Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-25, 00:31   #91
mercibeaucoup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez aniiimall Pokaż wiadomość
Hej, rzeczywiście używacie piłki lekarskiej i hantli? niestety nie posiadam ani jednej z tych rzeczy i zastanawiam się co można używać zamiast nich..jakieś pomysły? Byłabym wdzięczna
hantle - butelki z wodą (dobrze się sprawdzają po Nałęczowiance Sport o,75l), można napełnić piaskiem

piłka lekarska - 4-5 litrowa plastikowa butla z wodą

Wszystko da się jakoś rozwiązać

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez k0lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które ćwiczą już jakiś czas - jak Wam idzie? jesteście zadowolone z efektów?
Ja niedługo zaczynam trening i czekam na Wasze wrażenia!

Mi szło bardzo dobrze, dopóki nie zachorowałam, teraz niestety muszę się oszczędzać i przerwałam program :/ Jestem w 8.tygodniu. Jak wyzdrowieję, spróbuję się cofnąć do 5. tygodnia. Z motywacją nie mam problemów, gorzej z takimi sprawami jak np. choroba, czy brak warunków do ćwiczeń (jestem dosyć mobilna). Efekty - super, zarys mięśni na brzuchu, wzmocnienie mięśni pleców, wzmocnienie ramion i jędrniejsze pośladki. Zdecydowanie są to najlepsze treningi jakie kiedykolwiek robiłam.

Czekamy na opinie reszty
pozdrawiam

Edytowane przez mercibeaucoup
Czas edycji: 2014-10-25 o 00:29
mercibeaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 19:52   #92
krejla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Czesc dziewczyny!
Mam ogromną prośbę, mogłybyście przesłać ćwiczenia na maila: kredkaax3@vp.pl ?
Z góry dziękuje, pozdrawiam!
krejla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 10:02   #93
lulciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 69
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dziewczyny, a czym zastępujecie ławeczki? Krzesłem?
lulciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 21:15   #94
nie_wazne_kto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Hej dziewczyny
dziś pierwszy raz widziałam ebook z 12 tygodniowym planem. Wiem, że było to już poruszane ale bardzo proszę powiedzcie mi bo nie ogarniam, o co chodzi z tymi obwodami? skoro trzeba robić "jak najwięcej" w ciągu 7min to po co przy każdym ćwiczeniu podana jest liczba powtórzeń?
nie_wazne_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 20:38   #95
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

startuję jutro
nie mam tylko diety, ale poszukam w necie

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2014-11-02 o 20:52
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:07   #96
izka_182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

mercibeaucoup doszła wiadomość do ciebie na poczte bo nie wiem czy przypadkiem nie usunełam może twojej wiadomosci zwrotnej .. ja sie biore dzisiaj za to ;p

Edytowane przez izka_182
Czas edycji: 2014-11-04 o 13:08
izka_182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 19:38   #97
Lena_sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 25
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Hej dziewczyny! Wczoraj zaczęłam plan 12-tygodniowy... i póki co jestem mile zaskoczona. Podobnie jak niektóre dziewczyny zaczęłam z Chodakowska, później Mel B, Jillian itp. Kayla zaciekawiła mnie tym planem. Takie plany uwielbiam i mam nadzieje dotrwać do końca.

Pomóżcie mi jedynie w treningu LISS Cardio. Myślicie że zamiast spaceru chodzenie na steperze może być dobrym zamiennikiem??
Lena_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 19:02   #98
izka_182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

hej dziewczyyyny Ja wreszcie wziełam się za siebie ;p tak mi sie przynajmniej wydaje ;p Zobaczymy na ile dotrwam i ile wytrzymam. Z chodakowska ćwiczyłam ale pozniej przestawalam.. nie powiem bo wysmuklily mi sie nogi staralam sie jesc 5 razy dziennie , a pozniej odechcialo mi sie i przestalam znow przytylam i oto jestem wreszcie chyba zmobilizowana. Zobaczymy na jak długo ;p
Lena_sz ja mam orbitreka i mam zamiar go wykorzystywać co jakis czas czy jak pogoda nie bedzie sprzyjala. tak samo myśle o steperze to "prawie" jak spacer tylko nie na świerzym powietrzu

Ja jestem po 1 dniu dopeiro skończyłam, masakra ogolnie zoriblam z przerwami bo słabo mi sie robilo.. samoa nie wiem czemu. Obiad jadlam ponad godz przed treningiem, i zrobilam bez ostatniego circuitu. siły i checi miałam, ale jednak wolalam odpoczac. Mam w planach od poniedzialku zaliczyc 1 trening jako pierwszy, jakos tak lepiej bedzie sie liczyc a te dni jako rozgrzewke traktuje ;D

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

a mam jeszcze pytanko.. Jak ćwiczycie po te 7 minut jeden obieg ćwiczeń to robicie np powtorzenia tak jak tam pisze kazde cwiczenie, zostaje czasu w tych 7 minutach np jak mi 1,30 sek i od poczatku robicie te cwiczenia po tyle samo powtorzen by calkowicie wykorzystac te 7 minut?
izka_182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:21   #99
Katkak
Przyczajenie
 
Avatar Katkak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 26
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Mia_001 Pokaż wiadomość
Jej program znalazłam na eBayu, dałam jakieś 6 zł w przeliczeniu na polskie, także nie jest źle.
jak tak tanio?
ja kiedyś chciałam kupić jej program, bo od dawna śledzę ją na Instagramie ale jak zobaczyłam cenę na jej stronie to się przestraszyłam

Ma któraś z Was ebooka?
Katkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 12:08   #100
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez mercibeaucoup Pokaż wiadomość
Jak Wam idzie? Ja miałam prawie tydzień przerwy w ćwiczeniu, w tym tygodniu nadrabiam 7.tydzień i robię też 8., czyli zgodnie z planem. Po przerwie jest jeszcze ciężej, nigdy więcej przerw! Najlepiej iść zgodnie z programem, bez żadnych modyfikacji.
Zainteresowanym wysłałam fotki swoich efektów.
Dziewczyny, do roboty!
I ja poproszę o zdjęcia potrzebuję inspiracji bo zabrać się nie mogę za siebie chudnąc nie muszę na szczęście, ale ujędrnić a i owszem

crayon.aaa@gmail.com
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 16:41   #101
201609280919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Katkak Pokaż wiadomość
jak tak tanio?
ja kiedyś chciałam kupić jej program, bo od dawna śledzę ją na Instagramie ale jak zobaczyłam cenę na jej stronie to się przestraszyłam

Ma któraś z Was ebooka?
Też tak miałam haha no ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taką cenę.. Postanowiłam zaryzykować i kupiłam na eBayu. Zastanawiało mnie to, czemu tak tanio ale 6 zł to nie majątek :P kończę trzeci tydzień i mięśnie brzucha mam już jakby silniejsze.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------


---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mercibeaucoup Pokaż wiadomość
Jak Wam idzie? Ja miałam prawie tydzień przerwy w ćwiczeniu, w tym tygodniu nadrabiam 7.tydzień i robię też 8., czyli zgodnie z planem. Po przerwie jest jeszcze ciężej, nigdy więcej przerw! Najlepiej iść zgodnie z programem, bez żadnych modyfikacji.
Zainteresowanym wysłałam fotki swoich efektów.
Dziewczyny, do roboty!
Też mogę prosić o zdjęcia? Motywacji nigdy za wiele :P
suonko93@gmail.com

Edytowane przez 201609280919
Czas edycji: 2014-11-09 o 16:40
201609280919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 08:43   #102
izka_182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Mia_001 Pokaż wiadomość
Też tak miałam haha no ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taką cenę.. Postanowiłam zaryzykować i kupiłam na eBayu. Zastanawiało mnie to, czemu tak tanio ale 6 zł to nie majątek :P kończę trzeci tydzień i mięśnie brzucha mam już jakby silniejsze
zazdroszczę.. ja jak zrobiłam pierwszy dzień to chciałam się poddać drugiego dnia.. NIGDY NIE MIAŁAM tak okropnych zakwasów jak po niej.,. masakra chodziłam jak kaczka.. zaraz zabieram się znów za 1 dzień bo iść zgodnie z programem, już się boję ale tym razem porządna rozgrzewka przed i po
Na razie jestem zmobilizowana, zobaczymy na jak długo
izka_182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 15:33   #103
Lena_sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 25
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dziewczyny jestem po pierwszym tygodniu. Dzisiaj zaczynam kolejny. Idzie się w to wkręcić ale tak jak pisała izka_182 miałam mega zakwasy po pierwszym dniu póściły mnie chyba dopiero w piątek POLECAM!!! A kupować nie trzeba wystarczy wpisać "bikini..." i znależć w pdf. Mam i diete i ćwiczenia!! Ale do diety się nie stosuje... Mam dwójkę dzieci i jedno jeszcze karmie więc diete i tak mam ale nie taką jaką ona podaje... Pozdrawiam!!!
Lena_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 20:23   #104
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Uff jestem po pierwszym dniu! Było ciężko nie powiem, że nie, ale dałam radę przed oczami miałam obraz tych wszystkich metamorfoz i chęć posiadania tak pięknego ciała jak dziewczyny, które skończyły 12 tydzień była silniejsza niż mdłości :P
Czegoś takiego nie miałam z Ewką ani z żadną fitnessmamą.
Nie mogę doczekać się środy! Mam nadzieję, że przetrwam te 3 miesiące a jak u Was Dziewczyny? Też opadałyście z sił w połowie? Czy tylko u mnie taka kiepska kondycja?
CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 13:33   #105
izka_182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

hm ja w poniedzialake zaczelam znow 1 dzien poszło znacznie lepiej ! nie mialam juz takich zakwasow pierwsze 3 dni mi sie trzymały zakwasy ja jutro 2 dzien - pompki.. masakra ;D ale powiem wam ze zawziełam się jakoś tak a może to że z Wami wypowiadam się "tutaj" i daje mi siłę nie wiem ale jestem mega zmobilizowana niż jak ćwiczyłam z Ewką
Początki są zawsze ciężkie ale damy radę KOBITKIII!

Mam pytanie jeszcze , jak robicie circuit raz i 7 minut to robicie w kolko ile dacie rade az sie czas skonczy? czy robiecie takim tempem ze miesicice sie w czasie i nie zaczynacie znow pierwszego cwiczenia do momentu az sie czas skonczy.. mi zazwyczaj zostaje z 1,5 minuty ale odpoczywam to i jak sie konczy czas znow robie obwód..

Edytowane przez izka_182
Czas edycji: 2014-11-11 o 13:36
izka_182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 11:35   #106
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Mam pytanie jeszcze , jak robicie circuit raz i 7 minut to robicie w kolko ile dacie rade az sie czas skonczy? czy robiecie takim tempem ze miesicice sie w czasie i nie zaczynacie znow pierwszego cwiczenia do momentu az sie czas skonczy.. mi zazwyczaj zostaje z 1,5 minuty ale odpoczywam to i jak sie konczy czas znow robie obwód..[/QUOTE]

Ja np robię obwód przez 7 min w swoim tempie. W ciągu tych 7min wyszło mi jakby półtora obwodu, bo czas nie pozwolił na zrobienie pełnych dwóch powtórzeń po skończeniu robię minutę przerwy na łyk wody i odsapnięcie i jadę dalej
CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:03   #107
izka_182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

tak myslalam... kayla chce nas zajechac ktoo tyle pompek zrobi ;p
izka_182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:36   #108
Eve744
Raczkowanie
 
Avatar Eve744
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 229
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dziewczyny pochwalcie się jak Wam centymetry lecą ja dopiero jestem na początku. w ciągu tych 7 minut wychodzi mi różnie, najczęściej robię 2 razy wszystkie ćwiczenia, czasami nawet wystarcza mi czasu żeby zacząć 3 raz, ale to zależy od circuitu i ćwiczeń jakie tam są, niektórych nie zdążę zrobić do końca 2 razy.

co do sprzętu - wszelkie ławeczki zastępuję taboretami, ewentualnie łóżkiem, step zastępowałam do tej pory książkami ułożonymi jedna na drugiej (pilnowałam żeby były w miarę stabilne), co do ciężarków to zaopatrzyłam się w 4 kilogramowe (koszt między 40-50zł), przy piłce lekarskiej podnoszę oba na raz do góry, skakankę mam swoją, podobnie jak i matę do ćwiczeń.
Eve744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 14:17   #109
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

U mnie pompki też stanowią wyzwanie ale mam nadzieję, że z czasem wzmocnię ręce i nie będzie już problemu Powiem Wam, że tak jak po pierwszych ćwiczeniach miałam przeokrutne zakwasy, tak po serii z pompkami właśnie jakby mniejsze były więc wierzę, że po piątkowej turze będzie git parówa
CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 16:31   #110
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Pompki to i dla mnie totalna porażka
Witam,ja po wczorajszym dniu czuję brzuch
a teraz pytanie te hity to co to?? bo jestem dopiero początkująca,pomiędzy dniami co są ćwiczenia co to ten hit??
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 17:59   #111
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dziewczyny, jak efekty? Czy dzięki temu programowi można schudnąć? Jakieś 2-3 kg (wagę mam w normie)?
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 16:11   #112
Eve744
Raczkowanie
 
Avatar Eve744
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 229
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak efekty? Czy dzięki temu programowi można schudnąć? Jakieś 2-3 kg (wagę mam w normie)?
To zależy od tego jaką masz zawartość tłuszczu w organizmie (stwierdzenie, że wagę masz w normie tak naprawdę niewiele mówi). mięśnie ważą sporo wiecej niż tłuszcz przy tej samej objętości. Jeśli że tak powiem zawartość tłuszczu masz wysoką to jest szansa ze stracisz sporo kg, mimo tego, że wzmocnią Ci się mięśnie i nabierzesz masy mięśniowej, która sama w sobie waży (nie znaczy to, że będziesz od razu wyglądała jak jakiś kulturysta, nie trzeba się bać tego, że nagle mięśnie aż tak się rozbudują). Ale jeśli jesteś szczupła to może być tak że Twoja waga nawet wzrośnie i to parę kg, ale za to w obwodach ubędzie Ci sporo i będziesz najzwyczajniej w świecie szczuplejsza. Także musisz sobie zadać pytanie czy zależy Ci tak naprawdę na wadze czy na wyglądzie
Eve744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 19:37   #113
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Eve744 Pokaż wiadomość
To zależy od tego jaką masz zawartość tłuszczu w organizmie (stwierdzenie, że wagę masz w normie tak naprawdę niewiele mówi). mięśnie ważą sporo wiecej niż tłuszcz przy tej samej objętości. Jeśli że tak powiem zawartość tłuszczu masz wysoką to jest szansa ze stracisz sporo kg, mimo tego, że wzmocnią Ci się mięśnie i nabierzesz masy mięśniowej, która sama w sobie waży (nie znaczy to, że będziesz od razu wyglądała jak jakiś kulturysta, nie trzeba się bać tego, że nagle mięśnie aż tak się rozbudują). Ale jeśli jesteś szczupła to może być tak że Twoja waga nawet wzrośnie i to parę kg, ale za to w obwodach ubędzie Ci sporo i będziesz najzwyczajniej w świecie szczuplejsza. Także musisz sobie zadać pytanie czy zależy Ci tak naprawdę na wadze czy na wyglądzie
Stety/Niestety mam mało tłuszczu, ciężko mi idzie pozbycie się kg. Od jakiegoś czasu stwierdziłam, że nie ma sensu wzorować się cyferkami na wadze, które u mnie wzrosły i raczej to mięśnie. Chcę wymodelować sylwetkę i oczywiście zależy mi na wyglądzie. Chyba się podejmę tego wyzwania.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 22:21   #114
efemeryczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dzis zobaczylam profil Kayli na insta no i przepadlam
przejrzalam formu, sciagnelam plik , przeczytalam i od jutra startuje
Z waszych opinii wynika ze efekty sa wiec mam nadzieje ze i ja bede sie mogla czyms pochwalic za jakis czas
Gratuluje wszytskim cwiczacym i trzymam kciuki na kolejne tygodnie
efemeryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 12:34   #115
horanruhl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja dotrwałam do 5 tygodnia. Potem odkładałam, odkładałam i ćwiczyłam co innego. Omijałam także wcześniej LISSY, no i dlatego chyba nie bardzo chce mi się to ćwiczyć.

Ja zamierzam po czekać do marca czy kwietnia, aż wreszcie dzień będzie dłuższy i będę mogła robić LISSy i HITTy, a nie jakieś cardio w domu, a do tego czasu poeksperymentuje z innymi cwiczeniami
horanruhl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 20:07   #116
mercibeaucoup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć dziewczyny po kilkutygodniowej przerwie, w końcu widzę, że coś tu się dzieje na tym forum i ruszyłyście dupska Ja przerwałam program w 8.tygodniu, bo musiałam wyjechać za granicę (4 tygodnie przerwy), dzisiaj zaczynam program od nowa i wracam do gry. Dostałam od Was kilka mejli i wiadomości prywatnych, ale nie miałam dostępu do internetu, zaraz nadrobię zaległości W którym tygodniu programu jesteście?

Cytat:
Napisane przez izka_182 Pokaż wiadomość
mercibeaucoup doszła wiadomość do ciebie na poczte bo nie wiem czy przypadkiem nie usunełam może twojej wiadomosci zwrotnej .. ja sie biore dzisiaj za to ;p
Doszło, zaraz się biorę za odpisywanie
mercibeaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 22:01   #117
201609280919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja dzisiaj zaczęłam tydzień 5 i trening na nogi & cardio. W programie Kayli jest napisane żeby używać ławeczki. Czym ją zastępujecie?
201609280919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 10:27   #118
NataliyahK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

zaczęłam wczoraj, liczę na wsparcie od Was, mam nadzieję, że razem ukończymy program
NataliyahK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 15:37   #119
mercibeaucoup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Mia_001 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczęłam tydzień 5 i trening na nogi & cardio. W programie Kayli jest napisane żeby używać ławeczki. Czym ją zastępujecie?
Krzesłem albo niskim, stabilnym taboretem.
mercibeaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 08:29   #120
Eve744
Raczkowanie
 
Avatar Eve744
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 229
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Mia_001 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczęłam tydzień 5 i trening na nogi & cardio. W programie Kayli jest napisane żeby używać ławeczki. Czym ją zastępujecie?
nie miałam okazji jeszcze wszystkiego przetestować bo jestem dopiero na 3 tygodniu, ale wydaje mi się że to zależy od ćwiczenia - albo właśnie taboret, albo sofa/łóżko/kanapa, albo i taboret i właśnie jakieś łóżko
Eve744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 11:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.