Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-28, 23:39   #91
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ivi mnie sie bardzo podoba, jak rodzenstwo tak bardzo jest za soba. Chcialabym zeby moje dzieci tez za soba przepadaly Poki co mam tylko jedno, ale w niedalekiej przyszlosci to kto wie Wklej kiedys zdjecie Mateusza
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 23:42   #92
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ivi no co ty taki braciszek a z tym powrotem to rzeczywiscie strasznie musial tesknic ze po dniu wrocil .Niektore dzieci chyba takie nie sa musz byc szesliwa ze tak za soba sa Jak kazda matka pewnie by byla.

Doridee w koncu Super ze urodzinki sie udaly Wykorzystaj tesciowke na calego jutro i siadaj na wizaz haha

Sniezynka maly moj dzis tylko raz sie przebudzil jak pisalam ja go przebudzilam Napewno te jedo spania takie byly bo wtedy nie spal w dzien I na to wychodzi Wzoraj i dzis spal troche mu przesunelam drzemki na 14 lub po i jakos spi ladnie A co z suszonych lubisz najbardziej Ale one tez maja troche cukru wiec niepowinno sie tego az tak duzo jesc Slonecznik tez mozna podjesc albo pestki z dyni lepsze to niz suszone owoce Kurka mam sliwki suszone dam ci
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 23:45   #93
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Nie lubie pestek z dyni, a slonecznika nie mam Odolnie nie przepadam za suszonymi owocami, ale zamiast czekoladli lepiej suszki zjesc A zreszta juz mi sie odechcialo jesc Dla mnie najgorsze sa zawsze pierwsze 4-5 dni, a poznij leci jak nie wiem co
Ty nie musisz sie dlugo odchudzac a ja Boze chyba do Wigilii Do 1 marca chcialabym z 8 kg schudnac Przy dobrych wiatrach mysle, ze dam
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 23:50   #94
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka a orzechy ? to bylo by najlepsze wyjscie Ja lubie suszone Gdzies wyczytalam ze powinno sie jesc z 3 suszone yyy morele codziennie dobre na cere i chyba na zmarszczki Ja mam pazdziocha chyba jezze z 1kg ale jakos mi nie smakuje Moze w srode cos mi sie uda lepszego kupic . Nie przesadzaj z tym odchudzaniem az tak dlugo to nie musisz
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 23:53   #95
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Orzechy sa tluste i nie przepadam, zjem od czasu do czasu, ale nie zeby mi ich brakowalo

Ile Ty masz kg do zzrzucenia ??? Jaki rozmiar ubrania nosisz ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 23:59   #96
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Mi tez orzechow nie brakuje wole sobie juz pokoic pomidora z cebula w jogurcie plus sol i pieprz a zapchana potem ejstes hehe No pare kg mam do zrzucenia Jaki rozmiar nosze? rozmiarowy hehe numer 8 ale w wieksze tez sie zmieszcze hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 00:02   #97
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jaki 8 ??????? Mi chodzi o inna rozmiwrowke 36.38,40,42 itd.. I nie sciemniaj tylko pisze

Ja ide zaraz spac, bo oczy mi sie kleja. a OLivia nie spi ;(
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 00:04   #98
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka tutaj masz wsazedzie takie rozmiary Nie pamietam jaki to numer byl znaczy sie jaki odpowiednik Musialabym sprawdzic No co ty nie spi ci? moj raz sie teraz obudzil To stanelam nad jego lozkiem a ten aa , aaa, i zachwile w bek hehe Cos mu sie snilo Slodko tak sobie spi A jutroslodko bedzie rozrabial
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 00:09   #99
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hahaha On przynajmniej slodko spi a Olivia slodko gada do siebie i czasami zawola mama, ale nie ide do niej, ostatnio tak pogadala 20 min i poszla spac Mam nadzieje, ze zaraz bedzie spala...

Ja juz ide, bo nie wytrzymam, na glodzie biedna bylam caly dzien i do tego jeszcze ogromy wysilek hehe jaka ja biedna ojojo
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 00:11   #100
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A moj sie wlasnie przebudzil tez ale pojekuje no idz idz biedaczku ty hehe ja wlasnie zaczelam film z tz-tem ogladac Papa
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 00:17   #101
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Pa nietoperku Do pozniej, bede pewnie ok.13 Musze cos na obiad wymyslic, surowke mam, ale cos z miesa mielonego tylko co ??? Masz jakies pomysly ???? Jak tak to jutro przeczytam Pa,pa mala
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 00:25   #102
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka kotlety mielone tylko jak na diecie jestescie to nie opraczaj ich w bulce tartel i dodaj pietruszki haha albo spaghetii albo zupe meksykanska albo lasnie ..... albo musake albo baklazany nadziewane miesem albo papryke nadziewana miesem wiecej nie wiem.... a co ja juto ugotuje pa nietoperowa
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 07:43   #103
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

no, przynjamniej jest co czytac juz nie raz czytalam Wasze lipcowo- sierpniowe nocne rozmowy od razu sie lepiej wstaje

ja padam na twarz kolo 23-24, poki co nie dam sie namowic na ta ploteczki nocne

Doridee- Spoznione zyczenia urodzinowe ale szczere
Duzo zdrowka, milosci i marzen!!
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 08:10   #104
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej

Szczerze mowiac to myslalam ze nabazgracie wiecejdzieci juz w szkole a ja wciaz mysle jak tam Bartosz w przedszkolukurcze mam nadzieje ze wszystko ok,chyba zaraz zadzwonie i sie spytam...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 08:46   #105
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Czedoberek


Jupi poczekamy poczekamy na ciebie , teraz w ciazy jestes wiec to zrozumiale Potem nadrobisz

Monika zadzwon i zapytaj sie co i jak nie ma na co czekac

Ale mialam glupi sen nawet nie da sie go opisac A drugi sen tez glupkowaty paslam krowy na osiedlu.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:16   #106
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

ooooooo matko teraz to będzie co czytać
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:34   #107
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

no tak ,wystarczy odejść na chwilę od kompa i już sie dzieje.
Ale przynajmniej nie trzeba będzie skakać po wątkach.

Ja wróciłam przed chwilą z Ninką do lekarza .niestety od tygodnia utrzymuje sie biegunka i wymioty ,mimo podanego nifuroksazydu.
Dostała teraz jakieś nowe paskudztwo do picia.
Poza tymi objawami to nic jej nie jest.
JA po takim przeczyszczeniu leżałabym jak kłoda ,a ona ma tyle energii ,że szok.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:13   #108
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hello
Mam do przeczytania w sumie 8 stron Nie będę pisać dopóki nie przeczytam zaległości

Dziękuję za życzenia

Dziewczyny poradźcie bo moja spryciula zaczyna manipulować moimi uczuciami Jak coś zbroi albo chce żebym natychmiast wzięła ja na ręcę to rzuca mi sie na szyję, całuje i mówi "kocham, kocham, kocham" - wiadomo, kolana mi miękną i zamiast odstawić czy skrzyczeć to ja przytulam i mówię "ja tez Cie kocham".... Jak zbroi chyba powinnam ja skarcic??? Te jej gesty są bardzo przepraszające ale nie wiem czy to wystarczy? Ach, nie umiem sie na nią gniewać a jak jeszcze słyszę takie słowa to juz w ogóle Muszę szybko czytać "Język dwulatka", majówki, Wy już chyba po lekturze???
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:17   #109
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Servus

Monka pomyslow masz strasznie duuuzo Siedze z Olivia i zabiera mi rece od klawiatury, bo mam sie z nia bawic

No faktycznie malo napisalysmy wczoraj, bo bylam padnieta i mowilam dzien wczesniej, ze bede wczesniej codzic spac

Ide obiad przygotowac Do pozniej...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 10:37   #110
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika- jak jestes niespokojna, to zadzwon, chociaz na pewno jest ok
Gosiula- a to nie ten podly rotawirus?? ja tez go przechodzilam- wlasciwie cala rodzina- najpierw Ala, potem ja, TZ, tesciowa, tesc, moja mama i znjamoi po kolei Ala tez miala rowny tydzien biegunke, duzo dawalam pic, zadne lekarstwa nie pomagaly, lekarze tez mowili, ze ten wirus musi po prostu sam przejsc
Doridee- nie daj sie ja przeczytalam prawie caly Jezyk dwulatka- zostal mi rozdzial dla mnie najwazniejszy o rodzenstwu. zostalam porzadnie zmotywowana do bycia konsekwentnym. ta ksiazke powinno sie czytac jak dziecko ma okolo roku, bo pozniej moze byc za pozno... bierz sie za lekture

w zalczniku cos na dobry humor- kobietki sa genialne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00943.JPG (108,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00945.JPG (106,9 KB, 15 załadowań)
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:06   #111
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jupi ale mnie rozbawiły te zdjęcia
no cóż Doridee - dokładnie jak napisała Jupi nie daj się. Nasze maluchy bardzo dobrze nas obserwuja i wykorzystuja swoja wiedzę. Wystarczy chwila nie uwagi i klops. Tak na pocieszenie to powiem, że ja mam tez z Izą przeboje, TŻ twierdzi, ze "daje się" i mała wie kto jest słabszy i umie to wykorzystac i pewnie tak jest, mamusie maja zawsze mietsze serduszka
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:15   #112
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

O Boze ale zeście nasmarowały Nie moge nadązyć żeby to wszystko przeczytać, wiec wpadłam tylko zeby sie przywitac i zaraz wracam do pracy. sory za terowkiale ala os mi pozmieniala w klawiaturz i musze czekac do wieczora z tz o z tym zrobi.nrmalnie nie daje sie pisac a co dopiero czytac
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:22   #113
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

ufff, przeczytałam wszystko

Macie rację, powoli już przyzwyczajam sie do jej słodkich gestów i staram sie odsuwać od siebie i rozmawiać choć nie jest to łatwe Zresztą co ja Wam piszę.. same wiecie Mam tą ksiażke już od dawna ale z czytaniem słabo W ciagu dnia nie ma szans a wieczorem wolę na wizażyku poplotkować No nic, od dzis zaczynam lekture
No i cos musimy zrobić z tym spanie - choc ja uwielbiam z Ala spać Niestety mąż mi się buntuje

Monika
dzwoniłaś do przedszkola??? Jak Bartosz sobie radzi?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:23   #114
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No ja juz jestem po robocie Olivia spi to teraz moge klepac

Gosiula pewnie po tym leku bedzie jej zdecydowanie lepiej Dobrze, ze energii ma tyle co zwykle

Doridee spokojnie, jeszcze zdazysz poczytac Jak tam imprezka minela ??? Ten jezyk dwulatka to jakas ksiazka czy w internecie mozna to poczytac ??? A to, ze Aluka wykorzystuje biedna mame to chyba normalne, to ten wiek ( tak mi sie wydaje )

Anchelo witamy i zapraszamy czesciej

Monka Ty znowu spisz


Edit : Juz wiem co to Jezyk dwulatka Jak bede w Polsce to musze kupic
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:24   #115
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doride zyczę Tobie powodzenia,
apetytu do jedzenia,
forsy dużo,
dzieci kupę,
fajną pracę i chałupę!Wszystkiego naj naj naj Kurde duzo duzo duzo do czytania!!!!!Ledwo co wyrabialam na tamtym watku a tu przyznaje sie bez bicia ze czytam piate przez dziesiate Majowki ale wy jestescie szybciutkie z tymi dziecmiJupi bedzie juz rodzicwaw . Gratulacje Ja na dzien dzisiajszy jak bym mniala mniec jeszcze jakiegos maluszka to bym sobie chyba z okna wyskoczyla-fakt ze daleko bym nie poleciala ale naprawde podziwiam was Witam tez cala reszte-
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:43   #116
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej Djamelka A gdzies Ty wczoraj uciekla ??? Jeszcze jedno malenstwo by Ci sie przydalo
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:50   #117
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka malenstwo????????????:h ahaha:chyba ocipialasjuz niechce niechce niechce!!!!!Mam moje dwa skarby i mi wystarczaTo Tobie by sie przydaloKurde wczoraj baterie mi siadly w myszczeI do tego maly cos niespal jak nigdyKurde od piatku jest na antybiotyku i dzisiaj dalej dostal goraczke
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 11:58   #118
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiula od tygodnia???????to dlugo!!!A nie spadla na wadze ?Je normalnie?Co lekarz powiedzial-co to jakis wirus czy co?
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:02   #119
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiula cholera jedna wie co to moze to ten retrowirus , ale czy nie za dlugo to trwa?

Doridee czytaj szybko ksiazke napewno tam beda suuper rady z ktorych mozesz skorzystac, ja sie wkurzylam bo nie kupilam bo jej nie mieli teraz musze czekac do 24 lutego OOOOOOO OSWIECILO MNIE zAaraz domamuski zadzonie niech lata po ksigarniach haha a 10lutego mi przywiezie .Aluska widzi ze ty mieknieszi to wykorzystuje moj tymi kartami nie gra ale za to pada na ziemie jeczy drze sie i tak wymusza niktore rzeczy, sluchac sie slucha chwile albo trzeba sie nagadac zeby cos posluchal , jak cos zrobi to potem glowke na dol daje z ukosa sie patrzy i taki usmieszek niewinny .

Amelka idz do lekarza jak mu znowu gorazka wrocila to niech lek moze zmienia albo cos Bo mowilas ze ma zapalenie ucha wiec moze ma nawrot ale do konca sie nie wyleczyl i teaz znowu cierpi



Sniezynka ja dzis za to bujam wczesnie spc bo musze o 5 wstac jedziemy jutro do Ladynu wujaszka odwiesc i po sprzet do kurakow.Wlasnie spalismy czekam az tz worci bo chce prysznic wziasc hehe nawet w domu jescze nic nie ruszylam



Dobra piszecie jak opetane masakra nienadazam hahaha milego dnia
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:10   #120
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Podejrzewam ,ze to jakiś wściekły rotawirus dopadł moje dziecko.
Na szczęście poza wymiotami ( sporadycznie0 i biegunką nic jej nie jest.Energii ma tyle ,ze można cale województwo by oświetlić .
Poza tym nie ma gorączki ,brzuszek ma miękki.
No i te nieszczęsne ząbki,wyszły jej wszystkie czwórki i to tez może "pomogło".
Zobaczymy jak po tym drugim lekarstwie będzie.
Co do wagi ,to pewnie spadła ,ale to akurat bardzo mnie nie martwi. Nie ma co prawda apetytu ,ale nie ma tez śladu odwodnienia.


Doridee- niestety u mnie jest tak samo .Nina wie ,kiedy zrobić urocza minkę i buzie nastawić do całowania i zaczyna to wykorzystywać .
Z tym ,ze wie tez kiedy nie ma z nami żartów i sie słucha.
Zauważyłam tez ,ze bardziej skutkuje upominanie jej ,niz krzyczenie na nią kiedy już coś zbroi.

Na prośbę -powiedz pies Ninka mówi pieps.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.