Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 19:24   #91
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Dziewczyny zdjęcia powysłane. Jak cos pokręciła, zdublowałam czy cos to sorry, ale jakaś taka rozbita dzis jestem.

Malla mogłabys mi napisać jeszcze na PW gdzie mieszkałaś w Przemyślu?

Moja skleroza jest postepujaca Wysłam tylko kilka zdjęć, bo z tego ogromu który posiadam jest mi na prawdę trudno powybierać. Jak sobie przypomnę co jeszcze miałam napisać to dopisze później

Edytowane przez nati360
Czas edycji: 2008-11-23 o 19:26
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 13:08   #92
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

czesc dziewczyny, dzisiaj dolek wiekszy, przegladalam oferty na necie, widze ze jest ogolnie coraz mniej ogloszen, nikt sie nie odzywa z tych co juz wyslalam, w dodatku bylam tylko na jednej rozmowie i wlasnie dzis dostalam pismo ze nie zakwalifikowalam sie dalej
nie mam sily, musze sie trzymac coby tz nie dolowac,
co u was?
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 13:15   #93
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Idę jutro na rozmowę związaną z dotychczasowym doświadczeniem. Wiążę sobie z nią wielkie nadzieje.

Nati - zdjęcia C U D O W N E! Mogłabyś na nich zarabiać :P Jakbyś chciała wydać kalendarz czy coś, to masz pierwszego klienta
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 13:58   #94
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Malla, trzymam kciuki

verochka, wcale nie jest tak, że w dużych miastach jest praca. Od trzech miesięcy szukam pracy we Wrocławiu i nic

Katastrofa jest z ofertami pracy, nic nie ma... i tak będzie już do końca roku. Jestem załamana, sama już nie wiem co mam robić, męczy mnie to ciągłe siedzenie w domu, nic nie robienie... Za tydzień mam rozdanie dyplomów...nie jadę, nie mam siły, nie chcę słyszeć pytań "gdzie pracuję"... Jestem już zmęczona... Jeszcze mój ojczulek wymyślił, że zrobi imprezę dla rodziny z racji tego, że odebrałam już dyplom... Nie chcę tego... Jeszcze teraz idą święta, spotkania rodzinne... Nie śpię po nocach, bo sie ciągle zastanawiam co robię źle, gdzie jeszcze mogę porozsyłać CV... Mam już tego dość...
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 14:39   #95
Kasik_M
Raczkowanie
 
Avatar Kasik_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

A ja sobie wmawiam, ze od stycznia cos sie ruszy, bo nikt nie chce teraz na koncowce roku zatrudniac Nie ma to zadnego logicznego uzasadnienia, ale tak jakos sobie to tlumacze

TZ przynajmniej cos zlapal - sprzedawca na tel, zawracanie ludziom glowy zeby kupili superextrafajny pakiet kanalow TV. Na szczescie jutro ma 2 rozmowy w innych miejscach, wiec jest szansa na cos NORMALNEGO. Ale wiadomo, na razie dobre i to

A ja tradycyjnie, nie znalazlam nic Nawet moje ogloszenia poprzylepiane w okolicy maja konkurencje, jakis koles pieknie wydrukowal swoja cudowna oferte pomocy w domu. Mam ochote isc i pozrywac haha


Ferrou , no co Ty, idz na rozdanie dyplomow A nuz da sie przy okazji podpytac kolezanke czy nie slyszala o jakims wolnym stanowisku gdzies... ?
__________________
Nie uzywam juz tego konta.

Edytowane przez Kasik_M
Czas edycji: 2008-11-25 o 14:42
Kasik_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 14:42   #96
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Kasik, to logiczne tłumaczenie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 16:03   #97
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Ech, a ja już dostałam fajną pracę, no i niestety wszystko poszło w cholerę, bo mieli do mnie zadzwonić z informacją, na którą mam się pojawić we wczorajszy poniedziałek. Nie zadzwonili, próbowałam dzwonić nikt nie odbierał. Wkurzona jestem bo i zdrowie mi trochę nie pozwala funkcjonować i lepiej by było, abym się na razie wstrzymała z podjęciem pracy, ale ja już nie mogę wysiedzieć!!!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 16:10   #98
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

myszo,przykro mi , moze zadzwon do nich jutro, zycze zdrowia, pamietaj ze to najwazniejsze wiec nie szalej
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 18:16   #99
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Idę jutro na rozmowę związaną z dotychczasowym doświadczeniem. Wiążę sobie z nią wielkie nadzieje.

Nati - zdjęcia C U D O W N E! Mogłabyś na nich zarabiać :P Jakbyś chciała wydać kalendarz czy coś, to masz pierwszego klienta
Hehehe Dzieki, ale zapomniałam dopisać, że te akurat nie są mojego autorstwa. Bardzo trudno mi było powybierać z ogromnej ilości, więc wzięłam wszystkie z 1 folderu. Ja niestety aż tak dobreago aparatu nie mam, bo tutaj straciłam swój, siostra dała mi swój stary, ale tamten z którego były zdjęcia był bardziej profesjonalny.

U Nas niestety dalej nic. Tzn. powysyłane dalsze maile itp. ale opowiedzi na zasadzie: "Unfortunetly.... we wish you good luck itp."
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 19:59   #100
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez giovannina Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, dzisiaj dolek wiekszy, przegladalam oferty na necie, widze ze jest ogolnie coraz mniej ogloszen, nikt sie nie odzywa z tych co juz wyslalam, w dodatku bylam tylko na jednej rozmowie i wlasnie dzis dostalam pismo ze nie zakwalifikowalam sie dalej
nie mam sily, musze sie trzymac coby tz nie dolowac,
co u was?

A próbowałaś składać do marketów? Na wyspach przed świętami "szaleją" - wzrasta znacznie sprzedaż, a co za tym idzie potrzebują więcej pracowników, zatrudniają co prawda tylko na okres świąteczny, ale "lepszy rydz niż nic".
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 20:24   #101
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

zlozylam tylko do jednego ale jutro zamierzam obejsc wszystkie w okolicy, zobaczym, co by chociaz na prezenty swiateczne zarobc, glupio przyjechac do polski na swieta z pustymi rekami

dzis stracilam przez chwile panowanie, bylam na poczcie (prawie pusto) i zamyslilam sie nad wszystkim i tak mi sie smutno i placzliwie sie zrobilo a laska ktora znam podchodzi i sie pyta czy wszystko ok bo cos zle wygladam, w tym momencie bylam w stanie tylko wybakac, "tak dzieki" ale glos mi sie zaczal lamac i ucieklam bo lzy mi do oczu naplynely i szlochac mi sie zachcialo, poszlam do domu i juz mi bylo lepiej ale az mi wstyd, przeciez jestem silna dorosla osoba, zdrowa, tz ma dobra prace wiec mam zabiezpieczenie ale powiem wam ze po prostu strasznie psychike mi siada, nie mam sie komu wyzalic, gdyz nie mam tu kolezanek zadnych tylko tz, a tzta nie che juz meczyc, on i tak widzi jak jestem smutno, pociesza mnie jak moze ale boje sie ze to sie bedzie odbijac na mnie/nas. wiec tak wpadam od euforii po rozpacz
jak by to cos mialo za zaznaczenie to mam doswiadczenie pracy w handlu, znam 3 jezyki wtym srednio ang wiec nie jestem tzw niedoswiadczona i niekumata, ale tutaj czuje sie NIKIM
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 05:13   #102
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez giovannina Pokaż wiadomość
zlozylam tylko do jednego ale jutro zamierzam obejsc wszystkie w okolicy, zobaczym, co by chociaz na prezenty swiateczne zarobc, glupio przyjechac do polski na swieta z pustymi rekami

dzis stracilam przez chwile panowanie, bylam na poczcie (prawie pusto) i zamyslilam sie nad wszystkim i tak mi sie smutno i placzliwie sie zrobilo a laska ktora znam podchodzi i sie pyta czy wszystko ok bo cos zle wygladam, w tym momencie bylam w stanie tylko wybakac, "tak dzieki" ale glos mi sie zaczal lamac i ucieklam bo lzy mi do oczu naplynely i szlochac mi sie zachcialo, poszlam do domu i juz mi bylo lepiej ale az mi wstyd, przeciez jestem silna dorosla osoba, zdrowa, tz ma dobra prace wiec mam zabiezpieczenie ale powiem wam ze po prostu strasznie psychike mi siada, nie mam sie komu wyzalic, gdyz nie mam tu kolezanek zadnych tylko tz, a tzta nie che juz meczyc, on i tak widzi jak jestem smutno, pociesza mnie jak moze ale boje sie ze to sie bedzie odbijac na mnie/nas. wiec tak wpadam od euforii po rozpacz
jak by to cos mialo za zaznaczenie to mam doswiadczenie pracy w handlu, znam 3 jezyki wtym srednio ang wiec nie jestem tzw niedoswiadczona i niekumata, ale tutaj czuje sie NIKIM
A przestań, zaraz nikim. Po prostu nie masz pracy. Ale masz fajnego faceta na przykład. A nie można mieć samych plusów, jakaś sprawiedliwość musi być.

Koniecznie złóż jutro do marketów, tylko postaraj się nie zostawiać CV w Customer Service, ale od razu pytaj czy jest manager, i od razu próbuj się wbić na rozmowę kwalifikacyjną. I koniecznie podkreślaj, że masz doświadczenie w handlu, dla nich to ma decydujące znaczenie.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 08:28   #103
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

ja mam doła z powodu braku pracy

jestem na drugim roku i chciałabym coś sobie wpisać do CV... mam dość pracy w hipermarketach i tym podobnych, ostatnio jedyną moja pracą są korepetycje 14 letniej dziewczynki... tylko godzina tygodniowo, ale robię to z musu, żeby choć troszkę wpadło do kieszeni...
Przeraża mnie to, że chciałabym się zając czymś na poważnie, ale w racji studiów dziennych zostają mi albo praktyki (nie chcę robić za darmo.... a płatne to jakaś utopia, nie mogę się z takimi spotkać...).
Nawet nikt w rodzinie nie wie, że mam doła z tego powodu.... no bo w sumie po co im to mówić? niech myślą, że żyję samymi pierdołami...
Jej... tak bardzo bym chciała znaleźć pracę, która nie polega na parzeniu kawy...
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:18   #104
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
ja mam doła z powodu braku pracy

jestem na drugim roku i chciałabym coś sobie wpisać do CV... mam dość pracy w hipermarketach i tym podobnych, ostatnio jedyną moja pracą są korepetycje 14 letniej dziewczynki... tylko godzina tygodniowo, ale robię to z musu, żeby choć troszkę wpadło do kieszeni...
Przeraża mnie to, że chciałabym się zając czymś na poważnie, ale w racji studiów dziennych zostają mi albo praktyki (nie chcę robić za darmo.... a płatne to jakaś utopia, nie mogę się z takimi spotkać...).
Nawet nikt w rodzinie nie wie, że mam doła z tego powodu.... no bo w sumie po co im to mówić? niech myślą, że żyję samymi pierdołami...
Jej... tak bardzo bym chciała znaleźć pracę, która nie polega na parzeniu kawy...
Teraz załuje że nie byłam taka zapobiegliwa na studiach , no może drugi rok to jeszcze trochę zbyt wcześnie aby się dołować brakiem pracy, ale z drugiej strony kiedy już te studia skończysz będziesz w o niebo lepszej sytuacji niz ja np. która ocknełam się dopiero na 5 roku. Moim zdaniem dobrą pracą dla studenta jest telemarketing - stosunkowo łatwo ją znaleść, można sobie przekładać godziny pracy więc wydaje mi się że stosunkowo rzadko koliduje ta praca z nauką

PS. Też chciałabym znaleść pracę która nie polega na parzeniu kawy.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:53   #105
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

paranoja - dzieki za rade o managarzee, zaraz jade porozdawac cv,pozrawiam
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 12:53   #106
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Kasik_M Pokaż wiadomość
A ja sobie wmawiam, ze od stycznia cos sie ruszy, bo nikt nie chce teraz na koncowce roku zatrudniac Nie ma to zadnego logicznego uzasadnienia, ale tak jakos sobie to tlumacze

TZ przynajmniej cos zlapal - sprzedawca na tel, zawracanie ludziom glowy zeby kupili superextrafajny pakiet kanalow TV. Na szczescie jutro ma 2 rozmowy w innych miejscach, wiec jest szansa na cos NORMALNEGO. Ale wiadomo, na razie dobre i to

A ja tradycyjnie, nie znalazlam nic Nawet moje ogloszenia poprzylepiane w okolicy maja konkurencje, jakis koles pieknie wydrukowal swoja cudowna oferte pomocy w domu. Mam ochote isc i pozrywac haha


Ferrou , no co Ty, idz na rozdanie dyplomow A nuz da sie przy okazji podpytac kolezanke czy nie slyszala o jakims wolnym stanowisku gdzies... ?
Kasiu, Twoje wytłumaczenie jest bardzo dobre. Pod koniec roku zawsze jest mniej ofert, firmy robią już bilansy, podsumowania..., zatrudnienie nowego pracownika zostawiają sobie na nowy rok. Mam nadzieję, że od stycznia już konkretnie się ruszy i będzie dużo, dużo ofert.
A na rozdanie to nie idę, już z dziekanatu odebrałam wszystkie dokumenty, razem z dyplomem.
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 13:05   #107
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Kasiu, Twoje wytłumaczenie jest bardzo dobre. Pod koniec roku zawsze jest mniej ofert, firmy robią już bilansy, podsumowania..., zatrudnienie nowego pracownika zostawiają sobie na nowy rok. Mam nadzieję, że od stycznia już konkretnie się ruszy i będzie dużo, dużo ofert.
A na rozdanie to nie idę, już z dziekanatu odebrałam wszystkie dokumenty, razem z dyplomem.

też mam taką nadzieję - ale z drugiej storny jeszcze jeden miesiąc bez pracy to brzmi jednak dołująco..
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 13:17   #108
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Ja proponuje do MCDonalds sama właśnie tam się zatrudniam heh..
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:15   #109
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Ankalime - a dużo masz zajęć? Ja przez pierwsze 3 lata miałam zajęcia od 8 do 20, na pracę mogłam sobie pozwolić dopiero na IV i zaczęłam właśnie od obsługi telefonicznej, bo zawsze potrzebują studentów, a godziny pracy są elastyczne.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 16:37   #110
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Teraz załuje że nie byłam taka zapobiegliwa na studiach , no może drugi rok to jeszcze trochę zbyt wcześnie aby się dołować brakiem pracy, ale z drugiej strony kiedy już te studia skończysz będziesz w o niebo lepszej sytuacji niz ja np. która ocknełam się dopiero na 5 roku. Moim zdaniem dobrą pracą dla studenta jest telemarketing - stosunkowo łatwo ją znaleść, można sobie przekładać godziny pracy więc wydaje mi się że stosunkowo rzadko koliduje ta praca z nauką

PS. Też chciałabym znaleść pracę która nie polega na parzeniu kawy.

Za telemarketing ja dziekuje.. bylam widzialam, przekonalam sie i adios. Ma się szkolenie, pozniej 2 tyg pracy, wybrane godziny... a pozniej to trzeba w sb przychodzic, obowiazkowo.... tam gdzie ja bylam, tak to wygladalo (a moze na takich nieprzyjemnych ludzi trafilam)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ankalime - a dużo masz zajęć? Ja przez pierwsze 3 lata miałam zajęcia od 8 do 20, na pracę mogłam sobie pozwolić dopiero na IV i zaczęłam właśnie od obsługi telefonicznej, bo zawsze potrzebują studentów, a godziny pracy są elastyczne.
Mallo, tak jak wyzej... ale chyba z racji kierunku (socjologia), będe musiała się na takie cos zaciągnąć... przynajmniej mialabym prace a pozniej jest szansa, ze pracodawca wystawi mi papierek, mialabym 2 pieczenie na jednym ogniu..
tylko, ze ja wolalabym sie zajac badaniami marketingowymi... to by bylo miodzio, bo zdobylabym nie tyle co zaliczenie praktyk ale i doswiadczenie zawodowe.
chyba moja najgorsza wada jest to, ze mysle tak przerazliwie praktycznie. zamiast zaczepiac sie gdziekolwiek, to ja wybrzydzam, czy to mi sie przyda w CV.. ech
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 16:52   #111
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Jest w Krakowie firma wydzwaniająca z ankietami, ale nie pamiętam nazwy. U mnie w call center pracuje się także w weekendy, ale przychodzą tylko ci, co chcą, nie zmusza się nikogo :/ Chyba że to praca na etat, to wtedy przed przyjęciem osoba się na to zgadza.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 17:38   #112
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
Za telemarketing ja dziekuje.. bylam widzialam, przekonalam sie i adios. Ma się szkolenie, pozniej 2 tyg pracy, wybrane godziny... a pozniej to trzeba w sb przychodzic, obowiazkowo.... tam gdzie ja bylam, tak to wygladalo (a moze na takich nieprzyjemnych ludzi trafilam)


Mallo, tak jak wyzej... ale chyba z racji kierunku (socjologia), będe musiała się na takie cos zaciągnąć... przynajmniej mialabym prace a pozniej jest szansa, ze pracodawca wystawi mi papierek, mialabym 2 pieczenie na jednym ogniu..
tylko, ze ja wolalabym sie zajac badaniami marketingowymi... to by bylo miodzio, bo zdobylabym nie tyle co zaliczenie praktyk ale i doswiadczenie zawodowe.
chyba moja najgorsza wada jest to, ze mysle tak przerazliwie praktycznie. zamiast zaczepiac sie gdziekolwiek, to ja wybrzydzam, czy to mi sie przyda w CV.. ech

Dziewczyno spokojnie jesteś na 2 roku to znaczy, że możesz sobie jeszcze spokojnie powybrzydzać

PS. Przestraszyłaś mnie ja właśnie myślałam o telemarketingu a racji moich dodatkowych studiów chciałam mieć trochę czasu by pochodzić na zajęcia, a zważywszy że wcale nie jest łatwo znaleść coś w niepełnym wymiarze godzin myślałam, ze to bedzie dobre rozwiązanie, a tu taki zong.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 19:26   #113
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Dziewczyno spokojnie jesteś na 2 roku to znaczy, że możesz sobie jeszcze spokojnie powybrzydzać

PS. Przestraszyłaś mnie ja właśnie myślałam o telemarketingu a racji moich dodatkowych studiów chciałam mieć trochę czasu by pochodzić na zajęcia, a zważywszy że wcale nie jest łatwo znaleść coś w niepełnym wymiarze godzin myślałam, ze to bedzie dobre rozwiązanie, a tu taki zong.

Tak, tylko ja rwę się do pracy nie chce się po licencjacie obudzić, stwierdzić 'to teraz magister, ale przydała by się jakaś praca'. Chciałabym sobie wytyczyć jakiś cel, nie chcę pracować bez sensu (tzn bez obrazy, ale chce się zając zawodowo tym, czego się uczę, a punkt w CV, ze pracowałam w jakiejś restauracji czy fast-foodzie mało mi pomoże). Chciałabym nie tyle zarabiać dla siebie, ale pomóc finansowo rodzicom, u których mieszkam.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 19:36   #114
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

W moim cc już nie rekrutują, więc Cię nie polecę szefom
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 18:35   #115
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Ja dzis pytalam u siebie w firmie o TZta. Niestety I choc zwalnia sie jedna osoba, w grudniu druga... nie przyjmuja. "Not at this point". Juz nie moge, placze, za chwile sie smieje, jakos nie wyobrazam sobie rozstania. Nawet na kilka m-cy.
Poza tym nie chce plakac i co? Kurde! Nie cierpie w sobie tego! Jestem zbyt wrazliwa
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 18:58   #116
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Skoro się zwalniają, to może od Nowego Roku będą przyjmować. To dobry znak, jeśli ktoś sam odchodzi, a nie firma redukuje

Dostałam pracę, kontynuacja dotychczasowej u konkurencji, pełny etat. Nie jakieś kokosy, ale przynajmniej pewne. Na kredyt mieszkaniowy na spółkę nas z TŻ nie stać. Ani na wesele.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 19:33   #117
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Skoro się zwalniają, to może od Nowego Roku będą przyjmować. To dobry znak, jeśli ktoś sam odchodzi, a nie firma redukuje

Dostałam pracę, kontynuacja dotychczasowej u konkurencji, pełny etat. Nie jakieś kokosy, ale przynajmniej pewne. Na kredyt mieszkaniowy na spółkę nas z TŻ nie stać. Ani na wesele.
Gratulacje!

Może i sie zmieni, ale on nie będzie czekał do stycznia... tak mi powiedział. Źle mu z tym, że ma kfalifikacje i zna język a nic nie może dostać, woli wracać do PL i w końcu zacząc sobie normlanie układać zycie.Problem w tym, że ja nie moge jeszcze wrócić, nie chcę, muszę uzbierac troche kasy, na jakis start, na to, żeby nie martwić się jak sobie poradzę z opłaceniem studiów, z utzymaniem i zeby moć szukać pracy choc troszke spokojniej.
Z końcem grudnia kończy mu się zasiłek... i chce bookować bilet gdzieś na początek stycznia. Oczywiście jeśli do tego czasu nic nie znajdzie. Na co się niestety nie zanosi.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 19:52   #118
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

A czy jakieś firmy mówią, że od stycznia będą przyjmować? Bo teraz to faktycznie firmy bilans robią i nie opłaca im się zatrudniać... Mnie przyjęto tylko ze względu na rezygnację innej osoby.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:27   #119
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

Ja też niestety nadal szukam... Przyjęto mnie w sklepie "wszystko za 5 zł", wynagrodzenie 1100 na reke, ale 2 dziewczyny ktore tam pracowaly zwalniaja sie (dlatego tez zostalam dosc szybko przyjeta) i opowiedzialy mi ze jest wyzysk straszny wiec zrezygnowalam po pierwszym dniu Zależy mi na pracy, ale nie chce takiej, w ktorej bede sie zle czula, bo juz to przerabialam i to chyba najgorsze co moze byc.

Dzwonilam juz nawet do mojego bylego pracodawcy, bo normalnie zaczelam doceniac ta prace w restauracji. co drugi dzien pracowalam i w weekendy bylo wiecej godzin wiec moznabylo fajnie sobie zarobic w sam weekend, a ze nie mam rodziny, dzieci itp to mi to odpowiadalo. Niestety narazie nie ma wolnych etatow, ale moze od nowego roku sie cos zwolni to wroce tam. No i obiecal ze w weekend sie odezwie (dobre chociaz to, tylko ze co drugi weekend mam szkole ).
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 23:10   #120
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

ja mam delikatnego dola ze nie mam pracy. szukalam i nadal szukam ale strasznie ciezko jest teraz cokolwiek znalezc. czy naprawde ludzie po studiach musza wyjezdzac za granice?? ja z moim licencjatem z angielskiego mam problem zeby sie zachaczyc w czyms "powaznym". codziennie przegladam ogloszenia na necie i gdzie sie tylko da ale wiekszosc to jest jakas akwizycja. a ja dziekuje za takie cos. praca w supermarkecie tez mi nie odpowiada. nie poto konczylam studia zeby teraz dokladac towar na polki albo stac na kasie.

mam nadzieje ze tak jak wczeniej jedna z was napisala to jest tylko taki chwilowy przestoj spowodowany koncem roku. ale jak w styczniu niczego nie znajde to nie wiem co zrobie................... ......................... ..

Edytowane przez kakka
Czas edycji: 2008-11-27 o 23:12
kakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.