Multikino-praca - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 23:01   #91
loginjakistaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 138
Dot.: Multikino-praca

ale czy to jest dla nich problem?? tzn czy chętniej jednak zatrudniają studentów ze względu na koszty?
loginjakistaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 17:28   #92
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Multikino-praca

stawka jest jedna ale przy umowie o pracę opłaca się dodatkowe składki, więc pracownik dostaje mniej pieniedzy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:53   #93
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

wysłałam swoje CV i LM drogą elektroniczną, ale bez zdjęcia. Zastanawiam się czy jak złoże osobiście ze zdjęciem to będzie większe prawdopodobieństwo, że zadzwonią? czekam już koło 2 tyg
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:50   #94
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Multikino-praca

Dziewczyny jaka jest stawka godzinowa w Krakowie? gdzies na necie znalazlam ze 6,30 brutto przeciez to jest smieszna stawka. a ja tam dzisiaj wyslalam zgloszenie jest ktos kto pracuje w krk i moze powiedziec chociaz na pw? bylabym wdzieczna bardzo
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:59   #95
Savio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Multikino-praca

Witam szanownych forumowiczów

Zacząłem w tym roku studia i myślę jak by tu pogodzić pracę z nauką ( Bo niestety, potrzebuję kasy, chociażby na dojazdy na uczelnie ) Wydaje mi się że praca w kinie to nie najgorszy pomysł, przynajmniej na początku. Jednak mam pytanie ( do osoby kompetentnej na forum, czyli najlepiej takiej, która już w multikinie pracowała/ pracuje ) Zależy mi na pracy wyłącznie w weekendy i ewentualnie w piątkowe wieczory. Czy jest taka możliwość w multikinie? Czy mam to zaznaczyć przed podpisaniem umowy, czy po prostu podczas ustalania grafiku powiedzieć w jakie dni mi pasuję? No i jeszcze jedno, czy jest ustalony limit godzin do przepracowania, czy ( co by mi bardzo pasowało ) tyle ile będę chciał godzin w tygodniu, tyle przepracuje i za tyle dostane kasę? To chyba wszystko xD Liczę na wyrozumiałość, bo to moja pierwsza praca ;p no i oczywiście na odpowiedzi

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
Savio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 20:33   #96
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez Savio Pokaż wiadomość
Witam szanownych forumowiczów

Zacząłem w tym roku studia i myślę jak by tu pogodzić pracę z nauką ( Bo niestety, potrzebuję kasy, chociażby na dojazdy na uczelnie ) Wydaje mi się że praca w kinie to nie najgorszy pomysł, przynajmniej na początku. Jednak mam pytanie ( do osoby kompetentnej na forum, czyli najlepiej takiej, która już w multikinie pracowała/ pracuje ) Zależy mi na pracy wyłącznie w weekendy i ewentualnie w piątkowe wieczory. Czy jest taka możliwość w multikinie? Czy mam to zaznaczyć przed podpisaniem umowy, czy po prostu podczas ustalania grafiku powiedzieć w jakie dni mi pasuję? No i jeszcze jedno, czy jest ustalony limit godzin do przepracowania, czy ( co by mi bardzo pasowało ) tyle ile będę chciał godzin w tygodniu, tyle przepracuje i za tyle dostane kasę? To chyba wszystko xD Liczę na wyrozumiałość, bo to moja pierwsza praca ;p no i oczywiście na odpowiedzi

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
Najwięcej osób zwykle poszukuje się w weekendy i wtedy jest najwięcej zmian. Jeśli tak sobie zrobisz dyspozycyjność, to podejrzewam (przynajmniej tak było za moich czasów), że będzie respektowana
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 09:44   #97
Cameron7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Multikino-praca

Mogę się wypowiedzieć co do multikina w Poznaniu... chciałam również popracować w czasie studiów, na początku było mówione że można pracować nawet po kilka wybranych godzin tygodniowo, jednak w praniu okazało się, że trzeba wyrabiać pełne zmiany nawet jeśli moja dyspozycyjnośc takich godzin nie obejmowała...
Cameron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 11:22   #98
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Multikino-praca

U mnie nie ma w Katowicach Multikina, ale wysłałam zgłoszenie do Cinema City. Ciekawe czy odpowiedzą :p
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 09:26   #99
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Multikino-praca

ishtar mam do Cebie pytanie, bo jesteś najbardziej zooriętowana
Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, skoro atmosfera jest tam całkiem luźna to w co ludzie sie na nia ubieraja? Nie chce wyskoczyć jak filip z konopii zbyt odświętnym strojem ale w trampkach chyba też za bardzo nie wypada?
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 10:59   #100
Savio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Multikino-praca

Dziękuje dziewczyny za szybką odpowiedź !

Z waszych postów wnioskuje że praca w multi tylko w weekendy jest możliwa i wystarczy się dogadać co do grafiku
To wiele dla mnie znaczy i znacznie ułatwi mi życie.

Mam jeszcze jedno pytanie do Cameron7.

Pod pojęciem " pełne zmiany " mam rozumieć, że chodzi o przepracowanie w danym dniu pełnych 8 godzin i nie mogę wziąć mniejszej liczby godzin? W soboty i niedziele nie będzie z tym problemów i tylko na tych dniach mi zależy, piątki nie są konieczne ;P

Jeśli jeszcze ktoś może się podzielić informacjami na ten temat to bardzo proszę o pomoc !
Savio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:15   #101
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
ishtar mam do Cebie pytanie, bo jesteś najbardziej zooriętowana
Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, skoro atmosfera jest tam całkiem luźna to w co ludzie sie na nia ubieraja? Nie chce wyskoczyć jak filip z konopii zbyt odświętnym strojem ale w trampkach chyba też za bardzo nie wypada?


no ja właśnie też dostałam zaproszenie też nie wiem co ubrać no i mam jeszcze pytanie jaki jest minimalny etat w multikinie? czy jest szansa na 1/2 etatu?

z góry dziękuje na szybką odpowiedź
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 20:04   #102
Cameron7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Multikino-praca

Do "Savio":
U mnie przynajmniej tak było, że trzeba było pracować te 8 godzin, mimo że dyspozycja tego nie obejmowała

Do "niesmiala88":
W multikinie nie ma etatów... jest praca na umowę zlecenie.
Cameron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:06   #103
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Multikino-praca

Odpowiem hurtowo


Ubrać się mozna na luzie (oczywiście zbytnim niekoniecznie), myslę, że dżinsy i jakaś koszula byłaby okej.
Chociaz ja pamiętam, ze byłam w golfie i dżinsach

Zmiany w multi są sprecyzowane, nie zawsze jest to 8 godzin. U mnie były takie(mniej więcej, bo to zależało od stanowiska na którym się akurat pracowało):
8:15-16
13-22
15-21
16-Z
17-Z
18-Z

Z- zamknięcie dnia, zależne od tego czy zmiana jest w tygodniu czy w weekend.
Z resztą wszystko zależy od kina.
Tak czy siak w tygodniu możesz sobie sutawić dyspozycyjność, że jesteś dostępna np. tylko w śr i czw od 16:30 i tak powinni Cię rozpisywać.

Etatów w kinie nie ma, bo są umowy-zlecenia. Minimalnie równowartość 1/4 etatu. Z resztą rozpiszą Cię tak, jak sobie dasz rozpiszesz dyspozycyjność. Z resztą nie jest pewnie że jeśli będziesz dyspozycyjna przez 4 dni w tygodniu to przez wszystkie 4 dni bedziesz pracować, mozesz dostać mniej zmian (wtedy tez niższa pensja).
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:55   #104
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

dziękuje wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi ale i tak się będę denerwować:P
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:03   #105
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez niesmiala88 Pokaż wiadomość
no ja właśnie też dostałam zaproszenie też nie wiem co ubrać no i mam jeszcze pytanie jaki jest minimalny etat w multikinie? czy jest szansa na 1/2 etatu?

z góry dziękuje na szybką odpowiedź
;> A gdzie zostałaś zaproszona? Bo ja do Sopotu ;D
Może się tam spotkamy ;D
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:12   #106
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

no ja też do sopotu;p także pewnie jutro się widzimy mam nadzieje, że mało osób będzie i wszystkich wezma;p




no i praca jest

Edytowane przez niesmiala88
Czas edycji: 2009-10-08 o 15:54
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 22:31   #107
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez buczaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka jest stawka godzinowa w Krakowie? gdzies na necie znalazlam ze 6,30 brutto przeciez to jest smieszna stawka. a ja tam dzisiaj wyslalam zgloszenie jest ktos kto pracuje w krk i moze powiedziec chociaz na pw? bylabym wdzieczna bardzo
Podbijam pytanie.
Pracowałam w wakacje 2008 w Krakowskim multikinie i dostawałam właśnie ok 5,15 zł na rękę. Prace wspominam naprawde dobrze ale własnie ze względu na to że średnio mi sie benzyna zwracała zrezygnowałam...
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:20   #108
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

Wracając jeszcze do Waszej dyskusji o wymiar godzin...
W Multikinie podpisujesz umowę zlecenie, a zatem nie ma się żadnego wymiaru godzin!
Możesz przepracować 4h, a możesz 200h! To Twoja sprawa.
Po drugie, nie ma w miejscu, gdzie ja poracuję czegoś takiego jak przymus 8-godzinnej zmiany. Godziny pracy NAPRAWDĘ są ustalane tak jak komu pasuje. Czyli, jeśli w danym dniu mam tylko 4h wolnego, to czasem zdarza mi się dostać zmianę 4-godzinną. W weekendy zdarzają się mi nawet dwunastki. Wszystko zależy od tego, jak umotywujesz swoją prośbę. Zmiana może wyglądać tradycyjnie, czyli od Otwarcia do 16, a może również mieścić się w godzinach: 14.25-22.

I jak tam, dziewczyny z Sopotu, nabijacie już, podbijacie? ;-)

BTW. Ja dostaję 6zł i coś na rękę.
__________________
"Czucie i wiara silniej mówią do mnie, niż mędrca szkiełko i oko..."

Edytowane przez Creatyvna
Czas edycji: 2009-10-31 o 22:21
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:22   #109
Cameron7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Multikino-praca

Widocznie wszędzie jest inaczej. Poszłam do Multikina właśnie dlatego by nie musieć przepracowywać pełnych zmian ponieważ się uczę. A mimo tego iż zawarłam np w niektórych dniach dyspozycyjność 4 godzinną i tak dostawałam tę 7-8 godzinną zmianę.
Cameron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 20:34   #110
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

ja zaczęłam już pracę póki co miałam dwa dni szkolenia, kasowanie biletów i dbanie o porządek sal ( tzw ushering jeśli dobrze pamiętam;p) no i w Sopocie mamy jeszcze kawiarnie. Najgorsze było to, że od razu po szkoleniu na kawiarni następnego dnia otwierałam i obsługiwałam sama wszystko. Ale ludzie pracujący w Multikinie są zarąbiści, także mogłam liczyć na ich pomoc kiedy tylko jej potrzebowałam a u nas póki co zmiany są różnie, ja np miałam 5,5h . Kolejna zmiana podobnie. Jeśli chodzi o zarobek to też 6 zeta z czymś na rękę

pzdr;p
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:59   #111
Silva09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Multikino-praca

Hej, ja mam takie pytanko. Czy po wysłaniu CV i LM na stronie Multikina powinnam na maila dostać jakieś automatyczne potwierdzenie typu: "dziękujemy za bla bla bla"?
Silva09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:48   #112
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

nic się nie wyświetla no i żadnego maila też nie dostaniesz

Edytowane przez niesmiala88
Czas edycji: 2009-11-04 o 23:30
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 08:04   #113
Silva09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Multikino-praca

Dzięki bo się lekko zestresowałam.
Silva09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:53   #114
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Multikino-praca

Dziewczyny, mam pytanie. Zostałam zaproszona na rekrutację do Multikina i nie chcę sobie robić niepotrzebnych nadziei, więc wolę zapytać Studiuję zaocznie i mam zajęcia w każdy weekend. Napisałam o tym w CV. Jestem dyspozycyjna od poniedziałku do piątku. Problem w tym, że mogę pracować maksymalnie do 19, bo później nie mam autobusu i nie mam jak wrócić do domu. Myślicie, że nie będzie im przeszkadzało, że nigdy nie będę mogła pracować na zmianę do zamknięcia kina?
Tzn. jak zdam prawko, to chętnie popracuję do późna, ale na razie nie mam takiej możliwości...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:09   #115
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

ze mną pracują osoby uczące się zaocznie i nie ma problemu z tym. A to, że możesz pracować tylko do godziny 19 to nie jest raczej dla nich problem, po prostu w stałej dyspozycyjności wpiszesz, że możesz pracować do tej 19. A w jakim kinie masz rozmowę?
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:25   #116
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez niesmiala88 Pokaż wiadomość
ze mną pracują osoby uczące się zaocznie i nie ma problemu z tym. A to, że możesz pracować tylko do godziny 19 to nie jest raczej dla nich problem, po prostu w stałej dyspozycyjności wpiszesz, że możesz pracować do tej 19. A w jakim kinie masz rozmowę?
Na Śląsku

Mam nadzieję, że dostanę tę pracę
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:13   #117
niesmiala88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Multikino-praca

uśmiechaj się i przygotuj się ze swoich ulubionych filmów i masz prace
niesmiala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 12:06   #118
seth_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Multikino-praca

Witam wszystkich !
Czy ktoś może się orientuje jaka jest sytuacja w Krakowie ? Tzn. czy są jakieś wolne miejsca ? Wiem że nieraz trzeba poczekać na odpowiedz z ich strony ale wysłałem CV pare dni temu i narazie nic. Jeśli ktoś otrzymałby odpowiedz ze strony multikina będę wdzięczny za jakieś info ;-)

Pozdrawiam
seth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:15   #119
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez seth_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Czy ktoś może się orientuje jaka jest sytuacja w Krakowie ? Tzn. czy są jakieś wolne miejsca ? Wiem że nieraz trzeba poczekać na odpowiedz z ich strony ale wysłałem CV pare dni temu i narazie nic. Jeśli ktoś otrzymałby odpowiedz ze strony multikina będę wdzięczny za jakieś info ;-)

Pozdrawiam
Spytam się znajomych, kiedy bedzie następna rekrutacja
Ale z tego, co kojarzę zwykle jest jakoś w grudniu (święta, sylwester - te sprawy)
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:22   #120
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Multikino-praca

a mozesz sie tez spytac czy beda zapraszac ponad 100 osob czy moze mniej i bedzie wieksza sznasa?:p
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-11 14:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.