Dla przyszłych i obecnych kursantek. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 14:32   #91
asikmycha
Przyczajenie
 
Avatar asikmycha
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 9
GG do asikmycha
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Tak sobie czytam i czytam ten wątek, i ciesze sie że powstał.
Chce sobie zrobić prawko ale ciągle sie bałam nawet zapisać. Nigdy nie prowadziłam samochodu, jedyne co to siedziałam za kierownicą ale myślałam przecież ja tu nic nie widze i wszędzie mam daleko do pedałów i wogóle. Ale teraz już chyba mam mniej stracha. Głównie dzięki Motylkowi1007. Dzięki dzięki dzięki Ja własnie sie bałam przez mój wzrost a mam 150 cm, no ale jak ty sobie jakoś radzisz to ja chyba też powinnam . Więc nie ma co za kilka dni się zapisuje i nie ma bata musze mieć prawko.
__________________
..One Love, One Live...

asikmycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 15:48   #92
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez Pulpecja:) Pokaż wiadomość
Mój instruktor właśnie przed chwilą do mnie dzwonił...
uwielbiam tego kolesia
gadaliśmy sobie z 5 minut a ja już mam uśmiech od ucha do ucha
nie wiem co on w sobie ma,ale nawet zwykła rozmowa z nim po prostu mnie uskrzydla <lol ale wyrażenie>

Dobrze,że trafiłam na niego

Ja też miałam super instruktora i z każdej jazdy wracałam z uśmiechem od ucha do ucha No ale niestety kurs się skończył i już go nie widuję
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 16:21   #93
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez _Meggy_ Pokaż wiadomość
Ja tu widzę wydźwięk absolutnie pozytywny tej wypowiedzi. I
tak na marginesie to zazdorszczę Ci takiego świetnego instruktora, ja mojego strasznie nie lubiłam, często gadał przez komórkę, bardzo mnie krytykował był niemiły ajjj dobrze,że się nie zraziłam ale samochód to fajne urządzenie więc jak juz mi nie gasł i jako tako opanowałam obsługę to mi nawet on nie przeszkadzał. Bardzo mi sie nie podobał ten jego "olewczy" stosunek do kursantów, a ja myślę, że bardziej do kursantek, ale zdałam I Tobie tez się uda !
Ja mam nadzieję,że pozytywny,ale jestem ostatnio przewrażliwiona na swoim punkcie to chciałabym się dowiedzieć od Motylka osochosi?

Dobry instruktor to podstawa Szkoda,że w moim przypadku nie przekłada się na egzaminach,echhh
A ostatnio mnie jeszcze dobił, powiedział,że 3 osoby z jego kursu miały egzamin w poniedziałek i wszystkie zdały za pierwszym razem mendy :P

Rubi ja z moim się na piwo umawiam tak ogólnie Ja i moje 2 kumpele które robiły u niego prawko
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 16:59   #94
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

A ja powiem ze panicznie boje sie auta ,moze dlatego ze nawet nie probowalam jezdzic ale nie mam jakiegos takiego "drygu" do jazdy! od dwoch lat tata i brat namawiaja mnie na prawo jazdy tata nawet na 18stke kupil mi auto i nie pomoglo az do wczoraj moj brat zadzwonil i poinformowal mnie ze jak on sie za mnie nie wezmie to nigdy nie zrobie kursu i ze wlansie mnie zapisal,artysta z niego. Dzis bylam na badaniach a od poniedzialku zaczynam zajecia ... w co ja sie pakuje ;/
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub

Edytowane przez moni888
Czas edycji: 2007-02-28 o 16:59 Powód: literowka
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:18   #95
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez Pulpecja:) Pokaż wiadomość
Rubi ja z moim się na piwo umawiam tak ogólnie Ja i moje 2 kumpele które robiły u niego prawko

Ja tam z moim też bym się bardzo chętnie umówiła, ale niestety ma żonę i jest to niemożliwe:/ Nawet jak zdałam próbowałam go wyciągnąć na oblewanie, ale mówił że żona go nie puści i lipa :/
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:27   #96
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez Pulpecja:) Pokaż wiadomość
Motylku a ja dalej nie rozumiem Twojej wypowiedzi do mojego postu.
Mogłabyś mi ją wytłumaczyć?
Pulpeciu, ja nie miałam nic złego na mysli, chodziło mi ze dobrze iż trafiłas na takiego instrukrora. Powinnam w tamtym poście napisać "no proszę jak trafiłaś" i pewnie nie miałabyś wątpliowsci wtedy, sorki

Cytat:
Napisane przez asikmycha Pokaż wiadomość
T Nigdy nie prowadziłam samochodu, jedyne co to siedziałam za kierownicą ale myślałam przecież ja tu nic nie widze i wszędzie mam daleko do pedałów i wogóle. Ale teraz już chyba mam mniej stracha. Głównie dzięki Motylkowi1007. Dzięki dzięki dzięki Ja własnie sie bałam przez mój wzrost a mam 150 cm, no ale jak ty sobie jakoś radzisz to ja chyba też powinnam . Więc nie ma co za kilka dni się zapisuje i nie ma bata musze mieć prawko.
Dzięki ja daję radę, Ty także dasz . My małe, zdolne kobiety musimy sie wspierać. Hehe ja czasami nie do końca widzę jednię, ale udaje mi sie prowadzic
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 20:37   #97
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Ja tam z moim też bym się bardzo chętnie umówiła, ale niestety ma żonę i jest to niemożliwe:/ Nawet jak zdałam próbowałam go wyciągnąć na oblewanie, ale mówił że żona go nie puści i lipa :/
Mój ma żonę i dwójkę dzieci Ale żona bardzo sympatyczna i życiowa, więc nie ma problemu z wyciągnięciem go

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Pulpeciu, ja nie miałam nic złego na mysli, chodziło mi ze dobrze iż trafiłas na takiego instrukrora. Powinnam w tamtym poście napisać "no proszę jak trafiłaś" i pewnie nie miałabyś wątpliowsci wtedy, sorki
Nie no nic się nie stało
Takie moje małe zboczenie- nadinterpretacja
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 22:04   #98
aisak
Przyczajenie
 
Avatar aisak
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

To ile Ci wasi instruktorzy mają lat, że wy się tak umawiać z nimi chcecie? Bo mi instruktor jazdy kojarzy się ze starym dziadkiem
aisak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:34   #99
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez aisak Pokaż wiadomość
To ile Ci wasi instruktorzy mają lat, że wy się tak umawiać z nimi chcecie? Bo mi instruktor jazdy kojarzy się ze starym dziadkiem
nawet instruktor który jak mowisz kojarzy Ci sie ze starym dziadkiem kiedys był młodym instrukotem
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 16:05   #100
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez aisak Pokaż wiadomość
To ile Ci wasi instruktorzy mają lat, że wy się tak umawiać z nimi chcecie? Bo mi instruktor jazdy kojarzy się ze starym dziadkiem
Mój podchodzi pod 40 Więc jeszcze 'stary' nie jest )
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 16:45   #101
aisak
Przyczajenie
 
Avatar aisak
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nawet instruktor który jak mowisz kojarzy Ci sie ze starym dziadkiem kiedys był młodym instrukotem
Niekoniecznie, bo przecież instruktorem może zostać facet który wcale nie jest młody, a jego dotychczasowy zawód go znudził Zresztą zawsze jak patrzyłam na L-ki to widziałam staruszków :P
aisak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 17:16   #102
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez aisak Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, bo przecież instruktorem może zostać facet który wcale nie jest młody, a jego dotychczasowy zawód go znudził Zresztą zawsze jak patrzyłam na L-ki to widziałam staruszków :P
oczywiście zawsze są wyjatki
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 17:24   #103
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez aisak Pokaż wiadomość
To ile Ci wasi instruktorzy mają lat, że wy się tak umawiać z nimi chcecie? Bo mi instruktor jazdy kojarzy się ze starym dziadkiem

A mój ma 25 lat
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:47   #104
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
A mój ma 25 lat
Mój też coś koło tego Moze do 30-stki dobije, dalej nie......
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 21:28   #105
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

mi dzis powiedzial instruktor takie cos "jestem ciekaw jak Ty chcesz zdac egzamin"
poza tym mam duze problemy z łukiem i dzis jakis taki dzien echhhh
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 09:30   #106
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Motylku, a jak Ty robisz ten łuk? Bo mnie instruktor nauczył tak, że ciężko było go nie zrobić.

A to że Ci instruktor mówi że jest ciekaw jak Ty zdasz to niezbyt zachęcające do czegokolwiek jest.
Mi mój powiedział że mi nakopie jak nie zdam za pierwszym razem - i zdałam
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 10:48   #107
moorfina
Rozeznanie
 
Avatar moorfina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 806
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Ojejku jak jA Wam zazdroszcze Ja moge zAczynac prAwko juz w mAju...ale mam jAkieS dziwne wrAzenie,ze musze do tego dorosnac? StrAsznie szybko sie denerwuje i wydaje mi sie,ze np. za rok pojdzie mi lepiej.. Tez miaLyscie takie odczucie?

Buziak
moorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 10:48   #108
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mi dzis powiedzial instruktor takie cos "jestem ciekaw jak Ty chcesz zdac egzamin"
poza tym mam duze problemy z łukiem i dzis jakis taki dzien echhhh
normalnie, wsiadając do auta i jeżdżąc po mieście 40 minut bezbłędnie.
chyba bym mu tak odpowiedziała.
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 11:14   #109
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez moorfina Pokaż wiadomość
Ojejku jak jA Wam zazdroszcze Ja moge zAczynac prAwko juz w mAju...ale mam jAkieS dziwne wrAzenie,ze musze do tego dorosnac? StrAsznie szybko sie denerwuje i wydaje mi sie,ze np. za rok pojdzie mi lepiej.. Tez miaLyscie takie odczucie?

Buziak
Te uczucie krąży cały czas wokół mnie Ale jakoś powoli się przyzwyczajam, że aż taka stara będę
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 17:46   #110
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

dzis to juz mialam koszmarna jazde po miescie, wszystko mi sie mylilo, robilam TRAGICZNE bledy, nie raz na mnie nakrzyczal dzis instrukor, naparwde mial dzis nerwa na mnie i normalnie czulam napiecie, stres i w ogole.....

mam ochote rzucic to w pieruny
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 17:48   #111
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Motylku, a jak Ty robisz ten łuk? Bo mnie instruktor nauczył tak, że ciężko było go nie zrobić.

A to że Ci instruktor mówi że jest ciekaw jak Ty zdasz to niezbyt zachęcające do czegokolwiek jest.
Mi mój powiedział że mi nakopie jak nie zdam za pierwszym razem - i zdałam
wykrecam sie do tyły i tyle, podobno nie mozna patrzec w lusterka....
kurcze a z moim wzrostem to za bardzo do tylu nie moge sie wyginac bo sprzegla nie wcisne
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 20:15   #112
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wykrecam sie do tyły i tyle, podobno nie mozna patrzec w lusterka....
kurcze a z moim wzrostem to za bardzo do tylu nie moge sie wyginac bo sprzegla nie wcisne


Nie mozna patrzec w lusterka niestety (choc mam juz prawko to wiem ze to bzdurne jest bo z doswiadczenia uzywam przy cofaniu takze lusterek)
ja z racji tego ze tez wielka nie jeste, (160 cm) a jezdziłam na kursie na Corsie albo punto to pod tyłek wkłądałam np zwinieta kurtke albo poduszke bo wozili instruktorzy ze soba

Moze tak jeszcze z zycia wziete bo mnie to spotkało podczas kursu...
Instruktorzy podczas jazd uwielbiaja załatwiac swoje prywatne sprawy (kupowanie papierosów,zakupy,wizyty w banku) a co za tym idzie my tracimy przez to cenny czas.... mnie to spotkało gdy jezdziłam z szefem na kursie.... odrazu zwracajcie mu uwage!
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 09:07   #113
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Nie mozna patrzec w lusterka niestety (choc mam juz prawko to wiem ze to bzdurne jest bo z doswiadczenia uzywam przy cofaniu takze lusterek)
ja z racji tego ze tez wielka nie jeste, (160 cm) a jezdziłam na kursie na Corsie albo punto to pod tyłek wkłądałam np zwinieta kurtke albo poduszke bo wozili instruktorzy ze soba
ja mam 150cm (tylko dla wtajemniczonych mam 145cm) jezdze z poduszke - inaczej wcale bym nie dala rady ale łuku i tak nie moge zrobic.

po prostu mam ochote rzucic to gdzies
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 10:01   #114
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dzis to juz mialam koszmarna jazde po miescie, wszystko mi sie mylilo, robilam TRAGICZNE bledy, nie raz na mnie nakrzyczal dzis instrukor, naparwde mial dzis nerwa na mnie i normalnie czulam napiecie, stres i w ogole.....

mam ochote rzucic to w pieruny
Motylku a nie masz możliwości zmienić instruktora? Bo w stresie to niewiele można się nauczyć. A nawet jak popełniasz błędy to instruktor nie może na Ciebie krzyczeć!
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 10:12   #115
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Motylku a nie masz możliwości zmienić instruktora? Bo w stresie to niewiele można się nauczyć. A nawet jak popełniasz błędy to instruktor nie może na Ciebie krzyczeć!
nie wiem, jestem na polowie kursu, w sumie ostatnio tak go wkurzam......
widac nie nadaje sie. Kiedys chodzialam z taka szczesliwa buzka na jazdy a teraz to jak pomysle ze mam je to odechciewa mi sie juz, traktuje to jak obowiazek....skoncze kurs, pojde na egz, obleje na łuku i koniec, wiecej juz NIE USIADE za kierownica
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 10:36   #116
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie wiem, jestem na polowie kursu, w sumie ostatnio tak go wkurzam......
widac nie nadaje sie. Kiedys chodzialam z taka szczesliwa buzka na jazdy a teraz to jak pomysle ze mam je to odechciewa mi sie juz, traktuje to jak obowiazek....skoncze kurs, pojde na egz, obleje na łuku i koniec, wiecej juz NIE USIADE za kierownica
Nie mów tak! Nie możesz się zniechęcać do jazdy przez to że masz instruktora który nie nadaje się do tej pracy!
Instruktora chyba można zmienić w każdej chwili, jest tylko warunek że z jednym musi być wyjeżdżonych połowa godzin. Podejdź może do kierownika i powiedz jaka jest sytuacja, bo bez sensu się męczyć.
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 10:39   #117
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Hej, ja też jestem w trakcie kursu.

motylku-spróbuj zmienić instruktora, ja tak zrobiłam i jestem o niebo bardziej zadowolona, bo doszłam do wniosku, że tamten poprzedni tak naprawdę niewiele mnie uczył, po prostu wydawał polecenia w trakcie jazdy. No i zmieniłam go po 10 godzinach jazd-bez problemu.

Łuku uczyłam się tak, że najpierw głowa odwrócona do prawej tylnej szyby i obserwuję, aż pierwsza tyczka będzie na mojej wysokości. Obrót kierownicy i patrzę dalej, czekając na drugą tyczkę. Przy drugiej oceniam odległość, czy jest 1 metr. Delikatnie koryguję. Potem prawe lusterko aż do wyprostowania się, żeby być równolegle z liniami. Dopiero wtedy skręt "sobą" w tył i już jazda po prostej do tyłu.
Mam 150 cm wzrostu i po prostu maksymalnie podnoszę fotel do góry-jeżdzę na Punto, chociaż w piątek miałam jazde na Peaugocie i też sobie radziłam .
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 11:02   #118
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Nie mów tak! Nie możesz się zniechęcać do jazdy przez to że masz instruktora który nie nadaje się do tej pracy!
Instruktora chyba można zmienić w każdej chwili, jest tylko warunek że z jednym musi być wyjeżdżonych połowa godzin. Podejdź może do kierownika i powiedz jaka jest sytuacja, bo bez sensu się męczyć.

tylko ze instuktor to jego syn... poza tym do tej pory nam sie ukladalo a ja naprawde robilam duzo bledow w miescie....zestesowana bylam, czasem po prostu nie pasuje nad samochodem i wole jezdziec WOLNIEJ a on mi gada ze jak pojade zbyt wolno to obleje (niby to wiem).
Moze on tez mial zły dzien, nie wiem wiem tylko ze ostatnie 2 jazdy to byla tragedia, az myslalam ze zaraz powiem mu ze zamieniamy sie miejscami bo ja nie bede juz prowadziala. Teraz mam taka niechec do tych jazd
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 11:08   #119
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

To ja miałam łatwiejsze robienie łuku: patrzyłam w boczną-tylną szybę od pasażera i jak pojawił mi się w niej drugi słupek to skręcałam kierownicę o 3/4. I w tej pozycji autko samo ładnie jechało do momentu gdy byłam na prosto (już za łukiem) prostowałam kierownicę i jechałam już prosto patrząc w tylnią szybę
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 11:10   #120
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek.

dziewczyny moj problem z łukiem polega na tym ze łuk robie jako tako - tzn patrze w boczna szynke i jak widze ze słupki to najpierw polobrotu, potem znowu poł ale problem zaczyna sie jak mam go wyprotowac potem i ten cholerny kawałek jechac prosto, gdyz ja nie widze z tylej szybie tych pachołków w ktore mam wjechac (po prostu nie moge sie tak wygiac bo sprzeglo szlag tafli)...nie wiem czy zrozumialyscie...
dzieki za slowa otuchy, moze to kryzys chwiliowy...
jutro mam jeszcze rozmowe kwalifikacyjna, moze chociaz to mi sie uda....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.