Fryzjer w Bielsku - Białej - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 21:08   #91
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

maud1106 a coś nie tak z kolorem? A jakie to inne powody? Można wiedzieć?
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 23:16   #92
katarzyna1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ile kosztują usługi w atelier fryzjerskim Kublin? Głównie chodzi mi o koloryzacje i strzyżenie. Orientuje się ktoś może?
katarzyna1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:08   #93
ixi_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 103
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

dziewczyny, a czy ktoraś z Was moze mi podac przyblizony cennik w Farouk w BB? bede wdzieczna, pozdrawiam
ixi_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:55   #94
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

A ja się lekko podłamałam - prawie dwa miesiące czekałam na wizytę u p. Pawia i jak przyszdł dzień wizyty rozłożyła mnie choroba, ponieważ na kolejną wizytę musiałabym czekać do końca lutego, umówiłam się w Hair Parku bo już musiałam obciąć te włosy bo wyglądały okropnie, oczywiście do p. Woźniakowskiej najbliższy wolny termin to również koniec lutego to umówiłam się do niejakiej p.Karoliny zachwalanej przez p. Wożniakowską ...i jestem zawiedziona fryzura nieciekawa, płaska bez wyrazu a za tą cenę można i należy spodziewać się czegoś lepszego - na bardzo krótkich włosach za szampon koloryzujący, kilka jaśniejszych refleksów i strzyżenie zapłaciłam 240 zł, także ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tego salonu, oprócz właścicielki były tam jeszcze dwie fryzjerki, które widać, że nie za bardzo znały się na swoim zawodzie bo Woźniakowska co chwilę coś im tłumaczyła, także umawiam się na kwiecień ponownie do Pawia i mam nadzieję, że On obetnie mnie w końcu normalnie - mam nadzieję, że tym razem nic mi nie wypadnie a tak już na koniec to muszę przyznać, że co i jak by nie mówić o trendy to tam się jeszcze nie zawiodłam, czasami było jakieś lekkie niedociągnięcie ale nie było takiej fuszerki jak w hair parku...
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:55   #95
AniaBielsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 49
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cześć
Proszę o pomoc w doborze fryzjera. Chcę osiągnąć taki efekt kolorystyczny jak na zdjęciu. Czy któraś z Was ma może takie włosy i poleci mi fryzjera który zrobi dokładnie to co chcę..?

Edytowane przez AniaBielsko
Czas edycji: 2010-12-10 o 23:53
AniaBielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:02   #96
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

dziewczyny a byla może któraś z was w salonie evolution na 11 listopada? jakieś
opinie?
zamierzam sie wybrac tam do fryzjera
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:28   #97
kocicas
Przyczajenie
 
Avatar kocicas
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 6
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Polecam Marcin Paw na Milusińskich-bardzo ładne fryzurki, ale jak ktoś jest odważny i szuka czegoś oryginalnego to Kublin na Stojałowskiego. Byłam niedawno i rewelacja. I wcale nie tak drogo są drożsi. Nie żałuję, jestem bardzo zadowolona. Mam punkową fryzurkę z kopem, odlot!
__________________
Kocica!
kocicas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 20:42   #98
ewapen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Poszukuję dobrego ale niedrogiego fryzjera w BB; chcę tylko podciąć włosy i nie chcę płacić za to 60 zl, ale muszę być dobrze ścięta, bo mam kręcone, dość wymagające włosy.
ewapen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:45   #99
zadowolony18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Chciałem polecić salon Atelier Fryzjerskie Magdalena Malarz Bielsko biała ul.Listopadowa 119. Jest to bardzo elegancki i nowoczesny salon.P. Magda ma złota rękę. Jestem bardzo zadowolony z koloryzacji kremami bezamoniakowymi jak równiez ze strzyżenia a ceny są adekwatne do usługi, warto!!!!!!!!!
zadowolony18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:09   #100
zadowolony18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

ceny u kublina: strzyżenie damskie 60zł modelowanie 30-40 zł strzyżenie męskie 40zł koloryzacja 90 jak jeden kolor, duo color lub pasemka 130 zł
zadowolony18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 07:02   #101
SeNsAzIoNe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Exclamation Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez KOZIANECZKA;1063416 6
A ja się lekko podłamałam - prawie dwa miesiące czekałam na wizytę u p. Pawia i jak przyszdł dzień wizyty rozłożyła mnie choroba, ponieważ na kolejną wizytę musiałabym czekać do końca lutego, umówiłam się w Hair Parku bo już musiałam obciąć te włosy bo wyglądały okropnie, oczywiście do p. Woźniakowskiej najbliższy wolny termin to również koniec lutego to umówiłam się do niejakiej p.Karoliny zachwalanej przez p. Wożniakowską ...i jestem zawiedziona fryzura nieciekawa, płaska bez wyrazu a za tą cenę można i należy spodziewać się czegoś lepszego - na bardzo krótkich włosach za szampon koloryzujący, kilka jaśniejszych refleksów i strzyżenie zapłaciłam 240 zł, także ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tego salonu, oprócz właścicielki były tam jeszcze dwie fryzjerki, które widać, że nie za bardzo znały się na swoim zawodzie bo Woźniakowska co chwilę coś im tłumaczyła, także umawiam się na kwiecień ponownie do Pawia i mam nadzieję, że On obetnie mnie w końcu normalnie - mam nadzieję, że tym razem nic mi nie wypadnie a tak już na koniec to muszę przyznać, że co i jak by nie mówić o trendy to tam się jeszcze nie zawiodłam, czasami było jakieś lekkie niedociągnięcie ale nie było takiej fuszerki jak w hair parku...
Ja oraz kilka kolezanek tez sie nacielo na Hair Park Pani Woźniakowskiej. Reasumujac, za te ceny i jakosc uslug, nie warto po prostu sie tam pojawiac

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-09-27 o 09:02
SeNsAzIoNe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 14:34   #102
zadowolony18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez KOZIANECZKA Pokaż wiadomość
NIE ZNAM TEGO SALONU ANI p.MARZENY ALE MOŻE FAKTYCZNIE PÓJDĘ, PONIEWAŻ MAM KRÓTKĄ FRYZURĘ, KTÓRA JUŻ ODROSŁA I MUSZĘ JĄ PODCIĄĆ A GDZIE DZWONIĘ TO TERMIN MAJĄ NA STYCZEŃ ( CHODZI O P.WOŹNIAKOWSKĄ I M. PAWIA) TAKŻE NIE MAM POJĘCIA GDZIE SIĘ UDAĆ, PONIEWAŻ WCZEŚNIEJ (TAK JAK WSPOMNIAŁAM ) OBCIĘŁAM SIĘ W KUBLINIE I PO PROSTU SZOK, NA SZCZĘCIE WŁOSY JUŻ TROCHĘ MI ODROSŁY I POTRZEBUJĘ ABY KTOŚ DOPROWADZIŁ JE DO PORZĄDKU
A napisz jeszcze jak miała na imie fryzjerka co Cię obcinała i nazwisko jak pamiętasz będe wdzieczny
zadowolony18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:45   #103
Kasiak86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam,

ATELIER FRYZJERSKIE MAGDALENA MALARZ UL. LISTOPADOWA 119 zdecydowanie polecam.Szukałam dobrego fryzjera przez dwa lata.Mam świra na punkcie perfekcyjnie obciętej grzywki nikt przed Panią Magdą nie potrafił poprawnie obciąć moich włosów. Świetna fryzjerka, bardzo profesjonalna, a przy tym otwarta i b. sympatyczna. Jeśli macie problem z wyborem dobrego salonu fryzjerskiego śmiało możecie udać się na Listopadową!!

Edytowane przez Kasiak86
Czas edycji: 2009-03-11 o 13:47
Kasiak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 03:19   #104
SeNsAzIoNe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Smile Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Kasiak86 Pokaż wiadomość
Witam,

ATELIER FRYZJERSKIE MAGDALENA MALARZ UL. LISTOPADOWA 119 zdecydowanie polecam.Szukałam dobrego fryzjera przez dwa lata.Mam świra na punkcie perfekcyjnie obciętej grzywki nikt przed Panią Magdą nie potrafił poprawnie obciąć moich włosów. Świetna fryzjerka, bardzo profesjonalna, a przy tym otwarta i b. sympatyczna. Jeśli macie problem z wyborem dobrego salonu fryzjerskiego śmiało możecie udać się na Listopadową!!

Przyjaciolka byla i szczerze mowiac, odmieniona zostala nie do poznania przez Pania Magde. Wyglad salonu z zewnatrz nie jest moze idealny, natomiast w środku jest bardzo przyjemnie a i Pani Magda jest uprzejmą i rzetelną osobą.
SeNsAzIoNe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 22:25   #105
zadowolony18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

No mówiłem ze warto oto stronka salonu Atelier Fryzjerskiego Magdalena Malarz. www. magda-malarz.pl tam jest mapka jak dojechać opis polecam bo warto
zadowolony18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 12:42   #106
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

możecie napisać jakie ceny są u tej pani Magdy Malarz? i ile mniej-więcej się czeka na wizytę?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 22:07   #107
zadowolony18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ceny: strzyżenie damskie 60zł męskie 40zł koloryzacja 90zł pasemka 130zł modelowanie 30-40zł .ceny standardowe ale za to fachowo wykonane. a wiadomo że w święta jest wszedzie ruch a takto z tego co wiem zawsze sie termin znajdzie. Oprócz Magdy Malarz pracuje tam jeszcze Anastazja Carenko tez polecam goraco!
zadowolony18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:23   #108
kozianek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Tak naprawdę osoby które zachwalają Magdalenę Malarz to Jej dobrzy znajomi bądź Ona sama. Jeśli by się ktoś dokładnie wczytał to co o Niej piszą to od razu widać że to nie pisze osoba (zwykła klientka) tylko ktoś komu bardzo zależy na opini tego salonu. Komentarze są BARDZO podobnie sformułowane jak opis na stronie salonu. Zwykła klientka by napisała że tam jest OK i że poleca ten salon a nie tak że ( pisze od razu cały cennik wszystkich usług bo po pierwsze nie zapamięta się wszystkiego, że pracownica która tam pracuje jest bardzo młoda lecz doświadczona : identycznie jak na stronie salonu, nr tel i ulice jest podane wszystko bardzo dokładnie ) . Tak naprawde byłam jej klientką do czasu kiedy zrobiła mi tak ochydny i żółty kolor że miałam łzy w oczach a Ona jeszcze go zachwalała i mówiła że jest super ! p. Magdalena Malarz jest osobą zbyt pewną siebie udającą kogoś kim nie jest a chciała by być ! Nie chcę już pisać jak została obcięta moja siostra i jakie miała pasemka z odrostem centymetrowym zrobione ale jestem pewna że już nigdy tam nie pojdę ! To forum jest do wyrażania i dzielenia się opinią z innymi więc pisze jakie jest moje zdanie na temat p.Magdaleny M. I nie kierujcie się tymi opiniami pisanymi NIE przez KLIENTÓW któży kożystali z jej usług tylko przez osoby którym zależy na opini salonu. Byłam w jedym salonie w którym właśnie powiedzieli że bardzo dużo klientów się skarży na p. Magdalenę. Nie powinno się pisać samej sobie opini....
kozianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:25   #109
zadowolony18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Żenada. Po pierwsze P.Magda Malarz nie musi nic o sobie pisać ani rozgłaszać bo świadczy o niej jej pracy i wielkie grono zadowolonych klientek. Tak się składa ze jestem jej klientem od ponad roku i ceny znam na pamięć gdyż razem z żoną korzystam z jej usług i płace za te usługi więc ceny znam. Śmieszą mnie takie wypowiedzi typu że to ona sama pisze lub jej pracownik. Ja chodźbym miał przejechac całą Polskę to pojade do niej się obciąć. A jeśli nie wierzysz to sam/sama się umów.
zadowolony18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 20:33   #110
kozianek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

To widzę że ( Panu* ) chodzi bardzo o to aby p. Magdalena Malarz miała najlepsza opinię. A raczej zwykły klient by nie siedział codziennie na tym forum gdyby nie zależało na opini salonu tak jak napisałam wcześniej. A jej klientką BYŁAM...... i nie tylko ja ( BYŁAM )
kozianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:12   #111
zadowolony18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Jak już wspominałem jestem jej klientem i owszem zależy mi na dobrej oponi jej salonu tylko dlatego że ja jako klient jestem zadowolony a to forum jest poto żeby polecac fryzjerów, a mój typ to Atelier Fryzjerskie Magdalena Malarz proste. Poto to forum jest. Ja się nie bulwersuje, że ktoś zachwala jakiś salon więc o co chodzi?
zadowolony18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:54   #112
Kasiak86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez kozianek Pokaż wiadomość
Tak naprawdę osoby które zachwalają Magdalenę Malarz to Jej dobrzy znajomi bądź Ona sama. Jeśli by się ktoś dokładnie wczytał to co o Niej piszą to od razu widać że to nie pisze osoba (zwykła klientka) tylko ktoś komu bardzo zależy na opini tego salonu. Komentarze są BARDZO podobnie sformułowane jak opis na stronie salonu. Zwykła klientka by napisała że tam jest OK i że poleca ten salon a nie tak że ( pisze od razu cały cennik wszystkich usług bo po pierwsze nie zapamięta się wszystkiego, że pracownica która tam pracuje jest bardzo młoda lecz doświadczona : identycznie jak na stronie salonu, nr tel i ulice jest podane wszystko bardzo dokładnie ) . Tak naprawde byłam jej klientką do czasu kiedy zrobiła mi tak ochydny i żółty kolor że miałam łzy w oczach a Ona jeszcze go zachwalała i mówiła że jest super ! p. Magdalena Malarz jest osobą zbyt pewną siebie udającą kogoś kim nie jest a chciała by być ! Nie chcę już pisać jak została obcięta moja siostra i jakie miała pasemka z odrostem centymetrowym zrobione ale jestem pewna że już nigdy tam nie pojdę ! To forum jest do wyrażania i dzielenia się opinią z innymi więc pisze jakie jest moje zdanie na temat p.Magdaleny M. I nie kierujcie się tymi opiniami pisanymi NIE przez KLIENTÓW któży kożystali z jej usług tylko przez osoby którym zależy na opini salonu. Byłam w jedym salonie w którym właśnie powiedzieli że bardzo dużo klientów się skarży na p. Magdalenę. Nie powinno się pisać samej sobie opini....

To właśnie Twoja opinia brzmi jak opinia zazdrosnej osoby o usługi P. M. Malarz. Nie trzeba być znajomym Pani Magdy aby pisać dobre opinie, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Tak się składa że nie jestem koleżanką Pani Magdy i raczej bym nią nie została..ale klientką jestem zadowoloną, nawet bardzo. Wiele fryzjerów nie potrafiło sobie poradzić z moimi włosami a Pani Magdzie udało się to za pierwszym razem i tak się zdobywa klientó.A tak poza tym to może Ty sama nie wiesz czego chcesz i mylisz kolory jakie chcesz mieć na głowie!!
Z resztą nie mam zamiaru uczestniczyć w tej durnej dyskusji, ponieważ wydajesz mi się osobą zawistną i zazdrosną a nie KLIENTKĄ.
Na terminy umawiam się po każdej wizycie bo jeśli tego nie zrobię muszę dłuuugo czekać, a terminy mówią same za siebie i za ilością zadowolonych osób.
Kasiak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 22:05   #113
kozianek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Wiesz co daj już sobie spokój z zachwalaniem tego salonu bo nawet jak bym chciał to bym napisał Twoje Imię a po co ? Nie od tego jest to forum. Powinni tu pisać zadowoleni klienci a nie takie osoby jak Ty. A jak tak bardzo Ci na tym zależy na tej opini to roznoś ulotki i reklamuj. Cóż za bardzo dobry ( klient ) .....
kozianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:20   #114
m_a_g_d_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Wie ktoś może ile obecnie kosztuje farbowanie włosów w salonie "Trendy" na Cechowej? Konkretnie chodzi mi o zrobienie pasemek.
Bede wdzięczna za informacje
m_a_g_d_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:04   #115
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

najlepiej będzie jak sobie zadzwonisz i dowiesz się dokładnie, ponieważ znaczenie ma długość włosów ale myślę, że za pasemka + strzyżenie na średniej długości włosów musisz liczyć ok. 150 - 180 zł
pozdrawiam
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 20:46   #116
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Nie polecam salonu FAROUK i wspomnianej już P.Marzenki :/
Po Waszych postach poszłam do niej zachęcona pozytywnymi opiniami z prośbą aby "uratowała" coś z mojej fryzury masakrycznie pociętej u innego fryzjera.
Najpierw pomocnica P.Marzenki mi głowę lodowatą!! wodą (bo hi hi, ciepła się skończyła!!!!) nakładając nieskończoną ilość odżywek i drapiąc mnie niemiłosiernie tipsami!! a potem Pani Marzenka ciachnęła nożyczkami doslownie 5 razy! i skasowała za usługę 60zł, szczerze mnie jeszcze namawiając na odżywkę za 45zł, bo cytuję "Ma Pani bardzo zniszczone włosy, proszę coś z tym zrobić. Sugeruję doskonaly nasz produkt ble ble ble,,,", jak idiotka kupiłam!
Wychodziłam w lekkim szoku - bo zabiegi "mrożące skórę na mej głowie" trwały dłużej niż cięcie, suszenie i modelowanie razem i z niepokojem wracalam do domu.
Okazało się, że włosy wyglądały cudnie - błyszczące, pięknie wyprostowane (normalnie mam kręcone), pięknie wymodelowane - do pierwszego mycia (2 dni) po którym to odkrylam, że moja fryzura nic a nic się nie zmieniła! CO gorsza - wygląda równie źle!!!!
SZCZERZE ODRADZAM fryzjerską krioterapie uroczej Pani Marzenki

Edytowane przez annarella
Czas edycji: 2009-10-23 o 20:57
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:49   #117
Czarna0812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Dziewczyny proszę o pomoc. Poszukuję dobrego fryzjera, który zrobi mi jakiś ładny balejaż. Miałam włosy farbowane na czarno, ale od pół roku nic z nimi nie robiłam. Od góry mam już swój kolor a od połowy w dół to masakra, chyba z 3 różne kolory Co sądzicie o marcie Herma ???
Pomóżcie !!!!!
Czarna0812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:43   #118
Magdalor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam Wiżanki.
Czy zna ktoś salon na Boh.Warszawy? Mam na myśli ten od strony zamku. Wybieram się tam wkrótce i mam pewne obawy, bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opini na temat tego salonu. Poleciła mi ten salon znajoma, ale liczę na jakieś obiektywne opinie.
Pozdrawiam
Magdalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 11:04   #119
ulijanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

hej a czy ktoś kojarzy panią Magde z salonu STUDIO EFEKT na Barlickiego (obok Labiryntu)??? Chodziłam do niej ponad dwa lata i zawsze wychodziłam bardzo zadowolona, teraz jej juz tam nie ma i panie z salonu nie chca mi udzielic info. na temat tego gdzie teraz pracuje...;( Pani Magda była wysoka, szczupła miała tatuaże na przedramieniu i kolczyk w jezyku a do tego jeszcze super poczucie humory no i najwazniejsze że była profesjonalistka w tym co robiła. Jeśli która z Was drogie wizażanki kojarzy paiamagde i wie gdzie ona teraz pracuje prosze dajcie znac.
ulijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 21:39   #120
eeedytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ja tylko Trendy na Cechowej i tylko p.Iza zawsze jestem zadowolona!
eeedytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 12:18:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.