława Buryło, czy jakoś tak, był na przeciwko hotelu Rybak.

EDIT: dołanczam namiary
Prywatne Kwatery
Stefan Buryło
ul: 1000-lecia PP 27
72-500 Miedzyzdroje
tel 091 328 05 76

http://wczasomat.pl/miedzyzdroje.html
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"

Edytowane przez Sanderek
Czas edycji: 2006-07-07 o 15:24
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:41   #113
bianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Gdzie nad morze..

Planuję wypad w sierpniu nad polskie morze...ale nie wiem gdzie jechac...doradzcie w których nadmorskich miejscowościach jest najfajniej
bianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:25   #114
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Gdzie nad morze..

Ja lubie jezdzic do Rewala. Mam sentyment do tego miejsca ;D Miłe wspomnienia
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:31   #115
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: Gdzie nad morze..

Polecam Władysławowo
Mam miłe wspomnienia
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:47   #116
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Gdzie nad morze..

to zalezy czy chcesz odpoczac w spokoju czy poimprezowac do imprezowania dla mlodych ludzi to najlepsze jest Mielno, do odpoczynku, wyjazdu z dziecmi to Poddabie, Białogora - spokojniejsze i mniejsze miejscowosci.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:51   #117
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Gdzie nad morze..

dla mnie krynica morska
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:10   #118
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Gdzie nad morze..

Mnie podoba się w Międzyzdrojach
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:15   #119
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Gdzie nad morze..

Polecam skorzystac z wyszukiwarki
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:19   #120
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Gdzie nad morze..

Cytat:
Napisane przez Alatienka
Mnie podoba się w Międzyzdrojach
popieram
typowo turystyczne miejsce, super, anprawde warto. mozna isc do oceanarium, do gabinetu figur woskowych, poplynac statkiem na zachod slonca [i nie tylko]. wszedzie pelno ludzi, pelno straganow, budek z lodami i jedzeniem z grilla.
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 09:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.