Wybiera się ktoś na AGH - Kraków? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 12:52   #91
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
łoo jakie luksusy. ja jednak wole stare 10 osobowe skłądy i klimat kolonii
dobrze, Babilon sie zwolni :P
nie zwolni bo przenoszą tam Geologię z Olimpu czyli najsłynniejszych bałaganiarzy i brudasów podobno
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 13:34   #92
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
nie zwolni bo przenoszą tam Geologię z Olimpu czyli najsłynniejszych bałaganiarzy i brudasów podobno
no to zwolni się Olimp
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:09   #93
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
no to zwolni się Olimp
tak zwolni się bo go będa remontować
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:38   #94
cashmere20
Wtajemniczenie
 
Avatar cashmere20
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja też się wybieram na Agh.
Myślę nad inżynierią środowiska i ochroną środowiska ale przeraża mnie matma. Czy poziom matematyki sie bardzo rozni od tego w LO.? Są inne rzeczy, czy przerabia się znowu to samo tylko więcej?
trzeba umieć matmę rozszerzoną na studiach, bo się przydaje i nie ma czasu za bardzo, żeby z podstawy uczyć się rozszerzenia i dopiero później tych rzeczy co są na studiach. jedak według mnie poziom bardzo różni sie od tego co w LO. Ja brałam mniej więcej to (heh aż zajrzałam do zeszytu z pierwszego roku): zasada ekstensjalności, produkt kartezjański, relacje i funkcje (w tym także cyklometryczne), wybrane struktury algebraiczne (grupa, ciało, przestrzeń wektorowa itp.), liczby zespolone, macierze, geometria analityczna liniowa, płaszczyzna w przestrzeni, równania wektorowe i parametryczne, geometria analityczna nieliniowa, kwadryki, ciągi i granice, szeregi liczbowe, ciągłość funkcji, pochodne ( w tym pochodne wyższych rzędów), wzór Taylora, twierdzenia Rolle'a i Lagrange'a, wzór Maculaurina, wklęsłość i wypukłość krzywej, a zapomniałam o całkach ( w tym całki podwójne)
cashmere20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:42   #95
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez cashmere20 Pokaż wiadomość
trzeba umieć matmę rozszerzoną na studiach, bo się przydaje i nie ma czasu za bardzo, żeby z podstawy uczyć się rozszerzenia i dopiero później tych rzeczy co są na studiach. jedak według mnie poziom bardzo różni sie od tego co w LO. Ja brałam mniej więcej to (heh aż zajrzałam do zeszytu z pierwszego roku): zasada ekstensjalności, produkt kartezjański, relacje i funkcje (w tym także cyklometryczne), wybrane struktury algebraiczne (grupa, ciało, przestrzeń wektorowa itp.), liczby zespolone, macierze, geometria analityczna liniowa, płaszczyzna w przestrzeni, równania wektorowe i parametryczne, geometria analityczna nieliniowa, kwadryki, ciągi i granice, szeregi liczbowe, ciągłość funkcji, pochodne ( w tym pochodne wyższych rzędów), wzór Taylora, twierdzenia Rolle'a i Lagrange'a, wzór Maculaurina, wklęsłość i wypukłość krzywej, a zapomniałam o całkach ( w tym całki podwójne)
dżizys!
ej na studiach macie zeszyty?czy jakieś segregatory?

ile sie placi za akademik?
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:52   #96
cashmere20
Wtajemniczenie
 
Avatar cashmere20
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość
dżizys!
ej na studiach macie zeszyty?czy jakieś segregatory?

ile sie placi za akademik?
ja mam jeden zeszyt normalny (nie jakiś gruby) A4 do wszystkich przedmiotów i przez semestr z reguły zapisuje 2-2,5 takich zeszytów
a jeśli chodzi o akademik to mi się obiło o uszy, że jakoś koło 280-320zł (ale nie jestem na 100% pewna), ale to też zależy jaki akademik
cashmere20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:59   #97
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość
dżizys!
ej na studiach macie zeszyty?czy jakieś segregatory?

ile sie placi za akademik?
ja mam zeszyt do matematyki i do fizyki a do reszty mam segegator jeden z kolorowymi kartkami i każdy przedmiot ma inny kolor
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 15:13   #98
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

a da rade studiowac na dziennych i pracować?
Ile godzin zazwyczaj spedzacie dziennie na uczelni? zajecia sa od pon do pt?
jak wyglada sytuacja z praca dla studentów w Krakowie?

Jestem w takiej sytuacji ze moge liczyc tylko na siebie niestety
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:14   #99
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez cashmere20 Pokaż wiadomość
trzeba umieć matmę rozszerzoną na studiach, bo się przydaje i nie ma czasu za bardzo, żeby z podstawy uczyć się rozszerzenia i dopiero później tych rzeczy co są na studiach. jedak według mnie poziom bardzo różni sie od tego co w LO. Ja brałam mniej więcej to (heh aż zajrzałam do zeszytu z pierwszego roku): zasada ekstensjalności, produkt kartezjański, relacje i funkcje (w tym także cyklometryczne), wybrane struktury algebraiczne (grupa, ciało, przestrzeń wektorowa itp.), liczby zespolone, macierze, geometria analityczna liniowa, płaszczyzna w przestrzeni, równania wektorowe i parametryczne, geometria analityczna nieliniowa, kwadryki, ciągi i granice, szeregi liczbowe, ciągłość funkcji, pochodne ( w tym pochodne wyższych rzędów), wzór Taylora, twierdzenia Rolle'a i Lagrange'a, wzór Maculaurina, wklęsłość i wypukłość krzywej, a zapomniałam o całkach ( w tym całki podwójne)
ale nie przerażajcie się, to tylko tak złowrogo brzmi
(też miałam podstawową matmę w liceum ).
zwłaszcza na macierzach poczujecie się anielsko


a co do zeszytów, to miałam tylko osobny do matmy ;] resztę pisałam w jednym zeszycie A4

moi znajomi za akademik (Olimp) płacą 250.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-06-20 o 15:17
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:16   #100
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość
a da rade studiowac na dziennych i pracować?
Ile godzin zazwyczaj spedzacie dziennie na uczelni? zajecia sa od pon do pt?
jak wyglada sytuacja z praca dla studentów w Krakowie?

Jestem w takiej sytuacji ze moge liczyc tylko na siebie niestety
to zalzey od kierunku i od planu jaki Ci się trafi
ja miałam na 1 semestrze wolne poniedziałki a w inne dni kończyłam najpóźniej o 15
w 2 semetrze miałam 2 dni od rana i kończyłam o 20, żadnego dnia wolnego chociaż co drugi tydzien miałam sam basen we wtorki i jedne ćwiczenia w poniedziałki

na pewno dasz radę z hostessowaniem w weekendy co by Ci dało jakieś minimum 150zł za weekend
ze stałą pracą codzinennie może być cięzko, ale słyszałam, ze np. h&m chce zatrudniać osoby na 1/4 etatu co jest idealne właśnie dla studentów
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 04:56   #101
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość
a da rade studiowac na dziennych i pracować?
Ile godzin zazwyczaj spedzacie dziennie na uczelni? zajecia sa od pon do pt?
jak wyglada sytuacja z praca dla studentów w Krakowie?

Jestem w takiej sytuacji ze moge liczyc tylko na siebie niestety
źle. szczególnie dla dziennych. musisz szukac weekendowego zajecia co wyklucza wyjazdy do domu, bo z praca "pomiedzy zajeciami" to na prawde jest ciezko.
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 09:14   #102
cashmere20
Wtajemniczenie
 
Avatar cashmere20
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość
a da rade studiowac na dziennych i pracować?
Ile godzin zazwyczaj spedzacie dziennie na uczelni? zajecia sa od pon do pt?
jak wyglada sytuacja z praca dla studentów w Krakowie?

Jestem w takiej sytuacji ze moge liczyc tylko na siebie niestety
Mam kilku znajomych, którzy studiują dziennie na AGH i pracują nie tylko w weekendy i dają radę, tylko opuszczają trochę niektórych ważnych zajęć i później muszą zwolnienia lekarskie przynosić tylko, że praktycznie nie mają czasu dla siebie. Sama też myślałam, żeby znaleźć dodatkową pracę, ale w tej chwili jest trochę ciężko ze znalezieniem pracy, nawet na wakacje niestety. Wolą przyjmować studentów zaocznych, bo oni raczej zostaną na dłużej, niż dziennych na 2-3miesiące
cashmere20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 13:20   #103
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

a zajecia sa tez wieczorem czesto? bo np. myslalam o pracy w jakiejsc restauracji, jakims barze gdzie ruch jest wieczorem wlasnie. Na weekendy do domu nie bede jezdzic zbyt czesto.

co biora pod uwage przyznajac akademik? ogleglosc od domu i zarobki?
zalapie sie jezeli mieszkam 200km od Krakowa?
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:03   #104
Falanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

W pierwszej kolejności zarobki. I nie martw się, na 99%, się załapiesz =] Jaki kierunek?
Falanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 18:45   #105
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

A ja chyba bede miec 90% matmy bo chyba się zdecycuję na matmę stosowaną ;] Z informatycznych rzeczy najbardziej się boję perla, assemblera i trochę javy, choc nie wiem czego w gruncie rzeczy nas będą uczyc, ale o jakies programowanie tez zahaczymy biorąc pod uwagę punkt piąty z syllabusa -> http://www.syllabus.agh.edu.pl/MA/M-...1.html#course3 . Shit, mialam to wszystko w LO... Ale z infy mialam 3/4 na koniec, a poprzestalismy na bazach danych.
OMG. Jak wygląda egzamin ustny z analizy matematycznej o.0 ? Ouł szit...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:52   #106
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

a chce sie komuś opisać jak wygląda życie w akademiku?
coś jak na koloniach?

Chce sobie najpierw pomieszkać wlasnie w miasteczku studenckim dla wlasnej satysfakcji, zeby wiedziec jak to jest a potem ewentualnie sie przeniose do mieszkania, wtedy bede juz na miejscu, bede znala ludzi i bedzsie mi chyba latwiej cos znalezc.
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:55   #107
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Raz bylam, chyba u kolesia z fizyki (hehe po plytki z serialami 3s i sciagniete xD) i w sumie fajnie to wyglądało i nie narzekal na akademik
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:57   #108
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

mi się tylko łazienki w akademikach nie podobają (mam na myśli Olimp ).
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:21   #109
cashmere20
Wtajemniczenie
 
Avatar cashmere20
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
A ja chyba bede miec 90% matmy bo chyba się zdecycuję na matmę stosowaną ;] Z informatycznych rzeczy najbardziej się boję perla, assemblera i trochę javy, choc nie wiem czego w gruncie rzeczy nas będą uczyc, ale o jakies programowanie tez zahaczymy biorąc pod uwagę punkt piąty z syllabusa -> http://www.syllabus.agh.edu.pl/MA/M-...1.html#course3 . Shit, mialam to wszystko w LO... Ale z infy mialam 3/4 na koniec, a poprzestalismy na bazach danych.
OMG. Jak wygląda egzamin ustny z analizy matematycznej o.0 ? Ouł szit...
tym syllabusem się zbytnio nie sugeruj, bo np. do mojego kierunku jest jakiś zupełnie inny program studiów na nim (podejrzewam, że stary)
cashmere20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 21:35   #110
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

No nie sugeruję się jakos super, ale matma stosowana jednak jest ukierunkowana na to, zeby potem pojsc w kierunku matmy finansowej, komputerowej i tak dalej, wiec elementy informatyki mnie nie zdziwią
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:24   #111
Falanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cóż, jak to ktoś już napisał w AGH MS to jedna wieczna impreza... Mam tam paru znajomych, takie akademiki jak Zaścianek czy Babilon jeszcze są w miarę do mieszkania pod względem warunków materialnych(3-os. pokój: 1 łóżko piętrowe, 1 łóżko zwykłe szafy czy tam półki w ścianie, stanowiska na kompy, stolik, krzesełko i okno ;D no i kaloryfer. W sumie nie wygląda to za ciekawie, bo ja sama w domu mam 2 razy większy pokój na jedną osobę, no ale ok...) Warunki społeczne już trochę gorzej - wiadomo, w najwyższych DS najwięcej imprez(im wyżej, tym huczniej). Jak decydujesz się na DS to staraj się o pokój nad potriernią, bo wtedy od razu słyszą, że jest impreza :P Poszewki na poduszki Ci dają z AGH, więc nie możesz jej zgubić. Łazienka na 10 osób - jakieś 3 prysznice z zasłonką, 3 umywalki, 3 lustra - tak przeważnie to wygląda.
Jak się ktoś chce uczyć, to można pójść do lekorni, w sumie lepiej najpierw załatwić sobie akademik, później w razie czego można zrezygnować.
Co jeszcze? Jest winda (dzięki Bogu) miła atmosfera, zawsze ktoś gdzieś coś pije.
Ja jednak chyba wole mieszkanie z tego względu, że jest więcej swobody za trochę wieksze pieniadze... Poza tym na mieszkanie zawsze możesz przyprowadzić kolegów/koleżanki, natomiast w akademiku zawsze musisz liczyć się z tym, że koleżanki z pokoju będą czasem zmuszone wyjść. No ale jak kto woli
Slyszałam, że teraz Kapitol rządzi w imprezach ;D
Kuchnia jest również na 10 osob. Przewaznie jeden zlew i pare kuchni, różne sa w roznych akademikach z tego, co zauwazylam.

Jesli sie w czyms pomylilam - prosze sprostowac. Pisalam na podstawie wlasnych obserwacji

Edytowane przez Falanga
Czas edycji: 2009-06-22 o 09:26
Falanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 10:41   #112
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

a ja obecnie - w trakcie sesji - przeżywam kryzys. i w ogóle czuję wielką pustkę w głowie, a jutro i pojutrze egzamin .. strasznie mnie to męczy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:15   #113
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

WhiteCherry bedzie ok bo musi byc :P Of kors zalezy z czego ma sie egzaminy bo roznie bywa ale zycze zaliczenia ;]
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:21   #114
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
WhiteCherry bedzie ok bo musi byc :P Of kors zalezy z czego ma sie egzaminy bo roznie bywa ale zycze zaliczenia ;]
matma z całego semestru leży przede mną i woła ... termin - jutro
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:23   #115
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez Falanga Pokaż wiadomość
Cóż, jak to ktoś już napisał w AGH MS to jedna wieczna impreza... Mam tam paru znajomych, takie akademiki jak Zaścianek czy Babilon jeszcze są w miarę do mieszkania pod względem warunków materialnych(3-os. pokój: 1 łóżko piętrowe, 1 łóżko zwykłe szafy czy tam półki w ścianie, stanowiska na kompy, stolik, krzesełko i okno ;D no i kaloryfer. W sumie nie wygląda to za ciekawie, bo ja sama w domu mam 2 razy większy pokój na jedną osobę, no ale ok...) Warunki społeczne już trochę gorzej - wiadomo, w najwyższych DS najwięcej imprez(im wyżej, tym huczniej). Jak decydujesz się na DS to staraj się o pokój nad potriernią, bo wtedy od razu słyszą, że jest impreza :P Poszewki na poduszki Ci dają z AGH, więc nie możesz jej zgubić. Łazienka na 10 osób - jakieś 3 prysznice z zasłonką, 3 umywalki, 3 lustra - tak przeważnie to wygląda.
Jak się ktoś chce uczyć, to można pójść do lekorni, w sumie lepiej najpierw załatwić sobie akademik, później w razie czego można zrezygnować.
Co jeszcze? Jest winda (dzięki Bogu) miła atmosfera, zawsze ktoś gdzieś coś pije.
Ja jednak chyba wole mieszkanie z tego względu, że jest więcej swobody za trochę wieksze pieniadze... Poza tym na mieszkanie zawsze możesz przyprowadzić kolegów/koleżanki, natomiast w akademiku zawsze musisz liczyć się z tym, że koleżanki z pokoju będą czasem zmuszone wyjść. No ale jak kto woli
Slyszałam, że teraz Kapitol rządzi w imprezach ;D
Kuchnia jest również na 10 osob. Przewaznie jeden zlew i pare kuchni, różne sa w roznych akademikach z tego, co zauwazylam.

Jesli sie w czyms pomylilam - prosze sprostowac. Pisalam na podstawie wlasnych obserwacji
kuchnia jest jedna na całe piętro
a prysznic z tego co wiem to jest jeden na skład
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:28   #116
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

WhiteCherry - ołł.. Pamietam jak moj brat mialm matme ;/ Dramat, bo zawalil ja i zaliczal strasznie duzo razy az w koncu zaliczyl ;/
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:31   #117
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
WhiteCherry - ołł.. Pamietam jak moj brat mialm matme ;/ Dramat, bo zawalil ja i zaliczal strasznie duzo razy az w koncu zaliczyl ;/
no, ja mam tylko 3 podejścia i jeśli się nie uda - warunek na szczęście nie musiałam brać z matmy warunku po pierwszym semestrze, bo w przeciwnym wypadku wykorzystałabym już prawie wszystkie możliwe punkty i gdybym nie zdała teraz - wylot

ale byle do środy ... i imprezy na akademikach
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:51   #118
priscilla
Raczkowanie
 
Avatar priscilla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 68
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cześć dziewczyny! Też chciałabym iść na AGH (kierunek geodezja). Właśnie dzisiaj odebrałam wyniki z matury:
- matma - 63%,
- geografia - 68%,
- angielski - 91%
(wszystko na poziomie rozszerzonym)

Czy ktoś zorientowany potrafiłby powiedzieć, czy mam szanse z takim wynikiem??
priscilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:55   #119
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

Cytat:
Napisane przez priscilla Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Też chciałabym iść na AGH (kierunek geodezja). Właśnie dzisiaj odebrałam wyniki z matury:
- matma - 63%,
- geografia - 68%,
- angielski - 91%
(wszystko na poziomie rozszerzonym)

Czy ktoś zorientowany potrafiłby powiedzieć, czy mam szanse z takim wynikiem??
w zesżłm roku chyba ciężko by było Ci się dostać
ile Ci to daje punktów bo nie chce mi się liczyć
próg w zeszłym roku był 828punktów
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 15:30   #120
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wybiera się ktoś na AGH - Kraków?

I tak warto próbować w sumie

Ja mam 837 pkt, wstepnie zadeklarowalam taką kolejnosc:
- matma wms
- ziip na zarzadzaniu
- inz srodowiska na wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
- turystykę i rekreację na wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
- i ochronę środowiska na wydzilae Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

W sumei w tym roku będą wysokie progi na cuzelniach - tlyko u mnei w szkole 12 osob mialo 100% z majcy, a wiekszoć powyżej 70%, w matizach fizyka R powyzej 90%, w biolchemach 80tki. Chyba ze mam wybitną szkolę, ale wątpię. Uczylsimy sie do tej matury no ale bez przesady xD
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.